PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیرگاه مجازی گوشی های ال جی - پیشگیری و راهکارهای پیش رو

DariushGreat
10-08-2009, 09:32
سلام دوستان
این تاپیک ویژه گوشی های ال جی هستش. دیدم برای نوکیا هست، گفتم حیفه برا ال جی نباشه. :31: پس طبق گفته...

... پيشنهاد ميكنم يه تايپيك براي اين موضوع و اين ايراد( احتمالاً ساختاري) ايجاد بشه تا شايد راه حلي پيدا كنيم.

یک تاپیک ویژه این راه اندازی می کنیییییممممم !!!:27:

یه امید پیروزی و موفقیت شما و رفع تمامی مشکلات :11::40::11:

mhn.mahan
13-08-2009, 23:39
سلام.ممنون از راه اندازی این تاپیک.

گوشی ke990 من بعد از فلش مشکل آنتن دهی پیدا کرد...
یعنی فقط تو بعضی از مناطق مخابراتی انتن میده و میشه باهاش تماس گرفت و در بقیه مناطق اصلا نمیشه.
گوشیمو 1 ماهه پیش بردم برای تعمیر ، تعمیرکار چند روز بهش ور رفت راههای مختلفو امتحان کرد .آخرش گفت فعلا هیچ کاریش نمیشه کرد ...:41:
گفتم از شما هم بپرسم هیچ راهی برای تعمیرش نیست؟؟؟

DariushGreat
14-08-2009, 11:30

یعنی فقط تو بعضی از مناطق مخابراتی انتن میده و میشه باهاش تماس گرفت و در بقیه مناطق اصلا نمیشه.
گوشیمو 1 ماهه پیش بردم برای تعمیر ، تعمیرکار چند روز بهش ور رفت راههای مختلفو امتحان کرد .آخرش گفت فعلا هیچ کاریش نمیشه کرد ...:41:

اگه مشکل پس از فلش کردن گوشی پیش اومده، پس مطمئنا می باس با تعویض فلش دوباره درست بشه... چون منطق می گه که فلش کردن گوشی هیچ ربطی به صدمه سخت افزار آنتن نداره؛ پس احتمالا مشکل نرم افزاریه...

خودتون فلش کردین؟ یا دادین بیرون براتون فلش کردن؟ یا دادین کامتل؟ کدومش؟

almgti_79
14-08-2009, 13:43

تاجاييكه من توي سايت ها خوندم، بيشتر كسانيكه گوشيشونو دادن بيرون براشون فلش كردن (گوشي ويوتي) بعد از فلش كردن چنين مشكلي را داشتند مخصوصا اگر فريمور مورد استفاده انگليسي نباشد....

بهترين راه حل اينه كه 25000 تومان به كامتل بپردازيد و فريمور فارسي اين گوشي را براتون بريزند....

mhn.mahan
14-08-2009, 17:01
راستش اول خودم دو سه بار با کامپیوتر فلش کردم:9: بعد بردم بیرون برام فلش کردن و یکم بهش ور رفتن آخرش این شد...

اگه بدم کامتل فلش فارسی کنه درست میشه ؟

راستی میدونم یکم احمقانه اس ولی من این دکمه تشکر رو پیدا نمی کنم مگه نباید کنار دکمه های نقل قول و پاسخ سریع باشه؟؟

DariushGreat
14-08-2009, 17:54
راستش اول خودم دو سه بار با کامپیوتر فلش کردم:9: بعد بردم بیرون برام فلش کردن و یکم بهش ور رفتن آخرش این شد...

راستی میدونم یکم احمقانه اس ولی من این دکمه تشکر رو پیدا نمی کنم مگه نباید کنار دکمه های نقل قول و پاسخ سریع باشه؟؟

آره خوب... باس درست بشه! :46:

برای تشکر هم چون تازه وارد هستی، نمی بینی. 10 پست بدی حله. یه دگمه تشکر هم اضافه میشه :46:

راستی یادم رفت :31:. ورودت رو به جمع پی 30 ورلدی ها تبریک می گم. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :46:

4870x2
14-08-2009, 18:09
تاپیك مفیدی هستش!
امیدوارم به یاری دوستان بتونیم تاپیكی به قدرت تعمیرگاه نوكیا بزنیم:دی
ممنون از شما

almgti_79
14-08-2009, 20:34

به احتمال زياد بايد درست بشه چون كامتل با باكس فلش ميكند...

yashgin128
16-08-2009, 15:32
سلام به همگی
اولا ممنون از این تایپیک یه همچین جایی لازم بود
اما من چندتا مشکل دارم
1.سمت چپ پایین گوشیم(ویوتی)به اندازه یه سانت ترک برداشته که چند تا دوستان تو همین فروم یه همچین مشکلی رو دارن.
2.موقع فیلم برداری فلش(فلاش)گوشی روشن نمیشه.
3. بعد از نصب تم ها(چند ماه پیش)تا الان احساس می کنم قدرت انتن دهی گوشی کم شده!؟
مرسی

__________________________________________________ _________________________________
بیستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد

Michael Ropy
16-08-2009, 16:17
2.موقع فیلم برداری فلش(فلاش)گوشی روشن نمیشه.تا جایی که من میدونم فلش ویوتی مدل KE زنون هست که در کل زنون نمیشه به طور مداوم روشن باشه (گوشی میسوزه!). اونایی رو هم که فلش استروب دارن فکر کنم مثل زنون باشن (یعنی نمیشه زیاد روش نگه داشت).

DariushGreat
16-08-2009, 19:34
سلام به همگی
اولا ممنون از این تایپیک یه همچین جایی لازم بود
اما من چندتا مشکل دارم
1.سمت چپ پایین گوشیم(ویوتی)به اندازه یه سانت ترک برداشته که چند تا دوستان تو همین فروم یه همچین مشکلی رو دارن.
2.موقع فیلم برداری فلش(فلاش)گوشی روشن نمیشه.
3. بعد از نصب تم ها(چند ماه پیش)تا الان احساس می کنم قدرت انتن دهی گوشی کم شده!؟
مرسی

__________________________________________________ _________________________________
بیستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد

1. یه تعویض قاب افتادی :31:. ببر کامتل قیمت کن ببین چقدره قابش. اگه می ارزید تعویض کن.
2. به قول مایکی جون اگه فلاش زنون یا استروب روشن بمونه، گوشی می سوزه!!! :27: ممکنه سیم کشی داخل در اثر حرارت اتصالی کنه. اگر هم نسوزه، حداقلش اینه که در یک چشم بهم زدن باطری رو تموم می کنه.
3. فکر نکنم ربطی داشته باشه... :13: چون فایل های تم به فایل های سیستمی هیچ دخلی ندارن...

این امضای قشنگت رو بهتر نیست به طور رسمی امضاش کنی... این جوری توی همه پست هایی که می دی ثبت می شه... :46:

امير حسن
17-08-2009, 11:00
سلام.
داريوش كبير جان مطمئني باتعويض قاب ترك سمت چپ درست ميشه .
تاحالا براي كسي پيش اومده كه با تعويض قاب درست شده باشه .

DariushGreat
17-08-2009, 11:21
سلام.
داريوش كبير جان مطمئني باتعويض قاب ترك سمت چپ درست ميشه .
تاحالا براي كسي پيش اومده كه با تعويض قاب درست شده باشه .

سلام عزیز

ای کاش می تونستی یه عکس از گوشیت بگیری تا ببینم چجور ترکی هست. اون وقت بهتر می شه نظر داد :46:

djmerikhi
27-08-2009, 13:48
دوستان فكر كنم بنده را بشناسيد در فروم رنيور دو مشكل مطرح كردم جوابي نگرفتم دوباره اينجا مطرح مي كنم
اول بدون هيچ دليل الان حدود 1 هفته است نمي تونم اس ام اس بفرستم و هرچي تايپ مي كنم چه نوشتني با كيبورد يا دست نويس و حتي موقع forward متن اس ام اس خالي نمايش داده ميشه و به طرف هم خالي فرستاده ميشه جالبه توي صفحه اس ام اس ميگه پيام بدون موضوع به شخص فلان فرستاده شد .

keyhan365
01-09-2009, 10:33
با عرض سلام و تشکر فراوان از جنابDariushGreat که این تاپیک را برای بیان مشکلم معرفی نمودند
و با عرض سلام وخسته نباشیدخدمت سایر دوستان
من حدود دو ماه است که این گوشی رو خریدم و مشکلی که برخورد کرده ام اینه که وقتی اس ام اس میاد صدای زنگ اس ام اس نمیاد و یا صدایی بسیار کوتاه از یک ثانیه هم کمتر به گوش می رسه و برای حل این مشکل انواع صداهای زنگ اس ام اس خود گوشی وغیره را امتحان کردم ولی فایده نداشت1
ضمنا سایر زنگ ها مثل زنگ هشدار و زنگ گوشی به خوبی کار می کند
البته وقتی گوشی در حال شارژ شدن است چنین مشکلی وجود ندارد و صدای زنگ اس ام اس هم به خوبی می آید
از دوستان اگر کسی با چنین مشکلی بر خورد کرده ویا راه حلی برای آن به نظرش می رسد خواهش می کنم دریغ نفرمایند . متشکرم

DariushGreat
01-09-2009, 14:44
با عرض سلام و تشکر فراوان از جنابDariushGreat که این تاپیک را برای بیان مشکلم معرفی نمودند
و با عرض سلام وخسته نباشیدخدمت سایر دوستان
من حدود دو ماه است که این گوشی رو خریدم و مشکلی که برخورد کرده ام اینه که وقتی اس ام اس میاد صدای زنگ اس ام اس نمیاد و یا صدایی بسیار کوتاه از یک ثانیه هم کمتر به گوش می رسه و برای حل این مشکل انواع صداهای زنگ اس ام اس خود گوشی وغیره را امتحان کردم ولی فایده نداشت1
ضمنا سایر زنگ ها مثل زنگ هشدار و زنگ گوشی به خوبی کار می کند
البته وقتی گوشی در حال شارژ شدن است چنین مشکلی وجود ندارد و صدای زنگ اس ام اس هم به خوبی می آید
از دوستان اگر کسی با چنین مشکلی بر خورد کرده ویا راه حلی برای آن به نظرش می رسد خواهش می کنم دریغ نفرمایند . متشکرم

سلام
به جمع بچه های P30World خوش اومدی :46:. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::11:
من بین دو چیز مردد هستم... :13:
1. گوشیت به یه فلش نیاز پیدا کرده
2. احتمالا بورد گوشیت اتصال کوتاه داره! که باعث می شه یه نقص - مثلا در زنگ خوردن - به وجود بیاد.

ببر به کامتل نشون بده ببین چی می گن.

pooria.rio
01-09-2009, 18:19
آقایون سلام
من ke990 دارم.تقریبا از موقعی که خریدمش بعضی مواقع وقت فیلم برداری یهو صداش قطع میشه.کسی می تونه راهنمایی کنه مشکلش چیه ؟
فریمورش رو هم تازه خوده کامتل واسم آپ کرده

DariushGreat
01-09-2009, 21:17
آقایون سلام
من ke990 دارم.تقریبا از موقعی که خریدمش بعضی مواقع وقت فیلم برداری یهو صداش قطع میشه.کسی می تونه راهنمایی کنه مشکلش چیه ؟
فریمورش رو هم تازه خوده کامتل واسم آپ کرده

سلام
به فاروم ما خوش اومدی :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::11:

فیلم ها رو در رم گوشی ذخیره می کنی؟ اصلا رمش رمی هست که با خود گوشی بود؟؟؟ و این که وقتی در حافظه داخلی گوشی هم ضبت می کنی همینجوری می شه؟

اخیرا دستکاری ای در فایل سیستم های گوشی نکردی؟...

خواهشا این ها رو پاسخ بده... تا بعد بگم! :31:

pooria.rio
02-09-2009, 14:10
آقا داریوش گل.من رم رو خودم جداگانه واسه گوشی خریدم.رم NOKIA 2 GB.من تم ها رو نصب کردم.اما قبل از اونهم همین مشکل رو داشت.فیلم هارو هم روی حافظه ی خارجی ذخیره می کنم.خسته شدم انقد واسه کارای گوشی رفتم کامتل.اگه میشه راهنماییم کن ....
:9:
:3:

DariushGreat
02-09-2009, 16:43
آقا داریوش گل.من رم رو خودم جداگانه واسه گوشی خریدم.رم NOKIA 2 GB.من تم ها رو نصب کردم.اما قبل از اونهم همین مشکل رو داشت.فیلم هارو هم روی حافظه ی خارجی ذخیره می کنم.خسته شدم انقد واسه کارای گوشی رفتم کامتل.اگه میشه راهنماییم کن ....
رمت با گوشی سازگار نیست! :31:
یادمه توی تاپیک ویوتی و رنوار، همین مشکل رم در بخش دوربین به شکل های گوناگون وجود داشت؛ مثلا فیلم برداری تیک داشت، یا صدا عقب و جلو می شد.

شما یه رم فابریک ال جی، از دوست یا آشنا بگیر و با اون امتحان کن. توی تاپیک ویوتی یا رنوار بگرد ببین چه رم هایی با این گوشی ها سازگارن. یه چیزی یادمه... فقط رم کلاس 6 یادم مونده :دی! بگردی پیدا می کنی :46:

yashgin128
03-09-2009, 13:21
سلام
فعلا گوشیتو تنظیم کن که موقعی که فیلمبرداری می کنی تو حافظه داخلی ذخیره بشه تا این مشکل برطرف بشه

shahab47
03-09-2009, 16:29
سلام گوشی من وقتی میخواد برنامه اجرا کنه میزنه جاوا متوقف شد و میندازه بیرون گوشیمم kp320 هست یه گوشی shine هم داریم که همین مشکل رو داره
باید چیکار کنم
ممنون

DariushGreat
03-09-2009, 18:55
سلام گوشی من وقتی میخواد برنامه اجرا کنه میزنه جاوا متوقف شد و میندازه بیرون گوشیمم kp320 هست یه گوشی shine هم داریم که همین مشکل رو داره
باید چیکار کنم
ممنون

در تنظیمات و در بخش مدیر برنامه ها، برو ببین تنظیمات نصب برنامه ات روی چی هست. بهم بگو

shahab47
03-09-2009, 19:48
منظوراون این قسمت بود آخه تو قسمت تنظیمات مدیر برنامه ها نداره ولی در قسمت برنامه و بازی تنظیمات داره !
تو قسمت اطلاعات نوشته

نسخه جاوا aplix jblend
سخه c l d c 1.1
نسخه midp
midp 2.0

ممنون

pooria.rio
04-09-2009, 08:47
آقا داریوش مطمئنی از رمه؟ اگه مطمئنی من برم یه رم جدید بخرم.زحمت اینکه چه مارکی و چه مدلی رو هم بگیرم می دم به خودت.خدا سایه ی تورو از سر این فروم کم نکنه !!!

DariushGreat
04-09-2009, 12:22
آقا داریوش مطمئنی از رمه؟ اگه مطمئنی من برم یه رم جدید بخرم.زحمت اینکه چه مارکی و چه مدلی رو هم بگیرم می دم به خودت.خدا سایه ی تورو از سر این فروم کم نکنه !!!

خواهش می کنم... :11: اختیار دارین! :31:
ببینید؛ در دنیای تعمیرات هیچ چیز قطعی نیست و همش بر پایه احتمالات و آزمون و خطاست!!! مگر این که یه چیزی خیلی تابلو باشه ( مثل ترکیدن بورد اصلی! )
شما برای این که از این مطمئن بشی که مشکل از رم هست، می باس با یکی از بچه های کلوپ رنوار یا ویوتی که رم جداگانه انداختن روی گوشیشون قرار بگذارین و رم اون ها رو روی گوشیتون امتحان کنین. اگر مشکل برطرف شد که بله؛ از جانب رم هست. اگر نشد باس بگردیم دنبال احتمالات دیگه... ( ولی معمولا در این مواقع ثابت می شه که از رم هست )

DariushGreat
04-09-2009, 12:26
منظوراون این قسمت بود آخه تو قسمت تنظیمات مدیر برنامه ها نداره ولی در قسمت برنامه و بازی تنظیمات داره !
تو قسمت اطلاعات نوشته

نسخه جاوا aplix jblend
سخه c l d c 1.1
نسخه midp
midp 2.0

ممنون

وایسا می رم ویوتی داداش دوستم رو خفت می کنم بگردم ببینم چیزی گیرم میاد!

pooria.rio
04-09-2009, 18:42
آقا داریوش شما رم خوب رو به من معرفی کن (واسه ویوتی) .مارک و،مدل....من برم ببینم چی کار میشه کرد

pooria.rio
06-09-2009, 18:54
آقا یکی جواب من رو بده