PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در خريد مادربرد

hompoil
09-08-2009, 14:41
سلام
من تصميم دارم مادربرد GA-MA790FXT-UD5P بگيرم اما يه مشكلي است فروشنده ميگه اين مادربرد سي پي يو كه انتخاب كردي (810 X4) فركانسشو نصف نشون ميده من بهش گفتم اگه بايوسش اپديت بشه درست كارميكه اما قبول نميكنه ميگه اگه بسوزه مسئوليتش با شماست ديدم اين طوريه گفتم ASUS m4a79t delux بده گفت كه اين مادربردها در اثر نوسان برق زود ميسوزند در كل مشكل دارند حالا موندم چكار كنم لطفا كمك كنيد اگه كسي از اين دو مادربرد استفاده كرده نظري بده اشكالشون چيه

saman3230
09-08-2009, 15:06
100% داره حرف مفت میزنه (البته ببخشیدا) این احتمالاً یا چیزی حالیش نیست یا اینکه میخواد جنس خودشو آب کنه

عزیز جان این حرفهای این دوستمون راجع به مادربرد GIGA گفت بیشتر شبیه یه جکه آخه مگه میشه

مین یا CPU رو DETECT میکنه یا نمیکنه دیگه نصف و نیمه نداره

mf.designing
09-08-2009, 15:27
سلام
من تصميم دارم مادربرد GA-MA790FXT-UD5P بگيرم اما يه مشكلي است فروشنده ميگه اين مادربرد سي پي يو كه انتخاب كردي (810 X4) فركانسشو نصف نشون ميده من بهش گفتم اگه بايوسش اپديت بشه درست كارميكه اما قبول نميكنه ميگه اگه بسوزه مسئوليتش با شماست ديدم اين طوريه گفتم ASUS m4a79t delux بده گفت كه اين مادربردها در اثر نوسان برق زود ميسوزند در كل مشكل دارند حالا موندم چكار كنم لطفا كمك كنيد اگه كسي از اين دو مادربرد استفاده كرده نظري بده اشكالشون چيه
چه عجیب ! اصولا فروشنده ها اگه جنس بد هم باشه الکی تعریف می کندد تا بفروشن ، ایشون نمیخواسته بفروشه !!!
من مشکلی رو که واسه گیگا بایت میگید قبول ندارم اما در مورد ایسوس چون سابقش رو دارم ، کمی درسته !! یعنی قبلا محصولات ایسوس روی نوسان برق خیلی حساس بودن ، اما حالا و بخصوص محصول حرفه ای از سری deluxe رو نمیدونم چی بگم !!
اگم این مشکلات به نظرت درسته و تو رو اذیت میکنه خوب MSI بردار

hompoil
09-08-2009, 16:47
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ گیگا یا ایسوس
اگه ایسوس بگیرم می ترسم بسوزه اگه گیگا بردارم باید بایوسش اپدیت بشه که هیچ کس مسئولیتشو قبول نمیکنه از MSI هم خوشم نمیاد(از این دوتا ضعیفه)

Kianoosh
10-08-2009, 02:12
اما در مورد ایسوس چون سابقش رو دارم ، کمی درسته !! یعنی قبلا محصولات ایسوس روی نوسان برق خیلی حساس بودن

یعنی شما سابقه داشتی فرکانس پردازنده رو نصف نشون می داده!؟

نوسان برق حساس بودن!؟عجب!!رد میشه...

اما حالا و بخصوص محصول حرفه ای از سری deluxe رو نمیدونم چی بگم !!

راستش من و خیلی از دوستان و نزدیکان و ...از سری های مختلف مینهای ایسوز برای اینتل و ای ام دی استفاد ه کردیم چنین مشکلاتی خیلی کم!دیده شده که طبیعیه باز برند کشی نکنید...

اون مین بدون هیچ مشکلی با بایوس F5 پردازنده 810 رو ساپورت می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ess_1362
10-08-2009, 12:46
در مورد حساس بودن بر دهای ایسوس باید بگم که درست هست ولی در باره نوسان برق باید بگم یه حرف خیلی مفته

من خودم بابردهای ایسوس کار کردم هنوز هم کار می کنم .این برد ها یکم حساس هستن و موقع نصب کردن اونها داخل کیس باید خیلی دقت کرد تا هیچ نقطه ای از برد با کیس تماس پیدا نکنه و برد خراش نیفته

اما در مورد نوسان برق باید بگم که کلا حرف بی خودی زده.... این برد ها در اثر نوسان برق تنها اشکالی که براشون پیش میاد ریست میشه همین

hompoil
10-08-2009, 16:13
حالا چکار کنم ایسوس یا گیگا ؟؟؟؟ میترسم گیگا رو بگیرم بایوسشو اپدیت کنم درست نشه"
ایسوس که همون >>>>> خونه ی ما مشکل نوسان برق داره
خودم الان مادربرد فاکسکان دارم که یه بار سوخته

hompoil
11-08-2009, 11:51
مادربرد GA-MA790XT-UD4P چجور است؟؟؟؟ قدرتش با UD5P برابره یا کمتر؟؟؟؟

Kianoosh
11-08-2009, 19:07
حداکثر بودجت چقدره؟

hompoil
13-08-2009, 16:27
230 تومن من خودم ud5p میپسندم ولی فروشنده میگه ایراد داره (همون بایوس لعنتی)

D3vil_A
13-08-2009, 16:35
هه.
من خودم دارم هیچ مشکلی نداره. اصلا همچین مشکلی وجود نداره.
با این بودجه میشه 790XT-UD4P رو خرید تقریبا هیچ فرق نداره.دال بعضی چیز ها از نظر قدرت OC ....CrossFire تفاوت دارند که زیاد مهم نیست.

hompoil
13-08-2009, 16:56
هه هه هه هه هه هه
شما که دارین راضی هستین تو نرم افزار و گیم ها خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
پس همون ud4p رو بگیرم؟؟؟

D3vil_A
13-08-2009, 17:18
من UD5P رو دارم.
بله مادربرد های بسیار عالی هستند این سری Ultra Durable 3 شرکت Gigabyte .

پس همون ud4p رو بگیرم؟؟؟
بله همون UD4P رو بگیرید.

hompoil
13-08-2009, 17:34
شما که این مادربرد رو دارین من بعضی جاها دیدم که شما ASUS ترجیح میدین واسه بعضی کاربرها

saman3230
13-08-2009, 17:36
به نظر فقط گیگا