PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو ۸ میلیون -- دیگه نمی تونم صبر کنم

bahram.jahanshahi
05-08-2009, 12:52
دوستان من پس از دو سال تونستم 8 میلیون جمع کنم و حالا میخوام یک ماشین واسه خودم بخرم. علاقه ام به داشتن ماشین هم زیاده و میخوام تا یک خرج دیگه نیومده سراغم؛ ماشینو بخرم ...
رفتن به مسافرت مخصوصا شمال یکی از هدف هامه ... البته دوست دارم ماشینم بهم خوب سواری بده ... میدونم این پول زیاد نیست ... ولی میدونم تا بخوام زیادش کنم 7-8 ماهی طول میکشه ...
خودم ترجیح می دم دست دو بخرم ولی پراید نخرم چون بدنش ضعیفه ... ولی میخوام از تجربه شما استفاده کنم ... لطفا بهم بگین بهترین گزینه چی میتونه باشه
و به نظر شما اگه بشه یک 206 مدل 83 یا 82 خرید میشه بهش اعتماد کرد؟

poria_mc
05-08-2009, 14:02
دوستان من پس از دو سال تونستم 8 میلیون جمع کنم و حالا میخوام یک ماشین واسه خودم بخرم. علاقه ام به داشتن ماشین هم زیاده و میخوام تا یک خرج دیگه نیومده سراغم؛ ماشینو بخرم ...
رفتن به مسافرت مخصوصا شمال یکی از هدف هامه ... البته دوست دارم ماشینم بهم خوب سواری بده ... میدونم این پول زیاد نیست ... ولی میدونم تا بخوام زیادش کنم 7-8 ماهی طول میکشه ...
خودم ترجیح می دم دست دو بخرم ولی پراید نخرم چون بدنش ضعیفه ... ولی میخوام از تجربه شما استفاده کنم ... لطفا بهم بگین بهترین گزینه چی میتونه باشه
و به نظر شما اگه بشه یک 206 مدل 83 یا 82 خرید میشه بهش اعتماد کرد؟
با این پول میتونی یه 206 مدل 81 و 82 تیپ دو بخری! مدلهای 81 اکثرا فرانسوی هستش!

farzan.B
05-08-2009, 14:20
آرهه یه 206 81 یا 82 می تونی بگیری...
ولی سمند هم می تونی بگیری .. 81 یا 82 (به خاطر مسافرت میگم)

rmb_ali
05-08-2009, 14:24
با حدود این پول میتونی ال 90 e0 هم بگیری که خوب موتوری داره و بدنه محکمی فقط کولر نداره و فرمان هیدرولیک که البته تو تیپ e0 کولر دار که قیمتش تا 9 تومن هست کولر وجود داره

Benygh
05-08-2009, 14:26
ال 90 کولر نداره ؟! :|

bahram.jahanshahi
05-08-2009, 14:34
ال نود مدل e0 قیمتش دقیقا چنده؟ و آیا تو بازار پیدا میشه؟ چون ایران خودرو که خوابیده و این مدل را تولید نمی کنه.
نبود کولر هم واسه خودش مشکلیه ... مگه نمیشه بعدا بهش کولر اضافه کرد؟
206 مدل 81 پس از 7 سال کار میشه روش حساب کرد؟

bahram.jahanshahi
05-08-2009, 14:39
منظورتون از ال نود مدل E0 صفرشه یا دست دوم و آیا تو بازار هست؟
پژو 206 مدل 81 پس از 7 سال چیزی ازش مونده؟ یعنی خرج دست آدم نمیزاره؟ اگه آره کسی میدونه متوسط چقدر؟

poria_mc
05-08-2009, 15:02
ال 90 کولر نداره ؟! :|
مدل E0 کولر نداره فقط مدلهای E0+AC /E1/E2/ کولر دارن!

farshad bugatti
05-08-2009, 17:07
به نظر من با این پول سمندو بی خیال شو و به قول دوستان 206 بخر یا روآ بگیر (صفر )
البته اگه به جاداری اهمیت ندی 206 خوبه اما برای مسافرت شمال بیش از 3 نفر مناسب نیست...

kalepoook
05-08-2009, 18:52
سلام
این مدلی که گفتین کولر نداره قیمتش صفر چنده یا اینکه مدلی که میشه با 8 میلیون گرفت چیه؟
ممنون

poria_mc
05-08-2009, 21:23
سلام
این مدلی که گفتین کولر نداره قیمتش صفر چنده یا اینکه مدلی که میشه با 8 میلیون گرفت چیه؟
ممنون
تو تاپیک مشاوره هم گفتم نوش تقریبا 9 تومنه اما با 8 تومن میشه یه دست دومش رو خرید!

kalepoook
05-08-2009, 22:06
تو تاپیک مشاوره هم گفتم نوش تقریبا 9 تومنه اما با 8 تومن میشه یه دست دومش رو خرید!

سلام
ممنون که راهنمایی کردین،میشه بگین با 8 تومن میشه کدوم تولید سال رو خرید،منظورم اینه که چه سالی میشه خرید؟
خیلی ممنون

poria_mc
05-08-2009, 22:25
سلام
ممنون که راهنمایی کردین،میشه بگین با 8 تومن میشه کدوم تولید سال رو خرید،منظورم اینه که چه سالی میشه خرید؟
خیلی ممنون
بستگی به کارکرد و سلامت خودرو داره اما فکر کنم مدل اوائل 87 یا اواخر 86 رو بشه خرید!

brad pitt
05-08-2009, 23:16
دچار مشکل مغزی نشی بری روآ یا ال 90 بخری
206 در این موارد اون هم موتور و فنی سالم / یا سمند خوشتیپ
ال 90 بهت میخندن
البته اگر پیر خراباتی هستی ال90بخر

ممنون**/یاحق***=+

kalepoook
05-08-2009, 23:37
ال 90 بهت میخندن

ممنون**/یاحق***=+

سلام
ممنو بابت راهنمایی ولی چرا کسی که ال 90 بخره بهش میخندن؟
منظور از پیر خرابات چیه ؟

brad pitt
06-08-2009, 08:33
hاگر میتونی 1 الی 1.5 خرج ماشینت کنی ال 90 ای 0 بخر
اگرنه بهت میخندن و لقبت میشود پیر خراباتی

rami_hemi
06-08-2009, 09:38
سمند اصلا توصیه نمیشه سمندهای با این قیمت اتاقشون اکثرا باز شده یعنی لگن شدن 206 به نظرم بهتره و ال 90 هم انتخاب خوبی هستش .

s-b
06-08-2009, 10:53
206 ولی ممکنه اذیتت کنه
و فقط پراید نگیر که واقعا آشغاله
روا هم بهتر از پرایده(حداقل ایمنه)

poria_mc
06-08-2009, 11:28
ال 90 بهت میخندن

ممنون**/یاحق***=+

hاگر میتونی 1 الی 1.5 خرج ماشینت کنی ال 90 ای 0 بخر
اگرنه بهت میخندن و لقبت میشود پیر خراباتی

این حرفتون اصلا منطقی نیست!
تو این رنج بهترین انتخابه! حداقل میدونی داری تکنولوژی روز فرانسه رو سوار میشی نه جنس تخیلی 20 سال پیش کره و ژاپن و آمریکا(پراید) و نه جنس من درآوردی ایرانی فرانسوی(روآ)

brad pitt
06-08-2009, 13:01
اون که آره
مسلما ال90 از روا پراید وآردی هم حتی بهتره
از لحاظ دیگه گفتم
یاحق

brad pitt
06-08-2009, 13:02
اون که آره
از لحاظ دیگه گفتم
یاحق

poria_mc
06-08-2009, 13:56
اون که آره
از لحاظ دیگه گفتم
یاحق
از هیچ لحاظ دیگه ای هم کمتر نیست!
من حاضرم سوار ال نود بشم تا فقط برخی افراد با طرز فکر غلط بهم بخندن تا سوار روآ و پراید بشم تا همه بهم بخندن!

brad pitt
06-08-2009, 14:16
شما سوار شو
ببین تعداد افرادی که بهت میخندن چقدره ؟؟
دلت خوشه ها

bahram.jahanshahi
06-08-2009, 15:35
من هم به ال 90 اعتقاد دارم. چرا که فکر می کنم ماشین باید هم موتورش خوب باشه و هم بدنش ... آخه جون سرنشین خیلی مهمه ... ال ۹۰ این ویژگی را داره ... اگه بتونم با 8 میلیون یکیشو بگیرم می گیرم و طی 1 سال روش خرج می کنم تا بشه همونی که می خوام. فقط نمیدونم میشه با این پول یکیشو خرید یا نه!!!

mkhavari2000
06-08-2009, 18:42
ال 90 e0 بدون کولر مدل 86 پیدا کنی میتونی بگیری 8 تومن البته اگر بتونی پیدا کنی چون تعدادش خیلی کم هست صفرش فکر کنم حدود 10 تومن باشه یا یه خورده کمتر
به حرف افرادی هم که تجربه ال 90 رو ندارند توجه نکن همون ال 90 بدون کولر توی خیابون همه ماشین ها رو میخوره البته به غیر از زانتیا !
اما پولت رو یه نموره قرض و قوله بذار تنگش کولر دارش رو بگیر که کولرش بهشته

poria_mc
06-08-2009, 18:53
شما سوار شو
ببین تعداد افرادی که بهت میخندن چقدره ؟؟
دلت خوشه ها
دیگه اون زمون گذشت که مردم رو با ماشینشون میسنجیدن!
الان شخصیت یه راننده اس که به ماشین شخصیت و کلاس میده! متاسفانه اونی که خودش شخصیت نداره میره دنبال ماشین های گرون تا اینجوری ضعفش رو جبران کنه!
دل ما همینجوریش هم خوشه!

ardavan_2008
06-08-2009, 19:21
متاسفانه اونی که خودش شخصیت نداره میره دنبال ماشین های گرون تا اینجوری ضعفش رو جبران کنه!

یعنی ادمای با شخصیت نمیرن سراغه ماشینهای گرون؟عجیبه چنین حرفی میزنید پوریا جان

ARASH BAHAL
06-08-2009, 19:22
با عرض سلام
من بین 206 و megan l90 بی شک 206 رو انتخاب میکنم.(البته حیف که خیلی زیاد شده).

ARASH BAHAL
06-08-2009, 19:25

اصلا منظورتون از شخصیت چیه؟!!

درست رانندگی کردن فقط که به شخصیت نیس!

آدم با شخصیت با شخصیته چه رانندگه بکنه چه نکنه!

؟

poria_mc
06-08-2009, 20:02
نه منظورم رو بد گرفتید!
منظور من اکثریت بود نه همه آدمها!
کافیه یه سر به مناطق بالا بزنی همه چیز رو به صورت زنده مشاهده کنی! طرف 360 میلیون تومن پول بنز SL65 داده هنوز وقتی میخواد بپیچه راهنما نمیزنه! یا راننده BMW 740 شیشه رو میده پایین فحش هایی میده که اصلا در شان هیچکس نیست! خوب معلومه اینها هم همون هایی بودن که دنبال یه ماشین بودن تا بتونن باهاش کلاس بزارن!:31:

bahram.jahanshahi
06-08-2009, 20:07
به نظر من شخصیت آدم با یک ماشین سنجیده نمیشه ... بلکه در نحوه استفاده از ماشین سنجیده میشه ... من میخوام یک مدت با ماشینم زندگی کنم ... نمیخواک باهاش پز بدم یا چیز دیگه ... بدنه ماشین و سیستم های ایمنی راننده واسم خیلی مهمه ... مرسی از راهنماییتون ...
یه سوال دیگه تو رنج 8 میلیون MVM براحتی پیدا میشه ... نظرتون چیه؟

ardavan_2008
07-08-2009, 10:48
نه منظورم رو بد گرفتید!
منظور من اکثریت بود نه همه آدمها!
کافیه یه سر به مناطق بالا بزنی همه چیز رو به صورت زنده مشاهده کنی! طرف 360 میلیون تومن پول بنز SL65 داده هنوز وقتی میخواد بپیچه راهنما نمیزنه! یا راننده BMW 740 شیشه رو میده پایین فحش هایی میده که اصلا در شان هیچکس نیست! خوب معلومه اینها هم همون هایی بودن که دنبال یه ماشین بودن تا بتونن باهاش کلاس بزارن!

بله از اون لحاظ البته فکر کنم اقلیت باشنها نه اکثریت ...

گفتم بیارم بالا شاید یکی جواب بنده خدا بالایی رو داد...

poria_mc
07-08-2009, 11:00
یه سوال دیگه تو رنج 8 میلیون MVM براحتی پیدا میشه ... نظرتون چیه؟
MVM نه راحتی داره نه شتاب داره و نه ایمنی! اگه بتونید ماتیز پیدا کنید خیلی بهتره!

brad pitt
07-08-2009, 11:11
mvm ماشین خانمهاس
اگر برای همسرتون میخواید خوبه
البته به قول شاعر ماتیز بهتر هست

rami_hemi
07-08-2009, 11:27
دوستان خواهشا تو انتخاب کلمات دقت کنید لازم نیست با تحقیر چیزی خودمون رو بزرگ کنیم .
این موضوع باعث میشه که شخصیت شما بین جمع بالاتر بره .
کسانی که لوگان ال 90 رو ماشین بدی میدونن یا ماتیز و mvm رو ماشین خانومها میدونن احتملا هنوز طرز تفغکر سنتی دارن یا و یا اینکه چیزی در مورد ارزش یک محصول چیزی نمدونن .ارزش همون کارایی در مقابل قیمت هستش .
وقتی لوگان با فضای بزرگ داخلی ایمنب و تکنولژی بالا نسبب به تولیدات 20 سال قبل اروپایی که الان در کشورمون قالب میشن کاملا برتره و قیمتی هم معقول داره پس این خودرو یک خودروی با ارزش هستش حتی اگه شما دوست عزیز از طراحیش خوشتون نیاد .
ما خودرویی صرف برای تامین نیاز خانومها نداریم که بعضی از خودروها و سواریها به این اسم مشهور شدن .صرفا خودروهای کوچک مال خانومها نیستن شما هم اگه مجبور بشید در کنار ماشین بزرگی که حرکت با اون در ترافیک شهر به سختی انجام میشه ماشین کوچکی برای کارهای شخصی درون شهر داشته باشید ماشینی مثل ماتیز یا mvm به خاطر اندازه های کوچکشون مناسبترین هستن .
اینم بگم من این همه حرف رو از معده مبارک و به لطف نفس مفت نمیگم هر لحظه در مورد خودرو و حمل و نقل سعی میکنم مطالعه کنم
اگه عشق من ماشین هستش و این عنوان کاربر فعال رو مثل بقیه دوستانم یدک میکشم هیچکدوم از ما کم تجربه نداریم
همین آقای پوریا که دوستان با حرفهاشون مورد عنایت قرار دانشون تا به امروز به خود من کلی اطلاعات منتقل کردن .
خواهشا در مورد نظراتتون و کلاماتی که به کار میبرید بعد این دقت کنید.

brad pitt
07-08-2009, 12:07
ولی ام وی ام ماشین خانمهاست
مرده گنده که داخل این ماشین نمیشیند ؟
دختران جیگول و فنچ و خانمها این ملاشین دارند
در ضمن دیدگاه خود را در مورد قیمت مناسب و تکنولوژی مافوق العاده ال90 عوض کنید بهتر هست .فکر کنم سنتی تر هست
شما اگر بحث در دانشگاه کنید پس چه میگویید . داریم صحبت میکنیم اینکه که دعوا نیست عزیزم

poria_mc
07-08-2009, 12:24
ولی ام وی ام ماشین خانمهاست
مرده گنده که داخل این ماشین نمیشیند ؟
دختران جیگول و فنچ و خانمها این ملاشین دارند
در ضمن دیدگاه خود را در مورد قیمت مناسب و تکنولوژی مافوق العاده ال90 عوض کنید بهتر هست .فکر کنم سنتی تر هست
شما اگر بحث در دانشگاه کنید پس چه میگویید . داریم صحبت میکنیم اینکه که دعوا نیست عزیزم
واقعا چه جالب نمیدونستم جنرال موتورز شورولت ماتیز رو برای این قشر
دختران جیگول و فنچ و خانمها تولید کرده! یه نگاه به آمار فروش این ماشین یا ماشینهایی تو این رنج مثل نیسان میکرا تویوتا یاریس یا تویوتا IQ بندازید متوجه میشید تعداد فروش اینها خیلی بیشتر از تعداد
دختران جیگول و فنچ و خانمها هستش پس نتیجه میگیرم فقط برای قشر
دختران جیگول و فنچ و خانمها نیست و
مرده گنده هم از این ماشینها میخره!
-------------------------
توجه کردید لحن شما چقدر شبیه به یه شخصیت معروف تو دنیای فوتباله که چند وقت پیش مطبوعات حسابی از خجالت ایشون دراومدن و ایشون رو مورد عنایت قرار دادن؟:31:

brad pitt
07-08-2009, 12:29
منظورت کدوم مربی هست ؟
فیروز کریمی ؟
در ضمن شما امروز اکستازی چیزی زدی که اینقدر دچار تشعشعات مزه شدی ؟
در ضمن دانشمند بزرگوار که اطلاعات مفید شما باعث انتقال زوچیپ میشود یاریس را با ماتیز مقایسه نکن

poria_mc
07-08-2009, 12:41
منظورت کدوم مربی هست ؟
فیروز کریمی ؟
در ضمن دانشمند بزرگوار که اطلاعات مفید شما باعث انتقال زوچیپ میشود یاریس را با ماتیز مقایسه نکن

فقط میتونم بگم براتون متاسفم! فروم رو با خونتون اشتباه گرفتی!

برای چی نباید مقایسه کنیم؟ دو تا ماشین تو یه کلاس رو میخوایم با هم مقایسه کنیم حالا اگه شما مغرتون اونقدر مشکل داره که میخواید ماتیز رو بایه شاسی بلند مثل کادیلاک اسکالید مقایسه کنید اون دیگه به ما مربوط نیست!

stam
07-08-2009, 12:45
عزیزان یه بنده خدایی یک سوالی کرده و خواهان نظرات شما هست و البته خودش هم بین نظرات شما نظر بهتر رو تشخیص خواهد داد اینکه نیازی به این همه جدل نداره.
و البته دوست عزیز آقای brad pitt شما که دم از بحث در دانشگاه میزنی نمیدونم شما در کدوم دانشگاه این الفاظ رو به کار میبری و کسی با شما کاری نداره؟ در دبیرستان هم این الفاظ شما جایی نداره.یادت باشه صحبت زمانی شکل میگیره که از روی دلیل و برهان انجام بشه در غیر اینصورت همان دعواست و ارزشی نداره.
از شما خواهشمندم به صورت فنی بحث کنی و از آمار و ارقام استفاده کنی تا نظرت رو ثابت کنی نه از کلمات غیر فنی و احساسی.
پیشتر از شما دو دوست عزیز ممنونم.

brad pitt
07-08-2009, 13:31
آقای پوریا خان دانشمند بزرگ برای خودت متاسف باش
افسوس به تو ای دل ساده
من هم نگفتم که ماتیز رو با اون ماشینی که نتونستی خارجیش رو هم بنویسی مقایسه کنیم ولی مثل این میمونه که پراید رو با هیوندای اوانته مقایسه کنی
قیمت تویوتا یاریس کجا و ماشین فنچوکه ماتیز کجا ؟؟

در ضمن اطلاعاتت زیاد شده .کمی نیاز به خواب داری

........................

آقای stam

من رفتارم همین هست .کلامم و ظاهر و باطنم همین هست . نمیتونم مثل تو نیم ساعت صحبتم رو بپیچونم که باکلاس و تیتیش بشه
عزیزم شاعر میگه خاکی باشی عشقه ست
در ضمن من دعوا و جر نکردم . بحث کردم عزیزم پروفشنال

بحث رو هم به بیراهه کشیدی . اسپمرهای خوبی میشوید

یاحق

poria_mc
07-08-2009, 13:43
افسوس به تو ای دل ساده
من هم نگفتم که ماتیز رو با اون ماشینی که نتونستی خارجیش رو هم بنویسی مقایسه کنیم ولی مثل این میمونه که پراید رو با هیوندای اوانته مقایسه کنی

نه اتفاقا برای تو متاسفم که محدوده دیدت نهایتا تا مرزهای اطراف شهر شیرازه! من دارم این ماشینها رو تو خارج از کشور مقایسه میکنم برای اینکه مقایسه هیچ ماشینی تو ایران به دلیل قوانین مسخره عاقلانه نیست! اگر هم میبینی من cadillac escalade رو به فارسی نوشتم برای اینکه مطمئنم اونقدری گنجایش نداری که هم فارسی و هم انگلیسی رو هم زمان تجزیه تحلیل کنی در نتیجه هنگ میکنی!
----------------

من رفتارم همین هست .کلامم و ظاهر و باطنم همین هست
خوب رفتارت رو اصلاح کن! این رفتاری که تو داری چیزی نیست که آدم با افتخار بگه همینه که هست!

چقدر خوب که معنی بحث و گفتمان رو هم فهمیدیم!

خوبه بنده با حدود 1600 تا پست اسپمر خوبی میشم اونوقت تو با 356 تا پست آشغالی که یکیش مفید نبوده باید مدیر انجمن بشی!:31:

stam
07-08-2009, 14:09
افسوس به تو ای دل ساده

........................

آقای stam

من رفتارم همین هست .کلامم و ظاهر و باطنم همین هست . نمیتونم مثل تو نیم ساعت صحبتم رو بپیچونم که باکلاس و تیتیش بشه
عزیزم شاعر میگه خاکی باشی عشقه ست

یاحق

عزیزم فکر نمیکنم اینهمه عصبانیت و بی حرمتی در کلام شما جائز باشه.
بنده کلاممو نمیپیچونم تا تیتیش بشه به قول شما من فقط خواستم قوانین انجمن رعایت بشه.
در ضمن فکر نمیکنم بنده بعد از 4 -5 سال عضویت در این سایت با زدن فقط حدودا 550 پست به فکر بالا بردنه پستهای خودم بوده باشم.
دوست عزیز نمیدونم شما در ظاهر هم اینچنین هستید یا خیر اما خیلی از ما در دنیای اینترنت متفاوت با آنچه در دنیای غیر مجازی هستیم عمل میکنیم این در حالیست که دیگه باید قبول کرد که اینترنت یک دنیای مجازی نیست و باید در آن حقوق و قوانین دیگران را رعایت کرد .والبته اینم بگم اگه مدیران پستهاتو ببینتد حتما بن میشی امیدوارم اینطور نشه.
اگر خواستی به امضای من یه سری بزن شاید بتونیم به همدیگه کمک کنیم دوست من.
به هر حال اگر درکلام من چیزی بود که باعث رنجش شما شد من مغذرت میخوام

stam
07-08-2009, 14:11
در ضمن از مدیران محترم تقاضای بستن این تاپیکو دارم فکر نمیکنم دیگه هیچ ربطی به موضوع آن داشته باشه.
ممنونم

rami_hemi
07-08-2009, 17:34
ممنونم از stam و پوریا ی عزیز
براد پیت جان اصولا تا جایی که شناختمتون باباتون براتون یک عدد 206 اس دی ابتیاع فرمودند مو شما شدید دانشمند در مورد امرو خودرویی و تشخیص دادید که میکرو ام پی وی در واقع همون ماشین ختران جینگولی به قول خودتان است و اون اسم اجنبی هم که روش گذاشتن کار سهونیستها بوده حتما .با عرض معذرت به شما توصیه میکنم برید کمی مطالعه در مورد کلاسهای تولیدی خودرو و طراحی اتاق و اصلا فلسفهخ طراحی خودرو بکنید بعدا ما در خدمتون هستیم .
توهین به کاربران استفاده از الفاظ سر کوچتون و اشتباه گرفتن بنده و دوستان عزیزم و کربران محترم پی سی ورلد با بچه های کودکستان اشتباهات شما بوده .با اجازتون باید بگم اگه قرار باشه توی دانشگاه بحث کنم من هیچوقت با فردی مثل شما بحث نمیکنیم و میرم پیش یک استاد در بخش مکانیک خودرو و یا هر بخش فنی که احتیاج دارم و مشکل ویا مسله رو مطرح میکنم .
که یک چیزی هم یاد بگیرم .
نخیر دوست عزیز من به قول شما پراید نمیخرم حالوش رو ببرم امروز اگه 10 تومن داشتهب اشم با اجازتون کمترین ماشینی که میخرم یه سیلو 80 هستش.تندر 90 هم که شما اینقدر ایراد میگیرد دست پرورده رییس بخش طراحی رنو هستش اگه شما خوشتون نمیاد میتونید بخندید ولی امروز یکی از معقولانه ترین انتخابها هستش یه ایراد از طراحیش بگید و نقطه ضعفش رو در مقابل 405 به من نشون بدید.
شاید توی این 4 سالی که اینجا عضو بودم میتونستم 10000 تا پست بدم ولی ایلن 2200 تا پست دارم چرا؟چون خودم رو کارشناس همه چیز نمیدونم
تو ماردی که اطلاعات ندارم نظر نمیدم.
به شما هم این مورد رو توصیهخ میکنم .شما برید با اس دی خودتون حال کنید .ما وظیفه دارینم اینجا با دوستانی که احتیاج دارن اطلاعات درست بدیم ما سلیقه اعمال نمیکنیم تیپ ماشین رو در نظر نمیگیریم .
اطلاعات غلط به کسی دادن و عشقی رفتار کردن به نفع هیچکس نیست شاید شما عشقی رفتار کنید شاید شما منابع مالی خوبی دارین و امروز از چیزی راضی نباشید یکی دیگه رو میخرید ولی شاید کسی که اینجا درخواست کمک میکنه واقعا کل سرمایه ای که داره رو برای ماشین گذاشته کنار.
خواهشا در جواب دادنتون دقت کنی
اینم بگم من حاضرمن امروز تویاین وضع بنزین و هزینه ها و ترافیک برای کارهای داخل شهر یه ماتیز رو برونم کسی حرفی داره ؟من خیلی از مردا رو دیدم که ماتیز میرونن mvm میرونن تویتا یاریس میرونن من خودم رنو روندم پراید داشتم و رانندگی رو با یه 18 چرخ یاد گرفتم و یادمه تا زمانی که بابام ماشین داشت یه بیویک و یه نوا بودن
یه زمانی به رنو هم ماشین خانوما میگفتن امروز دایی من که یه راننده بازنشسته هستش رنو میرونه چرا؟
چون میگه با بودجه من میخونه مصرفش کمه راحته اینا رو من نمیگم 30 راننده بیابون بوده و میگه کسی که ماشین ناموسش بوده
شما به حرفهای کوچه بازاری یه چیزی میگید.
آقایون از اینجا اعلام میکنم
من هر چی ماشین بخرم یه ماتیزم میخرم میذارم خونه .میرونمش کیف میکنم.

mkhavari2000
07-08-2009, 23:39
متاسفانه بیشتر ما ایرانی ها اقیانوسی از اطلاعات هستیم با عمق یک بند انگشت
چه را با کسی که توی زندگیش تا به حال توی تندر 90 یا ماتیز یا mvm حتی به عنوان سرنشین هم ننشسته بحث میکنیم و میخواهیم نظرش رو عوض کنیم ؟؟؟ !!!!
بذارید برای خودش نظریه های کارشناسی بده
مطمئنا بازدید کنندگان سایت به عمق مطالب پی میبرند این تاپیک شده شبیه بحث های بچه مدرسه ای هایی که درباره ماشین بابا هاشون صحبت میکنند