PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ExEinfo PE - Win32 exe identifier

amirgooran
30-07-2009, 00:00
نرم افزاری برای تشخیص اینکه یک فایل در چه زبانی یا توسط چه پکری پک شده است.این برنامه نسبت به نرم افزارهای مشابه،مزیت های زیادی دارد که اگر با آن کار کنید،مطمئنا متوجه آن خواهید شد.مثلا این برنامه به افراد تازه کار طریقه آنپک کردن یا دیساسمبل کردن فایل را توضیح می دهد یا اینکه این برنامه،قادر به Rip کردن فایل های exe می باشد و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

VESA
30-07-2009, 13:57
فقط يه مشكلي كوچيكي داره كه با Olly نميتونه كنار بياد! وقتي بازش ميكني ollydbg رو ميبنده. نميدونم شايد اين فقط مشكل منه يا باگ ورژنيه كه من استفاده ميكنم.

به هر حال ممنون

amirgooran
30-07-2009, 16:49
خوب با توجه به اینکه با PeSpin پک شده و با استفاده از نرم افزارهای تغییر Sign ،امضاش عوض شده،لابد به خاطر آنتی دیباگشه.البته من تست کردم،این هیچکدوم از OllyDBG های منو نمی بنده،حتی محافظت نشده ها،مطمئنی دقیقا همین لینک رو دانلود کردین؟

VESA
01-08-2009, 15:56
خوب با توجه به اینکه با PeSpin پک شده و با استفاده از نرم افزارهای تغییر Sign ،امضاش عوض شده،لابد به خاطر آنتی دیباگشه.البته من تست کردم،این هیچکدوم از OllyDBG های منو نمی بنده،حتی محافظت نشده ها،مطمئنی دقیقا همین لینک رو دانلود کردین؟
نه، گفتم كه شايد مشكل از ورژني است كه من دارم. اينو دانلود ميكنم ببينم چي ميشه.
يك بار دو ساعت نشستم Armadillo آنپك كردم، موفق دامپ گرفت اينو باز كردم همه چي پريد!

به هر حال ممنون

B E H Z A D
09-08-2009, 20:49
دستت درد نكنه منم امتحان كردم ولي برا من خيلي خوب كار كرد