PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل خنده دار و بی ربط لطفا کمک کنید

kachal khan
28-07-2009, 21:07
سلام

ببینید من مدل مادربردم P5ql PRO ایسوز است

وقتی که کارت صدایش را نصب می کنم درایوهای هاردم به مکث وکندی باز میشوند

روی یک ویندوز جدید هم امتحان کردم همین می شود و به نرم افزار یا درایور دیگری هم مربوط نمی شود چون چیزی نصب نیست ویندوز هم مشکل ندارد و وقتی کارت صدا را انین استال می کنم مشکل حل می شود لطفا راهنمایی کنید چه کنم درست شود

حسابی اعصابم را خرد کرده
ممنون

Stream
28-07-2009, 21:17
از این مشکلات بعضی مواقع پیش میاد. شما بهتره بایوس مادربردتون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و از آخرین نسخه درایور چیپ صوتی مادربرد استفاده کنید.

kachal khan
28-07-2009, 21:20
از این مشکلات بعضی مواقع پیش میاد. شما بهتره بایوس مادربردتون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و از آخرین نسخه درایور چیپ صوتی مادربرد استفاده کنید.

تو ی سایتش انقدر زیاد گشتم پیدا نکردم شما ادرسی دارید

Stream
28-07-2009, 22:35
بله، بفرمایید:

آخرین نسخه بایوس مادربرد شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخرین نسخه درایور چیپ صوتی:

Benygh
28-07-2009, 22:38

قسمت دانلود ها ...

rezabush
07-08-2009, 09:09
فقط مواظب باش در هنگام آبديت كردن بايوس : بايد وارد باشي و بدوني چكار كني . اول از طريق بوت داس وارد محيط داس ميشي و اونجا بايد آبديت بايوس انجام بدي و نبايد در هنگام آبديت برق بره چون با مشكل جدي برخورد ميكني و بايد سيستم شما با UPS مجهز باشه تا هنگام قطع برق برق اضطراري داشته باشي و اگه با يه آدم وارد به اين كار كمكت كنه بدك نيست

Kianoosh
07-08-2009, 14:09
قط مواظب باش در هنگام آبديت كردن بايوس : بايد وارد باشي و بدوني چكار كني . اول از طريق بوت داس وارد محيط داس ميشي و اونجا بايد آبديت بايوس انجام بدي و نبايد در هنگام آبديت برق بره چون با مشكل جدي برخورد ميكني و بايد سيستم شما با UPS مجهز باشه تا هنگام قطع برق برق اضطراري داشته باشي و اگه با يه آدم وارد به اين كار كمكت كنه بدك نيست

اول اینکه تاپیک زیرخاکی بیرون نکشید!

دوم اینکه از محیط ویندوز خیلی ساده تر هست!

با تهیه یه نسخه پشتیبان از بایوس تقریبا باید خیالتون از بابت هر چیزی راحت باشه و هیچ نیازی نیست حتما سیستم UPS داشته باشه!!!

khark11
08-08-2009, 06:46
اول اینکه تاپیک زیرخاکی بیرون نکشید!

دوم اینکه از محیط ویندوز خیلی ساده تر هست!

با تهیه یه نسخه پشتیبان از بایوس تقریبا باید خیالتون از بابت هر چیزی راحت باشه و هیچ نیازی نیست حتما سیستم UPS داشته باشه!!!

موافق نيستم كيا جان! كجاش زير خاكيه؟!!

اگه كسي چند روز جوابي بهش نداده دليل نميشه بگيم قديمي شده!

Kianoosh
08-08-2009, 13:07
موافق نيستم كيا جان! كجاش زير خاكيه؟!!

اگه كسي چند روز جوابي بهش نداده دليل نميشه بگيم قديمي شده!

ببینید دوستمون جواباشو تو پست 4 و 5 گرفته و دیگه سوال و چیزی نبوده میگم تا سوالی نیست اسپم سواری نکنید!:دی

khark11
08-08-2009, 16:21
ببینید دوستمون جواباشو تو پست 4 و 5 گرفته و دیگه سوال و چیزی نبوده میگم تا سوالی نیست اسپم سواری نکنید!:دی

كجاي اين تاپيك گفته مشكلم حل شد؟!!:31:

خوب چون چيزي نگفته بقيه دوستانم جواب دادن ديگه!

Kianoosh
08-08-2009, 16:27
تا درخواست و سوال جدید و... نیازی نیست پیش پیش جواب بدید...

rezabush

خب وقتی همچین جوابی داده شده باز باید بیایم رفع اشکالش کنیم!!!