PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Help Me Pleae Help Help Help

امير حاجي زاد
29-01-2005, 00:00
با سلام به همه دوستان عزيز و گرامي
من با عجيب ترين مشكل در زمينه كامپيوتر بر خوردم . سيستم من موقع بالا اومدن هنگ مي كونه (از ويندوز 2000 به بالا روي لوگوي ويندوز هنگ مي كنه و تو 98 وقتي ويندوز كاملا بالا مياد روي desktop هنگ مي كنه) و ديگه هيچ كاري نميشه كرد مگه اينكه به صورت دستي restart
بشه كه بازم بالا نمياد و بايد برق case رو قطع كنم و دوباره سيستم رو روشن كنم .اين ماجرا هر بار كه سيستم رو روشن مي كنم دو بار تكرار مي شه تا دفغه سوم سيستم درست كار كنه. در ضمن من تمام قطعات توي سيستم را چك كردم . هارد رو فرمت كردم و از اول ويندوز ريختم ولي باز همينجوري مي شه .تمام درايور هارو از اول نصب كردم حتي كارت گرافيك رو هم عوض كردم ولي هنوز درست نشده . لطفا كمكم كنيييددد خواهش مي كنم.
خيلي ممنون

Amir_P30
29-01-2005, 02:45
شما ميشه مشخصات كامل سخت افزاريت رو بنويسي

اشكال عجيبيه

mkoleiny
01-02-2005, 15:31
من فكر ميكنم اشكال يا از بايوس شماست يا از كش سي پي يو

patal
01-02-2005, 23:15
سلام
اولا همون طور كه amir_p30 گفت بايد مشخصات سيستم ت رو [كامل] بنويسي.
دوما، موقع hang كردن چك هاي زير رو انجام بده:
1. ببين مي توني num lock رو خاموش-روشن كني.
2. ببين ميتوني به كمك Ctrl+Alt+Delete دستگاه رو restart كني.
اين كه گفتي دفعه ي سوم، hang نمي كنه ==> آيا هميشه صادقه؟ يعني هميشه دفعه س سوم hang نمي كنه؟
خوش باشي،
©م.م.©

Spy
02-02-2005, 01:29
من يه مشكل داشتم قبلا اون اين بود بايد برا بالا امدن ويدوز ايك پي 50 سانيه رو صفحه بوت مي موندم ولي از وقتي كه كابل هارد رو عوض كردم اين مشكل خوب شده شما هم همين كار رو بكن خدا رو چه ديدي :|

farhad_7joon
02-02-2005, 04:02
من احتمال ميدم كه از هارد باشه.با يك هارد ديگه چك كن ببين بالا مياد يا نه؟ احتمالا بعد از فرمت بد تر هم شده.اينطور نيست؟