PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DreamScene در ویندوز 7 ؟؟؟؟

gamecrazy
09-08-2009, 22:46
کسی می دونه DreamScene ویستا چرا توی 7 نیست (یا کجاشه) ؟

واقعا یکی از قابلیت های جالب ویستا که 50 درصد بخاطر اون نصبش کردم همین DreamScene بود.

Don Sylar
10-08-2009, 00:06
باید فعالش کنی.با یک کرک می تونی فعالش کنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H@mid-Vista
10-08-2009, 00:25
از اینجا بگیر نصب كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مابقی كارها مثل ویستاست.

Ebisoft=2
10-08-2009, 12:17
این DreamScene چیه؟

دانلود کردم و نصب هم کردم (یه بار هم explorer.exe رو ریست کرد) ولی تغییر خاصی رو احساس نکردم!

ببخشید که یکم سوالم از ریشه بود.

Ebisoft=2
10-08-2009, 12:46
دوستان ببخشید.
خودم تحقیق کردم فهمیدم چیه.
ممنون.

gamecrazy
10-08-2009, 13:44
از اینجا می تونید فایل های DreamScene با کیفیت بالا رو دانلود کنید من که اصلا با Desktop معمولی دیگه حال نمی کنم (مخصوصا اون جنگله که داره بارون میاد واسمش RainyDream واقعا معرکه اس)

DJ POLESTAR
10-08-2009, 16:45
تو این تایپیک شرح داده شده

Mohandes_mansour
10-08-2009, 17:38
من برنامه ی Win & Tweak رو از win7vista.com دانلود کردم. یه قسمت داشته که Enable DreamScee ، انجام دادم ولی هیچ تغییری احساس نکردم! چه کار میکنه دقیقا !؟

H@mid-Vista
10-08-2009, 17:44
این DreamScene چیه؟

دانلود کردم و نصب هم کردم (یه بار هم explorer.exe رو ریست کرد) ولی تغییر خاصی رو احساس نکردم!

ببخشید که یکم سوالم از ریشه بود.

كارش اینه كه اجازه میده كه فیلم را والپیپیر كنی
البته فقط ام پگ و دایبلیو ام وی

gamecrazy
11-08-2009, 21:41
كارش اینه كه اجازه میده كه فیلم را والپیپیر كنی
البته فقط ام پگ و دایبلیو ام وی

درسته ،کارش اینه که فیلم رو میشه بزاری والپیپر ولی در واقع یه سری فایل های آماده داره که یه صحنه رو پشت سر هم پخش می کنه یعنی مثلا موج های دریا که دارن می خورن به ساحل رو پشت سر هم نشون میده که شما فکر می کنید روی دسکتاپتون یه ساحل دارید،یا چکیدن قطره های های شبنم از روی برگ.
یه فرق دیگه هم با فیلم های معمولی داره اونم اینه که خیلی از فایل های آمادش که برای DreamScene طراحی شدن با کیفیت خیلی بالا و HD هستن.

مثلا این یه جنگله که داره بارون میاد که متاسفانه نمی تونم متحرکش رو بزارم :

gamecrazy
11-08-2009, 21:49
من برنامه ی Win & Tweak رو از win7vista.com دانلود کردم. یه قسمت داشته که Enable DreamScee ، انجام دادم ولی هیچ تغییری احساس نکردم! چه کار میکنه دقیقا !؟

البته من از اون سایتی که گفتی دانلود نکردم از توی آپدیت های خود ویستا که فکر کنم فقط تو نسخه Ultimate هم باشه دانلودش کردم و فایل هاش رو هم از همون سایتی که قبلا گفتم گرفتم.
برای انتخاب باید بری همون جا که والپیپر رو انتخاب میکنی بعد توی قسمت picture location باید قسمت DreamScene رو انتخاب کنی بعد هم می تونی با دکمه Browse فایل هایی رو که دانلود کردی بزاری بجای والپیپر.

Ebisoft=2
12-08-2009, 17:21
سلام دوستان
من یه DreamScene دیده بودم که واسه خوده مایکروسافت بود فکر کنم که یه یرگ درخت بود که ازش یه قطر آب میچکید خیلی باحال بود ولی هرچی گشتم پیدا نکردم اگه کسی از دوستان داره لینکش و واسه ما هم بذاره.

ممنون.

gamecrazy
12-08-2009, 17:53
سلام دوستان
من یه DreamScene دیده بودم که واسه خوده مایکروسافت بود فکر کنم که یه یرگ درخت بود که ازش یه قطر آب میچکید خیلی باحال بود ولی هرچی گشتم پیدا نکردم اگه کسی از دوستان داره لینکش و واسه ما هم بذاره.

ممنون.

این که میگی تو آپدیت ها هست فکر کنم توی Content Pack 3 باشه بعد خودش میاد توی قسمتی که Dreamscene ها رو انتخاب میکنی.

اینجا هم می تونی مستقیم دانلودش کنی :

Ebisoft=2
13-08-2009, 09:20
دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی.
خدائی اصلا انتظار نداشتم به این سرعت جواب بگیرم.

خیلی باحالی دوست من.

Konami_Pc
13-08-2009, 10:31
یکی هم بود اون گوشه چپ ویندوز نور ابی میزد انگار زیر دریا بود خیلی با حال بود اونم کسی پیدا کرد بزاره

gamecrazy
13-08-2009, 13:02
یکی هم بود اون گوشه چپ ویندوز نور ابی میزد انگار زیر دریا بود خیلی با حال بود اونم کسی پیدا کرد بزاره

زیر دریا که نور بزنه فقط اینو الان یادم هست :

نمی دونم منظورت همینه یا نه !!

Konami_Pc
13-08-2009, 15:11
ممنون

نه یکی بود شبیه همین ولی زیر دریا نبود تو کلیپی که خود مایکروسافت داده بود برا ی نوشن دادن ویندوز 7 پشت صفحه بود

اون گوشه سمت چپ نور میزنه خیلی با حاله

Ebisoft=2
14-08-2009, 14:00
سلام.
دوستان یه سوال ، وقتی از Dreamscene استفاده میکنم نوشته های آیکونها ناخوانا میشه ، راهی هست که بشه رنگ نوشته های آیکون ها را عوض کردم ، هرچی گشتم راه حلی پیدا نکردم.

ممنون.

gamecrazy
15-08-2009, 14:00
سلام.
دوستان یه سوال ، وقتی از Dreamscene استفاده میکنم نوشته های آیکونها ناخوانا میشه ، راهی هست که بشه رنگ نوشته های آیکون ها را عوض کردم ، هرچی گشتم راه حلی پیدا نکردم.

ممنون.

فکر نکنم بشه مگر اینکه ار تم Classic استفاده کنی که دیگه اون موقع نمی تونی از DreamScene استفاده کنی ولی یه برنامه هست به نام D-Color XP که برای xp طراحی شده ولی روی ویستا هم جواب میده حالا امتحان کن ببین چی میشه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی نصب کردی میاد اون گوشه پایین سمت راست بعد روش کلیک کن ، کنار TextColor یه دکمه هست این شکله << اگه اونو بزنی یه صفحه باز میشه که می تونی رنگ مورد نظرتو انتخاب کنی.

Ebisoft=2
16-08-2009, 08:25
سلام.

برنامه D-Color XP کار نکرد.

ولی اگه میشد که نوشته ها رو موقع استفاده از دریم اسکرین خوانا کرد خیلی خوب میشد ، یه جورائی به دل من نمیشینه.

ممنون.

gamecrazy
16-08-2009, 12:56
حالا این روش رو امتحان کن نمی دونم ..ولی فکر کنم یه کم نوشته ها رو خوانا تر بکنه :
روی computer راست کلیک کن و Properties رو انتخاب کن بعد روی Advanced کلیک کن بعد Performance Setting رو بزن بعد روی دکمه Costume رو بزن بعد یه کم بیا پایین و تیک کنار Use drop shadows for icon labels رو بردار !
راستی یه نکته : اینکه نوشته های آیکن ها خوانا باشه یا نه شاید بستگی به نوع والپیپر هم داره یه کم ! البته من خودم همچین مشکلی نداشتم و چیزی احساس نکردم از زمانی که از DreamScene استفاده میکنم ! نمی دونم شاید مربوط به کارت گرافیک هم باشه یا سلیقه شخصی و ...

aram59
20-08-2009, 08:10
سلام

اگه کسی اون ماهی فایتر و داره لینکشو بزاره.:10: