PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اوارتور من ...

bersam
08-08-2009, 19:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دوستان جديدا يه اوارتور طراحيدم !
خيلي اماتوري هستش ! ولي خب بدك نشده ! اصلش متحرك بود كه متاسفانه نمي دونم جرا جديدا نميشه عكس متحرك توي اوارتور كذاشت ....
خب مي خواستم بدونم اين رو جي كارش كنم كه اين قدر امارتورانه به نظر نياد ؟؟؟ خودم حدس مي زنم اكه اون هاشور ها رو بيارم روي كل كار ... و اخر بزنم خوب بشه ... با اين حال كسي نظر خاصي براي بهتر شدنش داره ممنون ميشم :)

pcforlife
08-08-2009, 19:37
اگه دست راست شخصیت آواتورت (شریعتی دیگه!! نه؟:46::31:) از کتف ادامه دار بود خوب میشد. آخه بهو قطع شده! باقیشم خوبه (حداقل مثل آواتور بعضیا رو اعصاب نیست!:27:)

bersam
08-08-2009, 20:39
اگه دست راست شخصیت آواتورت (شریعتی دیگه!! نه؟:46::31:) از کتف ادامه دار بود خوب میشد. آخه بهو قطع شده! باقیشم خوبه (حداقل مثل آواتور بعضیا رو اعصاب نیست!:27:)
بله ... ولي خب من عكس ديكه اي نداشتم ! اين بهترين عكسم بود ! حالا ميكردم ببينم عكس بهتري هست يا نه !:10:
كسي مي دونه براي اين كه اين كار قديمي تر به نظر بياد جي كار مي تونم بكنم ؟؟؟ و يا اين كه مثلا اكه بخوام يه لايه رنك روش بدم و رنكيش كنم از جه رنكي استفاده كنم كه مثلا مثل اين بشه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اكه اموزش خاصي كه بشه رنكي كرد عكس رو !

huti_421
08-08-2009, 21:39
خوب ، خودت با Clone Stamp دست رو بکش ، زیاد سخت نیست اگه حوصله کنی

با کوچیکتر انتخاب کردن سایز مربعی که میخوای پترن هاشور باهاش درست کنی ، خط ها به هم نزدیک تر میشن و بهتر

یه خورده شفافیت هاشور ها رو هم کم کن

اینم اموزش رنگی کردن تصاویر :

آموزش : رنگی کردن عکسهای سیاه و سفید ( سطح : نیمه حرفه ای ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%D9%86)

آموزش : رنگی کردن عکس های سیاه و سفید 2 (سطح : متوسط - پيشرفته ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%D9%86)

mohsensoft
10-08-2009, 16:30
قشنگه
ولی فکر کنم اگه از این عکس دومی استفاده میکردی بهتر میشد
راستی این کتف راستش هم اگه برش خورده خوب در نیومده