PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Kinect (بحث و تبادل نظر در این تاپیک)

صفحه ها : [1] 2

p3yman_xl
27-07-2009, 22:20
KINECT

or
Project Natal

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
No Strings (or Controllers) Attached

Project Natal چیست؟

برای آن دسته از بازیبازانی که منتظر خبرهای بزرگ و شوکه کننده از صنعت بازی بودند، مطمئناً جواب خود را از شرکت مایکروسافت و پروژه ی جدید آن دریافت کردند. سیستم نوین و انقلابی با نام Project Natal در همایش E3 سال 2009 توسط مایکروسافت رونمایی شد؛ سیستمی که بدون نیاز به دست ها و فشردن دکمه ها و تنها از طریق حرکات بدن فرد دستورات را به بازی اعمال میکند.

این سیستم که به نظر میرسد حاصل سال ها کار و تلاش و تحقیق باشد، توسط شرکت 3DV Systems، که مایکروسافت چند وقت پیش این شرکت را خرید، ساخته شده است. این تکنولوژی به کاربر اجازه میدهد بازی، فیلم و هر چیز دیگری را بدون لمس کردن دکمه ها و از طریق حرکات دست خود کنترل کند. هدف مایکروسافت که از این کار گسترش دادن پتانسیل این کنسول و شبکه ی XBL است، قول داده که با عرضه ی این دستگاه میلیون ها نفر از مردم را که تمایلی به بازی کردن ندارند و یا حداکثر به داشتن یک دستگاه Nintendo Wii قانع شده اند، مشتاق بازی کردن کند.

چگونه نینتندو توانست آن حصار را از میان بردارد؟ با ساخت یک کنترلر حساس به حرکت که به کاربر اجازه میداد تا دستورات را بوسیله ی حرکت دادن کنترلر در هوا به بازی انتقال دهد. برای آنکه راکت تنیس را حرکت میدادید، می بایست کنترلر را در هوا مانند یک راکت به حرکت در آوردید. برای انجام بازی بولینگ نیز باید اعمال مشابه را تکرار میکردید. Natal نیز از جهاتی شبیه این سیستم عمل میکند؛ اما با این تفاوت که دیگر نیازی نیست یک کنترلر را در دست بگیریم و در هوا تکان دهیم. میخواهید توپ را شوت کنید؟ پای خود را در هوا به قصد شوت زدن تکان دهید. میخواهید منوی setting را بالا بیاورید؟ کافی است مشتتان را به کف دستتان بکوبید. میخواهید از نقاشی دلخواهتان در آواتار خود استفاده کنید؟ نقاشی را بکشید و آنرا روبروی دوربین دستگاه قرار دهید. با توجه به آن چیزی که در E3 دیدیم این وسیله بسیار ساده و در عین حال بی نظیر عمل میکند.

دستگاه پروتوتایپ آزمایشی ساخت شرکت 3DV

آیا پروژه ی ناتال مایکروسافت جوابی به Wii-mote نینتندو است؟

"بله، و حتی فراتر از آن"، این جمله را پاول جکسون از شرکت تحقیقاتی فارستر میگوید. "طبیعتاً هزینه ی زیادی را به نینتندو برای حرکت دادن اشیا در هوا میپردازیم. و حتی باز هم مجبور هستیم دکمه های زیادی را فشار دهیم، اما این سیستم همه چیز را به بهترین ها سوق میدهد، چرا که ویی-موت باز هم یک کنترلر فیزیکی است. بالاخره به نظر میرسد با عرضه ی ناتال آن حصار همیشگی از بین میرود و ارتباط شما با بازی فقط توسط خودتان صورت میگرید."

البته باز هم با این تفاسیر بعید به نظر میرسد ناتال هنگام عرضه بتواند جایگاه محکم نینتندو در فروش را متزلزل کند. نیتندو به خوبی بین مردم جا باز کرده و شناخته شده نیز هست. حال در نظر بگیرید که سونی هم بخواهد سیستم حساس به حرکت خود را رونمایی کند.

هنوز برای قضاوت زود است

با اینکه مایکروسافت با رونمایی ناتال دل خیلی از طرفداران را ربود، اما احتمال ضرر دهی مالی آن نیز وجود دارد. اول اینکه مایکروسافت زمان عرضه ای را دقیقاً اعلام نکرده، همچنین هنوز مشخص نیست که آیا این سیستم با کنسول باندل میشود یا نه باید آن را جداگانه خرید. آقای دان متریک، نایب رییس Microsoft Xbox اعلام نمود که این پروژه با تمامی X360 ها سازگار خواهد بود اما اشاره ای به قیمت آن و یا احتمال پشتیبانی کردن این سیستم از بازی های قدیمی X360 نکرد.

چیزی که مشخص است این است که مایکروسافت یک تکنولوژی منحصر به فرد را در اختیار خود دارد و با توجه به دانسته های کم ما، هنوز برای قضاوت زود است. حداقل اینکه آیا مایکروسافت میتواند Natal را با به طور موفقیت آمیز در اکوسیستم Xbox360 جای دهد یا خیر؟. اما چیزی که مشخص است این است که با توجه به جیب های پر از پول مایکروسافت و عطش این شرکت برای دستیابی به تکنولوژی های جدید و پیشرفته، این شرکت موفق خواهد بود. در این راه مایکروسافت بایستی مخاطبان جدید را جذب کند و در عین حال مخاطبان قدیمی خود را نیز حفظ کند. برای همین است که جکسون اشاره کرد که مایکروسافت دسته های قدیمی خود را حفظ میکند. چرا که بازیبازان قدیمی ترجیح میدهند بازی Halo3 خود را همانطور که قبلاً انجام میدادند بازی کنند.

لمس توسط کاربر و واکنش فوق العاده ی آب و ماهی

پیش بینی قیمت

آقای جکسون پیش بینی میکند که Natal در هنگام عرضه به بازار حدوداً 99 دلار قیمت خواهد داشت. او اشاره کرد که کنترلر معمولی این کنسول در رنج قیمت 50 دلار عرضه میشود، اما در این وسیله مایکروسافت باید چندین تکنولوژی پیشرفته جای دهد؛ از جمله سنسور حرکتی، میکروفون های جهتی پیشرفته و دوربین ها.

در بین کسانی که این وسیله را تجربه کرده اند نام کلیف بلزینسکی، مرد شماره یک Geow، نیز دیده میشود. "فرصتی پیش آمد تا این وسیله را امتحان کنم و باید بگویم که واقعاً جالب بود." اما او اشاره کرد که هنوز نمیتوان از گسترش بازیها برای این دستگاه چیزی بیان کرد. اما در میان این اسمها نام Steven Spielberg افسانه ای به چشم میخورد که بی هدف چیزی یا کسی را بزرگ نمیکند. اما حتی او نیز زمانی که حین کنفرانس مایکروسافت به صحنه آمد به تعریف و تمجید از پروژه ی مایکروسافت پرداخت. او میگوید: "از من سوال سختی پرسیده شد: چگونه میتوان بازی های ویدویی را مانند دیگر ابزار سرگرم کننده محبوب و در دسترس ساخت؟ هنوز درصد زیادی از مردم تمایلی به در دست گرفتن کنترلر بازی ندارند. با توجه به گسترده بودن صنعت بازی، 60 درصد از مردم هنوز کنسول بازی در خانه خود ندارند. تنها راهی که میتوان این سرگرمی را برای اکثر مردم محبوب کرد این است که آن را "ناپدید" کرد."

خوب اکنون زمان صبر است!. با توجه به گفته های جکسون و در رابطه با SDK ها ( کیت های نرم افزاری گسترش دهنده ) و زمانی که طول میکشد تا سازنده ها برای این وسیله بازیسازی کنند، بعید به نظر میرسد که نیتال را در زمانی پیش از اواسط سال آینده در دستان بازیبازان ببینیم!. به بیان دیگر به نظر میرسد E3 2010 بهترین فرصت برای مایکروسافت است تا رسماً این تکنولوژی را به بازار عرضه کند. که اگر این کار را انجام دهد سال آینده برای مایکروسافت و هواداران بسیار مهم خواهد بود، چراکه این خبرهای بسیار بزرگی در راه خواهد بود!.

منبع: CNET
p3yman_xl. All Rights reserved ©

راهنمای نصب کینکت و بازی با آن

کینکت یکی از اختراعات بزرگ بشریت هست که مختص x360میباشد و به صورت جدا یا الحاقی خریداری میشه کینکت در واقع یک نوعcontrollerخاص هست که شما بدون گیم پد یا وسیله خاصی میتونید باهاش بازی بکنید و لذت بببرید.
برای این که شما بتونید استفاده بهینه از این دستگاه ببرید باید درست اون رو نصب کنید و ازش درست استفاده کنید.

گام اول)
خوب شما برای استفاده از کینکت حتما باید یکی از دو مدل phatیاslimایکس باکس360 رو داشته باشید و اگه اسلیم داشته باشید کارتون در این مرحله خیلی راحته و فقط کینکت رو باید به کنسولتون وصل کنید ولی اگه کنسول شما از نوع فت باشه نیاز به یک آداپتور این چنینی دارید که تو جعبه خریداری شده هست که یک سرش به پورت usbکینکت و سر دیگش به برق و کنسول وصل میشه.
گام دوم)
خوب شما باید کینکت رو در جای مناسبی قرار بدید که هم به محیط مشرف باشه و هم نیفته.
گام سوم)
مکانی که بازی میکنید نباید سر و صدای زیادی داشته باشه چون کینکت در فهمیدن فرامین صوتی شما دچار مشکل خواهد شد.
گام چهارم)
حال کنسول رو روشن کنید اگه برق به طور کامل به کینکت برسه و مشکلی نداشته باشه چراغ کینکت سبز خواهد شد در غیر چراغ قرمز میشود.
گام پنجم)
بازی کینکت ادونچر که همراه بازی هست بزارید و آپدیت کنید( مشکلی برای کپی باز ها ندارد)
گام ششم)
حال کینکت از شما تست هایی خواهد گرفت که برای هماهنگی کینکت است. اولین تست آنالیز کردن شما و قرار دادن کینکت در جای مناسب هست.
سپس تستی برای شناسایی صداهای اضافی محیط انجام میگیرد و کینکت صداهای مختلف را در زوایای مختلف تست میکند این تست ها در تشخیص صدای شما بسیار مهم است.حال کینکت قابل استفاده است ولی شما باید چند کار دیگه نیز انجام دهید.
گام هفتم)
با وصل کردن کینکت بخشی به نام کینکت هاب به داشبورد شما اضافه میشود وشما با تکان دادن دست راست میتوانید وارد این قسمت شوید(مانند سلام دادن)
(همیشه تصویری کوچک از دید کینکت در داشبرد نمایان میشود)
گام هشتم)
در کینکت هاب در حالت آفلاین6منو وجود دارد برای انتخاب منو ها چند ثانیه دست خود را روی منو نگه دارید.(در همه ی بازی ها و منو ها تقریبا همچین روالی وجود دارد)
گام نهم)
حال شما باید با کارت داخل بازی ادونچرز کالیبره کنید برای این کار دکمه وسط دسته رو انتخاب کنید.
حال گزینهkinect tunerرا انتخاب کنید.
بعد calibrationرا انتخاب کنید بعد هم i have my cardرا انتخاب کنید. حال کارت کالیبریشن را بردادید و عینک را روی چشمان آدمک بزارید.
(کارت کالیبریشن در قوطی کینکت ادونچر هست)
گام دهم)
برای اینکه کینکت شما را بشناسد در قسمت کینکت هاب کزینهkinect idرا انتخاب کنید و ادامه دهید کینکت از شما میخواهد به خانه های سبز بروید و دست های خود را بالا و پایین کنید و گاهی بچرخید(این کار هارا به دقت انجام دهید)
پس از انجام اینکار کینکت از شما میخواهد که روبروی آن باستید و سپس کار تمام است و از این به بعد هرزمان که جلوی کینکت بروید، چه تنها باشید چه با 3 نفر دیگر شما را شناسایی کند.

گام یازدهم)
برای دادن فرامین صوتی در کینکت هاب زمانی که عکس میکروفون در زیر صفحه ظاهر شد میتوانید فرامین صوتی دهید برای این کار ابتدا بگویدxboxسپس از کلماتی مانندxbox play gameاستفاده کنید.
بازی با کینکت)
معمولا زمانی که یک بازی را داخل دستگاه قرار میدهید کینکت از شما میخواهد در جای مناسب قرار بگیرید( بسته به تعداد متغیر است)(کینکت میتواند تا4نفر را همزمان شناسایی کند)
برای توقف بازی(pause) باید دست چپ حود را45 درجه بالا ببرید تا بازی بایستد.

در ظمن در بازی های کینکت لگ خیلی خیلی کمی وجود دارد یا بهتر است بگویم لگ ندارد.

خوب دوستان امیدوارم این مطلب به دردتون خورده باشه ولحضات شادی با کینکت داشته باشید.
بدرود.

نوشته شده توسط : s.j-rez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

S.Y.K
27-07-2009, 23:10
سلام آقا پیمان
واقعا به همچین تاپیکی احتیاج بود
و باید بگم این مطلب هم مثل بقیه ی مطالبی که شما قرار دادید عالی بود
من که استفاده کردم
به خاطر این تاپیک های عالی و مفید از شما ممنونم
با تشکر فراوان
یحیی

hamijoon
28-07-2009, 00:08
يعني فقط 99 دلار ؟. منو بگو دارم پول پس انداز ميكنم :دي

resident_evil
28-07-2009, 00:24
يعني فقط 99 دلار ؟. منو بگو دارم پول پس انداز ميكنم :دي

شما نگران نباش به ایران برسه گرون میشه !

S.Y.K
28-07-2009, 08:59
شما نگران نباش به ایران برسه گرون میشه !
آره دیگه اینم شده حکایت wii که با قیمت 250 دلار عرضه شد بعد اومد ایران وقیمتش بالای 400 و حتی 450 شد:13:

ali_ranger22
28-07-2009, 10:25
99 دلار واقعا قیمت مناسبیه
من تو فکرم همش بالای 200 بود
البته باید منتظر قیمت رسمی بود

amin 2010
28-07-2009, 13:16
این طور که گفته شده این تکنولوزی عظیم در کریسمس امسال در اختیار عموم خواهد بود.راستی به نظر من این جکسون یه ذره چرت گفته من مطمئنم قیمت این وسیله پایین 150 دلار نیست.که وقتی برسه ایران حدود 300 خواهد بود اما چه باک!!!؟؟چون با خرید این وسیله در اصل علاوه بر 360 یک WII پیشرفته هم دارید در حالی که wii قیمتی حدود 200 یا 250 دلار داره. (دَر ایران 450 تومن.)
راستی کسی تصور کرده اگه بشه جای مارکوس باشیم (GOW3)چه حالی می ده یا مثلا جای سم فیشر باید اون حرکات رو انجام بدیم.به نظر من با توجه به اینکه این دستگاه تمام حرکات بدن رو زیر نظر می گیره ساخت اینگونه بازی ها دور از دسترس نیست.

S.Y.K
28-07-2009, 14:37
این طور که گفته شده این تکنولوزی عظیم در کریسمس امسال در اختیار عموم خواهد بود.راستی به نظر من این جکسون یه ذره چرت گفته من مطمئنم قیمت این وسیله پایین 150 دلار نیست.که وقتی برسه ایران حدود 300 خواهد بود اما چه باک!!!؟؟چون با خرید این وسیله در اصل علاوه بر 360 یک WII پیشرفته هم دارید در حالی که wii قیمتی حدود 200 یا 250 دلار داره. (دَر ایران 450 تومن.)
راستی کسی تصور کرده اگه بشه جای مارکوس باشیم (GOW3)چه حالی می ده یا مثلا جای سم فیشر باید اون حرکات رو انجام بدیم.به نظر من با توجه به اینکه این دستگاه تمام حرکات بدن رو زیر نظر می گیره ساخت اینگونه بازی ها دور از دسترس نیست.
من بییشتر به فکر fear 2 و dead space هستم:27:
یا حتی alan wake
چه شود!

4039
29-07-2009, 11:03
بیل گیتس :احتمالا از این پروژه در سیستم عامل ویندوز هم استفاده خواهیم کرد .

Project Natal Can be Used on Windows!

Straight from head honcho Bill Gates himself, we learn that Project Natal can be used for more than telling British kids to do their homework.

Project Natal needs no introduction. We’ve all the seen the video of a blonde in a red-sweater and Milo, Peter Molyneux’s strange little project. Combining the mysterious powers of voice recognition, motion detection, voice synthesis and possibly satanic magicks, we have Project Natal.
And here’s the shocker: Project Natal isn’t a snazzy Xbox 360 extra, no- it can be used on Windows! Details are sketchy (as always), but we know this straight from Bill Gates himself ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that Project Natal can be used on Windows and Microsoft has some innovative ideas lined up like…
Meetings and collaborations. No really, that’s exciting. You just go on with Microsoft Natal Office 2013 there while I’ll be at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, doing what Natal should be doing.
Apart from talking to British tweens invented by Peter Molyneux
.

amin 2010
29-07-2009, 14:27
بیل گیتس :احتمالا از این پروژه در سیستم عامل ویندوز هم استفاده خواهیم کرد
و این باعث قدرت نمایی بیشتر 360 می شه چون مطمئنن روی ویندوز پر باگ خواهد بود ابن وسیله

shetmobile
16-08-2009, 10:57
سلام بچه ها من اين فيلمو پيدا كردم خيلي باحاله ببينيد:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:
نميدونم تا حالا ديديد يا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EL_CHE
06-09-2009, 21:50
به نظر من خیلی چیز مسخره ای هست باید رو هوا ادا و دلقک بازی دربیاری البته این نظر شخصی منه :27:

Vamp!r3
06-09-2009, 21:52
به نظر من خیلی چیز مسخره ای هست باید رو هوا ادا و دلقک بازی دربیاری البته این نظر شخصی منه :27:
يه چيزيه براي جلو گيري از تنبلي...اتفاقا از اين لحاظ عاليه...خودش يك نوع ورزش و تحركه...اينم نظر شخصي من...:31:

master-of-soccer
10-09-2009, 20:51
خب الان قیمتش چنده؟؟؟

p3yman_xl
10-09-2009, 21:00
خب الان قیمتش چنده؟؟؟

هنوز عرضه نشده.. تا اواسط سال 2010 منتظر این وسیله در ایران نباشید.

H M R 0 0 7
04-10-2009, 23:14
یه سوال مهم
آیا این یه قطعه جداست که روی همین Xbox های موجود نصب میشه یا یه چیز کاملا متفاوته؟

p3yman_xl
05-10-2009, 08:09
یه سوال مهم
آیا این یه قطعه جداست که روی همین Xbox های موجود نصب میشه یا یه چیز کاملا متفاوته؟

این یک قطعه ی جداست که به احتمال خیلی زیاد باید روی TV گذاشته بشه... مثل Wii.

milky way
05-10-2009, 15:38
امروز یه خبر اومده بود که شاید Fable III آز Natal استفاده کنه.
کلاً خیلی چیز جالبیه یکی مخش رو کار بندازه کلی میشه ایده های جالب برای بازی از توش درآورد نمونش همون Milo بود ولی فکر کنید همون کارهایی که با Milo انجام میشد داد رو تو یه بازی واقعی انجا بدین مثل تو یه بازی RPG مثل Mass Effect زمان صحبت با این و اون بجای انتخاب گزینه های جواب واقعاً‌ با طرف صحبت کنی؟! این چیزیه که الانم میشه با Natal آنجام داد، یا یه بازی Street Fighting در نظر بگیرید ولی با Natal :) مطمئنم دهن همه سرویس میشه تو همچین بازی. کلاً‌ اگر من یه بازی ساز بودم هزار ایده متفاوت برای ساخت بازیهای عجیب و غریب میتونستم بدم.

CHEGUEVARA.
05-10-2009, 16:57
به نظر من باید چیز جالبی باشه...
میشه به کنسولهای آرکید هم وصلشون کرد...؟؟؟؟؟؟

alipsp
05-10-2009, 17:01
به نظر من باید چیز جالبی باشه...
میشه به کنسولهای آرکید هم وصلشون کرد...؟؟؟؟؟؟

ناتال با همه ایکس باکس ها سازگاره.همه میتونن ازش استفاده کنند.چه اونایی که 3 سال پیش
ایکس باکس گرفتن چه اونایی که ساله دیگه میگیرن.
سخاوت ماکروسافت قابل تحسینه!

*QWERT*
05-10-2009, 18:47
واقعا بهترین تکنولوژی توی بازیا این ناتال هست.

تا اواسط سال 2010 منتظر این وسیله در ایران نباشید
راستی آقا پیمان(درست گفتم؟؟)چرا اواسط 2010؟
مگه نگفتن پاییز 2010؟؟

p3yman_xl
27-12-2009, 12:20
به نظر میرسد هم اکنون Natal از مشکل Lag رنج میبرد.

گزارش جدید از وسیله ی انقلابی مایکروسافت یعنی Natal ، که سال آینده به بازار می آید، نشان میدهند که این وسیله از یک مشکل اساسی رنج میبرد؛ Lag (تاخیر). Gizmodo هنگامی در حال بازی کردن Burnout در E3 2009 بود، از این تاخیر سخن گفت. Jon Burton نیز در حال کوبیدن این وسیله است و میگوید دستگاه motion سونی بهتر عمل میکند!.
با توجه به وب سایت Develop، برتون قول داده است که Natal در کل " هوشمندانه" خواهد بود، اما به توانایی این دستگاه شک دارد که آیا توانایی ساپ.رت رنج زیادی از بازی ها را دارد یا خیر. " تاخیر در input یا ورودی دستورات و کمبود دکمه های فیزیکی، سبب محدود شدن این دستگاه و بازی هایی که میتوان به این صورت انجام داد میشوند. " من بیشتر از دستگاه motion controller سونی خوشم آمد تا مایکروسافت."

در هر صورت، با توجه به نقات ضعف ناتال، این وسیله و نرم افزاری که آن را راه اندازی میکند برتون را تحت تاثیر قرار داده است. " توانایی برداشتن یک بامپ مپ از روی یک شخصیت و تبدیل آن به یک اسکلت بند بند و rigged شده، یک قابلیت فوق العاده است. ما یک استودیوی motion capture داریم و این قابلیت به ما اجازه میدهد تمام حرکات را بصورت real-time و با یک دوربین انجام دهیم که چیز کمی نیست.. . "

خوشبختانه مایکروسافت مشکل لگ را هنگام عرضه ی این دستگاه حل خواهد کرد!

منبع:

Vahidking.75
11-01-2010, 17:03
من یه فیلم دیدم که گفته بالا رو رد میکنه نگران نباشید

آقا فکر کنید بازی کشتی کج رو 2 نفره بازی کنید

همه بازیکن ها داغون میشن

آخر بازی میبینی از دماغا خون میاد و سرتون شکسته:16::32::weird::rambo:

چه باحال میشه

یا با بازی تیکن با یروسلی بازی کنی اون حرکتاشو چطوری باید انجام بدیم :16::rambo:

عجب چیزیه این ناتاللللللللللللللللللللل للللللللللل

IPHONE 3g
11-01-2010, 21:53
سلام

تاپیک رو اوردم بالا ببخشید......

میگم این به تلویزیون وصل میشه باید تلویزیون نوع خاصی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shab_2008
11-01-2010, 22:04
سلام

تاپیک رو اوردم بالا ببخشید......

میگم این به تلویزیون وصل میشه باید تلویزیون نوع خاصی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه به خوده x360 وصل میشه.

IPHONE 3g
19-01-2010, 21:47
ممنون اما تو عکس ها و فیلم هایی که دیدم این رو گزاشتن زیر تلویزیون یعنی به تلویزیون وصل نیست ؟؟؟؟؟با کابل به x360 وصل میشه؟؟؟؟؟

shab_2008
19-01-2010, 22:23
ممنون اما تو عکس ها و فیلم هایی که دیدم این رو گزاشتن زیر تلویزیون یعنی به تلویزیون وصل نیست ؟؟؟؟؟با کابل به x360 وصل میشه؟؟؟؟؟
درسته روی تلوزیون میذارن که هم بتونن راحت بازی را ببینن و هم اینکه جای مناسبی هست که دستگاه حرکات را اسکن کنه.

بله همونطور که گفتید با سیم به دستگاه وصل میشه. و کاری به tv نداره

masoud93
02-02-2010, 16:31
این دستگاه چجوری هست باید حتما یه xbox 360 داشته باشی یا نه خودش کافی هست؟

p3yman_xl
02-02-2010, 16:34
شما صفحه ی اول را مطالعه نفرمودید.. این دستگاه مجزا هست و باید حتما یک دستگاه 360 وجود داشته باشه وگرنه کار نمیکنه که.

alipsp
02-02-2010, 16:34

بله حتما ایکس باکس باید باشه.این دستگاه جزء لوازم جانبی 360 هست

چرا دوتایی جواب دادیم
ماله من رو هوتوتو کنید لفطا:31:

adook
24-05-2010, 01:20
بچه ها به نظرم یه جای کار میلنگه به نظرتون اگه چیزی تو دستمون نباشه چطور تو یه فضای کوچیک ما به بازی دستور شلیک و خشاب عوض کردن و دقیق نشونه گرفتن و ... بدیم و چطور حرکت کنیم ؟ چپ راست بالا پایین چطور بدویم فکرکنم این وسیله فقط بازیای خاصی رو ساپورت کنه
ویرایش : بچه ها واقعا این دموهارو دیدم ازش نا امید شدم با ایکس باکس که گرافیک به این خفنی داره بشینیم این بازیای مسخررو بازی کنیم خدایا پس این e3 کی میرسه فکر کنم همزمان با جام جهانی باشه

Stream
24-05-2010, 01:30
بچه ها به نظرم یه جای کار میلنگه به نظرتون اگه چیزی تو دستمون نباشه چطور تو یه فضای ک.چیک ما به بازی دستور شلیک و خشاب عوض کردن و دقیق نشونه گرفتن و ... بدیم و چطور حرکت کنیم ؟ چپ راست بالا پایین چطور بدویم فکرکنم این وسیله فقط بازیای خاصی رو ساپورت کنه
مسلما Natal یا هر نوع تکنولوژی به این سبک برای همه نوع بازی مناسب نیست (مثلا شما چطور می خواید با Natal فوتبال بازی کنید؟ کی بازیکن عوض می کنید؟ تکل زدن و سر و ... که بماند)

البته خیلی از کارها رو میشه با حرکات دست و بدن یا فرمان های صوتی داد ... ولی خب این سبک بالاخره محدودیت هایی داره چون شما قطعا نمی تونید هر کاری که اون شخصیت توی بازی انجام می ده رو خودتون انجام بدید.

در کل برای اومدن Natal لحظه شماری می کنیم، تا حداقل یکی باشه که باهاش راحت حرف دلمون بزنیم و خیالمون راحت باشه بعدا سو استفاده نمی کنه! :دی

ttabriz
24-05-2010, 01:46
پس واجب شد یه ایکس باکس بگیریم.:27:
چه حالی میده با این تنیس بازی کنی با ماریا شاراپووا :31:

mortezaon
24-05-2010, 03:24
البته محدوديت هايي ممكنه داشته باشه كه بستگي به برنامه نويسي بازي داره

.

halflife g
24-05-2010, 09:05
خیلی به دقت این وسیله شک دارم........... .تو اون کنفرانس هم(هر چی به ذهنم فشار میارم یادم نمیاد کدوم کنفرانس) که تستش میکردن خیلی اوقات علاوه بر لگ بالا غلط هم عمل میکرد مثلا به جای دست طرف شلوار طرف رو هدف قرار میداد و با اون عمل میکرد....... .

به نظر فک کنم مشکل لگ رو تا عرضه برطرف می کنن ولی این مشکل سر جاش میمونه.......... .

یکی هم اینکه درسته وسیله سونی(یعنی move) تقلیدی تر هستش ولی حداقل برای این نسل بهتره و میتونه بازیهای hardcore بیشتری رو شامل بشه(مثالش همین socom) ولی خوب با ناتال نمیشه مثلا halo یا gears زد و بازیهاش اکثرا casual خواهد بود.................. .
این خودش به نظر من عیب محسوب میشه...........

تا e3 منتظر میمونیم.

valapeji
24-05-2010, 12:47
داداش این e3 تاریخ شمسیش کی میشه؟

halflife g
24-05-2010, 15:38
داداش این e3 تاریخ شمسیش کی میشه؟

حول و حوش 20 تا 25 خرداد شروع میشه حدود 20 روز دیگه....... .

p3yman_xl
31-05-2010, 08:38
مایکروسافت،نام رسمی Natal را در E3 معرفی خواهد کرد

طبق گزارشی از Edge، مایکروسافت نام اصلی و رسمی Project Natal را در E3 امسال معرفی خواهد کرد.

با توجه به منبعی نزدیک به همین سایت، مایکروسافت در مراسمی پیش از E3 نام رسمی Natal که گفته میشود چیزی شبیه به " The Natal Experience " میباشد را رونمایی خواهد کرد و قیمت احتمالی نیز 149$ خواهد بود.

این منبع همچنین ادعا میکند که باندل مخصوصی ( Arcade + Natal ) به قیمت 299 در تاریخ 26 اکتـبر عرضه خواهد شد.

منبع ادامه میدهد:
"مایکروسافت قصد دارد در سال اول عرضه ی ناتال، میلیونها واحد از آن را بفروشد، بنابراین میتوانیم انتظار داشته باشیم که بازار بازیبازهای غیر حرفه ای را نشانه برود."

" یک هیئت بازار یابی هم نقش موثری در جذب نمودن و آموزش دادن طرفداران ناتال بازی خواهد کرد."

منبع همچنین گفته ممکن است تاریخ عرضه چند هفته ای جلوتر یا دیرتر باشد، اما همچنان در اکتــــبر عرضه خواهد شد.

گفته شده Natal در TGS امسال برای عموم قابل دسترسی خواهد بود..

منبع:

lovei_2006
31-05-2010, 17:42
اقا اين E3 تو كدوم كشور ؟؟؟؟؟؟؟كجا ؟ چه شهري برگزار مي شه ؟؟؟؟؟
شايد e3 طلبيد ما هم يه ميني بوس گرفتيم با بچه ها رفتيم:31:(كاروان راهيان گيم:21:)

p3yman_xl
14-06-2010, 14:48
نام رســمی نتال: Kinect

نتال به طور رسمی Kinect نامگذاری شد.

این خبر که ابتدا به صورت شایعه در یک تبلیغ ایتالیایی درج شده بود، بعداً توسط USA Today تایید شد.

منبع:

p3yman_xl
14-06-2010, 15:01
3 عکس رسمی از Kinect که توسط مایکروسافت منتشر شده است:

1987msb
14-06-2010, 15:02
نام رســمی نتال: Kinect

نتال به طور رسمی Kinect نامگذاری شد.

این خبر که ابتدا به صورت شایعه در یک تبلیغ ایتالیایی درج شده بود، بعداً توسط USA Today تایید شد.

منبع:

سلام پيمان جان،
فرق اين دو نسخه ي kintect در چيه؟ آيا از نظر سخت افزاري تفاوتي با هم دران؟

p3yman_xl
14-06-2010, 15:59
سلام پيمان جان،
فرق اين دو نسخه ي kintect در چيه؟ آيا از نظر سخت افزاري تفاوتي با هم دران؟
این همون نتال هست که اسمش به طور رسمی عوض شد و شد Kinect ..

1987msb
15-06-2010, 09:58
این همون نتال هست که اسمش به طور رسمی عوض شد و شد Kinect ..

بله ميدونم، فقط تو سايت ها نوشته كه تو دو نسخه عرضه ميشه، اين دو نسخه آيا تفاوتي تو سخت افزارشون وجود داره؟
چون قيمت گران ترين مدل آن 180 دلار اعلام شده.
با تشكر.

shahabprince
16-06-2010, 23:29
خوبه خبرشو من دادم که natal به kinect تغییر نام داد.

a.z.p.z
16-06-2010, 23:40
به نظر من جالب ترین بخشش همون بخش بازی های اسپرت هست که اختصاصیKINECT هم عرضه میشه ...
همون ایده ای بود که نینتندو تو wii اجراش کرد اما امروزه MS به وسیله ی KINECT به وسیله بازی های اسپرت اختصاصی خود KINECT اجراش کرد و یه همچین بازی هایی به طور اختصاصی فقط برای KINECT خواهد اومد که بسیار هیجان انگیز هست و همین امر باعث افزایش عمر 360 خواهد شد ...
به شدت منتظر هستم ...

papilo
18-06-2010, 16:39
من یک سوال داشتم. می خواستم بدونم که kinect با xbox 360 elite مشکل نداره.آخه می گن با xbox جدیده روان تر اجرا میشه.؟ بعنی برای استفاده از kinect نمی خواد xbox جدید بگیریم.:31:

s.w.a.t
18-06-2010, 22:00
من یک سوال داشتم. می خواستم بدونم که kinect با xbox 360 elite مشکل نداره.آخه می گن با xbox جدیده روان تر اجرا میشه.؟ بعنی برای استفاده از kinect نمی خواد xbox جدید بگیریم.:31:
نگران نباش روی همه ی مدل های x360 کار میکنه.
دوستان خیلی جالبه تو e3 امسال نشون داده بودن که یارو تو x360 یه فیلم گذاشته بود
و بعد گفت:xbox stop!!
بعد فیلم قطع شد....
:18:
یعنی علاوه بر حسگر حرکتی میشه با صحبت کردن هم ازش استفاده کرد.
تا اون موقع باید انگیلیسیمونو خوب کنیم.
بی صبرانه منتظریم...:40:

shahabprince
20-06-2010, 13:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شرکت PrimeSense در کنفرانس E3 (بازی‌های ویدیویی) هفته گذشته شرکت کرد و فناوری خام بکار گرفته شده در محصول Kinect را به نمایش گذاشت. این فناوری ابتدا توسط PrimeSense توسعه داده شد و سپس امتیاز آن توسط شرکت مایکروسافت خریداری گردید.
این شرکت سازنده، «توسعه روش سخت‌افزاری» و« نرم‌افزار اصلی دوربین/کنترلگر» مایکروسافت را بر عهده داشته است. نمونه اصلی این فناوری که حرکات بدن انسان را می‌خواند در غرفه‌ی شرکت PrimeSense مشاهده شد. اما متاسفانه کارشناسان این شرکت از اظهار نظر در مورد جزئیات فروش امتیاز این محصول به مایکروسافت خودداری کردند.

PrimeSense در این کنفرانس اعلام کرد که فناوری نرم‌افزاری Kinect بطور کامل از سوی مایکروسافت است و تنها فناوری خام پشتیبان این محصول توسط PrimeSense تولید شده است. بنابراین هنگامیکه از PrimeSense در توسعه این فناوری نام برده می‌شود نباید اعتبار ساخت منو‌ها، رابط کاربری، گرافیک‌ها و حتی بازی‌ها به اشتباه به PrimeSense داده شود.
پیش از فناوری «پرایم سنس»، بیشتر کنترلگر‌ها/حرکت‌ خوان‌ها مبتنی بر روش «زمان-پرواز» بودند. این فناوری اشعه مادون قرمز را در محیط سه بعدی ارسال می‌کرد و سپس از این طریق طول موج و زمان بازگشت اشعه را توسط دوربین‌های مخصوص بازیابی می‌کرد. به این ترتیب اندام اشکال، حرکت و اندازه واقعی آنها را تحلیل می‌کرد.
اما فناوری PrimeSense اطلاعات را در الگو‌های تابشی ارسال می‌کند و بازیابی این اطلاعات وظیفه آن دوربین اختصاصی مایکروسافت است.
هنگامیکه دوربین، نور «مادون قرمز» را در بازگشت دریافت می‌کند، رایانه شیء ساد‌ه‌ای راشبیه سازی می‌نماید. برای مثال در عکس زیر، دوربین تعدادی انسان و یک لپ تاپ را تشخیص داده است.
PrimeSense تراشه‌ هوشمندی را طراحی کرده است که واقعاً در خود دوربین قرار می‌گیرد و در حین دریافت اطلاعات مادون قرمز نسبت به پردازش تصویری ‌آن اقدام می‌کند. در تصویر بدست آمده پردازشگر مذکور بدنبال هر سر نخی که شبیه انسان باشد می‌گردد و پس از یافتن دست، پا و … مسیر حرکت انان را تحت نظر قرار می دهد. برای مثال این دوربین قادر خواهد بود که مسیر درست حرکت آرنج را پیش بینی نماید تا بازتاب‌های اشتباه را انکار کند.
PrimeSense همچنین اظهار کرده است که این دوربین قادر است بطور کاربردی هر تعداد انسان قرار گرفته شده در اتاق را شناسایی کند و بطور شگفتی همهگی آنها را تحت نظر قرار دهد. اما این پردازشگر تنها قادر است تا در آن واحد حرکت‌های فقط ۲ بازیکن را پردازش کند زیرا برای پردازش دیگر آدم‌های حاضر در اتاق نیاز به قدرت بیشتری است.
حرکت شخص ثالث در مقابل دید دوربین و بازیکنان اصلی باعث «سرقت تمرکز» دوربین می‌شود و شاید تجربه خوبی را به جای نگذارد. اما خوشبختانه فناوری PrimeSense قادر است که بطور دستی تنظیم شود تا تنها حرکات افراد مورد انتخاب را دنبال کند.
پرایم سنس گفته است که این فناوری تنها مختص کنسول‌های بازی نیست و دستگاه‌های دیگری مانند «مراکز رسانه‌ای» یا media centerها نیز می‌توانند از این فناوری استفاده کنند.
تا کنون مایکروسافت بوده است که از پتانسیل این فناوری حداکثر استفاده را کرده است و با ارائه سخت افزار منحصر به فردش و رابط نرم‌افزاری‌اش، کاربرد این فناوری را چند برابر کرده است.

p3yman_xl
21-06-2010, 17:28
باندل Kinect امسال عرضه خواهد شد!

Microsoft طی مکاتبه ای با یک شرکت marketing تایید کرده است که باندل kinect در پاییز امسال عرضه خواهد شد!

در متن این نوشته آمده است که : مشتری می تواند Kinect را جداگانه یا " به عنوان یک باندل و همراه با New Xbox360 خریداری نماید."

در این نامه هیچ صحبتی از قیمت نهایی این باندل و استراتژی مایکروسافت برای عرضه نشده است.

توجه : تا به امروز قیمت رسمی برای کینکت از سوی مایکروسافت اعلام نشده است؛ اگرچه قیمت های 149 و 189 دلار شایعه شده اند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 10%2F06%2F14%2Frumor-kinect-to-have-two-versions-most-expensive-cost-189-00%2F)

منبع:

محمد رضا حیدری
22-06-2010, 21:43
سلام
یه سوال.
باید از این کینکت چقدر فاصله گرفت که بتوته کل بدن رو شناسایی کنه؟ ما که تو قصر زندگی نمیکنیم که بخواییم 6 متر ازش فاصله بگیریم.

amin 2010
20-07-2010, 23:44

و سرانجام!!!! قیمت رسمی کینکت
خوب مفتخرم چند تا خبر باحال و به قولی هات رو اینجا بدم(تازه از تنور در اومدن خبرا!!)
£129 در انگلستان و $149 در امریکا و €149 در europe میانی قیمت رسمی این دستگاه خواهد بود.
کنسول بعلاوه یک دستگاه کینکت £250 هستش .
Chris Lewis رییس میکروسافت europe گفته کینکت وسیله ای بی نظیر هست برای سرگرم کردن کل خانواده!!!
با شناسایی صدا تمام بدن و بازی های چند نفره کینکت یک وسیله بازی عالی و یونیک خواهد بود .
کینکت به همراه Kinect Adventures قیمتی معادل £130 خواهد داشت!!!
مایکروسافت گفته در هنگام عرضه ، بیش از 15بازی سازگار موجود خواهد بود
4Gb 360 جدید هم در تاریخ August 20 در UK عرضه میشه و یک دستگاه اسلیم به همراه یک فلش 4 گیگابایتی هستش.
بازی های کینکت مانند Kinectimals, Kinect Sports و Kinect Joy Ride قیمتی معادل £40 دارد.

tonypb
21-07-2010, 18:37
سلام
یه سوال.
باید از این کینکت چقدر فاصله گرفت که بتوته کل بدن رو شناسایی کنه؟ ما که تو قصر زندگی نمیکنیم که بخواییم 6 متر ازش فاصله بگیریم.

فقط 1.5 متر:27:

squall12
04-08-2010, 17:54
این کینکت تاریخ عرضش کی هست؟توی ایران هنوز نیومده؟

p3yman_xl
06-08-2010, 19:03

هنوز عزضه نشده؛ احتمالاً در ماه آبان عرضه خواهد شد.. (در آمریکا)

amin 2010
08-08-2010, 20:48

KINECT ماه November عرضه خواهد شد

Saeed System
19-08-2010, 15:37
سلام و خسته نباشید :11:

کینکت به x360 ما هم میخوره یا فقط x360 که تو پکش هست و با خودش میاد؟؟؟

مثلا من عید امثال خریدم 360 آیا به ماله من میخوره؟

یا یه نفر 4 ساله x360 خریده با ماله اونم میخوره؟

:11:

A.N.A.P
19-08-2010, 15:48
سلام و خسته نباشید :11:

کینکت به x360 ما هم میخوره یا فقط x360 که تو پکش هست و با خودش میاد؟؟؟

مثلا من عید امثال خریدم 360 آیا به ماله من میخوره؟

یا یه نفر 4 ساله x360 خریده با ماله اونم میخوره؟

فرقی نمیکنه ... چه تو New چه تو بقیه مدل ها !!!

a-0852
02-09-2010, 17:22
دوست عزیز با اومدن Kinect بازی های مخصوص خودش ارائه میشه یعنی دیگه بازی هایی که بشه اونها رو با دسته بازی کرد تولید نمیشه؟

shab_2008
02-09-2010, 18:01
دوست عزیز با اومدن Kinect بازی های مخصوص خودش ارائه میشه یعنی دیگه بازی هایی که بشه اونها رو با دسته بازی کرد تولید نمیشه؟

خیر اینجوری نیست!

قطعا یک سری بازیه خاص و البته کم را میشه در آینده با این وسیله تجربه کرد!

این رو هم همیشه برای تمام نسل ها به یاد داشته باشین که کنترل پایه یک کنسول هیچ گاه حذف نمیشه!

samad_sr
03-09-2010, 05:24
سلام به همگی
یه سوال:توی نمایش e3 وقتی نوبت نمایش فورزا شد معلوم نبود چطوری گاز میده؟
اگه گازش اوتومات باشه که حال نمیده :41:

A.N.A.P
04-09-2010, 04:54
فقط 1.5 متر:27:
آقا من رفتم حساب کردم دیدم 1.5 متر خیلی کمه :19: ... شما مطمئنی که 1.5 متره ؟؟؟

mhadishirani
04-09-2010, 07:23
ز=ی=به نظر من این طرح شکست میخوره چون لذت بازی یه طرف و لذت بازی با جوی استیک خوب یه طرف. درسته نو آوری هست و جوی استیک حذف میشه ولی به ازاش لذت جوی استیک و شوک های بینظیرش هم حذف میشه. به نظر من باید قابلیت اتصال جوی استیک رو هم بهش میدادن(مثل وی) تا هرکس با سلیقه ی خودش بازی کنه و دستگاه موفق تر بشه

amin 2010
04-09-2010, 10:24
ز=ی=به نظر من این طرح شکست میخوره چون لذت بازی یه طرف و لذت بازی با جوی استیک خوب یه طرف. درسته نو آوری هست و جوی استیک حذف میشه ولی به ازاش لذت جوی استیک و شوک های بینظیرش هم حذف میشه. به نظر من باید قابلیت اتصال جوی استیک رو هم بهش میدادن(مثل وی) تا هرکس با سلیقه ی خودش بازی کنه و دستگاه موفق تر بشه

دوست عزیز حرفتون هم درسته هم غلط ، درست چون سلیقه توی بازی نقش داره و شاید هر چقدر هم این وسیله خوب باشه برای بعضی ها بازی با دسته راحت تر بشه ، غلط برای اینکه کینکت فقط برای بازی طراحی نمیشه بلکه در صورت موفقیت فنی این طرح می تونه شبیه ساز یک هوش مصنوعی باشه !!! مثلا مایلو اگر نمایش هاش واقعی باشن می تونه پیشرفت عظیمی در هوش مصنوعی باشه .
در کل این وسیله یجورایی می تونه سبک گیمینگ + خیلی از کارای کامپیوتری و هوش مصنوعی و ..عوض کنه .

soha is the beSt
04-09-2010, 11:43
مگه کلیپ های E3رو ندیدید که چه قد فاصله گرفتن؟همون1.5 متر حاجی:27:

A.N.A.P
05-09-2010, 10:55
اینم چندتا بازی دیگه :

[/SPOILER]

A.N.A.P
06-09-2010, 08:41
آقا کسی ویدئو جدید از کینکت نداره ؟؟؟

یا همون ویدئو های سایت Xbox که فیلـتره ؟؟؟

soha is the beSt
06-09-2010, 11:51
آقا کسی ویدئو جدید از کینکت نداره ؟؟؟

یا همون ویدئو های سایت Xbox که فیلـتره ؟؟؟
تو لایو جدید ترین ویدیو هاشو میزاره:46:

saeed_cpu_full
06-09-2010, 12:07
سلام به همگی
یه سوال:توی نمایش e3 وقتی نوبت نمایش فورزا شد معلوم نبود چطوری گاز میده؟
اگه گازش اوتومات باشه که حال نمیده :41:
فورزا رو نمیدونم ولی یه بازی ماشین دیگه بود که با حرکت پا گاز دادن رو کنترل میکرد به این صورت که اگه یک پا رو جلو بزاری
گاز میده و عقب ببری ترمز میکنه

کینکت به نظر من در اصل برای بازی ساخته نشده ... بازی برای این هست که دنیا با این دستگاه و قابلیت های اون آشنا بشه ( و البته مایکروسافت یه پول خیلی زیادی گیرش بیاد ! )
از همین دستگاه میتونن توی کنترل بازو های مکانیکی استفاده کنن ( کنترل ربات )
توی ساخت انیمیشن قطعا جای موشن کپچر فعلی که با کلی دستگاه هست رو میگیره و ...

A.N.A.P
07-09-2010, 07:46
تو لایو جدید ترین ویدیو هاشو میزاره:46:
تا BanWave لایو نمیرم !!!

Alireza.M67
07-09-2010, 21:57
کینکت به نظر من در اصل برای بازی ساخته نشده ... بازی برای این هست که دنیا با این دستگاه و قابلیت های اون آشنا بشه ( و البته مایکروسافت یه پول خیلی زیادی گیرش بیاد ! )
از همین دستگاه میتونن توی کنترل بازو های مکانیکی استفاده کنن ( کنترل ربات )
توی ساخت انیمیشن قطعا جای موشن کپچر فعلی که با کلی دستگاه هست رو میگیره و ...

من با بازی Dance Central خیلییییییییییییییییی حال کردم .
به خاطر همین یه بازی هم شده کینکت می خرم .

Alireza.M67
08-09-2010, 18:12
حالا واسه چی این بازی ؟؟؟
ِِِِDance یعنی رقص آره ؟؟؟:27:

بله .
شما ویدیوی کنفرانس مایکروسافت توی E3 رو دیدی ؟
اگه ندیدی حتما یجوری جورش کن ببین .
اواخر اون ویدیو بازی Dance Central با کینکت رو نشون میده ، خیلی عالیه .

soha is the beSt
08-09-2010, 19:17
بچه ها در مورد بازی های کینکت میتونید در اینجا بحس کنید و در نظر سنجی شرکت کنید

jericho-sina
11-09-2010, 10:18
قیمتش اگه تو ایران بیاد چقدر میشه؟

Hamid Hamid
11-09-2010, 12:26
قیمتش اگه تو ایران بیاد چقدر میشه؟
والا همينجوريش كه تو خارجه 150 دلار گفتن اما شما خودت حساب كن ديگه ببين مثلا آركيد تو خارج 199 دلار هست و اينجا به خلق الله ميدن 240 يعني 40 تومن گرونتر پس تا اينجا 150 +40 رو داشته باش و يه نكته ي ديگه اينكه اين دستگاه جديد هست و من ميگم يه 40 تومن ديگه هم به اين خاطر ميگيرن از امت شريف پس ميشه 150+40+40=230
من ميگم در اين حدود ميشه قيمتش حالا 10 تومن پايين يا 100 تومن بالا:31:

jericho-sina
11-09-2010, 16:49
والا همينجوريش كه تو خارجه 150 دلار گفتن اما شما خودت حساب كن ديگه ببين مثلا آركيد تو خارج 199 دلار هست و اينجا به خلق الله ميدن 240 يعني 40 تومن گرونتر پس تا اينجا 150 +40 رو داشته باش و يه نكته ي ديگه اينكه اين دستگاه جديد هست و من ميگم يه 40 تومن ديگه هم به اين خاطر ميگيرن از امت شريف پس ميشه 150+40+40=230
من ميگم در اين حدود ميشه قيمتش حالا 10 تومن پايين يا 100 تومن بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون
بابت مشکلت که حل شد هم خوشحالم

MobinS
11-09-2010, 18:18
لینک دانلود کل فیلم گیم اسگات رو کسی داره؟

MobinS
14-09-2010, 16:33
ای بابا! یکی سایت بده دیگه ، حتما نمی خواد لینک دانلود داشته باشه ، خیلتر هم باشه اشکالی نداره ، مثلا ویدئو توی یوتیوب هم باشه عیبی نداره ، فقط یکی فیلم کامل E3 رو بده! من تیکه تیکه دارم ، می خوام فیلم کاملشو بگیرم!!!

p3yman_xl
05-10-2010, 21:52
Manual ( دفترچه راهنمای ) کینکت به طور کامل فاش شد!

آیا می دانستید هنگامیکه 2 نفر در حال کار با کینکت هستند باید در فاصله ی 2.5 متری دستگاه بایستند ؟ آیا می دانستید برای اینکه کینکت به درستی کار کند باید در ارتفاع 50 سانتی متری تا 1.5 متری قرار داشته باشد ؟ آیا میداسنتید اگر یک دستگاه Xbox360 Slim داشته باشید دیگر نیازی به پاور ندارید ؟ و ...

خوب ، الان میدانید !

به تازگی دفترچه ی Kinect به طور کامل به دست vg247 رسیده است که نمایی از دفترچه ی نهایی و آن چیزی که مصرف کننده دریافت خواهد کرد را نشان میدهد.

در این اطلاعات همچنین آمده است : " سنسور را روی کنسول قرار ندهید!. "

همچنین همانظور که گفته شد اگر کنسول Slim دارید دیگر نیازی به پاور جداگانه ندارید ( به علت اضافه شدن ساکت جدید AUX در اسلیم که دیتا و برق را با هم انتقال میدهد ) اما در کنسول های معمولی باید پاور را نیز خرید.

کینکت با یک دیسک نرم افزار برای نصب دستگاه عرضه میشود که احتمال میدهیم این نرم افزار با آپدیت جدید دشبورد عرضه شود.

" مشکل یابی "

طبق رسم متداول در دستگاه های برقی، در پشت این دفترچه نوشته هایی با عنوان Troubleshooting یا مشکل یابی وجود دارند که اگر دستگاه به درستی کار نکرد مشکلات را حل کنید! در این نوشته ها آمده است : " اگر دوربین شما را تشخیص نمیدهد، لامپ روشن کنید تا محیط کار روشن شود." ، " سعی کنید لباس هایی با رنگ ها ی در تضاد با محیط پشت صفحه Background بپوشید تا به درستی تشخیص داده شوید. " ، " از تابش مستقیم نور خورشید به سنسور خودداری کنید. " ، " دستگاه را در محیطی با سیستم تهویه مناسب قرار دهید. "

Kinect در تاریخ 4 نوامبر ( 13 آبان ) در آمریکا و در تاریخ 10 نوامبر ( 19 آبان ) در انگلستان عرضه خواهد شد.

عکس های دفترچه راهنما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm03.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm04.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm06.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm07.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm08.jpg)

**یک صفحه کم است که در آن نحوه ی نصب را توضیح میدهد ؛ صفحه بلوری بود و آن را قرار ندادیم.

خواهش میکنم کپی نکنید .... !

موفق باشیم

منبع :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm06.jpg)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm07.jpg)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fkinectm08.jpg)

p3yman_xl
27-10-2010, 20:27
ویدویی 1 ساعته از لانچ Kinect

Kinect دیروز برای خبرنگاران رونمایی شد و سایت gamespot ویدیویی یک ساعته از کینکت و 6 بازی که توسط نویسندگان آن سایت انجام شده است را قرار داده است.

بازی هایی که انجام شدند : Kinect Adventures, Kinectimals, Joy Ride, Your Shape, Kinect Sports و Dance Central هستند.

لینک مستقیم ویدیو با حجم 408 مگابایت :

alipsp
03-11-2010, 13:20
کینکت بی حجاب:31:

valapeji
04-11-2010, 16:25
Kinect کی ایران میاد ؟
ما یه مسافری داریم که 4 شنبه داره میره قزاقستان اونجا تا 4 شنبه Kinect میاد؟
قیمتش همین 150 دلاره؟
تبدیلو باید این جا بخرم یا اونجا؟

CHEGUEVARA.
06-11-2010, 13:45
به به
کینکت هم که اومد........:20:

p3yman_xl
06-11-2010, 16:05
Kinect کی ایران میاد ؟
ما یه مسافری داریم که 4 شنبه داره میره قزاقستان اونجا تا 4 شنبه Kinect میاد؟
قیمتش همین 150 دلاره؟
تبدیلو باید این جا بخرم یا اونجا؟

دقیق مشخص نیست کی به ایران برسه؛ شاید الان تک و توک پیدا بشه با قیمت نجومی.
قیمتش در آمریکا همینه.
کینکت برق رو از کنسولهای اسلیم میگیره، اما برای کنسولهای معمولی آداپتور احتیاج هست.

p3yman_xl
07-11-2010, 18:37

halflife g
07-11-2010, 18:41
خبر اومده که کینکت در امارات همزمان با روز عرضش در اروپا یعنی 10 نوامبر عرضه خواهد شد(دو روز دیگه)..پس میشه مطمین بود که در چند روز آینده به ایران برسه......... .

ولی خوب یکی دو هفته اول قیمتش زیاد بعد میاد پایین.

اینم یه عکس از دستگاه که کل کینکت رو دمونتاژ کرده:

halflife g
08-11-2010, 23:04
سه خبر در مورد خسارات کینکت

1-یک دختر خانوم آمریکایی در حال بازی dancentral بوده که گرمش میشه و لباساشو در میاره و به بازی ادامه میده غافل ار اینکه کینکت از ایشون عکس برمیداره و میفرسته به دیتابیس بازی.......حالا ایشون عاجزانه تمنا داره که عکس ایشون رو پاک کنن
منبع:سایت Destructoid

2-آقای Phil Villarreal در حال بازی kinectsports بوده و داشته والیبال بازی می کرده که در اثر پرش بلند ایشون و خوردن دستش به پنکه سقفی خونشون پنکه سقفی افتاده رو lcd و lcd منهدم شده:31:
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- دو جوان در حال بازی والیبال با کینکت بودن که هنگام پرش هر دوشون دستاشون به شدت بهم خورده و دست یکیشون جراحت شدیدی برداشته........

.

Quantum2012
09-11-2010, 00:11
سه خبر در مورد خسارات کینکت

1-یک دختر خانوم آمریکایی در حال بازی dancentral بوده که گرمش میشه و لباساشو در میاره و به بازی ادامه میده غافل ار اینکه کینکت از ایشون عکس برمیداره و میفرسته به دیتابیس بازی.......حالا ایشون عاجزانه تمنا داره که عکس ایشون رو پاک کنن
منبع:سایت Destructoid

.

:18::18::18: استخفرلا :27:

halflife g
09-11-2010, 16:58
آیا کینکت -- شده است؟

کمپانی به نام صنایع Adafruit جایزه ای به مبلغ 2000 دلار برای اولین کسی که بتواند دستگاه مربوطه را طوری -- کند که اطلاعات مربوط به رنگ و عمق تصویر را به هر وسیله ای به جز Xbox ارسال کند ، تعیین کرد و آقای alexp که یک مهندس الکترونیک هستش دستگاه رو -- کرده و مثه اینکه برنده جایزه شدند........

آقای alexp عنوان کردن که نباید همچین دستگاهی با این طیف وسیع استفاده در علم نباید در انحصار بازی بمونه و در نتیجه اقدام ه -- دستگاه کردن...... .

ولی مایکروسافت تمامی اخبار مربوط به -- شدن این سنسور رو رد کرده و گفتن که ایشون تنها کاری که کرده این بوده که یک درایوری را طراحی کرده اند که به طور دستی بتوان Windows این وسیله رو شناسایی کند و هنوز هم روشی برای استفاده اون در دستگاهی به جز کنسول x360 وجود نداره............ .

طبق تکذیبی که مایکرو سافت داد میشه تا حدی مطمین شد که این -- چندان دردسر ساز نیس.....ولی مطمینا این آخرین باری نیس که این خبرها رو در مورد کینکت خواهید شنید..... .

منبع:

Masoud King
09-11-2010, 21:56
مضرات کینکت بازی با افراد مسن: دی

A.N.A.P
10-11-2010, 01:14
مضرات کینکت بازی با افراد مسن: دی

OK شد !!!

Please Delete

Leon-117
11-11-2010, 10:14
youtube.com
:19: خسته نباشی مسوت (مسعود) خان !!!
اين آدرس youtube فـيلتر نيست:

ؤلي ويدئوي جالبي بود ها!بيچاره پسره!:31:

valapeji
11-11-2010, 13:33
پسره تا اخره عمرش ارزوی بازی با کینکت رو به گور می بره
(فک کنم مرگ مغزی شد)

karin
14-11-2010, 21:12
سلام

ما در جست و جوهایی که داشتیم کلا یه جا کینکت پیدا کردیم اونم فروشگاه نیما تو پاساژ لباف توپخونه بود که 300 میداد
پایتخت هم کلا نبود یکی دو جا گفتن اواخر هفته ی آینده ، صوت و تصویر هم گفت تا دو سه روز آینده

دوستان کسی جای دیگه ای سراغ نداره که آورده باشه؟ جمهوری ممکنه داشته باشه؟

بعد این قضیه که فقط گیم های اورجینال رو اجرا می کنه چیه؟ امروز یکی از همین دوستان مغازه دار گفت

p3yman_xl
15-11-2010, 10:21
سلام

ما در جست و جوهایی که داشتیم کلا یه جا کینکت پیدا کردیم اونم فروشگاه نیما تو پاساژ لباف توپخونه بود که 300 میداد
پایتخت هم کلا نبود یکی دو جا گفتن اواخر هفته ی آینده ، صوت و تصویر هم گفت تا دو سه روز آینده

دوستان کسی جای دیگه ای سراغ نداره که آورده باشه؟ جمهوری ممکنه داشته باشه؟

بعد این قضیه که فقط گیم های اورجینال رو اجرا می کنه چیه؟ امروز یکی از همین دوستان مغازه دار گفت

سلام عرض شد
پیشنهاد میکنم فعلا دست نگه دارید و نخرید... منم میخوام بخرم ولی نه با این وضع..... چون کینکت تک و توک اومده و با هر قیمتی که بخوان دارن میفروشند ( بیشترشون هم جعبه ندارن )
قیمتش فعلا همینه از 250 تا 300 .. (با 40 تومن دیگه میشه یه کنسول اسلیم خرید!! )
نه بازی های کپی رو میشه اجرا کرد ولی مایکروسافت کد امنیتی جدید به نام Anti Piracy 2.5 رو اضافه کرده .. که اگر شما کنسول رو به ورژن جدید دشبورد آپدیت کنی و بعد بازی فیبل 3 یا AC brotherhood که تازه اومده رو داخل دستگاه بذاری؛ اولا بازی اجرا نمیشه ثانیاً دستگاه اصطلاحاً flag میشه و در لیست بن شدن از شبکه لایو قرار میگیره ...
باید تا ماه ژانویه و عرضه فرم ور جدید +Lite Touch صبر کرد تا بشه بازی های جدید رو اجرا کرد .. وگرنه بن!

Milad4171
16-11-2010, 23:45
همه امروز فردا میکنن که!!! من واقعا موندم!!! میخوام تا ده روز دیگه بخرم!!
یعنی باید دوماه صبر کنم ؟ این موضوع فقط واسه حالت آنلاین هست؟ آفلاین همین داشبورد مشکلی که بوجود نمیاره؟ کیکت روش درست کار میکنه؟؟

A.N.A.P
18-11-2010, 00:18
همه امروز فردا میکنن که!!! من واقعا موندم!!! میخوام تا ده روز دیگه بخرم!!
یعنی باید دوماه صبر کنم ؟ این موضوع فقط واسه حالت آنلاین هست؟ آفلاین همین داشبورد مشکلی که بوجود نمیاره؟ کیکت روش درست کار میکنه؟؟
فکر نمیکنم چون این آپدیت جدیده قسمتی درباره کینکت و تنظیماتش داره که به نظر من باید آپ بشه تا ازش استفاده

کرد !!!

starpars
21-11-2010, 17:14
بچه ها اين ويدئو رو ببينيد حميدرضا يكي از بچه هاي بازي سنتر هست در حال بازي با kinect
6M

alireza1411
03-12-2010, 16:31
در مورد مشخصاتش و ه.ک شدنش هم اخبار زیادی منتشر شده که تعدادیش رو اینجا گذاشتم:

:11::11::11::11:

halflife g
24-12-2010, 01:07
خوب دوستان من کینکت رو خریدم در نتیجه گفتم یه نقدی ازش بذارم تا همه استفاده کنن و در مورد خریدش تصمیم بگیرن.....راستی:

راستی این پست به مرور زمان تکمیلتر خواهد شد و با تجربه بازیهای بیشتر مطالب بیشتر گذاشته خواهد شد:

مقدمه

مایکروسافت در E3 2009 برای اولین بار موشن کنترلی رو معرفی کرد که ناتال نام داشت و در اون ادعا کرد که شما میتونین بدون هیچ کنترلی بازی کنین و از شعار youre the controller استفاده کرد .
بعد از یک سال نام این وسیله به kinect تغییر نام پیدا کرد و بالاخره قرار شد در 4 نوامبر 2010 به قیمت 150 دلار در سراسر دنیا به فروش بره....... .

چه چیزی در داخل جعبه کینکت خواهیم دید؟

قوطی کینکت زیباس

جعبه کینکت انصافا طراحی بسیار شیکی دارد و مثه خود کنسول مایکرو باز هم به طراحی جعبه اهمیت زیادی داده.... .

چیزی که در داخل جعبه خواهید دی(البته این فقط جعبه خود کینکت است یعنی وقتی که شما فقط قصد خرید کینکت را داشته باشید نه باندل):

خود کینکت با سیم چسبیده به کینکت که دوسر است (یک سر آداپتور و یک سر usb)یک بازی kinect adventures رایگان و یک دو دفترچه راهنما و یک usb دو سر نر و ماده......... .و یک صورت خندان(که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد)

راه اندازی و کالیبراسیون

وقتی دستگاه را روشن کردید ابتدا دستگاه به شما تعظیم می کند و سپس شما باید شروع به کالیبره کردن آن بکنین...هم کالیبره کردن صدا و هم تصویر.......

برای کالیبرع کردن دستگاه به قسمت kinect tuner خواهید رفت و از آنجا سه مورد کالیبره را خواهید دید...... .:

tracking:

برای تست اینکه دستگاه شما را می بیند یا نه.....

tracking بدن بازیباز

calibrate:

باید با استفاده از همان صورت خندان دستگاه را کالیبره کنید به این صورت که دستگاه را باید در مستطیل فرضی که دستگاه تعبیه می کند قرار دهید(به دفعات مختلف) تا دستگاه کالیبره شود..

کارت اسمایل برای کالیبره کردن دستگاه

audio:

کالیبره کردن صدا ...دستگاه خود با پخش آهنگهای صدای اتاق و میکروفون را یاد گرفته و خود رو کالیبره می کند...........

نکته مهم و قابل توجه در کالیبره کردن اینست که حتما باید این موارد را با موفقیت انجام داد چون اگر مثلا نتوانید صدا را کالیبره کنید بعضی مواقع با مشکل جدی در دستور صوتی دادن به دستگاه مواجه خواهید شد و یا مشکلات کنترلی دیگر........ .

کنترل منوها

کنترل دستی

برای کنترل دستی می توانید از هر کدام از دستان خود استفاده کنید .سرعت کنترل مناسب و دقت خیلی خوب آن قابل تحسین است.گاهی که با دسته شروع به کار می کنید میخواهید به کنترل کینکت برگردید کافی است دست خود را طبق درخواست دستگاه حرکت دهید تا سریعا دست شما را به عنوان کنترلر بشناسد

وقتی بدن خود را به این شکل نگهدارید معنی دستور stop را می دهد و دستگاه Pause می شود

هرگاه میخواهید کنترل دستی را به کار بیندازید باید با انجام این دستگاه را به حرکت خود متوجه کنید

kinect hub داشبورد مخصوص کینکت که تماما کنترل آن یا بصورت صوتی یا کینکت امکانپذیر است

اگر در لایو باشید حتی می توانید با دست خود فیلم را عقب و جلو کنید که خیلی لذت بخش است.

کنترل صوتی

کنترل صوتی دستگاه زیبا و دقیق است ولی به شرطی که درست کالیبره شود اگر نتوانید این کار را انجام دهید تا ابد در عذاب خواهید بود.
نکته قابل توجه فهم بالای دستگه در انواع لهجه ها و تلفظ هاس که قابل تحسین است

کنترل صوتی برای بخش آفلاین محدود است(که به نوعی ایراد است وانتظار بیشتری میرود) و شامل چند دستور ساده رفتن به داشبورد یا kinect hub(داشبورد مخصوص کینکت) دیدن اچیومنت یا ....است ولی در لایو امکانات زیادی در انتظار شماس چت و...... .

برای بخش افلاین فعلا این دستورات رو دستگاه میتوناد تشخیص داده وانجام دهد:

هنگامی که داشبورد هستینابتدا بگید xbox بعد بگید kinect تا به kinect hubانتقال پیدا کنید سپس دستورات زیر رو به دستگاه بگید:

dashboard
yes

no
sigh in
play disc
achivemants
cansel
close tray

البته دستور های بیشتر دیگری حتما در آینده برای دستگاه لازم خواهد بود

در لایو شما علاوه بر امکانات زیاد حتی میتوانید چت تصویری هم داشته باشید...:

ویدیو کینکت کیفیت خوبی دارد

دستگاه تاخیر دارد؟؟؟؟اذیت کننده است؟؟

برای جواب به این سوال باید گفت دستگاه از بابت تاخیر بسیار عالی عمل می کند و واقعا بازی با آن لذت بخش است.....البته نکته ای که بسیار مهم است اینست که تاخیر بیشتر به بعد نرم افزاری مساله بستگی دارد یعنی مثلا یک بازی تاخیر خیلی خیلی ناچیز و حتی میتوان گفت نزدیک به صفر دارد ولی یک بازی دیگر با نیاز به پردازش بسیار کمتر تاخیر زیادی دارد....... .
در کل حداقل تاکنون در اکثر عناوین فعلی و موفق کینکت(kadventures....ksport.....dancecentral. ..yourshpae) تاخیر بسیار راضی کننده است

چقدر فضا و نورمیخواد؟؟

فاصله best برای بازی تقریبا نباید از 1.9متر کمتر باشد که خوب فاصله قابل توجه و زیادی است( وشاید بتوان گفت به نوعی ایراد) البته ما بین این فاصله نباید هیچ وسیله ای باشد.
نور اتاق هم نباید خیلی شدید باشد تا دستگاه را مختل کند........ .

چطور اسکن میکند؟؟؟دقیق است؟؟

اسکن بسیار دقیق و شگفت آور است مخصوصا در بازی fittnes شما به عظمت قدرت اسکن دستگاه پی خواهید برد(حتی بر آمدگیهای لباس را هم اسکن می کند) ولی کینکت فعلا قادر به اسکن جداگانه انگشتان نیس که به نظر در آینده این مهم اتفاق خواهد افتاد

برای دو نفره بازی کردن به محض اینکه یار دوم وارد بازی می شود آن را شناسایی و بازی شروع می شود..وقتی هم که یار دوم بیرون می رود بازی سریعا بدون توقف با یار اول ادامه پیدا می کند که واقعا هزاران آفرین برای دستگاه دارد..... .

یک مورد مهم هم اینکه مثلا اگر دست خود را به شکمتان بچسبانید یا مثلا دستتان را به پشت بدنتان ببرید کینکت قادر به تشخیص نیس که طبیعیس(اشعه از بدن عبور نمی کند)

بازیهای کینکت

من فعلا تنها دو بازی را انجام دادم یکی kinect adventures و یکی yourshape

kinect adventures

این همان بازی اصلی در داخل پک است.
این بازی شامل 5 نوع مینی گیم اسب از راندن قایق گرفته تا گرفتن توپ...بازی را دو نفره هم میتوان انجام داد.دقت بازی خیلی زیباس ..تاخیر ندارد......و تجربه آن با خانواده بسیار لذت بخشتر است.

یکی از زیبایی ها یبازی اینست که در بازی از شما در ین بازی عکس می گیرد و آخر هر راند به شما نشان میدهد که بسیار جالب و مفرح است.

your shape

همانطور که از نامش پیداست مربوط به فیتنس است..قدرت اسکن کینکت را در این بازی متوجه خواهید شد...... .بازی برای ورزش خیلی مفید است البته مینی گیم های هم دارد و تازه رکورد قبلی شما را هم برای بهبود رکورد جدید به یاد می سپارد..... .

سخن آخر

کینکت به عنوان یک پلتفرم جدید و سخت افزار جدید پتانسیل های بسیار بالایی دارد و میتوان بازیهای رایانه را با آن متحول کرد....... ولی این کار نیازمند پیشرفت نرم افزاری این دستگاه هست عنصری که بشدت برای این دستگاه حس میشود.
البته به خاطر اسکن کلی بدن و نه همه نقاط آن نمیتوان به این زودی ها انتظار تجربه بازیهای اول شخص یا سوم شخص را با این سنسور داشت

اگر شما هم از مشتاقان خرید کینکت هستید و فضای مناسبی در اختیار دارید در خرید کینکت شک نکنید که هم بازیهای فعلی آن بسیار مفرح هستند و هم خبرهای خوبی از بازیهای آینده آن به گوش می رسد...... .

پست به مرور زمان کاملتر خواهد شد......استفاده از نقد وبررسی زیر فقط با استفاده از ذکر نام فروم بلامانع است.
.
.

namx
24-12-2010, 10:53
من یه xbox kinect کامل برام ارودن یعنی هم xbox slim 250G هم دستگاه kinect که داخلش بود حدوده 450 ouro خرج برداشته خیلی دستگاه خوبیه ولی حیف که بازیاش تو ایران نیست درباره کپی خور شدن هم میتونه کپی خور شه همه ی وسایلش هم وایرلس هست

swamp
24-12-2010, 17:48
ای بابا! یکی سایت بده دیگه ، حتما نمی خواد لینک دانلود داشته باشه ، خیلتر هم باشه اشکالی نداره ، مثلا ویدئو توی یوتیوب هم باشه عیبی نداره ، فقط یکی فیلم کامل E3 رو بده! من تیکه تیکه دارم ، می خوام فیلم کاملشو بگیرم!!!

البته خودم هنوز دانلود نکردم ولی فکر کنم همون چیزی که میخوای باشه!

A.N.A.P
01-01-2011, 23:36

squall12
14-01-2011, 14:19
سلام.
من می خوام کینکت بخرم.کسی می دونه قیمتش چند شده الان؟

CATALONIA
17-01-2011, 19:23
سلام
دوستان من تنظيمات صدا رو تنظيم كردم ...
ولي نميدونم چه كلماتي رو ميشه استفاده كرد ؟
يعني زماني كه علامت ميكروفون كنار صفحه هست چه لغاتي ميشه به كار برد كه كاربرد داشته باشن ؟
ممنون

Milad4171
17-01-2011, 22:28
سلام
يعني زماني كه علامت ميكروفون كنار صفحه هست چه لغاتي ميشه به كار برد كه كاربرد داشته باشن ؟
ممنون من تو يه كليپي كه داشت كينكت رو تنظيم ميكرد ديدم كه تو بخش تنظيماتش گفته بود هيچ حرفي نزنين. يعني در زمان تنظيم بايد محيط ساكت ساكت باشه!!
تا برسه به مرحله ي كالبرشن!
ويرايش:
من فكر كردم تنظيم نشده!!
من تو كليپ ديگه اي :31: ديدم كه يارو خودش يه سري چيزها رو به كيكنت معرفي ميكرد. ولي خوب من تا آخر اين هفته هيچي نميتونم بگم!

halflife g
17-01-2011, 23:23
سلام
ممنون

وقتی تو داشبورد هستین اول میگین xbox بعد میگن kinect تا بره kinect hub بعد از اون که رفتین kinecthub باز بگین xbox و دستورات زیر رو براش بگید:

dashboard
yes
no

sigh in

play disc

achivemants

cansel

close tray

این کلماتو فعلا تو بخش آفلاین به عنوان دستور قبول می کنه.....

.
.

namx
21-01-2011, 10:37
از کجا میتونم بگیرم باز هاشو ؟؟ یا دانلود کنم بازیارو

namx
24-01-2011, 13:10
کسی نیست جواب مارو بده ؟؟

Vahid67
24-01-2011, 13:56
دوستا قیمت این دستگاه به همراه یه XBOX360 خوب (از مدلاش سر در نمیارم) توی تهران چند در میاد؟ در ضمن من فیلم E3 رو تقریبا نزدیک به 2 سال توی سیستمم داشتم تازه دیدمش کفم برید....:18: اونجایی که دختره نقاشی می کشه میده به پسره!!!! یا اونجایی که اون فیل رو 2 نفری درست می کنن خیلی باحال بود....

halflife g
24-01-2011, 18:44
7 هیک مهم و دیدنی kinect

بعد از عرضه سنسور kinect توسط مایکروسافت مطمینا نگاه خیلی ها به استفاده متنوع و جدید از اون هم در بازی و هم در رشته های دیگه معطوف شد.
مایکروسافت هم با پیش بینی این امر این سنسور حرکتی رو open source طراحی کرد تا همگان بتونن در ساخت برنامه و افزونه ها برای این دستگاه جدید و نوآورانه سهیم باشن.

چند ماه دیگه هم این وسیله بطور رسمی برای pc معرفی خواهد شد و اونوقت باید منتظر شگقتیهای بیشتری از این وسیله باشیم .ولی فعلا 8 هیک مهم ودیدنی این دستگاه رو که تا بحال توسط ه.کرها و دانشگاهیها و دکترها رو این دستگاه انجام شده رو با هم می بینیم.

فقط سه نکته:
1-این 7 مورد به ترتیب هستن یعنی رتبه 1 بهترین هیک هستش.
2-برای هر کدوم از این 7 مورد عکسها و توضیحاتی برای درک بهتر موضوع ارایه شده.
3-برای مشاهده کامل این هیک می تونید به سایت kinecthacks.net مراجعه کنید.عکسا هم تکه هایی از فیلم ها هستند.

امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره:

7-
استفاده از کینکت در پزشکی

یکی از افراد حاضر در ویدیو در حا توضیح قابلیتهای کینکت روی کنترل عکسها

این هیک که به کمک دانشگاه برن در سوییس انجام گرفته روی خووندن وکنترل عکسهای رادیولوژی و سونوگرافی معطوف هستش.
دستور صوتی به خوبی در این استفاده گنجونده شده و دستورهایی مثه زوم و یا عکس بعدی رو دستگاه می فهمه..... .
کنترل عکسها و فایلهای پزشکی هم از دستاوردهای این هیک هستش.

6-
کنترل بازی cod توسط کینکت و wiimote

انجام بازی cod با کینکت و wii mote

این ---- رو یکی از ه.کرهای معروفی که روی کینکت کار می کنه انجام گرفت و به نوعی شروع شکل گیری بازیهای اول شخص و سوم شخص رو روی کینکت امکان پذیر کرد.
در این بازی از wiimote برای شلیک و برای حرکت و از کینکت و بدن برای پرش کاور و پرتاب نارنجک استفاده شده.

5-
کنترل روبوت ها توسط کینکت

این هیک یکی از هیکهای جذاب و مطمینا آتیه دار کینکت هست حرکات بدن خود فرد بر روی روبوت انجام میشه و به نوعی شما از راه دور اون روبات رو کنترل می کنید

با تمام بدن خودتان روبوت رو کنترل می کنید

مطمینا در سالهای آینده خبرهای بزگری از پیشرفت این هیک در صنعت و...... خواهیم شنید.

4-
کنترل بازی استراتژیکی ruse توسط کینکت

دقیق و لذت بخش

این بازی یکی از بازیهای استراتژیکی زیبا در شاخه نظامی هست که الحق توسط کینکت فوق العاده اجرا شد.

شما میتونین فقط با استفاده از دو دست خالی خودتون به ارتشتون دستور بدین ...انتخاب کنین ..زاویای دوربین رو عوض کنین و ..... .
این هیک هم یکی از هیکهایی هستش که راه رو برای اجرای بازیهای بیشتری با این سبک با کینکت ممکن کرد.

3-
واقعیت مجازی و کینکت

یکی از جالب ترین و پیچیده ترین هیک های کینکت.....شما ابتدا یک دوربین سه بعدی به چشم میزنید و به دنیایی که از درون اون دوربین می بینید منتقل می شید .......قابلیت چرخش ما 360 درجه هست چون دوربین رو به چشم زدید.

تا این قسمتش که قبلا هم انجام شده بود ولی:

با کینکت میتونید دست و پاتونو حرکت بدین در این دنیایی که به چشم زدین حرکت کنید ..لمس کنید و.......... .
این هیک توسط یک ژاپنی انجام شد و یکی از هیکهای پر سر وصدا بوده.

ابتدا با به چشن زدن وسیله بالا به دنیای سه بعدی خواهیم رفت.

دست و پای خودتان رو نگاه کنید......کنترل کنید...حرکت کنید....افراد حاضر در ان دنیا را لمس کنید.

2-
انجام بازی l4dead با کینکت

قبلا هم بازی اول شخص با کینکت بازی شده بود ولی اون از wiimote هم کمک می گرفت ولی این یکی نه...... .

اگر یکی از پاهاتونو یک قدم جلو بیارین کاراکتر شروع به دویدن می کنه و وقتی پاتونو عقب بکشین کارکتر وایمیسه.
دست چپ شما هم به منزله موس و هم شلیک هستش و به راحتی با حرکت دستتون کاراکتر میتونه دنیای اطراف رو بکنترل کنه(به پایین بالا و هر جاکه خواست نگاه کنه).هر اسلحه ای شلیک خاص خودشو داره مثلا برای مسلسل فقط انگشتاتونو باز می کنید ولی برای شاتگان باید عین واقعیت هر بار دستتونو عقب و جلو ببرین تا شلیک کنه.......

کنترل آسان بازی l4d با کینکت و با دستان خالیه خالی

پرتاب نارنجک و برداشتن آیتم ها از زمین هم تویط دست چپ انجام میشه

این بازی به زیبایی و راحتی و بدون اندکی تاخیر انجام شد و به طور حتم ثابت کرد که بازی کردن همچین بازیهایی با کینکت تا چه حد آسان و ممکن هستش.

1-
کنترل ویندوز و برنامه هایش

بالاخره هر تکنولوژی وقتی بهترین خواهد بود که به نوعی کامپیوتر هم آن را بپذیرد.....

کنترل سریع ویندوز ....تایپ بدیع و جالب و بسیار سریعتر........استفاده راحت از برنامه های powerpont .و internet.......

کنترل ویندوز و ایتم های آن

کیبرد مخصوص و سریع کینکت برای محیط ویندوز که به صورت شگفت اوری بهینه و چفت با دستگاه است.

به تازگی نسخه های جدیدی از این هیک آمده و روز به روز هم کاملتر میشه........ .مطمینا کنترل کامل و یا حداقل قسمتی از برنامه های ویندوز با کینکت دریچه جدیدی به سمت استفاده های بدیع از این تکنولوژیست.

------------

pooriya_hp
04-02-2011, 20:38
زده به سرم برم بگیرم ولی متسفانه پول ندارم ....

به نظر دوستان قیمتش میاد پایین ؟؟

الان همه بازی های ساپورت می کنن ؟؟؟

Alireza.M67
07-02-2011, 11:08
خب ما هم به جمع کینکتی ها پیوستیم ، بزن اون دست قشنگه روووووووووووو :31:
البته این گمرک نامرد 30 تومن جریممون کرد از دماغمون در اورد . دلمون خوش بود با 170 صاحب کینکت شدیم ولی آخرش 200 تموم شد .

amirfiri
07-02-2011, 12:05
خب ما هم به جمع کینکتی ها پیوستیم ، بزن اون دست قشنگه روووووووووووو :31:
البته این گمرک نامرد 30 تومن جریممون کرد از دماغمون در اورد . دلمون خوش بود با 170 صاحب کینکت شدیم ولی آخرش 200 تموم شد .
مبارک باشه:10:
رفیق نمی دونی چجوری می شه گمرک رو دور زد؟
مگه گمرک تمام وسایل ادم رو می گرده که ببینه به چی گمرک می خوره؟:13:

Alireza.M67
07-02-2011, 18:48
مبارک باشه:10:
رفیق نمی دونی چجوری می شه گمرک رو دور زد؟
مگه گمرک تمام وسایل ادم رو می گرده که ببینه به چی گمرک می خوره؟:13:

سلامت باشی .
والا نمیشه دورشون زد یا حداقل من بلد نیستم .
ولی کاملا گمرک ایران شانسیه ، یعنی ممکنه بیاری و ببینن و اصلا توجه نکنن . بیشتر بستگی به مسئولش تو اون شیفت داره .
ما هم که آخر آدم بدشانس .:41:

valapeji
21-02-2011, 20:29
دیدم تاپیک خیلی خوابیده گفتم یه حالی بهش یدم
به من یه تبریک بگین دیگه حالا چرا
چوم منم کینکتی شدم:8:

Aryan007
14-03-2011, 17:38
دوستان یه سوال ازتون داشتم لطفا سریع جواب دهید.

جعبه ی Kinectی که شما خریدید سطح داخلیش بنفش هستش؟
یه لایه نازک مقوایی روی جعبه ی اصلی داره؟
اون برچسب درون عکس زیر رو روی جعبه داره؟

چون Kinectی که من خریدم یک جعبه ی واحد داره و سطح داخلی جعبه سفید هستش و اون دفترچه ی توی عکس رو هم نداره.اما با ویدیوی Unboxing کینکت که دیدم فرق می کنه جعبش (یعنی کل جعبه همینه اما اونایی که اشاره کردم فرق داره)...حرکات رو خوب و سریع شناسایی می کنه.یا شاید سری ساخت فرق داره.کنار جعبه هم عبارت FOR DISTRIBUTION IN EN/ES US زده.اما جعبه اون قسمتا که اشاره کردم یکی نیست.یک برچسب معمولی(دایره ای)روی در جعبه هم زده.

حالا یه عکس دیگه پیدا کردم که مثل مال خودمه جعبش:

ولی این مثل اون ویدیوی Unboxing هستش:

کابل گسترش دهنده ی Wi Fi درون جعبه ی Kinect عکس میزارید ازش؟

لطفا سریع جواب دهید

A.N.A.P
14-03-2011, 19:52
سلامت باشی .
والا نمیشه دورشون زد یا حداقل من بلد نیستم .
ولی کاملا گمرک ایران شانسیه ، یعنی ممکنه بیاری و ببینن و اصلا توجه نکنن . بیشتر بستگی به مسئولش تو اون شیفت داره .
ما هم که آخر آدم بدشانس .:41:
دوست عزیز خودت وارد کردی یا واست آوردن ؟

Alireza.M67
15-03-2011, 09:58
دوست عزیز خودت وارد کردی یا واست آوردن ؟

بابام اورد :10:

a.salireza
28-03-2011, 20:29
خریدم ! خریدم ! هم اسلیم خریدم هم کینکت ! نمیخواستم کینکت بگیرم . بابام مجبورم کردم :31:
آقا این خیلی باحاله ! فعلا که فقط کینکت اونچرز بازی میکنم با 3 تا دموی داخلش . اما واقعآ باور نکردنیه . به همه توصیه میکنم بگیرنش ! ( نمیدونم چی شد . فک کنم بابام اونشب سر درد داشت ;l (

payam117
29-03-2011, 00:29
سلام خواهشا سوال من رو تکمیل و درست جواب بدین دوستان عزیزم !
آقا من میخوام 20 فروردین یه kinect بخرم ! اما نمیدونم دقیقا قیمت الان چه جوریاست ؟! یه جا کرج پرسیدم گفت 205 هزار !
آخرین قیمت چنده؟
سوال بعدیم اینه که آیا حالت خاصی داره؟ منظورم تکنیک خاصی برای تشخیص دادن تقلبی یا اصل بودنش ! خلاصه اطلاعات بدین بهم. که جعبه اش چه شکلی هستش ... چه چیزهایی توش باید باشه؟ چطور تشخیص بدم خلاصه سرم کلاه نره ! منتظرم

=CYBER=
01-04-2011, 13:34
برادران عزیز اینترنتی از کجا بگیریم این XBOX رو ؟
XBOX360 250GB Slim با کینکت ، لطفا راهنمایی کنید ، 1 هفته هست دارم می گردم :31:

A.N.A.P
15-04-2011, 20:24
مدیران بهتر نیست این تاپیک مهم باشه تا تاپیک هایی که اصلا سالی یکبار هم پست زده نمیشه و مهم هستن ؟

1navid
15-04-2011, 20:41
کینکت دوتا ریجن داره PALو - NTFS
مدل پال 190 قیمتشه و چند تا هم توش بازی داره بازیهاش تو ایران بیشتره
مدل NTFS هم دهزار تومان ارزونتره

1navid
15-04-2011, 20:48
برادران عزیز اینترنتی از کجا بگیریم این XBOX رو ؟
XBOX360 250GB Slim با کینکت ، لطفا راهنمایی کنید ، 1 هفته هست دارم می گردم :31:
داداش گلم کلا وسایل الکترونیک رو از اینترنت نخرید ( به خاطر فروشگاه نمی گم) به خاطر ارسال مرسوله میگم چون اگه شرکت کالای شما رو پست کنه سالم رسیدنش با خداست ( این رو به این دلیل که دوتا از نزدیکانم تو اداره پست هستند می گم) فقط اگه تهرانید شاید براتون باپیک بفرسته که اونم خوب تهرانی خودت می ری می خری
این مدل هم هنوز کپی خور نشده فعلا نگیرش چون باید بالای 50 توان پول بازیش رو بدی بعد هم بازی اورجینال xbox
تو بازار کمه
اگه تهرانی پاشو برو میدان امام خمینی ( ما میگیم توپ خونه :31:) اونجا پره
این دستگاه هم جوریه که باید جلوت تست بشه تا مطمئن بشی سالمه (ایرانه دیگه)

Sam Fisher 11
03-05-2011, 09:02
دیروز پکی که یه ادوچر تو جعبشه رو خریدم 185

به نظرم هنوز چیز گرونیه... اما از اون دست چیزهایی که وقتی خودت ازش استفاده میکنی تازه به ارزشش پی میبری وگرنه هر چقدر کسی واست توضیح بده هی چیزی مثل دسته های ویی میاد تو ذهن اما کلا یه چیزه دیگس و تا تجربه نشه لذتش درک نمیشه.

من اولش میخواستم moveئه پی اس بخرم بعد دیدم خیلی تفاوتی نداره و آخرش باس یه چیزی تو دستت باشه و بازم نمیشه به همون راحتی که با دسته fps میزنی با موو fps بزنی... کلا کینکت رو به این نیت که باش gears بزنم نخریدم و بیشتر به خاطر دنس سنترال و مایکل جکسونش گرفتم ...

اگر معمولا رفیقی فامیل هم سنی یا جیگری چیزی: دی میاد پیشتون دستگاه فوق العاده ایه و حسابی فان میکنید باش و حتما بخرید اما اگر یه نفرید فقط قبلش یکم فکر کنید ببینید سوراخ سمبه ای هست که قبلش باس با این پول اونو پر کنید یا نه بعد بخرید...چون بیشتر لذتش به دور همی و ایناس...

+
فقط یه چیزی من هنوز با ویسش مشکل دارم...میگم کینکت منو واز میشه اما بقیه ی عباراتی که میگم تاثیری نداره؟!

aha2012
03-05-2011, 09:25
اولش باید یه xbox بگی.مثلا:
xbox:play disc
xbox:play tray

SamGun
03-05-2011, 10:48
دیروز پکی که یه ادوچر تو جعبشه رو خریدم 185

به نظرم هنوز چیز گرونیه... اما از اون دست چیزهایی که وقتی خودت ازش استفاده میکنی تازه به ارزشش پی میبری وگرنه هر چقدر کسی واست توضیح بده هی چیزی مثل دسته های ویی میاد تو ذهن اما کلا یه چیزه دیگس و تا تجربه نشه لذتش درک نمیشه.

من اولش میخواستم moveئه پی اس بخرم بعد دیدم خیلی تفاوتی نداره و آخرش باس یه چیزی تو دستت باشه و بازم نمیشه به همون راحتی که با دسته fps میزنی با موو fps بزنی... کلا کینکت رو به این نیت که باش gears بزنم نخریدم و بیشتر به خاطر دنس سنترال و مایکل جکسونش گرفتم ...

اگر معمولا رفیقی فامیل هم سنی یا جیگری چیزی: دی میاد پیشتون دستگاه فوق العاده ایه و حسابی فان میکنید باش و حتما بخرید اما اگر یه نفرید فقط قبلش یکم فکر کنید ببینید سوراخ سمبه ای هست که قبلش باس با این پول اونو پر کنید یا نه بعد بخرید...چون بیشتر لذتش به دور همی و ایناس...

+
فقط یه چیزی من هنوز با ویسش مشکل دارم...میگم کینکت منو واز میشه اما بقیه ی عباراتی که میگم تاثیری نداره؟!

حسین جون مبارکت باشه داداش

منم همین 5 روز پیش خریدم البته 165 :31:

واقعا تا باهاش کار نکنی نمیشه فهمید چه عجوبه ای روبه روت قرار داره.

تازه میگن این اولشه حالا حالا خیلی جا داره واسه Update و این حرفا.

Sam Fisher 11
05-05-2011, 16:19
اولش باید یه xbox بگی.مثلا:
مرسی همین کارو کردم جواب داد...
بدم من موقع تنظیم صداش که از باندا صدا منتشر میکنه بار اول تو اتاقم صدا زیاد بود و خوب تنظیم نشده بود...دوباره تنظیماتش رو انجام دادم...کارت رو هم من جلوش نگرفته بودم و با اونم کالیبرش کردم. الان دیگه همه چیش درست جواب میده مشکلی باهاش ندارم...

منم همین 5 روز پیش خریدم البته 165
تو هم مبارکت باشه: دی
چطور؟ از کجا خریدی؟: دی

A.N.A.P
05-05-2011, 17:11
حسین جون مبارکت باشه داداش

منم همین 5 روز پیش خریدم البته 165 :31:

واقعا تا باهاش کار نکنی نمیشه فهمید چه عجوبه ای روبه روت قرار داره.

تازه میگن این اولشه حالا حالا خیلی جا داره واسه Update و این حرفا.
ایول خوب ارزون شده ! قیمت جهانیش $149.99 هست !

amirpers
12-05-2011, 15:10
دوستان من دستگاهم Xbox 360 Slim 4 Gig با درایو 0225 و Pal هستش. من امروز یه کینکت خریدم. بهم گفتند که Pal هستش. از کجاش باید بفهمم؟
آخه بازی ای که داخلشه ، روی جعبه اش نوشته NTSC . نمیدونم چکار کنم . کینکت رو وصل نکردم و بازی رو گذاشتم تو دستگاه ، پیغام داد که باید آپدیت بشه.
من این کار رو نکردم.میترسم دستگاه رو بهم بریزه. یهنی کینکتم NTSC هستش ؟ یعنی با اکس باکس Pal مشکل داره ؟
ممنون

flasher_for_nokia
12-05-2011, 16:58
نحوه کالیبره کردن کینکت رو کامل توضیح میدین مخصوصاً اون کارت رو چیکار کنم ممنون

p3yman_xl
13-05-2011, 08:53
دوستان من دستگاهم Xbox 360 Slim 4 Gig با درایو 0225 و Pal هستش. من امروز یه کینکت خریدم. بهم گفتند که Pal هستش. از کجاش باید بفهمم؟
آخه بازی ای که داخلشه ، روی جعبه اش نوشته NTSC . نمیدونم چکار کنم . کینکت رو وصل نکردم و بازی رو گذاشتم تو دستگاه ، پیغام داد که باید آپدیت بشه.
من این کار رو نکردم.میترسم دستگاه رو بهم بریزه. یهنی کینکتم NTSC هستش ؟ یعنی با اکس باکس Pal مشکل داره ؟
ممنون
شما جعبه دستگاه رو ببین گوشه ها یه شکل مربع مانند میبینی داخلش شماره ریجن دستگاه رو نوشته.. ریجن 2 اروپا PAL هست.
وقتی بازی اجرا شده یعنی مشکلی نیست و بازی با کنسول اجرا میشه.. شما آپدیت کن مشکلی پیش نمیاد. این آپدیتِ خیلی جدیدی نیست. فقط روی کنسول شما +LT نصبه ؟

نحوه کالیبره کردن کینکت رو کامل توضیح میدین مخصوصاً اون کارت رو چیکار کنم ممنون

amirpers
13-05-2011, 22:29
دوستان این کالیبره کردن به چه دردی می خوره ؟

alierna
06-06-2011, 13:58
دوستان این کالیبره کردن به چه دردی می خوره ؟

واسه دقت بازی کردن با دستگاه.اگه کالیبره بشه دقتش میره بالاتر[

بچه ها خریدم.خیلی محشره.اصلا تو خریدنش شک نکنین. یه دنیای دیگست.

Abolfazl_Real
09-06-2011, 08:59
سلام خدمت همه
می خواستم بدونم من که +LT را نریختم اگه کینکت بخرم برای اجرای بازی ها مشکلی پیش می ساد؟؟
قیمت کنونی کینکت؟؟؟

alierna
09-06-2011, 10:56
سلام خدمت همه
می خواستم بدونم من که +LT را نریختم اگه کینکت بخرم برای اجرای بازی ها مشکلی پیش می ساد؟؟
قیمت کنونی کینکت؟؟؟

منم التی پلاس ندارم و مشکلی نداشتم. بین 175 تا 185.ممکنه بیشتر شه اما کمتر نه! ایرانه دیگه.اما اگه ایکس باکس جدیدا -- نشه امکان افت قیمتش هست چون مغازه دارا بد دارن ضرر میکنن سر این اتفاق

parva1474
10-06-2011, 21:54
من که لنگ 15 تومان پول اکانتمم چه برسخ این امکانات

jm00
11-06-2011, 10:41
سلام.
من می خوام کینکت بخرم.کسی می دونه قیمتش چند شده الان؟

حدود 250 هزار تومنه:20:

p3yman_xl
11-06-2011, 12:10
حدود 250 هزار تومنه:20:
نه خیر عزیز
قیمت کینکت + آداپتور الان 180 تومان هست

KIA193
15-06-2011, 11:32
با تشكر از مطلب ارايه شده

s.j-rez
16-06-2011, 14:12
سلام من میخوامkinectبگیرم لطفا هر چی لازمه بگید تو پست اول چیز به خصوصی نبود

amirpers
16-06-2011, 17:56
سلام من میخوامkinectبگیرم لطفا هر چی لازمه بگید تو پست اول چیز به خصوصی نبود
اگه اسلیم داری که چیز خاصی نمی خواد. کینکت رو می خری و وصل می کنی و چند تا تست انجام میده و تمام.
اگه اسلیم نداشته باشی هم فکر نکنم چیزی بخواد. البته اونوقت باید از آداپتوری که تو خود جعبه هست استفاده کنی.

.:PAR3A:.
17-06-2011, 20:27
خیلی چیز چرتیه... اشکمو در آورده :دی تمام بدنم درد گرفته... از بیخ داغونم :دی مخصوصا بازی بکسش پدر در میاره :دی بدیش اینه که جذابیتش باعث میشه آدم بیشتر بازی کنه => درد بیشتری داره :دی

3alimx
17-06-2011, 21:40
الان قیمت کینکت چند شده ؟؟
هنوزم توی بازی هایی که 2 نفره انجام میگیره کمی دیر عکس العمل انجام میده ؟؟

SAMCRO
18-06-2011, 22:10
الان قیمت کینکت چند شده ؟؟
هنوزم توی بازی هایی که 2 نفره انجام میگیره کمی دیر عکس العمل انجام میده ؟؟
200 تومن حدودا ... بالا پایین ...
برای من که دیر نشون نمی ده ! :دي

mojtaba915
19-06-2011, 13:27
سلام
من در همين فروم مطلبي خواندم كه دوربين كينكت از شخصي كه ظاهراً در حين بازي به دليل گرم شدن لباسهايش را از تنش بيرون آورده فيلم وعكس گرفته است.سوال من اين است كه سيستم كينكت چطوريه يعني به جايي وصل مي شه كه مي تواند تصاوير ما را share كند؟ و آيا امكان اين وجود دارد كه تصاوير ما حتي وقتي كه از دستگاه استفاده نمي شود در معرض سرقت باشد؟
ببخشيد اگه سوال من كلي بود..
از دوستان صاحب نظر خواهشمندم بنده را راهنمايي كنند چون شديداً قصد خريد دارم اما با ديدن اين موضوع يه جوري شدم...

aha2012
19-06-2011, 15:31
سلام
من در همين فروم مطلبي خواندم كه دوربين كينكت از شخصي كه ظاهراً در حين بازي به دليل گرم شدن لباسهايش را از تنش بيرون آورده فيلم وعكس گرفته است.سوال من اين است كه سيستم كينكت چطوريه يعني به جايي وصل مي شه كه مي تواند تصاوير ما را share كند؟ و آيا امكان اين وجود دارد كه تصاوير ما حتي وقتي كه از دستگاه استفاده نمي شود در معرض سرقت باشد؟
ببخشيد اگه سوال من كلي بود..
از دوستان صاحب نظر خواهشمندم بنده را راهنمايي كنند چون شديداً قصد خريد دارم اما با ديدن اين موضوع يه جوري شدم...
سلام
اون طرفی که لباسشو در آورده ،کینکتش به لایو وصل بوده و رفته توی شبکه ی لایو.
ولی وقتی به لایو وصل نباشی میره تو هاردت که میتونی پاکشون کنی
خلاصه خیالت تقریبا راحت:31:

19-06-2011, 15:55
دوستان فیلمایی که کینکت اسپورتز می گیره سیو نمیشه؟؟؟ آخه داشتیم پینگ پنگ بازی می کردیم ، شخص مورد نظر رفت ضربه بزنه با مشت اومد تو صورت من :دی فیلمشو میدیدیم نیم ساعت می خندیدیم :دی ولی هر کار کردم نتونستم سیو کنمش :دی

Danitondar
19-06-2011, 16:09
خیلی چیز چرتیه... اشکمو در آورده :دی تمام بدنم درد گرفته... از بیخ داغونم :دی مخصوصا بازی بکسش پدر در میاره :دی بدیش اینه که جذابیتش باعث میشه آدم بیشتر بازی کنه => درد بیشتری داره :دی

خود سایت های نقد کننده گفتن حتما قبل از استفاده گرم کنین چون تا 1-2 روز پاتون میگیره!که من هم گوش نکردم دخلم اومد! :27:

19-06-2011, 16:32
من پام نگرفت :دی بازو هام داغون شد!!!
از پنجشنبه تا دیروز همین طور بودم!!! دیگه کینکت اسپورتز رو موقتا تحریم کردم!!!

Danitondar
19-06-2011, 18:57
من آخه پام ضعيفه ولي دستم قوييه!الان اسپم ميشه!

3alimx
19-06-2011, 19:10
انقدر تعریف کردید دلم خواست.
2 ماه پیش می خواستم بخرم ولی انقدر از سرعتش ایراد گرفتند پشیمون شده بودم :31:
واجب شد بخرمش - بعد امتحاناتم باید یک سر بیام تهران :20:

Jeff hardy M
20-06-2011, 13:24
سلام
قيمتش الان تو تهران چنده ؟ ممكنه تا ماه ديگه ارزون شه ؟
و اينكه ارزش داره الان بخريم ؟ چون ميترسم بخريم بعد 1 ماه با چند تا تغيير دوباره بدنش بيرون ...
نوع نداره ؟ يعني هر بازي اي كه بخصوص كينكت باشه بهش ميخوره ؟
ممنون

Danitondar
20-06-2011, 13:31
توی بندرعباس190 هزار تومن اصلا هم کند نیست والا من که قشنگ دارم بازی میکنم Dance Central بازیه خیلی قشنگی هم هست!

20-06-2011, 14:06
کندی خاصی نداره و سرعتش کاملا برای اینکه تمام حرکات شما رو کنسول تشخیص بده کافیه...
تهران هم من چهارشنبه خریدم 185... قیمتش به شدت داره بالا میره... هر چی سریع تر بخرین...

Vahid67
20-06-2011, 15:56
دوستان برای کامپیوترش هنوز نیومده ؟

Big-Boss
20-06-2011, 16:08
دوستان برای کامپیوترش هنوز نیومده ؟

به اون منظوری که مد نظر شماست نه.
ولی اومده.

Cain
20-06-2011, 20:28
توی بندرعباس190 هزار تومن اصلا هم کند نیست والا من که قشنگ دارم بازی میکنم Dance Central بازیه خیلی قشنگی هم هست!

کجای بندرعباس میده 190 ؟ من پرسیدم 240 میدادن ستاره شهر .:13:

Danitondar
20-06-2011, 21:39
چه خبره سرتون کلاه گذاشتن بیا مغازه زیتون البته با تخفیف گفتم 190 مگرنه 200 هستش!

Cain
21-06-2011, 07:40
چه خبره سرتون کلاه گذاشتن بیا مغازه زیتون البته با تخفیف گفتم 190 مگرنه 200 هستش!

من 185 خریدم از نت . هنوز نرسیده.
اگه میدونستم زودتر میومدم میگرفتم . :31:

marmolak kocholo
21-06-2011, 08:01
سلام!
دوستانی که تا الان نگرفتن دست نگه دارن و تا مدتی به خریدش فکر نکنن!
به خاطر افزایش قیمت دلار، قیمت همه چیز بالا رفته. کینکت از 170 تومن رفته بالای 200 تومن.
من خودم حدود 1 ماه پیش 170 گرفتم، 165 هم شاید پیدا می شد ولی الان خیلی بالارفته...
(تهران...)

Vahid67
21-06-2011, 08:11
به اون منظوری که مد نظر شماست نه.
ولی اومده.

یعنی چی ؟؟ کی میاد توی بازار ؟ من چند وقته بدجوری تو کفشم ...

ariaei_tabar
21-06-2011, 23:07
طبق آخرین خبرها قیمت کینکت یه مدت دیگه میاد پایین

aha2012
21-06-2011, 23:32
طبق آخرین خبرها قیمت کینکت یه مدت دیگه میاد پایین
طبق کدوم خبرها؟میشه منبعو بگی

3alimx
22-06-2011, 10:46
منبع نمی خواد که -- قیمت دلار الان اخبار گفت امده پایین پس باید قیمت کینکنت هم بیاد باهاش پایین :20:

halflife g
28-06-2011, 19:02
بازیهای مطرحی که برای kinect در سال 2011 و 2012 عرضه خواهند شد:

.
.
.

Danitondar
28-06-2011, 19:45
بازیهای مطرحی که برای kinect در سال 2011 و 2012 عرضه خواهند شد:

.
.
.

خیلی عالی بود من به همه پیشنهاد میکنم ببینن:20: بعضی بازیها که اگه بیاد کینکت چند میلیارد دلاری میشه!:18:

Saeed System
10-07-2011, 07:43
سلام ...

میخواستم 3 تا از بهترین بازیهای کینکت رو معرفی کنید برا ی خرید...

بازیهایی که کیفیت دتکت سنسور بالا باشه ... حرکات بدن زیاد باشه .... مثل بازیهای ورزشی....سرگرم کننده باشه و لاغر کننده

با تشکر:11:

aha2012
10-07-2011, 11:21
سلام ...

میخواستم 3 تا از بهترین بازیهای کینکت رو معرفی کنید برا ی خرید...

بازیهایی که کیفیت دتکت سنسور بالا باشه ... حرکات بدن زیاد باشه .... مثل بازیهای ورزشی....سرگرم کننده باشه و لاغر کننده

با تشکر:11:
ypur shape
mel-b
biggest loser
dance central
kinect sport
motion sport

Danitondar
10-07-2011, 11:43
من 185 خریدم از نت . هنوز نرسیده.
اگه میدونستم زودتر میومدم میگرفتم . :31:
منظورتون از نت چیه ماهم بریم از اونجا بگیریم!:10:

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

منبع نمی خواد که -- قیمت دلار الان اخبار گفت امده پایین پس باید قیمت کینکنت هم بیاد باهاش پایین :20:
برای قیمت دقیق ارز به این سایت برید!
Mesghal.com

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

درضمن قیمت دلار روی خریدی که خود وارد کننده دبی از آمریکا داره هست و میتونه بیشتر بزنه پیشنهاد میکنم از جای با انصاف بگیرین که نزدیک دبی باشه قبلا هم گفتم دوستانی که، بقیش مال دوستان ساکن بندرعباسه!
پیشنهاد میکنم از زیتون بگیرین چون واقعا با اینکه شریک داره قیمتش خیلی خوبه در ضمن 7 ساله کارش اینه بنظرم خیلی بیشتر از منو شما میدونه کینکت هم 185 میده!

mark3257
04-08-2011, 19:37
من یه 2 ماهی هست که کینکت گرفتم و بازیهای Kinect Sport و Fitness رو دارم. چند هفته پیش با اکانت یک ماهه که روی دستگاه بود برای اولین بار به شبکه Live وصل شدم و یه چند باری هم آنلاین بازی کردم. حالا سوالم اینه که طرف مقابل من می تونه تصویر واقعی منو حین بازی ببینه ؟ اگه هست چطوری و از کجا فعال یا غیرفعال میشه؟
من که در حین بازی تصویر هیچکس رو ندیدم اما خودم هیچ تنظیم خاصی نکرده بودم و اون تصاویر ضبط شده ای از خودم که بعد از پایان هر بازی نشون می ده برای من نمایش می داد یعنی طرف مقابل هم می تونسته ببینه؟

mosolim
06-08-2011, 14:10
سلام

ما هم گرفتیم 170 تومن. البته صبر کرده بودم تا ارزون بشه که شد.

باید بگم تجربه فوق العاده ای از بازی بم دست داد. به تمام دارندگان ایکس باکس پیشنهاد میشه حتما تهیه کنن . حتی دوستانی که

ایکس باکس ندارن صرفا برای کینکت ایکس باکس بگیرن . مثل خودم که 4 ماه بعد از e3 2009 که کینکت رونمایی شد

برای کینکتش که اون موقع ناتال بود ایکس باکس خریدم .

aha2012
06-08-2011, 16:41
سلام

ما هم گرفتیم 170 تومن. البته صبر کرده بودم تا ارزون بشه که شد.

باید بگم تجربه فوق العاده ای از بازی بم دست داد. به تمام دارندگان ایکس باکس پیشنهاد میشه حتما تهیه کنن . حتی دوستانی که

ایکس باکس ندارن صرفا برای کینکت ایکس باکس بگیرن . مثل خودم که 4 ماه بعد از e3 2009 که کینکت رونمایی شد

برای کینکتش که اون موقع ناتال بود ایکس باکس خریدم .
به به سلام مسلم جان
خوبی؟
آقا مبارکت باشه.
راست میگی.واقعا تجربه ی عالی ای داره بازی کردن با کینکت.مخصوصا تو ماه رمضون:31:

mosolim
06-08-2011, 18:40
به به سلام مسلم جان
خوبی؟
آقا مبارکت باشه.
راست میگی.واقعا تجربه ی عالی ای داره بازی کردن با کینکت.مخصوصا تو ماه رمضون:31:

اره اینو خوب اومدی نفسم دیگه در نمیاد.

resident_evil
13-08-2011, 22:23
ما نیز امروز گرفتیم دهنمون صاف شد : دی
اول که تغییر دکوراسیون تو اتاق دادیم بعدش هم مشغول بازی شدیم قعلا فقط Kinect Adventure & Fruit Ninja هر 2 فوق العاده بودن بدون کوچکترین تاخیری شدیدا حال کردم و عرقم هم دراومد : دی
کلا خیلی فاز داده تا برم سراغ بقیه بازی ها

A.N.A.P
13-08-2011, 23:31
من تو ماه رمضون حوصله ندارم با دسته خود Xbox بازی کنم بعد شما چه جوری با کنکت بازی میکنید ؟ نکنه روزه نمیگیرید ؟ :دی

13-08-2011, 23:53
ماه رمضون که هیچی ، من در حالت عادی هم حوصله کینکتو ندارم : دی پدر در میاره لامصب : دی

Abolfazl_Real
14-08-2011, 09:47
لباس های مجازی را با کینکت تجربه کنید

تا به حال شاهد -- ها و اپلیکیشن های متنوعی برای کینکت بوده ایم. از به کار گیری کینکت روی ربات ها گرفته تا استفاده از آن در ساخت آثار هنری دیجیتال و ایده هایی که کینکت را به عنوان جایگزینی برای اتاق های پرو فروشگاه ها مطرح می کنند. همه این ها حکایت از کاربرد های بی شمار این سنسور حرکتی دارند.

این بار یک اپلیکیشن جالب دیگر برای کینکت معرفی شده است. برنامه ای که به شما اجازه می دهد در قالب کینکت لباس های مجازی را امتحان کنید. بر خلاف -- هایی که قبلا برای کینکت ارائه شده بود، این اپلیکیشن از مدل های سه بعدی استفاده می کند و آن ها را متناسب با قد و قواره شخص مقیاس دهی می کند. همچنین جهت تابش نور تشخیص داده شده و سایه روشن ها هم مطابق با آن تنظیم می گردند. استفاده از سایه ها و چین خوردگی لباس ها چیز هایی است که به طبیعی تر شدن این مدل های سه بعدی کمک می کنند. این ها همه مواردی هستند که به کمک یک موتور پردازش فیزیک اختصاصی، ممکن شده اند.

تصور کنید اگر بتوان چنین چیزی را با اینترنت و مدل هایی که هر روز آپدیت می شوند هم ترکیب کرد؛ چه طیف گسترده ای از لباس ها و سبک ها را می توان امتحان کرد. البته پیدا است که این اپلیکیشن کینکتی هنوز در ابتدای راه است و جا برای کامل شدن دارند. اگر مشتاق اطلاعات فنی تر هستید، باید بدانید که این برنامه با زبان C# و به کمک ابزار توسعه بازی XNA مایکروسافت نوشته شده است.

کنترل ربات پرنده با کینکت

کینکت مایکروسافت فقط یک وسیله بازی نیست. با کمی فکر و ایده می بینید که چه استفاده هایی می توان از این محصول جدید به وجود آورد. و این ایده جدید یک گام دیگر برای کنترل ربات ها محسوب می شود. ‏

این ربات پرنده با کمک یک کینکت توسط حرکات بدن کنترل می شود. برای مشخص نمودن حرکات کافی است که دست هایتان را به اطراف حرکت دهید تا ربات از دستورات شما پیروی کند. جالب اینجا است که برای ایمنی کاربر هم یک منطقه پرواز ممنوع برای ربات تعریف شده که ربات پرنده را از ورود به منطقه ای که فرد کنترل کننده ایستاده منع می کند. ‏

این طرح نتیجه یک کار تحقیقاتی است که در زوریخ انجام شده. اما می توانید امیدوار باشید که طی چند سال آینده امکان کنترل ابزارهای مختلفی را با حرکات بدن در اختیار دارید. ‏

دیدن ‏ ویدیو کوتاه ‏ این کار هم خالی از لطف نیست: ‏

با تریمانت، همه چیز را همزمان داشته باشید

افرادی که از کنسول ها و لوازم جانبی مربوط به بازی خسته نمی شوند، حتما یک دغدغه بزرگ هم دارند. این که چگونه سنسور های حرکتی مربوط به کنسول هایشان را در کنار هم نگه دارند. برای این افراد تریمانت بهترین راه حل است.

معمولا سنسور های حرکتی را روی میزتلویزیون یا جایی بالاتر از آن قرار می دهیم و باید توجه داشت که وقتی که کار به سه سنسور از سه کنسول مختلف می رسد، نگهداری آن ها چه از نظر نظم چه از نظر پیدا کردن موقعیت کاربردی، کار سختی است. اما تریمانت (Trimount) مشکل شما را حل کرده و به شما کمک می کند که هر سه سنسور حرکتی موجود (شامل سنسور بار Wii، کینکت ایکس باکس و پلی استیشن Eye) را در کنار هم و بالای تلویزیون خود داشته باشید. با توجه به این که اکثر این سنسور ها و به ویژه کینکت، در ارتفاع بالاتر عملکرد بهتری از خود نشان می دهند، پس تریمانت به کاربردی تر شدن موقعیت ها نیز کمک شایانی خواهد کرد.

پس کافی است که تریمانت 30 دلاری را خریده و آن را به پشت تلویزیونتان بچسبانید و نگران هیچ چیز نباشید! بدون شک این گجت، به رغم عدم پیچیدگی تکنولوژیکی؛ ابزاری بسیار کاربردی برای گیمر ها به شمار می رود.

منبع: سایت نارنجی

aha2012
14-08-2011, 11:27
ما نیز امروز گرفتیم دهنمون صاف شد : دی
اول که تغییر دکوراسیون تو اتاق دادیم بعدش هم مشغول بازی شدیم قعلا فقط Kinect Adventure & Fruit Ninja هر 2 فوق العاده بودن بدون کوچکترین تاخیری شدیدا حال کردم و عرقم هم دراومد : دی
کلا خیلی فاز داده تا برم سراغ بقیه بازی ها
نوید پسرم تو fruit ninja رو از لایو دان کردی؟؟؟چند مگ بود؟

14-08-2011, 14:35
راهی جز لایو نیس؟؟؟ من عاشق فروت نینجا آیفونم : دی ولی لایو به ام تی یوم گیر میده :-ال

resident_evil
14-08-2011, 17:34
نوید پسرم تو fruit ninja رو از لایو دان کردی؟؟؟چند مگ بود؟

140 مگ است

leecher
15-08-2011, 15:12
ماه رمضون که هیچی ، من در حالت عادی هم حوصله کینکتو ندارم : دی پدر در میاره لامصب : دی
موافقم
به نظرم چیز جالبی نیست
چون دقیق نیست

reza_3722
15-08-2011, 16:04
کی قراره مایکروسافت kinect سازگار با pc رو به بازار بده؟
بعدم این درسته که تو اطرافش نباید هیچ وسیله یی باشه؟ مثلا برای فضای یه اتاق خواب معمولی مناسبه یا نه؟

Amin Genius
18-08-2011, 02:23
سلام .PC باز ها خوشحال باشند . مایکروسافت اعلام کرد درایور این دستگاه رو برای PC هم انتشار میده . (اگه نمیزد خوب -- میشد)

mosolim
18-08-2011, 15:28
بعدم این درسته که تو اطرافش نباید هیچ وسیله یی باشه؟ مثلا برای فضای یه اتاق خواب معمولی مناسبه یا نه؟

سلام
این درسته که نباید جلوش وسیله باشه اما نه اونطوری که کل دکوراسیون بهم بریزی . من خودم تو اتاق خواب گذاشتم و با یه زاویه 45 درجه قرار دادم به صورت کج رو به کنج دیوار . چون کنسول به مانیتور که led هست وصله مجبورم اینجا بزارم البته خیلی هم بهتر شد چون راحتم برای بازی و کسی مزاحم نمیشه. تازه تا 4 نفر هم بازی کردم. پس مشکلی نیست . ( راستی اتاقم از 12 متر کمتره )

Alex Fera
18-08-2011, 20:08
موافقم
به نظرم چیز جالبی نیست
چون دقیق نیست

جالب بودن یا نبودن کینکت به سلایق فرد استفاده کننده بستگی داره ولی دقیق بودن کینکت روش حرفی نیست.................
میشه گفت یکی از دقیق ترین سنسورهای توش به کار رفته..............
اصلا هم تو بازی تاخیر نداره..........

reza_3722
19-08-2011, 18:14
سلام .PC باز ها خوشحال باشند . مایکروسافت اعلام کرد درایور این دستگاه رو برای PC هم انتشار میده . (اگه نمیزد خوب -- میشد)
فقط احتیاچ به درایوره؟ نباید اینترفیسش عوض بشه؟
فکر میکنم پک مخصوص pc رو بطور سوا عرضه کنه
مثل Xbox 360 Controller for Windows

sony_W810i
20-08-2011, 11:16
قرار نیست یک کینکت دیگه بیاد. قرار بود فقط یک درایور واسه همسن کینکت تو ویندوز 7 ساخته بشه دوست من

این درایور با حجم حدود 20MB حدود 2-3 ماه پیش اومده. فقط کاری میکنه که سیستم شما اونو و میکروفونش رو بشناسه. و میتونید ار توایعی که به Visual Studio 2010 اضافه میکنه و از کلاس هاش استفاده کنید و براش برنامه بنویسید.

از سایت زیر قابل دانلود هست:
research.microsoft.com

mark3257
20-08-2011, 18:46
یعنی سوال من اینقدر مسخره هست که هیچکس جواب نداده؟

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

من یه 2 ماهی هست که کینکت گرفتم و بازیهای Kinect Sport و Fitness رو دارم. چند هفته پیش با اکانت یک ماهه که روی دستگاه بود برای اولین بار به شبکه Live وصل شدم و یه چند باری هم آنلاین بازی کردم. حالا سوالم اینه که طرف مقابل من می تونه تصویر واقعی منو حین بازی ببینه ؟ اگه هست چطوری و از کجا فعال یا غیرفعال میشه؟
من که در حین بازی تصویر هیچکس رو ندیدم اما خودم هیچ تنظیم خاصی نکرده بودم و اون تصاویر ضبط شده ای از خودم که بعد از پایان هر بازی نشون می ده برای من نمایش می داد یعنی طرف مقابل هم می تونسته ببینه؟

یعنی سوالم اینقدر مسخره بوده که هیچکس جواب نداده؟

resident_evil
22-08-2011, 23:05

نه دوست عزیز تا وقتی شما خودت نخوای کسی نمیتونه شما رو ببینه . اگر بخوای عکست رو کسی ببینه باید عکس هارو Share کنی که میره تو سایت Kinectshare.com بعد ازونجا میتونه بدی بقیه ببینن ! بازی هایی مثل Adventure هم اگر با کسی بازی کنی ازت میپرسه میخوای طرف مقابل عکس هاتو ببینه یا نه

hsein
23-08-2011, 18:35
نه دوست عزیز تا وقتی شما خودت نخوای کسی نمیتونه شما رو ببینه . اگر بخوای عکست رو کسی ببینه باید عکس هارو Share کنی که میره تو سایت Kinectshare.com بعد ازونجا میتونه بدی بقیه ببینن ! بازی هایی مثل Adventure هم اگر با کسی بازی کنی ازت میپرسه میخوای طرف مقابل عکس هاتو ببینه یا نه

سلام دوستان یه چندتا سوال داشتم ببخشید اگه مبتدیانه است

1-چندتا بازی برای این کنیکت هست؟؟ (محدوده؟)
2-فقط بازی های ورزشی هستند؟ چیزی مثل جی تی ای هم هست؟؟ یا جنگی (چیزی که ورزش یا بوکس و ... نباشه)
3-فقط میشه باش بازی کرد یا برنامه ای هم براش هست؟
4-قیمتش چقدره؟
5-فقط واسه ایکس باکس یا با کامپیوترم کار می کنه؟ اگه می کنه برای کامپیوترم برنامه ها و بازی هاش به تعداد ایکس باکسه؟؟ یا جدان؟

مرسی

resident_evil
23-08-2011, 20:19
سلام دوستان یه چندتا سوال داشتم ببخشید اگه مبتدیانه است

1-چندتا بازی برای این کنیکت هست؟؟ (محدوده؟)
2-فقط بازی های ورزشی هستند؟ چیزی مثل جی تی ای هم هست؟؟ یا جنگی (چیزی که ورزش یا بوکس و ... نباشه)
3-فقط میشه باش بازی کرد یا برنامه ای هم براش هست؟
4-قیمتش چقدره؟
5-فقط واسه ایکس باکس یا با کامپیوترم کار می کنه؟ اگه می کنه برای کامپیوترم برنامه ها و بازی هاش به تعداد ایکس باکسه؟؟ یا جدان؟

مرسی

زیاده اما فعلا سبک ها خیلی نزدیک به هم هستن و تازه بازی های خوبش تو راه هستن
فعلا آره اما گفتم بازی های جدید با سبک های جدید در راه هستن براش
اصولا فقط بازی هست حالا یه چیزی به نام Fun Lab هم داره که من هنوز باهاش کار نکردم : دی
حدودا 170
فقط برای 360 هستش

general_sorena
11-09-2011, 10:26
ﺳﻼﻡ. ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﯾﺸﺐ ﮐﯿﻨﮑﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ. ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ ﭘﯿﺶ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ. ﺍﻣﺎ ﮐﯿﻨﮑﺖ ﺍﺯﻡ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﺎﺯﻩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﺑﺸﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻭﻥ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺩﻭﻧﭽﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺸﺪﻧﺪ. ﺧﻼﺻﻪ ﺯﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻻﯾﻮ ﻭ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻻ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﭙﯽ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻧﻤﯿﺸﻪ . ﭼﻪ ﮐﻨﯿﻢ ؟

SamGun
04-10-2011, 12:24
تاپیک مهم شد

aha2012
04-10-2011, 13:13
تاپیک مهم شد
خدارو شکر:20:
تازه الان مهم شد؟باید در همون بدو ورودش مهم میشد:31:

D J V A H I D
05-10-2011, 13:09
ﺳﻼﻡ. ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﯾﺸﺐ ﮐﯿﻨﮑﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ. ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ ﭘﯿﺶ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ. ﺍﻣﺎ ﮐﯿﻨﮑﺖ ﺍﺯﻡ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﺎﺯﻩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﺑﺸﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻭﻥ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺩﻭﻧﭽﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺸﺪﻧﺪ. ﺧﻼﺻﻪ ﺯﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻻﯾﻮ ﻭ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻻ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﭙﯽ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻧﻤﯿﺸﻪ . ﭼﻪ ﮐﻨﯿﻢ ؟

کپی دستگاتون پریده ... همون بلایی که سر من اومد و باز 25 تومن رفتم تو خرج :27:

باید ببری برات دوباره کپی خورش کنن

daniyak
07-10-2011, 22:40
چرا بازی های کینکت گرافیک خوبی ندارند:13:

alierna
08-10-2011, 00:53
آقا این gunstringer رو هر کس نگرفته بگیره حرف نداره!!

devasations3000
08-10-2011, 10:56
بازی بزرگسالش کی میاد؟ دیگه مردیم اونقدر صبر کردیم

aha2012
08-10-2011, 12:54
بازی بزرگسالش کی میاد؟ دیگه مردیم اونقدر صبر کردیم
دیگه تو راهه
اولیش هم همین forza4 هست:5:

devasations3000
08-10-2011, 15:48
مرسی فورزا که هیج منظورم جنگی بود که اسمشم فکر کنم ryse
اگه اشتباه نوشتم ببخشید .........اون کی میاد

daniyak
11-10-2011, 17:31
چه بازی هایی برای کینت اومده

Vahid67
20-10-2011, 22:03
دوستان فرق مدل ریجن با پال چیه ؟؟

s.j-rez
20-10-2011, 22:42
دوستان فرق مدل ریجن با پال چیه ؟؟
هیچ فرقی کینکت نداره فقط اون بازی ادونچر که داخلشه ریجن اون فرق میکنه
-------------------

چه بازی هایی برای کینت اومده
کلی بازی اومده براش اگه سبک خاصی مد نظرتونه بگید

Vahid67
21-10-2011, 01:01
هیچ فرقی کینکت نداره فقط اون بازی ادونچر که داخلشه ریجن اون فرق میکنه

پس به حال ما فرقی نداره آخه دیدم که تو یه سایتی قیمتشون فرق می کرد ...

s.j-rez
21-10-2011, 09:16
پس به حال ما فرقی نداره آخه دیدم که تو یه سایتی قیمتشون فرق می کرد ...
قیمتشون که خوب فرق میکنه ولی بعضیntscها بهpalهم میخورن وقتی میخری از طرف بپرس اینntscبه پال میخوره یا نه

hossein6599
03-11-2011, 12:27
سلام بچه ها.
من امروز تو قم کینکتو قیمت گرفتم گفت 200 هزار تومن.
قیمت تهران چنده؟میارزه از تهران بگیرم؟ممنون میشم جواب بدین.

s.j-rez
03-11-2011, 16:50
سلام بچه ها.
من امروز تو قم کینکتو قیمت گرفتم گفت 200 هزار تومن.
قیمت تهران چنده؟میارزه از تهران بگیرم؟ممنون میشم جواب بدین.
نه تهران تفاوت قیمتش کمه صرف نمیکنه از تعران بخری تهران هم190یا180هست

yadam.nemiad
07-11-2011, 09:40
سلام دوستان عزیز
دیروز برای دوستم اسلیم گرفتم باندال کینکت. با کینکتش مشکل دارم تمام تنظیمات اولیشو انجام میدم و ok میشه ولی 30 ثانیه نمیشه پیغام میده نمیتونه منو ببینه و میخواد دوباره تنظیماتو انجام بدم . با تنظیم مجدد درست میشه ولی به 10 ثانیه نمیشه دوباره چراغش قرمز میشه و میخواد دوباره تنظیم بشه لطفا راهنمایی کنید . کینکتو با کنسول خودم و تو خونه خودمون تست کردم همونطوریه بازم. بنظرتون اگه با آداپتور وصل کنم درست میشه چون الان دسترسی ندارم هنوز تست نکردم.
aha2012
07-11-2011, 12:06
سلام دوستان عزیز
دیروز برای دوستم اسلیم گرفتم باندال کینکت. با کینکتش مشکل دارم تمام تنظیمات اولیشو انجام میدم و ok میشه ولی 30 ثانیه نمیشه پیغام میده نمیتونه منو ببینه و میخواد دوباره تنظیماتو انجام بدم . با تنظیم مجدد درست میشه ولی به 10 ثانیه نمیشه دوباره چراغش قرمز میشه و میخواد دوباره تنظیم بشه لطفا راهنمایی کنید . کینکتو با کنسول خودم و تو خونه خودمون تست کردم همونطوریه بازم. بنظرتون اگه با آداپتور وصل کنم درست میشه چون الان دسترسی ندارم هنوز تست نکردم.
اسلیم آداپتور نمیخواد که
ببین جلوی کینکت چیز میز نذاشتی؟
ببین پایه ی خود کینکت لق نشده؟
احتمالا تو بار بهش ضربه خورده-اگه درست نشد برو پسش بده:20:

khelane
07-11-2011, 20:21
سلام دوستان عزیز
ببین دوست عزیز دشاخه رو که زدی لق نیست جای کینکت مطمئن هست چون من خودم برام اتفاق افتاده همین امشب داشتم بازی میکردم یهو try again داد یه کم رفتم تو جزئیات:5: دیدم پریز لقه
یا یه دفعه کینکت رو جوری گذاشتم فقط میتونستم یه نفر رو بشناسون در حین بازی تکونش دادم برادرم هم بتونه بازی کنه یهو ازاول شروع به اسکن کرد

hossein6599
08-11-2011, 17:22
بچه ها رفیقم یه آشنا تو دبی داره.
میخواد بهش بگه از اونجا یه اسلیم باندل کینکت براش بخرن بیارن ایران.
1- به نظرتون از نظر قیمت میصرفه؟(با توجه به اینکه کپی خور نیست)
2- به ریسکش میارزه؟(اگه بیارن و خراب باشه یا مشکلی داشته باشه کار تمومه)
رفیقم میخواد آرکیدشو بفروشه و این کار رو بکنه.
به نظرتون کدوم کار بهتره:
1- فروش آرکید و خرید باندل اورجینال از دبی یا 2- نفروختن آرکید و خرید کینکت از قم
خیلی ممنون.

aha2012
08-11-2011, 20:52
بچه ها رفیقم یه آشنا تو دبی داره.
میخواد بهش بگه از اونجا یه اسلیم باندل کینکت براش بخرن بیارن ایران.
1- به نظرتون از نظر قیمت میصرفه؟(با توجه به اینکه کپی خور نیست)
2- به ریسکش میارزه؟(اگه بیارن و خراب باشه یا مشکلی داشته باشه کار تمومه)
رفیقم میخواد آرکیدشو بفروشه و این کار رو بکنه.
به نظرتون کدوم کار بهتره:
1- فروش آرکید و خرید باندل اورجینال از دبی یا 2- نفروختن آرکید و خرید کینکت از قم
خیلی ممنون.
کارش اشتباهه
همون آرکیدو باید نگه داره+یه کینکت:20::5:

yadam.nemiad
09-11-2011, 08:31
سلام
اسلیم آداپتور نمیخواد که
ببین جلوی کینکت چیز میز نذاشتی؟
ببین پایه ی خود کینکت لق نشده؟
احتمالا تو بار بهش ضربه خورده-اگه درست نشد برو پسش بده:20:

ببین دوست عزیز دشاخه رو که زدی لق نیست جای کینکت مطمئن هست چون من خودم برام اتفاق افتاده همین امشب داشتم بازی میکردم یهو try again داد یه کم رفتم تو جزئیات:5: دیدم پریز لقه
یا یه دفعه کینکت رو جوری گذاشتم فقط میتونستم یه نفر رو بشناسون در حین بازی تکونش دادم برادرم هم بتونه بازی کنه یهو ازاول شروع به اسکن کرد

ممنون از پاسختون دوستان کینکت کلا خراب بود موتورش کار نمیکرد و چون فعلا هیچ قطعه ای ازش تو ایران نیست پس دادم یکی دیگه گرفتم اینم بگم از هر 1000تا یکی اینجوری میشه اینم شانس ما بوده:31:
توصیه به دوستان عزیز میکنم حتما موقع خرید بخوان فروشنده تستش کنه بعد ببرن . من از آشنا خریده بودم بدون مشکل پس دادم ولی همه فروشنده ها اینجوری برخورد نخواهند کرد

jalalkarimi
25-11-2011, 14:01
سلام
چند جا لنز کیت برای کینکت دیدم تو اینترنت که تو جای کوچیک هم بشه دو نفره بازی کرد .
مثل عینک برای کینکت میخورد روش .
اینجا پیدا میشه ؟ کسی سراغ داره ؟
ممنون

Vahid67
02-01-2012, 14:48
توی کنفرانس E3 سال 2009 اگر یادتون باشه وقتی داشتن کینکت رو معرفی می کردن یه سری بازی نشون دادن لیستشون رو پایین می نویسم کسی می دونه اسمشون چیه؟
اون پسره میاد با اون یارو کچله مبارزه می کنه ...
بعد اونی که میاد از اسکیت پسره اسکن میگیره...
اون مسابقه که مشت میزنن کف دستشون و جواب سوال ها رو میدن ...
و اونی که میاد دختره با پسره که کنار رودخونه هستش حرف میزنه ....

aha2012
02-01-2012, 20:56
توی کنفرانس E3 سال 2009 اگر یادتون باشه وقتی داشتن کینکت رو معرفی می کردن یه سری بازی نشون دادن لیستشون رو پایین می نویسم کسی می دونه اسمشون چیه؟
اون پسره میاد با اون یارو کچله مبارزه می کنه ...
بعد اونی که میاد از اسکیت پسره اسکن میگیره...
اون مسابقه که مشت میزنن کف دستشون و جواب سوال ها رو میدن ...
و اونی که میاد دختره با پسره که کنار رودخونه هستش حرف میزنه ....
salam
آخریه که کلا کنسل شد
بقیه ی موارد هم نیومده :دی
ولی بجاش بازیهای توپ دیگه ای اومده که خیلی قشنگتر از ایناست
اینارو میخواستن نشون بدن که بگن کینکت چه خاصیت های جالبی داره:20:

Vahid67
02-01-2012, 21:55
به خسته نباشن !!! مبارزه ای چیزی نیست ؟؟؟

s.j-rez
02-01-2012, 22:17
به خسته نباشن !!! مبارزه ای چیزی نیست ؟؟؟
چرا هست.
KINECT SPORTSهم بگی نگی داره
fighters uncaged
ufc trainer

Vahid67
10-01-2012, 15:32
امسال مایکروسافت آخرین سخنرانی اش را در نمایشگاه CES برگزار کرد. و همانطور که گفته بود خبر بزرگ و مهمی به همراه نداشت. تنها بخش مهم در این سخنرانی خبر استیو بالمر از ورود کینکت برای ویندوز از اول فوریه بود.

به گفته استیو بالمر کینکت برای کنسول بازی ایکس باکس بسیار موفق عمل کرده و تا به حال بیشتر از ۱۸ میلیون عدد از آن به فروش رفته است. حالا مایکروسافت می خواهد آن را به کامپیوترهای رومیزی شما هم بیاورد.

با ورود کینکت به کامپیوترهای شخصی شما می توانید طیف مختلفی از عملیات های سیستم عامل را با فرامین صوتی و حرکات مختلف بدن و دست کنترل کنید. برای دمو هم مایکروسافت در سخنرانی اش بخشی از مجموعه ویدیویی/بازی Sesame Street را نشان داد که توسط کینکت و کامپیوتر کنترل می شد.

s.j-rez
10-01-2012, 16:41
امسال مایکروسافت آخرین سخنرانی اش را در نمایشگاه CES برگزار کرد. و همانطور که گفته بود خبر بزرگ و مهمی به همراه نداشت. تنها بخش مهم در این سخنرانی خبر استیو بالمر از ورود کینکت برای ویندوز از اول فوریه بود.

به گفته استیو بالمر کینکت برای کنسول بازی ایکس باکس بسیار موفق عمل کرده و تا به حال بیشتر از ۱۸ میلیون عدد از آن به فروش رفته است. حالا مایکروسافت می خواهد آن را به کامپیوترهای رومیزی شما هم بیاورد.

با ورود کینکت به کامپیوترهای شخصی شما می توانید طیف مختلفی از عملیات های سیستم عامل را با فرامین صوتی و حرکات مختلف بدن و دست کنترل کنید. برای دمو هم مایکروسافت در سخنرانی اش بخشی از مجموعه ویدیویی/بازی Sesame Street را نشان داد که توسط کینکت و کامپیوتر کنترل می شد.
خبر های سایت نارنجی رو که مستقیما کپی میکنید قرار دادن لینک کاملا الزامیه لینک مطلب اصلی:

Vahid67
10-01-2012, 22:40
خبر های سایت نارنجی رو که مستقیما کپی میکنید قرار دادن لینک کاملا الزامیه لینک مطلب اصلی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 778)

آره یادم رفت لینکشو بزارم
مرسی

narotu
10-01-2012, 22:54
کینکت به نظر من یا انقلاب بود تو کنترلها
ایشالا وقتی واسه ویندوز بیاد میبینین چه کارایی با این کنترلر نمیکنن

farhad_fmg
11-01-2012, 09:07
سلام
ميشه كسي بهم بگه چطور مي تونم فيلم و تصاوير ضبط شده توسط كينكت به pc منتقل كنم؟
با تشكر(البته قبلا يكي از دوستان يه لينك تو همين سايت معرفي كرده بود ولي باز نمي شد!)

pedykh
13-01-2012, 12:36
سلام دوستان . کسی میدونه چجوری بازی fruit ninja برای xbox میتونم دانلود کنم ؟
لطفا یکی راهنماییم کنه ...

THE WORLD_IS MINE
14-01-2012, 18:06
من اگه بخوام Kinect رو از دوبی بخرم به مشکل بر نمیخورم تو ایران؟؟

s.j-rez
14-01-2012, 18:21
من اگه بخوام Kinect رو از دوبی بخرم به مشکل بر نمیخورم تو ایران؟؟
نه هیچ مشکلی نیست
------------------------------------

سلام دوستان . کسی میدونه چجوری بازی fruit ninja برای xbox میتونم دانلود کنم ؟
لطفا یکی راهنماییم کنه ...
از لایو باید بگیری یا نسخه مخلوط باgunstringer
------------------------------------------

nasrGod
16-01-2012, 15:17
واسه كينكت اپديت اومده مثل خود ايكس باكس ؟

s.j-rez
21-01-2012, 19:16
واسه كينكت اپديت اومده مثل خود ايكس باكس ؟
همون داشبر14699 قابلیت هاشو بهتر و آبدیت میکنه

Abolfazl_Real
22-01-2012, 00:38
دوستان سلام
بالاخره من هم کينکت گرفتم ولي خيلي قيمتش گرون شد
250 هزارتومن با يه بازي اورجينال داخلش واسم آب خورد
به خاطر اين دلار هميچيز داره همينجور گرون ميشه :2::2::2:
مي خاستم يه چندتا بازي هاي خوشگلش رو که اساسي حال ميدن رو بهم معرفي کنيد دوستان

Vahid67
22-01-2012, 17:45
دوستان سلام
بالاخره من هم کينکت گرفتم ولي خيلي قيمتش گرون شد
250 هزارتومن با يه بازي اورجينال داخلش واسم آب خورد
به خاطر اين دلار هميچيز داره همينجور گرون ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مي خاستم يه چندتا بازي هاي خوشگلش رو که اساسي حال ميدن رو بهم معرفي کنيد دوستان

کینکت اسپورت یک و دو
Fitness 2012
Forza 4
Sport Adrenalin
الان چیز دیگه ای یادم نیست...

SAMCRO
22-01-2012, 17:51
همون kinect adventurers هم بازی خوبیه توش !

Milad4171
27-01-2012, 22:28
وقتی یه بازی مثل کینکت اسپرت رو اجرا میکنه ، کینکت واسه اسکن کردن و شناسایی پلیر بالا پایین میشه تا بهترین دید رو نسبت به فرد پیدا کنه!
حالا مشکل من اینه. توی بیشتر مواقع دید کینکت به سمت بالاست یعنی من مجبورم واسه بازی خودم رو بیارم جلوتر از حالت عادی! در صورتی که در حالت طبیعی باید دو متر فاصله داشته باشم. چون سرش بالا میره مجبورم برم جلوتر که منو کامل اسکن کنه!
موضوع چیه؟ باید دوباره از اول چکش کنم؟
من اگه اون صورتکه رو نداشته باشم باید چیکار کنم؟؟ ( واسه چک کردن کینکت هست. تو جعبه ی ادونچر)

farhad_fmg
28-01-2012, 11:46
وقتی یه بازی مثل کینکت اسپرت رو اجرا میکنه ، کینکت واسه اسکن کردن و شناسایی پلیر بالا پایین میشه تا بهترین دید رو نسبت به فرد پیدا کنه!
حالا مشکل من اینه. توی بیشتر مواقع دید کینکت به سمت بالاست یعنی من مجبورم واسه بازی خودم رو بیارم جلوتر از حالت عادی! در صورتی که در حالت طبیعی باید دو متر فاصله داشته باشم. چون سرش بالا میره مجبورم برم جلوتر که منو کامل اسکن کنه!
موضوع چیه؟ باید دوباره از اول چکش کنم؟
من اگه اون صورتکه رو نداشته باشم باید چیکار کنم؟؟ ( واسه چک کردن کینکت هست. تو جعبه ی ادونچر)

سلام
1-كينكت قبل از كاليبره كردن ميتوني با دست تنظيم كني.فكر كنم 3 يا 4 درجه قابل تنظيم باشه.
2-بدون اون كارت هم ميشه كاليبره كرد .زياد نگران اون كارت نباش

alirezami
01-02-2012, 23:03
عجب چیز هایی اومده ها

Masoud-Susa
04-02-2012, 00:42
سـلام دوستان...
من قصد خرید یه دونه KINECT دارم واسه دستگاه فـت .
حالا یه سوال...
به نظرتون صبر کنم تا kINECT2 بیاد؟اصلا میاد؟کی میاد؟با چه قیمتی؟ بـعدش قبلنا یادمه کینکت 180 اینا بود ها! امروز قیمتشو دوباره دیدم شده ؟285یه خورده گرون نیست؟!!!! :18:
حالا نظرتون چیه؟! بگیــرم یا نه؟!میارزه؟ بدجور دو دلم ...:19:

(چقد سوال کردم!:دی)

Vahid67
04-02-2012, 15:20
خبری از کینکت دو نیست همین الان برو بگیر گرونتر میشه

alimapar
05-02-2012, 14:31
سلام .
من آپدیت دستگاهم lt2+ هست .
وقتی کینکت گرفتم مجبورم کرد که داشبورد رو آپدیت کنم .
منم با usb اونو به 14699 آپدیت کردم .
مشکلی برای دستگاهم پیش نمیاد ؟
چمی دونم مثلا فلگ شه یا هرچی ؟
بعد از اون فقط بازی های کینکت رو گذاشتم و از ترسم دیگه GOW3 و NFS run رو نذاشتم .

hpolo3
12-02-2012, 11:28
سلام دوستان

جدیدترین بازیها کینکت رو کسی میتونه معرفی کنه

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

amir69_k
27-02-2012, 08:46
سلام میخواستم بدونم من میخوام یک کیکنکت بخرم 230 توی جعبه هم هست به نظر هم نمیاد دست دو باشه ولی میگخ یه آداپتور میخواد که اون آداپتور را هم میگه از یک دسته دو داره میزاره روش
ولی چیزی که من نحقیق کردم مثل اینکه این اداپتور فت توی همش باید باشه آیا این چیزی که میخوام بخرم مشکلی داره ؟

Vahid67
27-02-2012, 15:33
روی همشون باید آداپتور و بازی کینکت ادونچر باشه که فروشنده های اصلی قبلا بازی رو برمی داشتن و جدا می فروختن حالا جدیدا آداپتور رو هم جدا می فروشن ...

Alex Fera
27-02-2012, 22:31
دوستان اگه اطلاعی ندارید فروشندگان عزیز رو مورد لطف فرار ندید...............
تا 6 ماه پیش کل کینکت ها بدون آداپتور وارد میشد،ولی جدیدا" آداپتور رو هم رویه جعبه میزارن و این اصلا ربطی به فروشنده نداره که هیچ به وارد کننده ها هم ربطی نداره................

Vahid67
27-02-2012, 23:44
عزیزم من خودم که کینکت خریدم روش آداپتور بودش ... جدیدا هم خریدم نزدیک 3 ماه ...
شما اگر اطلاعات نداری بهتره اطلاعات غلط به مردم ندی برو یه سر توی فروشگاه های اصلی بزن محتویات داخل جعبه رو ببین...
بازی رو چی میگی اونم از 6 ماه پیش توی جعبه نمی زارن؟

Alex Fera
28-02-2012, 14:16
عزیزم من خودم که کینکت خریدم روش آداپتور بودش ... جدیدا هم خریدم نزدیک 3 ماه ...
شما اگر اطلاعات نداری بهتره اطلاعات غلط به مردم ندی برو یه سر توی فروشگاه های اصلی بزن محتویات داخل جعبه رو ببین...
بازی رو چی میگی اونم از 6 ماه پیش توی جعبه نمی زارن؟

نفس بلا،منم دارم همینو میگم دیگه،میگم جدیدا توشون کیکنت میزارن تویه خارج از کشور((دوبی))
در ضمن فروشگاه اصلی منظورتون کجاست؟؟؟
بازار کنسول ایران توپخونه تهران هستش که همونجا مغازه داریم،دیگه منبع معتبرتر از من؟؟؟
بازی رو هم همیشه تویه جعبه بوده و هیچ قت نه برشمیدارن نه میزارنش...................

N_DRAKE
28-02-2012, 14:18
سلام کسی می دونه بازی kinect millo برای کینکت هست یا برای کینکت2 ؟:20:

Dr.FANOOS
17-03-2012, 13:26
آقا من یه خرده گیج شدم .
قصد خرید کینکت دارم اما مثل اینکه کینکت مدل های مختلف داره .
ایکس باکسِ من الایت هست lt2 هستم که مثل اینکه باید آپدیتش کنم .

ممنون می شم در مورد مدل هاش و قیمت کینکت راهنمایی کنید . :)

اگر یه لیست از بازی های کینکت هو بذارین خیلی خوب می شه .
یکی به من می گفت کینکت واسه 2 ماه اول جذابه بعدش کنار می ذاری !
اون دوستانی که بازی می کنند نظرشون چیه ؟

Spaniuly
17-03-2012, 22:54
آقا من یه خرده گیج شدم .
قصد خرید کینکت دارم اما مثل اینکه کینکت مدل های مختلف داره .
ایکس باکسِ من الایت هست lt2 هستم که مثل اینکه باید آپدیتش کنم .

ممنون می شم در مورد مدل هاش و قیمت کینکت راهنمایی کنید . :)

اگر یه لیست از بازی های کینکت هو بذارین خیلی خوب می شه .
یکی به من می گفت کینکت واسه 2 ماه اول جذابه بعدش کنار می ذاری !
اون دوستانی که بازی می کنند نظرشون چیه ؟
کینکت به درد یک خوره گیمر نمی خوره اصلا باید خیلی بیخیال گیم باشی که بخوای واسه کینکت وقت صرف کنی البته اگه وقت آزادت زیاد باشه بله احتمالا بخوای بیشتر بازی کنی ولی اگه مدت زمان کمی در اختیار داری که بخوای به گیمینگ اختصاص بدی نهایتا دا 2 هفته کینکت بازی می کنی بعدش گرایش به گیم های جذاب تر این اجازه رو نمی ده بهت که از اونا بزنی بری کینکت بازی کنی درسته تعداد نسبتا قابل توجهی برای کینکت گیم موجوده ولی هیچ کدوم اعتیاد اور نیستن... تا حدودی به سلیقه و شرایط بستگی داره با شرایطی که من دارم می تونم بگم کینکت برام بلا استفاده شده و نمی تونم بازیهای مورد علاقه ام رو بذارم کنار و وقتم رو به کینکت اختصاص بدم البته از این بابت ناراحتم چون کینکت واقعا وسیله خوبیه و حیف که تنبل بازی نمی ذاره از شر گیم خلاص بشیم و یه تکون به بدن بدیم... این خیلی خوبه که شما به کینکت بازی کردن علاقه پیدا کنید و بتونید روزی 2 ساعت کینکت بازی کنید بخصوص ورزشی ها رو که باعث تحرک زیاد میشن... باز هم می گم نمیشه گفت اگه کینکت بخرید پشیمون می شید یا خیر چون کاملا به شرایط فرد بستگی داره

مدل هاش زیاد نیست همه اش سو استفاده هست یک نوع بیشتر موجود نیست هر چی هست یا کینکت فابریک تکی هست و یا از روی باندول ها برداشته شدن که مال باندول ها رو ارزون تر می دن می گن اینا اصل نیستن و از این مضخرفات چنانچه دستگاه شما اسلیم نیست شما نباید اون رو بخرید دلیلش اینه که آداپتور ندارن و ممکنه تو تهیه آداپتورش به مشکل بربخورید ولی اگه اسلیم کینکت ردی دارید می تونید همون رو تهیه کنید ولی بهتره آکبندش رو که شمال آداپتور هست رو بخرید

بازیهاشون هم یا اختصاصی هستند و یا بازیهایی هستند که کینکت رو ساپورت می کنن

اختصاصی ها همون اسپورت 1 و 2 و ادونچر و ... هستند و بازیهایی مثل هری پاتر 7 پارت 1 و فورزا 4 ساپورت می کنن این کنترلر رو سه مورد اول رو شما تهیه کنید می تونید حسابی سرگرم بشید باهاشون دانس سنترال 2 و ماشین سواری اختصاصی و فیتنس هم خوبن بخصوص فیتنس که یه برنامه کامل هست برای اینکه در مدت کوتاه حساب لاغر بشید

new evil
30-03-2012, 11:31
سلام
من قصد خرید دارم
از دوتا فروشنده پرسیدم یکیشون گفت خود کینکت با اداپتور و جوی راید 250
فروشنده ی دیگه گفت پک کاملش با سه تا بازی ارجینال(گفت اصلی ترین پک موجود تو بازاره) 290 تومن
کدومو پیشنهاد می کنید؟؟؟ !

این کینکت 2 قضیه ش چیه؟
میشه یه توضیحی بدید

aha2012
30-03-2012, 11:56
سلام
بازی مایلو کلا کنسل شده.وکینکت 2 هم حقیقت نداره

سلام
من قصد خرید دارم
از دوتا فروشنده پرسیدم یکیشون گفت خود کینکت با اداپتور و جوی راید 250
فروشنده ی دیگه گفت پک کاملش با سه تا بازی ارجینال(گفت اصلی ترین پک موجود تو بازاره) 290 تومن
کدومو پیشنهاد می کنید؟؟؟ !

این کینکت 2 قضیه ش چیه؟
میشه یه توضیحی بدید
کینکت 2 وجود نداره و نخواهد داشت.
این فروشنده های نسبتا محترم انقدر کارشون درسته که کینکت هارو از باندل ها(کنسول+کینکت) برمیدارن و خودشون یه جعبه درست مثل کینکت درست میکنن با چاپ روی جعبه و به مردم میفروشند.
طرف هم که گفته با 3 تا بازی اوریج مطمئن باش خودش بازیهاشو توش گذاشته و همچین پکی وجود نداره.
آداپتورش هم خودشون برمیدارن.
درکل پک اصلی کینکت شامل خود کینکت -آداپتور و بازی کینکت ادونچر هست.
مراقب باش تو پاچت نکنن.:20::13: