PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با premier cs4

مجید4
09-08-2009, 17:28
با سلام من چنتا سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید
اول اینکه در cs4 چرافرمت mp4 را فقط صدای ان را پخش میکند
دوم چگونه میتوان تنظیمات ورودی را به گونه ای تنظیم کرد که پنجره در حالت 320در250 در بیاید و زمانیکه خواستیم خروجی بگیریم تصویر کوچک نشود
و سوم اینکه کلیپی که من دارم وقتی کلیک راست میکنم propertise ان video clip و audio ان mpeg Layer 3 است میخواستم بدانم ان چه فرمتی است که cs4 ان را نمیشناسد
ممنون میشم سریع تر جواب مرا بدهید

metal baz
10-08-2009, 09:49
با سلام دوسته عزیز ببین شما اگه به صفحه اول بعد از تعیین نام برای پروژه نگاه کنی فرمته vcd نمیبینی همش
DV HDDV و غیره هست این فرمتی که شما میگی وجود نداره برای مشکله صدات یه چی بهت بگم خیالت راحت شه
پریمیر برنامه ای که کلا با AVI حال میکنه شما بهتره با این فرمت کاراتو انجام بدی بعد با برنامه Canapus pro coder
تبدیل به فرمت دلخواه کنی بعد بیاری تو پریمیر ازش خروجی بگیری موفق باشی:5::5::5::5::5:

مجید4
10-08-2009, 22:29
سلام ممنون از راهنماییت
پس با این حساب باید سراغ پریمیر 6.5 ویا پریمیر پرو 1.5 برم تا به نتیجه برسم
راستی Canapus pro coder برنامه عالی برا تبدیل با کیفیت عالی هست ؟
باز هم تشکر

metal baz
11-08-2009, 00:29
سلام ممنون از راهنماییت
پس با این حساب باید سراغ پریمیر 6.5 ویا پریمیر پرو 1.5 برم تا به نتیجه برسم
راستی Canapus pro coder برنامه عالی برا تبدیل با کیفیت عالی هست ؟
باز هم تشکر

اره برای تبدیل کردن حرف نداره:11::11::11:

مجید4
13-08-2009, 13:11
با سلام
من وقتی cs4را نصب کردم بدون سریال نامبر اجرا شد و وقتی که خواستم ان را حذف کنم در کنترل پنل در برنامه add remove این پیغام برای برنامه امد
windows measures the number of times the program has been run in the past 30 days and lables it accordingly
frequency is divided into three areas
Rarely the program is rarely or never run
Occasionally the program is run sometimes
frequently the program is run often
خواهش میکنم راهنمایی کنید من با برنامه پریمیر 6.5 هم که کار میکنم avi را نمیشناسد

metal baz
13-08-2009, 17:28
با سلام
من وقتی cs4را نصب کردم بدون سریال نامبر اجرا شد و وقتی که خواستم ان را حذف کنم در کنترل پنل در برنامه add remove این پیغام برای برنامه امد
windows measures the number of times the program has been run in the past 30 days and lables it accordingly
frequency is divided into three areas
Rarely the program is rarely or never run
Occasionally the program is run sometimes
frequently the program is run often
خواهش میکنم راهنمایی کنید من با برنامه پریمیر 6.5 هم که کار میکنم avi را نمیشناسد

پریمیرت رو بصورت کامل پاک کن یعنی از تو ریجستری هر چی مونده رو حذف بلدی که چجوری تو run گزینه reg edit رو میزنی بعد f3 بعد اسم پریمیرو کامل تایپ میکنی هر چی پیدا کرد رو پاک دوباره نصب میکنی مشکلت حل میشه موفق باشی:11::11::11::11:

مجید4
14-08-2009, 10:22
با سلام مجدد
از اینکه دائما مزاحم میشم عذر میخواهم تو run گزینه
reg edit رو زدم ودنبال پریمیر گشتم اصلا پیدا نکرد حتی در all program گزینه های adobe encore cs4 و adobe onlocation رو زدم پیدا نکرد من قبل از ان پوشه adobe را پاک کرده بودم واقعا دیگه کلافه شدم
را ستی یه سوال داشتم media studio pro 7را وقتی نصب میکنم در انتهای نصب پیغام
cant load dsetup .dll into memoryرا میدهد میشه بگید اشکال کار از کجاست
بینهایت ممنونم

metal baz
16-08-2009, 20:34
با سلام مجدد
از اینکه دائما مزاحم میشم عذر میخواهم تو run گزینه
reg edit رو زدم ودنبال پریمیر گشتم اصلا پیدا نکرد حتی در all program گزینه های adobe encore cs4 و adobe onlocation رو زدم پیدا نکرد من قبل از ان پوشه adobe را پاک کرده بودم واقعا دیگه کلافه شدم
را ستی یه سوال داشتم media studio pro 7را وقتی نصب میکنم در انتهای نصب پیغام
بینهایت ممنونم

با سلام اقا مجید با چه ویندوزی داری کار میکنی با این کاری که گفتم باید درست میشد راستی یه کار دیگه بکن از طریق safe mode بیا بالا برو control panel و برنامه رو پاک کن دیگه باید درست شه یعنی پاک شه راستی ببخشید دیر جواب دادم:11::11::11::11:

مجید4
22-08-2009, 16:26
سلام
ویندوز من sp2هستش راستش بعد از طرح سوالم برنامه arcopat من مشکل ساز شده بود وقتی ان را پاک کردم regedit فعال شد وقتی نام کامل برنامه را مینوسم وبعد از جستجو فایلهایی که در سمت راست میاید باید پاک کنم ؟را ستی یه سوال داشتم media studio pro 7را وقتی نصب میکنم در انتهای نصب پیغام
بینهایت ممنونم

lovemake
23-08-2009, 17:24
خسته نباشید

metal baz
28-08-2009, 17:14
خسته نباشید

مونده نباشی عزیزم

metal baz
28-08-2009, 17:17
سلام
ویندوز من sp2هستش راستش بعد از طرح سوالم برنامه arcopat من مشکل ساز شده بود وقتی ان را پاک کردم regedit فعال شد وقتی نام کامل برنامه را مینوسم وبعد از جستجو فایلهایی که در سمت راست میاید باید پاک کنم ؟را ستی یه سوال داشتم media studio pro 7را وقتی نصب میکنم در انتهای نصب پیغام
بینهایت ممنونم

با سلام اره درسته باید همین کارو بکنی عزیزم با این مدیا استدیو 7 رو هم که میگی بلد نیستم ولی این کارو بکنی
کارت با پریمیر راه میافته موفق باشی:11::11::11::11:

lovemake
26-09-2009, 12:39
.................................................. ...............

kogan
13-12-2009, 22:41
بچه ها سوال و جواب ها عالیه ممنونم از همه تون:11: