PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : •اطلاعات درباره مگان هاچ بک میخواستم !•

B L A S T E R
08-08-2009, 09:16
سلام !
امروز یه مگان هاچ بک دیدم !
استیلش فوق العاده بود !
مشخصات فنی + قیمت رو میخواستم !
مرسی♥

corey
08-08-2009, 10:05
سلام ممد
مشخصات بیشترشون همون مگان 2000 هست
البته تعدادی هم مگان R26 وارد شد که هم خیلی کمه و هم اینکه خیلی قدرتمنده و نزدیک 240 اسب بخار قدرت داره

یمت هم چون اتومبیل نایابی هست قیمت دقیقی نداره ولی فکر کنم حدود 40 تومن باشه

poria_mc
08-08-2009, 10:12
سلام ممد
مشخصات بیشترشون همون مگان 2000 هست
البته تعدادی هم مگان R26 وارد شد که هم خیلی کمه و هم اینکه خیلی قدرتمنده و نزدیک 240 اسب بخار قدرت داره

یمت هم چون اتومبیل نایابی هست قیمت دقیقی نداره ولی فکر کنم حدود 40 تومن باشه
توضیحات کامل رو سعید داد! مگان های هاچبک و کروک بصورت شخصی از دوبی وارد شدن! در نتیجه کیفیتشون از وارداتی های پارس خودرو که مال سایت ترکیه هستش بیشتره! یه سری امکانات هم داره که تو ایرانیها موجود نیست! مثل LCD و... قیمتشون هم برای مدلهای 2000 الان رو 40 تومن برای 4 در و 45 برای 2 در و دوباره همون 45 تومن برای کروک هستش! البته مدلهای توربو یا همون R26 رو هم باید خود مالک ماشین قیمت بذاره!(این توربو رو میتونید از فرم مه شکنهای جلو متوجهش بشید! سعید با اینها نمیشه شوخی کرد! چند روز پیش تو اتوبان صدر ما یکیشون رو یک کم انگول کردیم پسره گاز داد یه کاپوت افتاد جلو اما تو دنده 3 رنده شد! واقعا شتاب خوبی داره!)

D r i v e r
08-08-2009, 10:20
سلام
تاپیک رو باید در قسمت داخلی ایجاد میکردین تا زود تر به جواب برسین
تا جایی که من میدونم
موتوری با حجم 1998 سی سی و 225 اسب بخار قدرت و 300 نیوتون متر گشتاور(تعجب نکنین تویین توربو هست :دی)
شتاب 0 - 100 6.5 ثانیه
و اینکه اگه مدل فولش باشه 6 تا ایر بگ داره
مخزن سوخت 60 لیتری
5 ستاره ایمنی تصادفات
یورو 4
ولی این خبر هم جالبه که مربوط به 22/4/88 دنیای اقتصاد هست :

روابط عمومي پارس خودرو – با توجه به استقبال مشتريان و رشد فروش خودرو مگان در سه ماه ابتداي سال، پيش بيني مي شود خودرو مگان در سال 88 عنوان خودرو سال ايران را كسب كند. فريبرز فيروز بخت معاون فروش شركت پارس خودرو گفت: از ابتداي سال 1388 تاكنون بيش از 2000 دستگاه خودرو مگان تحويل مشتريان شده است و مگان از اين نظر، يكي از پرفروش ترين خودروهاي كلاس 25ميليون تومان از ابتداي سال 88 است.
فيروزبخت با اشاره به انتقال كامل خط توليد خودروي مگان از سايت شمالي شركت پارس خودرو به سايت جنوبي و برنامه ريزي هاي بسيار دقيق براي توليد يكي از ايمن ترين خودروهاي دنيا دركشور گفت: براساس تمهيدات و هماهنگي هاي به عمل آمده با شركت هاي تامين كننده قطعات، روند رو به رشد مناسبي در توليد خودرو مگان صورت پذيرفته است.
وي افزود: مطابق اولويت هاي مهم مشتريان خودرو در جهان، استقبال مشتريان از ايمني، كيفيت، زيبايي و دوام و خدمات پس از فروش است و با توجه به اينكه خودرو مگان داراي ويژگي هاي فوق است، شركت پارس خودرو مصمم است با اقدامات موثر و در حال انجام، به زودي مراحل داخلي سازي اين خودرو را به عنوان يكي از باكيفيت ترين خودروهاي كشور به اتمام برساند.فيروزبخت با اعلام توليد خودرو مگان2000سي سي اتوماتيك و 7 دنده در داخل كشور افزود: كليه مراحل ظرفيت سنجي، لجستيك و برنامه ريزي هاي لازم براي توليد اين خودروها در داخل كشور انجام شده است و به زودي علاوه بر اين خودروها شاهد توليد خودروهاي ديگري از خانواده مگان همچون مگان كوپه و مگان هاچ بك خواهيم بود. وي در پايان گفت پيش بيني مي شود قيمت مگان 7 دنده و اتوماتيك 2000سي سي، بين 28 تا 30 ميليون تومان باشد.
البته اگه تولید بشه احتمالا مدل سادش هست
قیمت رو نمیدونم
ولی باید بالای 50 و زیر 60 باشه :دی
ادیت ::دی
مثل اینکه دیر رسیدم

B L A S T E R
08-08-2009, 12:59
وای خدا من دیوونه استیلش شدم:دی

دیروز یه رنگ سبزشو دیدم ! رینگ و لاستیک بسته بود خوفناک ... چقد دوس دارم پشتش بشینم:دی
عکس میگیرم ازش براتون میزارم!
حالا رنو مگان معمولی گرون تره یا این؟( هاچ بک معمولی)
مث اینکه موتورش خیلی شاخه!:دی
به نظر شما به این قیمت میارزه خریدش؟
شتاب این بیشتره یا مزدا 3؟
مرسی از همه!

poria_mc
08-08-2009, 13:23
اگه 2000 باشه پا به پای مزدا میاد ولی اگه R26 توربو باشه و راننده اش هم حرفه ای باشه ماشینهای تهران رو رنده میکنه!(اونی که با من کورس گذاشت مال این حرفها نبود ولی ماشینش خوب راه میرفت! من هم گاز رو تا ته چسبونده بودم!)

brad pitt
08-08-2009, 16:36
مگان معمولی بخر . 22.5 میلیون
مگان هاچ بک 10 تاش بیشتر نیست قیمتش 43-45 کارشناسان فن ماشین بازی تخمین زدند
زیدخوری بالایی هم داره

poria_mc
08-08-2009, 16:44
زیدخوری بالایی هم داره
طبق امار گمرک بندر شهید رجایی واما خمینی تا الان 143 دستگاه مگان هاچبک و 37 تا کروک وارد کشور شده که کروک ها همگی 2000 هستن! هاچبک ها 136 دستگاه مدل 2000 هستش و 7 دستگاه مدل R26 !!

B L A S T E R
08-08-2009, 17:19
زیدخوری بالایی هم داره
از معمولی خوشم نمیاد!
حال نمیکنم باش:دی

طبق امار گمرک بندر شهید رجایی واما خمینی تا الان 143 دستگاه مگان هاچبک و 37 تا کروک وارد کشور شده که کروک ها همگی 2000 هستن! هاچبک ها 136 دستگاه مدل 2000 هستش و 7 دستگاه مدل R26 !!
از اینکه تعدادش کمه خیلی خوشم میاد!:40::31:

mkhavari2000
08-08-2009, 22:55
تک بودنش و قدرت موتورش فوق العاده هست
اما فکر اینجار رو هم باید بکنید که اگر یکی با موتور گازی زد بهت باید 2 ماه الاف بشی تا از دوبی برات مثلا چراغش بیاد

B L A S T E R
09-08-2009, 13:42
اما فکر اینجار رو هم باید بکنید که اگر یکی با موتور گازی زد بهت باید 2 ماه الاف بشی تا از دوبی برات مثلا چراغش بیاد
میارزه !!
-------------

بچه ها از مدلای مختلفش + مشخصاتش عکس بزارید مرسی میشم:دی

poria_mc
09-08-2009, 13:57
اونجوری بخواید فکر کنید فقط باید پراید سوار شید!
کسی که دنبال ماشین خاص میره باید فکر اینجاشم بکنه!
===============
ممد یه سرچ بزنی تو گوگل عکس های کامل میاد! اگه پیدا نکردی بگو تا از Net Car Show برات بذارم!

rami_hemi
09-08-2009, 14:29
زیدخوری بالایی هم داره

خواهشا با مدرک حخرفاتون رو بگید چند بار بگم
پوریا جان ممنونم .
به قول یکی از دوستان اگه اهلش نباشی با 747 هم نمیتونی مخ بزنی

اونجوری بخواید فکر کنید فقط باید پراید سوار شید!
کسی که دنبال ماشین خاص میره باید فکر اینجاشم بکنه!
===============
ممد یه سرچ بزنی تو گوگل عکس های کامل میاد! اگه پیدا نکردی بگو تا از Net Car Show برات بذارم!

منم با پوریا موافقم حالا چرا باید از دبی بریم دنبال این چیزا .اینور تو ترکیه و اذبایجان و ارمنستان کلی لوازم اینا ریخته بخصوص ترکیه که نزدیک 80 درصد قطعات رنو رو تو لید میکنه .
سی این ماشین رو میخره باید هزینه نگهداری اون ر هم بده ماشین هر چقدر تک تر باشه نگهداریش سختتره .

poria_mc
09-08-2009, 16:01
به قول یکی از دوستان اگه اهلش نباشی با 747 هم نمیتونی مخ بزنی
اون دوستتون احیانا من نبودم؟:31:

B L A S T E R
09-08-2009, 20:27
این دو درش عجب استیلی داره !
Renault Megane GT
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو میشه اورد؟!!

poria_mc
09-08-2009, 20:54
این دو درش عجب استیلی داره !
Renault Megane GT

اینو میشه اورد؟!!
این همون R26 هستش که من گفتم!7 دستگاه بیشتر وجود نداره! اگه پارتی داری وارد کن!

DJ POLESTAR
09-08-2009, 21:05
کسی از این مگان هاچ بک عکسی نداره؟

rami_hemi
10-08-2009, 15:29
کسی از این مگان هاچ بک عکسی نداره؟

بالا یه دونه عکسش هستش
راستی دوستان کسی از اومدن مدل جدید مگان خبر نداره کی توی بازار جهانی ریلیز میشه؟یا شده
خودم میدونم به این زودی ها اینجا ها پیداش نمیشه
اینا هم که لاگونا رو ناوردن کلی هم رنو واسه تستش از ایران آدم دعوت کرده ب.ود
این رنو پارس داره چیکار میکنه مسولیت واردات رنو رو به عهده بگیره دیگه.
کلیو یی چیزی هم بیاد .

armin_software
23-08-2009, 14:26
سعی کن یک عکس بزاری؟
کجا دیدیش؟