PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سازگاری نرم افزارها با سرویس پکها

saeid333
31-07-2009, 20:50
سلام خوبید

ببینید من الان سرویس پک 2 ایکس پی روی کامپیوترم نصبه اما خوب دیگه ویندوز اذیت می کنه و باید عوضش کنم

اونوقت یک ویندوز سرویس پک 3 هم دارم حالا سوالم اینه

اگر سرویس پک 3 را نصب کنم نرم افزارهایی که در سرویس پک 2 نصب می شده روی سرویس پک 3 هم نصب می شود یا خیر و باید باز نرم افزارهای سازگار با سرویس پک 3 را هم بخرم

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

perimoos
31-07-2009, 22:04
سلام خوبید

ببینید من الان سرویس پک 2 ایکس پی روی کامپیوترم نصبه اما خوب دیگه ویندوز اذیت می کنه و باید عوضش کنم

اگر سرویس پک 3 را نصب کنم نرم افزارهایی که در سرویس پک 2 نصب می شده روی سرویس پک 3 هم نصب می شود یا خیر و باید باز نرم افزارهای سازگار با سرویس پک 3 را هم بخرم

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

با بعضی برنامه های خاص مورد داره. ولی من در کل پیشنهاد نمی کنم 3 رو نصب کنید . با بعضی درایورهای قدیمی و بازی ها هم مشکل داره. تازه اگه سرویس پک شما اصل باشه و اونی که ایرانی ها با دستکاری به عنوان 3 تولید کردن نباشه:31:

mehdi1368
31-07-2009, 22:23
سلام خوبید

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

سلام
اکثریت نرم افزارها با سرویس پک 3 مشکلی ندارن!

Don Sylar
01-08-2009, 00:06
اصلا هیچ فرقی نمی کنه.سر.ایکس پی سرویس پک 3 همون ایکس پی سرویس پک 2 است.فقط یکسری آپدیت و هاتفیکس و ... داره. نرم افزارها هیچ فرقی نمی کنند و فقط باید از ایکس پی پشتیبانی کنند.