PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديده نشدن درايو فلش مموري و ... در My Computer

sokut
01-08-2009, 21:49
با سلام خدمت دوستان

من جديدا به يك مشكل عجيب برخورد كردم و اون اينه كه در My Computer درايو هاي مربوط به رم ريدر و فلش مموري رو نميتونم ببينم. وقتي اينها رو در پورت USB قرار ميدم مدلشون در Device Manager ليست ميشن اما در My Computer هچ درايوي براشون باز نميشه...

ويندوز من XP Professional 2008 SP3 هست و اين مشكل جديدا برام پيش اومده. ضمنا فلش مموري و رم ريدر رو در ويندوز ها و كامپيوترهاي ديگه تست كردم مشكلي نداشتن...

لطفا اگر كسي چيزي به ذهنش ميرسه زودتر كمكم كنه چون خيلي بهش نياز دارم...

خيلي ممنون...

Masоud
01-08-2009, 22:01
سلام

این دو صفحه رو کامل بخون و عمل کن (مخصوصا دومی) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

sokut
02-08-2009, 00:07
با تشكر از جواب شما دوست عزيز
صفحات رو قبلا ديده بودم و مجددا ديدم اما مشكلم حل نميشه!!! در مورد صفحه اول، فايل exe را دانلود و نصبش كردم و در آخر نصب با پيغام خطا مواجه شدم مبني بر اينكه ورژن ويندوز شما SP3 هست و اين باگ در اون تكميل شده هست و نيازي به اين فايل نيست...

در مورد لينك دوم هم قبلا تست كردم جواب نداده! يعني در Computer Managment در بخش Disk managment (شكل 2 از لينك دوم)ليست درايوها رو كه نگاه ميكنم ميبينم روي مموري مربوط به فلش هيچ حرف انگليسي نذاشته كه من بخوام اونو تغيير بدم. و وقتي از گزينه Add يك حرف براي درايوش تنظيم ميكنم باز مشكل حل نميشه و هيچ درايوي تو My Computer ديده نميشه. البته وقتي اينكار رو ميكنم درايو در Command Prompt مربوط به ٌWindows يا همون CMD قابل دسترسي هست و ميشه ازش Dir و ... گرفت.

با تشكر

sokut
03-08-2009, 00:54
انگار كسي نيست بهمون كمك كنه :(

mehdi1368
03-08-2009, 01:25
انگار كسي نيست بهمون كمك كنه :(
سلام
دوست عزیز وقتی مشکل شما با راهنمایی مسعود جان حل نشه! راهی دیگه نداری جز تعوض ویندوز!!!!
موفق باشید.

mohsenfilter
02-12-2009, 23:44
سلام بزرگوارهای عزیز
یه مموری ریدر (داخل کیس جای فلاپی) دارم که بعد از نصبش درایور نصب میخواد...
لطفا راه نماییم کنید ... با تشکر محسن فیلتر از شیراز.:10:

dorsa e
16-12-2009, 23:03
سلام دوست عزیز من هم دقیقا همون مشکل شما را دارم ودر Computer Managment در بخش Disk managment اصلا درایو فلش رو نشون نمیده درصورتیکه در کامپیوترهای دیگه مشکل نداره لطفا اگه راه حل رو پیدا کردید راهنمایی کنید

shifte shab
03-12-2013, 08:15
مشكل من رو كه حل كرد

farsitools
06-12-2013, 19:27
هميشه در اين مواقع ابتدا سيستم را ريست كنيد اگر حل نشد درايور مربوطه را از Device Manager با راست كليك حذف كنيد و كمي صبر كنيد و بعد از چند ثانيه سيستم را ريست كنيد
در بالا آمدن بعدي و نصب مجدد درايور مشكل در 98% موارد حل مي شود
:n16: