PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ****** fantasy elephant *****

Farzad.wow
09-08-2009, 19:13
سلام رفقا ..... :31::31::31: ..... خوبین که :20:؟؟

منم بعد یه عمر دوری.... که کار نزده بودم به کلم زد یه کار بزنم ......(آخه یه نموره بی انگیزه شده بودم ) هویجوری :19:

خوب می خوام یه فیل فانتزی بزنم ........

امیدوارم با همکاری شما رفقا خوب شه :11::11::11:

خوب کار رو با مکس شروع کردم با یه بیس ساده

بعدم فعلام فرم کلی رو با زیبراش در آوردم ........ اصلا هنو کامل نشده .... فک کنم 3-4 روز طول بکشه :41:

Base model

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zb Low Divide

Borhan72
09-08-2009, 19:39
آفرين فرزاد...
تركوندی...
فرهاد هم كمكت ميكنه يا خودت تكی ميسازی؟؟؟
ميگم فرزاد...
سينه های فيله شبيه آدم شده...
فيل كه عضله ی سينه نداره...

SSS_HHH_OOO
09-08-2009, 19:39
ایول چه بامزه شده
خیلی خیلی بامزه است
مدلش خیلی قشنگه
آفرین

Farzad.wow
09-08-2009, 19:42
آفرين فرزاد...
تركوندی...
فرهاد هم كمكت ميكنه يا خودت تكی ميسازی؟؟؟
ميگم فرزاد...
سينه های فيله شبيه آدم شده...
فيل كه عضله ی سينه نداره...

ها (...) خودتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سینه هاشو درس می کنم ..... خودم دارم می سازم اما تکسچر شو شاید فراد داد :10:

ایول چه بامزه شده
خیلی خیلی بامزه است
مدلش خیلی قشنگه
آفرین
خواهش می شه شهاب جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_E_H_D_I
09-08-2009, 20:08
ايول خيلي خوب شده...

ولي من فانتزي توش نميبينم....البته تا تكسچر ندي معلوم نميشه.....

منتظر تكسچر و رندرت هستيم...

كارات خيلي قشنگ هستن...

ادامه بده

mr_max
09-08-2009, 20:35
ایول فرزاد جون
خیلی خوب شده
میگم فرزاد گردنش رو غب غب بنداز تا چاق تر به نظر برسه این براشا که زدی واسه گردن مال آدمای لاغره
فرم سینه ها رو که درست میکنی و یه بار دیگه یه کار توپ ازت میبینیم
دمت گرم
موفق باشی

b3dnet
09-08-2009, 21:11
بابا فرزاد جون ترکوندی که
خیلی عالی شده
فرمشو خیلی توپ ساختی
بیس کارتو دیدم یاد فیله این تبلیغ پفیلا افتادم...
تا اینجا عالیه...
منتظره ادامه ی کار هستم..

Dark Kingdom
09-08-2009, 21:33
آفرین خیلی خوب شده تا اینجاش :)
ادامه بده ...
میبریش تو مکس دوباره ؟

Warden
10-08-2009, 07:59
بعله ! حالا دزدی فرهنگی میکنی ........ این طرح مال من بود )):
من میخواستم اینو بسازم ....... ولی ایولا من به این خوبی در نمی آوردم
حالا موندم میخوای چی جوری از دل ما در بیاری ................ فقط باید جوجه بدی ..گفته باشم

Farzad.wow
10-08-2009, 09:04
ایول فرزاد جون
خیلی خوب شده
میگم فرزاد گردنش رو غب غب بنداز تا چاق تر به نظر برسه این براشا که زدی واسه گردن مال آدمای لاغره
فرم سینه ها رو که درست میکنی و یه بار دیگه یه کار توپ ازت میبینیم
دمت گرم
موفق باشی

9کره داش اکبرم هستیم ..... جیگر خوب نکاتی رو اشاره کردی ...... ممنونم :11:

بابا فرزاد جون ترکوندی که
خیلی عالی شده
فرمشو خیلی توپ ساختی
بیس کارتو دیدم یاد فیله این تبلیغ پفیلا افتادم...
تا اینجا عالیه...
منتظره ادامه ی کار هستم..

ممنوم بهزادی .... :18:.... نه این فیله یه خورده پیره ...... مث پوفیلا جوون نیست:19:

آفرین خیلی خوب شده تا اینجاش :)
ادامه بده ...
میبریش تو مکس دوباره ؟

آره واسه رندر باس بیارمش تو مکس:27:

بعله ! حالا دزدی فرهنگی میکنی ........ این طرح مال من بود )):
من میخواستم اینو بسازم ....... ولی ایولا من به این خوبی در نمی آوردم
حالا موندم میخوای چی جوری از دل ما در بیاری ................ فقط باید جوجه بدی ..گفته باشم

خیلی حرف می زنی:31:

ايول خيلي خوب شده...

ولي من فانتزي توش نميبينم....البته تا تكسچر ندي معلوم نميشه.....

منتظر تكسچر و رندرت هستيم...

كارات خيلي قشنگ هستن...

ادامه بده

مرد حسابی کجاش فانتزی نیست بد بخت داره رو جفت باهش واست راه می ره :31::31:...... هنو مدل کامل نبیده .... کامل که شد چشم سعی می کنم رندر توپی بگیرم

L u K e !
10-08-2009, 10:18
به نظر من یه خر می ساختی با هال تر می شد :D
خیلی جالب شده
منتظرم ادامش هستیم

HOMAYOON.F
10-08-2009, 11:01
سلام فرزاد جان، چه کار جالبی رو شروع کردی...
راستی میگم اون مفصل مچ پاش هست که رو به عقب بردی، مال فیل فکر نمیکنم اونجوری باشه ها!
مث مچ پای اسب و بز و گاو وخوک و (خلاصه همچین چیزایی) شده. باید مچش خیلی بیاد پایینتر، نزدیک پنجه. در حقیقت این مچ همون پاشنه میشه که یه خورده از سطح زمین فاصله داره.(مثه یه آدم که رو پنچه ی پا راه میره)
بعد اون دمش هم که ادامه ی ستون فقراتشه، چرا از اونجا زده بیرون، باید یه کم پایین تر باشه!
واسه گردنش هم همونی که اکبر جان گفت خیلی خوب میشه. سینه هاشم مشکلی نیست یه خورده فرم سینه ی آدم باشه فقط یه جوری نشه که خیلی آویزون و نافرم بشه!(اه اه)
چیزای ریز دیگه ای هم هستن که واسه استادی مث تو گفتن نداره، خودت اینکاره ای درستشون میکنی.
----------------------------------------------------
میگم این سیستمت چیه که اون مدل تو زیبراش رو Low Divide میدونی! من اگه همینشم بکشه واسم دنیاییه!!!
البته خب، سیستم من وقتی میخوام روشنش کنم بچه های محل رو جمع میکنم تا هولش بدن بلکه روشن شه!!!!

موفق باشی استاد...

Like Honey
10-08-2009, 11:50
سلام.به نظر من همه چیزش خوب شده اما پاهاش بیشتر شبیه پای اسبه. موفق باشید

hadi665
10-08-2009, 12:40
ای ول فرزاد عجب چیزی شده
دمت گرم عالی شده این

کاملش کنی بهترم میشه

ZOHAA
10-08-2009, 13:24
تا اینجاش که خیییییلی با نمک شده
چه گوشای کوچیکی داره:31: منتظریم تموم شه:10:

3dlove
10-08-2009, 13:29
عجب فیل ریزه میزه ای شده
دمت گرم داداشی خیلی باحال شده
تکسچرشم میدی دیگه ؟

موفق باشی

Borhan72
10-08-2009, 13:33
(...) خودتی...
ميگم پس چرا بقيه اشو نميسازی؟؟؟
(...) (...) (...) (...) (...) (...) (...) (...)

tatuy
10-08-2009, 20:02
سلام داش فرزاد گل خیلی کار زیبا شده.
تا حالا که مدل با جزئیات کامل و عالی شده امیدوارم که تکسچرو رندرم خیلی عالی باشه.

hrgh2
13-08-2009, 21:05
به به چه کاره باحالی شده
ایول فرزاد جان
اما هنوز خیلی جای کار داره منتظر ادامشم

Farzad.wow
14-08-2009, 19:15
متشكرم از نظر شما رفقا تك تكشون خيلي مفيد بود مرسي !
اينم ادامه ي كار البته من سه چهار روزه كه اصلا روش كار نكردم امروز هم 1 ساعتي باهاش ور رفتم شد اين ..... فقط مونده تكسچر و رندر .... البته يه خورده ديگه مدلينگ (بقيه آبجكت ها )...

HOMAYOON.F
14-08-2009, 19:27
ایول فرزاد جان خیلی خوب شده، میگم این مدلی رو که درست کردی اگه بیاریش تو مکس، با همین مقدار پولی میاریش یا کمشون میکنی یا دیسپلیس و نرمال مپ ازش میگیری یا تو خود زیبراش تکسچر میدی و رندر میگیری؟
منتظر جوابم، مرسی...

Farzad.wow
14-08-2009, 19:32
با divide متوسط مثلا حدود 700 هزار تا پلي ميارمش تو مكس بقيه جزييات رو با ديسپليس و نرمال ميندازم بالاش .....اين روش فقط مختص فريم و اگرنه واسه مدلي كه بخواد انيمت شه جوره ديگه باس عمل كرد

HOMAYOON.F
14-08-2009, 19:47
خب واسه انیمیت چطوره؟
بعد میگم واسه آوردن جزئیات از زیبراش به مکس نرمال مپ بهتره یا دیسپلیس؟ من شنیدم که دیسپلیس نسبت به نرمال کارو سنگینتر میکنه ولی اگه بخوایم مدل خوبی از آب در بیاد باید هر دو رو بکار ببریم، نظر تو چیه؟
اونوقت این قضیه ی چند تیکه کردن UV ها تو مکس (همون گروه بندی UV) واسه وارد کردن تو زیبراش چیه؟ حتما باید انجام بگیره؟
در آخر اگه بتونی نحوه ی خروجی گرفتن دیسپلیس و نرمال مپ تو زیبراش رو توضیح بدی دیگه ترکوندی خیلی ممنونت میشم.
تشکر...

SSS_HHH_OOO
14-08-2009, 23:57
آفرین
چقدر قشنگ شده
چقدر هم تر تمیزه
خیلی عالیه

saaaraaa
15-08-2009, 09:26
واي خدااااا...چقدر جالب و خنگ و نمکي شده

خيلي ناز شده...ميخنده احساس ميکنم گَلوش گرفته و الانه که سرفش بگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمي پاهاش شبيه پاي خوک نشده؟
آخه فيل که از اين مفاصل ِ قوزک و اينا نداره...داره؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم تموم شه... حتما کار خيلي خيلي عالي ميشه

Farzad.wow
15-08-2009, 09:41
واي خدااااا...چقدر جالب و خنگ و نمکي شده

خيلي ناز شده...ميخنده احساس ميکنم گَلوش گرفته و الانه که سرفش بگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمي پاهاش شبيه پاي خوک نشده؟
آخه فيل که از اين مفاصل ِ قوزک و اينا نداره...داره؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم تموم شه... حتما کار خيلي خيلي عالي ميشه

ممنونم .................... راستش در باره پاش باس بگم از رو یه اسکچ رو یه کتاب طراحی ساختمش
پاش همین فرمیه حالا سعی میکنم اسکنش کنم نشونش بدم

متشکرم :11:

آفرین
چقدر قشنگ شده
چقدر هم تر تمیزه
خیلی عالیه

ممنونم شهاب جون ..................چشات قشنگه :31::11:

خب واسه انیمیت چطوره؟
بعد میگم واسه آوردن جزئیات از زیبراش به مکس نرمال مپ بهتره یا دیسپلیس؟ من شنیدم که دیسپلیس نسبت به نرمال کارو سنگینتر میکنه ولی اگه بخوایم مدل خوبی از آب در بیاد باید هر دو رو بکار ببریم، نظر تو چیه؟
اونوقت این قضیه ی چند تیکه کردن UV ها تو مکس (همون گروه بندی UV) واسه وارد کردن تو زیبراش چیه؟ حتما باید انجام بگیره؟
در آخر اگه بتونی نحوه ی خروجی گرفتن دیسپلیس و نرمال مپ تو زیبراش رو توضیح بدی دیگه ترکوندی خیلی ممنونت میشم.
تشکر...

خوب برا انیمیت خوب اصولا مدل رو میزنیش (کتک نه) که پلیاش معمولی باشن نه زیاد که روش کنترل نداشته باشه نه کم که مدلت اون چیزی که میخوای در نیاد
بعد اره من یه جا خوندم که نرمال یه جورایی شکسته میکنه مدلتو اینو امتحانم کردم دیدم نه بابا خیلی درسته
خوب فک کنم دیسپلس شاید بهتر باشه ............. اره هر دوتا رو هم دیدم استفاده میکنن
در مورد UV هم باید بگم باید اول UV کنی بعد تو زیبراش هم دیتیل میدی بعدش هم با تکسچر که همون نرمال و .. باشه میاریمش حالشو میگیریم ............... منتهی رو همون مدل با پلی متوسط (پایه)

HOMAYOON.F
15-08-2009, 09:54
تنکس فرزاد جون...
فقط یه خورد کلی گفتی پسر، اینا رو که میدونستم. اشکال نداره یه تاپیک واسه سوالات زیبراش میزنم، تو و فرهاد میایید صبح تا شب میشینید اونجا و به سوالا جواب میدید.:دی
بازم مرسی، پسر گلی هستی...

Warden
15-08-2009, 09:57
خیلی واضح بود دیگه اره منم با یه تاپیک موافقم اینجا زیادی شلوغ میشه ...............

W0lf
15-08-2009, 10:07
اقا شما اشتباه اومدی باید بری پیکسار مدل خیلی زیباست
ایول

Aminzikzak
15-08-2009, 10:35
فرزاد جان بامزه شده ...
خسته نباشی...
اما مشکل اساسی اینه که این آناتومیه بدن انسانه ... حتی اگر کاراکترتم کارتونی باشه نمیشه با آدم مخلطو بشه ... : دی

Borhan72
15-08-2009, 11:52
چه كردی فرزاد...
ميگم مثل Horton تكسچرشو بزن...