PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دستگاه چاپ بروی سی دی

محمد ه ف
06-08-2009, 21:55
دوستان چند تا سوال داشتم اولا من می خوام روی سی دی در تعداد بسیار زیاد بیش از چند هزار سی دی طرح چاپ کنم
می خواستم بدونم قیمت دستگاه چاپ بر روی سی دی چند است بعدش ایا ارزش داره من خودم این دستگاه رو بخرم و در اخر بیرون حدودا دونه ای چند می گیرن روی سی دی چاپ کنند

ahmadn73
06-08-2009, 23:45
سوال من هم هستش اتفاقا
دوستان اگر کسی بلده کمکی بکنه .
در این مورد به فکر یک پرینتر بودم که می گفتن پرینترهایی هستن که این کار رو می کنن . من بر خلاف کار دوستم ، به تعداد زیاد نمی خوام روی سی دی چاپ کنم . مثلا ماهی 20-30 تا میخوام چاپ کنم
حالا به نظرتون دستگاه مخصوصش بهتره یا همون پرینتری که گفتم ؟

محمد ه ف
07-08-2009, 09:40
دوستان چند تا سوال داشتم اولا من می خوام روی سی دی در تعداد بسیار زیاد بیش از چند هزار سی دی طرح چاپ کنم
می خواستم بدونم قیمت دستگاه چاپ بر روی سی دی چند است بعدش ایا ارزش داره من خودم این دستگاه رو بخرم و در اخر بیرون حدودا دونه ای چند می گیرن روی سی دی چاپ کنند

ذوستان اینجا کسی نیست جواب ما رو بده

mohamad_sina
17-08-2009, 17:52
سلام Ahmad73
من خودم شخصا واسه تهیه لیبل از یه بسته مخصوص تهیه لیبل استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم

که شامل نرم افزار فارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره
خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاورت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخر کار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپ کنی

بعد از اینکه لیبل آماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برش بدی

ضمنا برای راحتی کار در چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی با دقت بالا می چسبونه

اگه اطلاعات دقیق تری بخوای می تونی از سایتش ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم این بسته مشکلت رو حل کنه

iranzerozone
24-08-2009, 15:19
سلام دوستان

به علت اینکه اینجا هر نوع صحبتی تبلیغاتی فرض میشه و پیغام حذف میشه، بهترین کار اینه که این جمله
"چاپ افست CD,DVD "را در google جستجو کنید و سایت های مربوطه که در ردیف های بالا قرار گرفته است را ببینید.

احمد ترابی
17-11-2009, 22:44
شما بايد از چاپ سيلك استفاده كنيد
چون بهتر و ارزان تر از بقيه راهها ميشه

موفق باشيد../