PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنجـره بــاز

/.,mnb
02-08-2009, 22:08
سلام دوستان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالتون خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یه کار هست که یه مدت پیش انجامش داده بودم و نیمه کاره ولش کرده بودم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدل گلها با برنامه ی Onyx Flower هست و رندر با وی ری.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم یه تست نورش هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظــر نظراتتون هستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N O V A L I S
02-08-2009, 22:26
وااااااااااااااای چه رمانتیک! خیلی خوشکل شده کوروش جان!
این یه فضای بسته نیست؟ فقط پنجره و کف پنجره و پرده و گلدون؟ از چه نوری استفاده کردی؟

hadi665
02-08-2009, 23:00
wow

وای چه کاره قشنگی
عجب ایده ایو عجب مدلینگو نور پردازی ای !
خیلی خوشم اومد کورش

عالی تر از اون چیزی که فکر میکرد شده

فقط کیفیت رندرو ببر بالا

SSS_HHH_OOO
02-08-2009, 23:16
وای چه قشنگه
چقدر خوب ساختی
خیلی خوشم اومد
آفرین
آفرین

HOMAYOON.F
03-08-2009, 00:16
کوروش جان واقعا این یکی از اون تصاویریه که خیلی باهاش حال میکنم. جدا میگم، خیلی عالیه. رفرش شدم.
تکمیلش کن که سخت منتظرم. تنظیماتش رو هم باید بگی حتما...

Hamid..God
03-08-2009, 10:36
بسيار زيبا

برا نور از ندر گسترده استفاده كردي؟
متريالات چي؟ ديفالته راينو هست؟ راستي برا اينكه كارت بهتر شه منبع نورتو اينويزيبل كن و يه نور موازي بزار كه بهش بتابه اينتوري هم اون روشن شدناي روي كارو داري هم اگه از دور رندر بگيري سايه ي پنجره رو زمينم مي افته

ZOHAA
03-08-2009, 11:52
خیلی قشنگ و شاعرانس:46:
دوستای حرفه ای ما رو هم راهنمایی کنید که با چه نورایی کار میکنید

3dlove
03-08-2009, 12:11
خیلی خوشمل شده
جالبه
افرین

saaaraaa
03-08-2009, 12:13
کورش عزيز کارتون بسيار زيباست
و از اون زيبا تر ايده و افکارِ لطيفتونه

زودتر تمومش کنين تا ما هم با ديدن کارهاي قشنگتون لذت ببريم

sarina_sh
03-08-2009, 13:38
سلام کوروش جان

کار متفاوت و خیلی قشنگی شده

گل هاش مخصوصا خیلی قشنگ شدن
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/.,mnb
03-08-2009, 15:33
وااااااااااااااای چه رمانتیک! خیلی خوشکل شده کوروش جان!
این یه فضای بسته نیست؟ فقط پنجره و کف پنجره و پرده و گلدون؟ از چه نوری استفاده کردی؟
تشکر دوست عزیز.
چرا بسته هست/ نه احتمالا جزییات بیشتری اضافه می کنم/ از Vray Light .

wow

وای چه کاره قشنگی
عجب ایده ایو عجب مدلینگو نور پردازی ای !
خیلی خوشم اومد کورش

عالی تر از اون چیزی که فکر میکرد شده

فقط کیفیت رندرو ببر بالا
چشم، این یه تست نور بود حتما کیفیت رو بالاتر می برم.
خیلی متشکرم هادی عزیز.

وای چه قشنگه
چقدر خوب ساختی
خیلی خوشم اومد
آفرین
آفرین

تشکر شهاب جان.

کوروش جان واقعا این یکی از اون تصاویریه که خیلی باهاش حال میکنم. جدا میگم، خیلی عالیه. رفرش شدم.
تکمیلش کن که سخت منتظرم. تنظیماتش رو هم باید بگی حتما...

لطف دارید همایون جان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرمایید:
تنظیمات رندر >

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تنظیمات و مکان نورها >

بسيار زيبا

برا نور از ندر گسترده استفاده كردي؟
متريالات چي؟ ديفالته راينو هست؟ راستي برا اينكه كارت بهتر شه منبع نورتو اينويزيبل كن و يه نور موازي بزار كه بهش بتابه اينتوري هم اون روشن شدناي روي كارو داري هم اگه از دور رندر بگيري سايه ي پنجره رو زمينم مي افته

خیلی ممنونم.
من دقیقا متوجه منظورتون نشدم، من با مکس کار می کنم اینهایی که گفتید مال مکسه؟
تشکر.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی قشنگ و شاعرانس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستای حرفه ای ما رو هم راهنمایی کنید که با چه نورایی کار میکنید
بالا گفتم.
تشکر دوست عزیز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوشمل شده
جالبه
افرین
خیلی ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کورش عزيز کارتون بسيار زيباست
و از اون زيبا تر ايده و افکارِ لطيفتونه

زودتر تمومش کنين تا ما هم با ديدن کارهاي قشنگتون لذت ببريم
تشکر فراوان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام کوروش جان

کار متفاوت و خیلی قشنگی شده

گل هاش مخصوصا خیلی قشنگ شدن
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر نظراتتون هستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N O V A L I S
03-08-2009, 15:39
ممنون..

منظورم از کل این نقل قول همین بود که از چه نوری استفاده کردی... آخه تو تصویر رندر نشده گرید های ویوپورت دیده می شد گفتم عجب شاهکاریه، چه جور تو فضای باز این کار رو کردی!

ممنونم از جواب های کاملت به سوال های دوستان...

b3dnet
03-08-2009, 15:52
کوروش جون خیلی وقت بود کارتو ندیده بودم...
خیلی عالی شده
نور خیلی قشنگه
صحنه ی خیلی جالبی شده
مدل هم که مثل همیشه عالی شده
موفق باشی رفیق

sarina_sh
03-08-2009, 16:52
به به چه گلاش قشنگ شدن
این برنامه Onyx Flower هم برنامه خیلی جالب و قشنگیه

مطمئنا کار زیبایی میشه

HOMAYOON.F
03-08-2009, 17:35
مرسی کوروش مهربون ، ممنونم واسه تنظیمات...
تکسچر گلها هم که خوب شده. فقط متریالشون رو یه جور درست کن که کاغذی یا غیر طبیعی نشون ندن.

Hamid..God
03-08-2009, 18:12
واقعا عالی شده
در ضمن برا اینکه گلات طبیعی تر بشن گلبرگارو چند لایه کن یه لایه رو یه زره شفاف کن و یه لایرو هم کمتر شفاف کن لایه ماته فقط باید رگایه گیاه باشه و باید زیره لایه ی اصلی بزاریش کار زریف و سختی میشه اونم با این همه گل که درست کردی ولی کارتو بهتر میکنه باز اگه بخوای کارت بهتر بشه خود رگارو به چند لایه تغسیم کن و رو هم بزار ولی مواظب باش گلبرگا زیاد کلفت نشن فاصله لایه هارو خیلی کم بزار

دلیل انکه اکثر گلا تو 3d مصنوعی و کاغذی همینه البته میتونی خیلی راحت همین یه لایرو یه نمه شفاف کنی تا عبوره نورو نشون بده ولی حالت اول نتیجه ی بهتر بهت میده

راستی باید بگم من با راینو کار می کنم و در نتیجه ویریم هم برا راینویه کلا این وریی دو نسخه داره یکی برا مکس یکی برا راینو
باسه همین من دقیقا نمی دونم تو مکس اینا که گفتم آیکوناش چه ریختیه ولی یه کاری بکن که منبع نور گستردت نا مرئی بشه ولی تاثیره نورش رو محیط باقی بمونه بعد یه منبع نور موازی (نوره خورشید) بزار که مایل بهش بتابه (خداااااااااا اگه با راینو کار می کردی دقیق می تونستم منظورمو بهت بگم اینجوری چقدر سخته!!!) اونوقت یه نور درست از خورشید داری

saaaraaa
04-08-2009, 10:26
چه گلهاي قشنگ و نازي شده...تموم بشه چي ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
04-08-2009, 14:05
تست نورت که خیلی خوبه ..... فقط sample ..... کمه ................. در زمن واسه تکسچر یه کاری کن نور از گلبرگ ها رد شه ......

SSS_HHH_OOO
04-08-2009, 14:37
ئه ئه چه قشنگ شد
تکسچراشو کشیدی دستی؟؟
بعد این گلا رو با برنامه ساختی یا آماده هاش بود؟؟
من خودمو کچل کردم نمیشه باهاش درست حسابی گل ساخت : دی

Aminzikzak
05-08-2009, 21:13
سلام بسیار زیبا شده ...
مخصوصا گچبری های دور پنجره ...
موفق باشید

M_E_H_D_I
05-08-2009, 22:35
كوروش جان

در كل با كارهات حال ميكنم..

اين يكي كه خيلي قشنگ شده ولي جاي كار زياد داره....

ميخوام بره تو تاپ گالري!!!

tatuy
06-08-2009, 01:28
کوروش جان کارتون بسیار عالی و زیباست ممنونم واقعا جیگر شده

saaaraaa
16-08-2009, 21:12
کوروش جان طرحت رو ادامه نمیدی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Like Honey
16-08-2009, 22:11
واقعا قشنگ شده.موفق باشید

SSS_HHH_OOO
31-08-2009, 15:11
پس چی شد؟؟؟
ولش کردی؟

/.,mnb
31-08-2009, 19:01
ممنون..

نقل قول:
منظورم از کل این نقل قول همین بود که از چه نوری استفاده کردی... آخه تو تصویر رندر نشده گرید های ویوپورت دیده می شد گفتم عجب شاهکاریه، چه جور تو فضای باز این کار رو کردی!

ممنونم از جواب های کاملت به سوال های دوستان...

خیلی ممنونم محسن جان.

کوروش جون خیلی وقت بود کارتو ندیده بودم...
خیلی عالی شده
نور خیلی قشنگه
صحنه ی خیلی جالبی شده
مدل هم که مثل همیشه عالی شده
موفق باشی رفیق
لطف دارید بهزاد عزیز.

به به چه گلاش قشنگ شدن
این برنامه Onyx Flower هم برنامه خیلی جالب و قشنگیه

مطمئنا کار زیبایی میشه
خیلی خیلی ممنونم.

مرسی کوروش مهربون ، ممنونم واسه تنظیمات...
تکسچر گلها هم که خوب شده. فقط متریالشون رو یه جور درست کن که کاغذی یا غیر طبیعی نشون ندن.

تشکر می کنم همایون جان.

واقعا عالی شده
در ضمن برا اینکه گلات طبیعی تر بشن گلبرگارو چند لایه کن یه لایه رو یه زره شفاف کن و یه لایرو هم کمتر شفاف کن لایه ماته فقط باید رگایه گیاه باشه و باید زیره لایه ی اصلی بزاریش کار زریف و سختی میشه اونم با این همه گل که درست کردی ولی کارتو بهتر میکنه باز اگه بخوای کارت بهتر بشه خود رگارو به چند لایه تغسیم کن و رو هم بزار ولی مواظب باش گلبرگا زیاد کلفت نشن فاصله لایه هارو خیلی کم بزار

دلیل انکه اکثر گلا تو 3d مصنوعی و کاغذی همینه البته میتونی خیلی راحت همین یه لایرو یه نمه شفاف کنی تا عبوره نورو نشون بده ولی حالت اول نتیجه ی بهتر بهت میده

راستی باید بگم من با راینو کار می کنم و در نتیجه ویریم هم برا راینویه کلا این وریی دو نسخه داره یکی برا مکس یکی برا راینو
باسه همین من دقیقا نمی دونم تو مکس اینا که گفتم آیکوناش چه ریختیه ولی یه کاری بکن که منبع نور گستردت نا مرئی بشه ولی تاثیره نورش رو محیط باقی بمونه بعد یه منبع نور موازی (نوره خورشید) بزار که مایل بهش بتابه (خداااااااااا اگه با راینو کار می کردی دقیق می تونستم منظورمو بهت بگم اینجوری چقدر سخته!!!) اونوقت یه نور درست از خورشید داری
از راهنمایی هاتون ممنونم.

چه گلهاي قشنگ و نازي شده...تموم بشه چي ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خیلی متشکرم.

تست نورت که خیلی خوبه ..... فقط sample ..... کمه ................. در زمن واسه تکسچر یه کاری کن نور از گلبرگ ها رد شه ......
تشکر فرزاد جان.

ئه ئه چه قشنگ شد
تکسچراشو کشیدی دستی؟؟
بعد این گلا رو با برنامه ساختی یا آماده هاش بود؟؟
من خودمو کچل کردم نمیشه باهاش درست حسابی گل ساخت : دی
خیلی ممنونم شهاب عزیز.
بله تکسچراش رو با فتوشاپ کشیدم.
یه گل شبیه به این توی library ش بود من اون رو ورداشتم و یه کمی تغییر دادم و توی همون onyx کپی ش کردم بله من هم هر کاری می کنم نمی دونم چه طوری باید از پایه گل خوبی درست.
تشکر.

سلام بسیار زیبا شده ...
مخصوصا گچبری های دور پنجره ...
موفق باشید

لطف دارید امین عزیز.

كوروش جان

در كل با كارهات حال ميكنم..

اين يكي كه خيلي قشنگ شده ولي جاي كار زياد داره....

ميخوام بره تو تاپ گالري!!!
بله حق باشماست.
خیلی ممنونم مهدی جان.

کوروش جان کارتون بسیار عالی و زیباست ممنونم واقعا جیگر شده
تشکر محمد جان.

کوروش جان طرحت رو ادامه نمیدی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنونم که به فکر من هستید.
پایین توضیح می دم.

واقعا قشنگ شده.موفق باشید
لطف دارید.
خیلی خیلی متشکرم.

پس چی شد؟؟؟
ولش کردی؟
خیلی ممنونم که به فکر کار افتضاح من هستید شهاب عزیز.
توضیح می دم.

دوستان راستش علت ادامه ندانم این بود که من یه چندتا تست رندر گرفتم و دیدم که صحنه خالی هست و تنها چیزی که به ذهنم رسید برای پر کردن بیرونش درخت و گل و گیاه بود که خوب راستش اضافه کردم ولی دیگه رندرش واقعا اعصاب خورد کن بود، با اینکه توی تنظیمات وی ری در قسمت system روی dynamic بود و مموری هم کم نمی اومد خیلی بیرون می پرید و یه بار هم که بیرون پرید که فایلش رو خراب کرد و دیگه باز نشد(فایل نور پردازی شده) و باید دوباره مجددا نورپردازی و متریال و اینا رو انجام می دادم که دیگه حوصله ش رو نداشتم.

این هم دوتا تست رندر قبل اضافه کردن گیاه به بیرون از پنجره (البته با کیفیت پایین) هست.

SSS_HHH_OOO
31-08-2009, 19:11
ئه حیف شد که
اتوبک مکس بک آپ نگرفته بود ازش؟؟؟
این دو تا رندرت خیلی خوب شدن
خوب بیرون رو بکگراند مینداختی

Aminzikzak
31-08-2009, 22:09
همین تستها هم خیلی خوب شده ...
آفرین

حالا یه کاریش کن ، حیفه اینجور رهاش کنی

saaaraaa
31-08-2009, 23:07
:( میدونی وقتی یک کار اینهمه طرفدار داره، یعنی اینکه کار بسیار موفقی شده.

الان اگر حوصلش رو ندارین...خب رندرش نکنین... ولی بعدا حتما تموم شدش رو بذارین...من که خیلی از حس آرامش و آسایشی که توی کارتون بود لذت بردم

* این رندر ها خیلی قشنگ و شیکه...ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/.,mnb
01-09-2009, 11:52
ئه حیف شد که
اتوبک مکس بک آپ نگرفته بود ازش؟؟؟
این دو تا رندرت خیلی خوب شدن
خوب بیرون رو بکگراند مینداختی
نه شهاب جان.
چشم بک گراند میزارم.
تشکر.

همین تستها هم خیلی خوب شده ...
آفرین

حالا یه کاریش کن ، حیفه اینجور رهاش کنی

خیلی ممنونم امین جان.

:( میدونی وقتی یک کار اینهمه طرفدار داره، یعنی اینکه کار بسیار موفقی شده.

الان اگر حوصلش رو ندارین...خب رندرش نکنین... ولی بعدا حتما تموم شدش رو بذارین...من که خیلی از حس آرامش و آسایشی که توی کارتون بود لذت بردم

* این رندر ها خیلی قشنگ و شیکه...ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خیلی متشکرم.

منتظر نظراتت ارزشمندتون هست.

ZOHAA
01-09-2009, 12:22
صحنه اي براش انتخاب كردي خيلي بهش مياد
با نور زردي كه تو افتاده خيلي هم خوني داره
خيلي خوگشلهههههههههههههههههههه ه

N O V A L I S
09-09-2009, 23:07
eeee... چرا من این رو ندیدم! دلم گرفت..
خیلی خوب شده کوروش جان... تصویری که برای بک گراند انتخاب کردی خوبه.. به قول دوستان رنگش با رنگ نور هماهنگه... و روی پائیز رو با این گل کم کرده و با یه گل بهار شده! فقط رزولیشنش یه کم بیشتر بود بهتر می شد.. که اونم تقصیر تو نیست.. کمبود استوک فتوا ِ یحتمل...
تو تست رندرائی که گذاشته بودی اونی که تصویر گلدون تو شیشه افتاده بود خیلی طبیعی تر کرده بود کار رو.. نمی دونم وی ری BRDF داره یا نه.. ولی اگر شیشه ها با این انعکاسات و کدری ها بیشتر جلوه داشته باشن (مثلا شیشه ی گلدون) کار زیبا تر میشه...

موفق باشی دوست گلم..

MB3d
10-09-2009, 08:35
آفرين خيلي عاليه
پرده هاش زبراشه يا cloth يا ...؟؟

hrgh2
10-09-2009, 09:06
ایول کوروش جان
چه صحنه باحالی شده
خیلی کارت زیبا شده رفیق

/.,mnb
10-09-2009, 10:11
صحنه اي براش انتخاب كردي خيلي بهش مياد
با نور زردي كه تو افتاده خيلي هم خوني داره
خيلي خوگشلهههههههههههههههههههه ه
خیلی ممنونم.
لطف دارید.

eeee... چرا من این رو ندیدم! دلم گرفت..
خیلی خوب شده کوروش جان... تصویری که برای بک گراند انتخاب کردی خوبه.. به قول دوستان رنگش با رنگ نور هماهنگه... و روی پائیز رو با این گل کم کرده و با یه گل بهار شده! فقط رزولیشنش یه کم بیشتر بود بهتر می شد.. که اونم تقصیر تو نیست.. کمبود استوک فتوا ِ یحتمل...
تو تست رندرائی که گذاشته بودی اونی که تصویر گلدون تو شیشه افتاده بود خیلی طبیعی تر کرده بود کار رو.. نمی دونم وی ری BRDF داره یا نه.. ولی اگر شیشه ها با این انعکاسات و کدری ها بیشتر جلوه داشته باشن (مثلا شیشه ی گلدون) کار زیبا تر میشه...

موفق باشی دوست گلم..
بله، حق باشماست محسن جان.
تشکر.

آفرين خيلي عاليه
پرده هاش زبراشه يا cloth يا ...؟؟
با cloth + ویرایش با edit poly .
تشکر مهام جان.

ایول کوروش جان
چه صحنه باحالی شده
خیلی کارت زیبا شده رفیق
خیلی متشکرم حمیدرضا جان.
لطف دارید.

Molecule
10-09-2009, 12:33
خیلی خوب ساختیش دمت گرم

hadi665
10-09-2009, 14:23
آفرین کورش جان
عالی شده

راستش من وقتی فقط از مدلینگ عکس گزاشته بودی بیشتر خوشم اومد
نمیدونم شاید بخاطره اینکه صحنه سردو بی روح بود احساس فیلم ها بم دست داد

اما اینم جالب شد ، اگه یه نور از بیرون میتابید هم جالب میشد

آفرین

Borhan72
10-09-2009, 17:04
آفرين كوروش...
خيلی عالی شده...
رنگ گلاش يه كم پر رنگه كه طبيعی نيست...
بك گراند پشتشم يه دشت باشه بهتر از جنگله...

maxya
10-09-2009, 17:59
خیلی عالی شده...واقعا ساختن چنین مدلی فکر خوبی بود...آفرین:11:
فقط ای کاش میشد صحنه رو رویایی ترش کنی...
مثلا پرتو ها و نور های خورشید رو بیاری رو صحنه...بخوره به گلدون شیشه ای یا به شیشه پنجره و انعکاس کنه...چه میدونم خودت بهتر میدونی،کوروش جان ...:20:
راستی دوست گالم به نظر میرسه شیشه پنجر رو نساخته باشیا...(من اینطور میبینم)
منتظر ادامشم...:10:

b3dnet
10-09-2009, 20:02
آفرین
خیلی عالیه
کوروش خیلی رندرت قشنگ شده
باریکلا

Warden
10-09-2009, 20:35
wow!

عالیه .........
ولی چندتا ایده ............: