PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنماییم کنین

asgar_s
08-08-2009, 14:19
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا دو سه روز اینده میخایم یه ماشین بخریم حالا :
1- از نظر ایمنی سانتافه بهتر ه یا ازرا ؟
2- ردیف سوم صندلی های سانتافه راحتی صندلی های سمند یا پارس رو داره یا نه ؟
3- کدوم یکی زود تر به صدا میفته (خراب شدن)
4- کدوم رنگ برای سانتافه شیک و مناسبه ؟
5- بیشترین سرعتی که با سانتافه توسط دوستان طی شده چه قدر میباشد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoHaMaD ZaNd
08-08-2009, 21:02
1 - به نظرم هر دو 5 ستاره كامل ايمني رو گرفتن .2 - اصلا راحتي اونا رو با ماشين هايي مثل سمند و پارس مقايسه نكن . مقايسشون مثل پر و كلوخه !!!!3 - فكر نكنم اينم ماشينها مثل ماشيناي ايراني زود به صدا بيفتن .4 - سفيدش خوشگله .5 - ...دوست من اين دو ماشين هيچوقت با هم مقايسه نميشن . سانتافه شاسي بلنده در صورتي كه آزرا اينطوري نيست . در ضمن شما نيازتون چي هست ؟؟؟ چند نفريد . من خودم به شخصه آزرا رو انتخاب ميكنم .

brad pitt
09-08-2009, 11:07
آزارا

بودن یا نبودن شک نکن آزرا رنگ مخالف بگیر . یعنی یا سیاه یا سفید

برو کیفشو کن

amir camaross
09-08-2009, 11:25
از نظر ایمنی سانتافه.
صندلاش راحته ولی جاش یکم تنگه.
هردوشون با کیفت هستن.نمیشه مقایسه کرد.
سفیدوسیاه.
230کیلومتر در ساعت.البته چون محدود کننده سرعت داره.اگه به زور بندازی 240 هم میره.

Farshadd
10-08-2009, 14:00
لطفا قوانین بخش مشاوره خرید خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید و انتظارات و ... رو بگید تا بشه راحت تر راهنمایی کرد.

rami_hemi
10-08-2009, 15:43
دوست عزیز شما دارین یه SUV متوسط رو با یه سدان فول سایز مقایسه میکنید اصلا قابل مقایسه نیستن .
اولا اگه مسافرت زیاد میرین و تعداد سر نشینا بیشتر وقتا بالای 4 نفره سانتافه بهترین انتخابه ولی متور 2700 سی سی سانتافه کمی در مقابل 3.3 لیتری آزرا کم میاره البته سانتافه با موترو 3.3 هم برای بازار های غیر ایران هستش .
در کل انتظارات خودتون بیشتر بنویسید تا بهتر بتونیم کمک کنیم.

farshad bugatti
15-08-2009, 00:07
منم نظرم همینه کلاس خودرویی ازرا (لوکس) و کلاس خودرویی سانتافه( SUV متوسط) هستش و مقایسه ی انها درست نیست در ضمن هر دو خیلی نرمند و به این زودی ها به صدا نمی افتند ...

MehranVB
15-08-2009, 07:56
سانتافه با موتور 3300 هم میتونی گیر بیاری، در اینصورت من نظرم سانتافه هست، چون شاسی بلنده و جادارتر و یه SUV هم اسپرت و هم خانوادگیه.

farshad bugatti
15-08-2009, 16:02
سانتافه با موتور 3300 هم میتونی گیر بیاری، در اینصورت من نظرم سانتافه هست، چون شاسی بلنده و جادارتر و یه SUV هم اسپرت و هم خانوادگیه.
نظر شما هم خوبه اما با این پول میشه مورانو 2008 کارکرده خرید در ضمن سانتافه هر چقدر خوب باشه به پرادو نمی رسه

BBNHFAK
15-08-2009, 19:24
منم نظرم همینه کلاس خودرویی ازرا (لوکس) و کلاس خودرویی سانتافه( SUV متوسط) هستش و مقایسه ی انها درست نیست در ضمن هر دو خیلی نرمند و به این زودی ها به صدا نمی افتند ...
من فکر کنم فقط خواستن از نظر ایمنی این دو ماشین مقایسه بشه و قصد خرید سانتافه هست
لطفا سوال رو درست بخونین

sourena
15-08-2009, 20:03
از نظر ایمنی سانتافه بهتر ه یا ازرا ؟
تقریبا یکی میباشند!

ردیف سوم صندلی های سانتافه راحتی صندلی های سمند یا پارس رو داره یا نه ؟
یه مقداری تنگ تره....ولی خب نمیشه با ماشینهای ایرانی مقایسه اش کرد....

کدوم یکی زود تر به صدا میفته (خراب شدن)
مگه داری پیکان یا پراید میخری؟؟؟ صدا اصلا تو کارشون نیست!البته رسیدگی به جلو بندی رو باید مد نظر داشته باشی!

کدوم رنگ برای سانتافه شیک و مناسبه ؟
سفید بهترین رنگ برای ایرانه!

بیشترین سرعتی که با سانتافه توسط دوستان طی شده چه قدر میباشد ؟
حدود 230 !

farshad bugatti
18-08-2009, 14:31
من فکر کنم فقط خواستن از نظر ایمنی این دو ماشین مقایسه بشه و قصد خرید سانتافه هست
لطفا سوال رو درست بخونین
مگه ایمنی پرادو از سانتافه کمه...؟؟؟

negar_elizabet
01-09-2009, 22:03
فرشاد منم باهات موافقم.

mw_kia
10-09-2009, 00:34
از نظر شتاب و سرعت ازرا. هردو هم 5 ستاره گرفتن من با سانتافه رانندگی نکردم ولی توی ازرا نشستم سرعت حدود 160 این

طورا بود خیلی راحت و نرم بود سختی حس نمیکردی به قول یکی از دوستان راحتی این دوتا رو با پارس و.. مقایسه نمیکنند