PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشرده کردن فایها ، از 700MB به 2MB

mohammad_o2007
03-08-2009, 13:35
سلام
برنامه ای میخوام برای فشرده کردن فایلهی حجیم ، که حجم فایل خیلی کم میشه مثلا 700mb میشه 2mb
اگه کسی این برنامه میشناسه معرفی کنه و یا اگه به روش خاصی زیپ میکنن یه توضیح بدین . والبته این مثالی که زدم ، فایلشو دارم . مرسی:20:

farshif
03-08-2009, 14:27
دوست عزیز این مورد قبلا بارها بحث شده امکان پذیر نیست.میدونم که میگین من اکسترکت کردم و 700 مگابایت شد ولی آیا امتحانش کردین ببینی که واقعا کار میکنه یا نه.ویندوز های دو سه مگابایتی برای دانلود تو سایت های مختلف گذلشته شده که وقتی اکسترکت میشه واقعا میشه 700 مگابایت ولی موقعی که میخوای نصبش کنی نصب نمیشه.

Hitman-Group
03-08-2009, 14:34
دوست عزیز
این بر نامه یا بازی که شما دیدی اینطور شده ریپ ده هست یعنی مثلا اومدن کیفیت یا بعضی از اهنگ ها بازی رو برداشتن!
البته میش کرد با برنامه kgb
ولی سیستم میخواد اندازه یک هواپیما که کار کنه و کم نیاره!

farshif
03-08-2009, 14:51
دوست عزیز
این بر نامه یا بازی که شما دیدی اینطور شده ریپ ده هست یعنی مثلا اومدن کیفیت یا بعضی از اهنگ ها بازی رو برداشتن!
البته میش کرد با برنامه kgb
ولی سیستم میخواد اندازه یک هواپیما که کار کنه و کم نیاره!
با برنامه KGB Archiver کسی تا حالا تونسته در این حد فشرده کنه.همه میگن سیستم قوی میخواد.سیستم قوی یعنی چی؟ سر کاریه. هر کی که ازش جواب نمیگیره میگه لابد سیستم من قوی نیستش:31:. الگوریتم های فشرده سازی استاندارد هستش و با هیچ کدوم نمیشه اینقدر یکی فایل رو فشرده کرد. تا حالا از خودتون پرسیدین چرا باید برای فشرده کردن حافظه رم یا cpu قوی باشه؟

Don Sylar
03-08-2009, 17:26
امکان ندارد که بشود برنامه ای را در این حد فشرده کرد.زیاد برای یافتن جواب تلاش نکنید.فقط در صورت امکان دارد که مثلا در این فایل شما 650 مگابایت فایل تکراری وجود داشته باشد که برنامه بتواند فقط یکی از ان فایل ها را فشرده کند و بقیه رو نادیده بگیرد.

darklord_8
03-08-2009, 17:32
با برنامه KGB Archiver کسی تا حالا تونسته در این حد فشرده کنه
من یه بار یه فایل 64 کیلو بایتی رو با این برنامه باز کردم که شد 1 گیگابایت! با رم 1 گیگابایت حدود 7 ساعت طول کشید
اینم بگم که با رم کمتر از یه گیگ اصلا سراغش نرید (برای اکسترکت کردن وگرنه برای خود فشرده سازی نمیدونم چند گیگ میخواد)

Hitman-Group
03-08-2009, 17:35
با برنامه KGB Archiver کسی تا حالا تونسته در این حد فشرده کنه.همه میگن سیستم قوی میخواد.سیستم قوی یعنی چی؟ سر کاریه. هر کی که ازش جواب نمیگیره میگه لابد سیستم من قوی نیستش:31:. الگوریتم های فشرده سازی استاندارد هستش و با هیچ کدوم نمیشه اینقدر یکی فایل رو فشرده کرد. تا حالا از خودتون پرسیدین چرا باید برای فشرده کردن حافظه رم یا cpu قوی باشه؟

خب اره
اینطور که خود برنامه میگه اگر گول نباشه برای حالت مکس میگه که سی پی یو و رم را حافظه اش پر میشود.!
خب شاید برنامه نویس گول زده باشه و الکی برنامه طول بکشه که یک فایل رو فشرده کنه!:21::27:

gonbad city
07-08-2009, 02:19
خب اره
اینطور که خود برنامه میگه اگر گول نباشه برای حالت مکس میگه که سی پی یو و رم را حافظه اش پر میشود.!
خب شاید برنامه نویس گول زده باشه و الکی برنامه طول بکشه که یک فایل رو فشرده کنه!:21::27:

اون زمانی که رم 256 داشتم امتحان کردم سیستمم به سکته افتاد پس واقعیت داره
ولی این همه فشرده شدن بعیده

farshif
07-08-2009, 09:05
خب اره
احتمالا همونطوره که میگین و زمان الکیه

من یه بار یه فایل 64 کیلو بایتی رو با این برنامه باز کردم که شد 1 گیگابایت! با رم 1 گیگابایت حدود 7 ساعت طول کشید
اینم بگم که با رم کمتر از یه گیگ اصلا سراغش نرید (برای اکسترکت کردن وگرنه برای خود فشرده سازی نمیدونم چند گیگ میخواد)
شما که اکسترکت کردین بعدش از استفاده کردین؟ مثلا اگه برنامه بود نصبش کردین ببینین درست کار میکنه یا اگه فیلم بود درست پخش شد؟

Ship Storm
07-08-2009, 09:30
همونطور که فرشید جان گفتند اینگونه فایل اکثرشون خراب از آب در میان
در فشرده سازی هرچی txt بیشتر باشه امکان فشرده سازی بیشتره ولی اگه موزیک و فیلم باشه فشرده سازی زیاد تاثیر نداره