PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Swish Max

MEHD
24-02-2006, 02:53
من وقتي توسويش روي حروف فارسي افكت مي گذارم افكت بر عكس نشون ميده يني وقتي مينويسم مهدي
وافكت رو اعمال مي كنم از آخر به اول نشون داده ميشه لطفا كمك كنيد ممنون ميشم

Elfin-D
24-02-2006, 02:58
سلام
مشكل عجيبيه!ويندوز شما چيه و ورژن سوييشتون!؟
من در ويندوز اكس پي و با سويش مكس 2004 بدون استفاده از فارسي نويس به راحتي فارسي مينويسم و افكت ميدم!

کاپتان هادی
24-02-2006, 03:32
من وقتي توسويش روي حروف فارسي افكت مي گذارم افكت بر عكس نشون ميده يني وقتي مينويسم مهدي
وافكت رو اعمال مي كنم از آخر به اول نشون داده ميشه لطفا كمك كنيد ممنون ميشم
اين مشكل نيست بلكه حالت معمول شما اگر بخواهيد درست اجرا كنيد بايد در قسمت پائين اون ايفكت تغييراتي بديد كه الان اسمش يادم نيست يعني چند تا خطه كه روش مي تونيد تغيير بديد وقتي اعدادش عوض بشه جهت حركت تغيير مي كنه

Omidpsp
24-02-2006, 06:08
بچه ها بی خودی مهد جون(امیدوارم اسمتو درست نوشته باشم) رو سردرگم نکنید این مشکل شما دوحالت داره:
1-اگه سویش 2005 کوانتوم رو نصب کردی یا بحرحال نسخه 2005 باشه کرکهایی برای اون درست شده اغلب مشکل دارن(اخه این مشکل من حتی تو حروف انگلیسی بود)
پس شما مجبورید یا از نسخه 2004 استفاده کنید یا یا دنبال یه کرک تو سایت freeserials بگردی
امید وارم کارت راه بیفته!!

کاپتان هادی
25-02-2006, 02:34
بچه ها بی خودی مهد جون(امیدوارم اسمتو درست نوشته باشم) رو سردرگم نکنید این مشکل شما دوحالت داره:
1-اگه سویش 2005 کوانتوم رو نصب کردی یا بحرحال نسخه 2005 باشه کرکهایی برای اون درست شده اغلب مشکل دارن(اخه این مشکل من حتی تو حروف انگلیسی بود)
پس شما مجبورید یا از نسخه 2004 استفاده کنید یا یا دنبال یه کرک تو سایت freeserials بگردی
امید وارم کارت راه بیفته!!
دوست عزيز اگر شما بلد نيستيد با برنامه اي كار كنيد مجبور به پست دادن نيستيد
مهدي جان اين برنامه اصالتا براي انگليسي است پس افكت ها هم چپ به راستند اما اگر افكت مورد انتخاب شما casecade order داشته باشد شما مي توانيد با تغيير آن جهت حركت خروف را عوض كنيد اين رو هم بگم برايه همه افكتها هم راست به چپ كامل نمي شود

MEHD
01-03-2006, 01:18
سلام به همه برو بچ
مخصوصا هادي خوبه اگه اشتباه نكنم
آقا كارت درسته همينه راست كفتي ولي بعضي از افكتها اين گزينه رو ندارن هيچ كاريش نميشه كرد

ALI.ARB
20-03-2006, 01:13
سلام دوستان
من فكر كنم جواب بعضي مشكلات و بدونم چون تجربه كردم و تونستم حل كنم تا حدودي...

براي چپه نوشتن فونتها دو حالته كه شايد دوست عزيزمون منظورش و خوب نتونسته بيان كنه آخه اون چپه نوشتن فونت ها هم از كرك ميتونه باشه هم از نصب ورژن همون برنامه كه البته نبايد اشتباه بشه با چپه نوشته شدن افكت آخه اساسا فرق مي كنه

درسته بعضي افكت ها چپه مي نويسه آخه برنامه مال فونت هاي انگليسي هست اما با كمي تغيير درس ميشه بعضي افكت ها اين قابليت و ندارن كه با تغيير در بعضي از افكت هاي ديگه ايجاد مي شن

براي مشكل چپه نوشتن فونت فارسي دوست عزيز فكر كنم تا حدودي به اون مشكل توضيح داده شده باشه كه با نصب درست و كامل و انتخاب كرك مناسب بشه درستش كرد

اون دوستي كه گفتن بدون فارسي نويس فرسي تايپ مي كنن فكر كنم نتونن فونت هاي دلخواه متفاوت استفاده كنن...
اگه اينطور نيست ممنون ميشم يه توضيحي بدن

Elfin-D
20-03-2006, 11:17
علي جان
من بدون فارسي نويس و بدون مشكل فارسي تاپي ميكنم!
سوييش مثل باقي برنامه ها نيست كه راست نويس رو ساپورت نكنه
ختي اگر افكتي اين رو سا1ورت نكنه ،ميتونيم اين قابليت رو براش تعيين كنيم