PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد h50

ahsanof
08-08-2009, 11:08
سلام من تازه دوربین h50 خریدم و با لرزش کوچیک دست تصاویر تار میشه ایا اشکال از دوربینه؟:5::8:

seymour
08-08-2009, 14:08
سلام من تازه دوربین h50 خریدم و با لرزش کوچیک دست تصاویر تار میشه ایا اشکال از دوربینه؟:5::8:
همیشه اینطوریه یا در موقعیت های خاص ؟ ... در حالت auto چطور ؟ .... با شاتر سریع و نور کافی چطور؟ ...

بهرحال با توجه به اینکه میگی تازه خریدی اش ، مرسوم ترین کار اینه که اگه ظرف یکی دو روز حل نشد ، بری پیش همون فروشنده و ازش توضیح بخوای ؟ ... گارانتی داره ایشالا ؟ ...

prowler88
08-08-2009, 15:26
ممکنه لرزشگیر غیرفعال باشه. اگر فعاله ممکنه نور محیط مناسب نبوده موقع عکسبرداری. این تار شدن تو محیط های کم نور و داخلی اتفاق می افته یا همیشه؟

ahsanof
10-08-2009, 17:01
سلام
گارانتی هم داره ولی اگه فلش روشن باشه تار نمیشه در جاهایی که نور به اندازه کافی هم وجود داره باز هم تار میشه حتی با یک لرزش کوچیک دست در حالت اوتو مشکلی نداره
وقتی که زوم میکنم اصلا نمیشه عکس تشخیص داد

seymour
11-08-2009, 12:46
سلام
گارانتی هم داره ولی اگه فلش روشن باشه تار نمیشه در جاهایی که نور به اندازه کافی هم وجود داره باز هم تار میشه حتی با یک لرزش کوچیک دست در حالت اوتو مشکلی نداره
وقتی که زوم میکنم اصلا نمیشه عکس تشخیص داد
موقع این عکسهای تار ، شاتر چه وضعی داره؟ ... می تونی یه نمونه عکس که تار میشه با ذکر مشخصات بذاری ؟

بهرحال باز هم میگم ، نمایندگی و فروشنده ، ظرف چند روز اول بعد از خرید همکاری خیلی بهتری می کنن ، تا مثلا یه ماه بعد ... چون ظرف چند روز اول راحت تر میشه متقاعدشون کرد که مشکل از اوناس ... برو اونجا پیش فروشنده و ازش توضیح بخواه ...