PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: درايور كارت دي وي بي رو ويندوز 7 هست؟

hesam4388
08-08-2009, 21:54
سلام دوستان. آيا درايور كارت دي وي بي اسكاي استار 2.8 وجود داره؟ من به همين خاطر اين ويندوز رو تا حالا نريختم.:13:

aron110
08-08-2009, 22:57
بله وجود داره من خودم 7 نصب کردم کارت --- هم دارم در واقع با همون درایور Vista کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره :5:
اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ebisoft=2
08-08-2009, 23:44
سلام.

حاجی ، شک نکن که میشناسه ولی به شرط این که آخرین ورژن ویندوز 7 (7600) رو نصب کنی.
من بهت پیشنهاد میکنم از فروشگاه همین سایت بخری و آخرین کرکشم که بچه ها لطف کردن گذاشتن رو سایت و بسیار عالی هم کار میکنه .
خودم دیروز ویندوزم رو آپدیت کردم.

hesam4388
09-08-2009, 12:53
من ويندوز rc همين سايت رو ريختم و درايور مخصوص ويستا هم ريختم ولي كار نكرد. يعني نصب نشد. البته فكر كنم داريور مال ايكس پي بود كه رو ويستا كار كرد كه اونم سرعت برنامه خيلي پائين بود. واسه همين دوباره برگشتم به همون xp

hesam4388
10-08-2009, 13:54
سلام دوباره. ببخشيد چي شد بالاخره؟ ميتونم ويندوز 7 رو بريزم و از كارت دي وي بي استفاده كنم؟

ddavod
10-08-2009, 22:01
خوب بالاخره من هم تونستم درایور رو به صورت کامل نصب کنم فقط چند تا توصیه برای نصب دارم

1- ویندوز رو از اول نصب کرده باشید
2 _ فایل روبرو رو دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل رو که دانلود کردید 2 تا فولدر شاملRegistry و Old Driver هستش قبل از هر کاری فایل رجیستری رو اجرا کنید و بعد درایور رو نصب کنید و بعد از درایور ورژن 4.5 رو نصب کنید

توصیه سوم من هم اینکه اگر از بلوتوث استفاده میکنید اون رو از قسمت یو ای پی کامپیوتر خودتون در بیارید

و اخر اینکه من شاید بیشتر از 10 بار درایور رو امتحان کردم ولی در اخر وقتی به روش بالا کار کردم خیلی راحت به جواب رسیدم تاکید میکن همه این کارهایی که گفتم مو به مو عمل کنید

MooSina
11-08-2009, 11:50
آقا من 100 تا درایور دان کردم اما نشد باید وایسید تا درایور مخصوص بیاد من 1000 تا راه رفتم نشد که نشد

ddavod
12-08-2009, 01:27
ببخشید این مطلب ر و از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کپی کردم

درود

امکان ارسال تایپیک در یک پست نبود به همین دلیل در 2 پست ارسال شد...

رای نصب کارت دی وی بی اسکای استار 2 در ویندوز 7 باید از سی دی راه
انداز خودش استفاده کنید!
ابتدا روی Computer کلیک راست کرده و گزینه ی Properties را انتخاب کنید:

در صفحه ی باز شده روی گزینه ی Device Manager کلیک کنید:

روی گزینه ی Network adapters کلیک راست کرده و Update drive software را کلیک کنید:

روی Browse my computer for this driver کلیک کنید:

روی گزینه ی Let me pick from a list of devise drives on my computer کلیک کنید:

ddavod
12-08-2009, 01:31
ادامه اموزش:

گزینه ی Show All Devices را انتخاب و Next را کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصویر کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید. اندازه واقعی تصویر 797 در 580 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی گزینه ی Have Disk کلیک کنید:

Cd راه انداز کارت --- را داخل CD-Rom گذاشته و از قمست Look In وارد CD شده و گزینه ی SkyNET را انتخاب و Open را کلیک کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصویر کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید. اندازه واقعی تصویر 796 در 669 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی کلید Next کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصویر کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید. اندازه واقعی تصویر 797 در 583 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی گزینه ی Install this driver Sofware away کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصویر کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید. اندازه واقعی تصویر 801 در 583 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانگونه که در دو عکس زیر مشخص است کارت بدون هیچ مشکلی نصب میشود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصویر کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید. اندازه واقعی تصویر 797 در 582 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصویر کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید. اندازه واقعی تصویر 797 در 581 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس طی مراحل بالا میتوانید با طی دوباره مراحل بالا ورژن 4.4.3 درایور را بدون مشکل آپدیت کنید.

ودر ادامه توصیه خود من اینه که 1
- ویندوز رو از اول نصب کرده باشید
2 _ فایل روبرو رو دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل رو که دانلود کردید 2 تا فولدر شاملRegistry و Old Driver هستش قبل از هر کاری فایل رجیستری رو اجرا کنید و بعد درایور رو به همون روشی که اول تایپک گفته شده نصب کنید و بعد از درایور ورژن 4.5 رو نصب کنید

توصیه سوم من هم اینکه اگر از بلوتوث استفاده میکنید اون رو از قسمت یو ای پی کامپیوتر خودتون در بیارید

و اخر اینکه من شاید بیشتر از 10 بار درایور رو امتحان کردم ولی در اخر وقتی به روش بالا کار کردم خیلی راحت به جواب رسیدم تاکید میکن همه این کارهایی که گفتم مو به مو عمل کنید

hamid_wizard
21-04-2010, 17:37
سلام
من تونستم نصبش كنم وولي هنگامي كه پروگ دي وي بي رو اجرا ميكنم كه جديد هم هست ارر ميده كه ssk2استارت نميشه......روي 7
چيكار كنم؟؟؟بنظر شما

NELLY
21-04-2010, 21:53
دوست عزیز من اسکای 2.8 دارم و همین الان هم دارم ازش تو ویندوز7 استفاده میکنم
درایور مخصوص ویندوز 7 مدتهاست که معرفی شده
شما میتونید با یه سرچ ساده تو سایت technisat پیداش کنید
البته نکته بعدی پلیر سازگار با ویندوز 7 است که فقط ProgDVB بهترین سازگاری رو داره

Ultimate
31-05-2010, 23:45
لینک مستقیم دانلود اخرین درایور برای اسکار استار 2.8 مخصوص ویندوز سون 64 بیتی و 32 بیتی
2010 1 11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed_11
02-10-2010, 10:34
سلام

ببخشید من اسکای استار 2.6 دارم

با این راهنمای های دوستانی که بالا توضیح دادند می تونم روی ویندوز 7 نصبش کنم یا نه

اگخ نه راه حلشو می تونید به من بگید؟؟؟؟

ممنون میشم

mojtabanancy
18-11-2010, 13:32
salam man --- k world daram mitonam to windows 64x estefade konam???
mamnon misham age rahnamai konid

behroz7
02-03-2011, 03:58
سلام دوستان .
من یه FMA ----T USB NIGht دارم و درایورش رو گم کردم.
هرچی گشتم تو اینترنت نتونستم پیداش کنم. کسی هست به من کمک کنه؟
خیلی گیرم دعاتون می کنم به خدا.

ebicross
02-03-2011, 07:58
سلام دوستان .
من یه FMA ----T USB NIGht دارم و درایورش رو گم کردم.
هرچی گشتم تو اینترنت نتونستم پیداش کنم. کسی هست به من کمک کنه؟
خیلی گیرم دعاتون می کنم به خدا.
ضمن تبریک عضویتتون در انجمنهای P30world بهتون پیشنهاد میکنم در یکی از دو انجمن زیر مشکلتون رو پیگیری کنید.

درایورها و نرم افزارهای کنترل کننده ی سخت افزار

کارتهای جانبی (صدا، مودم، تدوین، کپچر و ...)

sasansorena
18-06-2012, 14:56
سلام
اگر کسی لینک دانلود درایور TBS Q-BOX S2برای ویندوز 7 64 بیتی را دارد ممنون می شم برام بزاره.

meti_victor
29-08-2012, 09:54
سلام من درایور کارت اسکای استار 2 مدل 8920 برایه ویندوز7 به همراه اموزش میخواستم

sh2002
19-04-2018, 18:27
من skystar usb2دارم که hdنیست سی دی درایورشم گم کردم چطور می تونم روی ویندوز 8.1 یا ۱۰ نصبش کنم بیشتر منظور نصب روی ویندوز 8.1 است اگه لینک دانلودی دارید برام همینجا بفرستید
البته تونستم دی پی بی را به ویندوز 8.1بشناسونم اما در پراگ دی وی بی نمیاد و فقط skystar2میاد نه skystar usb2 و نمی توانم باهاش سرچ کنم حالا نمب دانم مشکل از درایور است یا پراگ دی وی بی به هر صورت راهنماییم کنید مرسی