PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و جدیدترین کرک بایوس OemSLP برای ویندوز 7

Adel.p30
30-07-2009, 12:47
Step 1 : محیط CMD را بوسیله کاربر ادمین باز کنید و سپس این دو تا دستور را به ترتیب وارد کنید :

slmgr /cpky

slmgr /upk

Step 2 : سپس فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج و فقط فایل Install.cmd را اجرا کنید .

برنامه از شما درخواست فشردن کلیدی را میکند کلیدی را بفشارید تا اینکه سیستم اتوماتیک ریست شود .

Step 3 : برای اطمینان پس از ورود مجدد به ویندوز دستورات زیر را اجرا کنید تا از صحت عملیات اکتیو مطلع شوید

slmgr /dli
slmgr /dlv
slmgr /xpr

با اجرای دستور آخر شما میبایست پیغام زیر را دریافت کنید :
The machine is Permanently ACTIVATED

تبریک میگم شما هم مثل من براحتی ویندوز 7 رو اکتیو کردید .

لینک دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alihacker2008
30-07-2009, 13:04
خسته نباشی

R e Z a
31-07-2009, 09:32
ممنون ولی کار نکرد !

H@mid-Vista
31-07-2009, 13:41
ممنون ولی کار نکرد !

اينجا رو ببين همه كساني كه استفاده كردن كار كرده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Adel.p30
01-08-2009, 08:41
ممنون ولی کار نکرد !

علت داره که برای بعضی ها کار نمیکنه چرا ؟

چونکه اگر کسی از اکتیوشن های قبلی استفاده کرده باشه این اکتیوشن ها میان و دو تا فایل اصلی بیلد 7600 رو با بیلدهای قبلی مثلا بیلد 7264 جایگزین میکنـن تا بتونن با کدهای RC ویندوز رو اکتیو کنن .

حالا کاری که باید کرد برگرداندن این دو تا فایل اصلی هستش که من اونو براتون آپلود میکنم :

فایل Tokens.dat رو در مسیر البته اگه درایو ویندوزتون مثل من D هست مسیر اینه :

D:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\ Roaming\Microsoft\SoftwareProtectionPlatform

و فایل PkeyConfig.xrm-ms که در مسیر جایگزین کنید :

D:\Windows\System32\spp\tokens\pkeyconfig

برای جایگزین کردن از توی خود ویندوز 7 باید بتونید مالکیت فایل ها رو بدست بیارید و اگه اینکار رو بلد نیستید میتونید اونو از توی ویندوز Xp جایگزین کنیـد .

Download Link :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .l

..hamed..
01-08-2009, 12:58
ولی اولین دستوری که تو cmd اجرا میکنم ارور میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Adel.p30
01-08-2009, 16:12
ولی اولین دستوری که تو cmd اجرا میکنم ارور میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به احتمال زیاد شما UAC رو غیرفعال نکردید و نکته دیگر اینکه باید با یوزر ادمین وارد محیط CMD بشین .

Adel.p30
01-08-2009, 16:37
امروز یه کرک جدیدتر از تیم اربیت پیدا کردم البته تستش نکردم دوستان تست کنن و نتیجه رو اعلام کنـن .

البته اگه اشتباه نکنم این دومین ریلیز از نسخه OEMSLP هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

..hamed..
01-08-2009, 18:46
اقا این uac رو که غیر فعال میکنیم دیگه نباید فعالش کنیم یا میشه بعد از اکتیو شدن فعالش کرد

Adel.p30
01-08-2009, 19:29
اقا این uac رو که غیر فعال میکنیم دیگه نباید فعالش کنیم یا میشه بعد از اکتیو شدن فعالش کرد

برای اکتیو کردن ویندوز مجبوری موقتا غیرفعالش کنی اما بعد از اینکه کار اکتیو کردن تمام شد میتونی دوباره اونو فعال کنی .
و مطمئن باش مشکلی برای سیستمت پیش نمیـاد خیالت جمع .

..hamed..
01-08-2009, 19:44
اقا شرمنده ولی این uac رو چه جوری باید غیر فعال کرد

Adel.p30
01-08-2009, 20:16
اقا شرمنده ولی این uac رو چه جوری باید غیر فعال کرد

شما توی سرچ بار منو استارت تایپ کن UAC بمحض اینکه این عبارت رو تایپ کردی اون بالای عکس یه پرچم میاد که جلوش عبارت Change User Account Settings میاد روش کلیک کن پینجره User Account Control یا همون UAC میاد .

حالا اون لغزنده رو بیار روی پایین ترین حالت بذار تا UAC ات غیرفعال شه .

بعد از این کار تغییرات رو تایید کن و سیستم رو ری استارت کن .

حالا بیا توی همون سرچ بار منو استارت کلمه CMD رو تایپ کن دوباره اون بالا عبارت CMD رو میبینی
بعد روی اون عبارت CMD که بالا اومده راست کلیک کن و گزینه Run as Administrator رو بزن .
پنجره CMD باز میشه بعدش رو هم که خودت میدونی باید چیکار کنی .