PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درمورد خاموش شدن سیستم

Tom Clancy's
29-07-2009, 21:01
سلام دوستان
چند وقته که برق مشکل پیدا کرده و من برای محافظت از سیستم از این محافظهای برق گرفتم که با کم و زیاد شدن برق برق رو قطع میکنه میخواستم بدونم این طور خاموش شدن به سیستم صدمه نمیزنه؟
دوستان برای حل این مشکل اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

ne555
29-07-2009, 21:15
فکر نکنم صدمه جدی ای بزنه مگه در طول روز چند بار خاموش میشه؟

rsh
29-07-2009, 21:28
نترس مشکلی ایجاد نمیکنه این محافظها معمولا اگه یکم برق نوسان کنه سیستمو خاموش میکنند ممکنه خود محافظ بسوزه اما خیلی کم پیش میاد در اثر این کار خود سیستم مشکل پیدا کنه
من الان 3 ساله از محافظ استفاده میکنم تا حالا مشکلی ایجاد نکرده
در ضمن خوب کاری کردی از محافظ استفاده میکنی این نوسان برق روی سیستم به خصوص پاور خیلی زود تاثیر میزاره به خصوص اگه پاور ازین پاورهای غیر استاندارد باشه

Tom Clancy's
30-07-2009, 00:16
نترس مشکلی ایجاد نمیکنه این محافظها معمولا اگه یکم برق نوسان کنه سیستمو خاموش میکنند ممکنه خود محافظ بسوزه اما خیلی کم پیش میاد در اثر این کار خود سیستم مشکل پیدا کنه
من الان 3 ساله از محافظ استفاده میکنم تا حالا مشکلی ایجاد نکرده
در ضمن خوب کاری کردی از محافظ استفاده میکنی این نوسان برق روی سیستم به خصوص پاور خیلی زود تاثیر میزاره به خصوص اگه پاور ازین پاورهای غیر استاندارد باشه

ممنون دوستان
راستی استفاده از ترانس به نظر شما خوبه؟
میگن از کم و زیاد شدن سریع جلوگیری میکنه

Tom Clancy's
30-07-2009, 00:19
فکر نکنم صدمه جدی ای بزنه مگه در طول روز چند بار خاموش میشه؟

ممکنه 5 بار هم بشه

khark11
30-07-2009, 07:12
خوب يه جايي قبلا يادمه يه تاپيكي شش صفحه اي در مورد اين قضيه بحث شده بود.

سعي كن تو ساعت هاي خاصي كه برق نوسانش زياده از كامپيوترت استفاده نكني، به هر حال بودن محافظ خيلي بهتر از نبودنشه

rsh
01-08-2009, 18:14
ممنون دوستان
راستی استفاده از ترانس به نظر شما خوبه؟
میگن از کم و زیاد شدن سریع جلوگیری میکنه

اگه نوسانات برقت دیگه خیلی زیاده خوب ترانس خوبه در کل ترانس ئاسه همین چیزهاست دیگه
اما مگه چی شده برق شما اینقدر نوسان داره؟