PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیر نویس فیلم هام در دی وی دی پلیر نمیاد!

sam & snake
30-07-2009, 20:22
با سلام دوستان من از یک فروشگاه اینترنتی فیلم گرفتم ولی این فیلم ها را وقتی در دی وی دی پلیر می زارم زیرنویسشون نمیاد در تنظیماتش هم میرم ولی انگار اشکال داره.توی هر دی وی دی این فروشگاهه 6 تا فیلم انداخته و کنار فایل فیلم هام فایل sub و یک فایل دیگه هست منظورم اینه که زیر نویس داره و فرمت فیلم هام avi است می خواستم ببینیم که چرا اینطوری میشه یعنی چرا توی دی وی دی پلیر این را نشون نمیده؟! راستی توی کامپیوتر هم فقط با km player نشون میده.اشکال از کجاست؟!از فرمت فیلم ها نیست؟! از فشرده شدنشون نیست؟!

ehsan30
31-07-2009, 12:17
سلام

چون که میگی روی کامپیوتر فقط با km player اجرا میشه احتمالا نوع فشرده سازیش (یا همون تبدیلش) استاندارد

نیست،ببین با یک نرم افزار می تونی دوباره تبدیلش کنی به avi؟؟

بای :)

Amin
31-07-2009, 20:48
سلام
دی وی دی پلیرتون چیه ؟
کلا پخش زیرنویس های soft فیلمهای avi تو دستگاههای دی وی دی خانگی با مشکل روبروست

sam & snake
02-08-2009, 01:14
سلام روی سونی - پاناسونیک امتحان کردم نشده.
یارو می گفت دایویکس . با نرم افزاری میشه این را تبدیل به فرمت دی وی دی کرد که بخونه!؟

بردیا
03-08-2009, 22:50
کلا فیلمای دایویکس با زیرنویس دردسر داره دیدنشون توی دی وی دی پلیر
باید نسخه مخصوص بگیرید یا اینکه اینارو توی کامپیوتر ببینید

ehsan30
05-08-2009, 14:22
سلام

کلا فیلمای دایویکس با زیرنویس دردسر داره دیدنشون توی دی وی دی پلیر
باید نسخه مخصوص بگیرید یا اینکه اینارو توی کامپیوتر ببینید

بردیای عزیز می تونی در مورد این نسخه توضیح بدهی؟؟ممنون :)

بای

4870x2
05-08-2009, 14:29
منظورشون نسخه هايي كه زير نويس به فيلم چسبيده هستش فكر كنم باشه

rmb_ali
05-08-2009, 14:49
دوستان اکثر دی وی دی پلیر های تو بازار یونیکد رو ساپورت نمیکنن و فقط فایلهای با پسوند sub رو میتونن بخونن که تصویر هستند با فرمن bmp ولی زیرنویس هایی با پسوند srt متن هستند و همونطور که گفتم اکثر پلیر ها از یونیکد پشتیبانی نمیکنن
خوب تا اینجای کار مشخص شد که نمیتونید فایلهای srt فارسی رو ببینید برای رفع این مشکل نرم افزارهایی هست که فایلهای srt فارسی رو به دایویکس(همون avi) میچسبونه و دوتا فایل رو یکی میکنه که برای اینکار تو گوگل سرچ کن نرم افزاری به اسمaviattachsub این کارو میکنه