PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرين ورژن pc-cillin رو مي خوام

mhentezari
24-02-2006, 20:28
سلام
آخرين ورژن pc-cillin رو مي خوام با كركش.
ممنون

Master
24-02-2006, 20:54
سلام خوبی به کرک نیازی نداری من یکی از عضو های وی ای پی شرکت پی سی سیلین هستم به لینکی که تو امضامه برو ( تو رو به قسمت خصوصی من راهنمایی می کنه ) اونجا جدیدترینن انتی ویروسها انتی اسپایور ها و ... همه چیز رو هم برای مصارف خانگی و هم شبکه پیدا می کنی با اپدیت روزانه .
سریال نامبرشم رجیستر کردم .:
PDEJ-9992-3962-9097-2130: Serial Number to register online ( for 2005 edition)
PDEJ-9998-1017-7599-0943 : Serial Number to register online (for 2006 Edition)
در ضمن برای اپدیت حتما باید از یه پراکسی استفاده کنی ( کشورتم ایرانه . اگه یه موقع دیدی چیزی خواست اینو وارد کن :
Deathmaster_nemessis@yahoo.com
اسمم Master خوب برو حال کن .

mhentezari
24-02-2006, 21:07
ايول خيلي باحالي!

فقط اين كه ميگي بايد از proxy استفاده كنم چجوريه؟؟ چون براي خودم نمي خوام براي يك كس ديگه مي خوام.

البته اينجوري خودم هم تحريك شدم!

Master
24-02-2006, 21:24
از این شمار ه برای رد کردن ف ی ل ت ر استفاده کنید : port :3128 و شماره 127.0.0.( اگه از مرور گر های فایر فاکس استفاده می کنید . بطور دستی این شماره ها رو در قسمت Tools/Option /General /Connection Setting / Manual proxy configuration یه تیک بزنیذد و عدد رو وارد کنید . یادتون باشه هر مو قع می خو اهید وارد یه سایتی بشید . سی پرا کسی فعال باشه . برای مرور گر اپرا هم خو دتون به همین شکل انجام بدید . در مورد مرو ر گر اینتر نت ا کسپلورر لازم نیست کاری بکنید . یه مطلب دیگه چون سی پراکسی عکس ها رو فشر ده می کنه کیفیت عکسها پایین می یاد . برای بالا بردن کیفیت عکسها . سی پراکسی که در قسمت سیستم تری System trey ( بغل ساعت سییستم ) هست روش کلیک کنیئدو گزینه ی اول رو انتخاب کنید . بعد از بالا رویه گزینه ی دوم کلیک کنید و اون نمو داری که می بینید بکشید به سمت راست ( No Comperession ( . بعد هم اok کنیذ. برای تعغیر زبان به انگلیسی از بالا رویه اولین گزینه کلیک کنید و در پایین صفحه زبان انگلیسی رو انتخاب کنید . همیتن
اینو دنلود کنید ف یل تر ه بپره :
لینک نلود :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( سی پراکسی برای رد کردن ف ی لتر )
خوش باشید .

mhentezari
24-02-2006, 22:42
اين رو كه ميدونستم.
يعني اگه اينجوري نباشه آپديت نميشه؟

Master
24-02-2006, 22:46
نه چون ما تو ایران هستیم . ایرانم تحریمه .