PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك در مورد انتگرال

farman-h
09-08-2009, 00:22
سلام خدمت دوستان محترم ...سه سوال از انتگرال داشتم زحمت اول: كسي ميتونه كمكم كنه كه اين سوال چطوري حل ميشه.اينم صورت سوالش

ثابت كنيد كه همگن از درجه 2 است؟
y(x^2+xy+y^2)+xy'(x^2+xy+y^2)=0

زحمت دوم:اگر هم ميشه كسي زحمت بكشه مراحل انتگرال به روش جداپذير و همگن و كامل رو بهم بگه ثواب داره.....مثلا در روش انتگرال جداپذير اولين مرحله اين كار رو ميكنيم....
زحمت سوم:چگونه تشخيص بديم كه اين معادله جداپذيره يا همگن يا كامل ؟؟؟
دستتون درد نكنه تو رو خدا جواب بديد.

Babak Majidzadeh
14-08-2009, 00:20
سلام

به آدرس اينترنتي من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برو و در صفحه Mathematics جزوه اي را كه براي تدريس در دانشگاه آزاد تهيه كرده بودم را دانلود كن. (Ordinary Differential Equations)

farman-h
14-08-2009, 11:35
سلام

به آدرس اينترنتي من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برو و در صفحه Mathematics جزوه اي را كه براي تدريس در دانشگاه آزاد تهيه كرده بودم را دانلود كن. (Ordinary Differential Equations)

دستت درد نكنه استاد ممنون.

FAKHRED
16-08-2009, 08:25
سلام خدمت دوستان محترم ...سه سوال از انتگرال داشتم زحمت اول: كسي ميتونه كمكم كنه كه اين سوال چطوري حل ميشه.اينم صورت سوالش

ثابت كنيد كه همگن از درجه 2 است؟
y(x^2+xy+y^2)+xy'(x^2+xy+y^2)=0

زحمت دوم:اگر هم ميشه كسي زحمت بكشه مراحل انتگرال به روش جداپذير و همگن و كامل رو بهم بگه ثواب داره.....مثلا در روش انتگرال جداپذير اولين مرحله اين كار رو ميكنيم....
زحمت سوم:چگونه تشخيص بديم كه اين معادله جداپذيره يا همگن يا كامل ؟؟؟
دستتون درد نكنه تو رو خدا جواب بديد.

کتاب های گاج را مطالع کن!!!

gooride
19-08-2009, 00:46
سلام

به آدرس اينترنتي من

یک استاد نمونه و عزیز، خوش به حال خودم که حدود 3 - 4 سال پیش چنین استادی داشتم، استاد خیلی گلی:rolleye: