PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ببينيد اين لپتاپ چطوره ؟!!!!!!

hosseincode2008
10-08-2009, 09:03
سلام دوستان من اين سوالمو يه جاي ديگه تو اين انجمن درندشت پرسيدم كه چون جاي مناسبي نبود جواب نگرفتم ، حالا اون سوالمو همين جا ميذارم لطفا شما اساتيد جواب بديد من اماتور هم راهنمايي بشم .

"نميدونيد با چه اميدي دارم اين پست رو ميزنم!!
از همين اول رك و راست همه چيز رو ميگم ، يكي از فاميل هاي ما يه بدهي قديمي 600 هزار تومني به پدرم داشت و الان چون اون فاميل ما كارش وارد كردن اين جور چيزاست يه لپتاپ داده به پدر عزيز ما به مشخصات زير :

256 Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family
Celeron 585 2.16 GHz
2GB DDR2-800
HDD 160GB 5.400rpm
( DVD Super Multi ( SATA
Modem 56k
Bluetooth module V2.0
خود لپ تاپ هم اسمش Fujitsu هست و اين اطلاعات رو هم از روي خود لپتاپ عينا همينجا نوشتم .

حالا شما اساتيد زياد به مقدمه توجه نكنيد و بگيد اين لپتاپ تو چه وضعيتي قرار داره ؟ يعني گرافيكش چطوره و اصلا من مدلشو گفتم يا نه ؟!!!!! رمش و هاردش كه خوبه . كلا لپ تاپ هاي Fujitsu چطورن ؟ يه لپ تاپ با اين مشخصات رو چند ميشه الان خريد ؟ 600 تومن زياده يا كم يا متوسط ؟
اگه حرفي هست كه بايد بزنيد حتما بگيد . دمتون خيلي گرم"

Fujitsu V6535 Esprimo

اگه باز جاي بدي سوالمو پرسيدم مديران لطفا بذاريد جواب بگيرم بعد تاپيك رو ببنديد يا حذف كنيد . :40:

hosseincode2008
10-08-2009, 13:51
از همه ي كساني كه من رو راهنمايي كردن كمال تشكر رو دارم خودم با هر بدبختي اي بود فهميدم چي به چيه

Pami
10-08-2009, 15:40
گرافيك لپ تاپ Intel GMA 4500 MHD هست كه در رده متوسطي قرار داره
پردازنده مناسبي نيست و براي محدوده قيمت همين 600 تومن هست و مصرف بالايي داره
ببينيد ، لپ تاپ هاي فوجيتسو كلا كيفيت توليد متوسطي دارند ، نگاه نكنيد زيرش زده ساخت آلمان
نميگم بدرد نخور هستند ولي براي همين محدوده قيمت خوبن ، انتظار نداشته باشيد با لپ تاپ همرده مثلا Dell 1545 بتونه رقابت كنه
براي كارهاي اداري و اينترنت و ... مناسب هست

در مورد دير جواب دادن هم همه دوستان هميشه در انجمن نيستن و انتظار نداشته باشيد كه بتونن به همه موارد رسيدگي كنند
ما در حد توان در خدمت دوستان هستيم

hosseincode2008
10-08-2009, 16:14
درسته دوست عزيز من صبر نكردم ولي با همون پست تاپيك اومد بالا و شما سوال منو ديدين . حالا ممنون كه قشنگ جواب دادين ولي يه سوال آخر :
من تو چند جا ديدم كه اين مدل لپتاپ يعني Fujitsu V6535 بودن و همه ي مشخصات مثل خود من بود ولي گرافيك 256 نبود و بالاتر البته مدلش با همه . كه زده بود قيمتش رو 549 تومن .
حالا به نظر شما استاد و با تجربه تو امر لپتاپ ارزش اين لپتاپ با مشخصاتي كه گفتم از نظر قيمتي چقدره ؟ حدودا هم باشه لطفا بگو ...

خيلي ممنون و شرمنده

hosseincode2008
11-08-2009, 11:18
شرمنده دوستان
حالا اين لپتاپ شارژش تموم شده ، من چند ساعت بذارم تو شارژ بمونه ؟
دوربين هم داره ، برنامه اي نيست كه بشه بازش كرد ؟
هر كدوم رو ميدونيد لطفا دريغ نكنيد

Pami
11-08-2009, 11:44
احتمالا گرافيكش ATI 3450 بوده ، فوجيتسو هم لپ تاپ هاش كانفيگ هاي مختلفي دارند
البته بهين لپ تاپ شما رو زير 700 داره ميده
براي شارژ كردنش هم 4-5 ساعت ( بستگي به ميزان شارژ ) بزاريد كافي هست
دوربين هم از تو My Computer اگه درايورش نصب باشه قابل باز كردن هست و يا با برنامه هايي كه براي اين كار هست ميتونيد استفاده كنيد
قيمت اين لپ تاپ هموني هست كه بهين اعلام كرده البته اون با هارد 250 داره ميفروشه

hosseincode2008
11-08-2009, 13:45
خيلي ممنون استاد ، دوربين رو پيدا كردم .
براي شارژ شدن حتما بايد لپتپ روشن و به صورت باز باشه ؟

Pami
11-08-2009, 18:17
نه نيازي به روشن بودن و باز بودن نيست