PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشته های مجازی

attractive_girl
03-08-2009, 12:00
سلام.کسی از رشته های مجازی خبری داره؟کلاساش چه جوریه؟ هزینش چقدره؟تا چه رتبه هایی میخواد

ehsanmorfi
11-09-2009, 10:32
خانم جذاب من هم دقیقا همین سوال را دارم ولی بعید میدونم کسی پاسخگو باشه؟َُِ؟؟َُِ؟َ؟ُِ؟َ؟ُ؟َِ ؟ُِ؟َُ؟ِ

GodFatherAmin
11-09-2009, 10:52
این رو تو تبیان دیدم شاید به دردتون بخوره:
به طور کلی ، آموزش در دانشگاه مجازی به صورت الکترونیکی است و حداقل پیش نیاز دانشجو برای شرکت در دوره های آموزشی دانشگاه مجازی ، دسترسی به یک دستگاه کامپیوتر، اینترنت و انگیزه قوی
برای موفقیت است که با توجه امکان دسترسی به شبکه های اینترنتی و اینترانتی ، مطالب تدریس شده
از سوی استاد به مدت طولانی باقی می ماند و دانشجو با استفاده از گیرنده (کامپیوتر) می تواند در هر لحظه
از شبانه روز از آن برنامه درسی تولید شده ، بهره گیرد.

در دانشگاه مجازی ، کلیه کلاسهای نظری به صورت غیر حضوری است و دروسی نظیر آزمایشگاه، کارگاه تربیت بدنی نیز به صورت حضوری برگزار می شود.متقاضیان لازم است که برای موفقیت در این دانشگاه ،
دانش پایه ی کامپیوتر و تا حدودی زبان انگلیسی را بدانند تا اگر ویندوز پیغامی به کاربر می دهد ، بتوانند آنرا
درک کنند و ارتباط با محیط و فضای مجازی را ممکن و میسر سازند.
دانشجوی آموزش الکترونیکی موظف است که در طول ترم ، با داشتن رمز عبور ، وارد شبکه شده و در کلاس درس مورد نظر به صورت مجازی شرکت کند. هر بار که دانشجو وارد شبکه می شود ، مدت حضور
وی در کلاس مجازی به کمک نظام کامپیوتری ثبت می گردد و عدم حضور وی از طریق مشاوران تحصیلی
به وی تذکر داده خواهد شد.
شیوه ی پذیرش در این دوره، بدون آزمون ورودی است و دارندگان مدرک پیش دانشگاهی با داشتن شرط معدل ، مجاز به ثبت نام در این دوره ها می باشند.
دانشگاه مجازی در حال حاضر به عنوان یکی از روشهای رسمی پذیرش دانشجو ، مورد تایید وزارت علوم ،
تحقیقات و فناوری می باشد و این شیوه ی گزینش دانشجو در دانشگاههایی چون دانشگاه شیراز ، علم و صنعت ایران ، علوم حدیث و امیر کبیر اجرا می شود که هر کدام از این دانشگاهها شیوه ی خاص خود را
اعمال می نمایند . برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه ی گزینش می توانید به نشانی های زیر مراجعه کنید:
دانشگاه شیراز
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانشگاه علم و صنعت
دانشگاه علوم حدیث
چگونگی تحصیل در دانشگاه مجازی:
کلاسهای دانشگاه مجازی به این صورته که سر یک ساعت معینی در یک روز کلاسی تشکیل میشه و شما با مراجعه به سایت دانشگاه وارد کلاس میشین، در کلاس می تونین در یک لیست، کسانی رو هم اکنون در کلاس هستند رو ببینید و اگه خواستین باهاشون چت کنین، اگر وب کم داشته باشید می تونید با اجازه استاد وب کم رو به بقیه نشون بدین، استاد هم اگه وب کم داشته باشه تصویرش برای همه پخش میشه، همچنین کلاس یک تابلو هم داره که میتونید با قلم نوری روش هر چی خواستین بنویسین و سوالاتتون رو از استاد بپرسین، امکان چت با استاد هم وجود داره.
به مجموعه این ها LMS یا Learning Managment System گفته میشه.
در این سیستم LMS قسمتهای دیگری هم هست، مثل تقویم که استاد میتونه یادداشتهای خودش رو برای دانشجو ها اونجا بنویسه، قسمت اطلاعیه که اطلاعیه های دروس اونجا منتشر میشه، قسمت تمرین که اونجا استاد تمرین رو میزاره و شما باید اون تمرین رو حل کنین و به صورت فایل صوتی یا doc در محل مربوط اپلود کنین.
در صفحه اصلی این LMS قسمتهای مکاتبات داخلی و انتخاب واحد هم هست. انتخاب واحد ترم اول رو که خود دانشگاه برای همه تعیین کرده ولی از ترم بعدی انتخاب واحد رو خود دانشجو باید انجام بده.
در صفحه مکاتبات داخلی هم دانشجوها میتونن با هم مکاتبه کنن یا همون message بفرستن و بعضی از اخبار دانشگاه هم در همین قسمت به دانشجو ها ابلاغ میشه.
امتحانات دانشگاه هم به صورت حضوری برگزار میشه که حتی تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات پایان ترم از قبل اعلام می شود!
در کل سیستم خیلی خوب و کارامدی است.

GodFatherAmin
11-09-2009, 10:52
سلام.کسی از رشته های مجازی خبری داره؟کلاساش چه جوریه؟ هزینش چقدره؟تا چه رتبه هایی میخواد
چه رشته مجازی و تو چه دانشگاهی مدنظرته؟

MaaRyaaMi
11-09-2009, 11:15
از شهریه ش میتونی بگی

تو دفترچه کنکور بود ولی دفترچه رو ندارم

میگن گرون تر از غیر انتفاعیه؟

GodFatherAmin
11-09-2009, 11:27
از شهریه ش میتونی بگی

تو دفترچه کنکور بود ولی دفترچه رو ندارم

میگن گرون تر از غیر انتفاعیه؟
این قیمت ها برای فنی و مهندسیه همه هم به ریاله:
شهریه ثابت:1/400/000(هر نیمسال)
شهریه ثابت برای هر واحد درسی:
عمومی:80/000
پایه:120/000
اصلی و تخصصی:150/000
پروژه در صورت وجود در برنامه آموزشی:200/000

GodFatherAmin
11-09-2009, 11:29
اینم برای علوم انسانی همه هم به ریاله:
شهریه ثابت:1/000/000(هر نیمسال)
شهریه ثابت برای هر واحد درسی:
عمومی:80/000
پایه:100/000
اصلی و تخصصی:120/000
پروژه در صورت وجود در برنامه آموزشی:200/000

mf.designing
11-09-2009, 11:31
این شهریه ثابت ریال هست یا تومان ، :دی ؟ یک میلیون و چهارصد !!
ویرایش : شرمنه ، حالا دیدم که نوشتی همه به ریال !!

MaaRyaaMi
11-09-2009, 11:32
به ریال هس

پس چی میگفتن گرونتر از غیر انتفاعی در میاد؟!

mf.designing
11-09-2009, 11:39
آخه حقیقتش من شنیده بودم ، شهریه بین الملل رو داره !! پس هزینش از آزاد کمتره ؟!

MaaRyaaMi
11-09-2009, 11:46
اره منم تا دیروز همینو فکر میکردم
پس هزینه هاش باید در حدود پیام نور باشه...

GodFatherAmin
11-09-2009, 12:23
خوب حالا کیا مجازی قبول شدن؟چه رشته ای و چه دانشگاهی؟و آیا می رن؟

MaaRyaaMi
11-09-2009, 12:29
............

khar2khar
11-09-2009, 12:30
دانشگاه علم وصنعت مهندسی صنایع قبول شدم وحتما هم میرم چون به نظر من این رشته محل از پیام نور و غیرانتفاعی وازاد بهتره

GodFatherAmin
11-09-2009, 12:38
دانشگاه علم وصنعت مهندسی صنایع قبول شدم وحتما هم میرم چون به نظر من این رشته محل از پیام نور و غیرانتفاعی وازاد بهتره

کاملاً درسته از پیام نور بهتره چون پیام نور کتاب معرفی می کنن باید امتحان بدی اینجا کلاس داره فقط فرقش با کلاس معمولی اینه که نمی ری سر کلاس و می تونی زمانی که استاد تدریس می کنه سوالاتو بپرسی و ...
تصمیمت کاملاً درسته.

GodFatherAmin
11-09-2009, 12:39
من قبول شدم
آی تی علم و صنعت

نه من که نمیرم !

می خوای برای سال بعد بخونی؟

MaaRyaaMi
11-09-2009, 12:40
...........

khar2khar
11-09-2009, 12:48
تازه دوستان نوشته بودن بدون ازمون ورودی ما که ازمون ورودی(کنکور)دادیم

GodFatherAmin
11-09-2009, 12:56
تازه دوستان نوشته بودن بدون ازمون ورودی ما که ازمون ورودی(کنکور)دادیم

بدون آزمون ورودی معافیت نمی دن.
در ضمن اونم باید دانش پذیر می شدی بعد امتحان می دادی.

GodFatherAmin
11-09-2009, 12:59
آره از اون یکی ها که خیلی بهتره !
چون مدرکش از همون دانشگاهه فرقی نمیکنه....

+

بله سال بعد....
البته من آی تی هم دوست ندارم گه رشته مورد علاقه م بود می رفتم حتما

البته شما مشکل سربازی نداری به خاطر همین استرسشو نداری ایشاالله بتونی سال بعد به هدفی که داری برسی و احساس پشیمونی نکنی.:11:

khar2khar
11-09-2009, 14:25
اقای godfather به نظر شما این رشته منو تا چند هزار قبول شدن

GodFatherAmin
11-09-2009, 15:23
اقای godfather به نظر شما این رشته منو تا چند هزار قبول شدن
رتبه خودت چند شد؟

ashi-khan
11-09-2009, 21:53
برادران منم علم و صنعت IT قبول شدم. مجازی.
بدجوری دو دلم. آخه الان ترم دو کاردانی عمران ایوانکی (غیرانتفاعی) هستم.
نمیدونم چیکار کنم. انصراف بدم برم این ؟؟ یا .....
جفت رشته ها رو هم دوست دارم.
راسی من نیمه دوم 68 هستم. سربازی که مورد ندارم ؟؟ این معافیت داره دیگه ؟؟
بعد یه سوال مهم تویه مدرک نهایی میزنن مجازی یا نمیزنن ؟؟
از چند نفر پرسیدم هرکی یه چیزی میگفت !!!
راسی بچه ها این مجازی بودن اونور آب چقدر جا افتاده ؟؟ وجه خوبی داره ؟؟
یه کمکی بکنییییییید.
چاکریییییییم.

Johnny Depp
11-09-2009, 23:44
سلام...
چندا سوال دارم...

اول اینکه شهریه مجازی- آی تی علم و صنعت همونه که تو صفحه اول ذکر شده؟؟؟ آخه من شنیده بودم مجازی امیرکبیر الان فقط شهریه ثابتش 650 تومنه

دوم اینکه آیا کلمه مجازی تو مدرک آی تی مجازی علم و صنعت ذکر میشه یا نه؟؟

اعتبار مدرکش چطوره؟؟؟

GodFatherAmin
12-09-2009, 08:14
بله این معافیت داره.
سربازی قانون جدید باید از این انصراف بدی بری علم و صنعت و بنویسی.بازم از آموزشیت بپرس.
بله میزنه مجازی.
همه جا قابل قبوله.مثل اینه که شما شبانه صنعتی شریف قبول شدی تو مدرکت می زنه شبانه و همه جای دنیا قبولش دارن.

GodFatherAmin
12-09-2009, 08:17
دوستان لطفاً رتبشون هم بگن؟

ashi-khan
12-09-2009, 12:11
من با 11 هزار اینجا قبول شدم.
امروزم میرم علم و صنعت.
نزدیکمونه آخه. 15 راهه.
چاکریم.

ashi-khan
12-09-2009, 12:18
شهریه ها هم همونه ک تویه دفترچه هست.
امیر کبیرم شهریه هاش از سایتش دیدم همین قیمتای دفترچه بودا!!!
مگر دانشپذیرش.

MaaRyaaMi
12-09-2009, 12:23
میشه مرخصی گرفت ترم اول؟.........

Johnny Depp
12-09-2009, 13:12
اوه اوه! پس چه شانسی آوردم من! :8:
من با 51 هزار اونجا قبول شدم! آی تی علم و صنعت...شما جدی با 4هزار اونجا در اومدید؟؟؟:31:

بچه ها، همین الان از اونجا برگشتم... گفتند که ثبت نام و همه کارهاش پنج شنبه باید بریم... الان اگه برید هیچ خبری نیست... فقط عین من 3-4 ساعت علاف میشید!:46:

درضمن، پرسیدم شهریه رو... 150 تومن ثابتش هست... فکر کنم هر طرف حدود 300-350 در بیاد! خیلی خوبه! من شنیدم امیرکبیر دوره های مجازیش شهریه ثابتش 650 تومنه:18:

درضمن godfather جان، دیگه تو مدرک دوره های شبانه نمیزنند شبانه! یعنی کسی تا نره از دانشگاه استعلام کنه، از مدرک نمیتونه بفهمه طرف روزانه بوده یا شبانه....

دوستان کسی هست که داره مجازی میخونه یا خونده یا اطلاعات بیشتری داره تو این زمینه؟؟؟:5:

MaaRyaaMi
12-09-2009, 13:40
..........

GodFatherAmin
12-09-2009, 14:05
من با 51 هزار اونجا قبول شدم! آی تی علم و صنعت...شما جدی با 4هزار اونجا در اومدید؟؟؟:31:

بچه ها، همین الان از اونجا برگشتم... گفتند که ثبت نام و همه کارهاش پنج شنبه باید بریم... الان اگه برید هیچ خبری نیست... فقط عین من 3-4 ساعت علاف میشید!:46:

درضمن، پرسیدم شهریه رو... 150 تومن ثابتش هست... فکر کنم هر طرف حدود 300-350 در بیاد! خیلی خوبه! من شنیدم امیرکبیر دوره های مجازیش شهریه ثابتش 650 تومنه:18:

درضمن godfather جان، دیگه تو مدرک دوره های شبانه نمیزنند شبانه! یعنی کسی تا نره از دانشگاه استعلام کنه، از مدرک نمیتونه بفهمه طرف روزانه بوده یا شبانه....

دوستان کسی هست که داره مجازی میخونه یا خونده یا اطلاعات بیشتری داره تو این زمینه؟؟؟:5:
جدی می گی.من نمی دونستم دستت درد نکنه.
تو مجازی می زنه؟

GodFatherAmin
12-09-2009, 14:09
امیرکبیر فک کنم واسه ارشد باشه ......

اره شما شانس اوردی چون این رشته تازه امسال اومده
منم تو اصلاحیه دیدم و همینجوری زدم
وگرنه من پارسال خواجه نصیر زدم قبول نشدم!
سال قبل رتبتون چند شد؟

GodFatherAmin
12-09-2009, 14:48

انگار همه علم و صنعت قبول شدن توی سایت سازمان سنجش نوشته بود برای ثبت نام خواجه نصیر همون لحظه باید پول ثبت نام رو بدی.
اینجا چطوره؟
چه مدارکی می خواست؟

MaaRyaaMi
12-09-2009, 15:40
............

Johnny Depp
12-09-2009, 19:10
جدی می گی.من نمی دونستم دستت درد نکنه.
تو مجازی می زنه؟

والا اینو نمیدونم... واسه اونه که من سه روزه در به در از اینو اون سوال میپرسم... کسی نیست گه بمون.

امروز هم که رفتم، نشد زیاد سوال کنم اشون... گفت فقط پنج شنبه باید بیاید...

بودن یه 10-12 نفر دیگه مثل من!

انگار همه علم و صنعت قبول شدن توی سایت سازمان سنجش نوشته بود برای ثبت نام خواجه نصیر همون لحظه باید پول ثبت نام رو بدی.
اینجا چطوره؟
چه مدارکی می خواست؟

در باره پولش که هر دانشگاهی که شهریه میگیریهه، ترم یک قبل ثبت نام پولو میگیره... غیر انتفاعی - شبانه - پیام نور - آزاد... اینجا همن باید اینجوری باشه دیگه!

منم پارسال کنکور دادم.. رتبن 26000 شد، اما آی تی خواجه نصیر در نیومدم! امسال نتیجم رو دیدم، کف کردم... از زیر دسنشون در رفته؟؟؟:8:

راستی، یه چیز دیگه هم گفتم... گفتم از هر درسی بیشتر اوقات 2 جلسه حضوری برگذار میشه!:20:

یه چیز دیگه! اینو نگهبانشون گفت... گفت که رو کارت دانشجویییتون ذکر میشه مجازی!:41:

حالا این مهم نیست زیاد... تو مدرک ننویسه عالی میشه.:27:

مدارک ثبت نام همه دانشگاه ها هم یکیه... اینم همینا رو میخواد:

>>>>>
1- اصل ديپلم كامل متوسطه ياگواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه نوع ديپلم ، بخش وشهرستان محل اخذ ديپلم در آن قيد شده باشد.

2- اصل مدرك و ياگواهي تحصيلي متوسطه سال ماقبل ديپلم و دوسال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه بخش وشهرستان محل اخذ مدرك تحصيلي سال ما قبل ديپلم و بخش و شهرستان محل اخذ مدرك دوسال ما قبل ديپلم در آن مشخص باشد.

3-اصل گواهينـــامه پايان دوره پيش دانشگاهي ياگواهي آن براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه بامهرو امضاء مديرمركز پيش دانشگاهي ويكبرگ فتوكپي آن كه نوع گواهينامه پيش دانشگاهي ، بخش و شهرستان محل اخذ مدرك پيش دانشگاهي در آن قيد شده باشد.

تبصره1- دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه بايد حداكثر تا پايان شهريور ماه 1388 موفق به اخذ گواهينامه دوره پيش دانشگاهي شده باشند.
تبصره2- دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي پذيرفته شده در رشته‌هايي كه صرفاً در نيمسال دوم پذيرش مي‌شوند حداكثر تا 30/11/88 بايد موفق به اخذ گواهينامه دوره پيش دانشگاهي شده باشند.

4-اصل مدرك ديپلم وياگواهي ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه و سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه بامهر وامضاء مدير دبيرستان وياهنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه بخش محل اخذ ديپلم و بخش محل اخذ مدرك سال ماقبل ديپلم نظام جديد در آن مشخص شده باشد

تبصره- اصل يا گواهي پايان دوره 3 ساله (ديپلم) نظام جديدآموزش متوسطه حاوي معدل كتبي براي داوطلباني كه ديپلم متوسطه نظام جديد خود را در سال 1384 ، 1385، 1386 و يا 1387 اخذ نموده اند.

5-اصل و ياگواهي مدرك دوره كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و يا مدرك پايان دوره كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني وحرفه اي وابسته به وزارت آموزش وپرورش براي پذيرفته شدگان داراي مدرك مذكور باقيدتاريخ اخذ مدرك كارداني (حداكثر تاتاريخ 31/6/1388) كه در آن بخش و شهرستان محل اخذ مدرك كارداني مشخص شده باشد، بانضمام تصوير آن .هم چنين اصل و يا گواهي ديپلم متوسطه و سال ما قبل ديپلم متوسطه با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان كه بخش و شهرستان محل اخذ ديپلم و سال ما قبل ديپلم در آن مشخص شده باشد، بانضمام يك برگ تصوير آن .

6-ارائه اصل گواهينامه انجام خدمات قانوني مقرر (طرح لايحه نيروي انساني) براي پذيرفته شدگان داراي مدرك كارداني گروه آموزشي پزشكي كه پايان طرح نيروي انساني آنان تا تاريخ 31/6/88 و يا 30/11/88 مي باشد.

7-اصل شناسنامه و يكبرگ فتوكپي از تمام صفحات آن.

8-شش قطعه عكس تمام رخ 4*3 تهيه شده در سال جاري.

تبصره- 12 قطعه عكس تمام رخ 4*3 تهيه شده در سال جاري منحصراً براي برادراني كه باتوجه به ضوابط پس از ثبت نام در موسسه آموزش عالي براي آنان معافيت تحصيلي صادر مي گردد.

9-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه راباتوجه به مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات 33 و 34 دفترچه راهنماي شماره 1 آزمون سراسري سال 1388 مشخص كند(براي برادران).

MaaRyaaMi
12-09-2009, 19:12
قابل توجه داوطلبين آزمون سراسری سال 88
ضمن تبريک اعیاد مبارک ماه شعبان بويژه ميلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی موفقيت روز افزون برای داوطلبين گرامی آزمون سراسری سال 88، بدينوسيله به اطلاع داوطلبين محترم می رساند مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران برای سال تحصيلی 88 از ميان شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال 88 در مقطع کارشناسی و در دو رشته مهندسی فناوری اطلاعات (کد رشته 9563) و مهندسی صنايع (کد رشته 9564) هر يک به ظرفيت 250 نفر دانشجو می پذيرد.
از آنجا که تحصيل به روش الکترونيکی (که اصطلاحا به آن مجازی نيز گفته می شود) از سابقه زيادی در کشور ما برخوردار نيست و بسياری از داوطلبين گرامی ممکن است شناخت لازم از اين شيوه آموزشی نداشته باشند، به منظور معرفی و آشنائی بيشتر توضيحاتی در ادامه آمده است.
آموزش الکترونيکی به يکی از اشکال آموزش از راه دور گفته می شود که کليه فرايندهای آموزشی (از قبیل ارائه دروس، حضور در کلاس، ارتباط با استاد، ...) به صورت غير حضوری و صرفا از طريق شبکه اينترنت صورت می گيرد و مانند آموزش متداول و سنتی نياز به حضور همزمان استاد و دانشجو در کلاس های حضوری نخواهد بود و کليه ارتباطات لازم برای تحقق آموزش و يادگيری از طريق اينترنت اتفاق می افتد.
اين آموزش برای کسانی که به هر دليل ممکن است مايل نباشند و يا اين امکان را نداشته باشند که برای ادامه تحصيل از شهر محل زندگی يا کار خود دور باشند مناسب است و تنها برای شرکت در امتحانات پايان هر نيمسال تحصيلی لازم است به دانشگاه مراجعه نمايند. البته توجه به اين نکته لازم است که اين دوره ها مشمول آموزش رايگان نبوده و بر اساس مقررات، دانشجويان می بایست برای تحصيل شهريه ای که به تصويب هيات امناء دانشگاه می رسد را پرداخت نمايند. به دانشجويانی که بتوانند با موفقيت و بر اساس مقررات و ضوابط آموزشی تحصيل حود را به پايان برسانند مدرک رسمی دانشگاه علم و صنعت ايران که مورد تائيد وزرات علوم، تحقيقات و فناوری می باشد اعطا خواهد شد.
لازم به ذکر است که مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران يکی از پيشگامان ارائه آموزش الکترونيکی است که فعاليت خود را از سال 83 با پذيرش دانشجو آغاز نموده و در حال حاضر نيز بيش از هزارو پانصد دانشجو در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اين مرکز مشغول به تحصيل می باشند و نخستين دانش آموختگان اين مرکز نيز از سال 87 با موفقيت تحصيل خود را به اتمام رسانده و بعضا در مقاطع بالاتر مشغول به ادامه تحصيل می باشند.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینو تو سایت دیدم الان :31:
اینجا که نوشته مدرکش مینوسه علم و صنعت

elhameli
13-09-2009, 09:27
سلام بچه ها
در مدارک دانشگاههای مجازی کلمه مجازی نوشته میشه و بعدشم اگه کارگاه داشته باشین یا یه واحدی مثل تربیت بدنی باید برید دانشگاه البته اگه میان ترمم براتون بزارن باید برین
راستی ADSL یادتون نره حتما باید داشته باشین
راستی بچه هایی که شبانه قبول میشن توی مدرکشون شبانه ذکر نمیشود
بعدشم تحقیق کنید منابع مطالعاتی شما کسی که اگر IT قبول شده انگلیسی هست یا فارسی ؟
چون ممکنه استادتون بگه برید فلان کتاب انگلیسی رو بگیرید بخونید و تمریناتش روحل کنید و...
اینو بدین خاطر میگم چون منابع مطالعاتی شما با بچه های حضوری علم و صنعت یکی هست

ehsanmorfi
13-09-2009, 09:30
1 توصیه مهم:
برای دوستانی که قبول شدند و تا به حال سر کلاسهای حضوری نرفتند دوره های مجازی زیاد جالب نیست و حتی باید بیشتر از پیام نور بخوانند و...................................
تصمیم با شماست

GodFatherAmin
13-09-2009, 11:09
1 توصیه مهم:
برای دوستانی که قبول شدند و تا به حال سر کلاسهای حضوری نرفتند دوره های مجازی زیاد جالب نیست و حتی باید بیشتر از پیام نور بخوانند و...................................
تصمیم با شماست
با حرفت مخالم اتفاقاً خیلی خوبه که باید زیاد بخونن چون در کنکور کارشناسی ارشد دانشجو پیام نور موافق ترینن چون نمره که گرفتن خودشون گرفتن و تنها مزیت دانشگاه پیام نوره.

Johnny Depp
13-09-2009, 11:42
جناب elhameli، ممنون از راهنماییاتون...

شما خودتون دانشجو این رشته هستید؟؟؟ این اطلاعات رو از کجا آوردید... مخصوصا اینکه تو مدرک مجازی ذکر میشه.
چون تا اونجا که من میدونم، تا امروز فارغ التحصیل مهنذسی نداده رشته های مجازی علم و صنعت....

Johnny Depp
13-09-2009, 12:18
بچه ها خببر های جدیدی دارم!:8:

قابل توجه پذيرفته شدگان مرکز آموزش الکترونيکی
يكشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸ ساعت ۰۶:۲۸

لینک:

ضمن تبريک به پذيرفته شدگانی که از طريق آزمون سراسری سال 88 در مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران پذيرفته شده اند و پيرو اطلاعيه قبلی اين مرکز جهت معرفی اجمالی "آموزش الکترونيکی" و با توجه به مراجعات و سوالات پذيرفته شدگان گرامی، جهت آشنائی بيشتر و کمک به تصميم گيری اين عزيزان نکاتی در قالب "پرسش و پاسخ" ارائه می گردد:

سوال: نحوه ی تحصیل در آموزش الکترونیکی چگونه است؟

جواب: محتوای آموزشی دروس بصورت الکترونیکی و از طریق اینترنت در اختیار دانشجو قرار می گیرد و کلاسهای رفع اشکال آنلاین (استاد و دانشجو بصورت همزمان در آن شرکت می کنند) نیز مطابق برنامه ریزی قبلی تشکیل شده و دانشجویان می بایست از این طریق دروس خود را بگذرانند.

سوال:آیا شرکت در کلاسها بصورت حضوری است؟

جواب: خیر کلیه کلاسها در محیط اینترنت بوده از طریق رایانه انجام می پذیرد.

سوال: پس دانشجو هیچگونه حضوری در دانشگاه نخواهد داشت؟

جواب: کارگاهها، تربیت بدنی و برخی دروس آزمایشگاهی بصورت حضوری برگزار می شود که دانشجو موظف است در آنها بصورت حضوری شرکت نماید که غالبا برای ترمهای تابستان برنامه ریزی می گردد. ضمنا برخی دروس نیز ممکن است حد اکثر 2 بار در ترم کلاس حضوری داشته باشند که دانشجو موظف است در آنها شرکت نماید. و در نهایت امتحانات نیز بصورت حضوری و در محل دانشگاه علم و صنعت ایران در تهران برگزار می گردد. در غیر موارد فوق هرگونه حضور دانشجو در دانشگاه مجاز نیست.

سوال: آیا برای دانشجوی الکترونیکی امکان تحصیل همزمان در دانشگاه دیگر وجود دارد؟

جواب: از نظر این دانشگاه بلامانع است لیکن مسئولیت همزمانی برنامه های دو دانشگاه و تلاقی احتمالی امتحانات بعهده خود دانشجو خواهد بود و دانشگاه علم و صنعت ایران پاسخگوی تبعات آن نخواهد بود.

سوال: آیا برای پذیرفته شدگان ذکور معافیت تحصیلی صادر می شود؟

جواب: صدور معافیت تحصیلی تابع قوانین و مقررات سازمان نظام وظیفه جمهوری اسلامی ایران است و در شرایط حاضر برای پذیرفته شدگان کنکور سراسری این امکان وجود دارد.

سوال: آیا امکان بهره مندی از تسهیلات رفاهی از قبیل سلف سرویس، خوابگاه و غیره برای دانشجویان الکترونیکی وجود دارد؟

جواب: خیر امکانات و تسهیلات حضوری برای دانشجویان الکترونیکی پیش بینی نشده است.

سوال: آیا مدرک تحصیلی این نوع دوره ها معتبر است؟

جواب: بلی در پایان دوره به دانش آموختگان این دوره ها مدرک رسمی دانشگاه علم و صنعت ایران اعطاء شده که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

خبر دیگه!:5:

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی مرکز میرساند، موارد ذیل را درخصوص انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 89-88 دقیقا رعایت نمایند.

کلیه دانشجویان میتوانند حداقل 10 تا حداکثر 17 واحد درسی در هر نیمسال ثبت نام نمایند

دانشجویانی که معدل نیمسال گذشته آنها بالای 16 میباشد، میتوانند حداکثر تا 20واحد درسی ثبت نام نمایند.

دانشجویانی که معدل نیمسال گذشته آنها بالای 17 بوده و یا در این نیمسال تحصیلی فارغ التحصیل میباشند میتوانند تا حداکثر 24 واحد درسی ثبت نام نمایند.

فقط و فقط دانشجویانی میتوانند در آزمایشگاه های فیزیک 1 و 2 ثبت نام نمایند که حتما در این نیمسال فارغ التحصیل باشند.

در پایان به کلیه دانشجویان محترم تذکر اکید داده میشود، کلیه موارد فوق الذکر در انتخاب واحد را رعایت نمایند.

MaaRyaaMi
13-09-2009, 15:08
حالا ثبت نامش کِی هست شماها کی میرین؟؟

کسی رفته علم و صنعت بپرسه ؟

Johnny Depp
13-09-2009, 15:49
حالا ثبت نامش کِی هست شماها کی میرین؟؟

کسی رفته علم و صنعت بپرسه ؟

پس من واسه خودم پست زدم؟؟!!!:18::18:

صفحه قبل گفتم که رفتم و چی گفتن!:31:

MaaRyaaMi
13-09-2009, 16:10
ندیدم ... :دی

واقعا باید 5 شنبه رفت؟! مطمئن؟!

elhameli
13-09-2009, 16:19
جناب elhameli، ممنون از راهنماییاتون...

شما خودتون دانشجو این رشته هستید؟؟؟ این اطلاعات رو از کجا آوردید... مخصوصا اینکه تو مدرک مجازی ذکر میشه.
چون تا اونجا که من میدونم، تا امروز فارغ التحصیل مهنذسی نداده رشته های مجازی علم و صنعت....

سلام
من دانشجوی این رشته نیستم ولی چون قبلا خیلی علاقه داشتم برم علم و صنعت مجازی رفتم توی اینترنت جستجو کردم به خود دانشگاه هم زنگ زدم حتی توی آیین نامه دانشگاه رو که از اینترنت گرفته بودم نوشته شده بود تازه پارسال کسی حق نداشت از 20 واحد بیشتر ورداره یا امکان تحصیل همزمان هم به طور مجازی و هم حضوری وجود داشته ولی امسال ؟؟!!!!!!
ولی مثل اینکه امسال آیین نامه رو از روی سایت برداشتن !!!!

حالا اگه کسی اطلاعات جدیدتری داره بزاره .
به نظرم حتما به دانشگاه بخش مجازی زنگ بزنید بپرسید:20:

elhameli
13-09-2009, 17:01
1- آموزش مجازي چيست؟

آموزش مجازي يا آموزش الکترونيکي (E-learning) شيوه جديد يادگيري و مبتني بر شبکه اينترنت مي باشد. در اين شيوه آموزش ، منابع مورد نياز از طريق شبکه دراختيار دانشجويان قرار گرفته و دانشجويان مي توانند در هر زمان از منابع آموزشی جهت يادگيری استفاده کنند و همچنين در هر مکان (منزل يا محل کار يا محل های ديگر ) در کلاس‌های درس بصورت برخط (on-line) شرکت کنند.

2- مزاياي آموزش مجازي چيست؟

1- عدم نياز به رفت و آمدهاي طولاني و خسته کننده

2- دسترسي به محتواي دروس ارائه شده در هر زمان، در هر مکان و به دفعات از طريق اينترنت

3- تعامل مستقيم با اساتيد از طريق کلاسهاي برخط

4- پشتيباني آموزشي مستقيم و برخط براي هر درس توسط دستيار آموزشي دروس

5- به علت برگزاري کلاس­ ها بصورت همزمان (synchronous) امکان تعامل مستقيم دانشجو با استاد و ديگر دانشجويان درس بصورت صوتي و نوشتاري و تصويری وجود دارد.

3- آموزش مجازي براي چه کساني مناسبتر است؟

آموزش مجازي براي مديران، کارشناسان، مهندسين و کارکنان مناسب بوده و به آنها اين امکان را مي دهد که همزمان با کار، دانش خود را ارتقاء دهند.

4- آموزش مجازي براي چه افرادي مناسب نيست؟

افرادي که مايلند بطور تمام وقت تحصيل کنند بهتر است که در دوره هاي حضوري (روزانه يا نوبت دوم) دانشگاه شرکت کنند.

5- تفاوت آموزش مجازي با آموزش از راه دور چيست؟

در آموزش از راه دور (مانند دانشگاه پيام نور) منابع در اختيار دانشجويان قرار گرفته و دانشجو بايد بصورت خودخوان دروس را خوانده و فقط در امتحانات شرکت مي‌کند. ولي در آموزش مجازي، دانشجو بصورت برخط (on-line) در کلاسهاي درس حضور پيدا کرده و تعامل بيشتري بين استاد و دانشجو و همچنين بين دانشجويان وجود دارد.

6- تحصيل از طريق آموزش مجازي سخت تراست يا از طريق آموزش حضوري؟

معمولا آموزش مجازي نياز به تلاش بيشتري از جانب دانشجو دارد. همچنين دانشجويان بايد زمان بيشتري را صرف مطالعه درس و انجام تکاليف دروس نمايند.

7- شرايط عمومي ورود به دوره هاي مجازي چيست؟

شرايط عمومي داوطلبان برابر با ضوابط و مقررات ورود به دوره هاي روزانه مي باشد.

8- آيا امکان تحصيل همزمان در دوره مجازی وجود دارد؟

تحصيل همزمان در دو رشته مجازي يا يک رشته مجازي و يک رشته حضوري امکان پذير نيست.

9- کلاسهاي برخط (on-line )

براي هر درس در طول هفته يک جلسه کلاس برخط (on-line) توسط استاد درس برگزار مي شود. شرکت در کلاس برخط الزامي بوده و غيبت دانشجو درهردرس نبايد از 16/3 مجموع کلاسهای درس بيشتر شود.

10- کلاسهای تدريس يار چيست و چگونه برگزار می‌شود؟

برای هر درس، تدريس يار مشخص شده و در طول هفته يک جلسه کلاس برخط (on-line) توسط تدريس يار برگزار می‌شود. معمولا حل تمرينات و رفع اشکال دروس توسط تدريس يار انجام می شود..

11- مدرک دانش آموختگان دوره های مجازی چگونه صادر مي شود؟

به دانش آموختگان دوره هاي مجازي، مدرک کارشناسي رسمي دانشگاه با ذکر کلمه مجازي اعطا مي‌شود.

اين مدرک مورد تائيد وزارت علوم، تحقيقات و فناوری بوده و جهت اشتغال يا ادامه تحصيل معتبر مي باشد.

12- نحوه ارائه کارت دانشجويي چگونه است؟

به دانشجويان دوره مجازي، کارت دانشجوئي دانشگاه صنعتي اميرکبير با قيد کلمه مجازي اعطا مي‌گردد. دانشجويان مجازي مي توانند با ارائه کارت دانشجويي از خدمات کتابخانه مرکزي دانشگاه، مرکز اطلاع رسانی دانشگاه برای استفاده از مقالات، سايت مرکز تحصيلات تکميلي‌آموزش‌هاي مجازي و سايت و کتابخانه دانشکده مربوطه استفاده کنند.

13- آيا تسهيلات رفاهي نيز به دانشجويان مجازی تعلق می گيرد؟

با توجه به ماهيت دوره‌هاي مجازي، تسهيلات رفاهي مانند خوابگاه، وام دانشجويي و استفاده از سلف سرويس به دانشجويان تعلق نمي‌گيرد.

14-نحو ه ادامه تحصيل دانش آموختگان اين دوره‌ها در مقطع دکترا چگونه است؟

دارندگان مدرک کارشناسي ارشد مجازي مي‌توانند مانند دارندگان مدرک دوره روزانه در پذيرش دوره دکترا در دانشگاه‌هاي داخل يا خارج از کشور شرکت کنند.

17- شهريه دوره چقدر است؟

شهريه دوره توسط هيات امناي دانشگاه براي هر سال تحصيلي تصويب مي شود.

18- آيا تغيير رشته وگرايش امکان پذير است؟

تغيير رشته و گرايش در دوره‌هاي کارشناسي مجازي امکان پذير نمي‌باشد.

19- آيا امکان انتقال وجود دارد؟

انتقال موقت يا انتقال دائم در دوره‌هاي مجازي امکان پذير نيست.
لینک

مال دانشگاه تبریز هست

Johnny Depp
13-09-2009, 17:23
ندیدم ... :دی

واقعا باید 5 شنبه رفت؟! مطمئن؟!

مطمئن!:8:

شما رتبتون چند شد؟؟ منطقه چند؟

MaaRyaaMi
13-09-2009, 17:24
..............

GodFatherAmin
13-09-2009, 18:25
دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیلم داده.

MaaRyaaMi
13-09-2009, 18:47
اره ...... سال تاسیسش 82 یا 83 باید باشه
البته منظورم مجازیه:دی

Johnny Depp
13-09-2009, 23:11
خوبه :دی

من 7000
منطقه 1 دیگه

میگم با 7000 چیز بهتر نبود انتخاب کنی؟؟؟:31: کسی بت اینجا رو پیشنهاد کرده بود؟

دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیلم داده.

کارشناسی ارشدش داده... اما کارشناسیش نه.

GodFatherAmin
14-09-2009, 07:27
انگار اینجا نمی خواد مدرکت و ببری پست تایید کنی

MaaRyaaMi
14-09-2009, 08:25
این تائید چی هست !

من مدرک دییپلمم هم جاش تائید و تمبر و مهر و امضا خورده بازم نیازه ؟

Johnny Depp
14-09-2009, 10:13
MaaRyaaMi شما صد در صد میخواید برید این رشته و این دانشگاه؟؟؟

MaaRyaaMi
14-09-2009, 14:48
............

MaaRyaaMi
14-09-2009, 14:48
انگار اینجا نمی خواد مدرکت و ببری پست تایید کنی

از کجا میدونی؟؟؟؟

GodFatherAmin
14-09-2009, 15:30
از کجا میدونی؟؟؟؟

کار خوبی می کنی.
همین طوری شاید بخواد آخه بیشتر سراسریا می خوان.

MaaRyaaMi
14-09-2009, 20:38
.............

Johnny Depp
14-09-2009, 22:06
راستی من مدرک پیش ندارم ... یعنی ترم 1 دادم ... ترم 2 هم فقط 2 تا درسا رو امتحان دادم بقیه رو نرفتم
و خب باید دوباره امتحان میدادم که نرفتم تابستون
حالا به نظر شما گیر میدن؟؟؟

اخه باید دی امتحان بدم این دفعه که گذشت....

عمرا ثبت نامت کنن:21:

MaaRyaaMi
14-09-2009, 22:16
جدی؟

راستی این شماره حسابی که زده واسه همه هس؟ شعبه مینو کجاس دیگه؟

Johnny Depp
14-09-2009, 22:28
کدوم شماره حساب؟ من اطلاعی ندارم تو این زمینه!

گفتند که پنج شنبه بیاید همه چیو میگیم

MaaRyaaMi
14-09-2009, 22:35
اخه تو سایتش نوشته باید به کدوم حساب پول ریخت........

راستی نگفتن چه ساعتی تا چه ساعتی؟؟؟

من اگه زنگ بزنم به دانشگاه جواب میدن؟

Johnny Depp
14-09-2009, 23:03
به من گفت پنج شنبه...

من پنج شنبه 9 اونجام... احتمالا 9-10 باید بریم دیگه.

در مورد سوال چیزی نگفت.

تو کدوم سایت زده باید پول بریزیم؟؟؟

ashi-khan
15-09-2009, 00:15
بابا برا دانشجوهای مجازی 5شنبه ساعت 2-6 هستش.
تو سایت اطلاعیه دادن.
یه فایل pdf هستش.
اینم لینکش :
برو بکس قرار بذاریم با هم بریم ؟

Johnny Depp
15-09-2009, 02:05
بروبکس منم پایه قرار هستم!:8:

کیا میان؟؟؟

MaaRyaaMi
15-09-2009, 08:39
2 تا 6 ؟؟ من نمی تونم فایلشو باز کنم ....

من که بابام گفته باهات میام !! :دی

ها تو سایت خودش دیگه.... سایتش که واسه آموزش الکترونیکیه

یه جا زده که دانشجو ها باید به این حساب پول بریزن و .....

ashi-khan
15-09-2009, 10:32
بچه ها تایید تحصیلی باس بگیریم.
یعنی بریم پست دیگه.
تویه اون قایل هم ننوشته شهریه باید بریزیم.
من که میام.

MaaRyaaMi
15-09-2009, 12:12
تائید تحصیلی ؟؟؟ من مدارکم روش هم تمبر خورده و هم کلی امضا و مهر و اینا بازم باید برم پست؟؟؟

Johnny Depp
15-09-2009, 13:15
بچه ها یکی این لینکی که زده باید پولو قبل اینکه بریم اونجا بریزیم بده به من....

راستی، من الان ترم سه کاردانی نرم افزار غیر انتفاعی تهران هستم...:20: به نظر شما اینو ول کنم برم علم و صنعت؟؟ واقعا گیج شدم سر این موضوع...

تا الان 35 واحد پاس کردم...این واحد هارو برم علم و صنعت میشه انتقال داد؟؟ یا حتی یکمش رو...

از طرفی این مدرک مجازی میده و اون نمیده.... از طرف دیگه این مهندسی علم و صنعته و اون یه کاردانی غیر انتفاعی... از طرفی هم شنیدم واقعا کنکور کاردانی به کارشناسی سخته... من یکی عمرا بتونم سال اول قبول شم... تهران که عمرا در بیام!:41:

یعنی با اینکه یک ساله الان میرم این کاردانی رو، اگه بخوام به این فکر کنم که یک سال دارم میرم اینجا و حروم میشه، باز پشت کنکور میمونم و جبران میشه!!:31:

کسی هست به ما راهنمایی بده؟؟!:8:

ashi-khan
15-09-2009, 13:19
منم مثه تو هستم داداش.
ترمه 3 کاردانی عمران.
ولی فک کنم این بهتر باشه.
منم دو دلم !!

GodFatherAmin
15-09-2009, 14:35
تائید تحصیلی ؟؟؟ من مدارکم روش هم تمبر خورده و هم کلی امضا و مهر و اینا بازم باید برم پست؟؟؟
سال قبل که ما بودیم باید آخرین مدرک تحصیلیت که پیش دانشگاهی بود از روش کپی می گرفتی می بردی پست برای منطقه بفرسته برای تایید الانشو دیگه نمی دونم.

Johnny Depp
15-09-2009, 14:35
شما هم غیر انتفاعی هستی؟؟؟

به نظرت چه کار کنیم؟؟؟ من از نظر درس خوندن مجازی و این جور چیزا مشکلی ندارم... کلا هر چی تاحالا از کامپیوتر یاد گرفتم همش از نت بوده! اما خوب میترسم پس فردا رفیتم جایی گفتیم مجازی خودنیدم بگه چچچچچچچییی؟؟؟ مجازی؟؟؟؟:31: وای بچه ها! بیاید ببینیند! این مجازی خونده!!:18::18: رشته قحط بوده مگه؟!!!!:20:

ممکنه برعکس هم بشه!!

چه کنیم؟؟؟

پست قبلیم رو چون رفت تو صفحه قبل باز زدم.... این بود:

بچه ها یکی این لینکی که زده باید پولو قبل اینکه بریم اونجا بریزیم بده به من....

راستی، من الان ترم سه کاردانی نرم افزار غیر انتفاعی تهران هستم...:20: به نظر شما اینو ول کنم برم علم و صنعت؟؟ واقعا گیج شدم سر این موضوع...

تا الان 35 واحد پاس کردم...این واحد هارو برم علم و صنعت میشه انتقال داد؟؟ یا حتی یکمش رو...

از طرفی این مدرک مجازی میده و اون نمیده.... از طرف دیگه این مهندسی علم و صنعته و اون یه کاردانی غیر انتفاعی... از طرفی هم شنیدم واقعا کنکور کاردانی به کارشناسی سخته... من یکی عمرا بتونم سال اول قبول شم... تهران که عمرا در بیام!:41:

یعنی با اینکه یک ساله الان میرم این کاردانی رو، اگه بخوام به این فکر کنم که یک سال دارم میرم اینجا و حروم میشه، باز پشت کنکور میمونم و جبران میشه!!:31:

کسی هست به ما راهنمایی بده؟؟!:8:

MaaRyaaMi
15-09-2009, 14:45
..............

Johnny Depp
15-09-2009, 14:50
ایولللللللللللللللللللللل لللللللللللللل.....

بهترین خبری بود که دادی به من!

ashi-khan
15-09-2009, 15:29
حالا 5شنبه بریم. ببینیم چی میشه.
ولی هرچی باشه علم و صنعته هاااا !!!
اعتبار مجازیشم از غیر انتفاعی خیلی بیشتره.
تازه هیچ جای دنیا هیچ تفاوتی که بین مجازی و معمولی نیست هیچ برای مجازی ها بیشتر احترام قائل هستن چون بدون استاد فارغ التحصیل شدن.
توو ایرانم فک کنم جا بیفته.
تازه از ساله دیگه بالایه 20 هزار عمرا قبول نشه اینجا.
مثه خواجه نصیر.
برید افتخارات دانشجویان مجازیه علم و صنعت رو ببینید.
دانشجوهای خوبی داره.

Johnny Depp
15-09-2009, 15:33
خوب حالا زیادی ازش تعریف نکن... پر رو میشن! :دی

ashi-khan
15-09-2009, 15:36
واقعیتو گفتم پسر !!! ;-)

Johnny Depp
15-09-2009, 15:43
باید بریم پنج شنبه ببینیم حرف حسابشون چیه... چی میگن! اگه باشون حال کردیم، افتخار میدیم اونجا ثبت نام میکنیم!:8:

ای خدا بریم اونجا بگن اصلا تو مدرک ذکر نمیشه کلمه ی مجازی... من حاضرم ترمی 2 میلیون شهریه بدم!:31:

ashi-khan
15-09-2009, 16:13
حاجی ترمی چقدر درمیاد !!؟
17 واحد بیشتر نیمدن. معدل بالای 16 هم 20 واحد.
حالا 17 تاش چقدر در میاد حدود !؟
از غیرانتفاعی گرون تره !!
شهریه هاش با اونی که تویه دفترچه زدن فرق میکنه !!!

Johnny Depp
15-09-2009, 17:01
حاجی ترمی چقدر درمیاد !!؟
17 واحد بیشتر نیمدن. معدل بالای 16 هم 20 واحد.
حالا 17 تاش چقدر در میاد حدود !؟
از غیرانتفاعی گرون تره !!
شهریه هاش با اونی که تویه دفترچه زدن فرق میکنه !!!

نه بابا.... شهریش زیاد نیست. الان شهریه ثابت غیر انتفاعی من 140 تومنه... مال این 150 تومنه...

تو لینک زیر ببین:

Johnny Depp
16-09-2009, 16:14
بچه ها، ساعت 2 تا 6 بود دیگه... درسته؟:8:

راستی، میگم اگه همش تو خونه درس بخونیم، افسرده نمیشیم؟؟!:41: من فکر کنم بمیرم...:18:

mehdiaga
16-09-2009, 20:06
دوست من مهندسی پزشکی مجازی تبریز و هم فراوری و انتقال گاز آزاد تهران قبول شده بهتره کدوم رو بره؟

Johnny Depp
16-09-2009, 22:46
رتبه ی سراسریت چند بوده و منطقه چند؟

GodFatherAmin
18-09-2009, 08:59
خوب دوستانی که رفتن ثبت نام کردن یه توضیحی بدن
چطور بود؟راحت ثبت نام کردن؟
چه مدارکی بهشون دادن؟
درباره شهریه چی گفتن؟

khar2khar
18-09-2009, 12:29
ما که پنج شنبه رفتیم(علم و صنعت) مدارکمون کامل نبود موند برای هفته بعد خیلی ها مثل من بودن

Johnny Depp
18-09-2009, 13:41
بله... منم همینطور. مدارکم کامل نبود.

GodFatherAmin
21-09-2009, 06:35
هیچی بهتون نگفتن فقط گفتن هفته بعد بیایید؟

GodFatherAmin
21-09-2009, 08:05
آخه هر جا پولیه می گن اول پول بیارید.:31:

Johnny Depp
22-09-2009, 02:12
میگم اگه همش تو خونه درس بخونیم، افسرده نمیشیم؟؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فکر کنم بمیرم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GodFatherAmin
22-09-2009, 10:06
میگم اگه همش تو خونه درس بخونیم، افسرده نمیشیم؟؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فکر کنم بمیرم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس پیام نوری ها چی بگن.می تونی بری کتابخانه یا کلاسی چیزی بنویسی یا ...

GodFatherAmin
22-09-2009, 12:27
آخرین زمان ثبت نام از دانشجویان ورودی جدید دارای نقص مدرک و متاخرین

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان جدید رشته های کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی صنایع میرساند، پذیرفته شدگانی که در روز پنجشنبه مورخه 26/6/88 مدارک کامل ثبت نامی خود را به کارشناسان مرکز تحویل نداده و دارای نقص مدرک میباشند، و یا پذیرفته شدگانی که در روز پنجشنبه جهت ثبت نام به دانشگاه مراجعه ننموده اند، لازم است که سه شنبه مورخه 31/6/88 از ساعت 9 لغایت 12 و بعدازظهر از ساعت 14 لغایت 16 به مجتمع امام خمینی (ره) دانشگاه مراجعه نموده و ثبت نامی خود را قطعی نمایند.لازم به توضیح است که مبلغ شهریه نیمسال، نحوه پرداخت و همینطور زمان انتخاب واحد و شزوع کلاسها متعاقبا به اطلاع دانشجویان گرامی خواهد رسید.

GodFatherAmin
22-09-2009, 12:34
کسایی که 5 شنبه نرفتن باید امروز برن+کسایی که مدارکشون کامل نبود.

GodFatherAmin
22-09-2009, 15:57
خوب دوستانی که رفتن ثبت نام کردن(ثبت نام دیگه تمام شد) یه توضیحی بدن
چطور بود؟راحت ثبت نام کردن؟
چه مدارکی بهشون دادن؟
درباره شهریه چی گفتن؟

Johnny Depp
23-09-2009, 01:39
من سه شنبه رفتم...مدارکم کامل بود، مشکل نظام فظیفه هم نداشتم، راحت ثبت نام کردم...

در مورد شهریه و اینجور چیزا هم یه اطلاعیه زدن توی LMS آزمایشی که اینه:

به اطلاع پذيرفته شدگان مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران که تا پايان روز سه شنبه 31 شهريور ماه نسبت به ثبت نام و تحويل مدارک خود اقدام نموده اند می رساند همايش حضوری با هدف توجيه و آشنائی بيشتر دانشجويان روز پنجشنبه 9 مهر ماه از ساعت 14 الی 18 در دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار خواهد شد.

moji777
03-10-2010, 12:01
salam
lotfan javab bedin:
aya enseraf az amoozeshe majazi mahroomiyat az konkoor dare?

B a r a n
04-10-2010, 21:34
salam
lotfan javab bedin:

نخیر محرومیتی نداره .

pooyan_s
04-10-2010, 22:01
salam
lotfan javab bedin:
فقط اگر روزانه باشين و انصراف بدين محروميت داره!

d0gholooha
14-12-2011, 21:01
سلام کسی صدای ما رو میشنوه
اگه یک کدوم از آقایون یا خانوما صدامو میشنوه و دانشجو مجازی است بهمون پیام بده خیلی به یه مشاوره نیاز داریم
لطفاً::13:
rebzade@yahoo.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ali dogholooha ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ali dogholooha)