PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای انتخاب بین پزشکی و فیزیو تراپی

dr.roohi.69
06-08-2009, 14:26
با سلام به همه

راستش در جریان هستید که الان فصل انتخاب رشتس. منم یه سوال داشتم اونم این که از بین پزشکی و فیزیو تراپی کدومو بالا تر بزنم؟ نظر خودم رو فیزیو تراپیه ولی حالا می خوام نظر شما رو هم بدونم :9:

ardavan_2008
06-08-2009, 17:02
تاپیک رو در قسمت مربوطه(امو.زش عالی) باید می زدید تا بهتر جواب بگیرید اما فکر کنم به اینجا هم کمی مربوط باشه...

فکر می کنم فیزیوتراپی 4ساله و پزشکی 8-10سال که من پیشنهادم پزشکیه اما با اینکه شما بیشتر علاقتون فیزیوتراپیه بهتره اون رو انتخاب کنید...

Rainy eye
06-08-2009, 18:06
اگه رتبت اینقد خوب شده که میتونی پزشکی بزنی که خیلی بهتره...
البته باز بستگی به علاقه هم داره...فیزیوتراپی یه کار خیلی سخته...چون با انواع و اقسام بیمارای ناتوان ، معلول ، استثنایی و...سروکار داری...حتی یه موقعایی مجبوری خودت بیماراتو جابجا کنی ...خیلی انرژی تو میگیره
هم توانایی جسمی هم روحی بالا میخواد...به هر حال بعد یه مدت روانتم بهم میریزه...درکل خیلی باید دلسوز باشی و طاقت بالایی داشته باشی...
ولی اگه پزشکی بخونی بعداً میتونی تخصصای خیلی بهترم بگیری...
من جای تو باشم 100 درصد پزشکی میزنم

ALIAK28
07-08-2009, 07:41
البته که در انتخاب رشته ،علاقه حرف اول رو می زنه ...
ولی اگر رتبه تون رو بگید بهتر میشه اظهار نظر کرد...

dr.roohi.69
07-08-2009, 10:11
رتبم لب مرزه و احتمال داره پزشکی جاهایی مثل کرمان و زاهدان رو بیارم(با توجه به بومی و این بحث ها) ولی احتما اوردن فیزیو جاهایی مثل تهران و اصفهان و ...... بیشتره.

Rainy eye
07-08-2009, 19:28
رتبم لب مرزه و احتمال داره پزشکی جاهایی مثل کرمان و زاهدان رو بیارم(با توجه به بومی و این بحث ها) ولی احتما اوردن فیزیو جاهایی مثل تهران و اصفهان و ...... بیشتره.

اگه به فیزیو تراپی علاقه داری همونو بزن...چون بعد که یه رشته ایو بخونی که بهش علاقه نداری واست عذاب آور میشه...