PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IPM - یک برنامه منحصربفرد Flash برای مدیریت گالری

rahnemoun
30-07-2009, 14:48
Interactive Photo Manager
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه جدید و بسیار جالب مدیریت گالری برای گوشی‌های 5800 با امکانات بسیار جالب و منحصر بفرد...
برای دیدن امکانات بسیار جالب این برنامه، حتما فیلم ضمیمه رو ببینید.
این برنامه فقط برای 5800 هست و روی N97 اجرا نمیشه.
برای استفاده از این برنامه حتما باید روی گوشیتون آخرین نسخه فریم‌ویر (نسخه 21.2.025 به بالا) و همینطورFlashLite نسخه 3.1 نصب باشه.
روی 5800 خودم نصب شد و بخوبی هم کار کرد.
توجه: پسورد فایل Rar در داخل فایل نوشته شده.

لینک برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فیلم نحوه کارکرد برنامه:

لینک دریافت فیلم:

This gallery application works only on the nokia 5800 with all updates (flash lite 3.1 and last firmware). The Nokia N97 is not supported yet. Key Features: -multi-touch alternative for single-touch mobile devices (zoom/rotate/pan controls) -chaos order (thumbs allover the screen, like a pile of real photos thrown on a table) -photo grouping (make groups, add/remove photos to groups) -kinetic movements -autoscroll when drag photos -autosave custom arrangement (groups and photo arrangements) -only photos loaded (from folder images/camera)

رامین :11:

H a m e e d
30-07-2009, 18:23
فایل که دانلود میشه پسوندش html هست که باید به rar تغییر داده بشه.پسوردی هم ندیدم لازم بشه؛ چون فایل آرشیوی شما اصلا پسورد نمی خواست.
لینک فیلم آموزشی هم فی... هست یه جای دیگه قرار بدید.

rahnemoun
31-07-2009, 08:17
فایل که دانلود میشه پسوندش html هست که باید به rar تغییر داده بشه. پسوردی هم ندیدم لازم بشه؛ چون فایل آرشیوی شما اصلا پسورد نمی خواست.
لینک فیلم آموزشی هم فی... هست یه جای دیگه قرار بدید.

ببخشید، لینک فایل رو اشتباه گذاشته بودم که تو پست اول تصحیحش کردم.
ضمنا پسوند فایل HTML نیست (حتی اونی که قبلا گذاشته بودم) عکس صفحه دانلود رو هم در پایین براتون میذارم.
لینک فیلم رو هم براتون گذاشتم که می‌تونید دانلود کنید البته فرمتش FLV هست.

رامین

free28333
18-08-2009, 06:20
Interactive Photo Manager

برنامه جدید و بسیار جالب مدیریت گالری برای گوشی‌های 5800 با امکانات بسیار جالب و منحصر بفرد...
برای دیدن امکانات بسیار جالب این برنامه، حتما فیلم ضمیمه رو ببینید.
این برنامه فقط برای 5800 هست و روی N97 اجرا نمیشه.
برای استفاده از این برنامه حتما باید روی گوشیتون آخرین نسخه فریم‌ویر (نسخه 21.2.025 به بالا) و همینطورFlashLite نسخه 3.1 نصب باشه.
روی 5800 خودم نصب شد و بخوبی هم کار کرد.
توجه: پسورد فایل Rar در داخل فایل نوشته شده.

لینک برنامه:

فیلم نحوه کارکرد برنامه:

لینک دریافت فیلم:

This gallery application works only on the nokia 5800 with all updates (flash lite 3.1 and last firmware). The Nokia N97 is not supported yet. Key Features: -multi-touch alternative for single-touch mobile devices (zoom/rotate/pan controls) -chaos order (thumbs allover the screen, like a pile of real photos thrown on a table) -photo grouping (make groups, add/remove photos to groups) -kinetic movements -autoscroll when drag photos -autosave custom arrangement (groups and photo arrangements) -only photos loaded (from folder images/camera)

رامین :11:

اگه میشه جای دیگه آپش کن