PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای برای خرید جوهر پرینتر جوهر افشان

sinaset
28-07-2009, 14:33
سلام دوستان
ببخشید من یک پرینتر دارم مدله Canon PIXMA iP800
الان جوهرش رنگیش تمام شوده
خواستم بخرم
ولی نیازی به راهنمایی دارم
من شنیدم میشه به دو طریق خریداری کرد اول اینکه با کارتریج بخرم که اینطوری گیرونتر می شه
و دومیش اینکه میشه جوهر رو خرید بعد خودم با امپول بریزم تویه کارتریج !!!
راستش من درست سر در نمیارم
از دوستان می خوام من رو راهنمایی کنند که از هر دو طریق من راهنمایی کنم
و خواستم اگر میشه سایتی به من معرفی کنند که این جوهر می فروشه ...
با تشکر

sinaset
29-07-2009, 13:29
سلام دوست
کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟

Kianoosh
29-07-2009, 15:02
اینا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باید راحت گیر بیاد اونم بستگی به بودجت داره؟

...

sinaset
29-07-2009, 21:51
اینا رو ببین:

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باید راحت گیر بیاد اونم بستگی به بودجت داره؟

...
سلام دوست من
ممنون
می شه بیشتر توضیح بدید
و بگیید که من اگر بخوام رنگ رو به صورت دستی بدون کارتریج بخرم و خودم با اپول بریزم توشه
چقدر هزینه بر میدارم
و همچنین اگر سایتی رو بهم معرفی کنید که جوهر پرینتر من رو می فروشه ممنون می شم
با تشکر

ravi22
01-08-2009, 08:21
سلام.
اولا كه براي شما از نظر قيمت فرق چنداني نميكنه. جوهر رو كسي ميخره كه مصرف زياد داره. چون يه شيشه جوهر 10 تا كارتريج رو ميتونه شارژ كنه حداقل.

در ضمن استفاده از جوهر گارانتي شما رو باطل ميكنه.
و ضمن اينكه به دليل مبحث هواگيري و تفاوت بين كارتريج هاي مختلف ممكنه اگه خودتون به شارژ اقدام كنين. كلا كارتريج رو از بين ببريد.
09358510328
شماره من هستش.

faryadjam
01-08-2009, 13:37
درود بر شما

به نظر من برای آشنایی با انواع جوهر و تفاوتشون با جوهر اصلی لینک های زیر رو ببین حتما کمکت می کنه

معرفی کارتریج قابل شارژ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکات مهم برای استفاده از جوهر OEM (لیتری) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Tips

نتایج آزمایشهای جوهرهای موجود در بازار ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدرود

sinaset
01-08-2009, 21:41
سلام دوستان
لطفان من رو راهنمایی کنید
و هر راه خوبی که به نظر میرسه به من بگیید که ایا من جوهر بخرم یا بدم کاتریج بخرم !!!!( و هزینه خرید کارتریج من چقدر هست مدل 37 و 38 )( رنگی و سیاه سفید)
با تشکر

sinaset
21-08-2009, 20:33
سلام.
اولا كه براي شما از نظر قيمت فرق چنداني نميكنه. جوهر رو كسي ميخره كه مصرف زياد داره. چون يه شيشه جوهر 10 تا كارتريج رو ميتونه شارژ كنه حداقل.

در ضمن استفاده از جوهر گارانتي شما رو باطل ميكنه.
و ضمن اينكه به دليل مبحث هواگيري و تفاوت بين كارتريج هاي مختلف ممكنه اگه خودتون به شارژ اقدام كنين. كلا كارتريج رو از بين ببريد.
09358510328
شماره من هستش.
سلام دوست من
خوب می تونید به من بگید چطوری می تونم این جوهر لیتری رو برای پرینترم تهیه کنم و قیمتش چند است

dehghani_a
15-01-2010, 11:37
به كثافت كاريش نمي ارزه - ببر وليعصر يا ايرانشهر 3 - 4 تومن بده شارژ كنن

baharsafaei
18-01-2010, 21:10
اگه نميخوادپرينترتون و از دست بديد با يد يه كارتريج بخريد هر چند گرون بشه
حتما كارتريجي كه ميخريد ژاپني باشه

camera_best
19-05-2014, 08:30
سلام به دوستان
من تعمیرکار پرینتر و پلاتر هستم.تجربه ای که من به دست اوردم اینه که جوهر وکس و جوهر اسکای جوهر خوبی نیست.اکثر کسانی که از این جوهر ها استفاده کردن هد دستگاشون به مرور میگیره و اذیت میشن.پیشنهاد من اینه که اگه جوهر درجه یک می خواید استفاده بکنید و قیمت براتون مهم نیست جوهر اینک تک InkTec استفاده بکنید و اگه قیمت براتون مهمه جوهر تایکو Tyko جوهر خیلی خوبیه که قیمتش هم مناسبه.من به همه دوستانم پیشنهاد کردم و استفاده میکنن و مشکلی نداشتن.

camera_best
19-05-2014, 08:39
دوست عزیز من به نظر شما احترام میزارم.ولی مشکل اینه که همه گرونی کارتریج فابریک برا کیفیت اون نیست.جوهر های خوبی هم در بازار وجود داره که با فابریک برابری می کنه.البته کارتریج قابل شارژی که میخرن هم مهمه باید جنس خوبی رو بخرن که اذیتشون نکنه.من برا خیلی از دوستان کارتریج قابل شارژ گذاشتم با جوهر اینک تک InkTec استفاده میکنن و کیفیت چاپ مثل فابریکه ولی با قیمت خیلی بهتر.برا دوستانی که فعالیت اقتصادی می کنن کارتریج قابل شارژ با جوهر اینک تک به صرفه تر هستش .
به هر حال اگه دوستان تمایل داشته باشن من می تونم منبعی رو معرفی بکنم که هم کارتریج قابل شارژ جنس خوب و هم جوهر عالی تهیه بکنن . تلفن من 09193934328