PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین وضعیت برنامه 90

ragbar12
09-08-2009, 03:54
آخرین وضعیت برنامه 90 از زبان فردوسی‌پور/ محکم‌تر از قبل روی "صندلی"

مهر:عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه پرمخاطب 90 تاکیدکرد این برنامه پربارتر از قبل و با ایجاد تغییرات تدریجی در محتوایش به روی آنتن خواهد رفت و او دوباره با قرار گرفتن روی " صندلی " این برنامه از حق و حقانیت دفاع خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از گذشت یک دهه از پخش برنامه پربیننده و تاثیرگذار 90 از شبکه سوم سیما کمتر کسی تصور می کرد این برنامه برای پخش مجددش در آغاز نهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر با حاشیه های ریز و درشت فروانی مواجه شود.

اما عادل فردوسی پور که از محبوبیت بالایی در بین علاقمندان به فوتبال برخوردار است و بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران او را به عنوان شناسنامه این برنامه معرفی می کنند، در طول ماههای گذشته بارها به تیتر اول روزنامه های ورزشی تبدیل شد که البته اکثر آنها حضور مجدد وی بر روی صندلی 90 را در هاله ای از ابهام عنوان کرده بودند.

به همه این گمانه زنی ها باید شرایط ویژه اجتماعی و سیاسی چند ماه اخیر کشور را نیز اضافه کرد که حاشیه ها و حرف و حدیث های فراوانی را برای عادل فردوسی پور بوجود آورد.

عادل فردوسی پور در تمام این مدت سکوت اختیار کرد و تنها به ابراز امیدواری از پخش مجدد برنامه اش می پرداخت. با شروع لیگ نهم قطعا شاهد آغاز مجدد 90 نخواهیم بود. اینکه سرنوشت نهایی این برنامه چه می شود، سوژه گفتگو مهر با عادل فردوسی پور بود که خبرهای خوبی را هم برای علاقمندانش داشت:

* خبرگزاری مهر: خیلی ها منتظر پخش مجدد برنامه 90 همزمان با شروع لیگ نهم بودند، اما ظاهرا این اتفاق نخواهد افتاد؟

- عادل فردوسی پور: پخش نشدن برنامه 90 همزمان با شروع لیگ دلایل خاص خودش را دارد و صحبت هایی که در این مورد مطرح شده بود خیلی منطقی و نزدیک به واقعیت نبود.

* شنیدن دلایل عدم پخش این برنامه از زبان عادل فردوسی پور می تواند به همه حرف و حدیث هایی که در این مدت مطرح شده بود، پاسخ روشن و شفافی بدهد.

- با توجه به اینکه بیش از یک دهه از عمر 90 گذشته بود، شخصا احساس کردم این برنامه برای ادامه روندش نیاز به برخی تغییرات بنیادی و اساسی در محتوا و سایر موارد دارد. طبیعتا ایجاد این تغییرات در زمان کوتاهی که در اختیار داشتیم امکانپذیر نبود. به همین خاطر خودم پیشنهاد کردم که برنامه دیگری جایگزین 90 شود تا ما بتوانیم این تغییرات را اعمال کنیم اما مسئولان با این پیشنهاد مخالفت کردند و مقرر شد با همان روال گذشته ادامه دهیم.

* اینکه عنوان می شود زمان کافی برای ایجاد تغییرات در محتوا و دکور وجود نداشته خیلی منطقی به نظر نمی رسد؟

- واقعیت همین است که گفتم. ما بعد از پایان لیگ که روز 6 اردیبهشت بود بازهم به اجرای برنامه تا پایان رقابتهای جام حذفی ادامه دادیم. بنابراین طبیعی است که وقت کافی برای ایجاد تغییرات را نداشتیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

* یکی از گمانه زنی هایی که در مورد احتمال پخش نشدن برنامه 90 مطرح می شد این بود که شما برای اجرای این برنامه تحت فشار بودید و برخی عوامل بیرونی اجازه ادامه روند اصلی برنامه را نمی داد؟

- نمی خواهم بگویم مشکلی در این مورد وجود نداشته است. قبول دارم که برخی فشارها و اختلاف نظرهایی در گذشته وجود داشت اما با توجه به صحبت هایی که شده من امیدوارم که کماکان بتوانم به تعهدم نسبت به مردم عمل کنم.

* در یکی از برنامه هایی که ظاهرا فشار زیادی روی شما بود عنوان کردید " چنانچه عمری باقی بود و این صندلی جایی برای بیان حق و حقیقت بود، در خدمت شما خواهم بود"، آیا این شرایط فراهم شده است؟

- قطعا همینطور است. برنامه 90 اهمیت خودش را دارد و چارچوبش را حفظ خواهد کرد. همانطور که گفتم امیدوارم با مذاکراتی که صورت گرفته، شرایط به گونه ای فراهم شود که بتوانم از حق و حقیقت دفاع کنم.

* با توجه به مخالفتی که برای جایگزینی برنامه ای دیگر صورت گرفت و بر شروع مجدد برنامه 90 تاکید شد، آیا بازهم شاهد تغییرات جدید در برنامه خواهیم بود؟

- طبیعتا در این زمان کوتاه فرصتی برای ایجاد تغییرات نداریم اما به تدریج و با توجه به شرایط برنامه سعی می کنیم تغییرات مورد نظرمان را ایجاد کنیم.

* این احتمال وجود دارد که به خاطر برخی فشارهای بیرونی بخش هایی از برنامه 90 از جمله دوربین 90 حذف شود؟

- به هیچ عنوان دوربین 90 حذف نخواهد شد و ممکن است برخی آیتم ها در طول زمان دچار تغییرات شوند. اگر هم قرار باشد بخشی از برنامه حذف شود قطعا با نظر و صلاحدید خودم خواهد بود. در غیر اینصور 90 با همان محتوا و بخش های گذشته به روی آنتن خواهد رفت. مطمئن باشید برنامه 90 شفاف تر و محکم تر از قبل روی آنتن خواهد رفت.

* و مهمترین سوال این روزها ؛ بالاخره برنامه 90 از چه زمانی روی آنتن خواهد رفت؟

- زمان دقیقی را نمی توانم اعلام کنم اما پیش بینی می کنم از حدود یکماه دیگر بتوانیم برنامه را برای پخش آماده کنیم. تلاشمان این است که با ایجاد برخی تغییرات دوباره کار را آغاز کنیم.

M A X I M U M
09-08-2009, 05:08
آفرين به عادل
اما من مطمئنم اون خط قرمزي كه معروف شده باعث ميشه اين برنامه مثل قبل نتونه پيش بره

iman_abi
10-08-2009, 18:18
باز جای شکرش باقیه که علی آبادی رفتنی شد.. وگرنه نود بی نود..

بردیا
11-08-2009, 22:53
باز جای شکرش باقیه که علی آبادی رفتنی شد.. وگرنه نود بی نود..

خبرنداری؟
38تا رئیس فدراسیون پاچه خوار نامه نوشتن به الف نون که حاجی این علی ابادی خیلی باحاله،ما کلی موفقیت کسب کردیم طی این مدت،کارنامش عالی بوده،بزار باشه بازم باش حال کنیم

این خلاصه داش مشدی شده نامشونه که نوشتم
از فدراسیونای مهم فکر کنم فقط کشتی و یزدانی خرم حاضر به امضاش نشدن

sia-saketi
12-08-2009, 01:49
دمش گرم... من تا آخرش ازت حمایت می کنم عادل جون...!
اگه جلوی برنامه ت رو بازم خواستن بگیرن خودم میام سر به نیست شون می کنم!!!

iman_abi
12-08-2009, 12:07
خبرنداری؟
38تا رئیس فدراسیون پاچه خوار نامه نوشتن به الف نون که حاجی این علی ابادی خیلی باحاله،ما کلی موفقیت کسب کردیم طی این مدت،کارنامش عالی بوده،بزار باشه بازم باش حال کنیم

این خلاصه داش مشدی شده نامشونه که نوشتم
از فدراسیونای مهم فکر کنم فقط کشتی و یزدانی خرم حاضر به امضاش نشدن
اگه واقعا اینجوری باشه که فاتحه ورزش خوندس...:41:
فکر کنم یه سفره بزرگ پهنه همه دارن حالش رو میبرن!!!:13:

بردیا
12-08-2009, 17:55
اگه واقعا اینجوری باشه که فاتحه ورزش خوندس...:41:
فکر کنم یه سفره بزرگ پهنه همه دارن حالش رو میبرن!!!:13:

بله متاسفانه.اینم متن کاملشه

فدراسیونهای ورزشی با تنظیم و ارسال نامه ای به محمود احمدی نژاد از وی خواستند به دلیل " تجارب بدست آمده " ، " ایجاد زیرساخت های ورزش" و همچنین فرارسیدن " زمان بازدهی " محمدعلی آبادی را در سمت خود ابقا کند.

در این نامه آمده است: « ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و همچنین انتخاب مجدد حضرتعالی که با رای قاطع و کوبنده‌ی 25 میلیون ملت ولایتمدار ایران به عنوان رئیس محترم جمهوری همراه بود و ضمن سپاس و تشکر فراوان از رهنمودهای حضرتعالی تلاش‌های بی‌وقفه‌ی مهندس علی‌آبادی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در پرورش نهال ورزش که در اصل در دوران پر افتخار ریاست جمهوری جنابعالی بنا نهاده شد.

جناب آقای دکتر، اینجانبان امضا کنندگان ذیل به عنوان روسای فدراسیون‌های ورزشی که افتخار خدمتگزاری در امر ورزش در سایه توجهات آقا امام زمان(عج) و رهنمودهای حضرتعالی و اهتمام و تلاش بی‌وقفه‌ی ریاست محترم سازمان تربیت بدنی را داریم از حضرتعالی تقاضا داریم تا در صورت صلاحدید، به دلیل عملکرد عالی جناب آقای مهندس علی‌آبادی که به حق در ایجاد زیرساخت‌های ورزش و ایجاد اماکن ورزشی در طول دوران درخشان انقلاب اسلامی به گواه آمار بی‌سابقه بوده است و با توجه به این امر مهم که تلاش‌های بی‌وقفه‌ی ایشان به بار نشسته و هم اکنون زمان باردهی آن فرا رسیده است و می‌رود تا اقدامات زیربنایی انجام گرفته انشاا... در چهار ساله‌ی دوم با کسب مدال‌های رنگارنگ برای جمهوری اسلامی ایران توام گردد.

تجارب بدست آمده در امر ورزش خصوصا در چهار سال گذشته و در سایهی رهنمودهای مقام معظم رهبری و دستورات موکد حضرتعالی انشاا... در سال‌های آینده با رونق بسیار همراه خواهد بود.

اینجانبان جناب آقای مهندس علی‌آبادی را بهترین گزینه‌ موجود برای تصدی مسوولیت خطیر ریاست سازمان تربیت بدنی دانسته و بر ابقای ایشان تاکید می‌نماییم.

پیشاپیش از توجه حضرتعالی به امر خطیر ورزش بسیار سپاسگزاریم و امیدواریم که بتوانیم با پشتوانه‌ی قوی دولت برآمده از متن مردم و دستورات و راهنمایی‌های حضرتعالی نسبت به اوج رساندن ورزش میهن اسلامی‌مان که مهمترین و قوی‌ترین کشور اسلامی منطقه است، فائق آییم.»

این نامه به امضای روسای فدراسیون‌های اسکی، بدمینتون، بسکتبال، بوئینگ و بیلیارد، بیسبال، پزشکی ورزشی، پینگ پنگ، تنیس، تکواندو، تیراندازی با کمان، جودو، چوگان، دوومیدانی، ژیمناستیک، سوارکاری، شطرنج، شمشیربازی، فوتبال، کاراته، کبدی، گلف، موتورسواری و اتومبیلرانی، نجات غریق، والیبال، ورزش‌های جانبازان و معلولین، ورزش‌های نابینایان، ورزش‌های ناشنوایان، ورزش‌های سه‌گانه، ووشو، هاکی، اسکیت، آمادگی جسمانی، بدنسازی، کونگ‌فو، ورزش پهلوانی، ورزش‌های رزمی، روستایی - عشایری و وزنه‌برداری رسیده است.

ضمن اینکه فدراسیون های اسکواش، بولینگ و بیلیارد ، تیراندازی، دوچرخه سواری ، شنا و شیرجه ، قایقرانی ، کشتی ، کوهنوردی ، هندبال و ورزش بیماریهای خاص این نامه را امضا نکرده اند.

مرجع : مهر

farshidshd
13-08-2009, 12:11
چرا این دوشنبه برنامه نود پخش نشد؟؟؟ یا پخش شد ما ندیدیم؟؟

iman_s
14-08-2009, 00:34
فعلا که واسه نود استودیو ندارند.استودیو 14 امسال جای خالی نداره.
یک دکور واسه برنامه صبح و نشاط هست که چون به صورت روزانه پخش میشه نمیشه دکورش رو تغییر داد.
یک استودیو دیگه هم دکور برنامه فوتبال برتر توش هست که پارسال با برنامه نود مشترک بود و چون دکور سبک و پرتابل داشت به راحتی با نود عوض میکردند ولی امسال دکور برنامه فوتبال برتر رو که دیدید. با تانک هم نمیشه تکونش داد.
باید منتظر موند تا یک استودیو برای نود پیدا کنند.یعنی اگه عادل هم آماده باشه فعلا مکان ندارند.

momkhbpsp
14-08-2009, 02:02
یه گزارش نشون داد شبکه 3 از عادل گفت 1 ماه دیگه بر میگردم
البته معلوم بود به زور
بازم البته به نظر من باید دیگه قید این برنامه رو زد

masoudtr
14-08-2009, 15:46
نداشتن استودیو و اینا بهانه است شما چرا باور میکنید
مثل قطع شدن اس ام اس دز زمان انتخابات و کم شدن سرعت اینترنت
اگه هم عادل بیاد کیفیت برنامه اش ثل قبل نخواهد بود مطمئن باش

iman_abi
14-08-2009, 17:54
اصلا من فکر می کنم دلیل اینکه تا حالا برنامه اجرا نشده اینه که به عادل گفتن برنامه حالت انتقادی نداشته باشه و همش بگه مملکت گل و بلبله؛ عادلم زیر بار نمیره! یعنی تا حالا نرفته!!!! از این به بعدش رو خدا می دونه

iman_s
15-08-2009, 01:49
نداشتن استودیو و اینا بهانه است شما چرا باور میکنید
منم منظورم همین بود دیگه.
اگه بعدا کسی از مسولین بپرسه چرا نود اجرا نشد میگه استودیو نداشتیم

farshidshd
22-08-2009, 11:30
دیروز توی فوتبال برتر او یارو مجریه کیه یوسفیه کیه گفت از این هفته برنامه نود با دکوراسیون جدید و با اجرای فردوسی پور روی آنتن میره

evanescence722
22-08-2009, 12:43
با سلام
بله ديگه تا يه نفر پيدا ميشه كه اين فوتبالي هاي بيشواد پول پرست رو زير سوال ميبره و ازشون انتقاد ميكنه ..
بشمار 3 ميپيچوننش تا كمي اذيت بشه...
يكيش همين عادل خان..
تو جام جم خوندم كه از 350 نفر بازيكن و مربي در فوتبال ليگ برتز تنها 9 الي 10 نفرشون فقط فقط سواد فوق ديپلم دارن..
خوب اينجاست كه دعوا و جنجال هم زياد ميشه ...و مسايل تاكتيكي و مهم فوتبال جاشو به مسايل بي ارزسش حاشيه اي ميده...
بازم دم عادل خان گرم كه اين بيسواد ها رو كمي اذيت ميكنه..
حالا كي برنامش ميره رو انتن..ما كه كفيديم؟

ShayaN3K
22-08-2009, 12:50
دیروز توی فوتبال برتر او یارو مجریه کیه یوسفیه کیه گفت از این هفته برنامه نود با دکوراسیون جدید و با اجرای فردوسی پور روی آنتن میره

نگفت که از همین هفته.

گفت به زودی با دکور و شاید بخش های جدید توسط فردوسی پور اجرا میشه.

evanescence722
23-08-2009, 13:04
به نام حق
ولي خودمونيم ها ...نميخوام غيبتش رو بكنم..اني عادل خان اين قدر تو ورزش ميچرخه ..ولي اصلا تيپش به ورزش كارا نميخوره كه هيچ...يه كم قربونش برم به عملي ها هم ميخوره...

iman_s
30-08-2009, 02:42
تو جام جم نوشته بود از 30 شهریور میاد.

iman_abi
30-08-2009, 16:40

خسته نباشن!!!!!:31::31:
نصف لیگ تا اون موقع رفته که!!!!:19:
ای بابا نود امسالم نود نمیشه!:13::13::13:

tsjaleb
30-08-2009, 23:39

من هم شنیدم بعد از ماه رمضون ...

iammahdi
31-08-2009, 14:13
این ماه رمضونی به خاطر حجم برنامه ها نشون نمی دن ، اگه واقعا" دکور باشه باید از مهر شروع کنن ...
ولی پارسال که هنوز دکوز کامل درست نشده بود برنامه رو اجرا کردن ، اما امسال ..
خدا کنه به خاطر دکور باشه و گرنه باید قید نود رو زد ...

iman_s
31-08-2009, 23:20
روز گذشته دكور نهايي برنامه و استوديوي ضبط برنامه با حضور فردوسي‌پور نهايي شد مراحل ساخت و ساز دكوربرنامه 90 و استوديوي ضبط برنامه نهايي شده است و طبق برنامه ريزي هاي انجام گرفته تا دو هفته ديگر پخش آن آغاز مي‌شود. هاشم رضايت قائم مقام شبكه سوم سيما درباره پخش برنامه 90 گفت: روز گذشته دكور نهايي برنامه و استوديوي ضبط برنامه با حضور فردوسي‌پور نهايي شد و به احتمال فراوان پخش برنامه 90 از دو هفته ديگر 23 شهريور پخش مي‌شود. وي در پاسخ به اين سئوال كه با توجه به گذشت چند هفته از برگزاري ليگ برتر آيا برنامه 90 مي‌تواند تمام بازي‌هاي ليگ برتر را پوشش دهد گفت: به دليل آن‌كه بازي‌هاي ليگ برتر جهت انجام بازي تيم ملي با بحرين تعطيل مي‌شود اين فرصت وجود دارد تا برنامه 90 تمام بازي‌ها را بررسي كند.

منبع:
2footballist.com

بهترين بهانه اى كه میشد براى پخش نشدن 90 به مخاطبانش ارائه كرد آماده نبودن دكوراسيون جديد اين برنامه بود كه بعد از هفته اول به خورد علاقه مندان داده شد اما آيا به راستى فقط مشكل عدم پخش برنامه 90 دكور بود يا موارد ديگرى هم وجود دارد؟! يكى از كسانى كه در جريان تمامى وقايع چند وقت اخير قرار دارد در اين خصوص چنين توضيح میدهد : دكور جديد برنامه آماده نيست ولى اين موضوع فقط به سه هفته پيش مربوط میشود كه از آن زمان قرار شد برنامه مجدداً روى آنتن برود. پيش ازاين مشكلاتى وجود داشت و اصلاً عادل تمايلی براى پخش مجدد برنامه اش نشان نمیداد و در حال حاضر مراحل پيش توليد و تيتراژ جديد برنامه آماده شده است و با آماده شدن دكور ديگر مشكلى براى پخش برنامه وجود نخواهد داشت. مشكلاتى كه اين فرد از آنها سخن میگويد، چيست؟ (1 ) لغو آيتم دوربين 90 (2 )تهيه كننده فرد ديگرى باشد و فردوسی پور فقط مجرى برنامه باشد (3 )همگام بودن برنامه با منشور اخلاقى سازمان ليگ (4 )توجه كمتر به حاشيه ها (5 )تغيير زمان پخش برنامه از دوشنبه به پنجشنبه همين فرد مطلع درخصوص مشكلات عادل میگوید به هيچ عنوان پخش برنامه با تهيه كنندگى فرد ديگرى را نپذيرفت و پس از صحبتهاى فراوان مسئولان را متقاعد كرد برنامه با همان رويكرد گذشته و تهيه كنندگى و اجراى خودش روى آنتن برود. البته هنوز درخصوص لغو آيتم دوربين 90 تصميم گيرى نشده و در جلسه اى كه یک هفته قبل از آغاز رسمى اين برنامه برگزار میشود، پيرامون آن تصميم گيرى خواهد شد. در مورد منشور اخلاقى هم اگر دقت كرده باشيد هر سال رويكرد برنامه به حاشيه ها نسبت به گذشته كمتر شده و امسال نيز اين منشور قطعاً روى عادل و برنامه 90 تأثيرگذار خواهد بود. ضمن اينكه برنامه به خاطر پيدا كردن مخاطب خاص خود همان دوشنبه شبها پخش خواهد شد و اصلاً امكان تغيير زمان پخش آن وجود ندارد و خود فردوسی پور شديداً با اين موضوع مخالف است.

منبع:
varzesh.net

Kianoosh
14-09-2009, 11:54
30 شهريور سري جديد برنامه نود پخش مي‌شود

عادل از استوديو 11 نود را روي آنتن مي‌برد

ايران ورزشي- بي‌خوابي دوباره به سر اهالي فوتبال مي‌زند،وقتي دوشنبه شب‌ها عادل فردوسي‌پور دوباره برنامه پرطرفدار 90 را روي آنتن مي‌فرستد.او پس از يك غيبت طولاني از 30 شهريور برنامه‌اش را روي آنتن خواهد برد.
فردوسي‌پور او طبق قولي كه داده بود از روز 30 شهريور، با برنامه جذابش ميهمان فوتبالي‌ها خواهد بود و اين بدان معني است كه 90 دوباره با تمام شفافيتش به جان فوتبال مي‌افتد تا بامداد سه‌شنبه را براي همه جذاب كند. بعد از حرف و حديث‌هاي فراوان درباره اين برنامه، عادل فردوسي‌پور بود كه سكوت را شكست و از پخش سري جديد 90 خبر داد. حالا او و همكارانش به وعده‌اي كه داده‌اند عمل مي‌كنند. يكي از مسؤولان برنامه كه تمايلي ندارد نامش فاش شود، مي‌گويد:«دستيار اول عادل پيش ما آمد و گفت براي اولين دوشنبه بعد از ماه رمضان خودتان را آماده كنيد.» پس دوربين‌هاي نود با آن لوگوي پرسروصدايشان از هفته هفتم ليگ دوباره در زمين‌هاي فوتبال آفتابي مي‌شوند. اين فرد ادامه مي‌دهد: «تازه اين بار قرار است آب و روغن برنامه بيشتر هم باشد.» او توضيح مي‌دهد كه اين خبر را الياسي دستيار اول فردوسي‌پور به او همكارانش اعلام كرده:«براي پخش زنده مراسم احيا به يكي از حسينيه‌ها رفته بوديم كه وي هم آمد و به بچه‌ها گفت خودتان را آماده كنيد كه 30 شهريور اولين برنامه بعد از تعطيلي روي آنتن مي‌رود.» 90 حالا به راحتي نفس مي‌كشد و اين بار در زمان حضور شخص ديگري در ورزش به حيات خود ادامه مي‌دهد. ديگر همه مي‌دانند نيمي از موانعي كه در راه پخش اين برنامه وجود داشت به سازمان تربيت‌بدني و شخص علي‌آبادي برمي‌گشت ولي حالا ديگر علي‌آبادي در سازمان حضور ندارد و جاي او را علي سعيدلو گرفته است. مسوول برنامه 90 لبخندي مي‌زند و مي‌گويد: «البته هنوز هم يكسري فشار روي اين برنامه وجود دارد اما تا مردم طرفدار برنامه هستند، كسي نمي‌تواند آن را تعطيل كند.»
90 در 10 سال گذشته در استوديو 14 جام‌جم روي آنتن مي‌رفت اما با تغييراتي كه در آنجا به وجود آمده، در استوديو 11 تهيه مي‌شود. تا پيش از اين برنامه فوتبال برتر از استوديو 14 پخش مي‌شد اما به دليل آنكه ساعت برگزاري بازي‌هاي ليگ برتر ديرتر شده، اين برنامه در پخش روي آنتن مي‌رود. در حال حاضر برنامه سلامت و يك برنامه ديگر از استوديو 14 پخش مي‌شوند اما مسؤول برنامه 90 در اين باره توضيح مي‌دهد: «به دليل پخش اين برنامه‌ها و وجود دكور برنامه فوتبال برتر در اين استوديو، ديگر 90 نمي‌تواند از آنجا پخش شود. الان كار دكورسازي اين برنامه در استوديو 11 تمام شده كه خيلي زيباتر از گذشته است. در اين باره توضيحي نمي‌دهم تا خودتان آن را ببينيد.»
90 نه تنها از نظر دكوري تغيير كرده، بلكه در ماهيت خود هم تغييراتي ايجاد كرده است. بعد از آنكه برنامه فوتبال برتر خيلي ريز مسائل داوري و فني بازي‌هاي ليگ را بررسي مي‌كرد ديگر همه باور كرده بودند جايي براي 90 وجود نخواهد داشت. ولي حالا اين برنامه تغيير رويه داده تا هر روز جا براي عادل و برنامه‌اش بازتر شود. اين موضوعي است كه از سوي يكي از مسؤولان برنامه هم تأييد مي‌شود: «خب، در بحث داوري به احتمال زياد 90 شاهد تغييراتي خواهد بود و حداقل از دو داور براي قضاوت يك صحنه استفاده مي‌شود كه اين كيفيت كار را بالاتر مي‌برد. تغييرات ديگري هم قطعاً خواهد بود اما عادل تمايلي ندارد تا پيش از پخش برنامه كسي از آن‌ها خبردار شود.»

nw_nk
21-09-2009, 16:59
یکی از نزدیکان گفت الان زیرنویس شده 90 ساعت 22 و 30.

sepehr_x50
21-09-2009, 17:02
بله امشب ساعت 10 و نیم پخش میشه...

mf.designing
21-09-2009, 17:03
به به ... پس امشب عادل بازم میاد و ....
اما فک کنم که دیگه نتونه از خطهای به اصطلاح قرمز عبور کنه !!

Sadeq_ME
21-09-2009, 21:04
هوراااااا...خیلی‌ دلم براش تنگ شده...:31:

resident_evil
21-09-2009, 21:16
به به ... پس امشب عادل بازم میاد و ....
اما فک کنم که دیگه نتونه از خطهای به اصطلاح قرمز عبور کنه !!

عبور نكنه كه ديگه 90 , 90 نميشه ! ميشه ورزش از نگاه 2 ! تيريپ دسمال بازي .

AAKOJ
21-09-2009, 21:30
سلام
پس چرا پخش نشد ؟
الان ساعت ده و نیم .... و داره صعود به هیمالیا پخش میکنه !!!

mf.designing
21-09-2009, 21:32
عبور نكنه كه ديگه 90 , 90 نميشه ! ميشه ورزش از نگاه 2 ! تيريپ دسمال بازي .
آره خوب . 90 به ایناش نوده ! اینکه همه چی که مورد داره رو به چالش میکشه نوده ...

s_paliz
21-09-2009, 21:35
همه بیاید به نشانه اعتراض 0 بفرستید....

ارسال پیامک با متن 0 به برنامه ی نود؛ یعنی ما بیشماریم

s_paliz
21-09-2009, 21:38
راست میگی ها بچز کوهنورد دارن کمپ میزنن

فک کنم عادل دعواش شده زدن انداختنش بیرون :دی

befermatooo
21-09-2009, 21:38
پس چرا پخش نمیشه ؟؟

داره مستند " هیمالیا " رو نشون میدن !!

یه بار رفتن هیمالیا ملت رو رسوا کردن :دی

s_paliz
21-09-2009, 21:40
ای بابا بازم صدا و سیما گریه زاریه که

nw_nk
21-09-2009, 21:45
سلام
پس چرا پخش نشد ؟

زیرنویس شده ساعت 23.

resident_evil
21-09-2009, 21:45
اينام كه هر شب صعود به هيماليا ميدن ! چند بار صعود كردن مگه .

befermatooo
21-09-2009, 21:56
اينام كه هر شب صعود به هيماليا ميدن ! چند بار صعود كردن مگه .

فکر کنم اونی که توی صدا و سیما مسئول پخش هست دستش اشتباهی خورده به دگمه Repeat [ تکرار پخش ] :دی

s_paliz
21-09-2009, 22:12
90 شروع شد

Mahdi_Moosavi
21-09-2009, 22:27
تو همین 10 دقیقه اول تلافی این 3 ماهه رو درآورد ! این کارش از خط قرمز گذشته ! :دی

mehdi_vsgh
21-09-2009, 22:46
تو همین 10 دقیقه اول تلافی این 3 ماهه رو درآورد ! این کارش از خط قرمز گذشته ! :دی
من اولشو ندیدم
چی شد مگه؟

aluminum
21-09-2009, 23:23
سایه علی آبادی به وزارت نیرو ........ را شنیدید

samadsam
21-09-2009, 23:40
سلام
شک نکنید می یاد (عامل پیشرفت رو با نقد و برسی می شه درست کرد)

بردیا
22-09-2009, 00:00
عادل ترسو شده

حتی کمترین و کوچکترین حرفی درباره بازی استقلال استیل آذین نزد(تا جایی که من دیدم)

s_paliz
22-09-2009, 00:16
عادل ترسو شده

حتی کمترین و کوچکترین حرفی درباره بازی استقلال استیل آذین نزد(تا جایی که من دیدم)
تا اونجایی که من پرسیدم هیچ حرف و حدیث و علامتی توی تماشا چی ها نبوده
:19:
امروز هم فوتسال رفتم خبری نبود اگه از این لحاظ گفتید ...

بردیا
22-09-2009, 00:21
حاجی ویدئوشو من دارم:دی

آخه حتی یه سوال هم نکرد تصاویر چه جوری از سیاه سفید یوهو شد رنگی؟
چی شد یه بخشایی از بازی رو بدون صدا پخش میکردن و یه بخشایی صدا داشت
چرا نیمه دوم که مشکل(به قول خودشون)حل شده بود مستقیم بازی رو پخش نکردن

s_paliz
22-09-2009, 00:58
حاجی ویدئوشو من دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اااا پس ایول داره :دی

ای عادل بزدل...... نه دیگه خداییش به بیچاره حق بدید ... راست میگی خسته شدم اینقدر از aQoa پ.خ. گرفتم :دی

resident_evil
22-09-2009, 00:58

آره واقعا ! قبل و بعد و بين بازي شعار بازار بود !

بابا اين انصاري فرد عجب رويي داره ! خيلي گستاخه مرتيكه : دي ! ولي تيكه هاي جالبي ميپرونه اين فلدوسي پول : دي ! كريم باقري هم خيلي باحال بود ! فردوسي بهش گفت الان شماره 3 ( انصاري فرد ) ميادا گفت بياد مشكلي نيست ! در مورد نظر سنجي پرسيد ! خيلي باحاال بود كلي خنديديم !

ای عادل بزدل...... نه دیگه خداییش به بیچاره حق بدید ... کهریزکه دیگه خوف داره

اينم ميشه ولي ديگه اين بحثو ادامه نديم : دي

ragbar12
22-09-2009, 01:30
فكر كنم به حميد جاسميان برخورد چون هر چي حرف ميزد عادل تحويلش نميگرفت (بع علت نبودن صدا داخل استوديو)
ديگه تلفونو برنداشت

اين يا ابالفضل گفتن فردوسي پورم قبل از مصاحبه با شمس هم جالب بود

befermatooo
22-09-2009, 01:31
تموم شد ؟؟؟

کی شروع شد :دی

resident_evil
22-09-2009, 01:34
تموم شد ؟؟؟

کی شروع شد :دی

اي بابا ! از دست دادي ! كلي خنده بازار بود !

حالا هفته ديگه دوباره نشون ميده : دي !

s_paliz
22-09-2009, 02:47
حالا هفته ديگه دوباره نشون ميده : دي !
جدی تکرار هم داره؟ :دی

resident_evil
22-09-2009, 14:08
جدی تکرار هم داره؟ :دی

نه ديگه از تكرارام بهتره ! يه برنامه جديد نشون ميده ! : دي

tsjaleb
22-09-2009, 20:09

چه قدر برا شما مهمه که حتما یه اتفاقی افتاده ...

همه کسانی که اونجا بودن گفتن خبری نبوده . اصلا اگرم خبری بوده راحت می تونستن صدا رو قطع کنن بگن صدا نداریم. درد سرش کمتر بود هر موقع هم لازم بود تصویر رو قطع می کردن .
بازی رو هم که از اول نشون داد هم هیچ مشکلی نبود و چند جا صدای گزارشگر قطع بود ولی صدای ورزشگاه بود که مزدک گزارش می کرد . تو 90 هم همون اولین بازی پخش شد ...

tsjaleb
22-09-2009, 20:14
مرده شور فردوسی پور رو ببرن با اون برنامه مسخرش!:2:

کرانچار رو آورده یه سوال درست و حسابی ازش نمیپرسه همش داره **شعر میگه!:2:

آره به نظرم انتقاد به یه سری از کارای فردوسی پور جدا وارده .مثلا همین دیشب . به نظرم با پرداختن به موضوع پرسپولیس هیچ کمکی که بهشون نکرد هیچ بدتر ایجاد بحران کرد . برای این کارش خیلی زود بود .شاید می خواست چون بعد از مدتی اومده بود با یه برنامه جنجالی و پر سر و صدا شروع کرده باشه ...

بردیا
22-09-2009, 20:16
آخه من هرچی بگم جناب مدیر پاکش میکنه
خوبه تاپیکامونم به رحمت ایزدی پیووندش

اول بازی که اصلا صدا نداشت،یه جاهایی هم صدای بازی فرق میکرد

گفتم که من ویدئو دارم،حالا شما نمیخوای باور کنی نکن
نمیشه که به زور یه چیزی رو به کسی قبولوند
ویدئوی murder رو کل دنیا دیدن و شماها گفتید دروغه
آقا اصلا کسی تو ورزشگاه شعار نداد همه هم فقط به لطف خدا فقط مشغول دیدن بازی بودن و اونم یه اشکال فنی بود که تصاویر سیاه سفید بود که به لطف تیم قوی صدا سیما سریع تونستن کانورتش بکنن hd بدن بیرون برای پخش غیرمستقیمش

masoudtr
22-09-2009, 21:41
همه کسانی که اونجا بودن گفتن خبری نبوده
بابا دمت گرم رفتی از صد هزار نفر پرسیدی یا احتمالا جامعه اماری ات از 3 نفر تجاوز نکرده میگی همه

D r i v e r
22-09-2009, 22:07
دوستان فردوسی پور حقیقتا دیگه شورش رو در آورده
خوشو مسخره کرده
اونموقع به فیروز کریمی میگن شو من
در مورد بازی استقلال هم آدم حرفی نزنه بهتره
یه مثالی میزنن
چی مگن؟
آها
آنرا که عیان است چه حاجت به بیان است!

Kianoosh
22-09-2009, 23:18
ا چرا در مورد علی آقا ها و جام جهانی صحبت نکرد!؟:دی

dark fear
22-09-2009, 23:35
آقا من این قضیه رو نفهمیدم ... سیاه سفید شد که شد .. چی رو ثابت میکنه ؟ میتونه مشکل
فنی باشه
مگه چی شعار دادن ؟ اگه نمیشه تو تاپیک بگید یکی بیاد تو پروفایلم ما رو از خماری دربیاره

ragbar12
23-09-2009, 02:52
انصاري‌فرد: فردوسي‌پور را در پايان فصل مجبور به عذرخواهي مي‌كنم

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اگر تا پايان فصل در پرسپوليس ماندم جواب فردوسي‌پور را مي‌دهم و او را مجبور مي‌كنم كه از باشگاه عذرخواهي كند.

عباس انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: دوست نداشتم در برنامه 90 حضور پيدا كنم چون مي‌دانستم اين برنامه به دنبال چه هدفي است. با وجود احترام خاصي كه براي مسئولان شبكه 3 قائل هستم اما متاسفانه برنامه 90 به يك شوي تلويزيوني تبديل شده است كه بيگانه‌ها از آن استفاده مي‌كنند.
وي افزود: بايد اين برنامه به فوتبال ما كمك كند نه اين كه به ورزش ما ضربه بزند. اگر در اين برنامه شركت نمي‌كردم مي‌گفتند ترسو و فراري هستم به همين دليل سعي كردم با مردم صحبت كنم كه با حركت عجيب و غريب مجري برنامه مواجه شدم.
انصاري فرد خاطرنشان كرد:‌ همه اين برنامه را ديدند. من مورد تمسخر مجري قرار گرفته بودم كه هر وقت برنامه‌‌هاي من را مي‌شنويد صحبت از پول مي‌كرد. آيا واقعا اين درست بود؟ من با اين اتفاقات نگران فوتبال ايران هستم چرا كه نود و فردوسي پور با اين كارها فوتبال را تخريب مي‌كنند.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره نظرخواهي برنامه 90 گفت: هيچ اشكالي ندارد. هر كه را دوست دارند مي‌توانند در مقابل من قرار دهند اما در آخر فصل اگر در پرسپوليس ماندم جواب فردوسي‌پور را مي‌دهم و مجبورش مي‌كنم كه از باشگاه عذرخواهي كند. در آستانه دربي از هواداران و بازيكنان مي‌خواهم كه مراقب اين افراد و حاشيه‌ها باشند.
وي تاكيد كرد: لبخندها و كارهاي فردوسي پور مي‌توانست به تيم ما ضربه بزند و خوشبختانه در برنامه شب گذشته 90 اجازه خودنمايي زياد به فردوسي‌پور ندادم.
انصاري‌فرد در خصوص هشدار به كرانچار اظهار داشت: من هرگز نگفتم كه كرانچار يك بازي ديگر فرصت دارد. او بايد با تمركز بيشتر و استفاده از پتانسيل پرسپوليس تيم را به جايگاه مناسب برساند.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص ديدار با علي سعيدلو عنوان كرد: ديدار بسيار خوبي داشتيم. سعيدلو به من گفت با قدرت به كارت ادامه بده و به حواشي‌ كاري نداشته باش.
وي يادآور شد: برخي از افرادي كه در جريان ديدار فوتسال ايران و برزيل خط مي‌گرفتند و عليه من شعار مي‌دادند در سالن 12 هزار نفري ورزشگاه آزادي دستگير شدند. آنها خودشان اعلام كردند برخي‌ها به من گفتند عليه شما شعار دهيم.
انصاري‌فرد ادامه داد: براي من جاي تعجب دارد كه در بازي فوتسال ايران و برزيل كه به دعوت ترابيان و كفاشيان به ورزشگاه رفته بودم چرا بايد اين بي‌احترامي‌ها به من شود. فكر مي‌كنم همه متوجه شدند آقايان براي من نقشه كشيده‌اند.
وي در خصوص ديدار با حبيب كاشاني گفت: ديدار بسيار خوبي با كاشاني داشتم و سعي كردم درباره مسائل مختلف با او صحبت كنم مخصوصا شرايط حساس دربي براي من بسيار مهم بود. خوشبختانه كاشاني با خلوص نيت در اين جلسه به من كمك كرد و اميدوارم در آينده ارتباط ما نزديك‌تر شود.
انصاري‌فرد در پايان در خصوص بازي روز جمعه مقابل پيكان گفت: ‌مي‌توانيم با 3 امتياز شيرين به صدر جدول نزديك شويم. من هنوز به اين تيم اميدوار هستم و مي‌دانم اگر بخواهيم مي‌توانيم قهرمان ليگ برتر شويم.

Rastin.
23-09-2009, 19:12
متاسفانه فردوسی پور نظرات و سلایق شخصیش رو بشکل زیرکانه وارد برنامه میکنه که بخاطر پربیننده بودن روی افکار عمومی و حتی تصمیمات ورزشی تاثیرگذار بوده...سال گذشته چند برنامه متوالی رو به قرداد سرمربی پرسپولیس و یکی از بازیکنان اختصاص داد و اینقدر به این مسائل پیله کرد تا اینکه.......! در حالیکه مشابه این قردادها در تیمهای دیگه زیاد داشتیم که اصلا صداش رو درنیاوردن!
برنامه نود چند سال پشتیبان شش دانگ برانکو بود و هر وقت انتقادها علیه او شدت میگرفت, فردوسی پور یک برنامه کامل رو به برانکو اختصاص میداد برای توجیه و دفاع از خودش بدون اینکه حتی یک منتقد پشت خط بیاد(حربه همیشگی نود!) و در نهایت با تایید و تعریف عادل خان بدرقه میشد...این برنامه ها بلافاصله باعث کم شدن انتقادات میشد و شاید یکی از دلایل ماندگاری طولانی مدت برانکو در تیم ملی بود!!
یکی دیگه از مربیان محبوب فردوسی پور هم قلعه نوییه که حتی قبل از جریان انتخاب سرمربی تیم ملی برای جام جهانی یک برنامه مفصل هم به ایشون دادن جهت تبلیغ!!
اینها رو مقایسه کنید با لحن تند و کنایه آمیز همین برنامه اخیر در مورد قطبی...تازه این اولشه!
وجود یک برنامه انتقادی و باز برای فوتبال لازمه اما با رعایت کامل بیطرفی..

tsjaleb
23-09-2009, 19:28
متاسفانه فردوسی پور نظرات و سلایق شخصیش رو بشکل زیرکانه وارد برنامه میکنه که بخاطر پربیننده بودن روی افکار عمومی و حتی تصمیمات ورزشی تاثیرگذار بوده...سال گذشته چند برنامه متوالی رو به قرداد سرمربی پرسپولیس و یکی از بازیکنان اختصاص داد و اینقدر به این مسائل پیله کرد تا اینکه.......! در حالیکه مشابه این قردادها در تیمهای دیگه زیاد داشتیم که اصلا صداش رو درنیاوردن!
برنامه نود چند سال پشتیبان شش دانگ برانکو بود و هر وقت انتقادها علیه او شدت میگرفت, فردوسی پور یک برنامه کامل رو به برانکو اختصاص میداد برای توجیه و دفاع از خودش بدون اینکه حتی یک منتقد پشت خط بیاد(حربه همیشگی نود!) و در نهایت با تایید و تعریف عادل خان بدرقه میشد...این برنامه ها بلافاصله باعث کم شدن انتقادات میشد و شاید یکی از دلایل ماندگاری طولانی مدت برانکو در تیم ملی بود!!
یکی دیگه از مربیان محبوب فردوسی پور هم قلعه نوییه که حتی قبل از جریان انتخاب سرمربی تیم ملی برای جام جهانی یک برنامه مفصل هم به ایشون دادن جهت تبلیغ!!
اینها رو مقایسه کنید با لحن تند و کنایه آمیز همین برنامه اخیر در مورد قطبی...تازه این اولشه!
وجود یک برنامه انتقادی و باز برای فوتبال لازمه اما با رعایت کامل بیطرفی..

درسته باید نظارت رو برنامه 90 باشه اینجوری که عادل هر جور دوست داشته باشه عمل کنه هم درست نیست .هر موقع هم لازم می بینه یه کار می کنه اعتبار برنامه رو بالا میبره مثلا با گذاشتن مسابقه پیام کوتاه که شاید برای کمک به فوتبال کارایی نداشته باشه. خیلی وقتا هم متلک های بدی به افراد میاندازه وباعث عصبانیتشون میشه و برنامه رو جنجالی تر می کنه . یه موقع هام که برنامه مسخره بازی در میاره مثلا همین برنامه آخر پاشد از اون پشت یه آچار در آورد که می تونست این کار رو وقتی تصویر بازی پخش می شه انجام بده .حتما اونجا کرانچیکار هم نشسته بوده می دیده .با خودش چه فکر کرده خدا می دونه ....

momkhbpsp
23-09-2009, 19:33
درسته باید نظارت رو برنامه 90 باشه اینجوری که عادل هر جور دوست داشته باشه عمل کنه هم درست نیست .هر موقع هم لازم می بینه یه کار می کنه اعتبار برنامه رو بالا میبره مثلا با گذاشتن مسابقه پیام کوتاه که شاید برای کمک به فوتبال کارایی نداشته باشه. خیلی وقتا هم متلک های بدی به افراد میاندازه وباعث عصبانیتشون میشه و برنامه رو جنجالی تر می کنه . یه موقع هام که برنامه مسخره بازی در میاره مثلا همین برنامه آخر پاشد از اون پشت یه آچار در آورد که می تونست این کار رو وقتی تصویر بازی پخش می شه انجام بده .حتما اونجا کرانچیکار هم نشسته بوده می دیده .با خودش چه فکر کرده خدا می دونه ....

یه دونه برنامه آزاد تو این صدا و سیما هست اونم شماها میخواید درش رو تخته کنید
شما میتونید جمعه ها ساعت 11 بزنید شبکه 2 برنامه مورد سلیقه شما با اجرای زیبای آقای کوثری پخش میشه

AmirIliya
28-09-2009, 22:23
امشب نود یادتون نره!

تا 5 دقیقه دیگه میده

ferdfe
28-09-2009, 22:28
یه دونه برنامه آزاد تو این صدا و سیما هست اونم شماها میخواید درش رو تخته کنید
شما میتونید جمعه ها ساعت 11 بزنید شبکه 2 برنامه مورد سلیقه شما با اجرای زیبای آقای کوثری پخش میشه

درود فراوان بر شما :40:

من نمي دونم اين ايراني جماعت چرا قصدشون فقط تخريب :13: