PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز بالا نمياد..

gamesaz
03-08-2009, 04:44
سلام
سيستم يكى ازدوستانم مشكل جدى پيدا كرده:

مشكل از اينجا شروع ميشه كه ايشون در حين بازي كردن بوده كه يدفه PC ريسيت ميشه و وقتي دوباره بالا مياد، هنوز به صفحه Wellcome نرسيده يه صفحه آبي پررنگ مياد كه اين ارور روش نقش بسته:

A Problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your Computer.

CONFIG_LIST_FAILED

If this is the first time you've seen this Stop Error Screen, Restart your Computer. If this Screen appears again, follow these Steps:
Check to make sure and new hardware or software is Properly Installed. If this is a new Installation, ask your hardware of software manufacturer for any Windows Updates you might need.
If Problems Continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory Options such as caching or Shadowing. If you need to use Safe Mode to Remove or disable Components, Restart your Computer, Press F8 to Select Advanced Startup Options, and then Select Safe Mode.

Technical information:
*** Stop: 0*00000073 (0*00000001, 0*C000017D, 0*00000002, 0*F931CBB8)

Beginning dump of Physical memory.
Physical memory dump Complete.
Contact your System administrator of Technical Support group for Further assistance

كسى ميدونه مشكل از چيه؟ هر چي اينجا گفته هم تك به تك و جز به جز خوندم... حتي كارهايي هم كه گفته انجام دادم ولي هيچ.... ميگه قبل از اين دو تا ديكشنري نصب كرده + بازي مكس پين و سري واركرافت (1، 2، 3، ورلد آف واركرافت و...)،بعد اين مشكل پيش اومده.

Rainbow
03-08-2009, 09:41
خوب از اونجایی که این مشکل بعد پیش اومده و سیستم داشته بدون اشکال کار می کرده میشه نتیجه گرفت که یکی از بازیها و یا برنامه هایی که اخیرا نصب شده باعث بروز این مسئله شده ... باید این برنامه ها رو یکی یکی Uninstall کنید تا ببینید کدوم یکی باعث این قضیه شده

abol_fa
03-08-2009, 14:33
مشخصات سیستمو بگو

saeed.izadi1989
04-08-2009, 02:08
این مشکل یک مشکل رایج بین کاربران هست که برای حل ان باید کارهای زیر را انجام دهید
همانظور که دوستمون گفت معمولا تصب نرم افزار های متعدد مخصوصا نرم افزار های شرکت Daemon و Ashampoo این مشکل دامپ رو بوجود میاره. این نرم افزار ها باعثمیشوند که بعضی از system device ها درست load نشوند و سیستم بالا نیاد
برای حل این مشکل سیستم را به صورت safe mode بالا بیارید و بلافاصله بعد از بالا اومدن سیستم به device manager بروید . در
شاخه system devices ببینید کدام مورد درست load نمیشه(یادتان باشه اگر دیر نجنبید ممکنه دوباره سیستم ریست بشه) اون مورد رو disable کنید
حالا نرم افزار مرد نظر رو پاک کنید و سیستم رو ریست کنید

اگر این راه حواب نداد خبر دهید تا راه حل دیگه پیشنهاد کنم
موفق باشید

gamesaz
07-08-2009, 05:17
اصلأ سيستم بالا نمياد كه من بخوام برم توي Device Manager ... روشن كه ميكني همينه، ريسيت ميكني همين مياد!
وقتي يبار ديگه ريسيت شد، F8 رو هم زدم... هميني كه ميگي يعني آخرين باري (و البته بيشتري مدي كه از اون استفاده كردي) رو آوردم و باز هم... :2:
راه حل ديگه اى وجود نداره؟ آخه برام حياتيه... :41: كسى اگه چيزى مى تونه كمك كنه....

hfj
12-08-2009, 15:37
تا اونجایی که من می دونم، این error مربوط به سخت افزار میشه. یعنی بعضی از قطعات روی سیستم با هم conflict یا ناسازگاری دارن. که معمولاً به Ram و CPU مربوط میشه و در بعضی مواقع به کارت گرافیک و هارد هم مربوط میشه. ویندوز جدید نصب کنید و اگر باز هم این مشکل وجود داشت باید برای تشخیص اینکه کدوم یکی از قطعات شما مشکل داره به یک خدمات کامپیوتری مراجعه کنید.

sohrab.ka
11-02-2010, 00:00
سلام
این مشکل برای من هم پیش اومده بود.
ram رو تمیز کردم و جابجاش کردم مشکل حل شد.