PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در مورد بالا امدن ویندوز

kar1591
09-08-2009, 18:19
سلام
من 2 تا ویندوز xp داشتم یکی تو درایو c یکی هم تو درایو e ویندوزی رو که تو c بود دوباره روش ویندوز زدم تو صفحه اول که کامپوتر رو روشن میکنم و می خوام ویندوزم رو انتخاب کنم فقط اون جدیده رو نشون میده
دسترسی به ویندوز e ندارم فایل هاشم سرجاش هست و پاک نشده :13:

Masоud
09-08-2009, 19:28
سلام
من 2 تا ویندوز xp داشتم یکی تو درایو c یکی هم تو درایو e ویندوزی رو که تو c بود دوباره روش ویندوز زدم تو صفحه اول که کامپوتر رو روشن میکنم و می خوام ویندوزم رو انتخاب کنم فقط اون جدیده رو نشون میده
دسترسی به ویندوز e ندارم فایل هاشم سرجاش هست و پاک نشده :13:
سلام

این کار رو انجام بده ببین مشکل حل میشه یا نه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر نشد از نرم افزار Power Quest Partition Magic 8.5 کمک بگیر.

موفق باشید :40:

Mohammad King
10-08-2009, 13:25
سلام

چون شما ویندوز اصلی یعنی اون ویندوزی که اول نصب شده را پاک کردین این مشکل پیش آمده و درست نمیشه.

موفق باشید

akpa
10-08-2009, 13:44
من يه راهنمايي ميكنم ولي شايد جواب نده بايد فايل boot.ini رو باز كني از طريق- my computer- properties- advanced startup and recoveryحالا روي setting كليك كن و بعد edit روبزن حالا بايد چيزي شبيه به اين ببيني
[boot loader]
timeout=10
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINXPS P2
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINXPSP2="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
كافيه اين خط رو به اين فايل اضافه كني
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINXPSP2="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
فكر كنم درست شه:11:

Mohammad King
10-08-2009, 14:12
من يه راهنمايي ميكنم ولي شايد جواب نده بايد فايل boot.ini رو باز كني از طريق- my computer- properties- advanced startup and recoveryحالا روي setting كليك كن و بعد edit روبزن حالا بايد چيزي شبيه به اين ببيني
[boot loader]
timeout=10
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINXPSP2="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINXPSP2="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

درست نمیشه دوست من./:41:

kar1591
11-08-2009, 12:22
درست نمیشه دوست من./:41:

بابا چرا روحیه میکشی تو :41:

kar1591
11-08-2009, 18:37
[boot loader]
timeout=10
[operating systems]

هنوز امتحان نکردم روی سیستم خودم نیستم از یه نفر هم پرسیدم همین راه و گفت :11:

Mohammad King
11-08-2009, 18:52
هنوز امتحان نکردم روی سیستم خودم نیستم از یه نفر هم پرسیدم همین راه و گفت :11:

دوست من فک نکنم درست بشه چون شما ویندوز اصلی را پاک کردی/

reza41
11-08-2009, 22:08
اگه فايلهاي بوت روي پارتيشن E سالم باشن فقط كافيه طبق گفته دوستمون فايل Boot.ini رو ويرايش كني.
البته توجه داشته باش كه اگه درايو E پارتيشن سومه بايد بنويسي
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)
وگرنه بايد شماره پارتيشن رو بنويسي.

oggiii
06-09-2009, 10:01
سلام می بخشید بچه ها من تازه عضو شدم یه سئوال داشتم سیستمم توی بوت شدن مشکل داره باید چند بار ریست کنم تا ویندوز بالا بیاد
مشکلشم این پیغام هست اگه می تونید راه نمایی کنید.
reboot and select proper boot device or inset boot media in selected boot device and press A

aqronis
06-09-2009, 22:56
سلام می بخشید بچه ها من تازه عضو شدم یه سئوال داشتم سیستمم توی بوت شدن مشکل داره باید چند بار ریست کنم تا ویندوز بالا بیاد
مشکلشم این پیغام هست اگه می تونید راه نمایی کنید.
reboot and select proper boot device or inset boot media in selected boot device and press A

درود. رجوع کنید به تاپیکی که ایجاد کردید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید