PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گالری عکس خودروهای کلاسیک آمریکایی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

dj.tiesto
29-07-2009, 03:33
درود بر شما بازدید کننده گرامی:
.
.
.
مبحثی که شما در حال حاضر مشغول مشاهده ی آن هستید از زیر شاخه های کلوپ های اتومبیل های امریکایی موجود در هر کشورهست .در اکثر کلوپ هایی که در این زمینه(اتومبیل های امریکایی)فعالیت دارند چنین مباحثی دیده شده و به نظر بنده از اهمیت زیادی هم برخورداره.چرا؟؟

فلسفه و دلیل ضرورت وجود چنین مبحثی:

ابتداآ خدمت دوستان عرض کنم که این تاپیک مخالفان و موافقان زیادی خواهد داشت.
روی سخن بنده با مخالفان هستش ودوست دارم اگه بتونم این دست از رفقا رو توجیه کنم.
بین اعضای کلوپ ما حتمآ دوستانی هستند که تازه به جرگه دوست داران ماسل کار ها پیوسته اند و از اطلاعات کمی در این رابطه برخوردارند و صد در صد هم دوستانی هستند که اطلاعات زیاد و مفیدی در رابطا با اتومبیلهای عضله ای دارند که هر ذره ای از این اطلاعات می تونه به نوعی یک علامت سوال مبهم رو از ذهنعده ای پاک کنه.اما چطور میشه این تعامل رو ایجاد کرد؟
راه های زیادی برای پاسخ دادن به این سوال وجود داره.
می تونیم از تاپیک های سوال و جواب های تخصصی و ابتدایی استفاده کنیم.
می تونیم با انتشار مقاله های اموزشی داخل کلوپ جهت بالا بردن سطح علمی اعضا استفاده کنیم .
اما ایجاد مبحث تصاویر اتومبیل های امریکایی موجود در کشور هم یک راه مثل راه هایست که قبلآ گفتم(که البته به زودی انها رو هم اجرایی خواهیم کرد)
حالا حتمآ یه سری می پرسند که با یک عکس ساده چطوری میشه اطلاعات رو به کسی منتقل کرد.
جواب:
بنده دارم تو خیابون راه میرم.یکباره چشمم به یک اتومبیل امریکایی میفته که تا قبل از این ماشین نمونه ی دیگه ای از اون رو ندیدم.بنا براین.قبل یا بعد از عکس برداری میرم با حس کنجکاوی که درون من ایجاد شده با تلاش زیاد صاحب اتومبیل رو از خونشون بیرون میکشم تا یه سری سوال ازش بپرسم:
برند ماشینتون چیه؟
مدلش چیه؟
چه سالی تولید شده؟
مدل های دیگه ای هم از انواع سدان کروک و ... تولید شده ازش؟
حدود قیمتش چقدره؟
تو ایران نمونه های دیگه ای هم از این ماشین هست؟
و از همه مهمتر:
ایا مشتری باشه ماشینتون رو میفروشید؟ *(مورد ستاره رو در اخر پست حتمآ مطالعه کنید)

به هر حال پس از عکس برداری از ماشین میام و خوشحال به اینترنت متصل میشم و عکس رو برای شما دوستان عزیزم اپلود میکنم.حتما کسانی هستند که تا بحال اون ماشین رو ندیدند.در نتیجه سوال میکنند و این یعنی انتقال و اشاعه اطلاعات که خیلی میتونه مفید باشه برای بالا بردن سطح علمی کاربران عزیز.
این یک نمونه استدلال ساده بود برای ضرورت ایجاد چنین مبحثی.حال قضاوت با شما!!.

ایجاد چنین مبحثی معمولا در کلوپ های پر بازدید (که پی سی وورلد هم شامل این دسته میشه) برای اینکه با بینظمی رو به رو نشه از باید از یک مرامنامه یا به عبارتی قانون پیروی کنند.بنده هم بر این اساس بند هایی رو در زیر می اورم که کاربران ملزم به رعایت اون هستند.

.
-این تاپیک مخصوص عکس اتومبیل های امریکایی می باشد.پس حتی الامکان از زدن پست های بدون عکس خود داری کنید.
تبصره:اگر سوالی در مورد عکس های ارسالی دوستان داشتید میتونید بپرسید اما جهت رعایت قانون حتی الامکان یک عکس از اتومبیلی امریکایی که در ایران هستش رو در اخر پستتون قرار بدهید.

-در این تاپیک فقط عکس از اتومبیل هایی قرار میگیرد که در ایران قرار دارند نه اتومبیل های اونور ابی.

-حتمآ پلاک اتومبیل هایی که عکس اون رو شکار کردید رو سانسور کنید که مشکلی پیش نیاد.

-حتی الامکان ازاتومبیلی که عکسش رو قرارمی دهید اطلاعاتی کسب کنید و برای اطلاع سایر دوستان در این تاپیک بنویسید.البته اطلاعاتی از همان اتومبیل.

-سعی کنید وقتی میخواهید از اتومبیلی عکاسی کنید عکس هاتون تکمیلی باشه یعنی حد اقل از جلو و عقب و بغل و داخل اتومبیل عکس بگیرید.

-به هیچ عنوان عکس هایی که از سایت های دیگه گرفتید یا اینکه واتر مارک شده اند رو اینجا قرار ندهید.حتی الامکان عکسهاتون رو با نام یا لوگو ی خودتون یا سایت واترمارک کنید.
تبصره:قرار دادن عکس هایی که از دوستان هر کسی می گیرید الته در صورتی که واتر مارک نشده باشند و عکسهایی که از هر سایت داخلی گرفتید که قدیمی هستند و واتر مارک نشده باشند با رعایت حق کپی رایت مشکلی نداره.

-رزولیشن عکسهایی که قرار می دهید نباید بیشتر از 640*480 باشه. عکس ها رو حتی الامکان در اسپویلر قرار بدهید اگه نه لینک مستقیم بذارید.

-سعی کنید در حین عکس گرفتن از یک اتومبیل از صاحب آن اجازه بگیرید تا مشکلی پیش نیاد

-ندانستن عیب است پرسیدن عیب نیست.از اظهار نظرهای عجولانه بپرهیزید و اگر در مورد مطلبی اطلاعات نداشتید سوال کنید.

-از طرفداران هر برند خواهش میکنم که به طرفداری وصحبت های احساسی و غیر منطقی بپرهیزند.

-از قیمت گذاشتن روی ماشین دیگران خودداری کنید مگر اینکه متخصص باشید.

-حتی الامکان از ارسال عکس های تکراری بپرهیزید.

-در مورد عکس هایی که دوستان ارسال میکنند اگر میخواهید بدانید اتومبیل فروشی بود یا نه می توانید در پیغام خصوصی از کاربری که عکس را ارسال کرده سوال کنید اما در کلوپ نه.

-اینجا محل خرید و فروش اتومبیل های امریکایی نیست.لطفآ در این مورد دقت کنید.

-اینجا محیطی برای بحث های بیهوده و کل کل کردن در مورد اتومبیل ها نیست.خواهشآ مراعات کنید.

-از ارسال پست های بدون محتوا و بدون عکس حتمآ خود داری کنید مگر در موارد خاص.

-ممکنه ما توخیابون یه ماشینی روببینیم که مدتهاست در همون نقطه رها شده یا بهش رسیدگی نمیشه.ممکنه برای ما این ماشین جذاب نباشه اما برای یکی از دوستامون در این سایت خیلی مهم باشه.

* : در مورد اون مسئله ی ستاره دارخدمتتون باید عرض کنم که در این سایت فعالیت های اقتصادی ممنوع و با متخلف برخورد خواهد شد.
حالا من از مدیران میخواهم خواهش کنم تا در این مورد استثناء قائل بشوند.چرا که به نظر من این اعلان ها به هیچ وجه جنبه اقتصادی ندارند.
ممکنه خیلی از ماها مدت مدیدی رو به دنبال یه ماشین خاص بوده و پیدا نکرده باشیم.حال انکه یکی از همون ماشینها رو یکی از اعضا سراغ داشته باشه.
خب اگه اطلاع بده اون دوستمون به عشقش میرسه و ولی اگه اجازه نداشته باشه اطلاع بده باید همچنان دنبال ماشین باشه تو خیابونا و گاراژا و..
به نظر من این قانون جنبه مثبت و منفی داره که البته جنبه های مثبتش بیشتره.
پس به نظر من همیشه قانون خوب نیست یعنی گاهآ لازمه که تو قانون دست برد.
باز منتظر اعلام مدیران هستم ببینم به من این اجازه رو میدن یا نه.

dj.tiesto
29-07-2009, 03:42
این باراکودا رو دوست خوبم مصطفی عکساشو انداخته.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم 67 فستبک

عکس ها از دوست خوبم مصطفی

dj.tiesto
30-07-2009, 04:06
پونتیاک فایربرد

عکس از دوست خوبم متین:

بیوک سنچوری :

از مصطفی:

یه سنچوری دیگه :

منتظر عکسای شما هم هستیما:8:

dj.tiesto
30-07-2009, 04:08
کرایسلر اسپست فایر خدا بیامرز:

dj.tiesto
30-07-2009, 04:18
چلنجر از امیر:

کادیلاک :

ایمپالا 1964 به صورت p i n k :

, ..

dj.tiesto
30-07-2009, 04:41
ایمپالا 76 از دوستم مصطفی:
فروشی هم هست 3.500

کامارو lt 74 از دوست گلم متین :

دوج دارت از مصطفی :

کرایسلر :

فلییت وود:

بل ایر:
و ...

ماستنگ:

ماستنگ 64 کانورتیبل به ارزش بالای 50 میلیون:

ماستنگ بی رنگ:

فلییت وود متعلق به شاه سابق:

لینکلن:

رامبلر صفر کیلومتر:

کادیلاک:

کاپریس:

و چلنجر:

dj.tiesto
30-07-2009, 04:47
رفقا شرمنده این چند وقت که عکس های رفیقام رو اپ کردم سرعت خیلی پایینه و ما هم با این دایل اپ هندلی...
ایشالله از این به بعد از ارشیو خودم و عکس های به روز استفاده میکنم.نه اینکه اینا به روز نباشه ها.. کلا میگم.
منتظر عکسای ارسالی شما هم هستیم تا ایشالله اینجا یکی از پر بیننده ترین بخشهای انجمن اتومبیل بشه.
هر کی هم هر سوالی اعم از فنی و غیر فنی داشت تو pm در خدمتشم.
یا علی تا بعد.

dj.tiesto
30-07-2009, 04:53
پونتیاک ترنز ام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohamad.hejazi
30-07-2009, 19:25
ا من این تاپیک رو تازه دیدم.
خیلی تاپیک خوبیه من مدتها بود میخواستم این تاپیک رو بزنم ولی گفتم شاید خلاف قوانین باشه تاپیک آمریکایی داریم.
منم هر چی عکس دارم میزارم.
دوستان هم لطف کنن عکس بزارن از هر ماشین آمریکایی.
فقط لطف کنن عکس رو تو لینک نزارن.طوری بزارین که تو همین صفحه نمایش داده بشه.
dj.tiesto عزیز کاشکی اسم تاپیک رو با یه فونت درشت مینوشتی یا دو سه تا ستاره بغلش میزاشتی که تو چشم باشه.
به هر حال مرسی من امشب چند تا عکس میزام.

mohamad.hejazi
30-07-2009, 20:04
سلام.
اینم از طرف من:
الدزمبیل 88
1955
8 سیلندر
99% رنگ فابریکه میگه 4 میلیون
ببخشید بهتر از این ازش عکس ندارم.

D r i v e r
30-07-2009, 20:19
محمد رنگ بخوره توی سرش!!!!!
این چه جور مراقب کردنیه؟؟؟
-----------
بچه ها من یه پیشنهاد دارم
صفحه اول خیلی خیلی سنگین شده
اگه عکس میذارین
سعی کنین توی هر پست 3 تا عکس بیشتر نشه
اینطوری صفحه راحت تر لود میشه
و اینکه عکس هایی که با دوربین موبایل گرفته میشن خیلی حجمشون زیاده کسی راه حلی نداره؟؟
من خودم 500*375 میذارم
این یه دونه عکس هم از من
نمیدونم چی هست ولی خیلی از ابهتش خوشم اومد :

mohamad.hejazi
30-07-2009, 22:15
این ماشین نزدیک 40 ساله خوابیده.
صاحب اصلیش آمریکاست ولی مشاورش هست.
اون کرایسلری هم که عکسش رو گذاشتم یه چیزی افتاده روش ماله همین آقاست.
------------------
منم با امیر موافقم تو هر پست 3 یا 4 تا عکس بزارید.
البته رزولیشنش یکم بیشتر باشه مثلآ 640*480

Farshadd
30-07-2009, 22:36
سلام.

اول خواستم این تاپیک رو قفل کنم چون تا حد زیادی به گرافیک مربوط میشه، ولی به خاطر اینکه الان توی تاپیک کلوپ آمریکایی همین عکسها گذاشته میشه گفتم بذارم جدا بمونه.

اما خواهشا این نکات رو رعایت کنید

سعی کنید عکسهایی که خودتون میگیرید رو قرار بدید. از قرار دادن عکسهایی که قبلا گرفته شده و در سایت های دیگه هم هست تا حد امکان خود داری کنید.
لطفا حتما عکسها رو در لینک یا در اسپویلر قرار بدید (عکس های قبلی رو خودم در اسپویلر میذارم)
هر اطلاعاتی که در مورد عکسی که میذارید دارید رو هم بگید. به جز قیمت و ... چون در اون حالت بیشتر به آگهی تبدیل میشه.
اگه براتون مقدوره روی عکسهایی که خودتون میگیرید با نرم افزار های مخصوص "نام کاربری خودتون" و عبارت " انجمن اتومبیل forum.p30world.com " رو تایپ کنید. تا حق کپی-رایت بیشتر رعایت بشه و در جاهای دیگه نشه سوء استفاده کرد.
برای کاهش عکسها میتونید از عکسها با نرم افزارهایی مثل SnagIt عکس بگیرید! (این نرم افزار مورد قبلی رو هم میتونه انجام بده)

اگه با این موافقید تا به عنوان قوانین تاپیک ببرمش پست اول.

:12:

mohamad.hejazi
30-07-2009, 22:38
این فورد لینکلن کنتیننتال(نمیدونم درست نوشتم با نه!)است.مدلش حدود 74-5-6
چراغهای جلوش طرح مخفیه که این نداره.

mohamad.hejazi
30-07-2009, 22:46
سلام.

اول خواستم این تاپیک رو قفل کنم چون تا حد زیادی به گرافیک مربوط میشه، ولی به خاطر اینکه الان توی تاپیک کلوپ آمریکایی همین عکسها گذاشته میشه گفتم بذارم جدا بمونه.

اما خواهشا این نکات رو رعایت کنید

عکسهایی که خودتون میگیرید رو قرار بدید. از قرار دادن عکسهایی که قبلا گرفته شده خود داری کنید.
لطفا حتما عکسها رو در لینک یا در اسپویلر قرار بدید (عکس های قبلی رو خودم در اسپویلر میذارم)
هر اطلاعاتی که در مورد عکسی که میذارید دارید رو هم بگید. به جز قیمت و ... چون در اون حالت بیشتر به آگهی تبدیل میشه.
اگه براتون مقدوره روی عکسها با نرم افزار های مخصوص "نام کاربری خودتون" و عبارت " انجمن اتومبیل forum.p30world.com " رو تایپ کنید. تا حق کپی-رایت بیشتر رعایت بشه و در جاهای دیگه نشه سوء استفاده کرد.
برای کاهش عکسها میتونید از عکسها با نرم افزارهایی مثل SnagIt عکس بگیرید! (این نرم افزار مورد قبلی رو هم میتونه انجام بده)

:12:
سلام فرشاد جان.
آقا من موافقم فقط چندتا گزینهات رو درست نفهمیدم چی میگی.
یکی این:
این یعنی عکس ها تو صفحه باز نشه؟فقط تو لینک باشه؟
----
یکی هم این:
اگه براتون مقدوره روی عکسها با نرم افزار های مخصوص "نام کاربری خودتون" و عبارت " انجمن اتومبیل forum.p30world.com " رو تایپ کنید. تا حق کپی-رایت بیشتر رعایت بشه و در جاهای دیگه نشه سوء استفاده کرد.
این کار رو من تا حالا انجام ندادم.خیلی دنگ و فنگ داره؟حتمآ باید این کار رو بکنیم؟
-----
همین.
مرسی.:10:

Farshadd
30-07-2009, 23:00
سلام فرشاد جان.
آقا من موافقم فقط چندتا گزینهات رو درست نفهمیدم چی میگی.
یکی این:
این یعنی عکس ها تو صفحه باز نشه؟فقط تو لینک باشه؟
----
یکی هم این:
این کار رو من تا حالا انجام ندادم.خیلی دنگ و فنگ داره؟حتمآ باید این کار رو بکنیم؟
-----
همین.
مرسی.:10:

سلام محمد عزیز

1- یعنی عکسها مستقیم توی صفحه نمایش داده نشه (به دلیل مشکلاتی که ایجاد میکنه) حالا توی اسپویلر هم میتونه باشه که الان پست های اول رو در اسپویلر گذاشتم، میتونی روی دکمه نمایش کلیک کنی تا ببینی چی میشه.
2- حتما که نه. ولی اگه این کارو بکنیم خیلی بهتره. به نظر من نصب یک نرم افزار SnagIt میتونه خیلی مفید باشه. اگه کمی با این نرم افزار اشنا باشیم میتونید هم حجم عکسا رو خیلی کمتر کنیم هم عبارات رو به راحتی اضافه کنیم. ( در صورت تمایل نرم افزار رو آپ میکنم و آموزش هم میدم) البته چیز خاصی نداره. خیلی هم دنگ و فنگ نداره.

mohamad.hejazi
30-07-2009, 23:33
سلام.
آقا عکس ها رو دیدم جالبه باشه همین کار رو میکنم.
باشه نرم افزار رو بزارید.میرم کافی نت دانلود میکنم.برای نوشتن متن.
عکسهایی که من میزارم حجمش کمه.حدود 120 کیلوبایته.نمیدونم شاید زیاد هم باشه.
راستی برای گذاشتن عکس داخل اسپویلر حتمآ باید توی ارسال پاسخ این کار رو انجام بدیم؟با ارسال جواب سریع نمیشه؟

mohamad.hejazi
31-07-2009, 13:38
با سلام.
شورلت کاپریس 1976
ماشین خوش رنگ و تمیزیه(ماشاالله)
صاحبش میگفت کاپریس نیست ایمپالاست.!

_________-
_________
ادیت:
آقا این سایت picbaran هنگام آپلود ارور میده لطفآ یه سایت خوب آپلود معرفی کنید.تا تو همین پست عکس کاپریس رو بزارم.
آقا لطفآ راهنمایی کنید.من عکس رو آپلود کردم حالا میخوام بزارم نمیاد.توی اسپویلر کدوم از این گزینه ها رو باید وارد کنم.؟
Thumbnail for Websites
Thumbnail for forums (1)
Thumbnail for forums (2)
Link to site
Hotlink for forums (1)
Hotlink for forums (2)
Hotlink for Websites
Display file
Download file
Display links
Mail File
Direct

dj.tiesto
01-08-2009, 07:00

با سلام خدمت اقا فرشاد و مدیر محترم
من یک سری انتقاد از این پستتون دارم که به ترتیب بهشون اشاره میکنم.
چرا باید تاپیک به این مفیدی پاک بشه؟
وقتی سر فصلی به نام اتومبیل داریم چرا باید این تاپیک رو به گرافیک پیوند بدیم.
پس کلوپ امریکایی جدا . گرافیک جدا و این تاپیک جدا

سعی کنید عکسهایی که خودتون میگیرید رو قرار بدید. از قرار دادن عکسهایی که قبلا گرفته شده و در سایت های دیگه هم هست تا حد امکان خود داری کنی

من میدونم که منظور شما کلی بود ولی اگر هم به من بود من عکس هایی رو که گذاشتم رو همونطور که گفتم از دوستان خوبم و با اجازه از خودشون یعنی عکاس گرفتم و اینجا قرار دادم.دوست داشتید میتونم بهتون ثابت کنم.

لطفا حتما عکسها رو در لینک یا در اسپویلر قرار بدید (عکس های قبلی رو خودم در اسپویلر میذارم[/
QUOTE]

به نظر من عکس ها رو با سایز 600*800 به صورت thumb بزارید تا فضای کمتری بگیره و زود تر لود بشه.

[QUOTE]هر اطلاعاتی که در مورد عکسی که میذارید دارید رو هم بگید. به جز قیمت و ... چون در اون حالت بیشتر به آگهی تبدیل میشه

اق فرشاد به نظر بنده ی حقیر هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه چرا که هیچ سودی برای کسی که اطلاعات رو در اختیار ما قرار میده نداره.چون دلالی که نمیخواد بکنه بنده خدا.اصلآ خود من قصدم از اینکه قیمت اون ایمپالا 76 رو زدم اینه که یه موقع یه بنده خدایی مثل خود من دنبال یه ماشین خاص میگرده.در نتیجه قیمت و اینکه فروشی بوده یا نه به نظر من باید معلوم بشه و در تاپیک قرار بگیره.در واقع اگر با این مورد مخالفتی صورت بگیره به نوعی بی انصافیه.

اگه براتون مقدوره روی عکسهایی که خودتون میگیرید با نرم افزار های مخصوص "نام کاربری خودتون" و عبارت " انجمن اتومبیل forum.p30world.com " رو تایپ کنید. تا حق کپی-رایت بیشتر رعایت بشه و در جاهای دیگه نشه سوء استفاده کرد.

با این مورد کاملآ موافقم.

بنده در حال تنظیم یک اساسنامه هستم که به محض پایانش در پست اول قرار میدم.

در اخر اقای فرشاد عزیز از شما یه تقاضا دارم اونم اینه که این تاپیک رو مهم کنید .من به شما این اطمینان رو میدم که به 2 ماه نرسیده با همت شما و بچه ها پر بازدید ترین تاپیک انجمن اتومبیل میشه.

dj.tiesto
01-08-2009, 07:25
این فورد لینکلن کنتیننتال(نمیدونم درست نوشتم با نه!)است.مدلش حدود 74-5-6
چراغهای جلوش طرح مخفیه که این نداره.

همونطور که اقای حجازی گفتن این ماشین لینکلن کانتیننتال مارک 4 هستش .lincoln continental mark IV

از این ماشین حد فاصل سالهای 1971-76 تولید شده و در انواع کوپه و سدان.در ضمن چراغ های این ماشین هم مخفی هستش ولی در اینجا اوپن تشریف دارن.
البته این ماشین در رده luxury car ها قرار میگیره.
لینکلن هم زیر مجموعه فورد هست.
برای اطلاعات بیشتر

اینم برای اینکه پستم بدون عکس نباشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطلبی که یادم رفت در مورد پست زدن در این تاپیک یاد اور بشم این بود که از پست های بدون عکس خود داری کنید.
پلاک ماشینهایی رو که شکار می کنید رو فیلتر کنید و اینکه تاکید اکید دارم که عکسها وطنی باشند.

فورد ماستنگ کوپه 1973 کسی خواست پی ام بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا اینجا نمیشه به صورت thumbnail عکس گذاشت.پدرم در اومد من.

D r i v e r
01-08-2009, 08:04
سلام خدمت شما دوست عزیز
معلومه از کاربر های قدیمی هم هستین
منم با اجازتون چند تا نکته رو بگم :

وقتی سر فصلی به نام اتومبیل داریم چرا باید این تاپیک رو به گرافیک پیوند بدیم.
پس کلوپ امریکایی جدا . گرافیک جدا و این تاپیک جدا

معمولا توی تاپیک های عکس خیلی بی نظمی و شلوغ کاری پیش میاد
و قوانین زیر پا گذاشته میشن
و معمولا کسی سراغ پست اول نمیره که قوانین رو بخونه یه راست میره چند تا عکس پیدا میکنه و میذاره( چه داخلی و چه خارجی)

من میدونم که منظور شما کلی بود ولی اگر هم به من بود من عکس هایی رو که گذاشتم رو همونطور که گفتم از دوستان خوبم و با اجازه از خودشون یعنی عکاس گرفتم و اینجا قرار دادم.دوست داشتید میتونم بهتون ثابت کنم.

نیاز به ثابت کردن نیست
نباید خیلی زود واکنش نشون داد

به نظر من عکس ها رو با سایز 600*800 به صورت thumb بزارید تا فضای کمتری بگیره و زود تر لود بشه.

سایز استاندارد 640×480 هست.
مثلا همین عکس 800 × 600 که گذاشتین
حدود 180 کیلوبایت حجم داره
برای دوستان دایال آپی که فکر کنم سرعت دانلودشون حدود 5 - 7 کیلو بایت باشه این عکس در حدود 36 ثانیه طول میکشه تا باز شه و اگه 4 - 5 تا عکس باشه خیلی طول میکشه
پس هرچی عکس سبک تر باشه و جزئیات درش واضح تر باشه بهتره
مثلا عکس زیر :
از سایت carnp گرفته شده
حجمی حدود 40 کیلو بایت داره و به نظرم ضمن کم حجم بودن از کیفیتقابل قبولی هم برخوردار هست

اق فرشاد به نظر بنده ی حقیر هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه چرا که هیچ سودی برای کسی که اطلاعات رو در اختیار ما قرار میده نداره.چون دلالی که نمیخواد بکنه بنده خدا.اصلآ خود من قصدم از اینکه قیمت اون ایمپالا 76 رو زدم اینه که یه موقع یه بنده خدایی مثل خود من دنبال یه ماشین خاص میگرده.در نتیجه قیمت و اینکه فروشی بوده یا نه به نظر من باید معلوم بشه و در تاپیک قرار بگیره.در واقع اگر با این مورد مخالفتی صورت بگیره به نوعی بی انصافیه.

این جزو قوانین فروم هستش
مثلا همین کار شما :

فورد ماستنگ کوپه 1973 کسی خواست پی ام بده.

نقض قوانین هستش

در اخر اقای فرشاد عزیز از شما یه تقاضا دارم اونم اینه که این تاپیک رو مهم کنید .من به شما این اطمینان رو میدم که به 2 ماه نرسیده با همت شما و بچه ها پر بازدید ترین تاپیک انجمن اتومبیل میشه.
نظر خود من این هست که تاپیک هایی مثل عکس تصادفات داخلی که خود کاربر عکسشو گرفته باشه میتونه خیلی جذاب تر از این باشه :27: ولی.................
-----------------------
ادیت :

آقا این سایت picbaran هنگام آپلود ارور میده لطفآ یه سایت خوب آپلود معرفی کنید.تا تو همین پست عکس کاپریس رو بزارم.

محمد جان سایت :

به نظرم سایت خوبی هست

scope82
01-08-2009, 12:05
صفحه ی اول عالی بود ولی بعد دوستان کم لطفی کردن
از دوست خوبمون dj.tiesto خواهش میکنم به کارش ادامه بده
مرسی

dj.tiesto
02-08-2009, 06:19
معمولا توی تاپیک های عکس خیلی بی نظمی و شلوغ کاری پیش میاد
و قوانین زیر پا گذاشته میشن
و معمولا کسی سراغ پست اول نمیره که قوانین رو بخونه یه راست میره چند تا عکس پیدا میکنه و میذاره( چه داخلی و چه خارجی)

امیر خان, البته به نظر بنده افرادی که به این تاپیک سر میزنند در وجهه ی اول به دنبال تماشا ی عکس های ارسالی دوستان هستند و در بعد بعدی در صورت رضایت بالا ی 100 در صد از تاپیک خود را ملزم به همکاری با سایر دوستان میدانند.
پس..
کسی که میخواد عکس ها رو دانلود کنه از صفحه ی اول استارت میزنه.پس در نتیجه مرامنامه ی ما رو خواهد دید.

و اگر انسان قانون مندی باشه به آن احترام و اگر هم خدای نا خواسته نباشه قوانین رو زیر پا میزاره.

نیاز به ثابت کردن نیست
نباید خیلی زود واکنش نشون داد

شما به بنده لطف دارید من برای روشن شدم موضوع گفتم.

سایز استاندارد 640×480 هست.
مثلا همین عکس 800 × 600 که گذاشتین
حدود 180 کیلوبایت حجم داره
برای دوستان دایال آپی که فکر کنم سرعت دانلودشون حدود 5 - 7 کیلو بایت باشه این عکس در حدود 36 ثانیه طول میکشه تا باز شه و اگه 4 - 5 تا عکس باشه خیلی طول میکشه
پس هرچی عکس سبک تر باشه و جزئیات درش واضح تر باشه بهتره

فرمایش شما کاملآ صادق و از این به بعد با این سایز عکس قرار میدم.من خودم هم دایل اپی هستم به خدا:11:
من زیاد از نرم افزار های گرافیکی سر رشته ندارم این عکسهای خودم رو هم با نرم افزار ACD see ویرایش میکنم اگه راه کم کردن حجمش رو به من بگید بنده در ارسال های بعدی حتمآ از کمک شما استفاده میکنم.
ممنون از عکس زیبای ارسالی تون.:11:

این جزو قوانین فروم هستش
مثلا همین کار شما :
در مورد ماستنگ 73 کوپه
نقض قوانین هستش

خدا شاهده ماشین نه برای منه نه برای پسر خالمه و هیچ اشنای دیگه ای.من این ماشین رو تو گاراژ یکی از دوستان دیدم که البته صاحبش هم به هیچ عنوان نمیشناختم فقط جهت اطلاع ازشون سوال کردم و اینکه شاید اینجا کسی به همچین ماشینی نیاز داشته باشه و اینکه سالها در جستجوی همچین ماشینی بوده باشه.و الا خدا شاهده که هیچ منفعت اقتصادی برای من نداره و فقط جهت اطلاع عمومی بچه ها گفتم.می تونید از دوستانی که به من پیغام خصوصی دادن بپرسید.البته از دوستای قدیمی من هم بپرسید بالای 10 تا ماشین به این صورت برای رفیقام ردیف کردم.پس به نظر من در پاره ای از موارد میشه در قانون دست برد یا اینکه برای اون استثنا قائل شد.:11:

نظر خود من این هست که تاپیک هایی مثل عکس تصادفات داخلی که خود کاربر عکسشو گرفته باشه میتونه خیلی جذاب تر از این باشه :27: ولی.................
-----------------------

اینجا اولویت قرار دادن عکس با عکسهایی است که خود کاربر گرفته.نه اینکه بریم از یک سایت برداریم و عینآ بیاریم بزاریم اینجا.چون لزومی بر انجام این کار نیست.خودمون میریم همونجا میبینیم دیگه.
باز هم من در اینجا اعلام میکنم که در وهله اول عکس هایی رو قرار بدید که خودتون گرفته اید.اگر نشد عکس های دوستانتون رو با اجازه از خودشون میتونید اینجا قرار بدید.:40:

به نظرم سایت خوبی هست

البته امیرخان من با سایت freeimagehosting.net کار میکنم که سایت خوبیه و سرعته بالایی داره.

صفحه ی اول عالی بود ولی بعد دوستان کم لطفی کردن
از دوست خوبمون dj.tiesto خواهش میکنم به کارش ادامه بده
مرسی

شما لطف دارید به بنده ولی تا تاپیک راه بیفته کار داره.البته در حد 5-6 صفحه.امید است دوستانی هم که از این تاپیک بازدید می کنند اگر ارشیوی از عکس اتومبیل های امریکایی موجود در ایران دارند به مرور در این تاپیک قرار بدهند.ولو اینکه 1 عکس هم باشد.
خدا شاهده که چه روز هایی تو افتاب , تو برف دنبال ماسل کار رفتم.شاید بگید فلانی مریضه ولی باور کنید عشقه.
اگه بدونید چه قدر حرف شنیدم از این و اون.

dj.tiesto
02-08-2009, 06:34
شرمنده از اینکه تو پست بالا عکس نذاشتم.
من تو اسپویلر نتونستم عکس بزارم.ببخشید.

بیوایک ریورا 1973 که ماشین فوقالعاده با ارزشیه از نظر کلاسیک, تقدیم به شما:

پونتیاک ترانز ام فکر کنم 1978
خیلی زیباست.
از دوستم امیر:

dj.tiesto
03-08-2009, 02:05
رجوع به پست بعدی.

dj.tiesto
03-08-2009, 02:08
فورد اسکای لاینر کروک کدل سال 1957 که واقعآ از نمونه ماسل کاهای با ارزش ایران هستش:

دوستان عزیز من هنوز این مشکل رو دارم و نمیتونم به صورت thumbnail (عکس کوچک) فایل ها رو قرار بدم.
راهنمایی کنید.

dj.tiesto
03-08-2009, 02:22

دوج رام چارجر که به صورت خیلی ظالمانه ای رها شده.

خدا کنه یکی پیدا بشه نجاتش بده.چون نسبت به بلیزر(البته در ایران) ماشین کمیاب تر و مورد توجه تری هستش.

dj.tiesto
03-08-2009, 02:43
رامبلر(همون اریا و شاهین خودمون) صفر کیلومتر:

dj.tiesto
03-08-2009, 03:19
دوستان من هنوز چند تا مشکل نسبتآ اساسی دارم.
یکی اینکه هنوز نمیدونم چرا اینجا نمیشه به صورت thumbnail عکس قرار بدی.
یکی اینکه کار کردن با اسپویلر رو بلد نیستم.و اینکه من به تنهایی نمیتونم این تاپیک رو پیش ببرم و اینکه به کمک شما هم احتیاج دارم تا با هم دیگه یکی از پر طرفدارترین تاپیک ها رو راه بندازیم و ادامه بدیم.البته نه اینکه نتونم منظورم اینه که وقتی ادم تنهایی یه کاری رو میخواد انجام بده رغبتش خیلی کمتره تا اینکه کار گروهی باشه.باز منتظر عکس های ارسالی شما و راهنمایی هاتون هستم.

Farshadd
03-08-2009, 09:46
چون کم کم در طول زمان یا به یه اسپم دونی تبدیل میشه که هر کسی عکس میذاره یا میشه یه تاپیک عین تاپیک آمریکایی ها. در واقع یا موازی سازی یشه با گالری عکس فتوشاپ، یا موازی میشه با تاپیک امریکایی ها.

منظور من از عکس خودتون این بود که عکسهای سایت های دیگه نباشه. و خودتون برای اولین بار آپ کرده باشید، حالا میخواد خودتون گرفته باشید یا دوستتون. مهم اینه مرجع باشن.

بزرگه.
تازه صفحه هم کمی به هم میریزه.
اگه بخواییم عکس رو مستقیم بذاریم از 640x480 بزرگتر نباید باشه.

حرفت کاملا صحیح و منم در این زمینه باهات موافقم. ولی قانون رو همه باید رعایت کنیم:

در تاپیک قوانين انجمن هاي p30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ذکر شده :

منع فعالیت تبلیغاتی :
هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد
در موراد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است !
و :

18- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد !
و:

19- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد .

بنده در حال تنظیم یک اساسنامه هستم که به محض پایانش در پست اول قرار میدم.
اگه خواستید این کارو کنید لطفا اول بذارید تا در موردش بحث کنیم بعد به پست اول ببرید و قانونش کنیم.

شرمنده ولی نمیشه.
تاپیک مهم شدن شرایطی داره. که این تاپیک فعلا نداره.

mohamad.hejazi
03-08-2009, 09:53
سلام.
دوستان یه موقع فکر نکنید من این تاپیک رو فراموش کردم.نه
متآستفانه دیروز ایمپالا که ایمپالا رو بردم واتر پمپش رو درست کنم موبایلمو گم کردم یعنی رو جلو داشبورد ماشین گذاشته بود که ناگهان دیدم نیست.
حیف اون همه عکس که تو موبایلم بود.
برای همین من فعلآ عکس نمیتونم زیاد بزارم اینجا تا یه موبایل بخرم.
شرمنده.

dj.tiesto
04-08-2009, 08:44
چون کم کم در طول زمان یا به یه اسپم دونی تبدیل میشه .

من متوجه نمیشم.شما چرا اینقدر بد بین هستید به این تاپیک.

که هر کسی عکس میذاره یا میشه یه تاپیک عین تاپیک آمریکایی ها.

خب باید عکس بذارند دیگه.پس شما بفرمایید چکار باید انجام بدن.:11: والبته اینکه خواه نا خواه بحث های حول یک اتومبیل خاص از پس لرزه های قرار دادن عکس یه اتومبیل خاص هستش و البته اجتناب نا پذیره ولی به هیچ عنوان موازی هیچ تاپیک دیگه ای نمیشه.

در واقع یا موازی سازی یشه با گالری عکس فتوشاپ

نمی تونم درک کنم که چطور این تاپیک مثل تاپیک عکس فوقتوشاپ میشه.ایا قراره ما عکس های ویرایش کرده خودمونو اینجا قرار بدیم.؟؟!

منظور من از عکس خودتون این بود که عکسهای سایت های دیگه نباشه.

بازم شما حرف خودتون رو میزنی.مگه تا حال عکسی دیدید که از سایت دیگه ای گرفته باشیم.فقط فکر کنم یکی از عکسهایی که از متین گرفته بودم واترمارک شده بود.و الا ما تا به حال از سایت دیگه ای عکس نذاشتیم.

خودتون برای اولین بار آپ کرده باشید، حالا میخواد خودتون گرفته باشید یا دوستتون. مهم اینه مرجع باشن.

مگه این شدنیه.خود من در 2 فاروم تخصصی اتومبیل عضو هستم که البته از عضو شدنم در اون سایت ها مدت زیادی نمیگذره.ولی این سفارش شما اصلآ شدنی نیست که مثلا یه عکس اینجا باشه و در ...... .com نباشه.مگه ما در روز چنتا ماشین امریکایی میبینیم . از چنتاشون عکس میندازیم که بخواهیم در فقط یک فاروم قرار بدیم.در نتیجه از عکس های ارشیو هم استفاده میشه و نه تنها در یک فروم بلکه هر کس در هر انجمنی که عضو هست تصاویرشو قرار میده چون دوست داره در اون انجمن فعالیت بیشتری انجام بده از سایر اعضا.خودتون هم میدونید اینجا تا تخصصی بشه کار داره (البته جسارت به اعضا نباشه) و این تاپیک از کار امد ترین تاپیک ها برای راهنمایی و افزایش اطلاعات دوستان میباشد چرا؟؟
حالا براتون توضیح میدم:
بنده میام عکس یک اتومبیل خیلی خاص رو در اینجا قرار میدم و خیلی ها هم نمیدونند اسم اون ماشین چیه.یک سری از اعضا به خودشون زحمت سوال کردن رو نمیدن یک سری هم که دوست دارند اطلاعاتشون زیاد بشه تو ذهنشون علامت سوال ایجاد میشه که این چی می تونه باشه.پس سوال می کنند و جواب میگیرند.
این یک نمونه استدلال ساده بود.باز اگه توضیح خواستین در خدمتم.:11:

بزرگه.
تازه صفحه هم کمی به هم میریزه.
اگه بخواییم عکس رو مستقیم بذاریم از 640x480 بزرگتر نباید باشه.

کوچیکش میکنیم.
همون 640*480
در ضمن اگه در قوانین وزین فاروم یک قانون و ابزاری بود که عکس های اپلودی رو به صورت thumbnail قرار بدیم خیلی خوب می شد.باز شما پیگیری کنید شاید چنین چیزی هست و من خبر ندارم:11:

حرفت کاملا صحیح و منم در این زمینه باهات موافقم. ولی قانون رو همه باید رعایت کنیم

به نظر من اینکار نه فعالیت تبلیغاتی.نه دلالیه.نه سودی برای کسی داره.نه فعالیت خرید و فروش انجام میشه.
صرفآ جنبه اعلان و فراخوان داره.در ضمن اگر برای مدیران اینقدر مهمه که چنین فعالیت های مجرمانه ای صورت نگیره بیان و نظارت کنن.بله اینکه در این فروم یکی بیاد داد بزنه ای سی دی اوردم 3 تا 1000. یا اینکه بیاد بگه بیا موستانگ دارم 4.5 این تبلیغات و فعالیت اقتصادی به حساب میاد.

به هر حال ما از شما به عنوان مدیر بخش و حامی خودمون و مدافع حقوقمون باید تقاضا کنیم که این مسئله رو پیگیری کنید و برای کلوپ اتومبیل و فقط صرفآ جهت اطلاع رسانی مجوز کسب کنید.
خواهشآ این مورد رو پیگیری کنید.

اگه خواستید این کارو کنید لطفا اول بذارید تا در موردش بحث کنیم بعد به پست اول ببرید و قانونش کنیم.

احتمالا یک تاپیک جداگانه برای نظر ستنجی از شما دوستان میزنم چون از پستهای بیهوده بدون عکس در این تاپیک جلو گیری کنیم.

شرمنده ولی نمیشه.
تاپیک مهم شدن شرایطی داره. که این تاپیک فعلا نداره.

خب هر وقت حائز شرایط این فدراسیون شدیم تاپیک رو مهم کنید چون در روند صعودی تاپیک نقش اساسی داره.

dj.tiesto
04-08-2009, 08:57
شرمنده بابت پست بدون عکسمون:

ماستنگ 64 کروک

فلییت وود سلطنتی اریا م ه ر

dj.tiesto
06-08-2009, 12:29
خداییش دمتون گرم.خیلی لطف دارید.شرمنده می فرمایید.
بابا 1 دونه عکس ناقابل نمیتونید اپ کنید که ما رو هم دل سرد نکنید.
خدا شاهده من تنهایی نمیتونم این تاپیک رو جلو ببرم.یعنی نه اینکه نتونم میتونم.ولی با این وضع رغبتی ندارم برای ادامه ی کار.
اگه همکاری کنید یه کم راه بندازید تاپیک رو می تونم از 2-3 تا از رفیقام که واقعآ از ارشیو داران قدر ایران هستن خواهش کنم تا تصاویرشون رو اینجا هم قرار بدن.باز هم خودتون می دونید.
اگه دوست داشتید منو کمک کنید اگه نه که ...
منم تا جایی که بتونم کارک رو انجام میدم.
تاجایی که خسته نشم.
یعنی از این بچه هایی که از این تاپیک دیدن میکنند یه دونه عکس ندارند اینجا اپلود کنند.
بازم من منتظرم.
مرام نامه ای رو هم تنظیم کردم که اعظا موظف هستند از اون پیروی کنند.در پست اول قرار دادم ببینید و نظراتتون رو بگید.

اینم فورد ماستنگ مک وان دکتر صالح خو عزیز کهزحمات زیادی برای حمایت از خودرو های کلاسیک میکشند.
قدرت موتور بنا به گفته خودشون 360 اسب بخار.

fixxer
08-08-2009, 14:37
اینم یه فورد که تو یه گاراژ داره خاک می خوره و به جای آشغالدونی ازش استفاده می شه.من عاشق چراغهای عقبشم.کروک هم هستش. کسی می تونه بگه چه مدل و مال چه سالی هستش؟ و اینکه یه عکس از همین مدل منتها ترو تمیزشو بذاره؟

mohamad.hejazi
09-08-2009, 00:24
دمت گرم fixxer جان.
من تا حالا همچین فوردی ندیدم.
جالبه 2 دره.ولی به نظر میاد کروکش کردن.
حیف 6 سیلندره.
ولی ارزش بازسازی داره.
ازش اطلاعات نگرفتی؟
نپرسیدی فروشیه؟
______
______
اینم یه عکس از کامارو.ببخشید من فعلآ موبایل ندارم که عکس های جدید بزارم.البته اینها رو تا حالا نذاشتم.

fixxer
09-08-2009, 06:44
دمت گرم fixxer جان.
حیف 6 سیلندره.
ولی ارزش بازسازی داره.
ازش اطلاعات نگرفتی؟
نپرسیدی فروشیه؟

چاکریم. واقعاً حیف که 6 سیلندره. اگه 8 بود عالی میشد. فابریک هم کروک بود یعنی کروکش نکرده بودن.بدنه فوق العاده سالمی داشت. یه ذره پوسیدگی و مشکل نداشت.موتورش هم به ظاهر بدون مشکل میومد. لچکی دراش بالابر داشت. دستگیره دراش پدالی بود. خلاصه بدجور دل من یکی رو برد. اشکالش هم این بود که 6 سیلندر بود و دنده دستی.شیشه جلو ترک داشت. جلو پنجره و سپر جلو هم نداشت.
صاحب گاراژ میگفت جدیداً صاحبش پیدا شده و فروشنده هستش.البته صاحب اصلیش مرده و دست ورثه هستش. متاسفانه یه مشکلی داره و اونم اینکه سندش گم شده! یعنی باید سند المثنی بگیری. قیمت رو هم که پرت میگن. میگن 3.5. البته صاحب گاراژ می گفت که اگه برین سره معامله پایینتر میان. شاید بشه 2.5 معامله کرد.

dj.tiesto
12-08-2009, 23:58
دمت گرم fixxer جان.
حیف 6 سیلندره.
ولی ارزش بازسازی داره.
ازش اطلاعات نگرفتی؟
نپرسیدی فروشیه؟
______
______
اینم یه عکس از کامارو.ببخشید من فعلآ موبایل ندارم که عکس های جدید بزارم.البته اینها رو تا حالا نذاشتم.
به خاطر غیبت چند روزه خودم عذر می خوام.یه مسافرت برام پیش اومده بود.
میبینم که هنوز تاپیک متروکست.
بگذریم.
در مورد این فورد باید بگم که من تابحال نمونش رو ندیدم.
فکر میکنم تاندربرد باشه باز از دوستام میپرسم و جوابش رو همینجا قرار میدم.
فابریک کروکه این ماشین.
راستی صاحب این کامارو رو هم میشناسم.

چاکریم. واقعاً حیف که 6 سیلندره. اگه 8 بود عالی میشد. فابریک هم کروک بود یعنی کروکش نکرده بودن.بدنه فوق العاده سالمی داشت. یه ذره پوسیدگی و مشکل نداشت.موتورش هم به ظاهر بدون مشکل میومد. لچکی دراش بالابر داشت. دستگیره دراش پدالی بود. خلاصه بدجور دل من یکی رو برد. اشکالش هم این بود که 6 سیلندر بود و دنده دستی.شیشه جلو ترک داشت. جلو پنجره و سپر جلو هم نداشت.
صاحب گاراژ میگفت جدیداً صاحبش پیدا شده و فروشنده هستش.البته صاحب اصلیش مرده و دست ورثه هستش. متاسفانه یه مشکلی داره و اونم اینکه سندش گم شده! یعنی باید سند المثنی بگیری. قیمت رو هم که پرت میگن. میگن 3.5. البته صاحب گاراژ می گفت که اگه برین سره معامله پایینتر میان. شاید بشه 2.5 معامله کرد.

کاری نداره که. خودت می تونی 8 سیلندرش کنی.
البته دنده دستی در این ماشین نه تنها ایراد نیست بلکه یک امتیاز به حساب میاد.
و البته مال ورثه ای خیلی مکافات داره.
من یه دونه بنز 180 سراغ داشتم ورثه ای بود مفت هم میشد بخری ولی چون دو سه بار تو همچین معامله هایی به مشکل خورده بودم سمتش نرفتم.

کامارو از دوستم امیر:

و ایمپالا1966:

fixxer
13-08-2009, 10:00
قبول دارم که دنده ای بودن تو اینجور ماشینها یه مزیته. اما به نظر من عشق ماشینهای امریکایی به فرمون هیدرولیک و گیربکس اتوماتیک و نرمیشون هستش.(نظر کاملاً شخصی)
راستی عکسهات هم نمیاد.
اینم یه ایمپالای 76.شایدهم کاپریس!! آخه خیلی شبیه همن! همه تزییناتش هم روش بود. طرف هم فروشنده نبود.

mohamad.hejazi
13-08-2009, 14:12
[QUOTE=dj.tiesto;4079718]به خاطر غیبت چند روزه خودم عذر می خوام.یه مسافرت برام پیش اومده بود.
میبینم که هنوز تاپیک متروکست.
راستی صاحب این کامارو رو هم میشناسم.
dj.tiesto جان مثل اینکه تاپیک آمریکایی رو نخوندیا.
صاحبش منم دیگه.:31::31::31::31::31:

dj.tiesto
14-08-2009, 23:24
یعنی همون که اون دارت کرم کوپه 73 رو میخواست ردیف کنه بعد سندش تسجیلی از اب در اومد و پدرش هم یگ دوج کوپه فوق کلاسیک داره؟.ای دی شما در tt متفاوته دچار اشتباه شدم.

dj.tiesto
14-08-2009, 23:52
ماستنگ 1967 فستبک

corey
15-08-2009, 10:15
با اجازه از بزرگان تاپیک

البته یه دوج چارجر قدیمی ویه شورولت بلیزر کروک هم نزدیک این ماشین پارک بود که متاسفانه نتونستم ازشون عکس بندازم

mohamad.hejazi
15-08-2009, 12:47
یعنی همون که اون دارت کرم کوپه 73 رو میخواست ردیف کنه بعد سندش تسجیلی از اب در اومد و پدرش هم یگ دوج کوپه فوق کلاسیک داره؟.ای دی شما در tt متفاوته دچار اشتباه شدم.
بله با اجازتون من هستم.!:20:شما هم diesel هستین.
الان هم پشیمونم اون اسم رو تو تی تی انتخاب کردم.

با اجازه از بزرگان تاپیک

البته یه دوج چارجر قدیمی ویه شورولت بلیزر کروک هم نزدیک این ماشین پارک بود که متاسفانه نتونستم ازشون عکس بندازم
عجب چارجریه.
کاشکی از اون قدیمیه هم عکس میگرفتی corey جان.:27:

mohamad.hejazi
15-08-2009, 12:50
اون فوردی که پدر بزرگ من داره مثل اینه.(ماشین سمت چپی)
فعلآ که بی موبایل شدم عکس نمیتونم بگیرم.

dj.tiesto
16-08-2009, 02:19
با اجازه از بزرگان تاپیک

عالیه.
امیدوارم به کارتون در این تاپیک ادامه بدید.

بله با اجازتون من هستم.!:20:شما هم diesel هستین.
الان هم پشیمونم اون اسم رو تو تی تی انتخاب کردم.

عجب چارجریه.
کاشکی از اون قدیمیه هم عکس میگرفتی corey جان.:27:
کوچیک شما هستم.

اون فوردی که پدر بزرگ من داره مثل اینه.(ماشین سمت چپی)
فعلآ که بی موبایل شدم عکس نمیتونم بگیرم.

احتمالآ فورد دولوکس باید باشه.
این ماشین سبزه شورلته .

dj.tiesto
16-08-2009, 02:53
جناب fixxer اون ماشین که جنابعالی عکسش رو گذاشتید رو از رفیقام پرسیدم و میگن که مرکوری کامت هستش و مشتری هم پیدا کرده اگه لطف کنی اطلاعات دقیقتر رو از طریق پی ام بهم بدی ممنون میشم.

ماستنگ و ریورا:

corey
16-08-2009, 09:40
عجب چارجریه.
کاشکی از اون قدیمیه هم عکس میگرفتی corey جان

واقعا حیف شد تا اومدم عکس بگیرم طرف ماشین کند و رفت
فقط تا چند ساعت صدای موتورش تو گوشم بود

mohamad.hejazi
17-08-2009, 17:28
سلام.
اینم یه عکس از داشبورد ایمپالامون.
به آمپر بنزین هم لطفآ توجه کنید.:31:

TopGear
17-08-2009, 21:17
سلام.
اینم یه عکس از داشبورد ایمپالامون.
به آمپر بنزین هم لطفآ توجه کنید.:31:
قبلاً ندیده بودم تازه این رو فرمانی رو بستین؟ قشنگ نشده
بنزینشم که ماشاله پره، کارت سوخت داره؟

mohamad.hejazi
17-08-2009, 22:27
قبلاً ندیده بودم تازه این رو فرمانی رو بستین؟ قشنگ نشده
بنزینشم که ماشاله پره، کارت سوخت داره؟
میدونم زشت شده ولی اگه فرمان این ماشین رو از نزدیک ببینید اونوقت میفهمید برای چی بستم روش.
فرمونش مثل روز اولش نو نو هست.واین نشونه ی کم کاری ماشینه.حیف این فرمونه از بین بره.تمام آج هاش مثل روز اولش روش هست.99% فرمانهای شورلت رو که دیدم آجی دیگه روش نمونده.
کارت سوخت داره ولی تو لیست سیاهه.

TopGear
18-08-2009, 10:08
میدونم زشت شده ولی اگه فرمان این ماشین رو از نزدیک ببینید اونوقت میفهمید برای چی بستم روش.
فرمونش مثل روز اولش نو نو هست.واین نشونه ی کم کاری ماشینه.حیف این فرمونه از بین بره.تمام آج هاش مثل روز اولش روش هست.99% فرمانهای شورلت رو که دیدم آجی دیگه روش نمونده.
کارت سوخت داره ولی تو لیست سیاهه.
فکر کنم به خاطره پلاکشه که تو لیست سیاهه

fixxer
18-08-2009, 14:18
کامارو 78 که 6 سیلندر بود. کولر داشت اما خراب بود. هیچکدوم از آمپرهاش کار نمی کرد. یه جای کاپوتش انگاری آجر انداخته بودن و رفته بود تو.تو عکس دقت کنید معلومه. صندوق عقب پوسیدگی داشت. دماغه جلو احتیاج به تعمیر داشت.تودوزیش هم خیلی کار داشت تا سالم شه. کلاً کار زیاد داشت.
راستی یه مکوان مشکی عروسک هم داشت. که تو 2 تا از عکسها معلومه.چون تاریک بود نتونستم عکس بگیرم

dj.tiesto
19-08-2009, 23:51
احسن به شما دوست عزیز.
خداییش تو این چند وقته تاپیک رو تکون دادی.
کامارو در ظاهر رو پا نشون میده.این طرف فروشنده هم بود یا نه؟
راستی من اسمتونو نمیدونم.

کامارو 1969 ss

کامارو 1972 اگه اشتباه نکنم z28

dj.tiesto
19-08-2009, 23:59
پونتیاک 1992 خسته که یک می تونه یه پراجکت کار عالی باشه.
متاسفانه یادم نیست عکسشو کی گرفتم.

ایمپالا کوپه که یه زمانی 5 تومن قیمت گذاشته بود.

dj.tiesto
20-08-2009, 00:06
چلنجر 1970

دوج چارجر 1973 دوستم بهروز که از دوج بازای حرفه ایه:

dj.tiesto
20-08-2009, 00:15
دو خواهر نا تنی از دوج:

دوج رم دوکابین بهروز دوستم:

fixxer
20-08-2009, 09:30
احسن به شما دوست عزیز.

شما لطف داری. متاسفانه نزدیکای ما زیاد ماشین امریکایی نیست و گرنه اینجا رو می ترکوندم.چه عکسهای خوشگلی هم گذاشتی. آدم آب از لب و لوچش آویزون میشه!
اسم من هم مسعوده.
آره تقریباً روپا بود. اما واقعاً پروژه سنگینی بود با توجه به قیمتی که می گفت. اول می گفت 3.5. می گفت خودم 2.5 خریدم و 800 خرجش کردم و 3.5 می فروشم.بالای 3000 لیتر فقط بنزین داشت! معاینه فنی و بیمه و پلاک هم داشت. اما ماشین رو خوابونده بود تو پارکینگ. اما انگاری الان تا 2900 هم اومده. با توجه به حجم کاری که داشت به نظرم اگه یکی خیلی طالب باشه تا 2.5 می ارزه.چون یه مقدار کار برقی و درست کردن آمپرها، تودوزی، یه مقدار رسیدگی به بدنه احتیاج داشت. اما موتورش به نظر سالم میومد.

راستی اون پونتیاک 92 رو نمی تونی آمارشو دربیاری کجاست؟ البته انگاری خیلی کار داره تا ماشین شه اما هر چی باشه پونیاک 92 هستش که عشق من یکیه!:40:اگه به قیمت میدنش جوری که بازسازیش بیرزه من می خوامش.

اینم چند تا عکس از بلیزر که توش خیلی تمیز بود:

rami_hemi
20-08-2009, 10:12
احسن به شما دوست عزیز.

کامارو 1969 ss

کامارو 1972 اگه اشتباه نکنم z28

این 69 که خیلی داغونه همه جاش رنگه اونم چه رنگی
72 هم احتمالا اس اس باشه

پونتیاک 1992 خسته که یک می تونه یه پراجکت کار عالی باشه.
متاسفانه یادم نیست عکسشو کی گرفتم.

ایمپالا کوپه که یه زمانی 5 تومن قیمت گذاشته بود.

این رو که خیلی روش توی تی تی بحث کردی همه گفتن جم کردن سخته ولی به نظر من میشه

چلنجر 1970

دوج چارجر 1973 دوستم بهروز که از دوج بازای حرفه ایه:

حالا این بهروز دوج رو از تعمیر در آورد یادمه برده بود کلا صافکاری نقاشی خوشحال شده بودم که از اون وضع وحشتناک ماشین رو در آورد

دو خواهر نا تنی از دوج:

دوج رم دوکابین بهروز دوستم:

یه سوال مگه بهروز دوج رم هم داشت؟
=====================================
راستی دیزل جان حال شما احوال شما چه خبرا میبینم که سر فورد کلی کل کل میکنی توی تی تی
کاش یه آماری از این پونتیاک 92 پیدا کنی

mohamad.hejazi
20-08-2009, 10:40
چقدر این دوتا شبیه همن!
آقا عکس از عقب و پس و پیش این کامارو دیگه ندارین؟عجب رنگیه!
یه رنگ همین شکلی میزنم بهش.

dj.tiesto
20-08-2009, 11:16
camaro

1969

dj.tiesto
20-08-2009, 11:32
یه مدتی تو نخ این ایمپالا بودم اخرم امان از بی پولی.سوپر اسپرت کوپه:

dj.tiesto
20-08-2009, 11:42
آره تقریباً روپا بود. اما واقعاً پروژه سنگینی بود با توجه به قیمتی که می گفت. اول می گفت 3.5. می گفت خودم 2.5 خریدم و 800 خرجش کردم و 3.5 می فروشم.بالای 3000 لیتر فقط بنزین داشت! معاینه فنی و بیمه و پلاک هم داشت. اما ماشین رو خوابونده بود تو پارکینگ. اما انگاری الان تا 2900 هم اومده. با توجه به حجم کاری که داشت به نظرم اگه یکی خیلی طالب باشه تا 2.5 می ارزه.چون یه مقدار کار برقی و درست کردن آمپرها، تودوزی، یه مقدار رسیدگی به بدنه احتیاج داشت. اما موتورش به نظر سالم میومد.

این ب3 میلیون یکی از کامارو های بکر تهران میشه.

راستی اون پونتیاک 92 رو نمی تونی آمارشو دربیاری کجاست؟ البته انگاری خیلی کار داره تا ماشین شه اما هر چی باشه پونیاک 92 هستش که عشق من یکیه!اگه به قیمت میدنش جوری که بازسازیش بیرزه من می خوامش

طرشته.گاراژ برادر حسینمردی.
بازسازیش اصلآ به صرفه و معقول نیست چون خرجش خیلی میره بالا.
الته اگر جمع کردنی بود اون حسینمردی خودش تا حالا این کارو کرده بود چون یکی از ماسل بازای قدره.

rami_hemi
20-08-2009, 11:45
dj.tiesto جان یا بهتره بگم آقای دیزل توی تی تی
راستی بهروز چارجر رو چیکار کرد آورد بیرون یا هنوز کار داره؟ماجرای اون دوج رم بهروز چی هستش؟
اون ایمپالا کوپه هم که میگی احتملا الان قیمش شده 6-7 تومن.
ممنونم در مورد پونتیاک هم کارش اگه زیادب اشه و بدنه مشکل داشته باشه به صرفه نیست اره

dj.tiesto
20-08-2009, 12:04
این 69 که خیلی داغونه همه جاش رنگه اونم چه رنگی

این حرفو نزن.
این کامارو بی تعصب بخوام بگم از مناسبترین و ایده ال ترین کامارو های هم رده ی خودش تو ایرانه.
قیمتشم 15 میداد قبلآ الان خبر ندارم.
ماشینو یه نظر از نزدیک ببینی نظرت عوض میشه.
اون تیکه ها رو هم برای این اینجوری رنگ زده که ماشینو فعلآ نمیخواست بفرسته زیر رنگ برای همین میخواست تابلو نباشه.

احتمالا اس اس باشه

صد در صد .شک نکن که اس اس هست.من قبلآ به سپرش دقت نکرده بودم.

ن جم کردن سخته ولی به نظر من میشه

بله شدنیست اما مقرون به صرفه نیست

حالا این بهروز دوج رو از تعمیر در آورد یادمه برده بود کلا صافکاری نقاشی خوشحال شده بودم که از اون وضع وحشتناک ماشین رو در آورد

من اون موقع سوار میشدم بیشتر حال میکردم.ولی الان خیلی خوب شده.

یه سوال مگه بهروز دوج رم هم داشت؟

اره.مدل 1981
کارکرد حدود 20.000 تا بود.نو نو.در حد روز اولش.
با دنده 3 برن اوت میکرد ماشینه.خیلی سالم و نو بود.
دور و بر 18 تومن براش تموم شده بود.

راستی دیزل جان حال شما احوال شما چه خبرا میبینم که سر فورد کلی کل کل میکنی توی تی تی
کاش یه آماری از این پونتیاک 92 پیدا کنی

اخه یه عده اومدن میگن اون gt 1967 قیمتش 10 میلیونه نه 50 میلیون.
تو جایی که کوپه های خسته و خیلی معمولی مثل نوا 10-12 میلیون فی میخوره ماشینی مثل gt 50 میلیون براش زیاد نیست.

ماشین بهروز رودرانر:

before:

و اما after:

dj.tiesto
20-08-2009, 12:12
dj.tiesto جان یا بهتره بگم آقای دیزل توی تی تی
راستی بهروز چارجر رو چیکار کرد آورد بیرون یا هنوز کار داره؟ماجرای اون دوج رم بهروز چی هستش؟
اون ایمپالا کوپه هم که میگی احتملا الان قیمش شده 6-7 تومن.
ممنونم در مورد پونتیاک هم کارش اگه زیادب اشه و بدنه مشکل داشته باشه به صرفه نیست اره

منو میتونید علی یا دیزل یا علی دیزل:46: صدا کنید.
نه کار چارجر تموم شده.موتورشم جمع کرده در حد نو.
الان لنگ جلو پنجره و شیشه جلو مونده.
دوج رم پاور هم که توضیح دادم چی بود جریانش.جاتون خالی سواریش حالی میده که بنز s500 به من نمیده.صدای موتور 360 اش خیلی ناز بود.خلاصه که حیف پول نداشتم به اندازه ی کافی و الا خودم میگرفتم ازش.

احتمال گرون شدن ایمپالا که عکسشو گذاشتم تا 2-3 برابر هم هست:31:
قیمت گذاری ها خیلی فضایی شده.

شماره اقای حسینمردی رو هم پیدا میکنم براتون میذارم کسی دوست داشت با خودش صحبت کنه.

scope82
20-08-2009, 12:16
ای کاش رنگش رو یه هوا تیره تر میکرد

dj.tiesto
20-08-2009, 12:19
نمیدونم یه سری افراد واقعآ ارزش اموالشون رو نمیدونند یا با کسی لج بازی میکنند یا جو میگیرتشون.یه سری هم مثل صاحبان این سه تا کامارو واقعآ جنایت کارن:

چراغ سمند رو کامارو:!!:

من بیشتر از اون 1969 حیفم میاد که احتماۀآ صاحبش یکیه عین اون پیرمرده که کامارو 1971 خودشو به من نداد دو میلیون رفت داد اوراقش کردن روا خرید.(بچه های tt در جریانند.)

یکی از دوستام(مصطفی)
یه باراکودا زرد 1970 دیده بود میگفت صاحبش یه خانمه میگه 10 میلیون.اگه کسی از بچه ها خواست بگه من شماره صاحبشو پیدا کنم براش چون واقعآ ماشین با ارزشیه.
عکساشو به زودی میزارم.

(با رعایت قانون.چون تو روزنامه همشهری هم اگهی شده بود پس این پست فقط جنبه اعلان داشت)

dj.tiesto
20-08-2009, 12:22
ای کاش رنگش رو یه هوا تیره تر میکرد

اتفاقآ تو کارت ماشین رنگ رو به مشکی روغنی تغییر داده بود ولی نمیدونم چی شد دوباره تصمیم بر این گرفت که دوباره به رنگ کرم فکر کنه.
معذرت:
پست بدون عکس

rami_hemi
20-08-2009, 13:08
معذرت باقالی میکارم
علی جان بعضی از آدما از سر کوه میان و صاحب یه چیزایی میشن که ارزشش رو نمیدوننمثلا همین کامارو ها .
تو زمان انقلاب یه عده مفتی صاحب این ماشینا و یه سری اموال شدن که معلومه بعد یه مدت چون زحمت نکشیدن داغونشون میکنن حالا من یه زمانی ه کامارو 69 آبی توی محلمون بود صاحبش یه افسر ارتش بود حالا این خوب بود جلوی ماشین رو با نتمونه شول/مالیبو عوض کرده بود .این چراغ سمند هم واسه من شدهنمیدونم دیگه خوره وجود نمیبینم این عکس رو میخوام خود کشی کنم.
این رم پاور هم واقعا هیولایی هستش واسه خودش.
اون باراکودا رو هم دیدم واقعا ترو تمیزه 10 تومن هم مناسب هستش حیف ندارم فعلا که بخرم .

mohamad.hejazi
20-08-2009, 13:17
بیوک دو در اسکای لارک
6 سیلندر

fixxer
20-08-2009, 14:05
حیف اون پونتیاکه. اگه جم شدنی بود خودشون جمش می کردن.
quote=rami_hemi;4107545]]
اون باراکودا رو هم دیدم واقعا ترو تمیزه 10 تومن هم مناسب هستش حیف ندارم فعلا که بخرم .[/quote]

یکی از دوستام(مصطفی)
یه باراکودا زرد 1970 دیده بود میگفت صاحبش یه خانمه میگه 10 میلیون.اگه کسی از بچه ها خواست بگه من شماره صاحبشو پیدا کنم براش چون واقعآ ماشین با ارزشیه.
عکساشو به زودی میزارم.

(با رعایت قانون.چون تو روزنامه همشهری هم اگهی شده بود پس این پست فقط جنبه اعلان داشت)

آمار این باراکودا رو میدین؟اگه چیز خوبی باشه شاید ورش داشتم.

راستی علی دیزل چه جوری اون کامارو با 3 تومن جم میشه؟یه حساب سرانگشتی واسه ما میکنی؟ آخه من عاشق کامارو هستم.خیلی وقته دنبالشم. دوست دارم کارای ماشین رو هم خودم بکنم.اما تا حالا مورد مناسبی پیدا نکردم. این ماشین رو هم رفتم از نزدیک دیدم. اگه با 3 جمع میشه برم تو کارش.اما فکر نکنم با 3 جم شه. الان یه کاماروی نسبتاً تمیز رو با 5 الی 6 می تونی بگیری

scope82
20-08-2009, 16:07
بیوک دو در اسکای لارک
6 سیلندر

اگه یه ذره به این عروسک برسن و یه رنگ زرشکی بخوره قول میدم راحت 4.5 بشه فروخت
چون خیلی کمه

mohamad.hejazi
20-08-2009, 16:36
2 هفته پیش فروختش 1100
اینم برای اینکه پستم بدون عکس نباشه.

scope82
20-08-2009, 16:45
--------------------------------

scope82
20-08-2009, 17:03
---------------------------------

scope82
20-08-2009, 17:20
اون ماشین کرمه که تو عکس افتاده
ولوو نیست؟

منو بخاطر دوپست بالایی ببخشید

اینم چند تا عکس از عشقم

taghi_ramzi
20-08-2009, 17:26
بیوک دو در اسکای لارک
6 سیلندر

فرق این با اون نوای کوپه که تو همایش اردیبهشت ماه بود، چیه ؟
البته من عکس اون نوا دم دستم نیست الان؛ ولی فکر می کنم جلو و عقب و بدنه ش هیچ فرقی با اون نداره.

mohamad.hejazi
20-08-2009, 19:17
اون نوا رو ندیدم.
ولی با هم فرق باید بکنن از عقب و جلو.شاید از بقل یکی باشن.
مدلش یادم نیست 76 بود یا 77!

taghi_ramzi
20-08-2009, 23:42

بدنه یکیه ، جلو و عقب یه کم فرق دارن.
با اون قیمت که فرمودین فکر میکنم اگه اینجا بود شاید من میخریدمش.

dj.tiesto
21-08-2009, 13:39
معذرت باقالی میکارم
علی جان بعضی از آدما از سر کوه میان و صاحب یه چیزایی میشن که ارزشش رو نمیدوننمثلا همین کامارو ها .
تو زمان انقلاب یه عده مفتی صاحب این ماشینا و یه سری اموال شدن که معلومه بعد یه مدت چون زحمت نکشیدن داغونشون میکنن حالا من یه زمانی ه کامارو 69 آبی توی محلمون بود صاحبش یه افسر ارتش بود حالا این خوب بود جلوی ماشین رو با نتمونه شول/مالیبو عوض کرده بود .این چراغ سمند هم واسه من شدهنمیدونم دیگه خوره وجود نمیبینم این عکس رو میخوام خود کشی کنم.
این رم پاور هم واقعا هیولایی هستش واسه خودش.
اون باراکودا رو هم دیدم واقعا ترو تمیزه 10 تومن هم مناسب هستش حیف ندارم فعلا که بخرم .

بله. حق با شماست.
یه سری واقعآ ارزش دارایی هاشون رو نمیدونند.
یه پیام بهبودی هم براتون مینویسم که فکر میکنم جالب باشه:

مهم نیست ادم از هر چیز بهترینش رو داشته باشه.مهم اینه که از اون چیزی که داره بهترین استفاده رو بکنه.

من این جمله بالا رو چند وقته تو زندگی لحاظ کردم و تقریبآ موفق بودم.

ببخشید باقالی رفتم

حیف اون پونتیاکه. اگه جم شدنی بود خودشون جمش می کردن.
quote=rami_hemi;4107545]]

آمار این باراکودا رو میدین؟اگه چیز خوبی باشه شاید ورش داشتم.

راستی علی دیزل چه جوری اون کامارو با 3 تومن جم میشه؟یه حساب سرانگشتی واسه ما میکنی؟ آخه من عاشق کامارو هستم.خیلی وقته دنبالشم. دوست دارم کارای ماشین رو هم خودم بکنم.اما تا حالا مورد مناسبی پیدا نکردم. این ماشین رو هم رفتم از نزدیک دیدم. اگه با 3 جمع میشه برم تو کارش.اما فکر نکنم با 3 جم شه. الان یه کاماروی نسبتاً تمیز رو با 5 الی 6 می تونی بگیری

باراکودای سالمیه مدل 1970

و اما درباره ی اون کامارو.
خدمتتون عرض کنم که الان مد شده یه سری ماشین رو میذارن برای صافکاری و نقاشی میگی اقا چقدر برات تموم شد یه دفعه در میاد میگه 8 میلیون:18:!!! فکر میکنن این کار باعث شهرت میشه اما نمیدونند که مردم پشت سرش چه حرفایی میزنن:
ای چقدر پسره پخمه بود رفت تو پاچش
دمش گرم نقاشه بد جوری شونه شو گرفته و از این دست حرفا.

(البته من منظورم به هیچ کسی نیست)

ولی اون کامارو بدنه نسبتآ سالمی داشت.رنگشم بد نبود.
تودوزیش 200-300 هزار خرج داره.سیم کشی و فنی ماشین هم کلآ باید با 1 تومن جمع بشه چون ماشین 6 هستش.
ولی من یه سری پیشنهاد برات دارم که الان وقت ندارم مسعود جان احتماۀآ امشب براتون پست میکنم.

عکس ها از مصطفی :

گویا ماشین برای یه خانمه

اگه یه ذره به این عروسک برسن و یه رنگ زرشکی بخوره قول میدم راحت 4.5 بشه فروخت
چون خیلی کمه

شایدم 10 تومن.
به شرطی که قشنگ جمع بشه

فرق این با اون نوای کوپه که تو همایش اردیبهشت ماه بود، چیه ؟
البته من عکس اون نوا دم دستم نیست الان؛ ولی فکر می کنم جلو و عقب و بدنه ش هیچ فرقی با اون نداره.

کلا نوا و اسکای لارک از پلت فرم و تقریبآ 50 درصد اجزای مشترک استفاده میکنند.چه در مدل سدان و چه در کوپه.
اتفاقآ فقط جلو و عقب اتومبیل ها با هم تفاوت داره.در کل بیوک اسکای لارک نسبت به نوا عضلآنی تر جلوه میکنه البته در مدل های 1973-4 به بعد.

dj.tiesto
22-08-2009, 01:26

یکی از بچه های تی تی گذاشته بود اسمشو یادم نیست ولی چون خیلی قشنگه اینجا هم میذارم عکسشو

dj.tiesto
22-08-2009, 01:27

sourena
22-08-2009, 01:35
این عکس آخری که گذاشتی فکر کنم میدون آرژانتینه! ورودی مدرس....قبل پمپ گاز! درسته؟

dj.tiesto
22-08-2009, 01:43
مسعود جان اگه به من بگی چه قدر یه ماشین امریکایی یا یه برند خاص برات ارزش داره و حاضری چه قیمتی(سوای مادیات) پرداخت کنی براش و البته با در نظر گرفتن بودجه من میتونم کمکت کنم.
اما تا اینجا که من دستگیرم شد:
شما اگه اون کامارو ابی رو بخری 2.5 برد میکنی میدونی چرا؟
ماشینه مدل بالاست و چراغ بزرگ به قول پیرمردا کامارو پونتیاکی!! و همین خودش یه پوئن مثبته.
موتورش شش فابریکه و خیلی موتورهای کم استهلاکیه.البته کلآ جی ام کم استهلاکه.
شما می تونی اگه از طریق موتور 6 سیلندر فابریک جواب بگیری که نمیگیری یه 350 نو پیدا میکنی دور و ور 500 هزار تا 1 میلیون تومن.با خرج ستاپ کردن و این حرفا باید 1 تا 1.5 در نظر بگیری.که موتور خیلی قوی و جوابگویی هستش.
خرج ظاهری چندانی نداره ماشینه که کلآ با 1.5 تا 2 میلیون اونم جمع میشه شایدم خیلی کمتر از این.باید تمام جزییاتش بررسی بشه.بدنه ی ماشین به نظر سالم میاد رنگشم بدک نیست ولی معلومه برای رفع حاجت رنگ کرده ماشینو.باز اگه تونستی عکسای با کیفیت تر ازش بگیر تا بشه قطعی تر نظر داد.
از یه لحاظ هم اگه شما ماشینو بخری هر موقع بخوای رو هوا میزننش.
پس به نظر من تو خریدش شک نکن چون معامله ی شیرینی هستش.
اون بابا هم مطمئن باش از دلخوشی داره میفروشه و الا با 2میلیون یا 3 میلیون به اون بابا پیکان هم نمیدن.
راستی اگه خودت نخواستیش یه ندا به من بده با هم بریم ماشینو ببینیم و با صاحبش صحبت کنبم.
بازم اگر سوالی بود در خدمتم.

dj.tiesto
22-08-2009, 01:47
این عکس آخری که گذاشتی فکر کنم میدون آرژانتینه! ورودی مدرس....قبل پمپ گاز! درسته؟

درست نمیدونم.
چون عکاسش من نیستم.
یادمه از بچه های تی تی بود.
هر کسی انداخته خیلی قشنگه.

mohamad.hejazi
22-08-2009, 05:28
[QUOTE=dj.tiesto;4113809]مسعود جان اگه به من بگی چه قدر یه ماشین امریکایی یا یه برند خاص برات ارزش داره و حاضری چه قیمتی(سوای مادیات) پرداخت کنی براش و البته با در نظر گرفتن بودجه من میتونم کمکت کنم.
ماشینه مدل بالاست و چراغ بزرگ به قول پیرمردا کامارو پونتیاکی!! و همین خودش یه پوئن مثبته.
شما می تونی اگه از طریق موتور 6 سیلندر فابریک جواب بگیری که نمیگیری یه 350 نو پیدا میکنی دور و ور 500 هزار تا 1 میلیون تومن.با خرج ستاپ کردن و این حرفا باید 1 تا 1.5 در نظر بگیری.که موتور خیلی قوی و جوابگویی هستش.
خرج ظاهری چندانی نداره ماشینه که کلآ با 1.5 تا 2 میلیون اونم جمع میشه شایدم خیلی کمتر از این.باید تمام جزییاتش بررسی بشه.بدنه ی ماشین به نظر سالم میاد رنگشم بدک نیست ولی معلومه برای رفع حاجت رنگ کرده ماشینو.باز اگه تونستی عکسای با کیفیت تر ازش بگیر تا بشه قطعی تر نظر داد.
اون بابا هم مطمئن باش از دلخوشی داره میفروشه و الا با 2میلیون یا 3 میلیون به اون بابا پیکان هم نمیدن.
راستی اگه خودت نخواستیش یه ندا به من بده با هم بریم ماشینو ببینیم و با صاحبش صحبت کنبم.
به نظر من هم میآرزه الان کامارو با 3 تومن نمیدن تازه اونم با پلاک ملی بیمه و...
بهترین کار اینه که ماشین رو بخری بعد یه موتور 8 سیلندر بزاری روش اتوماتیک هم هست و حالش رو ببری.
تو عکسها اونطور که پیداست ماشین بدی نیست من مشکوکم چرا این ماشین فروش نمیره البته چند وقته دیگه تو اینترنت آگهیش نکرده شاید فروش رفته باشه!
====
اینم برای اینکه پستم بدون عکس نباشه
فورد موستانگ 68 6سیلندر
رنگ فابریک
بسیار کم کارکرد.

fixxer
22-08-2009, 14:41
مسعود جان اگه به من بگی چه قدر یه ماشین امریکایی یا یه برند خاص برات ارزش داره و حاضری چه قیمتی(سوای مادیات) پرداخت کنی براش و البته با در نظر گرفتن بودجه من میتونم کمکت کنم.

والا من الان یه کاپریس 89 زیر پامه. مشکلی هم باهاش ندارم. انصافاً هم از لحاظ امکانات و هم سواری فوق العاده هستش.ماشین روزمرگی هم هستش و هیچ آزار و اذیتی نداره.همه جا هم باهاش رفتم. اما دوست دارم یه پونی کار یا یه ماسلکار رو تجربه کنم. از لحاظ بودجه رو همین کاپریس باید حساب باز کنم. نهایتاً می تونم کاپریس رو نگه دارم و برم اون کامارو رو که روش بحثه بخرم و کم کم خرجش کنم اما مشکل بزرگی که هست خانوادمه!!! یا باید کاپریس رو بفروشم بعدش برم کامارو رو بخرم یا اینکه کامارو رو خریدم باید برم تو خیابون زندگی کنم!!:31:
علت اینکه کامارو مد نظرمه به خاطر همین شورولت کاپریسیه که دارم. چون جفتشون از یه خانواده هستن و خیلی چیزاشون مشترکه. در ضمن اینکه به عنوان ماشین روزمرگی هم میشه استفاده کردش. حالا با این شرایط اگه چیز خاص دیگه ای مد نظرته یه راهنمایی بکن.
او کامارو هم از لحاظ بدنه مشکلش کم بود. البته باید ماشین روی چال بره و زیر ماشین و شاسی اون دقیق نگاه بشه. طرف شهر ری هستش. همونجور هم که گفتم یه مکوان مشکی تمیز داشتن و مشکل پارکینگ داشتن. خودش می گفت به خاطر مشکل پارکینگ داره می فروشه. فکر کنم چون جاش پرته کسی نمیره ببینتش.
راستی یادم رفت مزایای ماشین رو بگم. رینگاش فابریک بود. فلاپ عقب داشت. فابریک کولر داشت. مدلش بالا بود. چراغهای عقبش رو هم که اشاره کردی.
راستی خواستی برو ببین حداقل خودت بخرش که دست یه آدمی بیفته که قدر ماشین رو بدونه و بهش برسه.

این باراکودا هم خیلی خوفه ولی من ماشین امریکایی رو بیشتر به خاطر دنده اتومات و فرمون هیدرولیکش دوست دارم. متاسفانه دندش دستیه. البته یه جورایی خیلی هم تمیز نیست و به نظر من واسه این ماشین این قیمت یه ذره بالاست.

dj.tiesto
22-08-2009, 17:04
کاپریس ماشین عالی و بی نظیریه.
نظر من اینه که اونو به هیچ عنوان از دست نده.
فکر فروشش رو از سرت بیرون کن.
قیمت های غیر ما دی هم که گفتم همون خانواده و حرفای این و اون و مسائلی از این قبیله که منم باهاشون باید دست و پنجه نرم کنم چون دور و ور ما همه این ماشینا رو به اسم ماشین اسقاطی میشناسن.
اگه پول نقد در حال حاضر نداری میتونی صبر کنی چند وقت یه وامی دستی چیزی از یکی بگیر ماشین از دستت نپره بعد کاراش رو هم خورد خورد انجام میدی.
اینکه رینگاش و کولر و فلاپ عقبش فابریکه خودش امتیاز حساب میشه.
باز اگه دوست داشتی یه زنگ بهم بزن یه روز با هم بریم ببینیمش.
باراکودا هم چون ماشین تکیه دلال اینجوری قیمت میده دیگه.تا اونجا که من میدونم صاحبش که یک خانم هست و کارش خرید و فروش امنریکاییه خودش 2 تومن خریده از رشت.ماشین به هیچ عنوان تمیز نیست ولی فوقالعاده سالمه.
2-3 میلیون خرج داره تا بشه عین باراکوداسبزه اقا داریوش که عکساشو گذاشتم

dj.tiesto
22-08-2009, 17:06
پونتیاک رو بهروز خرید و اوراق کرد.
البته ارزش جمع کردن نداشت.

اینم یه 69 جیگره که بهروز عکسشو انداخته

dj.tiesto
22-08-2009, 17:10
این ترانز ام رو بهروز اوراق کرد
ارزش جمع کردن نداشت

فایر برد 1969

mohamad.hejazi
22-08-2009, 18:08
با سلام.
شورلت ایمپالا 1973
8 سیلندر بوده موتورش رو تعویض کرده به 6 نوا
ماشینه سالمی بود ولی حیف که برچسب تسجیل گرفته.
=====
آقا خداییش حیفم اومد این عکس رو نزارم خیلی خوشگله.

rami_hemi
22-08-2009, 18:53
این اسکای لارک رو تقربا 3 ماه پیش دیده بودم ماشین تمیزی بود
اینم امرو.ز دیدم حیف بد افتاد دوستم یهو گازید نتونستم از عقب عکس بگیرم فکر کنم کادیلاک باشه میدونم دقیقا کجا هستش

scope82
22-08-2009, 21:32
شورلت ایمپالا مدل ۱۹۷۱

مونت کارلو ۱۹۷۸

dj.tiesto
23-08-2009, 14:46
ممنون از عکسهای ارسالیتون.
تو ایمپالا های دهه ی 70 من فقط 1973 رو دوست دارم.
و البته مونت کارلو ها هم کلآ 78 به بعد که عکس جفتش تو این صفحه اومده.
خوشحالم از اینکه تاپیک به صفحه 10 خودش رسیده.
این نشون میده تاپیک راه خودش رو داره پیدا میکنه.
به نظر من باید ثابت کنیم که اختصاص دادن یک زیر شاخه از کلوپ اتومبیل به امریکایی ها یک الزام هستش چون در اون صورت بیشتر و تخصصی تر میتونیم رو مسائل مانور بدیم.
راستی چند وقته از مدیران کلوپ خبری نیست.
شما ازشون خبر ندارید؟
بگذریم.
میبینم که امروز روز شورولته و ایمپالا.
پس منتظر باشید چند لحظه.. .. .. .. ..

dj.tiesto
23-08-2009, 15:17
این امپالا رو خیلیا تون میشناسید ولی برای اونا که نمیشناسن میگم.
طبق گفته صاحبش وقتی پدر بزگش(صاحب اصلی ماشین) فوت کرد ماشین 1 کیلومتر هم راه نرفته بود.حالا دست نوه افتاده و تو خودرو ایران اگهی کرده بود.
تو دو سه تا همایش هم اومده بود.

rami_hemi
23-08-2009, 15:52
اینو نشون فرید تو تی تی بده
اون دنبال یه همچین چیزی هستش.

dj.tiesto
23-08-2009, 23:41
اینو نشون فرید تو تی تی بده
اون دنبال یه همچین چیزی هستش.

فرید نمیشناسم.ولی یکی از دوستام (فرزین) که فکر کنم منظور شما هم همونه دنبال همچین ماشینیه.ولی این برای خیلی وقت پیشه.
فکر کنم الان فروش رفته باشه.
یکی از دوستام یه خبر خوب بهم داده حیف میتونم بگم.الان تو پوست خودم نمیگنجم.جیف گفته نگو.ببینم فردا میتونم ازش اجازه بگیرم.
در حد کامارو 2010!!

dj.tiesto
23-08-2009, 23:57
معذرت:
هر کار میکنم نمی تونم تو picbaran عکس اپ کنم.
باشه برای فردا.

rami_hemi
24-08-2009, 00:09
راس میگی فرزین بود همون آگوستا.

mohamad.hejazi
24-08-2009, 00:41
آقا یه ایمپالا 64 عین همون که بابام داشت سراغ دارم برای فرزین باید بازسازی بشه فقط یکم فی بالاست.
یکی بهم معرفی کرده تا 5-6 روز دیگه میرم ببینم ماشین رو.اگه خودم نخواستم به فرزین معرفی میکنم ماشین رو.

dj.tiesto
25-08-2009, 01:36
bebakhshid fingilisham.
emrooz rafte boodam donbal oon khabar 2010 boodam tasadof kardam zanoom terekid.
hamchenan sahebe khabar moserre ke aksasho roo nakonam
ta baad.

plymouth barracuda 1970

dj.tiesto
25-08-2009, 16:56
دیگه این زانو ی پام یاری رفتن نداره.

بیو ایک سنچوری سدان.فقط تو کف رینگاشم.
خیلی زیباست.

dj.tiesto
25-08-2009, 17:03
سابر بن

رم دو کابین:

مونت کارلو 1979:

dj.tiesto
25-08-2009, 17:05
این لینکلن رو میخواستم بخرم ولی بودجم کم اومد.
قیمتشو میگفت 4.5 مقطوع.
کسی هست بخوادش؟
اگه خواستید بگید شمارشو بدم.

dj.tiesto
25-08-2009, 17:08
این لینکلن رو میخواستم بخرم ولی بودجم کم اومد.
قیمتشو میگفت 4.5 مقطوع.
کسی هست بخوادش؟
اگه خواستید بگید شمارشو بدم.

scope82
25-08-2009, 20:26
کاپریس کوپه شیشه شکاری

dj.tiesto
26-08-2009, 01:16

dj.tiesto
26-08-2009, 01:25
کاپریس کوپه شیشه شکاری

خیلی زیباست.
1973 عشق منه.اگه بازم ازش عکس دارید لطف کنید قرار بدید ضمن اینکه من اسم شما رو نمیدونم.:11:

scope82
26-08-2009, 13:52
من مهرانم :46:
دو تا عکس دیگه از این عروسک دارم
اتفاقا این ماشین فروشیه
مرده میگه 7 تا
ولی فکر کنم تا 6.5 هم راضی بشه

اینم یه عروسک دیگه

این ماشینم حدود 8.5 قیمتشه
مدل 1365

scope82
26-08-2009, 14:24
شورلت laguna s-3
خیلی باحاله

Top-Gear
26-08-2009, 20:59
هه هه چه سوپر چارجر كوچولويي داره خيلي زيباست

TopGear
27-08-2009, 12:08
کاپریس کوپه شیشه شکاری

صاحبش قصد فروششو نداره ؟

dj.tiesto
27-08-2009, 18:47
هه هه چه سوپر چارجر كوچولويي داره خيلي زيباست

صاحبش قصد فروششو نداره ؟

سوپر شارژر کجاس؟
تا جایی که من میدونم این ماشین سوپر نداره.
اگه منظورت اونیه که از کاپوت زده بیرون اون یه بلوئر دست ساز و الکیه.
ماشینم فروشیه.14 میلیون.
خواهشا از پست های بدون عکس حتی الامکان بپرهیزید.
این سوالا رو تو پی ام هم میشه پرسید.

فورد کوپه 1973

dj.tiesto
27-08-2009, 18:53
من مهرانم :46:
دو تا عکس دیگه از این عروسک دارم
اتفاقا این ماشین فروشیه
مرده میگه 7 تا
ولی فکر کنم تا 6.5 هم راضی بشه

مهران ممنون بابت عکسای زیبات.
این ایمپالا هم واقعآ ارزششو داره تا 6 تومن.
فقط 2 تومن باید بدی همچین رنگی بزنن به ماشینت.
راستی اون شیشه شکاری که گفتی چیه؟من نمیدونم چیه؟

لینکلن:

scope82
28-08-2009, 11:05
مهران ممنون بابت عکسای زیبات.
این ایمپالا هم واقعآ ارزششو داره تا 6 تومن.
فقط 2 تومن باید بدی همچین رنگی بزنن به ماشینت.
راستی اون شیشه شکاری که گفتی چیه؟من نمیدونم چیه؟

لینکلن:

آره رنگش خیلی خوشگله
درمورد جریان شیشه شکاری هم باید بهت بگ که متاسفانه نمیدونم جریان چیه فقط دیدم که نوشته شیشه شکاری .(احتمالا باهاش دوبار رفته شکار و از داخل ماشین شلیک کرده و شیشه هاش شکاری شده یعنی مخصوص شکاره)

خب بگذریم
اگه این دوتا رو نذارم دق میکنم

یه کاماروی بکر:46:

عشق کوچک من:40:

dj.tiesto
28-08-2009, 18:19
باقالی رفتیا مهران.
بعد از تفکیک کلوپ امریکایی تاپیکی هم قرار میدیم با عنوان اتومبیل های امریکایی فروشی.اگهی هایی رو قرار تا کسایی که دنبال ماشینای خاصی میگردن میتونن از طریق این تاپیک ماشین مورد نظرشون رو پیدا کنن.
در ضمن تعبیر جالبی داشتی از شیشه شکاری.

dj.tiesto
28-08-2009, 18:22
ببخشید من عکسو تو پست قبلی قرار دادم ولی مثل اینکه لینکش کار نمیکنه.

عکس از بهروز از imc

rami_hemi
28-08-2009, 18:26
علی عکس نیست.
این پست من بمونه امشب میرم بیرون ماشیتن دیدم عکس میندازم.

mohamad.hejazi
28-08-2009, 23:26
سلام.
ماشاالله تاپیک خیلی پر رونق شده!
عرضم به حضورتون شیشه شکاری یعنی شیشه قوس دار.توجه کنید شیشه عقبش قوس داره.
آهان یادم رفت اینم یه عکس
صاحبش قبلآ میگفت 2.5
اما حالا 2 تومن میده.

scope82
29-08-2009, 10:22
باقالی رفتیا مهران.

متوجه حرفت نشدم
بیشتر توضیح بده

عکس نمیاد

ببخشید من عکسو تو پست قبلی قرار دادم ولی مثل اینکه لینکش کار نمیکنه.

عکس از بهروز از imc

عکس نمیاد:19:

سلام.
صاحبش قبلآ میگفت 2.5
اما حالا 2 تومن میده.
عکس نیست تا بیاد:46:

rami_hemi
29-08-2009, 10:22
محمد عکس نیستش.
عکس چی هستش؟

mohamad.hejazi
29-08-2009, 10:45
سلام.
نگاه کن از بس دیشب خسته بودم عکس رو آپ کردم ولی یادم رفت بزارم اینجا.
کرایسلر
رنگ ماشین آبیه
ماشین سالمیه
مدل 1970
6 سیلندر اتومات
البته سندش لاشه ایه.
یعنی صاحبی که سند به نامشه پیداش نیست
اگه این مشکل رو نداشت زیر 4 نمیداد.

TopGear
29-08-2009, 13:09
سلام
آقا محمد شما تو این کارها وارد تری ببین این ماشین چند می ارزه؟
طرف میگه حدوداً 7 تومن
گرون نمیگه؟
8 سیلندره
فقط از رنگش خوشم نیومده

rami_hemi
29-08-2009, 13:18
این ماشین رو که گفته بودن بچه ها 7 تومن میگه همونم هستش قیمت
ببین رنگ رو بجز رینگاش همه چیزش درسته

TopGear
29-08-2009, 13:27
آره همون اولش باید رینگاشو عوض کنم
اگه بخوام رنگشم عوض کنم یه مشکی متالیک بزنم چقدر آب میخوره؟

mohamad.hejazi
29-08-2009, 13:48
سلام.
این ماشین واقعآ عالیه همین طور هم کمیاب.
به نظر من هم 7 تومن میآرزه اگه 6 تومن بده که عالیه.
ماشین سالمیه جلو پنجره چراغ عقب همه فابریکه بدنه ی سالمی هم داره.
به نظر من اگه رینگ فابریک کاپریس داشت خیلی قشنگتر و فابریکتر بود.
رینگ فابریک کاپریس سراغ دارم 4 تاش 1100 هزار.
اگه میخوای بخری شک نکن.ماشین باارزشیه.

TopGear
30-08-2009, 00:27
سلام.
آقا محمد این همون ماشینیه که عکسش توی امضاتونه؟
شما ماشینو میشناسید از نزدیک دیدنش ؟ اگه اطلاعاتی دارین در مورد وضعیت موتور، بدنه و تودوزی داخلش یه دنیا ممنون میشم ارائه بدین
رنگش متالیکه یا معمولیه ؟ به نظرتون رنگشو عوض کنم یا همین خوبه و اگه عوض کنم یه مشکی متالیک بدم بزنن چقدر تموم میشه هزینش؟
قطعات یدکی این ماشین پیدا میشه؟
اگه خودتون پول داشتین میخریدین اینو؟
چرا اینقدر گرونه رینگ فابریک
موتورش 8 سیلندره حجمش چند اینچ مکعب میشه و همینطور اسبش چقدره؟
اینم عکس توش

dj.tiesto
30-08-2009, 05:32
علی عکس نیست.
این پست من بمونه امشب میرم بیرون ماشیتن دیدم عکس میندازم.

خرزو خانیه.

سلام.
صاحبش قبلآ میگفت 2.5
اما حالا 2 تومن میده.

نظر لطفتونه شما هم خرزو خانی شدی که.

متوجه حرفت نشدم
بیشتر توضیح بده

عکس نمیاد

عکس نمیاد:19:

عکس نیست تا بیاد:46:

برای اگهی ها میگم رفتی تو باقالیا

(( عکس ماشین های امریکایی که میبینید رو اینجا بزارید))

محمد عکس نیستش.
عکس چی هستش؟

سلام
آقا محمد شما تو این کارها وارد تری ببین این ماشین چند می ارزه؟
طرف میگه حدوداً 7 تومن
گرون نمیگه؟
8 سیلندره
فقط از رنگش خوشم نیومده

نقطه ی قوت این ماشین رنگشه و اینکه دو دره ماشین هم میرزه اگه پولت نقده 1 درصد هم شک نکن تو خریدش.

آره همون اولش باید رینگاشو عوض کنم
اگه بخوام رنگشم عوض کنم یه مشکی متالیک بزنم چقدر آب میخوره؟

اتفاقا رینگاش عالیه حرف نداره ولی خب فابریک.

سلام.

شما ماشینو میشناسید از نزدیک دیدنش ؟ اگه اطلاعاتی دارین در مورد وضعیت موتور، بدنه و تودوزی داخلش یه دنیا ممنون میشم ارائه بدین
رنگش متالیکه یا معمولیه ؟ به نظرتون رنگشو عوض کنم یا همین خوبه و اگه عوض کنم یه مشکی متالیک بدم بزنن چقدر تموم میشه هزینش؟
اینم عکس توش

این شلبی gt500 النور خسرو قاسمیه که روزای اخر جمع شدنشه.امروز فردا میاد تو خیابون و دل همه رو میبره و میشه اولین ماستنگ 100 میلیونی به بالا.کارش خیلی تمیز در اومده.موتورشم کبری جت 427 هستش.

اینم مک وان کروکش که فکر کنم 35-40 گذاشته برای فروش:

اینم لینکلنه 66:

dj.tiesto
30-08-2009, 05:52
چارجر 1966 R/T دور و بر 20 میلیون.

چارجر 1973

چلنجر 1974 اقای واروژ:

dj.tiesto
30-08-2009, 05:53

چارجر 1973

چلنجر 1974 اقای واروژ:

mohamad.hejazi
30-08-2009, 13:20
اینم عکس توش
نه ماشین تهرانه من از نزدیک ندیدمش.
ولی پدرم که آگهی ماشین رو دید گفت این ماشین تمیزیه.
رنگش همین خوبه.اگرم بخوای رنگش کنی یه رنگ درجه 1 چون سقفش چرمه 1.5 الی 2 در میاد.
ولی رنگش خوبه.
بله دقیقآ همین ماشینیه که تو امضامه من عاشق استیل 73 هستم.
همیشه آرزو داشتم یه 73 داشته باشم که خدا هم داد.
اگه پول داشتم 100% میخریدم.یه بار هم به سرم زد که بهش زنگ بزنم بگم با ایمپالای خودمون معاوضه میکنه بعد دیدم یکم احمقانست.
زیادم گرون نیست رینگش به خاطر اینکه کمه و هم قشنگ.
موتورش بستگی داره.
اینها موتور 400 350 305 داره.
این 305 نیست.
یا 350 یا 400
باید زنگ بزنی بهش بپرسی.
اسبش هم حدود 165.اگه 400 باشه بیشتره.
ولی در کل ماشین خیلی خوبیه اگه میخوای بخری زود بخر شک نکن.

TopGear
30-08-2009, 14:09
نه ماشین تهرانه من از نزدیک ندیدمش.
ولی پدرم که آگهی ماشین رو دید گفت این ماشین تمیزیه.
رنگش همین خوبه.اگرم بخوای رنگش کنی یه رنگ درجه 1 چون سقفش چرمه 1.5 الی 2 در میاد.
ولی رنگش خوبه.
بله دقیقآ همین ماشینیه که تو امضامه من عاشق استیل 73 هستم.
همیشه آرزو داشتم یه 73 داشته باشم که خدا هم داد.
اگه پول داشتم 100% میخریدم.یه بار هم به سرم زد که بهش زنگ بزنم بگم با ایمپالای خودمون معاوضه میکنه بعد دیدم یکم احمقانست.
زیادم گرون نیست رینگش به خاطر اینکه کمه و هم قشنگ.
موتورش بستگی داره.
اینها موتور 400 350 305 داره.
این 305 نیست.
یا 350 یا 400
باید زنگ بزنی بهش بپرسی.
اسبش هم حدود 165.اگه 400 باشه بیشتره.
ولی در کل ماشین خیلی خوبیه اگه میخوای بخری زود بخر شک نکن.
ممنونم از اطلاعاتی که دادین
عجب پدری دارین اینترنتم میره

از این ایمپالای آبی که تو عکسه بگو

اینم یه 75 که پست بدون عکس نباشه

mohamad.hejazi
30-08-2009, 15:51
[QUOTE=TopGear;4148295]ممنونم از اطلاعاتی که دادین
عجب پدری دارین اینترنتم میره
نه بابا پدر من کجا تو اینترنت میره.من خودم میبینم. بعضیهاشو اگه پدرم خونه باشه صداش میزنم تا ببینه.
===
آقا من الان عکس میخواستم بزارم تو سایت picbaran وسط کار ارور میده خواهشآ یه سایت خوب معرفی کنید.

rami_hemi
30-08-2009, 23:46
علی این چرا اینقده گرون ولی ترو تمیزه بد نیست خداییش به دلم ننشست.
اینو کی ول کرده رفته دیگه.

dj.tiesto
31-08-2009, 02:51
نظرتون راجع به اون النور خسرو قاسمی چیه؟

راستی اون چارجر 73 قرمز رو خیلی دوست دارم.

اینم تقدیم.

منتظر عکساتونم.
برای اپلود هم میتونید از سایت AMPLE.SE استفاده کنید.

fixxer
31-08-2009, 09:56
پونتیاک پاریژانه مدل 1964 که خیلی تمیز بود. البته یه بار کامل رنگ خورده بود. اما بدنه سالمی داشت.

dj.tiesto
01-09-2009, 00:03
مسعود برای این 64 مشتری دست به نقد دارم.فروشندست یا نه؟

fixxer
01-09-2009, 08:24
مسعود برای این 64 مشتری دست به نقد دارم.فروشندست یا نه؟

نه بابا. طرف ماشینشو می پرستید! همین عکسهارو هم وقتی هیچکس نبود سریع گرفتم. وگرنه مطمئنم گیر می داد که چرا عکس گرفتی!!چون هر چی باهاش می خواستم حرفی بشم سر بالا جواب می داد.

راستی اون چارجر 66 هم که عکسشو اول صفحه گذاشتی یه موقعی دست یکی از فامیلامون بود. اون موقع خیلی تمیز بود. حالا عکسهاشو گیر میارم و می ذارم.

mohamad.hejazi
01-09-2009, 21:58
سلام.
پونتیاک لمانز
دو در
8 سیلندر(فعلآ 6 روشه)
تا 2900 هم میده.
ولی در کل زیاد تمیز نیست ماشینش.

D r i v e r
02-09-2009, 00:32
سلام
من مظورتون رو از چیزی که در مورد این عکس گفته بودین نفهمیدم
مسخره کرده بودین دیگه :دی

rami_hemi
02-09-2009, 01:38
امیر حالت خوش نیست انگار
این یه النور 68 هستش فکر کنم دارن میسازنش البته یه فستبک معمولی بود که میکننش النور
اصلا تو با کی هستی؟

D r i v e r
02-09-2009, 02:44
امیر حالت خوش نیست انگار
این یه النور 68 هستش فکر کنم دارن میسازنش البته یه فستبک معمولی بود که میکننش النور
اصلا تو با کی هستی؟
آخه من هرچی به ریخت ماشین نگاه کردم بهش نمیخورد بخواد ماشین بشه
اونم چی
100 تومن بیارزه
این اشتباه رو بذارین از روی بی اطلاعات بودن :13::45:

rami_hemi
02-09-2009, 09:35
نه غزیز خیلی ها میگفتن این رو باید بادیکیت آماده می آوردن .
تا جایی که میدونم حتی موترو هم تقویت شده صبر کن من یه عکس النور برات بذارم سیر کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _Side_view.jpg

dj.tiesto
02-09-2009, 10:12
سلام
من مظورتون رو از چیزی که در مورد این عکس گفته بودین نفهمیدم
مسخره کرده بودین دیگه
خیر صحبت مسخره کردن نیست.
اصلآ هم خوشم نمیاد کسی ماشین کسی رو مسخره کنه.
این ماشین شلبی جی تی 500 هستش با بادی کیت النور(فیلم سرقت در 60 ثانیه.)

البته یه فستبک معمولی

رامین جان همچین معمولی نیست.
موتور کبری جت فابریک شلبی روشه.

آخه من هرچی به ریخت ماشین نگاه کردم بهش نمیخورد بخواد ماشین بشه
اونم چی
100 تومن بیارزه
این اشتباه رو بذارین از روی بی اطلاعات بودن

مطمئنآ به حساب بی اطلاعات بودنتون میذارم چون اگه اطلاعات داشتید میدونستید که از پیت حلبی هم میشه ماشین در اورد چه برسه به این هیولا.
شما دعا کن زود تر اماده شه و بیاد تو خیابون تا ببینی کیا حاضرن بالای 100 تا بشمرن.

dj.tiesto
02-09-2009, 10:18

rami_hemi
02-09-2009, 12:08
علی مگه این یه فست بک معمولی نبود که اینطوریش کردن؟
خب من یادمه میگفت یه کبرا جت آورده براش گذاشته روش .

fixxer
02-09-2009, 13:41
اینم از عکسهایی که از این ماشین داشتم. صاحب قبلیش که یکی از فامیلهای دورمون بود چند روز پیش سالگرد مرگش بود. یه صلوات واسش بفرستید. اونموقع این ماشین خیلی تمیز بود.

اینم از عکسهای من. همین 2 تا رو داشتم:

mohamad.hejazi
02-09-2009, 14:07
اینم از عکسهایی که از این ماشین داشتم. صاحب قبلیش که یکی از فامیلهای دورمون بود چند روز پیش سالگرد مرگش بود. یه صلوات واسش بفرستید. اونموقع این ماشین خیلی تمیز بود.

وای fixxer جان عجب چارجر تمیزی بوده.خدا بیامرزه صاحبش رو.
اینم عکس از من.
ایمپالا تمیز مدل 76.

mohamad.hejazi
03-09-2009, 23:02
سلام.
کاپریس
مدل 1980
موتور 305
2 در
این ماشین سالهای 77-79 بود مال پدر من بود.
پدر من این ماشین رو چید.
رنگش کرد
تودوزی طرح فابریک انداخت
لاستیک
قالپاق فابریک
تعمیر موتور
چراغ عقب
و...
اون موقع خیلی نو بود اون باربند و توری رو صاحب بعدیش انداخته روش.
پدرم میگه سواری خیلی خوبی داشت.
تو اصفهان هم همین یه دونه 2 در رو دیدم.
الان یه رنگ و صافکاری خوب میخواد.
بابام ماشین رو 3 تومن فروخت هنوز هم همون که از بابام ماشین رو خریده دارتش.
الان هم میگه 5 تومن میفروشم.

dj.tiesto
04-09-2009, 15:11
علی مگه این یه فست بک معمولی نبود که اینطوریش کردن؟
خب من یادمه میگفت یه کبرا جت آورده براش گذاشته روش .

رامین جان این ماشین یه فستبک جی تی بود.که به خودی خود معمولی حساب نمیشه.
الان هم کلیه قطعات که رو ماشین کار شده از چراغ و پرژکتور و هود اینا بگیر تا کلیات مثل موتور و گیر بکس همه شلبی 500 جم شده.
خود عمو خسرو میگفت 45 براش اب خورده تا الان.

مسعود احتمالآ این اقا که فوت شدن یه شریک دیگه هم نداشتن.
چون یه زمانی من میخواستم اینو بخرم(پارسال) یه پسره گفت مشکل ورثه ای داره باید بره انحصار وراثت.منم از اونجا که از مال ورثه ای میترسم و اینکه یه قیمت ترسناک دادن فرار کردم.به نظرم ماشینR/Tبود.تو حکیمیه هم بود.درسته؟

Benygh
04-09-2009, 15:32
من خیلی از این ماشین ها دوست دارم ..
اینها رو اگه بگیری یکی تمیزش رو و تو شهر برونی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
ضبط و کولر و اینا داره ؟! :-؟
انده جوادی ...

یکی از این تمیزهاش که تو این عکس آخری هست قیمتش چنده ؟!

البته من ماشین نمیشناسم فقط خوشم میاد و یکی میخوام داشته باشم ...

rami_hemi
04-09-2009, 16:00
نه مشکل پلاک نباشه یعنی تمیز باشن پلاک ملی هم جور میشه میتونی برونی .
کولر و ضبط دارن و اگر هم مدلی بود که نداشت کلور خودشون رو میشه پیدا کرد و روش نصب کرد .
اینا هیچوقت مثل پیکان گوجه ای جواد نمیشن و تازگیها آر دی و روا و پراید به این افتخار نائل شدن
آمریکایی یه روحیه خاص خودش رو داره که همیشه بالاتر از دیگر ماشین سوار ها هستش
من کلا به دو ماشین تویایران اعتقاد دارم :آمریکایی و آلمانی که پرستیژخاص خودشون رو دارن.
شما برای اینکه راحت باشین توصیه میکنم با نوا یا بیویک شروع کنید.

dj.tiesto
04-09-2009, 16:19
ضبط و کولر و اینا داره ؟! :-؟
انده جوادی ...

یکی از این تمیزهاش که تو این عکس آخری هست قیمتش چنده ؟!

البته من ماشین نمیشناسم فقط خوشم میاد و یکی میخوام داشته باشم ...

ظبط و کولر؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگید اگه اینا نباشه چی میشه؟
در مورد جواد بودن هم بگم دیروز کل خیابون ولیعصر تو کف یه مونت کارلو فابریک و یه ترانز ام 72 بودن.
یه بابایی ... هم با سی ال اس چسبیده بود به ترانز ام ببینه میفروشه یا نه ولی صاحبش جواب هیچ کس رو نمیداد.
با ماشینش لذت میبرد
شکی نیست که از این ماشینا اطلاعاتی ندارید پس
تو یک کلام بهتون بگم سمت این ماشینا نرید که به دردتون نمیخوره.

dj.tiesto
04-09-2009, 16:22
بچه ها حدس بزنید چیه؟تا بقیه عکساشو بذارم.
راستی خواهشآ پستاتون همراه با عکس باشه.
چت روومش نکنید.

mohamad.hejazi
04-09-2009, 16:57
با سلام.
من میگم دوج چارجره!

BLACK-BLACK
04-09-2009, 17:12
بچه ها حدس بزنید چیه؟تا بقیه عکساشو بذارم.
راستی خواهشآ پستاتون همراه با عکس باشه.
چت روومش نکنید.

با سلام.
من میگم دوج چارجره!

چارجر 68 یا 69 یا 70 به احتمال زیاد 69 هستش.

میشه بپرسم محل عکس کجاس؟
ایا ماشین فروشیه؟

اینم چنتا عکس از من:

corey
04-09-2009, 17:14

scope82
05-09-2009, 12:50
میشه بپرسم محل عکس کجاس؟
ایا ماشین فروشیه؟

اینم چنتا عکس از من:

[/quote]

این ماشین چیه؟
خیلی خوش تیپه
یکم از این اطلاعات بهم بدین

rami_hemi
05-09-2009, 12:58
میشه بپرسم محل عکس کجاس؟
ایا ماشین فروشیه؟

این ماشین چیه؟
خیلی خوش تیپه
یکم از این اطلاعات بهم بدین

احتمال قوی فور ماستنگ 73 کوپه اتاق ماشین تمیز هستش شیشه ها سر جاش بدنه قر شده گی نداره
در مورد پوسیدگی نمیشه چیزی گفت.

rami_hemi
06-09-2009, 14:54

dj.tiesto
06-09-2009, 15:09
dodge charger R/T 1968
موتور 440 مگنوم اکبند.
بدنه تزیینات و کلآ همه چیز فابریک نو در حد روز اول قیمتشم 80 میلیونه.
جاشم سر مخفه.

یه مدت 40 قیمت میداد ولی مثل اینکه الان فی رو برده بالا.
حق هم داره.ماشینش تکه.
راستی برادر black-black
, scope 82 میشه بگید بچه کجا هستید.
این عکسا که گذاشتید برای گاراژ یکی از رفیقامه.سر عارف.صاحب همون فستبک 67.

چارجر R/T:

mohamad.hejazi
06-09-2009, 18:10
بابا رامین ایول عکس عشق من رو میزاری بعد مشخصاتش رو نمیزاری؟
نپرسیدی فروشیه؟اگه قیمتش خوب باشه میخوامش.

BLACK-BLACK
06-09-2009, 18:28
[QUOTE=dj.tiesto;4177520]dodge charger R/T 1968
موتور 440 مگنوم اکبند.
جاشم سر مخفه.

حق هم داره.ماشینش تکه.
راستی برادر black-black

[I[/QUOTE

فوق العاده گرونه حیف که چند وقت پیش پول نداشتم وگرنه یه چارجر دایتونا رو که صاحبش 15 گفته بود میخریدم
در هر حال من فقط اطاق چارجر های نسل دوم رو دوست دارم وگرنه از نظر موتوری فوق العاده پرمصرفن حتی مصرفشون از محصولات جنرال موتور هم بیشتره

من به شخصه بچه افسریه ام ولی تو همین پایینا میپلکم اون گاراژ هم روبروی مدرسه راهنماییمون بود

بابا دمت گرم پس اشنا دراومدیم ماشین در اصل برای صافکار همون گاراژ هستش راستی شما رفیق اقا رضایی یا اقا محمود؟

rami_hemi
06-09-2009, 19:16
بابا رامین ایول عکس عشق من رو میزاری بعد مشخصاتش رو نمیزاری؟
نپرسیدی فروشیه؟اگه قیمتش خوب باشه میخوامش.
محمد جان شرمنده اینا رو دوستم انداخته زنگ زد بهم فلان ماشین چیه گفتم عکس بگیر بیار برام
این ماشتنگ 73 فست بک مسی رنگ خودم میدونم الان کجاس ماشین رنگ و روش رفته خودم نپرسیدم ازش خیلی وقته ندیم ماشین رو حتما اینبار رفتم میپرسم ازش.

123456
06-09-2009, 22:15
موتور 440 مگنوم اکبند.
جاشم سر مخفه.

حق هم داره.ماشینش تکه.
راستی برادر black-black

[I[/QUOTE

فوق العاده گرونه حیف که چند وقت پیش پول نداشتم وگرنه یه چارجر دایتونا رو که صاحبش 15 گفته بود میخریدم
در هر حال من فقط اطاق چارجر های نسل دوم رو دوست دارم وگرنه از نظر موتوری فوق العاده پرمصرفن حتی مصرفشون از محصولات جنرال موتور هم بیشتره

من به شخصه بچه افسریه ام ولی تو همین پایینا میپلکم اون گاراژ هم روبروی مدرسه راهنماییمون بود

بابا دمت گرم پس اشنا دراومدیم ماشین در اصل برای صافکار همون گاراژ هستش راستی شما رفیق اقا رضایی یا اقا محمود؟
چارجر که مال صف احمدی هست

چرا خالی میبندی دایتونا فقط یه قرمز هست که مال دوست منه دیگه تو ایران دایتونا نداریم

BLACK-BLACK
06-09-2009, 22:24
[QUOTE=BLACK-BLACK;4178304]
چارجر که مال صف احمدی هست

چرا خالی میبندی دایتونا فقط یه قرمز هست که مال دوست منه دیگه تو ایران دایتونا نداریم

اصلا چارجر واسه هر کسی که هست مبارکش باشه وانشاالله به پای هم پیر شن و به هر قیمتی هم که عشقشه بفروشه.

مواظب حرف زدنت باش این دفعه رو چون کاربر تازهواردی ندید میگیرم ولی دفعه بعد.......

123456
06-09-2009, 22:28
[QUOTE=123456;4179220]

اصلا چارجر واسه هر کسی که هست مبارکش باشه وانشاالله به پای هم پیر شن و به هر قیمتی هم که عشقشه بفروشه.

مواظب حرف زدنت باش این دفعه رو چون کاربر تازهواردی ندید میگیرم ولی دفعه بعد.......

ببخشید ولی میشه لطفا بگید کجاس اون دایتونا اگه زیر 30 تومن بفروشه هنوز من خودم 5 تومن به شما میدم
معذرت

123456
06-09-2009, 22:31
ببخشید قصد بدی نداشتم
در ضمن من اینجا بیش از 300 تا پست در این بخش داشتم ولی پسوردم یادم نیس
اگه اون دایتونا زیر 30 نومن باشه من 5 ملیون به شما شیرینی میدم
ممونو که من رو راهنمایی میکنید
چون تا جایی که یادمه فقط 1 دونه دایتونا هست

BLACK-BLACK
06-09-2009, 22:35
ببخشید قصد بدی نداشتم
در ضمن من اینجا بیش از 300 تا پست در این بخش داشتم ولی پسوردم یادم نیس
اگه اون دایتونا زیر 30 نومن باشه من 5 ملیون به شما شیرینی میدم
ممونو که من رو راهنمایی میکنید
چون تا جایی که یادمه فقط 1 دونه دایتونا هست

تا اونجایی که ما فهمیدیم دایتونا به قیمت 15 فروخته شد الانم رفته برای بازسازی .ضمنا درسته گفتیم تو ایران کمه ولی نه اینکه 1 دونه باشه!حداقل عکس 2 تا رو خودم دیدم

123456
07-09-2009, 08:36
تا اونجایی که ما فهمیدیم دایتونا به قیمت 15 فروخته شد الانم رفته برای بازسازی .ضمنا درسته گفتیم تو ایران کمه ولی نه اینکه 1 دونه باشه!حداقل عکس 2 تا رو خودم دیدم

واقعا خیلی جالبه
اگه براتون امکان داره اون عکس رو پیدا کنید
به جز این

خیلی خیلی خیلی برام مهمه

BLACK-BLACK
07-09-2009, 09:22
واقعا خیلی جالبه
اگه براتون امکان داره اون عکس رو پیدا کنید
به جز این

خیلی خیلی خیلی برام مهمه

fبرو تو سایت iranmashin بگرد هم عکسشو پیدا میکنی هم اگهیشو هم توضیهشو که 15 فروخته شد.

scope82
07-09-2009, 10:49
من بچه رشتم
تو محل سکونت نوشتم که Rain City
اون عکس ماستانگ هم از پست بالاییش نقل قول کرده بودم.

123456
08-09-2009, 08:21
fبرو تو سایت iranmashin بگرد هم عکسشو پیدا میکنی هم اگهیشو هم توضیهشو که 15 فروخته شد.

به بابا اونا که سر کارین کدوم آدم نادونی دایتونا رو 15 تومن میفروشه حداقل 200ملیون قیمتشه

dj.tiesto
08-09-2009, 08:47
موتور 440 مگنوم اکبند.
جاشم سر مخفه.

حق هم داره.ماشینش تکه.
راستی برادر black-black

[I[/QUOTE

اتفاقآ اصلآ گرون نیست.قیمتش همینه.هر جای دنیا که بری چارجر به این تمیزی همینه.
دیتونا طبق امار موثق اداره پست و اداره گمرک و اقای برزو سپاسی( نویسنده مجله ماشین ) کلآ 5 تا وارد ایران شده.3 تاش خارج شده دوباره از ایران.به مقصد سوییس(جالبه دو تاش به اسم یه نفر بوده) و یکیش هم به مکانی نا معلوم.
یکیش رو هم همونطور که رفیقمون گفت الان صاحب داره.یکیشممعلوم نیست کدوم قبرستونی افتاده.در ضمن هیچ جوره با عقل جور در نمیاد که 15 بده اونو.(البته جسارت نمیکنما)تو کل دنیا دایتونا سالم زیر 100 میلیون فی نمیخوره.
به نظر خودت تو مملکتی که یه پونتیاک ترکیده بیس 20 میلیون فی میخوره کی میاد دایتونا رو که فقط دو تا تو ایرانه بده 15 تومن.بد نیست به این یه نیگا بندازید

در ضمن من ایران ماسل کار رو از اون اول دنبال میکردم ولی هنوز دیتونا ندیدم توش.
در ضمن بچه محل در اومدیم.

تو اون گاراژ هم حمید رفیق جینگمه.

ببخشید ولی میشه لطفا بگید کجاس اون دایتونا اگه زیر 30 تومن بفروشه هنوز من خودم 5 تومن به شما میدم
شرط میبندم تو امیر موپاری.:46:
منم diesel
اره؟؟ خودتی.
لحنت تابلو ه.

:5:

فقط دو تا.

گشتم نبود نگرد نیست.

اینم اگهی یه چارجر 500 کارکرده.

dj.tiesto
08-09-2009, 08:54
رسمآ چت رووم شده اینجا دیگه؟/؟؟

fixxer
08-09-2009, 12:37
مسعود احتمالآ این اقا که فوت شدن یه شریک دیگه هم نداشتن.
چون یه زمانی من میخواستم اینو بخرم(پارسال) یه پسره گفت مشکل ورثه ای داره باید بره انحصار وراثت.منم از اونجا که از مال ورثه ای میترسم و اینکه یه قیمت ترسناک دادن فرار کردم.به نظرم ماشینR/Tبود.تو حکیمیه هم بود.درسته؟

آره. زدی تو خال. خودشه

اینم یه شورولت فوق العاده تمیز. اینجوریشو تا حالا ندیده بودم. باور کنید قسمت بارش اندازه یه 405 بود. یه مقداری دراز بود. تو عکس خوب معلوم نیست. تا اومدم ازش عکس بگیرم صاحبش اومد و سریع گازو گرفت و رفت! به همین خاطر از توش نتونستم عکس بگیرم.

mard_khasteh
08-09-2009, 14:07
سلام... این همون کروت هستش که گفته بودم.. از نزدیک دیدمش اگه اشتباه نکنم مدلش 73-75 بود..

لینک عکس بزرگ زیرشه..

mohamad.hejazi
08-09-2009, 14:17
ببخشید دیگه...فعلآ دوربین ندارم مجبورم عکس های ماشین خودمون رو بزارم.

TopGear
08-09-2009, 21:32
ببخشید دیگه...فعلآ دوربین ندارم مجبورم عکس های ماشین خودمون رو بزارم.
محمد جان واقعاً حال دادی به ما
این ماشین عشقه من :40:
تکراری هم باشه قبول داریم زیاد عکس بزار از این ماشینتون:10:
راستی پلاک کردین ماشینو؟

123456
08-09-2009, 23:02
شرط میبندم تو امیر موپاری.
منم diesel
اره؟؟ خودتی.
لحنت تابلو ه.

سلام خودمم چطوری دوست نیکو ؟
من خودم تو ایران ماشین 1000تا باقالی تا حالا کشت کردم آگهی های اکی هم زیاد دادم برا خنده ،معلومه که دایتونا دیگه نداریم
فقط یه رودرانر سوپر برد بوده که اوراق شده اونم مدل 70 بوده و زرد رنگ منم خودم ندیدمش ولی ماشین باز قدیمیا خیلیا شون میگن

mohamad.hejazi
08-09-2009, 23:09
سلام.
باشه چشم حتمآ به زودی چند تا عکس و توضیحاتی کامل در باره ی این ماشین براتون میزارم.
===
بیوک اسپیشیال
8 سیلندر

123456
08-09-2009, 23:10

mohamad.hejazi
08-09-2009, 23:53
سلام.
خب اینم شورلت نوا مون.
مدل 1356-1977
c3
دنده دستی 3 سرعته
اینم تاریخچه ی ماشین:
این ماشین رو 8 سال پیش بابام تو خیابان میبینه و میخره.به قیمت 2 میلیون.
مال یه دکتر بود و از اول دست خودش بوده.
این ماشین 8 سال پیش تمیز ترین نوای 56 اصفهان بود.حالا هم تا حدودی هست.!!
من بابام از نوا خوشش نمیاد ولی بابام میگه این ماشین اون روز که من خریدم به قدری نو بود که دیگه کاری نداشتم نوا باشه!!!
رنگ سقف کاپوت و صندوقش و لای درها فابریکه.
موکت کف- صندوق عقب- سقف فابریکه.
تودوزیش هم فابریک بود که خود پدرم تودوزیش رو عوض کرد.
ماشین فنیش و زیر پاش واقعا دست نخوردست.موتورش 1 بار تعمیر شده
داخلش قرمزه
متآستفانه این ماشین رو چند سال پیش پدرم به یکی از دوستاش قرض میده به مدت 1 سال تا یه ماشین بخرن.تو این 1 سال یکم ماشین شلاق خورد مثلآ جلو پنجره اش شکست(البته قابل تعمیره)یه تصادف کوچولو کرد-موکت سقفش پاره شد-دورش یکم خط و خش افتادو چند تا چیز دیگه...
اما همین حالا هم آمریکایی سوار رخ ماشین رو که میبینه میفهمه چیه.
البته بگم بگم این ماشین c3 و مدل 56 است و نسبت به نوا های دیگه خیلی کمتر تو ایرانه.
برای همین تو کلاس خودش مقایسه میشه.
تا 160 تا باهاش رفتم.بیشتر نمیره!!
اولین ماشین آمریکایی که پشتش نشستم اینه!!!با این ماشین عاشق آمریکایی شدم!
خودم خیلی ناراحتم که این ماشین به نوگیه 8 سال پیش نیست.
راستی مونتاژ خود آمریکاست.

dj.tiesto
09-09-2009, 06:56
امیر این ریورا همینه که 15 اگهی شده؟
راستی عکساتو کامل بذار یعنی ادرس مستقیمشو بذار چون اینجا تامبنیلی نمیشه عکس بذاری.

dj.tiesto
09-09-2009, 06:56
امیر این ریورا همینه که 15 اگهی شده؟
راستی عکساتو کامل بذار یعنی ادرس مستقیمشو بذار چون اینجا تامبنیلی نمیشه عکس بذاری.

rami_hemi
09-09-2009, 09:03
امیر اون عکسا رو از کجا پیدا کردی واقعا اونم فرمولا 72 خیلی قشنگه فروشی نیست؟
======================================
محمد میشه بگی این همه ماشین رو کجا نگه میدارین؟جا واسه خودت مونده؟
کامی رو کجا بردی؟
راستی کدوم یکی از این ماشینا تا حالا پلاک شدن؟

mohamad.hejazi
09-09-2009, 11:39
با سلام.
این ماشین رو 4 ماه پیش بنده لو دادم و فعلآ در پارکینگ نیروی انتضامی لالا کرده.البته جاش خوبه.
فعلآ هیچ کدوم پلاک نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
البته به زودی میشه.
بچه ها دعا کنید یه بلیزره مدل 79 بخریم.ماشین الان شماله شاید خریدیمش.

rami_hemi
09-09-2009, 11:52
ما دعا میکنیم
راستی تازگیا تی تی رو دیدین؟
امیر موپار چیکار میکنه؟
همه عکسامونر و میذاره اونجا .
الان رفتم عکس ماستنگ مسی رو دیدم کلی خندیدم
علی خیلی خوب افتادی.

mohamad.hejazi
10-09-2009, 02:32
یه عکس فوق هنری.!!!:31:

TopGear
10-09-2009, 05:05
یه عکس فوق هنری.!!!:31:

ایول
تاریخچه ایمپالا!؟:46:
پلاک کردین ایمپالارو؟
--------------------------------------

mohamad.hejazi
10-09-2009, 13:52
سلام.
تو تاپیک کلوپ آمریکایی تاریخچه ایمپالا رو نوشتم.
اینجا هم به زودی عکس های کاملی از ایمپالا به همراه توضیح میزارم.

mohamad.hejazi
10-09-2009, 19:42
سلام.
اینم عکس های کاملی از ایمپالا.
==========
به فرمان ماشین دقت کنید...عین روز اولشه...به خط وسط فرمان نگاه کنید(سیاه)90% شورلت هایی که دیدم دیگه اون خط سیاه سفید شده(سائیده شده)یا به آج های روی فرمان(البته تو عکس زیاد معلوم نیست)دقت کنید 95% شورلتهایی که دیدم دیگه صاف شده.
یا به چراغ عقب های ماشین دقت کنید.
روی هر چراغ دور تا دور نوار سفید رنگ هست.
اینم تو خیلی از ایمپالا های دیگه که دیدم دیگه اون رنگ سفید رفته...
خیلی دلیل دیگه ارم که نشون میدم این ماشین خیلی کم کار کرده.(قصدم به خدا تعریف نیست)

==========
معایب ماشین:
دور تا دور ماشین رو مالوندن ولی متآسفانه پیش نقاش و صافکار بیخودی بردن برای همین بدنه ماشین کمی موج داره.البته درست میشه ولی خرج خیلی داره
---
سپر جلوی ماشین اگه توجه کنید میبینید یه تقه خورده یکم تو رفته که البته تا چند روز دیگه با یه سپر کاملآ سالم عوض میشه.
نمیشه گفت 6 سیلندر بودن ماشین یا نداشتن کولر و شیشه برقی عیبه پس اینها رو فاکتور میگیریم.
کاپوت ماشین بتونه داره که به نظر من این ماشین نباید کاپوتش بتونه داشته باشه.(سقف و صندوقش بتونه نداره)
از لحاظ فنی هم گیربکسش خرابه(تقه میزنه)باید تعمیر بشه.
رادیاتورش هم عوض بشه بهتره
راستی موتور ماشین هم فقط یه بار تعمیر کامل شده.
==========
یه نکته جالب دیگه که هست
صاحب دومی ماشین میگفت این ظبط رو به صورت سفارشی روی این ماشین بستن.مارکش هم فیشره.(مارکی که پاشنه ی در تمام ماشین آمریکایی ها نوشته شده)خداییش هم عتیقه ست!!:31:
======
این آرم رو هم فکر کنم قبلآ گفتم.
یه روز داشتم این آرم رو میکندم(آخه گفتم به چه درد میخوره؟!)یهو بابام سر رسید و کلی بدو بیراه و...خلاصه نکندمش.
بعد یکم که توجه کردم بهش دیدم کوچیک روش نوشته
کانون جهانگردی و اتومبیل کلوپ شا هنشاهی ایران!
یعنی این ماشین زمان شا ه عضو کانون جهانگردی بوده!!
بعد یکم تحقیق که کردم فهمیدم این کلوپ به دستور فر ح ایجاد شده!!
بچه های تی تی هم گفتن آرم با ارزشیه و مواظبش باشم.
=========
راستی یه چیز جالب دیگه.
این وین کد ایمپالاست.
جالب اینه که اون حرف c که مربوط به موتور ماشینه,اصلآ همچین کدی تو سال 73 و ایمپالا ها وجود نداشته!!!!بچه های تی تی هم انگشت به دهن موندن.

BLACK-BLACK
10-09-2009, 20:14
دمت گرم عجب خوب نگه داشتین.گوش شیطون کر عجب جیگریه!

یه خرده مالش و رنگ پریدگی بعد 30و خورده ای سال چیز خیلی طبیعیه

taghi_ramzi
10-09-2009, 21:32
قشنگ بود واقعا ، لذت بردم

محمد جان شما کم کم به فکر راه اندازی اولین موزه ی شخصی خودرو های آمریکایی باشید : دی

TopGear
11-09-2009, 01:31
دمت گرم آقا محمد دستت درد نکنه:33:

dj.tiesto
11-09-2009, 14:36
بچه ها رعایت کنید.
اینجا چت رووم نیستا.
میتونید تو پیغام خصوصی تبریک بگید و نظراتتون رو بگید.
پست بدون عکس ممنوع.
عکسم تو پست بعدی:

mohamad.hejazi
11-09-2009, 14:58
dj.tiesto عزیز به نظر من اینکه میگین پست بدون عکس ممنوع یکمی مورد داره.فقط میخوام نظرم رو بگم شما صاحب تاپیکی.
مثلآ شما یه عکس گذاشتی یه بنده خدایی میاد این عکس رو میبینه بعد یه سوال میخواد درباره ی این عکس بکنه اما شما چون گفتین پست بدون عکس ممنوعه(شاید عکس ماشین آمریکایی نداشته باشه) ممکنه قید سوال رو بزنه و به اطلاعاتش درباره ی ماشین آمریکایی اضافه نشه.
اما اگه این سوال رو بپرسه و پاسخش رو بدیم ممکنه تازه به ماشین آمریکایی علاقه مند هم بشه.!!!
به نظر من بهتره بگیم لطفآ اگر عکسی از ماشین آمریکایی دارید بزارید.
ممنون.
====
دوج دارت 1974
6 سیلندر
اتوماتیک

dj.tiesto
11-09-2009, 15:13
اههههه
دوساعت تایپ کرده بودم پاک شد.
اقا من همینو بگم که من اصلآ با سوال مخالف نیستم ولی شما سوالی میبینی محمد جان؟
راستی در مورد نظر منم میتونی اونجا که مدیران فشار میاوردذن که این تاپیک بدرد نمیخوره و این حرفا ببینی چی بهشون گفتم.جالبه که نمیان این تاپیک رو که بر خلاف تصورشون موفق شده سر بزنن.
محمد جان شما هم دمت خیلی گرمه.
دستت درد نکنه بابت عکسا و تذکرت.
در ضمن تاپیک صاحب نداره هرکی فعالیت کنه مثل شما قابل احترامه.
در ضمن اقای تاپ گیر به اسم تاپیک دقت کنید.
عکساتون اندازه بیلبرد های اتوبان همت هستن.
عکس اتومبیل هایی که میبینید.
من با اپلود مشکل دارم بعدا عکس میذارم.

mohamad.hejazi
11-09-2009, 15:26
من مخلصتم dj.tiesto جان(راستی اسمتون چی بود؟علی؟)
فقط خواستم نظرمو بگم.
====
این کامارو هم تمیز ترین کامارو ایه که من تو اصفهان دیدم.
صاحبش خیلی خرجش میکنه.
تمام قطعاتش رو از خارج میاره.
گیربکس 700
و.....

rami_hemi
11-09-2009, 15:47
علی جان از بابت کشت باقالی معذرت ولی گشتم دنبال یه عکسی هنوز پیدا کردم عکس یه GMC MOTOR HOME بود اگه پیدغ کنم پستم رو ادیت میکنم
علی جان یه پست تو تاپیک آمریکایی ها زدم بخونید همتون.

mohamad.hejazi
12-09-2009, 17:18
این کاپریس هم واقعآ عالیه.
مدل 75
8 سیلندر
سالم.
اتفاقآ طرف میخواد بفروشه با قیمت مفت.
3200
به احتمال زیاد پدر بزرگم میخواد بعد ماه مبارک رمضان بخره.
ماشینه هااااااااااااااا.
خیلی هم از نزدیک خوشگله.

TopGear
13-09-2009, 20:28

TopGear
14-09-2009, 12:47
سلام کسی جاومکان این کاپریس و ایمپالا رو میدونه؟ SIMON137 شما می دونی؟
عکسها از SIMON137

mohamad.hejazi
15-09-2009, 00:01
علی جان اینها هر دو تهران هستن.
این عکس ها قدیمی هستن ملوم نیست هنوز سر جاش باشن.
اولیه تمیز تره....دومیه جلو پنجره اش فابریک نیست.
راستی هر دو ایمپالا هستن.
اون اولیه سقف چرم نداره آرم کاپریس هم نداره پس کاپریس نیست.76 فکر کنم.
====
پونیتاک
6 سیلندر
مدل 63

TopGear
17-09-2009, 01:52
سلام
این عکسارو دیروز گرفتم

TopGear
17-09-2009, 01:57
این عکسا رو هم چند روز پیش پسر داییم تو جاده قزوین-زنجان گرفته
متاسفانه نتونستن از جلو عکس بگیرن چون ماشین گازشو میگیره و نمی تونن بهش برسن!
من اسم ماشین رو نمی دونم هرکسی میدونه بگه

rami_hemi
17-09-2009, 10:08
علی جان اون سییرا رو تو هم دیدی پس؟این رو ابوریحان یه بار دیده بودم
برای خالی نموندن عریضه
واگنر واقعا تمیز بازم ازش عکس خواهم گذاشت
gmc motor home
صاحبش قصد بازسازی داره انگار.

dj.tiesto
17-09-2009, 16:43
اقای تاپ گیر خواهشآ مراعات کنید.
عکس خارجی نذارید.فقط عکسای ایرانی.
بچه ها من شاید یه مدت 1 ماهه نباشم.اگه نیومدم حلالم کنید.
البته شاید..
فعلآ

Lamanta
18-09-2009, 16:03
سلام بچه ها
من اين عكس ها رو ديروز گرفتم
ميشه در موردش حرف بزنيد و در موردش توضيح بديد + قيمتش رو هم تخمين بزنيد .
ممنونم.

skyupper
18-09-2009, 16:35
فقط کاپریس مدل 93 "معروف به تخم مرغی" یدونشو داشتیم چون جا پارک براش پیدا نکردیم فروختیم
مصرفش صدی یازده بود ....

BLACK-BLACK
18-09-2009, 17:45
سلام بچه ها
من اين عكس ها رو ديروز گرفتم
ميشه در موردش حرف بزنيد و در موردش توضيح بديد + قيمتش رو هم تخمين بزنيد .
ممنونم.

سلام

به نظر من که اصلا فروشی نیست یا فروشنده قیمت بالایی میگه چون ماشین تر وتمیزه به نظر من 7-8 میگه

دوستان وارد تر ازمن

من تا حالا ندیده بودم کسی بتونه چراغهای ال ای دی بندازه رو ماشینهای قدیمی امریکایی کسی میتونه به ما بگه چه جاهایی این کارو برامون انجام میدن؟

rami_hemi
18-09-2009, 18:09
ماشین تا جایی که دیدم 8 سیلندر هستش
خیلی تر و تمیز اگه فروشنده باشه مون 7-8 تومن
البته به شرط اینکه چراغای عقب خودش رو هم بده.ماشین از نظر بدنه واقعا تمیزه .
تا جایی هم که میدونم این کامارو ها لنز عبشون انگار دو لایه هستش یعنی یه لایه شفاف دارن و یه لایه شیار شیار و رنگی نمیدونم درست میدونم یا نه ولی تا جایی که یادمه اینطوری بود و با برداشتن اول لایه رنگی اینطوری سفید میشن و میشه توش LED گذاشت کیت LED هم زیاد کار نداره یه بورد شکد کاسه چراغ میخواد بعدا روش میچینی دیود نوری ها رو از پشتم چند تا میخوای خروجی واسش میذاری مثلا یکی واسه راهنما یکی دنده عقب یکی خطر و یکی ترمز

Lamanta
18-09-2009, 18:43
اينم يه كاماروي ديگه
ولي مثل اون قبلي تميز نيست + اينكه فكر كنم 79 باشه
تشكر يادتون نره ! :46:

mohamad.hejazi
18-09-2009, 19:00
پدرام جان دستت درد نکنه عکس های قشنگی میزاری.
اینم از من:
اونی که تو عکسه امیره(پسر عمه ام)

TopGear
19-09-2009, 19:48
سلام
عکس های بیشتر از ایمپالا (مشهد)
ببینید چند می ارزه

mohamad.hejazi
19-09-2009, 22:22
تو عکس اولی زیاد مالی به نظر نمیرسید.
اما حالا فرق میکنه.
عقبش خیلی سالمه.
داخلش هم که سالمه.و تودوزی البته تودوزیش فابریک نیست.
توی موتورش هم نو به نظر میاد.
3.5 خوب گفته.سالمه.

خداییش اون کاپریسی که من سراغ دارم واقعآ قیمت خوبی داره.

mohamad.hejazi
21-09-2009, 20:36
سلام.
این عکس رو یادم نیست از کجا ورداشتم فکر کنم تی تی بود.
پونتیاک گرندپریکس 1973
یه دونه اش تو اصفهان هست به رنگ آبی تازه بازسازی شده اتفآقا نزدیک خونه ما بود.
ماشینه خوشگلیه.

mard_khasteh
24-09-2009, 16:02
سلام.. چند تا عکس از کامارو 70 تا 73 که تو محلمون تازه اومده... بالاخره امشب ماشین رو گذاشت تو خیابون..

جالب اینجاس که وقتی رفتم سراغش دیدم رو شیشه اش کاغذ چسبوندن واسه خرید !!

اینم یه کرونت اوراق...

mard_khasteh
24-09-2009, 17:11
سلام علی جان.... ماشینش خیلی سالم به نظر میاد... اگه به ظاهرش برسی، زه ها رو عوض کنی و به ریزه کاری هاش برسی ماشین توپی میشه... همون طور که محمد هم گفت سالم به نظر میاد.. از درز های صندوقش معلومه.. 3500 هم نسبت به قیمت های دیگه خوبه ولی تا می تونی قیمت رو بیار پایین تر...

==========

این عکس ها رو گذاشته بودم تو تاپیک ماشین آمریکایی.. به درخواست دوستان منتقل کردم به اینجا..

عکس های فورد مرکوری کوگار هست که روش موتور 460 بستن.. :27::27::27:
عکس اول رو میذارم، بقیه رو لینک می ذارم
عکس از دوستم صادق..

اینم لینک فیلم تست ماشین..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس خود کوگار :::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس موتور 460 فورد با کاربرات Holley 750 که رو کوگار بستن..

rami_hemi
24-09-2009, 17:37
سعید جان آمار این کامارو رو که واسه فروش گذاشته بگیر یا خودت یا من
یکی اینو برداره.حیف این ماشینه.

mard_khasteh
24-09-2009, 17:44
سعید جان آمار این کامارو رو که واسه فروش گذاشته بگیر یا خودت یا من
یکی اینو برداره.حیف این ماشینه.

راستش رامین جان من این کامارو رو 6 ماه پیش تو محله ی طرشت (اوایل اتوبان کرج) توی تعمیرگاه ماشین آمریکایی دیدم..
رفتم کلی دنبالش و آمارش رو از تعمیر کار های اونجا گرفتم.. گفتن صاحبش فروشنده نیس.. (با ممد دربارش صحبت کرده بودم)

الان هم تازه 4-5 ماهی میشه که متوجه شدم این بنده خدا اومده تو محل خودمون... ولی انگار تازه ماشینو داره جمع می کنه...
من که تو عقب و جلوش جای تصادف ندیدم !! ماشین سالمیه و اکثرا باهاش میرن بیرون و تو خیابون می بینمش... صاحبش یه آفای سن و سال دار هستش.. الان هم بعضی جاهاش رو تراشیده تا مثل اینکه بتونه و رنگ کنه!!!؟!

اگه پیداش کردم می رم با خودش هم صحبت می کنم ببینم می فروشه یا نه...

================================================== ====

اینم عکس ایمپالا/کاپریس 76 که دیشب گرفتم.. به خاطر کم بودن کیفیت شرمنده...

ماشین عقب و جلوش سالم به نظر میومد.. فقط یه در راننده یه کم ضربه خورده ..

TopGear
24-09-2009, 20:18

TopGear
24-09-2009, 20:29

rami_hemi
24-09-2009, 20:46
اااااااااااااا
علی تو این ون فورد رو کشف کردی آخرش این میدونی کجا بود؟
بالاتر از چهار راه خطیب کلینیک بهراد هست تو کوچه نبش کلینیک هستش خونه صاحبش خودشم که داره میفروشه
ببین جلو پنجرش رو چیکار کردن دیروزم من یه برونکو دیدم مثل این جلوپنجره پاترول انداخته بود.
راستی فکر میکنم این کاپریس همونی باشه که میگم رفته بود روی بلوار وسط جاده قبل از صوفیان پایین پل سیمان صوفیان

TopGear
24-09-2009, 21:21
اااااااااااااا
علی تو این ون فورد رو کشف کردی آخرش این میدونی کجا بود؟
بالاتر از چهار راه خطیب کلینیک بهراد هست تو کوچه نبش کلینیک هستش خونه صاحبش خودشم که داره میفروشه
ببین جلو پنجرش رو چیکار کردن دیروزم من یه برونکو دیدم مثل این جلوپنجره پاترول انداخته بود.
راستی فکر میکنم این کاپریس همونی باشه که میگم رفته بود روی بلوار وسط جاده قبل از صوفیان پایین پل سیمان صوفیان
تو خیابون قطران عکساشو گرفتم
زنگ زدم 2800 گفت
کاپریس کلاسیک رو هم تو ولیعصر عکسشو گرفتم
من شب ساعت 9 بود رفتم باز اونجا نبود اون کاپریسی (75) که می گفتی نکنه من اشتباه میرم از 4 راه خطیب که میریم 18 متری رجایی درست میرم دیگه، هر روز میبینی ماشینو تو؟ ماشین پلاک جدید داره؟

rami_hemi
24-09-2009, 22:35
خب پس اونجا بردنش حیف جلوپنجرش قبلا فابریک بود شیشه دودی داشت و صندلی های راحت این فورد
2800 هم خوبه یه سر بهش میزنم
آدرس رو دست میری .احتمالا میندازه توی پارکینگ من تازگی ها زیاد نمیبینمش چون ظهرا که اونجا نیست
پلاک جدید هم داشت مطمئنم .

TopGear
24-09-2009, 22:43
خیلی داغون بود برچسب تسجیل هم داشت فورد
آمار وقت هایی که میبینیش رو به من بده یه روز برم ملاقاتش کنم

rami_hemi
24-09-2009, 22:52
اگه اون آدم مذخرف داده اون فورد قشنگ رو تسجیلی کردن واقعا یه چیزی کم داشته
باشه سعی میکنم یه زمان معین پیدا کنم ببینم کی میاد
من یه بار ساعت 10 10:30 شب بود دیدمش که داره پارک میکنه هنوز.

mohamad.hejazi
25-09-2009, 13:28
سلام.
واقعآ حیف این فورد که براش برچسب تسجیل گرفته....حیف...
==========
==========
بلآخره عکس از ازمبیل گرفتم اینم یه عکس
بقیه اش رو تو تاپیک آمریکایی میزارم تا راجبش اگه خواستید بحث کنیم.:31:

mohamad.hejazi
26-09-2009, 12:24

mohamad.hejazi
27-09-2009, 20:35
اینم یه عکس با کیفیت با یه دوربین 12 مگاپیکسلی از الدزمبیل::31:

TopGear
28-09-2009, 15:28

mohamad.hejazi
02-10-2009, 11:43
علی جون کاش میتونستی آمار این کاپریس رو بگیری.
مثلآ اگه صاحبش نبود برو زنگ همه خونه ها رو بزن بلآخره تو یکی از همین خونه هاست.
اگه 2.5 تا 3 بده خیلی عالیه.

rami_hemi
02-10-2009, 14:57
محمد جان عکس داخل اولدز مبیل بی عیب و نقص بود و ما رو با روح اون رنگ نارنجی داخل ماشین مبهوت کرد
ولی یه نکته انحرافی توش بود که عکاس هر کی بود اصلا به آرایش و پیاریش صحنه دست نزده بود .
تعدادی لوازم آشپزخانه به چشم میخوره داداش جان.

mohamad.hejazi
03-10-2009, 07:35
سلام.
عکاس خودم بودم رامین جان.
وقتی عکس رو ریختم تو کامپیوتر متوجه عمق فاجعه شدم و دیگه دیر شده بود.!

TopGear
04-10-2009, 12:59
سلام باشه محمد جان سعی می کنم آمارشو بگیرم

mohamad.hejazi
05-10-2009, 12:48

TopGear
05-10-2009, 17:58
محمد جان ماشین چرا به این وضع افتاده
قالپاق هاش کو؟
تزیینات بغل ماشین چرا افتاده؟
گردن فرمون چرا پوسیده؟
عکس 12 مگاپیکسلی چرا آب رفته؟!

صاحب ماشین این پا اون پا میکنه که بفروشه یا ماشین همینجور مونده؟

mohamad.hejazi
05-10-2009, 18:18
سلام.
قالپاق هاش اون روز روزش بود ولی حالا نبود نمیدونم چرا.
کدوم تزئینات بغل؟همش که هست....اون زه ها بهتر که نیست چون فابریک نیست.
گردن فرمون چیه؟
هر عکس 12 مگاپیکسلی 5 مگ حجمش هست که پیر آن کس که میخواد آپلود کن در میاد....برای همین رزولیشن میاد پایین.
این پا اون پا که ندیدم بکنه ولی میگه دیگه به دردم نیمخوره....

TopGear
05-10-2009, 20:58
سلام
با adsl وصل میشی یا با دیال آپ؟
منظورم این بود که خیلی آب رفته میتونست حداقل 600*800 باشه تو 480*640 زوم نمیشه کرد اصلاً
مثلاً تو این عکس بعضی جاهای ماشین معلوم نیست وضعش

TopGear
05-10-2009, 21:18
سلام
میشه اگزوز هاشو دوتا کرد از بغل داد بیرون مثل بیوک؟

rami_hemi
05-10-2009, 21:21
علی میدونی آخرش من و تو هر کدومیه دونه بیویک میگیرم
باور نداری شرط ببندیم :دی
فکر کنم اگزوز رو بشه دو تا کرد.

TopGear
05-10-2009, 22:29
این هم نظر بدی نیست:5:

mohamad.hejazi
05-10-2009, 22:49
سلام.
بابا علی جان اونها که چیزی نیست تو تمام شورلت ها هست اینها که علامت گذاشتی.
اونم که گفتی چیه آمپر آبه.
تو این مدل ها آمپر آب نداره نیازی هم نیست ولی برای محکم کاری این رو گذاشتن روش.

mohamad.hejazi
06-10-2009, 11:35
بیا اینم یه عکس بزرگ از داخل کاپریس.

mohamad.hejazi
06-10-2009, 15:03
caprice 80 and impala 73
ایمپالا انقدر درازتره!

rami_hemi
07-10-2009, 21:07
بچه ها این رو میخوان بدن اوراق آخه بگین روا هستش یه b3 خوب .

mard_khasteh
09-10-2009, 01:50
سلام.. چند تا عکس از ایمپالا 65

شرمنده شب بود کیفیت نداره....