PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پرینت در محیط داس

tarhara
27-07-2009, 15:29
سلام به همه دوستان
ما یه پرینتر تو مدرسه ای که کار می کنم داریم که تازه خریدیم . مدلش samsung ML-2570 هستش . یه برنامه هم داریم که توی محیط داس کار می کنه و برای آموزش و پرورشه . قبلاً با پرینتر 1320 پرینت می کردیم و راحت پرینت می گرفتیم . حالا این پرینتر رو خریدیم به بهونه اینکه کابل پارالل وصل میشه فکر کردیم روی داس هم پرینت می گیره . ولی اینطوری نبود . اگه دوستان راه حلی دارن کمک کنن . و الا به مشکل می خوریم . ممنون میشم .

tarhara
28-07-2009, 08:53
سلام به همه دوستان
ما یه پرینتر تو مدرسه ای که کار می کنم داریم که تازه خریدیم . مدلش samsung ML-2570 هستش . یه برنامه هم داریم که توی محیط داس کار می کنه و برای آموزش و پرورشه . قبلاً با پرینتر 1320 پرینت می کردیم و راحت پرینت می گرفتیم . حالا این پرینتر رو خریدیم به بهونه اینکه کابل پارالل وصل میشه فکر کردیم روی داس هم پرینت می گیره . ولی اینطوری نبود . اگه دوستان راه حلی دارن کمک کنن . و الا به مشکل می خوریم . ممنون میشم .

سلام به دوستان . این مطلب رو برای این قرار می دم تا شاید در سالهای آینده کسی به این مطلب برخورد کنه و مشکل داشته باشه . ولی من مشکل رو حل کردم .
فایلش رو هم توی درایور c کپی کردم و اجرا کردم و بعد از اون تونستم پرینت بگیرم .
samsung ml-2570
driver
for dos
samsung ml-2571n
samsung ml-2510
samsung driver for dos

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر کسی مشکل داشت می تونه به من ایمیل خصوصی بزنه .
توی سایتمم می تونید پیغام بذارید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدوارم که مشکلتون حل بشه .

vahid_hosseni
09-01-2010, 09:00
با سلام
من مشکل شما را دارم اگر کاملتر راهنمائی فرمائید و فایلها را در اختیارم قرار دهید بسیار سپاسگزار می شوم

bahareh_62
25-01-2010, 12:39
سلام لينك برنامه كار نمي‌كنه :41:

nima1394
25-01-2010, 17:49
دوستان اگه براي پرينت توي محيط داس ويندوز مشكلي دارن و از نرم افزار هاي قديمي تحت داس استفاده ميكنن، اعلام كنن كه يه Command اي رو بگم بزنين كه مشكلتون حل بشه.
منظور از داس ويندوزي، يعني اينكه روي كامپيوتر شما ويندوز هست و بعد از بالا آمدن ويندوز، وارد برنامه تحت داس خود ميشين، نه اينكه اصلا روي كامپيوترتون ويندوز نباشه!

pulp_fiction
27-01-2010, 16:06
سلام به همه دوستان

برای رفع مشکلت بهتره پرینترت با پورت usb وصل کنی از برنامه usb to dos استفاده کنی این کار چند خوبی داره اول این که سرعتت در چاپ چند برابر می شه دوم اینکه می تونی در محیط ویندوز هم از برنامه ای که داری استفاده کنی من خودم رو چند تا مدرسه این کار کردم و جواب داده

msh1365
06-10-2010, 10:18
برای رفع مشکلت بهتره پرینترت با پورت usb وصل کنی از برنامه usb to dos استفاده کنی این کار چند خوبی داره اول این که سرعتت در چاپ چند برابر می شه دوم اینکه می تونی در محیط ویندوز هم از برنامه ای که داری استفاده کنی من خودم رو چند تا مدرسه این کار کردم و جواب داده

سلام
روش كار اين برنامه به چه صورته ؟
تنظيم خاصي داره يا نصب ميكني و تمام