PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیم لافت : Miami Nights 2: The City is Yours

Legend
28-07-2009, 10:50
Miami Nights 2: The City is Yours

by luan17

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Build a prestigious career and enter the envied circle of Miami’s most powerful. Your newfound celebrity status will make you encounter characters so crazy and unexpected they will seem drawn from a movie script. All non-playable characters have a human-like memory so don’t offend them or they might come and beat you up later in the game. Use your notoriety to flirt, kiss, seduce and more… But don’t forget to manage your relationships, especially with your ex(es), otherwise they will come and stalk you at your door

شاد باشید:40:

Farbod2
02-08-2009, 06:30
سلام این عکس که legend جون گذاشتن تصاویری از مکان های مختلف بازی ئه. من بازی رو تموم کردم ( نوشت: Farbod,you just finished miami nights 2 ) ولی هیچ کدوم از اون مکان هارو ندیدم! در واقع چیزیایی که من دیدم آپارتمان و اون ساحل و رستوران ( که اداره پلیس دورو بره شه ) بود! از ده تصویر زیر هیچ کدومش رو تدیدم! باید چه کار کنم؟ شاید خوب بازی نکردم؟ آره؟ البته اون نوشت: Farbod,you just finished miami nights 2
دقیقا یادمه که کلمه جاست رو رو نوشت.:41:

چه کنم؟ آیا تو این بازی که یک شهر است و در ابتدا 2 تا مکانش فقط بازه ، با ادامه بازی مکان هاء دیگه باز میشه؟ چند تا باز میشه؟
.... تو یکی از عکسا زیر تو قسمت flirt میبینیم 4 تا گزینه هست ماله من فقط یکی داره که gift گزینه بالا هست و وقتی واردش میشی اون وقت 4 تا گزینه نوشیدنی گل و..... میبینی.
یکی مشکل رو رفع کنه . ممنون:40: