PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاپ روی سی دی

sadaf_online
02-08-2009, 13:12
با سلام
می خواستم بدونم چجوری می تونم طرح های آماده رو روی سی دی چاپ کنم؟
کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

Maysam-BFU
02-08-2009, 16:37
کسانی که چاپ سیلک انجام میدهند میتونند این کار رو انجام بدند.

البته بعضی از جاها هم با استفاده از پرینترهای جدید که روی سی دی هم چاپ می زند این کار رو انجام میدهند و هزینه سیلک رو از شما دریافت می کنند ، حواستون باشه...

sadaf_online
03-08-2009, 14:29

البته بعضی از جاها هم با استفاده از پرینترهای جدید که روی سی دی هم چاپ می زند این کار رو انجام میدهند و هزینه سیلک رو از شما دریافت می کنند ، حواستون باشه...

میثم جان ممنون

می تونم بپرسم قیمت چاپ سیلک چقد هست؟

البته من 100 تا سی دی بیشتر نمی خوام

فرق چاپ سیلک با چاپ این پرینتر های جدید که میگید چی هست؟ کدومش بهتره؟

sadaf_online
03-08-2009, 14:32

آقا میثم خیلی ممنون

می تونم بپرسم قیمت چاپ سیلک چقد هست؟

البته من 100 تا سی دی بیشتر نمی خوام

فرق چاپ سیلک با چاپ این پرینتر های جدید که میگید چی هست؟ کدومش بهتره؟

mohamad_sina
17-08-2009, 17:34
دوست من سلام
منم پرینتر R290 داشتم و مجبور شدم بزارمش کنار و در حال حاضر از لیبل ساز استفاده می کنم وخیلی هم راضی ام و اصلا نیازی به پرینتر هم ندارد.
هرچندتا که بخوای میتونی لیبل تهیه کنی.
اینم آدرس سایتشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم این بسته مشکلتو حل کند

iranzerozone
24-08-2009, 15:21
سلام دوستان

به علت اینکه اینجا هر نوع صحبتی تبلیغاتی فرض میشه و پیغام حذف میشه، بهترین کار اینه که این جمله
"چاپ افست CD,DVD "را در google جستجو کنید و سایت های مربوطه که در ردیف های بالا قرار گرفته است را ببینید.

sadaf_online
14-09-2009, 10:20
دوست من سلام

منم پرینتر R290 داشتم و مجبور شدم بزارمش کنار و در حال حاضر از لیبل ساز استفاده می کنم وخیلی هم راضی ام و اصلا نیازی به پرینتر هم ندارد.
اینم آدرس سایتشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از راهنمایی شما استفاده کردم، بسته خیلی خوبی بود و به راحتی با دستگاه کار کردم:11:

sadaf_online
14-09-2009, 10:39
دوست من سلام

از راهنمایی شما استفاده کردم، بسته خیلی خوبی بود و به راحتی با دستگاه کار کردم