PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتورلا v3i

selejwest
23-02-2006, 00:50
كسي در مورد موتورلا v3i اطلاعاتي داره؟كلا به قيمتش كه 290000 تومانه مي ارزه؟ :cool:

lopez
23-02-2006, 08:41
بيشتر به خاطر طاحي فوق آلعاده آن پر فروشترين گوشي دنيا بوده براي SMS باز ها يك مقدار كليد هاش مشكل داره ولي اگر به زيبايي گوشي اهميت ميدي انتخاب اولت ميتونه باشه

اينم لينك عكسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• Updated and streamlined Motorola RAZR V3 design
• 1.23 megapixel digital camera with 8x digital zoom, video capture and full screen viewfinder
• iTunes® music software or Motorola’s Digital Audio Music Player** with mini-USB stereo headset
• Airplane mode
• Hot swappable MicroSD™ memory card
• 262K color wallpapers & screensavers on internal display
• 65K color support on external display
• Speaker independent name & digit dialing
• Dedicated browser and messaging keys***
• Integrated Class 1 Bluetooth technology with imaging, printing, peer to peer gaming profiles
• Motorola’s SCREEN3 technology* solution featuring zero-click access to news, sports, entertainment and other program content*
• Rich, pre-loaded or downloaded J2ME™ games, screen savers and MP3 ringtones

selejwest
23-02-2006, 15:11
به قيمتش مي ارزه؟آنتن دهيش چه جوره؟در ضمن سيمبين داره؟

masoudboy
23-02-2006, 15:34
فوق العاده گوشی خوش استلیه و برای اس ام اس زدن هم حرف نداره . در مورد مورد آنتندهی هم خیالت کاملا راحت و موتورولا از نظر سیستم های ارتباطی و مخابراتی در دنیا حرف اول را میزنه . در ضمن شما کجا 290 هزار تومان قیمت داری؟؟ در ضمن این گوشی سیمبین نیست و یک گوشی جاوا است .

selejwest
23-02-2006, 23:05
تو سايت mobilestan.com قيمت و مشخصات كاملش هست.در ضمن اين گوشي مموري هم ميخوره.خواستم بين كا 750 واين گوشي يكي رو انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

30naa
25-02-2006, 14:28
دوست من این دو گوشی مشکل بزرگشون اینه که سیمبین نیستند
موتورولا وی3i
بزرگترین عیب این گوشی اینه که موتورولا تو ایران گارانتی معتبر نداره.
در داره
باتریش خیلی قوی نیست
K750
تو مقایسه ی این دو گوشی
کا 750 از نظر دوربین برتره سایز و کیفیت عکسهاش بهتره و فوکوس خودکار هم داره.
نوع مموری موتورولا معمول تره ولی مال کا750 مث بقیه ی محصولات سونی استیکه.
موتورولا از نظر پخش چند رسانه ای بهتره امپگ 4 پخش میکنه و با itunes اپل هم سازگاره.
ضمنا
موتورولا آنتن دهیش بهتره
اینفرارد هم نداره پس رادیو هم نداره.
حالا انتخاب با خودته.
من موتورولا رو تا حالا دستم نگرفتم ولی کا750 گوشی خوش دستیه.

amin-se
25-06-2006, 18:47
v3i یه گوشی فوق العاده هست . صدا و تصویرش عاالیه. قیمتش هم 245 هست . اگه مشخصات کامل میخوای برو اینجا . در ضمن اگه v3i بخری دیگه هیچ گوشی پیشت خوش دست و زیبا جلوه نمیکنه.

amin-se
26-06-2006, 16:18
به نظر من اولین قابلیت تلفن همراه باید شماره گرفتن و صحبت کردن باشه.ولی تو بعضی گوشی ها این مسأله اصلا رعایت نشده.مثلا 550i شما مگه میخاین شب و روز با گوشیتون ور برین و از صوت و تصویر استفاده کنین؟؟ شما گوشی رو میخری میزاری تو جیبت این ور اون ور میری.حتما لازمه که گوشی کوچیک باشه تا قسمت زیادی از زندگی شما رو اشغال نکنه. مگه یه گوشی تلفن همراه که شما میخواهید به وسیله ی اون باهاش تماس بگیری یا دیگران با شما تماس بگیرن چقدر ارزش داره که این قدر بزرگ باشه که مثلا از جیب بزنه بیرون؟؟!! شما اگه کشور های اروپایی رو نگاه کنی میبینی همه دنبال یه گوشی کوچک با امکانات متوسط میگردن ولی در کشور هایی مثل ایران اکثرا دنبال گوشی های بزرگ (گوشت کوب) به دلیل داشتن امکانات زیاد میگردن.بابا اونایی که خودشون این گوشی ها رو ساختن این قدر دنبال امکانات نیستن . این روزا تا 2 نفر به هم میرسن شرو میکنن به دادن صوت و تصویر از طریق بلوتوث . بابا مگه کم رادیو تلویزیون . ماهواره . ضبط اتومبیل امپیتری پلیر هست ؟؟؟ این کارا رو برای خیلیها میشه به حساب خودشیرینی گذاشت که هر جا میرن فورا بلوتوث روشن

somayehns
08-07-2006, 16:42
دارمت omd_soft

با حرف هایی که میزنی کاملا موافقا فقط یه مسئله اضافه کنم و اون اینه که ای کاش اون هایی هم که حرف از داشتن امکانات گوشی می زنن یه خورده هم بلد بودن از همه امکاناتی که می گن استفاده کنن نه اینکه پول زیاد خرج کنندو بعد بزارنش تاقچه ؟

somayehns
08-07-2006, 16:43
با عرض معذرت

اینقده عجله داشتم که طاقچه رو هم اشتباه نوشتم.

amir tv
18-07-2006, 11:16
سلام
كسي ميدونه چگونه ميشه روي گوشي وی 3 آی پسورد بذاریم بصورتی که بعد از چند لحظه خود به خود قفل بشه ، من میتونم گوشی رو قفل کنم ولی میخوام وقتی با گوشی کار نمیکنم بعد از چند لحظه قفل بشه و پسورد بخواد.
ممنون میشم جوابم رو بدین .
از تمامی دوستان متشکرم .