PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام یه دامین بگیرم کمک کنید

*Morteza*
28-07-2009, 22:19
سلام
من می خوام یه دامین .com بگیرم. کدوم شرکت خوبه، قیمتش چنده، خلاصه هرچی لازمه لطف کنید بگید دیگه. می خوام وبلاگ میهن بلاگم رو بهش متصل کنم در این مورد هم توضیح بدید که باید چیکار کنم. ممنون

Cleeev
29-07-2009, 01:22
یکی از بهترین شرکتا IranHost هستش که از طرف شرکت OnlineNIC دامین میده... من بهت پیشنهاد میکنم از IranHost بگیری... فقط 10000 تومن در سال... خوبیش اینه که یکی از مطمئن ترین و قابل اطمینان ترین شرکت ها در این زمینه توی ایران هستش و همچنین از شرکت خوبی دامین بهت میده...:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لیست قیمت های دامین هاش (هر جور دامین بخوای داره با بهترین قیمت ها):

chaparman
29-07-2009, 12:28
10 تومان گرونه بابا جاهی دیگه ارزون تر هست !

یکی از بهترین شرکتا IranHost هستش که از طرف شرکت OnlineNIC دامین میده... من بهت پیشنهاد میکنم از IranHost بگیری... فقط 10000 تومن در سال... خوبیش اینه که یکی از مطمئن ترین و قابل اطمینان ترین شرکت ها در این زمینه توی ایران هستش و همچنین از شرکت خوبی دامین بهت میده...:

اینم لیست قیمت های دامین هاش (هر جور دامین بخوای داره با بهترین قیمت ها):

*Morteza*
29-07-2009, 14:45
یه سوال: اگه یه جای دیگه ارزون تر بده (فقط دامین) با اون گرون تره فرقی هم داره؟ مثلا خدماتش فرق می کنه یا نه هیچ فرقی نداره؟

farzadshekoohi
29-07-2009, 18:11
با سلام دوست عزیز شما یک کاری کن handel و دومین رو به نام خودت ثبت کن دیگه هر قدر هم ارزون بود دیگه فرقی نمی کنه معتر میشه

soroshea
29-07-2009, 23:24
اینم سایت خوبیه برای خرید دامین :

:10:

باحاله سایتش . من خودم از اینجا خریدم . :46:

برو حال کن دیگه...

سبز باشید ... :40:

karname
30-07-2009, 09:12
سلام
از شرکت های ایرانی به هیچ عنوان نگیر ، چون اگر دومینت رتبش خوب بشه احتمال از دست دادنش هست.
یکسری شرکت های خارجی هم هستند که علاوه بر اینکه دومین ثبت می کنند حالت (پ ر و ک س ی ) دومین هم هستند البته این به معنای دور زدن ف ی ل ت ر ی ن گ نیست بلکه برای نمایش ندادن مشخصات فردی ثبت کننده ی دومین است . وقتی اینجوری ثبت می کنی تمام آدرس و ... همون شرکت ثبت می شه که برای خیلی ها بهتره .

*Morteza*
30-07-2009, 09:14
با سلام دوست عزیز شما یک کاری کن handel و دومین رو به نام خودت ثبت کن دیگه هر قدر هم ارزون بود دیگه فرقی نمی کنه معتر میشه
متوجه نشدم
یعنی از سایت nic.ir دومین رو به نام خودم رزرو کنم بعد بیام از توی یکی از این سایت های خرید دومین، بخرم؟ اینطوری که میگه اون دومین قبلا ثبت شده
من تاحالا از این کارا نکردم، یکم شفاف تر بگید
توی سایت رادکام، زده nic یه دومین .ir رو میده 4900 ولی وقتی میرم تو سایتش یه دامین رزرو می کنم میگه باید دو واحد (یعنی 14400 تومن) بریزی به حساب. قضیه چیه؟ طول دامنه اگه کم باشه قیمتش زیاد میشه؟ مثلا 4 کاراکتر

*Morteza*
30-07-2009, 10:28
آموزش های سایت رادکام رو گوش کردم فهمیدم قضیه چیه
tnx to all

perimoos
30-07-2009, 21:19
من از IRDOMAIN خریدم و به نام خودم ثبت شده

hashem_wolf
31-07-2009, 20:06

را توصیه میکنم!!

چیزی که یک هاستینگ خوب باید داشته باشه پشتیبانی هست! و کادر فنی کار آمد!!! :5: