PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین ورژن نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack رو بصورت پرتابل لطف کنید

reza,n
06-08-2009, 21:43
با سلام:
دوستان لطفا" آخرین ورژن نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack رو بصورت کامل (که شامل ابزارهای زیر باشه) و پرتابل لطف کنید.
با سپاس فراوان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
06-08-2009, 21:57
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza,n
06-08-2009, 22:24
دوست من ولی من ورژن پرتابل رو میخوام.

amintnt
06-08-2009, 23:13
دوست عزیز... این نرم افزار محبوبیتش بیشتر به خاطر کدک هایی هست که روی سیستم نصب میکنه... که اون کدک ها معمولا توسط برنامه های دیگه هم برای اجرای فرمت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرن... حالا پرتابل این نرم افزار به چه کاری میاد؟ نهایتا باید کدک ها نصب بشن... که به فایل نصب نیاز هست در اون صورت...

اما پیشنهادی که به ذهن من میرسه اینه که از پلیرهایی استفاده کنید که کدک های مستقل دارن... یعنی بی نیاز از کدک های نصب شده روی ویندوز هستن... پیشنهاد من KMplayer هست و VLC ... البته شخصا علاقه ی خاصی به VLC دارم... اما خوب KMPlayer شاید واستون بهتر باشه...

KMPlayer Plus 2009 Portable

VLC media player 1.0.0 Final Multilang Portable

برگرفته از سایت: Warez-bb.o r g

reza,n
07-08-2009, 14:48
دوست من ممنون از راهماییت.KMPlayer Plus 2009 Portable رو دانلود کردم ولی متاسفانه زبانش ترکی هستش و وقتی تغییر میدی باز هم بسیاری از گزینه ها تغییر نمیکنن.لطفا" برای آخرین ورژن لینک دیگه ای معرفی کنید.
ممنونم

amintnt
07-08-2009, 17:55
این لینک ها رو ببینید:

من پیشنهاد میکنم خودتون سرچ کنید که مناسب ترین لینک رو پیدا کنید... این سایت میتونه خیلی کمکتون کنه: warez-bb.o r g