PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای تبدیل آهنگ های Mono به استریو!!!

DariushGreat
26-07-2009, 20:20
سلام
من کلی آهنگ نایاب دارم که متاسفانه همشون به شکل مونو هستن و از هر دو کانال چپ و راست به شکل یکسان پخش می شن. :13: می خواستم بدونم برنامه ای هست که:

1. تراز صوتی رو به گونه ای دگرگون کنه که بخشی از ملودی ها در کانال چپ و برخی دیگه در کانال راست و ریتم های بم و خیلی تیز از هر دو یکسان پخش بشه؟ (دقیقا مانند آهنگ های استریو)

2. توانایی افزایش فرکانس و کیفیت آهنگ (از لحاظ وضوح و بلندی) رو داشته باشه.

مچکرم :11:

پیروز + سربلند x شاد / خوشبخت - غمگین = زنده باشین!!! :11::40:

bersam
26-07-2009, 20:41
حاجي من دقيق نمي دونم ... ولي بعضي از اين اهنك ها ملودي هاش توسط خود اهنكساز اين طوري تنظيم ميشه ... يادمه يه اهنك از عليرضا افتخاري بود ... اهنك اول ملودي از بلند كوي راست شروع ميشد و صداش كم ميشد و بلند كوي سمت جب صداش زياد ميشد ! با هدفون فكر مي كردي ! كه بشت سرت نوازنده داره از سمت راست مي ره به سمت جب ! فكر نكنم همجين افكت هايي رو نرم افزار ها به طور خود كار انجام بدن ... اكه كسي اطلاعات بيشتري داره بكه من هم مشتاقم بدونم ...

DariushGreat
26-07-2009, 20:55
حاجي من دقيق نمي دونم ... ولي بعضي از اين اهنك ها ملودي هاش توسط خود اهنكساز اين طوري تنظيم ميشه ... يادمه يه اهنك از عليرضا افتخاري بود ... اهنك اول ملودي از بلند كوي راست شروع ميشد و صداش كم ميشد و بلند كوي سمت جب صداش زياد ميشد ! با هدفون فكر مي كردي ! كه بشت سرت نوازنده داره از سمت راست مي ره به سمت جب ! فكر نكنم همجين افكت هايي رو نرم افزار ها به طور خود كار انجام بدن ... اكه كسي اطلاعات بيشتري داره بكه من هم مشتاقم بدونم ...

آره و از دستگاه های حرفه ای هم استفاده می کنن. اما مسلما باید برای آهنگ ساز های تازه کار که پول خرید این دستگاه های گرون قیمت رو ندارن، نرم افزاری باشه که بشه این کار رو باهاش کرد... :20::46::5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
26-07-2009, 20:57
اهان تقريبا يعني شما يه استديوي مجازي مي خواي ... خب اين شد يه جيزي ... يكم سرج مي كنم ببينم جيزي بيدا مي كنم يا نه :)

farshif
26-07-2009, 22:15
Adobe Audition v3.0.1 Multilingual Incl Keymaker-AGAiN

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DariushGreat
26-07-2009, 23:06
اهان تقريبا يعني شما يه استديوي مجازي مي خواي ... خب اين شد يه جيزي ... يكم سرج مي كنم ببينم جيزي بيدا مي كنم يا نه :)

مرسی. بگرد ببین چیزی گیر میاری...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Adobe Audition v3.0.1 Multilingual Incl Keymaker-AGAiN

سلام

مرسی. ولی اینایی که گذاشتی چی هستن؟ یعنی برنامه سه قسمتی هست؟ یا این دوتای دیگه پلاگین هستن؟ بعد اگه برات مقدوره شیوه کارش رو هم می گی... آخه تا بحال باهاش کار نکردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshif
26-07-2009, 23:17
نه همشون یه برنامه هستن که با winrar به سه قسمت تبدیل شدن بعد از دانلود وقتی اکسترکت میکنی برنامه رو بهت میده.در مورد کار با برنامه هم باید بگم که این برنامه اینطور نیست که یه آپشن داشته باشه که کاری که تو میگی رو انجام بده(البته منو رو به استریو تبدیل میکنه ولی چیزی که تو میخوای یه چیزه دیگه هست) این برنامه برای ادیت صدا و میکس و .... هستش و یکی از حرفه ای ترین برنامه ها تو این زمینه هستش.شما چیزی که میخوای رو باید به صورت دستی انجام بدی یعنی هر قسمتی از صدا رو که میخوای رو از یکی حذف کنی(البته معمولا حذف نمیکنن قدرت صداش رو کم میکنن) و تو باند دگه بزاری . اینطوری یه فایل صوتی استریو داری که راست و چپش صداهاش متفاوته