PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود Microsoft Windows 7 Ultimate 7600.16385 RTM Retail از تورنت

Dreamland
30-07-2009, 11:00
Microsoft Windows 7 نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد، مایکروسافت با انتشار ویندوز 7 قصد دارد تا تمام ایرادهای وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.

- یکی از نکات برجسته ویندوز ۷ پشتیبانی از پیکربندی سیستم های ضعیف است که این امر در ویستا به خوبی محقق نشده است.

- ویندوز 7 را می‌توان برروی سیستم‌های ضعیف که ویستا امکان نصب شدن برروی آنها را نداشته یا به سختی اجرا می‌شده، به راحتی نصب نمود.

- سرعت این ویندوز نسبت به ویندوز Vista بسیار بیشتر هست و از جهاتی همانند XP و در حالاتی هم مقدار خیلی کمی سریعتر هست.

- حجم ویندوز 7 پس از نصب به ۶ گیگابایت رسیده و نسبت به ویستا (حدود ۱۱ گیگابایت) تقریبا نصف شده است.

- بر خلاف ویندوز Vista و XP این ویندوز اکثر قطعات را شناسایی کرده و درایور آنها را نصب می‌نماید. به خصوص در ویندوز 7 شبکه به شکل بسیار بهتر و راحتتری شناسایی و قابل تنظیم می‌باشد.

- تقریبا اکثر برنامه‌ها بر روی ویندوز 7 اجرا می‌شوند. بعضی از آنها هم که به درستی اجرا نمی‌شوند را می‌توان به روش‌هایی اجرا نمود.

- Build 7600 که به صورت غیر رسمی منتشر شده نسخه ویژه بازاریابی ویندوز هفت است. این نسخه به احتمال زیاد همان ویرایش نهایی ویندوز است که قرار است در 22 اکتبر ارائه شود.

- بعد از دانلود، فایل iso را به وسیله یکی از نرم افزارهای رایت مثل nero در یک dvd رایت کنید و سیستم را به وسیله آن بوت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود Microsoft Windows 7 Ultimate 7600.16385 RTM Retail از تورنت :

Microsoft Windows 7 Ultimate 7600.16385 RTM Retail x86
Microsoft Windows 7 Ultimate 7600.16385 RTM Retail x64

sajad_n90
30-07-2009, 17:34
سلام
آقا میشه این دانلود کردن از سایت تورنت رو یاد بدین من هر چی افتادم توش نتونستم
یه نرم ابزار پیدا کردم که نمیتونم دانلودش کنم
ممنون

Adel.p30
30-07-2009, 17:59
بیا عزیزم این نرم افزار رو دانلود کنید و با این برنامه فایل تورنت را دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با حجم 281 کیلوبایت