PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت شبکه

rezasm
26-07-2009, 14:09
سلام. یه چند وقتی adsl گرفتم ولیموقعی که می خوام مودم رو نصب کنم از طریق کابل lan خطای 769 رو میده به پشتیبانی گفتم گفت باید کارت شبکه نصب کنی سوالم اینه که کارت شبکه چیه و چطور نصب میشه.الان من با usb وصل کردم اینترنت هم بالا میاد ولی روی taskbar یه علامت خطر زده و اخطارش هم اینه:

limited or no conectivy

دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی بکنن.با تشکر.

farzadshekoohi
26-07-2009, 19:38
با سلام خدمت شما دوست عزیز کارت شبکه رو باید بخری و بزاری و قیمتش هم 10.000 تومان هست سپس بوسیله کابل اون ها رو به هم وصل می کنید و نصب میشه

A.IvI.I.N
27-07-2009, 14:47
به احتمال قوی اومدن علامت خطر به خاطر پاک شدن ip موجود در conection usb است.برای رفع این مشکل به قسمت network conection بروید.سپس به قسمت properties در conection usb بروید و پس از ان به properties در شاخه internet protocol بروید و ip های مربوطه را چک کنید.در صورت پاک شدن ان ها و نداشتن ip ها به isp زنگ بزنید . :31:

parsa205
27-07-2009, 23:43
سلام. یه چند وقتی adsl گرفتم ولیموقعی که می خوام مودم رو نصب کنم از طریق کابل lan خطای 769 رو میده به پشتیبانی گفتم گفت باید کارت شبکه نصب کنی سوالم اینه که کارت شبکه چیه و چطور نصب میشه.الان من با usb وصل کردم اینترنت هم بالا میاد ولی روی taskbar یه علامت خطر زده و اخطارش هم اینه:

limited or no conectivy

دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی بکنن.با تشکر.
اصولا مادربردت باید یه کارت شبکه آن برد داشته باشه و منظور طرف این بوده که با استفاده از سی دی مادربردت نصبش کنی....