PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در کارت گرافیک ویندوز xp 64

miladddd
27-07-2009, 23:16
سلام

راستش نمی دونستم کجا مطرح کنم، اینجا مطرح کردم

اگه میبینید جای خوب نگفتم، برم تو انجمن دیگه ای تاپیک بزنم

من همین تازگیها یه گرافیک ati 4770 خریدم

تو درایو c یه xp 64 دارم تو d هم یه vista 32

تو ویستا باهاش هیچ مشکلی ندارم

تو xp هم تقریبا مشکلی ندارم ولی زمانی که سیستمو خاموش میکنم و بعد دوباره میخوام xp رو بالا بیارم تا لحظه بالا آمدن میاد و یهو ریست میشه

ولی وقتی در حالت safe mode میام بالا راحت ویندوز اجرا میشه، از تو safe mode کارت گرافیک رو disable میکنم بعد دوباره در حالت عادی میام بالا، ویندوز راحت اجرا میشه، بعد تو ویندوز دوباره گرافیکو enable میکنم، در کمال ناباوری بدون هیچ مشکلی کارتو میشناسه و حتی بازی ها و نرم افزار هارو اجرا میکنه

ولی اگه دوباره ریست کنم همون آشو همون کاسس، مگر اینکه اول disable کنم بعد ریست کنم

خودم حدس میزنم با اینکه درایورشم تو cd بود یا با xp 64 مشکل داره یا شاید گرافیک قبلیمو درست پاک نکردم

لطفا میشه راهنماییم کنید

saeed.izadi1989
28-07-2009, 00:15
دوست عزیز بهتر است این موضوع رو در بخش سخا افزار مطرح کنید

mehdi1368
28-07-2009, 02:37
سلام

راستش نمی دونستم کجا مطرح کنم، اینجا مطرح کردم

اگه میبینید جای خوب نگفتم، برم تو انجمن دیگه ای تاپیک بزنم

من همین تازگیها یه گرافیک ati 4770 خریدم

تو درایو c یه xp 64 دارم تو d هم یه vista 32

تو ویستا باهاش هیچ مشکلی ندارم

تو xp هم تقریبا مشکلی ندارم ولی زمانی که سیستمو خاموش میکنم و بعد دوباره میخوام xp رو بالا بیارم تا لحظه بالا آمدن میاد و یهو ریست میشه

ولی وقتی در حالت safe mode میام بالا راحت ویندوز اجرا میشه، از تو safe mode کارت گرافیک رو disable میکنم بعد دوباره در حالت عادی میام بالا، ویندوز راحت اجرا میشه، بعد تو ویندوز دوباره گرافیکو enable میکنم، در کمال ناباوری بدون هیچ مشکلی کارتو میشناسه و حتی بازی ها و نرم افزار هارو اجرا میکنه

ولی اگه دوباره ریست کنم همون آشو همون کاسس، مگر اینکه اول disable کنم بعد ریست کنم

خودم حدس میزنم با اینکه درایورشم تو cd بود یا با xp 64 مشکل داره یا شاید گرافیک قبلیمو درست پاک نکردم

لطفا میشه راهنماییم کنید

سلام
دوست عزیز وقتی درایو به راحتی نصب بشه یعنی اینکه مشکلی با XP64 نداره به احتمال زیاد مشکل از درایو کارت قبلی است!درایو ها رو پاک کن و دباره نصب کن اگه درست نشد ویندوز رو عوض کن!
موفق باشید.