PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مکانیک خواجه نصیر در چه سطحیه؟

Navid_Boy
06-08-2009, 08:05
آقا راستش من امسال کنکور دادم و الان درگیر انتخاب رشت ام. راستش می خواستم بدونم سطح دانشگاه خواجه نصیر و بخصوص دانشکده مکانیکش در چه سطحیه؟و آیا از دانشگاه علم وصنعت خیلی پایین تره؟

beh,p
06-08-2009, 13:35
سطحش زیاد مثل دانشگاهها ی دیگه بالا نیست ولی خوب جای پیشرفت داره

matin_vv
06-08-2009, 15:35
دانشگاه خواجه نصير از نظر سطح علمي تقريباً جزء آخرين دانشگاههاي تهران هست. بدي خواجه نصير هم اين هست كه دانشكده هاش پراكنده هستند، يعني مثلاً شما ترم يك براي رياضي بايد بريد سيد خندان دانشكده علوم پايه، بعد براي درساي تخصصيتون بايد بياين ونك دانشكده مكانيك (البته اينجا رو شانس آوردين، چون قبلاً دانشكده مكانيك توي حكيميه تهران پارس بود) اينه كه اگه ماشين نداشته باشين يه مقدار بيچاره اين! به اين جور موارد هم بايد توجه كنين كلاًً!
اما در مجموع دانشگاه خوبيه و اساتيدش هم نسبتاً خوبن.

MaaRyaaMi
06-08-2009, 19:07
!!
معلومه که علم و صنعت سطحش بالاتر از خواجه نصیر هس!!

SIR MAMAD
06-08-2009, 23:45
دانشکده مکانیک خواجه نصیر

هم اکنون تا میدون ونک 5 دقیقه بیشتر فاصله نداره و جاش عالی محسوب می شه

در بین دانشکده های خواجه نصیر بهترین و با کلاس ترین دانشکدس ( از همه نظر )

ایزوله بودن خواجه نصیر درسته یک مشکله بزرگه ولی این مشکل برای مکانیک مطرح نیست

کلیه دروس علوم پایه این دانشجویان در خود مکانیک ارائه می شه وبرای امتحان می رن سید خندان

سطح علمی هم من دیگه بهش حساسیت پیدا کردم!!! داداش من خیالت راحت تو تک تک دانشگاه های سراسری تهران این خودت هستی که درس می خونی !!

خیلی خودت رو در گیر این که کودوم یکی چند تا فول پروفسور بیشتر داره نکن!

خلاصه بهت بگم اگر قبول شدی ذره ای خودت رو نکوهش نکن !

یعنی چی؟ یعنی اگه علم وصنعت رو بالاتر می زنی به خاطر اعتبار بیشترش هست +مجموعه بودنش +امکاناتی که برای فعالیت در اختیارت قرار می ده.

خواجه نصیر خوابگاهم می ده بهت.

موفق باشی بای.

shahrzad20
07-08-2009, 13:38
کلاس ما که برای آمادگی پیام نور بود در داشنگاه خواجه نصیر در ونک برگزار می شد محلش که خیلی خوب بود بچه هاشم خوب بودن حراستشم گیر نیست

Amirlike2
08-08-2009, 01:54
برادرم کارشناسی ارشدشو خواجه نصیر گرفت.
اینطور که گفته سطحش علمی خیلی خوبی داره

mehran_samiee
06-09-2009, 01:55
Daneshgahe Khaje Nasir yeki az daneshgah-haye khoobe Tehran ast. Man daneshjooye barghe nasir boodam va ba sathe elmie khoobi fareghottahsil shodam. Alan dar Amrica hastam va daram baraye raftan be PhD barname mirizam.
Kollan negaran nabash. Nassir be koobie Sharif, Tehran va Amir Kabir nist. Be elmo-san-at nazdike vali nemishe goft kodoom behtaran.

Boro danesh-gahe khoob, madraketo begor va az mamlekat bezan biroon

majid_potter7
07-09-2009, 08:57
خواجه نصیر خوابگاهم می ده بهت.

آمسال که یه چی دیگه تو دفترچه نوششته بود..گفته بود به هیچ وجه خوابگاه نمیدیم...