PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : video

Wolf21
10-08-2009, 08:53
سلام من با video stadio نمی توانم فارسی در ان بنویسم اگر برنامه ای هست که بشه فارسی را در ان نوشت و به ان اضا فه کرد میشه لینک ان را بدید

gonbad city
10-08-2009, 11:07
اگه منظورت ulead video studio هست ورژن 9 رو نصب کن و برو از سایت برنا رایانه ipt5 رو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Wolf21
10-08-2009, 14:07
اگه منظورت ulead video studio هست ورژن 9 رو نصب کن و برو از سایت برنا رایانه ipt5 رو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام رفتم تو سایت دانلودش نمیشه ولی مشکل من اینه که وقتی فارسی می نویسم کلمه هاش این شکلی می شه ف ل م جدا نوشته می شه اگر می شه راهنمایی کنید

Don Sylar
10-08-2009, 15:19
video stuio نسخه های 11 و 12 و شاید 10 از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند و من با هیچ فارسی نویس رایانی موفق نشدم کگه در آن فارسی بنویسم.نمی دانم با نرم افزار های پولی بشود یا نه ولی تا جای که یادمه نسخه 9 از زبان فارسی پشتیبانی می کرد

gonbad city
11-08-2009, 11:20
تو صفحه ای که میاد ایمیل درست بده لینک دانلودشو می فرسته به ایمیلت
اگر هم نمی تونی یه سرچ بزن پیدا می کنی اگه کسی می دونه لینکش دانلودش تو فوروم کجایه لطف کنه ارجاع بده
ضمنا یولید 8 و 10 و 11 Ipt رو پشتیبانی نمی کنند شما فقط باید از ulead 9 استفاده کنی طرز کارشم اینجوریه که توی تب تکست کلیک کن روی صفحه و از سمت راست منوی فونت فونتهایی که اولش با آی پی تی شروع می شه رو انتخاب کن یادتم نره آی پی تی باید اجرا باشه و فعال بشه روی آینش توی سیستم ترای دابل کلیک کن تا فعال شه البته خودش راهنما داره اگه منظورمو متوجه نشدی راهنماشم بخون کامل فارسیه و تولید یه شرکت ایرانیه