PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستت با کی چه وقت چت کرده

aban366
27-07-2009, 00:01
دوستان چند وقت پیش از دوستان کسی ادعا کرد که نرم افزاری داره که نشون میده چه کسی با کی در چه زمانهائی چت کرده؟
ایا همچین برنامه ای هست؟
ممنون میشم راهنمائیم کنین

Mohsen6558
27-07-2009, 01:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Zemerick Software Chat Watch Network Edition v2.0.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pass:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Chat Watch 5.0.0.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gonbad city
27-07-2009, 01:23
به احتمال 99.9 بلوف زده منکه تا حالا نشنیدم تازه با یه سرچ تو گوگل راست و دروغش مشخص می شه
واسه امتحان باهاش قرار بذار ببینه تو یه ساعت مشخص تو با کی چت کردی و تو هم اصلا چت نکن
بازم تاکید می کنم بلوفه
حرفشو باور نکن
چون طبق اصول امنیتی اینترنت این کار محاله حتی کار هکرا هم نیست
البته این رو هم بگم که اگه واست ویروس یا جاسوس بفرسته این کار شدنیه
چون می تونه نوشته هاتو بخونه و مسلما آیدی طرفو ببینه

alenkita
27-07-2009, 05:19

Zemerick Software Chat Watch Network Edition v2.0.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F52469116%2Fcff1007a.zip)
pass:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Chat Watch 5.0.0.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F5844521%2F2c6816e%2FCW5.rar.html)

میشه درباره این برنامه توضیح بدید که کارش چیه و چطور باهاش میشه کار کرد؟

aban366
27-07-2009, 10:13
محسن جان راستش منم نفهمیدم این چیه؟ممنون میشیم کمی توضیح بدین

aban366
27-07-2009, 10:15
به احتمال 99.9 بلوف زده منکه تا حالا نشنیدم تازه با یه سرچ تو گوگل راست و دروغش مشخص می شه
واسه امتحان باهاش قرار بذار ببینه تو یه ساعت مشخص تو با کی چت کردی و تو هم اصلا چت نکن
بازم تاکید می کنم بلوفه
حرفشو باور نکن
چون طبق اصول امنیتی اینترنت این کار محاله حتی کار هکرا هم نیست
البته این رو هم بگم که اگه واست ویروس یا جاسوس بفرسته این کار شدنیه
چون می تونه نوشته هاتو بخونه و مسلما آیدی طرفو ببینه
سلام
ممنون از توضیحاتت اما وقتی این موضوع رو مطرح کردم یعنی اینکه اون تونسته حتی بفهمه من دارم با کی الان یا 3ساعت پیش چت کردم و متاسفانه چیزی هم نمیگه و میگه مگه مگفتی نمیشه
هک هم من از سیستمم مطمئنم

Mohsen6558
27-07-2009, 13:58
ببینید دوستان دو تا راه هست:
1- آرشیو : می دونین که چت ها آرشیو می شن و مشه آرشیو رو خوند اگه ارشیو رو پاک کرده باشین ممکنه رستور کنه!
2- Logger : این دو تا برنامه ای که معرفی کردن می آن نوشته های شما رو ضبط می کنن اگه تو پنجره های یاهو گوگل تالک یا هر مسنجر دیگه ای بنویسید بعد ذخیره می کنن و به نصب کننده نشون می دن

tsjaleb
28-07-2009, 11:14
از برنامه golden eye هم میشه استفاده کرد .خیلی کامله . هر کاری تو کامپیوتر انجام بشه گزارش میگیره و نشون میده . مثلا چه کلید هایی از کیبرد در چه تاریخ و چه زمانی زده شده یا صحبت های مبادله شده در یاهوو مسنجر رو به صورت فایل متن نشون میده و میشه تنظیمش کرد که مثلا هر 1 دیقیقه یا کمتر از دسکتاپ عکس بگیره ....

Benygh
31-08-2009, 15:52
خوب پس باید یک فایل سرور نصب بشه دیگه رو سیستم طرف ! مگر نه ؟!

iman_abi
01-09-2009, 18:39
این برنامه هایی که دوستان معرفی کردن لازمش اینه که سیستم طرف مقابل رو بشه هک کرد! که خب اینم کار هر کسی نیست! سایتهایی هستن که نشون میدن شما کی آنلاین بودین و یا این که نشون میدن شما در حالت فعلی invissible هستین یا نه! ولی این که نشون بدن با کی چت کردین رو من بعید می دونم!
حالا اگه همچین نرم افزاری پیدا کردی منم خبر کن!!!