PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه مادربورد

sma3ali
29-07-2009, 14:48
با عرض سلام
از همه دوستان می خواهم درباره سه برند giga و dfi و asus در مورد قدرت و سرعت و پایداری انرژی و درباره مدلهای مختلف این برندها نظر بدهند بالاخص در مورد چیپ ستهای موجود در این بردها و در کل می خواهم به اینجا برسیم که کدام مدل و چرا بهتر است بدون در نظر گرفتن طراحی عمر بالای giga و 2 انس مس بکار رفته در آن

Kianoosh
29-07-2009, 14:52
با عرض سلام
از همه دوستان می خواهم درباره سه برند giga و dfi و asus در مورد قدرت و سرعت و پایداری انرژی و درباره مدلهای مختلف این برندها نظر بدهند بالاخص در مورد چیپ ستهای موجود در این بردها و در کل می خواهم به اینجا برسیم که کدام برند و چرا بهتر است بدون در نظر گرفتن طراحی عمر بالای giga و 2 انس مس بکار رفته در آن

سلام

مقایسه کلی برند ها معنی نداره در موردش زیاد بحث کردیم اگه مقایسه دارید :کاربرد چیپ حدود قیمت و سایر قطعات احتمالی و ... رو بگید از هر برند مدلهایی هستند مقایسه بشن

در مورد قدرت و سرعت و پایداری انرژی

خیلی کلی و گنگه ...

اگه هم قصد خرید ندارید باید اینجا مطرح کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sma3ali
29-07-2009, 14:56
برای خرید نمی خواهم برای فروش می خواهم و بدانم که چیزی رو که دارم به مردم میفروشم درباره اش اطلاعات بیشتری داشته باشم ولی منظورم مقایسه برندها نیست مقایسه مدلها است و گفتم چیپست و ...... اگه اطلاعاتی دارید بدید ممنون می شوم هم از شما و هم از همه دوستان
تایپیک رو هم درست کردم

Kianoosh
29-07-2009, 15:08
برای خرید نمی خواهم برای فروش می خواهم و بدانم که چیزی رو که دارم به مردم میفروشم درباره اش اطلاعات بیشتری داشته باشم

فقط دقت کنید که حالت تبلیغ و تخریب پیش نیاد...

برندها نیست مقایسه مدلها است و گفتم چیپست و ...... اگه اطلاعاتی دارید بدید ممنون می شوم هم از شما و هم از همه دوستان

خب اون تاپیک دنبال کنید یه کد بدید خب مثلا p45 g45 و.... یا تعداد و نوع PCI E قابلیت اورکلاک خنک کننده و مصرف ممور ی ساپورت یه مبنایی در نظر بگیرید کل مینهای ایسوز و گیگا و ..مقایسه نمیشه کرد که!هر مدلهایی هم مقایسه نمیشن برای خرید و فروش اولین چیز رنج قیمت هست بعد کاربرد و مشخصات بعد سایر ....

بسته شود...

sma3ali
29-07-2009, 15:19
فقط دقت کنید که حالت تبلیغ و تخریب پیش نیاد...

خب اون تاپیک دنبال کنید یه کد بدید خب مثلا p45 g45 و.... یا تعداد و نوع PCI E قابلیت اورکلاک خنک کننده و مصرف ممور ی ساپورت یه مبنایی در نظر بگیرید کل مینهای ایسوز و گیگا و ..مقایسه نمیشه کرد که!هر مدلهایی هم مقایسه نمیشن برای خرید و فروش اولین چیز رنج قیمت هست بعد کاربرد و مشخصات بعد سایر ....

بسته شود...
با همه اینهایی که گفتید موافقم و نمی خواهم تبلیغ کنم بلکه می خواهم بیشتر بدانم ولی با بسته شدن شدیدا مخالفم و اعتراض دارم ولی با ادامه دادن بحث کاملا موافقم و سعی میکنم برای کسی باعث تخریب یا تبلیغ نشود بالاخره این حق فروشنده و خریدار هست که از اطلاعات تجربی دیگران و همکاران استفاده کند و از شما هم میخواهم دراین بحث شرکت کنید و ادامه بدهید