PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

emp-ehsan
22-02-2006, 15:44
سلام از دوستاني كه در امر دانشگاه و اينجور چيرا واردن يك سوال دارم
من امروز صبح رفتم سايت سنجش ديدم نتايج كارداني علمي كاربردي رو زده و اينجانب هم در رشته برق در شهر مشهد قبول شدم (خودم هم ساكن مشهدم) حالا ميخواستم بدونم كه نتايج در كدام نشريه چاپ ميشه و شرايط ثبت نام و مراحل چيه ؟ شهريه اش چقدر و غيره
با تشكر از همه دوستان و اساتيد گرامي

baba barghi
22-02-2006, 16:01
سلام رفيق
من دانشگاه آزاد مرودشت رشته ي برق صنعتي و دانشگاه علمي كاربردي رشته ي مخابرات(داده ها) قبول شدم و اون چيزي كه مي دونم رو مي گم
دانشگاه آزاد اعتبار و ارزش بيشتري داره نصبت به دانشگاه علمي كاربردي ولي بايد بگم كه دانشگاه علمي كاربردي شهريه ي كمتري داره نصبت به دانشگاه آزاد در كل فرق آنچناني با هم نمي كنند ولي يه خورده و نه خيلي زياد دانشگاه آزاد بهتره

ممنون
باي

emp-ehsan
22-02-2006, 19:56
متشكرم valizadeh4 خان در ضمن بهت تبريك ميگم
اما جواب سوال منو كسي نميدونه

baba barghi
22-02-2006, 23:16
سلام دوست عزيز
پس اين چي بود كه من گفتم؟؟؟
گفتم كه دانشگاه آزاد ارزش بيشتري داره نسبت به علمي كاربردي ولي هزينه ي بيشتري بايد بدي براي دانشگاه آزاد و نكته ي مهم اينكه دانشگاه علمي كاربردي كار برات پيش بيني شده و از قبل استخدام شده هستي تا اينكه مدركت رو بگيري و فوري بري سر كار

ممنون
باي

emp-ehsan
23-02-2006, 06:30
قربون اون شكل ماهت برم (با اون نيش تا بنا گوش بازت)
شما خودت اسمتو توي سايت سنجش ديدي؟اطلاعات دقيق ثبت نام و مقدار شهريه ها رو از كجا بايد بپرسم؟و كدم نشريه اسم قبول شدگان رو ميزنه؟و يك سوال خصوصي چون رشته هامون تقريبا بهم نزديكه ميشه بگي معدل ديپلمت چقدر بود؟(اگه دوست داشتي جواب بده).
و در آخر هم از پاسخگوييت متشكرم

baba barghi
23-02-2006, 09:25
سلام رفيق
عرضم به حضورت شهريه دانشگاه علمي كاربردي بايد دور و بره 250 تا 300 باشه و در مورد معدل بايد بگم كه معدل ديپلم من 15.71 بود كه رشته ي برق صنعتي يا همون الكتروتكنيك هستم و اگر مي خواي بدوني اين معدل چه جوري هست اگر حسابش كني كه كل كشور 40 نفر باشه من نفر 3 يا 4 و يا فوقش 5 هستم

ممنون
باي

emp-ehsan
23-02-2006, 19:01
چاكريم رفيق
معدل من 15 و خورديه - پس من هم همون حدوداي شما هستم .در مورد شهريه هم فكر كنم اشتباه مي كنيد. توي خود پيك سنجش نوشته: براي صنعت و صنايع غذايي
كل شهريه دوره :12650000 شهريه ثابت هر نيم سال 1265000 واحد نظري 86250 واحد آزمايشگاهي 138000 واحد كارگاهي 149500 واحد كارآموزي 172500
حالا شما چطور 200 -300 بدست آوردي نميدونم .اگه بهم يك توضيحي بدي لطف بزرگي كردي و در ضمن در مورد شروع كلاسها هم از چيزي ميدوني ما رو هم بي خبر نذار
مخلص شما احسان

baba barghi
23-02-2006, 19:31
سلام رفيق
اگر معدلت 15 و خورده براي رشته ي كامپيوتر هست بدون كه افتضاح هست چون كامپيوتر رو همه بلدن و اوني كه اصلا بلد نباشه 17 رو مي گيره حالا شما 15 شديد والا نمي دونم
در مورد شهريه من حدسي گفتم و من گفتم براي يك ترم يعني مي شه تقريبا 1600000 در سال براي 4 ترم
در مورد شروع كلاس ها بايد بگم كه اگر در انتخاب واحد درسهايي رو انتخاب كني كه كلاس ها پر باشه اون درس ميفته براي يه وقت ديگه كه ظرفيت دانشجو هاي اون درس كم بشه

ممنون
باي

emp-ehsan
23-02-2006, 21:31
نه بابا معدلم 15.51 براي رشته الكترونيكه اول كه گفتم . و رشته برق قدرت هم قبول شدم

baba barghi
23-02-2006, 23:19
سلام رفيق
معدل 15 هم براي الكترونيك يه خورده كم هست و بايد 16.30 به بالا مي شدي اونوقت بهتر بود

ممنون
باي

sezar & sanaz
02-10-2007, 12:56
دوستان من متولد 67 هستم می تونم در این دانشگاه شرکت کنم و اینکه کی برگذار می شه خواهشن یه توضیح کامل بدین ممنون:40::40::11::10:

ehsannirvana
02-10-2007, 14:01
دوستان این سؤال منم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهشا توضیح بدین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

w0rm
02-10-2007, 15:05
من كه ميگم دوتتاتون پاشين برين سربازي :46: :27:

ولي منم دوست دارم در مورد اين دانشگاه و نحوه كارش يكمي بدونم ...

راستي سزار تا الان دفترچه فرستادي؟

Morteza4SN
02-10-2007, 16:49
سلام دوستان

دفترچه های این دانشگاه اواخر پاییز میاد. دوره کاردانیش جدیدا بدون کنکوره و قبولیتون با شرط معدل و بسته به انتخاب رشته ای که میکنید داره.
جوابش تو بهمن میاد و شروع کلاس ها هم از اسفند ماه هست. اطلاعات بیشتر رو میتونید صبر کنید تا دفترچه اش بیاد.

موفق باشید

sama_65
02-10-2007, 23:09
دفترچه اش توی آذرماه میاد و کنکورش در بهمن ماه برگزار میشه که همزمان با ترم بهمن می تونین ثبت نام کنین.

دوره های پودمانی (بدون کنکور) شرط معدلی هست. در طول ترم به شما تعداد واحدهای کمی داده میشه و دوره کاردانی رو شما 2.5 ساله تموم می کنین.

من خودم دانشجوی سخت افزار کامپیوتر همین دانشگاهم که توی مشهد میخونم !

اینم سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sepideh khanom
02-10-2007, 23:39
دوره های کاردانیه پودمانی بدون کنکور هست و با شرط معدل
اما معدل های پایین هم قبول میشن
این سیستم برای افراد شاغل طراحی شده
و سعی شده کلاس ها آخر هفته باشه
من خودم نرم افزار تهران همین دانشگاه هستم
اشکال بزرگش هم اینه که تعداد واحدی که میدن کمه

ehsannirvana
03-10-2007, 00:57
دوستان یه سوال مهم برای پسرا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه جا خوندم که باید حتما کارت پایان خدمت یا کارت معافیت داشته باشی تا بزارن بری .
آیا این سوال حقیقت داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن:اگه حقیقت داشته باشه بد بختیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tacki
03-10-2007, 10:20
عزیزانی که راهنمایی کردن دستشون درد نکنه خیلی من گیر بودم

انشا ا.. اونو های که راهنمایی کردن اگه مشکلی دارن حل بشه

در کل ممنون

Morteza4SN
03-10-2007, 12:29
دوره های کاردانیه پودمانی بدون کنکور هست و با شرط معدل
اما معدل های پایین هم قبول میشن
این سیستم برای افراد شاغل طراحی شده
و سعی شده کلاس ها آخر هفته باشه
من خودم نرم افزار تهران همین دانشگاه هستم
اشکال بزرگش هم اینه که تعداد واحدی که میدن کمه

کی گفته " سعی شده کلاس ها آخر هفته باشه " و " اشکال بزرگش هم اینه که تعداد واحدی که میدن کمه " ؟

هر روز کلاس هست و تا بیست واحد در شرایط عادی هم میدن ، اونی که تعداد واحد هاش کمه " پودمانی" هست نه " ترمی" !

Morteza4SN
03-10-2007, 12:31
دوستان یه سوال مهم برای پسرا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه جا خوندم که باید حتما کارت پایان خدمت یا کارت معافیت داشته باشی تا بزارن بری .
آیا این سوال حقیقت داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن:اگه حقیقت داشته باشه بد بختیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بستگی به سن داره !

sepideh khanom
03-10-2007, 12:54
کی گفته " سعی شده کلاس ها آخر هفته باشه " و " اشکال بزرگش هم اینه که تعداد واحدی که میدن کمه " ؟

هر روز کلاس هست و تا بیست واحد در شرایط عادی هم میدن ، اونی که تعداد واحد هاش کمه " پودمانی" هست نه " ترمی" !

دوست عزیز اگه دقت کرده باشی من اولش نوشتم پودمانی
لطفا پست رو با دقت بخونید!

sama_65
03-10-2007, 16:28

تایید می شود !

sezar & sanaz
03-10-2007, 21:05
آقايون خدا پدرتون رو بيامرزه فقط به اين سوال جواب بدين و من رو خوشحال كنيد اين پودماني كه شرت معدل من مي توانم شركت كنم متولد 1367 7 هستم آيا مي تونم :11:

sama_65
03-10-2007, 21:10
اگه منظورت اینه که سال تولدت 1367 هست، باید دیپلم داشته باشی. داری؟
اگه داری که مشکلی نیست، حله ایشاا...

w0rm
03-10-2007, 21:17
ميگم هزينه دانشگاهتون چه جورياست؟
مثلا ترمي چند ميشه؟

:10:

sepideh khanom
03-10-2007, 21:21
آره میتونی مشکلی نداره چون یکی از ورودی های امسال ما شرایطش مثل شماست

sezar & sanaz
03-10-2007, 21:34
آقا ممنون
سامان و سپيده خانوم خيلي لطف كردين:11:
ببينيد يعني من متولد مهر 1367 هستم مي تونم در پودماني علمي كاربردي شركت كنم ديگه مشمول كه نيستم يه بار ديگه بگيد مطمئن بشم خيلي ناراحت هستم مشكلاتي داشتم كه نتونستم تا حالا شركت كنم
w0rm
جان از دانشگاه آزاد ارزان تره و اينكه احمدي نژاد داره هر سال پايين مي آره شهريه اش رو
:11:

sama_65
03-10-2007, 21:39
مشکلی نیست ایشاا...

شهریه اش از آزاد خیلی ارزونتره

موفق باشی، التماس دعا

sepideh khanom
03-10-2007, 21:47
حدود ترمی 220 هزارتومن تا 250 بستگی به رشته داره

w0rm
03-10-2007, 21:49
مشکلی نیست ایشاا...

شهریه اش از آزاد خیلی ارزونتره

موفق باشی، التماس دعا

ميشه يك راست رفت كارشناسي ؟ از لحاظ مدركي چه جورياست ؟

ممنون

sama_65
03-10-2007, 21:57
یه امتحان جامع داره از چند تا درس

از لحاظ مدرکی هم وزارت علوم قبول داره.

هر دانشکده ای از این دانشگاه که بری، مرتبط با یه وزارتخونه س و برای استخدام و کار توی اون وزارتخونه هم اولویت با بچه هایی هست که فارغ التحصیل هم دانشکده ای هستند که زیر نظر اون اداره بوده ...

مثلن دانشکده من زیر نظر اداره صنایع و معادنه. اولویت با ماهاست اگه بخوایم تو این اداره کار کینم. چون مدرکمون از این دانشکده س

sezar & sanaz
06-10-2007, 13:25
خیلی ممنون
فقطس ترو به خدا وقتی ثبت نام و ... شروع شد در همین تایپک یه پست بدین که من با خبر بشم یه موقع این یکی رو از دست ندم
مرسی دوستان

sama_65
06-10-2007, 13:47
شما هر روز یا روز درمیون برو سایت سازمان سنجش قسمت جامع علمی کاربردی

w0rm
06-10-2007, 15:36
خیلی ممنون
فقطس ترو به خدا وقتی ثبت نام و ... شروع شد در همین تایپک یه پست بدین که من با خبر بشم یه موقع این یکی رو از دست ندم
مرسی دوستان
ميگم سزار جونم چون 67 هستي حتما از نظام وظفه يك سوالي بپرس ، يك وقت غيبت ميخوري ديگه اصلا نميتوني شركت كني ها .

King
08-10-2007, 02:18
خیلی ممنون
مرسی دوستان

دوست عزیز شما دوره های ترمی این دانشگاه میخوای شرکت کنی یا پودمانی؟؟
اگر پودمانی میخوای شرکت کنی تا جایی که من اطلاع دارم اردیبهشت ثبت نام میکردن و از مهر کلاس ها شروع شده و شما باید تا سال آینده منتظر بمونید...
ولی اگر دوره های ترمی این دانشگاه رو میخوای شرکت کنی کنکور داره و دفترچه اون اواخر آبان ماه میاد(اینطور که یکی از دوستان توی یه تاپیکی نوشته بود)

boys_won
08-10-2007, 08:08
حرف دوستمون King درسته

مهر کلاسها شروع شده باید یه سال وایسی

من خودم دو ساله دارم پودمانی سخت افزار تهران میخونم

بعضی از دوستان گفته بودن واحد کم میدن ولی من الان 18 واحد دارم به نظره شما کمه ؟

ولی سعی میکنن یا آخره هفته بندازن یا عصر به بعد من الان چهارشنبه و پنج شنبه میرم

یه امتحان جامع داره از چند تا درس

میگن برداشتنش ترمه پیش بچه های ما که 9 بودن بدون جامع مدرک گرفتن

در ضمن شنیدم که داران کارشناسی پودمانی هم میزارن

soccer_18
29-10-2007, 12:39
سلام دوستان
کسی میدونه ثبت نام دوره های ترمی در چه تاریخی هست؟؟
الان هم دارن ثبت نام میکنن ولی مربوط به پودمانی میشه...
جالب هم اینه که دومین باره که امسال دارن پودمانی ثبت نام میکنن ولی ترمی هنوز خبری نیست..
کسی اطلاعی داره؟؟

darya.daryaie
29-10-2007, 21:57
من هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن...
لعنت به این دانشگاه که اصلا" معلوم نیست در سال چند بار آزمون برگزار میکنه...
موندم برم این دفترچه رو بگیرم یا تا آخر آبان صبر کنم...
اگر کسی اطلاعی داره لطف کنه توضیح بده

من اين دفترچه رو گرفتم ...اما نوشته پودماني...چيكار كنم؟؟؟:41:

yaasi68
30-10-2007, 01:26
کی میدونه جرئیات منابع ازمون ترمی چیه؟
بچه ها دفترچه تا اخر ابان میاد دی ماهم ازمون
درسایی هم که میاد
زبان فارسی
زبان انگلیسی
زبان عربی
معارف
اما یک و دو و سه رو هر کس میدونه بگه

soccer_18
30-10-2007, 14:18
من اين دفترچه رو گرفتم ...اما نوشته پودماني...چيكار كنم؟؟؟:41:

درسته...
اینطور که من متوجه شدم این دفترچه هیچ ربطی به دوره های ترمی نداره...
پس گویا باید تا آخر آبان صبر کنیم...
این دفترچه ای که شما گرفتی فایده نداره و فقط 3600 ضرر کردی

کی میدونه جرئیات منابع ازمون ترمی چیه؟
بچه ها دفترچه تا اخر ابان میاد دی ماهم ازمون
درسایی هم که میاد
زبان فارسی
زبان انگلیسی
زبان عربی
معارف
اما یک و دو و سه رو هر کس میدونه بگه
من 1 ماه پیش رفته بودم دانشگاه و پرسیدم ولی یارو نمیدونست به یه جا دیگه زنگ زد ولی فایده نداشت! از سایت سنجش پرسیدم گفت در حیطه وظایف ما نیست...
وقتی هر زباله ای رسیده شده رئیس و معاون و ... بیشتر از این نمیشه انتظار داشت...

ولی خوب...
به نظر میرسه معارف 1 و 2 و 3 باشه و زبان ها 1 و 2 ....
من بازم پیگیر هستم اگر چیز دیگه ای بود همینجا میذارم
از دوستان اگر کسی اطلاع داره لطف کنه توضیح بده...
ممنون

antonio666
30-10-2007, 17:03
از من نصيحت كه پودماني نريد كه حداقل 3 يا 4 سال بايد درس بخونيد
رفيقام همه پشيمونند

soccer_18
01-11-2007, 05:06
ممنون جناب آنتونیو...
ولی موضوع تاپیک دوره های ترمی هست...
.........................
من نمیدونم این دانشگاه چرا 2 روز یک بار یا ثبت نام میکنه یا داره کارت ورود به جلسه پخش میکنه...!!!!
امروز(پنجشنبه) داره کارت ورود به جلسه توضیع میکنه...
کسی میدونه مربوط به چه آزمونی میشه؟؟؟؟
میترسم آخرش دوره های ترمی رو از دست بدیم...
تو سایتشم که چیزی ننوشته...

bini2007
01-11-2007, 10:13
ممنون جناب آنتونیو...
ولی موضوع تاپیک دوره های ترمی هست...
.........................
من نمیدونم این دانشگاه چرا 2 روز یک بار یا ثبت نام میکنه یا داره کارت ورود به جلسه پخش میکنه...!!!!
امروز(پنجشنبه) داره کارت ورود به جلسه توضیع میکنه...
کسی میدونه مربوط به چه آزمونی میشه؟؟؟؟
میترسم آخرش دوره های ترمی رو از دست بدیم...
تو سایتشم که چیزی ننوشته...

کارت ازمون جامع ارزیابی هست برای کسانی که پودمانی می خونین اخرش 3 تا ازمون می گیرن اگر در 3 تا قبول بشن اونوقت مدرک بهشون می دین
راستی کارنامه ها توی سازمان سنجش گذاشتن

bini2007
02-11-2007, 11:23
سلام
ممنون

علیک سلام
خوبی ؟
در ضمن چرا توی دوره های پودمانی شرکت نکردی من شرکت کردم اگر از رشته دلخواهم دربیام حتما می رم ارزش نداره 1 سال دیگه ادم علاف بمونه امیدوارم از دوره های ترمی دربیای به امید حق و موفقیتت

soccer_18
04-11-2007, 00:00
علیک سلام
خوبی ؟
در ضمن چرا توی دوره های پودمانی شرکت نکردی من شرکت کردم اگر از رشته دلخواهم دربیام حتما می رم ارزش نداره 1 سال دیگه ادم علاف بمونه امیدوارم از دوره های ترمی دربیای به امید حق و موفقیتت
ممنون عزیز . قربونت
ثبت نام پودمانی که اردیبهشت بود و متاسفانه من ثبت نام نکردم اینه که الان میخوام ترمی ثبت نام کنم و از بهمن کلاسها شروع میشه . یعنی نمیمونه واسه سال بعد.
من که هر طور شده انشالا امسال میرم دانشگاه چون 3 سالی عقبم!!!
bini2007 عزیز لطف داری شما. ممنون امیدوارم شما هم موفق باشید.
راستی من از دانشگاه که پرسیدم گفت شما میتونی تابستون هم واحد بگیری و فشرده در 3 ترم تمومش کنی!!! (فوق دیپلم)اگر اینجوری بشه به نظر من ترمی خیلی بهتر از پودمانی هست چون گویا پودمانی کم کم 2 سال طول میکشه.
.........
من سعی میکنم هر موقع خبری شد همینجا اطلاع بدم.
دوستان دیگه هم لطفا" اگر خبری از ثبت نام دوره های ترمی دریافت کردن همینجا اطلاع بدن
ممنون

sina818
04-11-2007, 10:15
این پودمانی اصلا مال کیاست؟

pooyan.kh
04-11-2007, 10:25
آقا منم چند روز پیش پودمانی ثبت نام کردم چون اون رشته ای که مد نظرمه توی دانشگاه علمی کاربردی شهرمون بود.الانم منتظر نتایجشم.ولی پستای شما عزیزانو که خوندم یه جورایی تو ذوقم زده شد.جدا یعنی پودمانی ارزش نداره؟ میشه بگین چرا؟ پس یعنی بی خیال بشم؟ تو رو خدا راهنماییم کنین.همین حالاشم 24 سالمه میدونین چند ساله عقبم؟

bini2007
04-11-2007, 10:45
آقا منم چند روز پیش پودمانی ثبت نام کردم چون اون رشته ای که مد نظرمه توی دانشگاه علمی کاربردی شهرمون بود.الانم منتظر نتایجشم.ولی پستای شما عزیزانو که خوندم یه جورایی تو ذوقم زده شد.جدا یعنی پودمانی ارزش نداره؟ میشه بگین چرا؟ پس یعنی بی خیال بشم؟ تو رو خدا راهنماییم کنین.همین حالاشم 24 سالمه میدونین چند ساله عقبم؟

منم توی پودمان شرکت کردم و ارزش هم داره ولی کمی سختر هست چون بعد تموم کردن درست 3 تا باید ازمون جامع بدی ولی اگه توی کاردانی به کارشناسی سراسری دربیای اونوقت کارت راحته ولازم نیست این 3 تا ازمون و بدی نمی دونم شما دخترین یا پسر ولی اگه پسر هستین و می خواین کار هم بکنین این براتون خیلی خوبه چون برای شاغلین کلاسهاش روز های تعطیل و عصر ها هست در صورتی که در اومدی برو من خودم می رم
امیدوارم موفق باشی

bini2007
04-11-2007, 10:54
ممنون عزیز . قربونت
ثبت نام پودمانی که اردیبهشت بود و متاسفانه من ثبت نام نکردم اینه که الان میخوام ترمی ثبت نام کنم و از بهمن کلاسها شروع میشه . یعنی نمیمونه واسه سال بعد.

من سعی میکنم هر موقع خبری شد همینجا اطلاع بدم.
دوستان دیگه هم لطفا" اگر خبری از ثبت نام دوره های ترمی دریافت کردن همینجا اطلاع بدن
ممنون

اخه soccer_18 عزیز مگه ندونستی که دفتر چه های پودمانی و از 1 ابان تا 9 ابان دادن تو چرا نفهمیدی هیچ کس مگه بهت نگفته بود من فکر می کردم می دونی امیدوارم که در دوره های ترمی دربیای راستی نمی خوای توی تکمیل ظرفیت 28 ابان شرکت کنی ؟؟؟دفتر چه های ترمی احتمالا اواخر ابان یا اوایل اذر می یاد
امیدوارم همین قدر که عقب موندی دو برابرش جلو بیفتی به امید موفقیت همه و هردو مون :10:

pooyan.kh
05-11-2007, 09:18
منم توی پودمان شرکت کردم و ارزش هم داره ولی کمی سختر هست چون بعد تموم کردن درست 3 تا باید ازمون جامع بدی ولی اگه توی کاردانی به کارشناسی سراسری دربیای اونوقت کارت راحته ولازم نیست این 3 تا ازمون و بدی نمی دونم شما دخترین یا پسر ولی اگه پسر هستین و می خواین کار هم بکنین این براتون خیلی خوبه چون برای شاغلین کلاسهاش روز های تعطیل و عصر ها هست در صورتی که در اومدی برو من خودم می رم
امیدوارم موفق باشی
با تشکر از راهنماییتون... این آزمونی که میفرمایین چطور آزمونیه؟ ترمی این آزمونو نداره؟ چه درسایی رو شامل میشه؟ میشه معایب و مزایای ترمی و پودمان رو برام توضیح بدین؟ممنون...

bini2007
05-11-2007, 10:57
با تشکر از راهنماییتون... این آزمونی که میفرمایین چطور آزمونیه؟ ترمی این آزمونو نداره؟ چه درسایی رو شامل میشه؟ میشه معایب و مزایای ترمی و پودمان رو برام توضیح بدین؟ممنون...

pooyan عزیز خوب این ازمون یک ازمون سراسری در کل ایران هست که انگار در 3 نوبت گرفته می شه و در مورد دروسی هست که خوندی در طول سال تحصیلی در دانشگاه که باید حتما در این 3 ازمون قبول بشی تا مدرک کاردانی ات رو بدهند
خوب دوره های ترمی نه اینطوری نیست و هیچ ازمون جامع نداره
هیچ کدوم از دوره ها دروس خود خوان ندارن دوره های ترمی4 ترم هست که معمولا تا 2 سال یا کمی بیشتر طول می کشه ولی دوره های پودمانی , 6 پودمان طول می کشه که هر پودمان 16 هفته رو شامل می شه در مورد هزینه ها انگار هیچ فرقی ندارن خوب من اطلاعات خیلی جامعی ندارم و اینها رو هم از خود سایت دانشگاه علمی و کاربردی فهمیدم و یکی هم از شبکه اموزش که رییس دانشگاه علمی و کاربردی اومده بود اگر سوالی داشتی بپرس که شاید بتونم کمکی بهت کنم به امید موفقیت شما ومن و soccer_18 و تمام دوستان:10:

pooyan.kh
05-11-2007, 12:19
آقا بسیار بسیار ممنون از راهنماییات...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
والا موندم چی کار کنم.میترسم اگه اینو نرم ، ترمی هم نتونم قبول بشم.سر دو راهی موندم. اصلا شما جای من بودین چی کار میکردین؟ من دیپلم برنامه نویسی ( کار و دانش ) با معدل 57/14 دارم.حالا شما به جای من تصمیم بگیرید...

bini2007
06-11-2007, 11:05
آقا بسیار بسیار ممنون از راهنماییات...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
والا موندم چی کار کنم.میترسم اگه اینو نرم ، ترمی هم نتونم قبول بشم.سر دو راهی موندم. اصلا شما جای من بودین چی کار میکردین؟ من دیپلم برنامه نویسی ( کار و دانش ) با معدل 57/14 دارم.حالا شما به جای من تصمیم بگیرید...

خواهش می کنم:31: راستی تو که مشکل سربازی نداری که؟؟؟ منظور باید پایان خدمت یا معافیت داشته باشی
بگذریم چون من خودم توی پودمانی شرکت کردم اگر از رشته it تبریز در بیام جای چون و چرا نمی گذارم و می روم و تو هم اگر در اومدی از رشته ای که می خوای جتما برو فقط هزینه شهریه ها حدودا 300 هزار تومن می شه اگر مشکل نداری برو .... بلاتکلیفی بد ترین دردی هست نزار سر دو راهی بمونی قاطعانه تصمیم بگیر به امید خدا هم تو از رشته دلخواهت در می یای هم من خبرش و بده ها یادت نره :12:

soccer_18
07-11-2007, 00:33
سلام
پویان جان چون من شنیده بودم دوره های ترمی رو میشه زودتر از پودمانی تموم کرد اینه که میخوام ترمی شرکت کنم وگرنه همونطور که bini جان گفت دوره های پودمانی یک سری امتیازات داره مثل امتیازی که برای شاغلین داره...
در ضمن اینو هم بگم که من موقعی که ثبت نام دوره های پودمانی بود چون اطلاعی نداشتم ثبت نام نکردم و گرنه حتما" ثبت نام و شرکت میکردم حداقل مثل الان استرس آزمون ترمی رو نداشتم.
خدا لعنت کنه اون کسی رو که به من گفت ثبت نام دوره های ترمی سالی یک باره(وقتی رفته بودم دانشگاه اونجا بهم گفتن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم پیشنهاد میکنم حتما" ترمی رو شرکت کنید. و اگر هم امکانش باشه (اینو باید سوال کنید) ترمی هم ؟آزمون بدید...
معدل من از شما هم کمی پایین تره (دو تا از معلم ها که با من دشمنی داشتن بهم نمره ندادن) رشتم معماری فنی هست. از دانشگاه که پرسیم گفت مشکلی نیست و شما اگه آزمون قبول بشی حله...
در ضمن 22 سالمه (سربازی رفتم)و بنا به دلایلی مجبورم هر چه زودتر مدرک رو بگیرم. و گویا دوره های ترمی رو میشه یه جورایی 3 ترمه تمومش کرد (با گرفتن واحد در تابستان و حداکثر واحد در بقیه ترم ها...)که البته کاره خیلی سختیه

soccer_18
07-11-2007, 00:45
اخه soccer_18 عزیز مگه ندونستی که دفتر چه های پودمانی و از 1 ابان تا 9 ابان دادن تو چرا نفهمیدی هیچ کس مگه بهت نگفته بود من فکر می کردم می دونی امیدوارم که در دوره های ترمی دربیای راستی نمی خوای توی تکمیل ظرفیت 28 ابان شرکت کنی ؟؟؟دفتر چه های ترمی احتمالا اواخر ابان یا اوایل اذر می یاد
امیدوارم همین قدر که عقب موندی دو برابرش جلو بیفتی به امید موفقیت همه و هردو مون :10:
bini جان همونطور که قبلا" گفتم من مهر ماه رفته بودم دانشگاه و یارو به من گفت ثبت نام پودمانی اردیبهشت هر سال هست و ترمی آبان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فکر میکردم این دفترچه مربوط به یکی از امتحانات پودمانی هست (بر اساس حرفی که اون زده بود)و این شد که شرکت نکردم (البته 50% مقصر خودم هستم)
الانم کارم این شده که هر روز سایتش رو چک میکنم ببینم ثبت نام ترمی کی هست که خدای نکرده از دستش ندم.

چرا عزیز. حتما" شرکت میکنم . ولی خوب کارنامم رو که دیدم تقریبا" امیدم رو برای تکمیل ظرفیت از دست دادم...
فیزیک: 42
ادبیات : 59
ریاضی 39
شیمی -19 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زبان:68
عربی: -11[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دروس تخصصی: 22
بینش: 40
....
این کارنامه منه...
فکر کنم اگر شیمی و عربی رو نمیزدم قبول شده بودم یا حداقل برای تکمیل ظرفیت قبول میشدم.

فعلا" من پیگیر دفترچه ترمی هستم... از شما هم ممنونم لطف داری عزیز. منم آرزوی موفقیت دارم.
برای سایر دوستان هم آرزوی موفقیت میکنم.

pooyan.kh
07-11-2007, 08:47
خواهش می کنم:31: راستی تو که مشکل سربازی نداری که؟؟؟ منظور باید پایان خدمت یا معافیت داشته باشی
نه من معافی دائم شدم ( به همون دلیلی که توی امضام ماجراشو تعریف کردم:31:)

بگذریم چون من خودم توی پودمانی شرکت کردم اگر از رشته it تبریز در بیام جای چون و چرا نمی گذارم و می روم و تو هم اگر در اومدی از رشته ای که می خوای جتما برو فقط هزینه شهریه ها حدودا 300 هزار تومن می شه اگر مشکل نداری برو .... بلاتکلیفی بد ترین دردی هست نزار سر دو راهی بمونی قاطعانه تصمیم بگیر به امید خدا هم تو از رشته دلخواهت در می یای هم من خبرش و بده ها یادت نره :12:
راستش هزینش واسم مهم نیست. فقط آینده ای که پیش رومه واسم مهمه .میترسم توی همون آزموناش در نیام.یا اینکه عوض سه سال 4 سال تحصیلم طول بکشه... یا غصه بخورم که چرا نرفتم ترمی...
راستی یه سوال دیگه من اگه پودمانی قبول بشم ، میتونم واسه ترمی هم ثبت نام کنم و منتظر نتیجه ترمی هم بشم ؟ این جوری دیگه از این بلا تکلیفی هم در میام...
امیدوارم شما هم از اون رشته ای که علاقه دارین سر بلند بیرون بیاین...دعا گوتون هستم.

pooyan.kh
07-11-2007, 08:53
سلام
پویان جان چون من شنیده بودم دوره های ترمی رو میشه زودتر از پودمانی تموم کرد اینه که میخوام ترمی شرکت کنم وگرنه همونطور که bini جان گفت دوره های پودمانی یک سری امتیازات داره مثل امتیازی که برای شاغلین داره...
در ضمن اینو هم بگم که من موقعی که ثبت نام دوره های پودمانی بود چون اطلاعی نداشتم ثبت نام نکردم و گرنه حتما" ثبت نام و شرکت میکردم حداقل مثل الان استرس آزمون ترمی رو نداشتم.
راستش من شغلی ندارم که اون امتیازش شامل حالم بشه یا نه... راستی قضیه آزمون ترمی چیه ؟ منظورت امتحان ورودیشه؟

منم پیشنهاد میکنم حتما" ترمی رو شرکت کنید. و اگر هم امکانش باشه (اینو باید سوال کنید) ترمی هم ؟آزمون بدید...
معدل من از شما هم کمی پایین تره (دو تا از معلم ها که با من دشمنی داشتن بهم نمره ندادن) رشتم معماری فنی هست. از دانشگاه که پرسیم گفت مشکلی نیست و شما اگه آزمون قبول بشی حله...
در ضمن 22 سالمه (سربازی رفتم)و بنا به دلایلی مجبورم هر چه زودتر مدرک رو بگیرم. و گویا دوره های ترمی رو میشه یه جورایی 3 ترمه تمومش کرد (با گرفتن واحد در تابستان و حداکثر واحد در بقیه ترم ها...)که البته کاره خیلی سختیه

امیدوارم موفق بشین...

bini2007
07-11-2007, 11:15
bini جان همونطور که قبلا" گفتم من مهر ماه رفته بودم دانشگاه و یارو به من گفت ثبت نام پودمانی اردیبهشت هر سال هست و ترمی آبان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا عزیز. حتما" شرکت میکنم . ولی خوب کارنامم رو که دیدم تقریبا" امیدم رو برای تکمیل ظرفیت از دست دادم...
فیزیک: 42
ادبیات : 59
ریاضی 39
شیمی -19 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زبان:68
عربی: -11[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دروس تخصصی: 22
بینش: 40
....
این کارنامه منه...
فعلا" من پیگیر دفترچه ترمی هستم... از شما هم ممنونم لطف داری عزیز. منم آرزوی موفقیت دارم.
برای سایر دوستان هم آرزوی موفقیت میکنم.

در صد هات بجز عربی و شیمی و تخصصی ات عالیه اگه می تونستی تخصصی ات و ببری بالای 40 صد در صد بدون چون و چرا قبول می شدی در ضمن اون بنده خدا راست گفته که پودمانی خرداد ماه هر سال هست چون من خودم توی خرداد دفتر چه اش رو خریدم ولی انگار دوره های پودمانی مهر ماه مثل تکمیل ظرفیت هست انگار بعضی از دانشگاه های تازه احداث برای نیم سال دوم دانشجو جذب می کنین هر کسی یه قسمتی داره شاید قسمت تو هم به دوره های ترمی انشگاه علمی و کاربردی وصل شده در ضمن اگه تونستی توی ازمون علمی و کاربردی همینطوری بزنی به امید خدا و انشاالله در می یای:31:

در ضمن برای اینکه بدونی دفتر چه ها رو می دین یانه میتونی به سازمان سنجش هم بری چون ثبت نام از طریق سازمان سنجش هست اگه الانم بری می بینی که نوشتن مهلت ثبت نام دروه های پودمانی تموم شده:20:

bini2007
07-11-2007, 11:29
نه من معافی دائم شدم ( به همون دلیلی که توی امضام ماجراشو تعریف کردم:31:)

راستش هزینش واسم مهم نیست. فقط آینده ای که پیش رومه واسم مهمه .میترسم توی همون آزموناش در نیام.یا اینکه عوض سه سال 4 سال تحصیلم طول بکشه... یا غصه بخورم که چرا نرفتم ترمی...
راستی یه سوال دیگه من اگه پودمانی قبول بشم ، میتونم واسه ترمی هم ثبت نام کنم و منتظر نتیجه ترمی هم بشم ؟ این جوری دیگه از این بلا تکلیفی هم در میام...
امیدوارم شما هم از اون رشته ای که علاقه دارین سر بلند بیرون بیاین...دعا گوتون هستم.

بله داستان تلخ ولی عبرت آموزنده تون و خوندم :41:واقعا خیلی سخته و حتما هم خیلی سختی کشیدی به امید صحت کامل
بله امکان ثبت در هر دو وجود داره ولی باید به یکی از دوره ها بری یا ترمی و یا پودمانی
دور های ترمی امسال ازمون گذاشته که انگار دی ماه برگرار می شه منم می خوام ترمی شرکت کنم و تکمیل ظرفیت حالا قسمت من کدومش باشه ترمی , پودمانی , سراسری
به امید حق
بنیامین

sezar & sanaz
08-11-2007, 21:21
دوست عزیز شما دوره های ترمی این دانشگاه میخوای شرکت کنی یا پودمانی؟؟
اگر پودمانی میخوای شرکت کنی تا جایی که من اطلاع دارم اردیبهشت ثبت نام میکردن و از مهر کلاس ها شروع شده و شما باید تا سال آینده منتظر بمونید...
ولی اگر دوره های ترمی این دانشگاه رو میخوای شرکت کنی کنکور داره و دفترچه اون اواخر آبان ماه میاد(اینطور که یکی از دوستان توی یه تاپیکی نوشته بود)

ببینم تا اردیبهشت به من وقت می دهند ؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید :41:
فکر نمی کنم شما چی می گین ؟؟؟؟

greenboy
22-11-2007, 23:10
سلام
من it علمي كاربردي قبول شدم ميخواستم ببينم ترمي چند برام آب ميخوره؟

bini2007
23-11-2007, 10:40
سلام
من it علمي كاربردي قبول شدم ميخواستم ببينم ترمي چند برام آب ميخوره؟
تقریبا ترمی 300-350 تومن می شه البته برای پودمان اول
ببخشید اینو از شما می پرسم میشه بگین معدلتون چنده؟؟و از کدوم شهر در اومدین :20:
مرسی:10:

soccer_18
25-11-2007, 12:07
امروز چهارم آذر هست ولی هنوز دفترچه دانشگاه علمی کاربردی نیومده!!!!!!!!!!
دوره های کاردانی فنی و حرفه ای هم متاسفانه تکمیل ظرفیت نداره!!!!
سایت سنجش امتحانات مهمش رو اعلام کرده ولی آزمون دوره های ترمی علمی کاربردی رو نداره!!!!!!
............................
از دوستان کسی اطلاعی نداره در این مورد؟؟
آیا امتحان دوره های ترمی حذف شده؟
یا هنوز قراره دفترچش بیاد؟؟
....

bini2007
25-11-2007, 12:51
امروز چهارم آذر هست ولی هنوز دفترچه دانشگاه علمی کاربردی نیومده!!!!!!!!!!
دوره های کاردانی فنی و حرفه ای هم متاسفانه تکمیل ظرفیت نداره!!!!
سایت سنجش امتحانات مهمش رو اعلام کرده ولی آزمون دوره های ترمی علمی کاربردی رو نداره!!!!!!
............................
از دوستان کسی اطلاعی نداره در این مورد؟؟
آیا امتحان دوره های ترمی حذف شده؟
یا هنوز قراره دفترچش بیاد؟؟
....

سلام رفیق
نه دوره های ترمی حذف نشده و هست و ازمونم داره و ازمونش هم دی ماه هست فکر کنم همین روزها دفترچه اش هم بیاد:20:

Morteza4SN
25-11-2007, 15:52
من شنيدم دفترچه دوره هاي ترمي 15 _ 16 آذر مياد ....

خودمم كه سالهاي قبل شركت كردم همين حول وحوش دفترچه اومد

البته دوره هاي ترمي :20:

پودماني ديگه چيه ! :31::2:

هنوز در مورد اينكه آزمون داره يا نه ( دوره كارداني ) چيزي نمي دونم

وقتي اومد مي فهميم :46:

موفق باشيد

soccer_18
25-11-2007, 16:39
سلام رفیق
نه دوره های ترمی حذف نشده و هست و ازمونم داره و ازمونش هم دی ماه هست فکر کنم همین روزها دفترچه اش هم بیاد:20:
سلام بنیامین جان.
اوکی عزیز...
جالبه که تو ایران فقط آزمون سراسری مهمه و رو برنامست...
متاسفانه غیر از سراسری هیچ کدوم روی برنامه نیست.

من شنيدم دفترچه دوره هاي ترمي 15 _ 16 آذر مياد ....

خودمم كه سالهاي قبل شركت كردم همين حول وحوش دفترچه اومد

البته دوره هاي ترمي :20:

پودماني ديگه چيه ! :31::2:

هنوز در مورد اينكه آزمون داره يا نه ( دوره كارداني ) چيزي نمي دونم

وقتي اومد مي فهميم :46:

موفق باشيد
قرار بوده که آخر آبان بیاد و یا اول آذر...
شما مطمئنی نیمه آذر میاد؟؟
و قرار بوده که آزمون داشته باشه...
تا ببنیم...

Morteza4SN
25-11-2007, 22:30
قرار بوده که آخر آبان بیاد و یا اول آذر...
شما مطمئنی نیمه آذر میاد؟؟
و قرار بوده که آزمون داشته باشه...
تا ببنیم...

هميشه اينطوريه

دير مياد ، همه رو جون به لب ميكنه

والا تا پارسال كه آزمون نداشت و شرط معدل بود

....

Ezel
25-11-2007, 23:40
معمولا دفترچه اش اواخر آذر یا اوایل دی میاد. ضمنا رو تاریخهایی که سازمان سنجش میگه باید یکی دو ماه تخفیف بدی عزیز.

soccer_18
02-12-2007, 15:23
هميشه اينطوريه

دير مياد ، همه رو جون به لب ميكنه

والا تا پارسال كه آزمون نداشت و شرط معدل بود

....
درسته...
یازده آذر هم شد و هنوز نیومده...
خاک بر سر مسئولین سازمان سنجش. و دانشگاه علمی کاربردی و فنی که هیچ چیزشون رو برنامه نیست.

معمولا دفترچه اش اواخر آذر یا اوایل دی میاد. ضمنا رو تاریخهایی که سازمان سنجش میگه باید یکی دو ماه تخفیف بدی عزیز.
اگر قرار باشه اول دی بیاد پس کنکورش هم 1 ماه عقب میفته!!!
و با این حساب کلاس هاش اواخر اسفند شروع میشه!!!!
جالبه...
من که هر روز دارم سایتش رو چک میکنم...
واقعا" اعصاب خورد کنن...
.....................
----------------------------راستی دوستانی که پودمانی شرکت کردن---------------------
ثبت نامش شروع شده....
یه وقت جا نمونید...

bini2007
02-12-2007, 15:28
درسته...
یازده آذر هم شد و هنوز نیومده...
خاک بر سر مسئولین سازمان سنجش. و دانشگاه علمی کاربردی و فنی که هیچ چیزشون رو برنامه نیست.

اگر قرار باشه اول دی بیاد پس کنکورش هم 1 ماه عقب میفته!!!
و با این حساب کلاس هاش اواخر اسفند شروع میشه!!!!
جالبه...
من که هر روز دارم سایتش رو چک میکنم...
واقعا" اعصاب خورد کنن...
.....................
----------------------------راستی دوستانی که پودمانی شرکت کردن---------------------
ثبت نامش شروع شده....
یه وقت جا نمونید...

داداش نه طوری برنامه ریزی کردند که حداقا بهمن ماه کلاسها برگذار بشه تو نگران نباش به زودی دفترچه می یاد
درضمن ممنون ثبت نام پودمانی و اعلام کردی
ارادتمند شما : بنیامین

Morteza4SN
03-12-2007, 15:24
من خودم يادمه ترم اولمون رو هفته دوم اسفند شروع كردن !!

چون جوابش هم به تناسب دير اومد ....

نگران نباشيد

دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره .

rajehpour
04-01-2008, 19:08
سلام به دوستان دفترچه23 دی میاد .

farshidshd
04-01-2008, 23:29
سلام به دوستان دفترچه23 دی میاد .فقط اگه کسی در مورد شانس قبولی چیزی میدونه جون من بگه

دوست عزیز ممکنه منبعش رو ذکر کنین؟؟ از کجا میدونین 23 دی میاد؟

rajehpour
05-01-2008, 16:11
از خود دانشگاه پرسیدم شمارش02182776621یا02182779

rajehpour
05-01-2008, 16:15
دفترچه تاریخ23 دی میاد میتونید با سماره02182779 تماس بگیرید

farshidshd
06-01-2008, 22:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@eid
13-01-2008, 09:29
دفترچه ها امروز میاد ! تا اول بهمن هم فرصت ثبت نام داریم ... اخرش هم نفهمیدیم فرق این ترمی با پودمانی چیه ... در هر صورت رفتیم بخریم ببینیم چی میشه .

Morteza4SN
14-01-2008, 12:57
قیمت ها :

دوره های کاردانی : 4700 تومان

دوره های کارشناسی : 6200 تومان

pooyan.kh
14-01-2008, 14:56
با سلام...
من امروز رفتم دفترچه گرفتم فقط یه سوال؟؟؟؟
درسای عمومی که باید واسه آزمون بخونیم چهار تا کتابن ،1.زبان و ادبیات فارسی2.زبان انگلیسی3.عربی4.معارف اسلامی.ولی راجع به درسای اختصاصی چیزی توی دفترچه نیومده.آیا همین از همین چهار تا کتاب تست میاد یا اینکه درسای اختصاصی هم هستن؟؟؟؟؟

mehdidll
14-01-2008, 15:01
دوستان یه سوال منم دارم
اگه قبول بشم تو کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آیا دوروسی رو که تو کاردانی پاس کردم 85 واحد از
کارشناسی حذف میشه اگه اینجوریه برم دفترچه رو بگیرم و یه سوال دیگه اینکه با این مدرک کارشناسی میشه باز
کارشناسی ارشد دولتی شرکت کرد ؟
ممنونم

S@eid
14-01-2008, 23:32
یکیم جواب مارو بده

توصیه می کنم بری پیش یه مشاور تحصیلی و مشکلاتتو اونجا مطرح کنی یعنی همین کاری که من می خوام بکنم .
حالا چه جوری این چهار تا درس رو تو یه ماه بخونیم ! یه بنده خدایی می گفت که ازمونش تشریفاتی هست و از این جور حرف ها ... ببینیم چی پیش میاد .

sina818
23-01-2008, 18:33
میگم بچه ها رشته من کامپیوتره
من زبان رو 70 یا 80 درصد میتونم بزنم و اگر درسای ساختمان داده ها و ذخیره رو 20 یا 30 درصد بزنم فکر میکنید قبول بشم؟

TEC
23-01-2008, 18:36
بچه ها شماها همتون که میخواید علمی کاربردی شرکت کنید، ریاضی رو میتونید بزنید؟

sarina_sh
23-01-2008, 18:52
دوستان اگه یه سری هم به تاپیک کاردانی به کارشناسی بزنن بد نیستا
می تونید اونجا منابع عمومی را هم ببینید

موفق و پیروز باشید

TEC
23-01-2008, 21:30
دوستان یه سوال منم دارم
اگه قبول بشم تو کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آیا دوروسی رو که تو کاردانی پاس کردم 85 واحد از
کارشناسی حذف میشه اگه اینجوریه برم دفترچه رو بگیرم و یه سوال دیگه اینکه با این مدرک کارشناسی میشه باز
کارشناسی ارشد دولتی شرکت کرد ؟
ممنونم
- بله دروسی رو که پاس کردید حذف میشه، جز چند تایی که طبیعیه، یعنی شما تو هر دانشگاهی، اعم از علمی کاربردی، سراسری، یا آزاد هم برید، باز هم باید اون چند تا رو در صورت کمی نمرتون، پاس کنید.

- و شما کارشناسی رو که بگذرونید، میتونید برای درجه های بالاتر، ارشد و دکترا حتی، امتجان بدید.

BEHZAD2007
11-02-2008, 21:24
سلام دوستان خواهش میکنم یه کمک اساسی به من کنید من رشتم حسابداری است و دوستام میگن برو
علمی کاربردی خواهشا یه توضیح کلی در مورد دانشگاه و شرایط ثبت نام و چقدر مدرکش معتبر هست
پیشاپیش ممنون

Ezel
12-02-2008, 02:08
بابا شما ها دیگه کی هستید بابا کنکورش نه سوال در باره ساختمان داره نه ریاضی بابا فقط دینی زبان عربی ادبیات[
100% تائید میشه .
کنکور کاردانی علمی کاربردی فقط دروس عمومیه.

S@eid
18-02-2008, 10:44
میگما این کارت های ورود به جلسه رو کی میدن ؟

persia007
18-02-2008, 13:42
آخر نفهميدم ترمي خوبه يا پودماني ....... تاريخ ثبت نام سال ديگه كي هست؟؟

rajehpour
24-02-2008, 11:30
تاريخ‌ ، محل و نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌ سال‌ 1386 اعلام شد

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبي‌ كه‌ در آزمون‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌ سال‌ 1386 ثبت‌ نام‌ نموده‌اند، بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌مي‌رساند كه‌ كارتهاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ دوره‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌سال‌ 1386 در روزهاي‌ چهارشنبه‌ 8 /12/8 6 و پنج‌شنبه‌ 9 /12/8 6 براساس‌ مندرجات‌ بند «ب» اين‌ اطلاعيه‌ در حوزه‌هاي‌ توزيع‌ كارت‌ مندرج‌ در جداول‌شماره‌ 2 و 3 توزيع‌ مي‌گردد.

الف‌ - محل‌ توزيع‌ كارت‌ محل‌توزيع‌كارت‌ورودبه‌ج لسه‌آزمون‌كليه‌داوطلبان برمبناي‌شهرستان‌ محل‌ اقامت‌فعلي‌ آنان‌ به‌ شرح‌جدول‌ شماره‌ 1 مي‌باشد .
ب‌ - نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ و تاريخهاي‌ توزيع‌ آن‌ كارتهاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ (به‌ جز داوطلباني كه براساس جدول شماره 1 حوزه توزيع كارت آنان شهرستان تهران مي باشد) در حوزه‌هاي‌سراسركشور وبراساس‌ سال‌تولد آنان‌توزيع‌ مي‌گردد.لذا كليه‌داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ، لازم‌ است‌ باتوجه‌ به‌ سال‌ تولد خود و در تاريخهاي‌ تعيين‌ شده‌شخصاً براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ به‌ حوزه‌هاي‌ توزيع‌ كارت‌ (حوزه‌هاي‌ مندرج‌ در جدول‌ شماره‌ 2) مراجعه‌ نمايند.

1-توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ داوطلبان‌ (به جز داوطلباني كه شهرستان توزيع كارت آنان براساس جدول شماره 1 حوزه توزيع كارت آنان شهرستان تهران مي باشد) براساس‌ سال‌ تولد آنان‌ به‌ شرح‌ زيرمي‌باشد.
1-1-كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1363 و سالهاي قبل از آن‌ از ساعت‌ 8 لغايت‌ 12 روز چهارشنبه‌ 8 /12/1386 .
2-1-كليه‌ خواهران‌‌و برادران‌ متولد سالهاي‌ 1364، 1365 و 1366 از ساعت‌ 14 لغايت‌ 18 روز چهارشنبه 8 /12/1386 .
3-1-كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1367 و سالهاي بعدازآن از ساعت‌ 8 لغايت‌ 12 روز پنج‌شنبه 9 /12/1386‌ .
2-كليه‌ خواهران‌ و برادراني‌ كه‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ آنان‌ در تقاضانامه‌ ثبت‌نام اينترنتي‌، يكي‌ از شهرستانهاي‌ تهران‌ (كد 320) ، شميرانات‌ (كد 336) ، دماوند(كد324) و فيروزكوه(كد323) مي‌باشد، لازم‌ است‌براساس‌ سال‌ تولد و شماره‌ شناسنامه‌ و با توجه‌ به‌ جدول‌ شماره‌ 3 براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ به‌ حوزه‌هاي‌ مربوط مراجعه‌ نمايند.
ج‌- مدارك‌ مورد نياز براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌
براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودبه‌ جلسه‌ آزمون‌ مدارك‌ زير مورد نياز است‌ .
شناسنامه‌ عكسداريا كارت ملي و يا كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكسدار كه‌ حاوي‌ مشخصات‌ فردي‌ داوطلب‌ باشد .

د- تذكرهاي‌ مهم‌
1-كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ باارائه‌ شناسنامه‌ عكسدار يا كارت ملي و يا هرنوع‌ كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكسدار ،منحصراً به‌ شخص‌ داوطلب‌ تسليم‌ خواهد شد ولذا ازتسليم‌ كارت‌ ورودي‌ به‌ غير داوطلب‌ خودداري‌ مي‌شود .
2-رعايت‌ شئونات‌ اسلامي‌ ، بويژه‌ پوشش‌ اسلامي‌ براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ به‌ هنگام‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌ و شركت‌ در آزمون‌ الزامي‌ است‌ .
3-در روي‌ كارت‌ ورودي‌ نام‌ خانوادگي‌ ،نام‌ ،جنس، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌ ، پاسخگويي به معارف ، سهميه، وضعيت‌ داوطلب‌، كد اشتغال، معدل ، كد ديپلم ، مقطع‌ ، گروه آموزشي، شاخه تحصيلي ، معلوليت ، كد رشته‌هاي انتخابي ، شهرستان محل آزمون‌ ، كد رشته امتحاني يا كد زير گروه آموزشي درج‌ گرديده‌ است‌.
4-درخصوص‌ مشخصات‌ شناسنامه‌اي‌ (شامل‌ نام‌ خانوادگي‌ ، نام‌ ، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌)،عنوان‌ رشته تحصيلي‌ و وضعيت‌ داوطلب و همچنين‌ معدل ، كد ديپلم و سهميه چنانچه‌ باتوجه‌ به‌ مندرجات‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام اينترنتي ‌ اختلافي‌ مشاهده‌ نموديد، از كارت‌ ورودي‌ فتوكپي‌ تهيه‌ و در فتوكپي‌دور مورد يا موارد مربوط راخط بكشيد وصحيح‌ آن‌ را با خط خوانا و بدون‌ قلم‌ خوردگي‌ باخودكار قرمز در بالاي‌ آن‌ بنويسيد وفتوكپي‌ مربوط را به‌ نماينده‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور مستقر در حوزه‌ توزيع‌ كارت‌ تحويل‌ نماييد.
5-آن دسته از داوطلباني كه در تقاضانامه ثبت نام اينترنتي آزمون سال 1386 دانشگاه جامع علمي-كاربردي متقاضي سهميه ايثارگران شده و در كارت ورود به جلسه آنان سهميه فوق درج گرديده، چنانچه استفاده از سهميه مذكور توسط ارگان ذيربط مورد تاييد قرار نگيرد از سهميه مربوط حذف خواهند شد.
6- چنانچه‌ تفاوتي‌ بين‌ درج‌ عنوان‌ مقطع‌ ، جنس‌ ، پاسخگويي به معارف ، نام‌ گروه‌ آزمايشي‌ يا رشته‌ امتحاني‌، كد اشتغال در كارت‌ ورودي‌ مندرج‌ باآنچه‌ كه‌ در فرم‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ اينترنتي درج‌كرده‌ايد مشاهده‌ نموديد، سريعاً و قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ به‌ واحد رفع‌ نقص‌ مستقر در حوزه‌ توزيع‌ كارت‌ مراجعه‌ و مورد يا موارد را گزارش‌ دهيد و موضوع‌را پي‌گيري‌ نماييد تا قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌‌، برحسب‌ مورد اقدام‌ گردد.
7- براي حضور در جلسه آزمون علاوه بر كارت ورودي داوطلبان بايد شناسنامه عكسدار يا كارت شناسائي عكسدار معتبر ، چند مداد سياه نرم پررنگ ، مداد پاكن ، مداد تراش و سنجاق به همراه داشته باشند.
8-از آوردن وسايل اضافي به جلسه آزمون (بجز وسائل مندرج در بند 7 فوق ) مانند كيف دستي، ساك دستي، كتاب ، جزوه ، ماشين حساب ، تلفن همراه اكيداً خودداري نمايند.
درخاتمه‌اضافه‌ مي‌نمايد كه‌واحد پاسخگويي‌غيرحضوري‌ همه‌روزه‌ به غیر از‌ روزهاي‌ تعطيل‌از ساعت‌8الي‌ 12 و از ساعت‌ 13‌الي16 آماده ‌پاسخگويي ‌به ‌سوالات‌ مي‌باشد. لذا داوطلبان‌ در صورت‌ نياز مي‌توانند با شماره ‌تلفنهاي
‌99-88923595 به‌ طور مستقيم‌ با روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمايند .

جدول‌ شماره‌ 1- شهرستان محل‌ توزيع‌ كارت‌ ومحل‌ اجراي‌ آزمون‌ داوطلبان دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1386 ‌براساس‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ داوطلبان در برگ تقاضانامه ثبت نام اينترنتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جدول‌ شماره‌2- آدرس شهرستان محل‌ توزيع‌ كارت‌ ومحل‌ اجراي‌ آزمون‌ داوطلبان دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1386 ‌براساس‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ داوطلبان در برگ تقاضانامه ثبت نام اينترنتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جدول شماره 3- نشاني محل توزيع كارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه جامع علمي كاربردي سال1386 در شهرستان تهران براي داوطلباني كه محل اقامت آنان شهرستان تهران ، شميرانات ، فيروزكوه و دماوند مي باشد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

itbazar
28-03-2008, 12:57
سلام
مدرک دانشگاه علمی کاربردی از نظر اعتبار و ارزش نسبت به سایر دانشگاه های دولتی و غیر دولتی چه وضعیتی داره( بی طرفانه؟؟!)

rezapolad
29-03-2008, 22:52
مدرک معتبره چون دانشگاه جامع مدرک رو میده دوست عزیز

gladiator11
30-03-2008, 15:31
آدرس سایت دانشگاه رو کسی داره؟

S@eid
30-03-2008, 20:49
جون من یکی بگه جریان این متمرکز و نیمه متمرکز چیه ؟! من امتحان ورودی ( کاردانی ) رو دادم ، این نتایجی که اومده همون بید ؟؟؟

gladiator11
31-03-2008, 15:48
نبمه متمرکز به غیر از کنکور مصاحبه هم داره فکر کنم . توی دفتر نوشته دیگه

gladiator11
31-03-2008, 15:50
کسی نمیدونه مدارک لازم برا ثبت نام و محل ثبت نام رو؟

farshidshd
31-03-2008, 16:14
کسی نمیدونه مدارک لازم برا ثبت نام و محل ثبت نام رو؟

شما کدوم دانشگاه قبول شدین؟؟؟
محل ثبت نام همون دانشگاهی هست که قبول شدین

الف ) براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هریک از رشتههای تحصیلی گروههای آموزشی مختلف دورههای کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته علمی- کاربردی دانشگاه جامع علمی- کاربردی سال 1386، از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی لازم را احراز کردهاند و براساس اولویت کدرشتهمحلهای انتخابی و ظرفیتهای تخصیص دادهشده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در هر کدرشته استخراج گردیده است.
کلیه پذیرفته شدگان لازم است در یکی از روزهای سه شنبه مورخ 20/1/87 لغایت دوشنبه مورخ 26/1/87 با در دست داشتن مدارک زیر و با توجه به کدرشته محل قبولی به آدرس تعیین شده در جداول مندرج در صفحات 109 الی 119 برای دورههای کاردانی و صفحات 99 الی 105 برای کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که در دفترچه راهنما درج شده به موسسه آموزش عالی و یا مرکز آموزش علمی- کاربردی ذیربط مراجعه نمایند. ضمناً شروع کلاسها هنگام ثبتنام به اطلاع پذیرفتهشدگان خواهد رسید.

ب ) مدارک لازم برای ثبت نام :
1- اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن.
2- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان، به انضمام یک برگ تصویر آن. (برای پذیرفته شدگان دورههای کاردانی و کارشناسی پیوسته)
3- اصل مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضاء مدیر دبیرستان به انضمام یک برگ تصویر آن برای دیپلمههای نظام جدید. ( برای پذیرفته شدگان دورههای کاردانی)
4- اصل فرم تائیدیه معدل جهت فارغالتحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
5- اصل گواهینامه پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی (برای پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته).
6- اصل مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا آموزشکدههای فنی و حرفهای وزارت آموزش و پرورش و یک برگ تصویر آن (برای پذیرفتهشدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته).
تبصره : پذیرفتهشدگان دارای مدرک معادل کاردانی در صورت ارایه گواهی کسب حد نصاب در آزمونهای جامع دارندگان مدرک معادل کاردانی در سالهای 84 و 85حق ثبت­نام در این دورهها را دارند، در غیر این صورت قبولی آنان کان لم یکن تلقی میگردد.
7- 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
8- گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقـام مسـوول، تصویـر سابقه بیمـه، آخـرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفتهشدگان شاغل)
9- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظیفه عمومی) مندرج در صفحه 2 و 3 برای دورههای کاردانی و 3 و 4 برای دورههای کارشناسی پیوسته و در صفحه 18 برای دورههای کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دفترچه راهنمای آزمون مذکور مشخص کند (برای برادران).
ج ) ثبتنام آن دسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون پذیرفته شدهاند، به صورت مشروط بوده و ثبتنام قطعی آنان منوط به تأیید سهمیه آنان توسط ارگان مذکور میباشد. بدیهی است چنانچه سهمیه مذکور توسط ارگان ذیربط مـورد تـائیـد قـرار نگیـرد قبولی آنان ملغی خواهد شد.

د ) براساس ضوابط مربوط به گزینش رشتههای نیمه متمرکز برای رشتههایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای سه شنبه مورخ 20/1/87 لغایت دوشنبه مورخ 26/1/87 با در دست داشتن اصل شناسنامه عکسدار و یا کارت شناسایی عکسدار معتبر، گواهی اشتغال به کار و سایر مدارک لازم موردنیاز مرکز آموزشی ذیربط به آدرس تعیین شده در جداول مندرج در صفحات 109 الی 119 برای دورههای کاردانی و صفحات 99 الی 105 برای کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که در دفترچه راهنما درج گردیدهاست مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.
ضمناً به اطلاع معرفی شدگان رشتههای نیمه متمرکز میرساند که پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبولشدگان نهایی متعاقباً از طریق نشریه پیک سنجش و یا پایگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sanjesh.org منتشر خواهد شد.

تذکر مهم 1 :
چنانچه معدل اعلام شده توسط پذیرفته شدگان دورههای کاردانی به هر دلیلی بالاتر از معدل درج شده در گواهینامه پایان تحصیلات آنان باشد، قبولی ایشان کان لم یکن تلقی میگردد .

تذکر مهم 2 :
کلیه پذیرفته شدگان کدرشتههای وابسته به مرکز آموزش علمی- کاربردی مالک اشتر (تهران- شاهین شهر)، صنایع دفاعی زرینشهر و مرکز آموزش علمی- کاربردی مجتمع هوا دریا لازم است جهت انجام مراحل مصاحبه به آدرس : تهران- بزرگراه شهید بابایی- بعد از میدان نوبنیاد به سمت شرق- خروجی دوم به سمت راست- خیابان شهید شعبانلو- دانشگاه صنعتی مالک اشتر- مدیریت آموزش مراجعه نمایند. این دسته از پذیرفتهشدگان لازم است با ارایه مدارک زیر جهت مصاحبه مراجعه نمایند.
• اصل شناسنامه
• اصل آخرین مدرک تحصیلی
• معرفی نامه از مبادی ذیربط محل خدمت مبنیبر تأییدیه اشتغال رسمی و موافقت با ادامه تحصیل (در صورت عدم ارایه این معرفی نامه امکان ثبتنام و ادامه تحصیل در مراکز آموزش علمی- کاربردی مذکور میسر نمیباشد).
• 16 قطعه عکس 4×3 زمینه سفید (پشت نویسی شده)

منبع::::

itbazar
31-03-2008, 20:04
منظورم این است که:
اگه بخواهیم مدارک دانشگاه ها را از اعتبار برای استخدام و بازار کار رتبه بندی کنیم کجا قرار می گیره:
(روزانه،شبانه،پیام نور،غیر انتفاعی،علمی کاربردی ، آزاد و ..)؟؟

ممنون

farshidshd
02-04-2008, 11:40
روزانه-شبانه-علمی کاربردی-غیر انتفاعی-آزاد-پیام نور

ehsan_jan3
03-04-2008, 22:18
با سلام.دوستان کلاسهای دانشگاه علمی کاربردی 5 شنبه و جمعه هست؟

itbazar
04-04-2008, 10:34
ممنون..!
اگه می شه دلایل جوابتون هم بنویسید...

موفق باشید!

persia007
06-04-2008, 21:39
كسي نيست درباره فرق اين ترمي و پودماني چيزي بگه؟؟؟؟؟

امسال كي ثبت نام مي كنن؟؟؟؟؟ سالي دوبار ثبت نام مي كنن درسته؟؟؟؟

met@llica
07-04-2008, 22:42
سلام.من تو ازمون علمی کاربردی رشته شیمی ازمایشگاهی گرایش صنعتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز قبول شدم.لطفا در مورد مدرک وموقیعت شغلیش برام توضیح بدین.

farshidshd
08-04-2008, 16:14
كسي نيست درباره فرق اين ترمي و پودماني چيزي بگه؟؟؟؟؟

امسال كي ثبت نام مي كنن؟؟؟؟؟ سالي دوبار ثبت نام مي كنن درسته؟؟؟؟

ترمی رو باید کنکور بدی و در صورت قبولی میری دانشگاه ولی پودمانی بدون کنکوره که ارزشی هم نداره
سالی دوبار نه
یه بار پودمانی یه بار ترمی
تکمیل ظریت هم داره احتمالا

سلام.من تو ازمون علمی کاربردی رشته شیمی ازمایشگاهی گرایش صنعتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز قبول شدم.لطفا در مورد مدرک وموقیعت شغلیش برام توضیح بدین.

مدرک علمی کاربردی مهندسیه و همه جا قبولش دارن و میتونی با این مدرک شغل خوبی پیدا کنی

farshidshd
08-04-2008, 16:17
با سلام.دوستان کلاسهای دانشگاه علمی کاربردی 5 شنبه و جمعه هست؟

نه
کلاسهای علمی کاربردی هر روز هفته ممکنه باشه
از شنبه تا پنج شنبه
اون کلاسای پیام نور هست که میگن پنج شنبه و جمعه هست

ehsan_jan3
08-04-2008, 20:21
فکر کنم برای شاغلین 5 شنبه و جمعه میذارن.برای اونا که ازادن روزهای دیگه است.

persia007
08-04-2008, 21:08
ترمی رو باید کنکور بدی و در صورت قبولی میری دانشگاه ولی پودمانی بدون کنکوره که ارزشی هم نداره
سالی دوبار نه
یه بار پودمانی یه بار ترمی
تکمیل ظریت هم داره احتمالا

ثبت نامش كي هست؟؟
تو دفترچه پارسال (زمستون) نوسته بود "نيمسال دوم" و "ناپيوسته".............. اينا يعني چي؟؟

farshidshd
09-04-2008, 13:15
ثبت نامش كي هست؟؟
تو دفترچه پارسال (زمستون) نوسته بود "نيمسال دوم" و "ناپيوسته".............. اينا يعني چي؟؟

ثبت نامش تاریخ دقیقی نداره
امسال قرار بود دی ثبت نام کنن ولی بهمن کردن و امتحانشم اسفند بود
کلا دو نیمسال داریم (مهر) و ( بهمن) که کنکورش یکیه و در صورت قبولی در یک دانشگاه همون دانشگاه شما رو تقسیم میکنه به نیمسال اول یا دوم
ناپیوسته هم یعنی اونایی که کاردانی فنی و حرفه ای دارن

موفق باشی و التماس دعا

ya30n
09-04-2008, 20:14
فرشید جان منم میتونم ثبت نام کنم؟
کی هستش؟
یا حق (:

farshidshd
09-04-2008, 20:32
شما اگه کاردانی دارین یا تا دی یا بهمن امسال کاردانی میگیرین میتونین کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنین
ثبت نامش هم به احتمال زیاد باید دی یا بهمن باشه (اگه طبق سالای قبل باشه)
البته دوره های ترمی رو میگم من
دوره های پودمانی ثبت نامش زودتره

persia007
10-04-2008, 09:21
ثبت نامش تاریخ دقیقی نداره
امسال قرار بود دی ثبت نام کنن ولی بهمن کردن و امتحانشم اسفند بود
کلا دو نیمسال داریم (مهر) و ( بهمن) که کنکورش یکیه و در صورت قبولی در یک دانشگاه همون دانشگاه شما رو تقسیم میکنه به نیمسال اول یا دوم
ناپیوسته هم یعنی اونایی که کاردانی فنی و حرفه ای دارن

موفق باشی و التماس دعا

اگه ثبت نام آزمونش دي هست پس نيمسال اولش چيه ؟ اينطوري كه چند ماه از نيمسال اول گذشته..

ناپيوسته هم گفتي "يعني اونایی که کاردانی فنی و حرفه ای دارن" خوب اگه يكي كارداني فني حرفه اي داره دوباره مياد واسه دوره كارداني علمي كاربردي ثبت نام كنه؟؟

farshidshd
10-04-2008, 12:25
اگه ثبت نام آزمونش دي هست پس نيمسال اولش چيه ؟ اينطوري كه چند ماه از نيمسال اول گذشته..

ناپيوسته هم گفتي "يعني اونایی که کاردانی فنی و حرفه ای دارن" خوب اگه يكي كارداني فني حرفه اي داره دوباره مياد واسه دوره كارداني علمي كاربردي ثبت نام كنه؟؟

بله
گفتم دانشگاه تعیین میکنه که شما چه نیمسالی بیفتین
شانسیه
اگه نیمسال اول بیفتین (اگه ثبت نام دی باشه) باید فروردین برین سر کلاس
اگه نیمسال دوم بیفتین باید مهر برین سر کلاس( اینا همش مربوط به دوره های ترمی علمی کاربردیه)

کارشناسی ناپیوسته یعنی اونایی که کاردانی فنی و حرفه ای دازن
کاردانی ناپیوسته یعنی اونایی که دیپلم فنی و حرفه ای دارن

التماس دعا

persia007
10-04-2008, 14:24
بله
گفتم دانشگاه تعیین میکنه که شما چه نیمسالی بیفتین

اگه نیمسال دوم بیفتین باید مهر برین سر کلاس( اینا همش مربوط به دوره های ترمی علمی کاربردیه)

التماس دعا

مهر سال ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يعني نيمسال اول براي آزمون 87 ميشه فروردين 88
و نيمسال دوم هم مهر 88؟؟

persia007
10-04-2008, 14:57
راستي نمونه سوالات آزمون پارسال رو كجا مي تونم پيدا كنم؟؟ (كارداني ترمي)

farshidshd
10-04-2008, 17:38
مهر سال ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يعني نيمسال اول براي آزمون 87 ميشه فروردين 88
و نيمسال دوم هم مهر 88؟؟
امسال که اینطوری بود
تا سال دیگه خدا کریمه

راستي نمونه سوالات آزمون پارسال رو كجا مي تونم پيدا كنم؟؟ (كارداني ترمي)

منظورت همین آزمونه که اسفند 86 برگزار شد دیگه؟؟ یا 85؟؟

farshidshd
10-04-2008, 18:14
اینم سوالای سال 86 عمومی و تخصصی:::

اگه پاسخنامه رو میخوای بگو تا بزارم

persia007
10-04-2008, 20:36
اینم سوالای سال 86 عمومی و تخصصی:::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه پاسخنامه رو میخوای بگو تا بزارم

من سوالات علمي كاربردي رو خواستم نه فني حرفه اي (مگه اينجا تاپيك دوره هاي ترمي عمي كاربردي نيست)........... الكي يك ساعت صبر كردنم تا اون سوالات دانلود بشه

farshidshd
10-04-2008, 21:04
دوست عزیز من نمونه سوالات رو گذاشتم
نگفتم سوالای علمی کاربردیه
سوالای علمی کاربردیم شبیه همین سوالاست
خود سوالات علمی کاربردی رو هم اگه گیر آوردم چشم حتما واست میزارم

persia007
07-05-2008, 14:30
ميدونم آزمون ترمي از اين درسا مياد
زبان و ادبيات فارسي
زبان انگلیسی
زبان عربی
معارف

اما 1 و 2 و 3ش رو كسي مي دونه؟؟
مي خواستم اين كتابها رو بخرم... بهم گفتن مال چه سالي و چه رشته‌اي رو مي خواي...
فعلاً هم فقط تونستم كتابهاي دين و زندگي 2و3 و انگيسي 2 رو گير بيارم

BEHZAD2007
08-05-2008, 12:18
سلام دوستان من چند تا سوال دارم
دیروز تو اخبار شنیدم که برای پودمانی ثبت نام میکنه میخواستم بدونم که شرایط چجوریه
ایا این هم مثل پیام نوره که باید بری پیش دانشگاهی بخونی من رشتم حسابداری
مدرکش چطوره ایا تا لیسانس راه داره
دوستان ممنون میشم جواب من رو بدید خیلی کارم گیره

farshidshd
08-05-2008, 14:45
سلام دوستان من چند تا سوال دارم
دیروز تو اخبار شنیدم که برای پودمانی ثبت نام میکنه میخواستم بدونم که شرایط چجوریه
ایا این هم مثل پیام نوره که باید بری پیش دانشگاهی بخونی من رشتم حسابداری
مدرکش چطوره ایا تا لیسانس راه داره
دوستان ممنون میشم جواب من رو بدید خیلی کارم گیره

رشته ی شما نیاز به پیش نداره
میتونی تا لیسانس هم ادامه بدی
البته دوره پودمانی با ترمی فرق داره

persia007
08-05-2008, 21:18
زبان و ادبيات فارسي
زبان انگلیسی
زبان عربی
معارف

فكر كنم زمان كنكور بتونم جوابمو پيدا كنم...

BEHZAD2007
10-05-2008, 12:49
رشته ی شما نیاز به پیش نداره
میتونی تا لیسانس هم ادامه بدی
البته دوره پودمانی با ترمی فرق داره

سلام دوست عزیز پودمانی با ترمی چه فرقی میکنه کدوم بهتره و ایا مدارک معتبر هست یا نه
ممنون میشم کامل جواب بدید

farshidshd
10-05-2008, 15:53
زبان و ادبيات فارسي
زبان انگلیسی
زبان عربی
معارف

خب همه چیو گفتی جز رشته!!
رشته خیلی مهمه

منظورتون از کسی میدونه چیه؟؟ چیو میدونه؟؟ منبع؟؟ رشته؟؟ سال؟؟؟ چیو؟؟
خب باید بدونن چه کتابی واسه چه رشته ای و واسه چی میخوای
حتما ذشته ی خودتونو بگین تا بتونم بیشترر راهنماییتون کنم اگه بتونم

farshidshd
10-05-2008, 15:56
سلام دوست عزیز پودمانی با ترمی چه فرقی میکنه کدوم بهتره و ایا مدارک معتبر هست یا نه
ممنون میشم کامل جواب بدید

ترمی همانطور که از اسمش پیداست مثل همین دانشگاه هاست که ترم به ترم پیش میری
ترم 1 ترم 2 ترم 3 ترم 4 و احیانا ترم 5 و 6

ولی پودمانی اینطور نیست دقیقا نمیدونم چطوریه ...

مدرک دوره ترمی خیلی خیلی بهتر از پودمانی هست
دوره ترمی مدرکش هم معتبره

persia007
10-05-2008, 21:18
همش اينه... تو دفترچه 86 براي كارداني (زمينه صنعت و خدمات و هنر) اينا رو گفته...

مواد و ضرايب آزمون
آزمون دوره هاي كارداني علمي - كاربردي شامل آزمون عمومي (براي كليه داوطلبان آزاد و شاغل) ميباشد. اين آزمون به منظور تشخيص ميزان آمادگي داوطلبان در زمينه دروس عمومي و در حد كتب دوره سه ساله نظام جديد آموزش متوسطه مي باشد. مواد آزمون و ضرايب آن به شرح جدول شماره ( 1) ميباشد.

جدول شماره ( 1) : مواد آزمون عمومي و ضرايب آن براي داوطلبان گروههاي آموزشي 4 گانه
عنوان آزمون ضريب
ادبيات و زبان فارسي 4
زبان عربي 2
فرهنگ و معارف اسلامي 3
زبان انگليسي 2

رشته خودم تو دبيرستان (هنرستان) كامپيوتر بود... حالا اينجا نگفته اين كتابها مال چه رشته‌هايي هستن.. يا از چه پايه‌اي
مثلاً ادبيات رشته ما و ادبيات رشته انساني فرق داره و ما عربي و ادبيات 3 نداشتيم..
(من كارداني رو ميگم نه كارشناسي... كارشناسي مثل اينكه آزمون تخصصي هم داره)

farshidshd
11-05-2008, 17:50
همش اينه... تو دفترچه 86 براي كارداني (زمينه صنعت و خدمات و هنر) اينا رو گفته...

مواد و ضرايب آزمون
آزمون دوره هاي كارداني علمي - كاربردي شامل آزمون عمومي (براي كليه داوطلبان آزاد و شاغل) ميباشد. اين آزمون به منظور تشخيص ميزان آمادگي داوطلبان در زمينه دروس عمومي و در حد كتب دوره سه ساله نظام جديد آموزش متوسطه مي باشد. مواد آزمون و ضرايب آن به شرح جدول شماره ( 1) ميباشد.

جدول شماره ( 1) : مواد آزمون عمومي و ضرايب آن براي داوطلبان گروههاي آموزشي 4 گانه
عنوان آزمون ضريب
ادبيات و زبان فارسي 4
زبان عربي 2
فرهنگ و معارف اسلامي 3
زبان انگليسي 2

رشته خودم تو دبيرستان (هنرستان) كامپيوتر بود... حالا اينجا نگفته اين كتابها مال چه رشته‌هايي هستن.. يا از چه پايه‌اي
مثلاً ادبيات رشته ما و ادبيات رشته انساني فرق داره و ما عربي و ادبيات 3 نداشتيم..
(من كارداني رو ميگم نه كارشناسي... كارشناسي مثل اينكه آزمون تخصصي هم داره)

منظورت از عربی و ادبیات 3 چیه؟؟؟؟؟

اینجا که شما گفتین حرفی از 2 یا 3 نزده
اونا هم فقط ضرایب هستن که جلوی اسم منابع در ج شده
فقط هم کتابهای هنرستان خودتونو بخونین البته به دقت کفایت میکنه و لازم به خرید کتاب نیست

البته میتونین کتابای کمکی هم بگیرین

farshidshd
11-05-2008, 17:52
سلام دوستان ممنون از جوابتون دفترچه ترمی کی میاد

اگه اتفاق خاصی نیفته باید آذر ماه یا دی ماه بیاد...

persia007
12-05-2008, 12:22

فقط هم کتابهای هنرستان خودتونو بخونین البته به دقت کفایت میکنه و لازم به خرید کتاب نیست

منظورم از عربی3 و ادبیات 3 ... خب عربی و ادبیات سال سومه دیگه.... تو فنی حرفه ای این کتابها رو نداریم

من کتابهای هنرستانم رو هم ندارم (مال چهار سال پیشه) ...
تو اون جدول ننوشته از کتابهای کدوم سال (سال اول، دوم یا سودم دبیرستان) آزمون میارن... یا کتابها مال چه رشته اییه.. (چون فکر کنم چند تا کتاب تو رشته های مختلف فرق داشته باشن .. مثلاً همین ادبیات... ادبیات هنرستان با ادبیات رشته انسانی فرق می کنه)
آذر کنکوره... هنوز من نمی دونم باید چه کتابهایی رو بخونم...:13:

farshidshd
12-05-2008, 14:15
منظورم از عربی3 و ادبیات 3 ... خب عربی و ادبیات سال سومه دیگه.... تو فنی حرفه ای این کتابها رو نداریم

من کتابهای هنرستانم رو هم ندارم (مال چهار سال پیشه) ...
تو اون جدول ننوشته از کتابهای کدوم سال (سال اول، دوم یا سودم دبیرستان) آزمون میارن... یا کتابها مال چه رشته اییه.. (چون فکر کنم چند تا کتاب تو رشته های مختلف فرق داشته باشن .. مثلاً همین ادبیات... ادبیات هنرستان با ادبیات رشته انسانی فرق می کنه)
آذر کنکوره... هنوز من نمی دونم باید چه کتابهایی رو بخونم...:13:

دوست عزیز سوال از کتابهای اول و دوم و سوم باهم میاد البته دوم یه کم بیشتر از اول و سوم هم بیشتر از دوم سوال میاد
شما هر جا که میرین واسه خرید کتاب بگین واسه چه کنکوری میخواین و رشتتون هم بگین و بگین که تالیف جدید رو بهتون بدن

farshidshd
12-05-2008, 14:16
سلام دوست عزیز ممنون بابت جوابتون باز به معرفت شما خدا خیرت بده

خواهش میکنم دوست عزیز
وظیفمو انجام میدم

sezar & sanaz
14-05-2008, 22:08
دوستان من کارت و فورم رو تهیه کردم و در اینترنت رفتم و در سایت سنجش وارد کردم ولی به یه مشکل برخوردم :13::41:
ببینید
مقررات وظيفه عمومي :
براساس اعلام رسمي سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي، داوطلبان مرد لازم است جهت پذيرش در اين دورهها يكي از شرايط زير را دارا باشند:
-1 كارت پايان خدمت.
-2 كارت معافيت دايم كفالت يا پزشكي دايم و يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري.
-3 حكم كارگزيني و گواهي اشتغال به كار براي شاغلين نيروهاي مسلح كه گذراندن دوره نظام وظيفه براي آنان ضرورت ندارد

گفته بودن باید یکی را حتما انتخاب بکنید خوب من سال 85-86 دیپلم گرفتم حالا می خواهم شرکت کنم می تونم قبلا هم سوال دادم بچه ها گفتن می تونی ولی هیچ کدام از گزینه ها به نظرم با شرایط من نمی خوند:18:
من گزینه ی 2 رو زدم چون اونای دیگه خیلی تابلو بود چکار کنم حالا می شه نمی شه هان .... کمک:2::41::19:

farshidshd
14-05-2008, 23:32
ثبت نام برای دوره ی کاردانی منوط به داشتن کارت پایان خدمت هست
در غیر این صورت قبولی شما کان لم یکن خواهد بود...

sezar & sanaz
16-05-2008, 10:21
من قدیم از خیلی ها پرسیده بودم یعنی نمی شه :41:

sezar & sanaz
16-05-2008, 10:23
نمی شود من دفترچه بگیرم نمی دونم کمک کنید

farshidshd
16-05-2008, 10:58
نه عزیزم
برای داوطلبان مرد داشتن کارت معافیت یا کارت پایان خدمت الزامیه
نمیتونین تو این آزمون ثبت نام کنین

متاسفم...

reza90
22-05-2008, 05:48
دوستان اگه دیپلم رو امسال گرفته باشیم چی؟این هم بگم که من متولد 67 هستم

farshidshd
22-05-2008, 09:50
در هر صورت برای دوره ی کاردانی داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم الزامیست
برای کارشناسی الزامی نیست

نمیتونین بدون پایان خدمت تو کاردانی علمی کاربردی شرکت کنین...

sezar & sanaz
28-05-2008, 22:51
جوابش کی می آد
من زیاد وارد نیستم
شاید رامون دادن حد اقل ببینم شانسی داشتم یا نه

farshidshd
29-05-2008, 11:22
جواب چی؟
هنوز که امتحان برگذار نشده...
چه تاریخی برگذار میشه؟
حداقل 2 ماه بعدش جوابا میاد...

negar20
29-05-2008, 14:28
ديدم تاپيكي غير از اين در مورد علمي كاربردي نيست گفتم اينجا بگم:
فرق پودماني و ترمي از نظر مدرك ،معادل ميدن يا نه /شهريه اينو حتما بگين/طول مدت تحصيل و اينكه آيا با مدرك كارداني پودماني ميشه كارشناسي دانشگاههاي ديگه شركت كرد؟

sezar & sanaz
30-05-2008, 00:55
من شنیدم پودمانی رو همون اول امتحان نمی گیرن و بر اساس معدل اونایی رو که ثبت نام کردن انتخاب می کنند من پودمانی علمی کاربردی رو ثبت نام کرم ؟؟؟؟ نمی دونم روشنم کن ترو خدا

4MaRyAm
31-05-2008, 13:54
دوستان کسی میتونه در مورد شهریه ی دانشگاههای علمی - کاربردی اطلاعاتی به من بده
شهریه شون تقریبا ترمی چند میشه؟ اگر مثلا هر ترم 20 واحد بگیری

4MaRyAm
01-06-2008, 12:43
دوستان کسی میتونه در مورد شهریه ی دانشگاههای علمی - کاربردی اطلاعاتی به من بده
شهریه شون تقریبا ترمی چند میشه؟ اگر مثلا هر ترم 20 واحد بگیری

آقا هیشکی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
========================
تو رو خدا یکی جواب منو بده

farshidshd
01-06-2008, 18:37
مریم خانم دانشگاه علم یکاربردی شهریش عینه غیر انتفاعیه
ترمی حدود 350 هزار تومن
که به هیچ وجه از 400 بالاتر نخواهد رفت
البته این 350 هزار تومن هم که گفتم دست به بالا واست حساب کردم
بازم بستگی به رشتت د اره و واحدهایی که میگیری

گروه آموزشی صنعت:: شهریه ثابت : 129800 تومن-------در دروس عمومی واحد نظری : هرواحد 6875 تومن و واحد عملی : 11250 تومن---------------- در دروس پایه و اصلی و تخصصی واحد نظری :: هر واحد 8850 تومن ----واحد آزمایشگاهی 14160 تومن------واحد کارگاهی و پروژه::15340 تومن----واحد کارآموزی و کارورزی::17700 تومن

قیمت هر واحد در گروه صنعت اینا بود که گفتم ( چون رشتت کامپوتره دیگه بقیه ی گروو ه های آموزشی رو نمیزارم ) اگه نیاز داشتی بگو تا بزارم

4MaRyAm
02-06-2008, 09:35
مریم خانم دانشگاه علم یکاربردی شهریش عینه غیر انتفاعیه
ترمی حدود 350 هزار تومن
که به هیچ وجه از 400 بالاتر نخواهد رفت
البته این 350 هزار تومن هم که گفتم دست به بالا واست حساب کردم
بازم بستگی به رشتت د اره و واحدهایی که میگیری

گروه آموزشی صنعت:: شهریه ثابت : 129800 تومن-------در دروس عمومی واحد نظری : هرواحد 6875 تومن و واحد عملی : 11250 تومن---------------- در دروس پایه و اصلی و تخصصی واحد نظری :: هر واحد 8850 تومن ----واحد آزمایشگاهی 14160 تومن------واحد کارگاهی و پروژه::15340 تومن----واحد کارآموزی و کارورزی::17700 تومن

قیمت هر واحد در گروه صنعت اینا بود که گفتم ( چون رشتت کامپوتره دیگه بقیه ی گروو ه های آموزشی رو نمیزارم ) اگه نیاز داشتی بگو تا بزارم

دستت درد نکنه آقا فرشید :11:

farshidshd
02-06-2008, 10:41
ديدم تاپيكي غير از اين در مورد علمي كاربردي نيست گفتم اينجا بگم:
فرق پودماني و ترمي از نظر مدرك ،معادل ميدن يا نه /شهريه اينو حتما بگين/طول مدت تحصيل و اينكه آيا با مدرك كارداني پودماني ميشه كارشناسي دانشگاههاي ديگه شركت كرد؟

دوستمون یه فرقشو گفتن ( زیری )
یه فرقش اینه که از اسمش معلومه
ترمی 4 ترم هست درست مثل دانشگاه های دیگه
پودمانی ارزشش خیلی پایینتر از ترمیه
مدرک پودمانی تغریبا بیخودیه
شهریه ها هم هردوشون مثل همن
با مدر ک کاردانی میشه شرکت کرد در کارشناسی دانشگاه های دیگه
کلا با هر مدرک کاردانی میشه شرکت کرد...
موفق باشی.

من شنیدم پودمانی رو همون اول امتحان نمی گیرن و بر اساس معدل اونایی رو که ثبت نام کردن انتخاب می کنند من پودمانی علمی کاربردی رو ثبت نام کرم ؟؟؟؟ نمی دونم روشنم کن ترو خدا

دقیقا نمیدونم چطور ثبت نام میکنم ولی میدونم معدل شرط اصلیه در پودمانی و همونجور که قبلا هم گفتم داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای داوطلبان مرد الزامیست
موفق باشی
.
.
.
.
.
.
التماس دعا

Ezel
16-06-2008, 13:18
سلام .
ثبت نام آزمون دوره كارداني ترمي دانشگاه علمي كاربردي امسال كي شروع ميشه؟

farshidshd
16-06-2008, 19:34
سلام
هنوز اعلام نکردن
ولی احتمالا اواخر تابستون و اوایل پاییز اعلام میشه

persia007
20-06-2008, 15:10
ترمی 4 ترم هست درست مثل دانشگاه های دیگه
التماس دعا

هر ترم هم 4 ماهه درسته؟؟

iman1
20-06-2008, 18:03
سلام
روز خوش

یه سوال داشتم
من ترم سوم کاردانی کامپیوتر (آزاد) می خونم ، می خواستم ببینم می تونم بعد از تموم شدن توی کاردانی پیوسته علمی کاربردی شرکت کنم و یه رشته غیر از کامپیوتر انتخاب کنم و اینکه منابع رو هم معرفی کنید و همینطور از نظر خدمت هم چطوریه ؟ و اینکه برای آزمون علمی کاربردی فقط درسهای عمومی می یاد یا نه ؟

یا حق

R_M_1002
20-06-2008, 18:25
با سلام.
یکی از بروبچ از من خواست براش اینو بپرسم دیدم به اینجا مربوطه مطرح کردم.

کسی که دارای مدرک کاردانی پیوسته است از چه طریق هایی میتواند فوق دیپلم به لیسانس بخوند !
چه با کنکور چه بی کنکور ؟! کدام حالت کمتر طول میکشه؟

farshidshd
20-06-2008, 19:15
هر ترم هم 4 ماهه درسته؟؟

دقیقا

سلام
روز خوش

یه سوال داشتم
من ترم سوم کاردانی کامپیوتر (آزاد) می خونم ، می خواستم ببینم می تونم بعد از تموم شدن توی کاردانی پیوسته علمی کاربردی شرکت کنم و یه رشته غیر از کامپیوتر انتخاب کنم و اینکه منابع رو هم معرفی کنید و همینطور از نظر خدمت هم چطوریه ؟ و اینکه برای آزمون علمی کاربردی فقط درسهای عمومی می یاد یا نه ؟

یا حق

سلام
روز شما هم خوش
اگه کاردانی هستین دوباره میخواین کاردانی بخونین؟؟
اینطوری نمیشه
چون مدرک دیپلمتون فنی و حرفه ای هست درسته؟
میتونین کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در یک رشته غیر از کامپیوتر شرکت کنین
منابه تو قسمت منابع هست
از نظر خدمت هم همانطور که بارها گفته شد دوره کاردانی علمی کاربردی برای داوطلبان مرد داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم الزامیست
هم درسهای عمومی میاد هم تخصصی

با سلام.
یکی از بروبچ از من خواست براش اینو بپرسم دیدم به اینجا مربوطه مطرح کردم.

کسی که دارای مدرک کاردانی پیوسته است از چه طریق هایی میتواند فوق دیپلم به لیسانس بخوند !
چه با کنکور چه بی کنکور ؟! کدام حالت کمتر طول میکشه؟

کاردانی به کارشناسی همه دانشگاهها دارن
علمی کاربردی
سراسری
غیر انتفاعی
آزاد
اگه هم ممتازه میتونه تو دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنه
همشون هم حدود 3 سال طول میکشه
4 یا 5 ترم
.
.
.
.
.
.
.
التماس دعا

Ezel
20-06-2008, 22:06
دقیقا

سلام
روز شما هم خوش
اگه کاردانی هستین دوباره میخواین کاردانی بخونین؟؟
اینطوری نمیشه
چون مدرک دیپلمتون فنی و حرفه ای هست درسته؟
میتونین کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در یک رشته غیر از کامپیوتر شرکت کنین
منابه تو قسمت منابع هست
از نظر خدمت هم همانطور که بارها گفته شد دوره کاردانی علمی کاربردی برای داوطلبان مرد داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم الزامیست
هم درسهای عمومی میاد هم تخصصی.

البته تو دوره پودماني كارت پايان خدمت الزاميست . در دوره ي ترمي الزامي نيست.

iman1
21-06-2008, 16:02
آقا لطف کردین

یعنی اگه حتی رشته ی انتخابی با رشته خودم تناسبی نداشت هم میشه ؟
و یه سوال دیگه ، میشه برای استفاده از سهمیه بومی توی یه استان دیگه آزمون داد (برای رشته هایی که توی یه استان فقط ارائه میشه) ؟

یا حق

ya30n
29-06-2008, 17:02
بچه ها دفترچه علمي كاربردي آذر مياد؟!!!!!!!

يا حق (:

ya30n
29-06-2008, 17:03
راستي منم متولد 67 هستم دي ماه
سربازي برم يا علمي كاربردي؟!!!!!!
ميشه؟!

يا حق (:

ya30n
30-06-2008, 10:29
بچه ها سلام

من براي دانشگاه علم و صنعت
كارشناسي فناوري اطلاعات ثبت نام كردم

علمي كاربردي دانشجو نميخواد؟!!!!!

يعني ثبت نام نميكنه!

يا حق (:

farshidshd
03-07-2008, 18:12
اگه دانشجو بخواد که اعلام میکنه

farshidshd
03-07-2008, 18:14
راستي منم متولد 67 هستم دي ماه
سربازي برم يا علمي كاربردي؟!!!!!!
ميشه؟!

يا حق (:

اول درس
دوم درس
سوم درس
چهارم سربازی

ya30n
03-07-2008, 18:21
آره خب
خودم هم دوست دارم درس بخونم
ولي خب ميترسم برم يه دانشگاهي جايي بعد غيبت بزنن!!!
بيان ما رو ببرن سربازي

يا حق (:

sezar & sanaz
03-07-2008, 19:36
من رفتم دنبالش حتی اسم هم نوشتم هر چی خواهش کردم گفت نمی شه باید بری سربازی بعد تازه فکر کنم واسه همین اسم نویسی 12000 تومنی ÷یاده شم امان از زمونه و این مملکت تازه یه یارو توی ÷یام نور گفت می توانی دوستان اینترنتی م هم می گفتن می تونی شرکت کنی ولی....
بای

ya30n
03-07-2008, 22:10
من نفهميدم عزيزم
اول شما دختري يا پسري؟!!!!!
يوزرت رو ميگم (:
علمي كاربردي گفت بايد بري سربازي؟
متولد چه سالي هستي داداش؟

يا حق (:

farshidshd
04-07-2008, 13:08
من نفهميدم عزيزم
اول شما دختري يا پسري؟!!!!!
يوزرت رو ميگم (:
علمي كاربردي گفت بايد بري سربازي؟
متولد چه سالي هستي داداش؟

يا حق (:

اگه از وقت سربازیت گذشته باشه که باید بری
ولی اگه بدون فاصله در قبولی دانشگاه و از طریق کنکور قبول بشی واست معافیت تحصیلی صادر میشه
اگه اون 6 ماه فرصتت تموم شه حتما باید بری سربازی ولی اگه تو همین 6 ماه جای قبول شی میتونی بری دانشگاه

atolympic
03-08-2008, 21:04
کسی لینک دانلود دفترچه کاردانی و همچنین دفتر چه کاردانی به کارشناسی 86 رو داره برام بذاره؟ممنون میشم

ya30n
03-08-2008, 22:06
کسی لینک دانلود دفترچه کاردانی و همچنین دفتر چه کاردانی به کارشناسی 86 رو داره برام بذاره؟ممنون میشم

تو سايت دانشگاه علمي كابردي رفتي نبود؟!

يا حق (:

baroon_562001
04-08-2008, 11:17
سلام
ميخواستم بدونم براي شركت در دوره ترمي علمي كاربردي با توجه به اينكه دوره ترمي به صورت آزموني هست
آيا همان دروس مدرسه بايد امتحان داده شود.(دروس عمومي)
ديگه اينكه من تمايل دارم رشته حقوق ترمي رو امتحان بدهم ولي نمي دونم بايد از چه منبعي براي آزمون استفاده كنم.
با تشكر از همكاريتون

farshidshd
09-08-2008, 11:40
سلام
ميخواستم بدونم براي شركت در دوره ترمي علمي كاربردي با توجه به اينكه دوره ترمي به صورت آزموني هست
آيا همان دروس مدرسه بايد امتحان داده شود.(دروس عمومي)
ديگه اينكه من تمايل دارم رشته حقوق ترمي رو امتحان بدهم ولي نمي دونم بايد از چه منبعي براي آزمون استفاده كنم.
با تشكر از همكاريتون

سلام
بله همون دروس رو باید امتحان بدین
البته کتابهای دیگه ای هست که میتونین همه ی کتاب فروشی ها تهیه کنین.

vahid_203
21-08-2008, 23:02
سلام بچه ها

در ابتدا از اينكه يه بحث جديد واسه اين مطالب درست كردم ببخشيد و از اساتيد عذر ميخوام .. آخه جايي براي نوشتن اين مطالبم پيدا نكردم

من سال 1384 رشته فناوري اطلاعات (it) پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي تبريز مركز مديريت صنعتي آذربايجان قبول شدم و الان تازه تموم كردم و فارغ التحصيل شدم، رشته دبيرستانم هم رياضي و فيزيك بود
مي خواستم يكم توضيح بدم تا دوستان اطلاعاتتون كامل بشه

در دوره پودماني :

1) حداقل 3 سال طول ميكشه تا فارغ التحصيل بشي ( اونم اگه هيچ درسي رو نيفتي، اگه بيفتي 3.5 و بيشتر در نظر بگير )

2) حداقل 7 ترم طول ميكشه كه به جاي ترم ميگن پودمان

3) انتخاب واحد دست خودت نيست و تعداد درس و نام درس و تعداد واحد از اول مشخص شده نمي توني تغيير بدي

4) اساتيد رو نميتوني تغيير بدي
(‌ چون يه درس فقط با يه استاد ارائه ميشه و مثلا فقط براي ورودي It سال 1384 ) بايد با همون استاد بخوني اگر هم اون درس رو انتخاب نكني بايد صبر كني تا ورودي سال بعد مثلا 85 به اون پودمان برسه تا تو هم بتوني بري با اونا بخوني و يا بايد پاشي بري مراكز دانشگاه هاي جامع استان محل سكونتت رو يك به يك بگردي تا ببيني اون درس رو دارن تا بعد بري با هزار مصيبت مهمان بگيري ) اگر هم درس رو بخوني و خداي نكرده نتوني پاس كني باز همين قضيه رو داري
البته اين هم بگم اگه درسه پيش نياز درس ديگه اي باشه كه واي به حالت ...

5) 12 نمره قبولي ( تو ترمي ها 10 )

6) يه امتحان پاياني به اسم امتحان جامع داره كه از چند تا از درسهايي كه تو كل دوره كارداني خوندي سؤال مياد ( انگار مدرسه ابتدايي يا راهنمايي )

ما نتونستيم به مسؤل ها بفهمونيم كه بابا اين امتحان مسخرست .... چون يه استاد تو تبريز مياد جزوه ميگه و يكي تو شيراز كتاب X رو معرفي مي كنه و ديگري تو تهران كتاب Y حالا تو اين امتحان هم معلوم نيست كي سوال ميده و از كجا و چه كتابي
تازه اگه قبول نشدي تو اين امتحان مدرك معادل هم بهت نميدن و بايد همين جوري پا در هوا بموني تا زمان امتحان بعدي (هر سال 2 بار برگزار ميشه)، تا 3 بار هم اگه قبول نشي مدرك معادل بهت ميدن و تا زماني كه اين امتحان جامع رو قبول نشدي نمي توني كارداني به كارشناسي امتحان بدي

7) تو ترمي ها اگه معدلت بالاي 18 باشه مستقيم و بدون امتحان مي توني بري كارشناسي و ادامه بدي ولي اگه تو پودماني معدلت 20 هم باشه بازم نميشه

8) از همه مهمتر اينه كه اين همه اين مصيبت و 7 خوان رستم رو رد كردي و مدرك رو گرفتي .. هر اطلاعيه استخدامي كه مي بيني با تيتر بزرگ نوشته (مدارك پودماني مورد قبول نمي باشد)

حالا خودتون تصميم بگير ببينين ارزشش رو داره يا نه
ولي جان من اگه پس از خوندن اين مطالب نخواستين برين، خواهش مي كنم هر كسي رو تو اقوام و دوستان هم اگه ديدين مي خواد بره پودماني بخونه پشيمونش كنين و نذارين خودشو مثل من بدبخت كنه

هر سؤالي بود در خدمتم ........

Rainbow
21-08-2008, 23:37
خوب من 2 سئوال دارم : اول اینکه آیا بجز پودمانی وضعیت دیگری هم برای تحصیل داره یا خیر ؟
دوم اینکه : دانشگاه پیام نور یا دانشگاه آزاد رو در قیاس با علمی - کاربردی چطور می بینید ؟

vahid_203
22-08-2008, 11:12
1)
بله
دانشگاه جامع علمي - كاربردي به دو صورت در سطح كارداني دانشجو پذيرش ميكنه (پودماني و ترمي) كه هر دو بدون كنكور .. ولي تو سطح كارشناسي پيوسته و ناپيوسته كنكور داره
ترمي 100 برابر بهتر از پودماني چون اين مشكلاتي رو كه تو پست بالا نوشتم نداره

2)
پيام نور = علمي كاربردي ...
( فراگير پيام نور يه چيزي تو همين مايه هاي پودماني علمي - كاربردي و كسي مدارك پودماني و فراگير رو قبول نداره در حالي كه دانشجويان پودماني علمي - كاربردي و فراگير پيام نور هم سطح علمي شون از ترمي ها بالاتره و هم بيشتر زحمت مي كشن نسبت به ترمي ها ولي دوره هاي ترمي معمولي پيام نور كه از طريق كنكور سراسري دانشجو پذيرش ميكنه خوبه و مدركش با ارزش

آزاد › علمي كاربردي
آزاد هزار برابر بهتر از علمي كاربردي و پيام نور

Rainbow
22-08-2008, 12:55
خوب پس با توضیحات شما به این نتیجه می رسیم که دانشگاه آزاد رو انتخاب کنیم چون بهرحال قبولی در کنکور سراسری کار فوق العاده
مشکلیه ... البته من دارم دیپلم کاردانش کامپیوتر می گیرم چند سالی هست که امور مرتبط با سخت افزار و شبکه انجام می دم
مردد بودم که کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم
حالا چی شد شما مهندسی سخت افزار یا نرم افزار رو انتخاب نکردی ... به اونا علاقه نداشتی ؟

vahid_203
22-08-2008, 17:57
من به It خيلي علاقه داشتم و دارم به همين دليل انتخاب كردم .... البته از سخت افزار هم خوشم مياد ولي زياد به نرم افزار علاقه اي ندارم .. ( It خيلي سرتر و بهتر از سخت يا نرم )

و يه مورد مهم كه من يادم رفته بود بگم : كارشناسي ناپيوسته It رو هيچ دانشگاهي (نه سراسري و نه آزاد و نه علمي - كاربردي) نداره و بايد كارشناسي رو نرم يا سخت زد و رفت امتحان داد كه مشكل اينه كه برخلاف تصور همه كه فكر ميكنن تفاوت آنچناني وجود نداره دروس It با نرم افزار و سخت افزار زياد فرق داره و من كارشناسي ناپيوسته سراسري رو كه جوابهاش هم تازه اومد رو نرم افزار زده بودم با اينكه من يكي از دانشجوهاي ممتاز تو دوره كارداني It بودم ولي نتونستم درصدهاي خوبي بيارم چون :

تو كارشناسي ناپيوسته نرم افزار و يا سخت افزار از اين درس ها سوال مياد :
مدار منطقي
برنامه سازي كامپيوتر
ذخيره و بازيابي
دروس تخصصي نرم افزار
دروس تخصصي سخت افزار
مدارهاي الكتريكي
مدارهاي الكترونيكي
و .....

در حالي كه دانشجو هاي فارغ التحصيل كارداني It هيچ كدام از اينها رو نخوندن

درس هايي كه من در دوره كارداني It خوندم :
شبكه هاي كامپيوتري
امنيت شبكه
سيستم عامل شبكه
تجزيه و تحليل سيستم
تجارت الكترونيك
كتابخانه الكترونيكي
مباني It
مهندسي It
محيط هاي چند رسانه اي
و ....

پس مي بينيم كه براي ادامه در رشته نرم يا سخت بايد رفت كلاس كنكور و كتاب ها گير آورد و .....

sanaz13x
27-08-2008, 21:13
دوستان می خواسم بدونم که منطور از معافیت تحصیلی در این دوره در نظر گرفته نمی شود یعنی چی ؟

boy_kochak
08-09-2008, 20:53
سلام ... من میخوام برم جامع علمی کاربردی پودمانی زمان توزیع کارتهاش از فردا شروع میشه با این تفاصیر که شما کردید میخوام برم ترمی شرکت کنم نمیدونم چه طوری باید در ترمی شرکت کنم تو سایت سنجش هم رفتم فقط پودمانی بود لطفا راهنماییم کنید منهم مثل شما به it علاقه دارم ..... لطفا کمکم کنید الانم دارم تو پیش دانشگاهی درس میخونم راستی درسته که مدرک پیش نمیخواد......

ya30n
16-09-2008, 15:07
بچه ها اين پودماني آزمون ورودي داره؟
كي هستش؟
يكي از بچه ها رفته دفترچه رو رگفته چيزي توش نبوده!

يا حق (:

boy_kochak
17-09-2008, 12:09
سلام دوست عزیز
نه داداشی پودمانی آزمون ورودی نداره ... اما باید شرایط مجاز شدن تو انتخاب رشته ای که میکنی داشته باشی ...
من خودم امسال پودمانی شرکت کردم منتظرم تا ببینم جوابش چی میشه ....
موفق باشی

TURBO_BOY2006
18-09-2008, 13:33
سلام

ما كه تو كنكور 87 رشته رياضي نا اميد شديم:41:حال ندارم 1 سال ديگه هم واستم.:41:

كسي در مورد ادامه تحصيل در رشته علمي كاربردي نرم افزار رشته كامپيوتر اطلاعاتي داره؟ من هچ چيزي در اين مورد نميدونم اگه ميشه يه توضيح كامل بديد؟
يعني كنكور نيازي نيست؟ چطور بايد ثبت نام كنيم؟ چه دانشگاههايي ميشه رفت؟ كدوم شهرها؟مدركش اعتبار داره يعني مارو تحويل ميگيرن؟ تا چه مقاطعي ميشه ادامه تحصيل داد؟
اگه كسي اطلاعاتي داره كمكم كنه ممنون ميشم.:11:

Mahdi_Co_1368
18-09-2008, 23:34
سلام

ما كه تو كنكور 87 رشته رياضي نا اميد شديم:41:حال ندارم 1 سال ديگه هم واستم.:41:

كسي در مورد ادامه تحصيل در رشته علمي كاربردي نرم افزار رشته كامپيوتر اطلاعاتي داره؟ من هچ چيزي در اين مورد نميدونم اگه ميشه يه توضيح كامل بديد؟
يعني كنكور نيازي نيست؟ چطور بايد ثبت نام كنيم؟ چه دانشگاههايي ميشه رفت؟ كدوم شهرها؟مدركش اعتبار داره يعني مارو تحويل ميگيرن؟ تا چه مقاطعي ميشه ادامه تحصيل داد؟
اگه كسي اطلاعاتي داره كمكم كنه ممنون ميشم.:11:

سوال خوبی بود . من هم یه همچین سوالس داشتم . بچه ها اگه کسی چیزی میدونه ، دریغ نکنه لطفا .
با تشکر

haoram
22-09-2008, 13:51

تو رو خدا یکی جوابه منو بده :19::19::19::19:
من متولد 67/8/24 مشمول نظام وظیفه م:2: آیا میتونم در آزمون ترمی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم ؟ برام مشکلی ایجاد نمکنه؟ در ضمن من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم توو رشته ای مثله ساختمانهای آبی که مربوط به ریاضیه شرکت کنم؟ و برای این رشته باید هممون دروس عمومی سه ساله دبیرستانو بخونم؟

تو رو خدا یه نفر اینو کامل توضیح بده:19::19::19::41::41:

haoram
22-09-2008, 13:56
من خودم يادمه ترم اولمون رو هفته دوم اسفند شروع كردن !!

چون جوابش هم به تناسب دير اومد ....

نگران نباشيد

دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره .

سلام دوستان عزیز
بنده میخواستم تاریخ آزمون ترمی دانشگاه علمی کاربردی همراه با مواد درسیشو در سال جاری بدونم. وبگید که این داوطبان کی وارد دانشگاه میشوند
در ضمن من مشمول نظام وظیفه هستم67/8/24 آیا میتونم بعد از قبولی در آزمون برگه معافیت تحصیلی را دریافت کنم یعنی مشکل ساز نمیشود؟یا الان باید برم سربازی؟
و آیا کسی که دیپلم تجربی دارد میتواند رشته معماری را انتخاب کند؟
لطفا با یه زبان روان توضیح بدین
[ناراحت]
خیلی ضروریه...لطفا سریع جواب بدین...مدیونه شما میشم
توو وبلاگم منتظرم

mohsen_blid
22-09-2008, 15:23
سلام دوستان عزیز
بنده میخواستم تاریخ آزمون ترمی دانشگاه علمی کاربردی همراه با مواد درسیشو در سال جاری بدونم. وبگید که این داوطبان کی وارد دانشگاه میشوند
در ضمن من مشمول نظام وظیفه هستم67/8/24 آیا میتونم بعد از قبولی در آزمون برگه معافیت تحصیلی را دریافت کنم یعنی مشکل ساز نمیشود؟یا الان باید برم سربازی؟
[ناراحت]
توو وبلاگم منتظرم
سلام دوست من خوبی
ببین چی میگم با دقت بخون
من سال پیش میخواستم برم دانشگاه علمی کاربردی برای نظام وظیفه مشکل داشتم این بود که زنگ زدم نظام وظیفه و گفتن میتونی بری اما دانشگاه علمی کاربردی نمیذاشت و میگفت نه
بعد اینکه چندبار اینور اونور زدم کار از کار گذشت و تاریخ ثبت نام تمام شد

فهمیدم میتونستم برم دانشگاه
اما حالا به شما من میگم برو و ثبت نام کن
چرا؟
به این دلیل که چون دانشگاه علمی کاربردی توسط کنکور دانشجو میپذیره البته کنکور داخلی به همین دلیل مشکلی برای ورود به این دانشگاه ندارید
اما اگر شما در خرداد مدرک گرفتید تا اذر ماه مهلت دارید 18 اذر ماه پس شما تا اونموقع وقت دارید اما اگر جواب دانشگاه بیشتر طول کشید برو نظام وظیفه و سپس بعد از جواب ازمون برو دانشگاه

haoram
23-09-2008, 11:25
علیک سلام
خوبی ؟

سلام
من یه سوال داشتم.
اگه یه کاردانی معماری از دانشگاه علمی کاربردی بگیریم (مورد تایید نظام مهندسی نیس) بعدا میتونیم برای کارشناسی دانشگاه دولتی شرکت کنیم؟:13: لطفا یه نفر زود جواب منو بده:41::2:

haoram
23-09-2008, 11:42

آیا کسی که رشته ش تجربیه باید همون کتابهای ادبیات و معارف و... خودشو باید بخونه یا فرق میکنه؟
لطفا راهنمایی کنید

farshidshd
23-09-2008, 14:53
تو رو خدا یکی جوابه منو بده :19::19::19::19:
من متولد 67/8/24 مشمول نظام وظیفه م:2: آیا میتونم در آزمون ترمی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم ؟ برام مشکلی ایجاد نمکنه؟ در ضمن من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم توو رشته ای مثله ساختمانهای آبی که مربوط به ریاضیه شرکت کنم؟ و برای این رشته باید هممون دروس عمومی سه ساله دبیرستانو بخونم؟

تو رو خدا یه نفر اینو کامل توضیح بده:19::19::19::41::41:

بله میتونین شرکت کنین و مشکلی نیست
میتونین تو هر رشته ای البته کارشناسیش شرکت کنید یعنی باید کاردانی رو حتما داشته باشین
و اگه میخواین رشته ساختمان های آبی شرکت کنین باید منابع اونو بخونین...

سلام دوستان عزیز
[ناراحت]
توو وبلاگم منتظرم

آزمونش هنوز اعلام نشده
چموتد درسیشم تو دفترچه اعلام میکنه واسه هر رشته ای
میتونی امتحان بدی
حتی اگه 19 ماه خدمت هم کرده باشی و دانشگاه قبول شی میتونی بری دانشگاه

با دیپلم نمیتونی کاردانی به کارشناسی امتحان بدی
حتما باید کاردانی داشته باشی
در ضمن برای کاردانی علمی کاربردی حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشی

سلام
من یه سوال داشتم.
اگه یه کاردانی معماری از دانشگاه علمی کاربردی بگیریم (مورد تایید نظام مهندسی نیس) بعدا میتونیم برای کارشناسی دانشگاه دولتی شرکت کنیم؟:13: لطفا یه نفر زود جواب منو بده:41::2:
بله میتونین

آیا کسی که رشته ش تجربیه باید همون کتابهای ادبیات و معارف و... خودشو باید بخونه یا فرق میکنه؟
لطفا راهنمایی کنید

اگه همون رشته میخواین امتحان بدین آره
هر رشته ای که میخواین شرکت کنین باید کتابای همون رشته رو بخونین
==============================================
تاکید میکنم واسه همتون ::::::

حتما باید کاردانی داشته باشی ( برای کاردانی به کارشناسی )

haoram
23-09-2008, 16:55
بله میتونین شرکت کنین و مشکلی نیست
میتونین تو هر رشته ای البته کارشناسیش شرکت کنید یعنی باید کاردانی رو حتما داشته باشین
و اگه میخواین رشته ساختمان های آبی شرکت کنین باید منابع اونو بخونین...

آزمونش هنوز اعلام نشده
چموتد درسیشم تو دفترچه اعلام میکنه واسه هر رشته ای
میتونی امتحان بدی
حتی اگه 19 ماه خدمت هم کرده باشی و دانشگاه قبول شی میتونی بری دانشگاه

با دیپلم نمیتونی کاردانی به کارشناسی امتحان بدی
حتما باید کاردانی داشته باشی

بله میتونین

اگه همون رشته میخواین امتحان بدین آره
هر رشته ای که میخواین شرکت کنین باید کتابای همون رشته رو بخونین
==============================================
تاکید میکنم واسه همتون ::::::

حتما باید کاردانی داشته باشی ( برای کاردانی به کارشناسی )

دوست خوب ولی من شنیدم برای پودمانیش کارت پایان خدمت لازمه:27:
در ضمن من خوب متوجه نشدم:13:من الان دیپلم تجربی دارم اگه کاردانی قبول بشم بعدا نمیتونم کارشناسی شرکت کنم یا فعلا نمیتونم مستقیم کارشناسی شرکت کنم؟
آیا برای شرکت در آزمون کاردانی که من میخوام مثلا معماریرو بیارم باید همون درسهای عمومی تجربی رو بخونم یا معماری رو؟
آیا به جای یک رشته میشه چندین رشته مختلف مثلا معماری کشاورزی برق ... انتخاب کرد؟
لطفا توضیح بدین:2:

haoram
23-09-2008, 16:59
با دیپلم اصلا نمیتونی کارشناسی شرکت کنی یا اینکه میتونی اما اول باید کاردانی رو بگیری؟
من متوجه نشدم

mohsen_blid
27-09-2008, 22:34
بچه ها چند سوال دارم
1 زمان ثبت نام دوره علمی کاربردی کی هست؟
2 من دیپلم تجربی البته پیش هم دارم گرفتم میتونم کارشناسی بخونم کاردانی هم مشکلی نیست؟
3 من دارم معافیتم رو میگیرم اشکالی نداره؟
4 شهریه دانشگاه چنده؟
5 از کجا میشه لیست رشته ها رو در اورد؟
6 چه فرقی بین ازمون علمی کاربردی با پودمانی داره؟

manreza71
29-09-2008, 14:25
دوستان نمی خام نا امیدتون کنم ولی اگه ده سال هم پشت کنکور موندید به دانشگاه علمی کاربردی نرید
به خصوص دوره پودمانی (چون ما یکی از اشنا هامون توروره پودمانی هست وهمونطور که دوستمون گفت مشکلاتش خیلی زیاده
اگه شانس بیاری با سه سال بگیری هنر کردی)
درمورد ترمی هم زیاد فرقی نمیکنه با اینکه با دوسال میگیری ولی اعتباری نداره
اگه پول دارید به دانشگاه آزاد برید چون راحت مدرک رو میگیرید واخیرا اعلام شد اعتبار مدرک دانشگاه آزاد مثل دولتی وپیام نور است
اگه هم پول ندارید در فراگیر پیام نور شرکت کنید مدرکش کاملا معتبر هست وتنها فرقی که با ورودیها از طریق کنکور داره
شهریه است که میپردازید
رده بندی دانشگاه ها
1- دولتی(روزانه-شبانه)
2-پیام نور(از طریق آزمون سراسری)
3-آزاد
4-پیام نور (فراگیر)
5-غیر انتفایی
6-علمی کاربردی (ترمی)
7- علمی کاربردی (پودمانی که رفتن توش مثل خود کشی می مونه)
.........................................انتخ ب با خودتون

گل مریم
29-09-2008, 23:32
توعلمی کاربردی (ترمی) چه جوری میشه ثبت نام کرد؟
من توپیام نور فراگیر شرکت کردمک دوره دانشپذیری روهم گذروندم ولی درانتها درست زمانی که دفترچه ها اومدورفتیم ثبت نام دیدم نوشته همه باید دوره پیش روگذرونده باشند ومن هم که دیپلم فنی بودم پیش نداشتم ونشدواین قانون درست درهمین دوره وضع شد شانسو میبینید حالا همه هزینه هاش به کنار
حالا میگید چکارکنم ؟حوصله کنکور روکه ندارم

Farhadno
30-09-2008, 12:38
سلام دوستان من ديپلم تعمير ماشينهاي الكتريكي رو گرفته بودم و اون به كامپيوتر تطبيق دادم .

ميخواستم بدونم فرق پودماني با ترمي در چي هست ؟

و اينكه الان بايد چه كنم ؟ من هيچي نميدونم راهنمايي كنيد لطفا !

البته شرمنده ام ؛ ميدونم اين تاپيك قديمي هست ولي اگه ميشه جواب بدين :)

آیلار
03-10-2008, 02:50
من هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن...
لعنت به این دانشگاه که اصلا" معلوم نیست در سال چند بار آزمون برگزار میکنه...
موندم برم این دفترچه رو بگیرم یا تا آخر آبان صبر کنم...
اگر کسی اطلاعی داره لطف کنه توضیح بده
سلام میتونم بپرسم ثبت نام ترمی علمی کاربردی کی شروع میشه؟ودفترچه هاش کی میان؟

mohsen_blid
03-10-2008, 11:55
تو ترمی باید معافیت سربازی داشته باشی یا سربازی رفته باشی درسته؟

vahid_203
05-10-2008, 12:37
دوستان نمی خام نا امیدتون کنم ولی اگه ده سال هم پشت کنکور موندید به دانشگاه علمی کاربردی نرید
به خصوص دوره پودمانی (چون ما یکی از اشنا هامون توروره پودمانی هست وهمونطور که دوستمون گفت مشکلاتش خیلی زیاده
اگه شانس بیاری با سه سال بگیری هنر کردی)
درمورد ترمی هم زیاد فرقی نمیکنه با اینکه با دوسال میگیری ولی اعتباری نداره
اگه پول دارید به دانشگاه آزاد برید چون راحت مدرک رو میگیرید واخیرا اعلام شد اعتبار مدرک دانشگاه آزاد مثل دولتی وپیام نور است
اگه هم پول ندارید در فراگیر پیام نور شرکت کنید مدرکش کاملا معتبر هست وتنها فرقی که با ورودیها از طریق کنکور داره
شهریه است که میپردازید
رده بندی دانشگاه ها
1- دولتی(روزانه-شبانه)
2-پیام نور(از طریق آزمون سراسری)
3-آزاد
4-پیام نور (فراگیر)
5-غیر انتفایی
6-علمی کاربردی (ترمی)
7- علمی کاربردی (پودمانی که رفتن توش مثل خود کشی می مونه)
.........................................انتخ ب با خودتون

دوست عزيز كاملا درست مي فرماييد

فقط شما اين رده بندي رو از كجا نوشتيد ؟

BEHZAD2007
05-10-2008, 16:55
سلام دوستان من میخوام چند تا سوال از شما بپرسم من الان دیپلمه ی حسابداری هستم
میخاوستم دانشگاه علمی کاربردی ترمی ثبت نام کنم
میخواستم بدونم که چه چیزهایی میخوان شنیدم سربازی میخوان
یه سوال دیگه هم که چه دروسی رو باید بخوانم و کسی دفترچه ی ترمی تو اینترنت سراغ نداره خیلی لازم دارم
خیلی ممنون میشم جواب منو بدید

rainyspring
11-10-2008, 16:22
اول سلام
پودمانی خیلی بده ولی خوبی هایی که داره اینه که کسایی که مدرک پیش دانشگاهی ندارن می تونن پودمانی بخونن
هزینه هاش هم کمه حدودا 200 تا 250، اگه درس نخون هم باشی می تونی کاردانیت رو راحت بگیری اونم توی 2 سال و نیم ، 3سال و نیم مال اوناس که دیگه هیچ وقت نمی خوان درس بخونن
من خودم it بودم و 2سال و نیم دارم تموم می کنم ، ترم آخرم
بعدشم اگه نرم افزار بری راحت تری چون کاردانی به کارشناسی هیچ جای ایران it نداره ولی می شه با کاردانی it ، کارشناسی سخت افزار یا نرم افزار یا ict ، کنکور داد .
اگه می خواین خیلی راحت و بی دردسر برین دانشگاه با کمترین هزینه و بعد واسه کارشناسی 3 یا 4 ماه وقت بذارین و هر کجا که دلتون خواست قبول شین ، راحت ترین راه ، پودمانیه . ولی مدرک کاردانیش به هیچ درد دیگه نمی خوره .
استاد هم واسه هر درسی 3 تا 4 استاد هست ( دانشگاه ما که اینطور بود ) مثلا برنامه نویسی 3 تا استاد بودن و قابل انتخاب، ولی درسای هر پودمان ( ترم ) رو باید کامل بگیری . تموم شد .:5:

nmnnn
13-10-2008, 01:01
ايا ترمي:5: هم خدمت :2:سربازي:18::18::18::18::41::41::18::18::19 ::19: ميخاد؟:18::18::18::18:

vahid_203
14-10-2008, 22:46
اول سلام
پودمانی خیلی بده ولی خوبی هایی که داره اینه که کسایی که مدرک پیش دانشگاهی ندارن می تونن پودمانی بخونن
هزینه هاش هم کمه حدودا 200 تا 250، اگه درس نخون هم باشی می تونی کاردانیت رو راحت بگیری اونم توی 2 سال و نیم ، 3سال و نیم مال اوناس که دیگه هیچ وقت نمی خوان درس بخونن
من خودم it بودم و 2سال و نیم دارم تموم می کنم ، ترم آخرم
بعدشم اگه نرم افزار بری راحت تری چون کاردانی به کارشناسی هیچ جای ایران it نداره ولی می شه با کاردانی it ، کارشناسی سخت افزار یا نرم افزار یا ict ، کنکور داد .
اگه می خواین خیلی راحت و بی دردسر برین دانشگاه با کمترین هزینه و بعد واسه کارشناسی 3 یا 4 ماه وقت بذارین و هر کجا که دلتون خواست قبول شین ، راحت ترین راه ، پودمانیه . ولی مدرک کاردانیش به هیچ درد دیگه نمی خوره .
استاد هم واسه هر درسی 3 تا 4 استاد هست ( دانشگاه ما که اینطور بود ) مثلا برنامه نویسی 3 تا استاد بودن و قابل انتخاب، ولی درسای هر پودمان ( ترم ) رو باید کامل بگیری . تموم شد .:5:

سلام دوست عزيز

كل مطالب تاييد ميشه .. مخصوصا : چون کاردانی به کارشناسی هیچ جای ایران it نداره ولی می شه با کاردانی it ، کارشناسی سخت افزار یا نرم افزار یا ict ، کنکور داد كه خيلي بده و مدرک کاردانیش به هیچ درد دیگه نمی خوره

فقط دو مورد هست ....

1) تو دانشگاه شما 3 تا 4 استاد هست و درس ها با همه شون ارائه ميشه و حق انتخاب داري تو خيلي از مراكز فقط با 1 استاد ارائه ميشه ... ميتوني بري تحقيق كني

2) كي گفته 2.5 سال طول كشيده ..... 3 سال حداقله .... حالا دانشگاه شما سر خود كاري كرده و تو 2.5 سال تموم كرده دليل نميشه ....
باور نداري لينك زير رو ببين :

تو اينجا گفته شده حداقل 4 سال :18: ... ولي بعدا كردن 3 سال ..... (فصل 4 ، ماده 13 رو بخون)

به هر حال پودمان = بدبختي و الافي .... به خدا ارزش ديپلم از فوق ديپلم پودماني بيشتره

sale2000
26-10-2008, 20:54
نه پودمانی فقط کارت پایان خدمت میخواد.

farshidshd
26-10-2008, 23:05
ايا ترمي:5: هم خدمت :2:سربازي:18::18::18::18::41::41::18::18::19 ::19: ميخاد؟:18::18::18::18:

کارشناسیش نه ولی کاردانیش میخواد

نه پودمانی فقط کارت پایان خدمت میخواد.

هم پودمانی کارت میخواد هم ترمی ولی فقط واسه دوره های کاردانی نه کارشناسی

sale2000
26-10-2008, 23:34
ترمی ثبت نام اواخر پاییز اغاز میشه ازمون اگه داشته باشه (البته میگن(میگنا)ازمونو حذف کردن)ولی ازمون پارسال دی ثبت نام بود که الان میگن اواخر پاییز جمعه 3 اسفند ازمونش بود الانم فکر کنم بهمنه نتایج اوایل بهار بود ولی اطلاعی که دارم اسفندم باید نتایجو اعلام کنند البته من دور علمی کاربردی ازاد پیام نور نمیرم!خواستین برین سلام برسونین!

farshidshd
27-10-2008, 12:23
ترمی ثبت نام اواخر پاییز اغاز میشه ازمون اگه داشته باشه (البته میگن(میگنا)ازمونو حذف کردن)ولی ازمون پارسال دی ثبت نام بود که الان میگن اواخر پاییز جمعه 3 اسفند ازمونش بود الانم فکر کنم بهمنه نتایج اوایل بهار بود ولی اطلاعی که دارم اسفندم باید نتایجو اعلام کنند البته من دور علمی کاربردی ازاد پیام نور نمیرم!خواستین برین سلام برسونین!

آژمون داره 100 درصد هم داره
پارسال هم دی ماه ثبت نام کردن قرار بود 3 اسفند برگزار شه که به خاطر بارش برف سنگین و ... 10 اسفند برگزار شد کلاسا هم بعد از تعطیلات عید تشکیل شد.
به نظر من که خیلی خوبه
قبولیشم راحته

ali_86
28-10-2008, 10:01
سلام
منم پودمانی خوندم واسه همین لازم دیدم با اجازه تون تو این بحث شرکت کنم

من دانشجوی It ورودی سال 83 پودمانی در جهاد دانشگاهی تبریز هستم و الانهم کارم شده لعن ونفرین به مسئولینی که این پودمانی مزخرف رو تو کشور پیاده کردن و من و امثال منو بیچاره کردند( خدا ازشون نگذره من یکی که نمیگذرم )

من ورودی 83 هستم و در خرداد 87 درسم تموم شده و در مهر ماه هم در آزمون جامع شرکت کردم( که واقعا به نظرم از کنکور هایی که شرکت کردم و قبول نشدم هم سخت تر بود(با این که کتاب و جزوه خوانده بودم ولی چه فایده آخه سوالات از منابع دیگری آمده بود که اصلا با مطالبی که ما خوانده بودیم یکی که نبود هیچ شباهتی هم نداشت )

اینم بگم که من در این مدت نه واحد مانده داشتم و نه مرخصی رفتم هر درسی هم که دادن خواندم ولی 4 سال طول کشیده که بخشی مربوط به سازمان هست وبخشی هم تقصیر مرکز خراب شده ی ماست

الانم منتظر جواب این آزمون جامعم که امیدوارم با لطف خدا قبول شم که اگر نشوم با همون مدرک دیپلم هم که شده میرم خدمت
( اخه آبروم رفته پیش همه از دست این پودمانی چون هم کلاسی های دبیرستانیم فتن خدمت و الان در دانشگاه سراسری یا آزاد وحتی علمی کاربردی ترمی (غیر پودمانی) دارن کاردانی میگیرن ولی من اسیر آزمون جامع هستم

اینم بگم که پودمانی یعنی خودتو یک عمر اسیر یک مدرک بی ارزش و فشار های روحی کردن است

پودمانی اگر شاغل باشید شاید به کارتون بیاد چون واحد کم میدن و مشروط شدن هم نداره

هزینش هم که حدود دوونیم میلیون تومان واسه ما آب خورده
زمانی هم که از ما ثبت نام می کردند حداقل طول تحصیل 2.5 سال ذکر شده بود و در مورد آزمون جامع هم شفاها میگفتن که حذف خواهد شد

هیچ مسئولی هم به حرفهای شما گوش نمیده چون همشون دنبال این هستند که از شما پول بگیرند و سر شمارو یه جوری مشغول کنند تا مزاحم حق خوریشون نشین و بگذارین تا راحت ظلم کنند به همه . و هوای همدیگرو هم خوب دارن پس بی خودی اعتراض نکنید آخه ما اعتراض کردیم ولی یه کسی که به حرفمون گوش کنه پیدا نشد پس شماهم نگردید که نیست

بی سواد بمانید ولی پودمانی نخوانید اینو برادرانه توصیه میکنم

در آخر باز هم از خدا میخوام در کار همه (مخصوصا پودمانیها) فرجی کنه و از گناه های مسئولین این اتلاف عمر من و امثال نگذره

sale2000
28-10-2008, 16:21
دوستان گرامی من یه چند تا اشنا دارم علمی کاربردی اب و برق رشتشونم برق گرایش توزیع اینقدر هم انتقاد نمیکنند حتی میگن از ازاد بهتره بسته به اموزشگاه و رشتتون داره کاردانی به کارشناسی رو هم باید اگه دولتی نشد یا ازاد یا علمی کاربردی بخونین اینقدرام انتقاد معقول نمیتونه باشه.

ali_86
31-10-2008, 10:50
سلام
دوست گرامی محض یادآوری انتقاد من از سیستم علمی کاربردی نیست انتقاد من از سیستم پودمانی هست

و هرچی هم گفتم تجربه کردم و الانم سر تمام حرفام هستم واگر مایل باشید میتونم ثابت کنم (مخصوصا که همشهری هم هستیم)

عیزتلی یاشا اَفندیم

حین اینکه این یاد داشت رو می نوشتم باخبر شدم که نتایج آزمون جامع اومده و شکر خدا خدا الطاف فراوانش رو نصیب من کرد و در عین نا امیدی قبول شدم
ولی الانم سر تمام حرفام هستم

شکر خدا انشالله از این پودمانی رها میشم

خدا در کار همه ی ما فرجی کند

یا ربیم چوخ شوکورلر ائدیرم بو لطفیوه

pitbull
01-11-2008, 02:09
سلام به تمام دوستان عزیز و گرامی این قسمت از تالار .
اول از خودم بگم :
من دیپلم ریاض و پیش دانشگاه هیم رو در رشته ریاضی گرفتم با معدل 30/19
سال اول در رشته مهندسی مکانیک در طراحی جامدات دانشگاه علوم و تحقیقات قبول شدم
من به حدی علوم تحقیقات قبول داشتم که به سراسری اصلا فکر نمیکردم
بنا به دلایلی در حال حاضر در رشته خودم تحصیل نمیکنم

من تصمیم راسخ به زدن گاوداری و پرورش گاو و زدن گلخانه و کار های کشاورزی گرفتم
رشته پرورش گاو در رشته های دوره ترمی دانشگاه علمی کاریردی موجود است

حالا سوال من از با تجربه گان تالار این است که من چه دروس تخصصی و چه دروس عمومی را باید برای ازمون مطالعه کنم
2 - کتاب کمک درسی و یا کتاب های این رشته را از کجا میتوانم تهیه کنم ؟

فعلا اگر منت گذاشته و سوالات من را پاسخ دهید باز هم کار زیاد دارم :40:

sale2000
01-11-2008, 20:16
دوستان عزیز اونطور که من شنیدم قسمت پودمانی رو حذف کردن!البته باز هم شنیدم و میگویند فقط ترمی پذیرش میشه!

ali_86
01-11-2008, 21:07
سلام

نه جونم تا جایی که من اطلاع دارم این ترم هم بوده و
هنوزم تورشون بازه (این ترم 2 نوع پودمانی برداشتند)

هم مثل سابق و هم پودمانی غیر حضوری

یا علی

sale2000
01-11-2008, 21:40
نمیدونم منظورت چیه!از اینکه معدلتو یا دیپلمت رو میگی!مهم علاقه شماست دیپلم هنرستان کاردانش قسمت کشاورزی رشته گاوداری صنعتی برای شرکت در ازمون دانشگاه علمی کاربردی مورد نیاز است البته اگه رشته تجربی بودی هم میتونستی بی هیچ مشکلی علمی کاربردی شرکت کنی هم تطبیق بزنی در ازمون ورودی اموزشکده های فنی شرکت کنی دروس تخصصی رشته گاوداری صنعتی که در ازمون ورودی اموزشکده های فنی سوال طرح شد بدین صورت است:
پرورش گاو شیری-پرورش گوساله
تغذیه دام (1و2)سیلو و انبار کردن مواد خوراکی
خدمات مقدماتی دامپزشکی-امور بهداشتی دام
انتخاب,ارزیابی و ثبت مشخصات
ازمون دانشگاه علمی کاربردی فقط دروس عمومی سه سال متوسطه خواهد بود.

pitbull
03-11-2008, 23:11
یعنی با دیپلم ریاضی نمیتونم رشته پرورش گاو دوره ترمی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم ؟/؟؟؟؟

shadi_tina
15-11-2008, 13:53
سلام بچه اول علمی کاربردی ترمی قرا شد از4 اذر تا 10 اذر ثبت نام بشه و دورس آزمونی
1-ادبیات و زبان فارسی 1و2و3
2-دینی و قرآن 1و2و3
3-زبان انگلیسی 1و2
4-عربی 1و2
من این میدونم فکر کنم ریاضی 1و2 باشه
:10:

shadi_tina
15-11-2008, 14:11
4 آذر ، آغاز ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و نا پيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$topic)

4 آذر ، آغاز ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و نا پيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي

ثبت نام آزمون دوره هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و نا پيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 4 آذر آغاز و تاروز يكشنبه 10آذر ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، داوطلبان مي توانند در مهلت مقرر با مراجعه به باجه هاي پستي سراسر كشور ، يك جلد دفترچه راهنما و كارت اعتباري ثبت نام را دريافت نمايند. لازم به ذكر است ثبت نام داوطلبان به صورت اينترنتي از طريق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام مي شود .

ehsan_jan3
16-11-2008, 01:53
سلام به دوستان .دانشگاه جامع علمی کاربردی از این هفته بین المللی میشه.

vahid_203
16-11-2008, 17:31
سلام دوست عزيز ali_86

كل مطالبت تاييد ميشه همشهري ... :20:

داداش منم تو خراب شده مديريت صنعتي تبريز خوندم .... به خدا خيلي پشيمونم ..... :13:

بزارين منم داستان بدبختيم رو تو اين دوره پودماني مسخره بگم :

من سال 84 تو رشته پودماني IT تو مركز تيكمه داش ‌(بستان آباد) قبول شدم
قبل ثبت نام رفتم مركز كل دانشگاه (اون موقع آخر شهناز بود) و گفتم ميشه من انتقالي بگيرم بيام تبريز كه بعد از پاس دادن هاي طولاني من و چند روز الافي گفتن بله بعد از يك ترم ميتوني به راحتي انتقالي بگيري و بعدش رفتم تيكمه داش اونا هم گفتن كه بله يك ترم بخون بعد بهت انتقالي ميديم ميري

:41:

كلاسها بايد از اول مهر شروع ميشد كه نميدونم چي شد بعد اينكه ما پولها رو واريز كرديم وقتي رفتيم واسه كلاسها گفتن شروع كلاسها مونده اول آذر
من پس از خوندن يك ترم تو اون مركز درخواست انتقالي دادم چون به هيچ وجه نميتونستم رفت و آمد كنم ولي رئيس مركز تيكمه داش گفت كه به دو نفر انتقالي داديم رفتند من پرسيدم اون دو نفر كين كه گفت به تو ربطي نداره (عين سگ داشت دروغ ميگفت) بعد رفتم مركز آخر شهناز و با محمدياري شديدا دعوا كردم و بعد با حبيب زاده و ... كه آخرش حبيب زاده يه نامه داد به مركز تيكمه داش كه به من انتقالي بدن ولي رئيس تيكمه داش گفت نميدم حبيب زاده كيلويي چند كه من يقه يارو رو گرفتم و كوبوندمش به ديوار و گفتم كثافت انتقالي ميدي يا خفت كنم كه كل مسولين دانشگاه ريختن و ... بالاخره انتقالي من رو دادن و من اومدم مركز بعد از چند هفته الافي و امروز برو فردا بيا به من نامه دادن و من رفتم ثبت نام به مركز مديريت صنعتي (وليعصر تبريز) ولي رئيس اونجا هم گفت ثبت نامت نميكنيم زمان نقل و انتقال تموم شده برو پي كارت كه يه دعواي حسابي هم اونجا كردم تا جايي كه منو از دانشگاه بيرون كردن ....

دوباره رفتم مركز و بازم بحث و دعوا و داد و بيداد ... كه آخرش به زور من رو ثبت نام كردن و يك ماه مونده به پايان پودمان 2 نشستم تو كلاس .. حالا بماند قضيه استاد ها و درس و جزوه و عقب موندگيم از درس ها و .....

تو مركز تيكمه داش بچه ها خوندن و دي ماه 86 فارغ التحصيل شدن و اسفند 86 امتحان جامع رو دادن و الان هم مدرك هاشونو گرفتن ...
ولي تو مديريت صنعتي تبريز اينقدر طول دادن كه من بدون اينكه تا بحال درسي رو بيفتم و ... و با معدل 49/15 تير 87 فارغ التحصيل شدم .... (حال كنيد تفاوت رو)

امتحان جامع 12 مهر 87 يعني يك ماه قبل بود كه من به عنوان نفر اول تو دانشگاه تسويه كردم و فيش به مبلغ 6000 تومن رو واريز كردم و تحويل آموزش دانشگاه دادم كه تو امتحان شركت كنم ....

وقتي رفتم براي گرفتن كارت ورود به جلسه مسئول سازمان سنجش كه از تهران اومده بود گفت كه كارت براي شما صادر نشده و پس از تماس با تهران و ... گفتن كه آقا شما مونديد براي اسفند ( به همين راحتي) ... به خدا الان كه دارم اين مطالب رو تايپ ميكنم دارم ديوونه ميشم ...

فهمديم كه مركز خراب شده اسم منو نفرستاده تهران تا واسم كارت صادر بشه
خلاصه من قاطي كردم و داد و بيداد كه رفيعي و محمدياري و حبيب زاده از مركز اومدن اينجا و گفتن صبر كنيد رديف ميكنيم
بعد اين كثافت محمدياري اومد و گفت : نشد بريد پي كارتون اگه يه موقع رديف شد باهاتون تماس ميگيريم ... كه من ميخواستم يه سيلي بزنم كه بچه ها نزاشتن و منو از اتاق انداختن بيرون

بالاخره به ما كه تعدادمون 12 تفر شده بود گفتن فردا صبح بياين امتحان ...
صبح روز بعد به ما كارت هايي دادن كه دست نوشته بود (با خودكار) و پاسخ نامه هاي كه نه شماره داوطلب داشت و نه اسم و ...
به هر حال ما پاسخ نامه ها رو پركرديم و تحويل داديم و حبيب زاده (رئيس كل دانشگاه جامع تبريز) كه الهي روز خوش نبينه گفت كه نگران نباشيد 100% رديف ميشه ما صورت جلسه كرديم و فرستاديم تهران حتما تصحيح ميشه ...

وقتي نتايج رو دادن و من به سايت سنجش مراجعه كردم ديدم براي من نوشته : داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد

يعني سنجش اون اوراق را به رسميت نشناخته و اصلاح نكرده

و من موندم براي امتحان جامع اسفند 87 .....

الان بعد از 5/3 سال درس خوندن هيچ مدرك دستم نيست
تازه اگه مدرك رو هم بگيرم هيچ ارزشي نداره چون تو تموم اطلاعيه هاي استخدامي نوشته :مدارك پودماني مورد قبول نيست

خاك بر سر اونايي كه پودمان رو در آوردن ....

تو را به خدا كساني كه اين مطلب رو خونديد و ميخواين پودماني بخونين اين كارو نكنين و خودتون رو بدبخت نكنيد

:18::41::18:

ya30n
16-11-2008, 17:46
آقا من تصميم داشتم بعد از خدمت سربازي
برم علمي كاربردي

پس پودماني رو حواسم باشه دورش خط قرمز بكشم!

يا حق (:

vahid_203
17-11-2008, 01:16
آقا من تصميم داشتم بعد از خدمت سربازي
برم علمي كاربردي

پس پودماني رو حواسم باشه دورش خط قرمز بكشم!

يا حق (:

آره داداش به خدا بهترين كار رو ميكني

موفق باشي

ali_86
18-11-2008, 22:22
سلام دوست عزيز ali_86

كل مطالبت تاييد ميشه همشهري ... :20:

داداش منم تو خراب شده مديريت صنعتي تبريز خوندم .... به خدا خيلي پشيمونم ..... :13:

بزارين منم داستان بدبختيم رو تو اين دوره پودماني مسخره بگم :

من سال 84 تو رشته پودماني IT تو مركز تيكمه داش ‌(بستان آباد) قبول شدم
قبل ثبت نام رفتم مركز كل دانشگاه (اون موقع آخر شهناز بود) و گفتم ميشه من انتقالي بگيرم بيام تبريز كه بعد از پاس دادن هاي طولاني من و چند روز الافي گفتن بله بعد از يك ترم ميتوني به راحتي انتقالي بگيري و بعدش رفتم تيكمه داش اونا هم گفتن كه بله يك ترم بخون بعد بهت انتقالي ميديم ميري

كلاسها بايد از اول مهر شروع ميشد كه نميدونم چي شد بعد اينكه ما پولها رو واريز كرديم وقتي رفتيم واسه كلاسها گفتن شروع كلاسها مونده اول آذر
من پس از خوندن يك ترم تو اون مركز درخواست انتقالي دادم چون به هيچ وجه نميتونستم رفت و آمد كنم ولي رئيس مركز تيكمه داش گفت كه به دو نفر انتقالي داديم رفتند من پرسيدم اون دو نفر كين كه گفت به تو ربطي نداره (عين سگ داشت دروغ ميگفت) بعد رفتم مركز آخر شهناز و با محمدياري شديدا دعوا كردم و بعد با حبيب زاده و ... كه آخرش حبيب زاده يه نامه داد به مركز تيكمه داش كه به من انتقالي بدن ولي رئيس تيكمه داش گفت نميدم حبيب زاده كيلويي چند كه من يقه يارو رو گرفتم و كوبوندمش به ديوار و گفتم كثافت انتقالي ميدي يا خفت كنم كه كل مسولين دانشگاه ريختن و ... بالاخره انتقالي من رو دادن و من اومدم مركز بعد از چند هفته الافي و امروز برو فردا بيا به من نامه دادن و من رفتم ثبت نام به مركز مديريت صنعتي (وليعصر تبريز) ولي رئيس اونجا هم گفت ثبت نامت نميكنيم زمان نقل و انتقال تموم شده برو پي كارت كه يه دعواي حسابي هم اونجا كردم تا جايي كه منو از دانشگاه بيرون كردن ....

دوباره رفتم مركز و بازم بحث و دعوا و داد و بيداد ... كه آخرش به زور من رو ثبت نام كردن و يك ماه مونده به پايان پودمان 2 نشستم تو كلاس .. حالا بماند قضيه استاد ها و درس و جزوه و عقب موندگيم از درس ها و .....

تو مركز تيكمه داش بچه ها خوندن و دي ماه 86 فارغ التحصيل شدن و اسفند 86 امتحان جامع رو دادن و الان هم مدرك هاشونو گرفتن ...
ولي تو مديريت صنعتي تبريز اينقدر طول دادن كه من بدون اينكه تا بحال درسي رو بيفتم و ... و با معدل 49/15 تير 87 فارغ التحصيل شدم .... (حال كنيد تفاوت رو)

امتحان جامع 12 مهر 87 يعني يك ماه قبل بود كه من به عنوان نفر اول تو دانشگاه تسويه كردم و فيش به مبلغ 6000 تومن رو واريز كردم و تحويل آموزش دانشگاه دادم كه تو امتحان شركت كنم ....

وقتي رفتم براي گرفتن كارت ورود به جلسه مسئول سازمان سنجش كه از تهران اومده بود گفت كه كارت براي شما صادر نشده و پس از تماس با تهران و ... گفتن كه آقا شما مونديد براي اسفند ( به همين راحتي) ... به خدا الان كه دارم اين مطالب رو تايپ ميكنم دارم ديوونه ميشم ...

فهمديم كه مركز خراب شده اسم منو نفرستاده تهران تا واسم كارت صادر بشه
خلاصه من قاطي كردم و داد و بيداد كه رفيعي و محمدياري و حبيب زاده از مركز اومدن اينجا و گفتن صبر كنيد رديف ميكنيم
بعد اين كثافت محمدياري اومد و گفت : نشد بريد پي كارتون اگه يه موقع رديف شد باهاتون تماس ميگيريم ... كه من ميخواستم يه سيلي بزنم كه بچه ها نزاشتن و منو از اتاق انداختن بيرون

بالاخره به ما كه تعدادمون 12 تفر شده بود گفتن فردا صبح بياين امتحان ...
صبح روز بعد به ما كارت هايي دادن كه دست نوشته بود (با خودكار) و پاسخ نامه هاي كه نه شماره داوطلب داشت و نه اسم و ...
به هر حال ما پاسخ نامه ها رو پركرديم و تحويل داديم و حبيب زاده (رئيس كل دانشگاه جامع تبريز) كه الهي روز خوش نبينه گفت كه نگران نباشيد 100% رديف ميشه ما صورت جلسه كرديم و فرستاديم تهران حتما تصحيح ميشه ...

وقتي نتايج رو دادن و من به سايت سنجش مراجعه كردم ديدم براي من نوشته : داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد

يعني سنجش اون اوراق را به رسميت نشناخته و اصلاح نكرده

و من موندم براي امتحان جامع اسفند 87 .....

الان بعد از 5/3 سال درس خوندن هيچ مدرك دستم نيست
تازه اگه مدرك رو هم بگيرم هيچ ارزشي نداره چون تو تموم اطلاعيه هاي استخدامي نوشته :مدارك پودماني مورد قبول نيست

خاك بر سر اونايي كه پودمان رو در آوردن ....

تو را به خدا كساني كه اين مطلب رو خونديد و ميخواين پودماني بخونين اين كارو نكنين و خودتون رو بدبخت نكنيد

:18::41::18:

--------
سلام
خسته نباشی داداش
واقعا خدا لعنت کنه باعث و بانی پودمانی رو
امید وارم زود از این پودمانی مزخرف خلاص بشی

بنده تو امتحان مهر قبول شدم و 30000 تومن هم بدهی واسم زده بودن (به همه از 27000 تا 250000) رفتم زود واریز کردم تا زود تصویه کنم تا گواهی لغو معافیت تحصیلی بگیرم و دفترچه اعزام به خدمت بگیرم ولی تا الان که 1387.8.28 این گواهی کوفتی رو ندادن و میگن باید پرونده بره تهران(که دوستانه دورهی قبل 3 ماه معطل موندند)
منم بعد از درگیری و رفتن اینور و اونور بلاخره گفتم میخوام شکایت کنم و اگر تا پایان این هفته گواهی بدستم نرسه این کارو میکنم(این یک هفته رو هم رو درواسی موندم چون مرکز جهاد دانشگاهی تبریز قول داده )

خلاصه بازم میگم بی سواد بمانید ولی پودمانی نخوانید اونم تو مراکز بی عرضه و بی ارزش مثل مرکز ما( جهاد دانشگاهی)

لعنت خدا بر خائنان
-
یا حق

worldm
21-11-2008, 10:54
سلام 1-شرايط سربازي براي داوطلبان مرد در ازمون کارداني علمي وکاربردي چيه؟ايا مثل سراسري هست من دفترچمو فرستادم ولي هنوز جوابش نيومد ايا من ميتونم شرکت کنم؟ 2-ايا بايد ازمون داد يا مثل پودماني بدون ازمون ميباشد؟ 3-من 4تااز درسهاي رشته پيش دانشگاهي در علوم تجربي را کسري واحد دارم ايا ميتوانم شرکت کنم؟ 4-هزينه کلاسها چقدر هست؟ 5-ايا بدون مدرک پيش دانشگاهي ميشود وارد دانشگاه شد يعني فقط ديپلم داشته باشيم؟ 6-جواب ازمون علمي کاربردي کي مي ايد؟

vahid_203
21-11-2008, 17:29
سلام 1-شرايط سربازي براي داوطلبان مرد در ازمون کارداني علمي وکاربردي چيه؟ايا مثل سراسري هست من دفترچمو فرستادم ولي هنوز جوابش نيومد ايا من ميتونم شرکت کنم؟ 2-ايا بايد ازمون داد يا مثل پودماني بدون ازمون ميباشد؟ 3-من 4تااز درسهاي رشته پيش دانشگاهي در علوم تجربي را کسري واحد دارم ايا ميتوانم شرکت کنم؟ 4-هزينه کلاسها چقدر هست؟ 5-ايا بدون مدرک پيش دانشگاهي ميشود وارد دانشگاه شد يعني فقط ديپلم داشته باشيم؟ 6-جواب ازمون علمي کاربردي کي مي ايد؟

سلام دوست عزيز :20:

1) بله مثل سراسري و بهت معافيت تحصيلي ميده فقط تو پودماني معافيت تحصيلي نيست

2) الان اكثر دوره هاي كارداني بدون كنكوره (مثلا دانشگاه آزاد) ولي كارداني ترمي دانشگاه علمي كاربردي كنكور داره ولي كارداني پودماني علمي كاربردي بدون كنكوره

3) بله براي ورود به دوره هاي كارداني علمي كاربردي پيش دانشگاهي لازم نيست ولي براي كارشناسي پيوسته لازمه

4) والا دقيق كه نميدونم ولي حدود 300 الي 350 هزار تومان هر ترم

5) بله فقط ديپلم لازمه و به پيش دانشگاهي ربطي نداره

6) اطلاعي ندارم ميتوني از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پيگيري كني

سوالي بود در خدمتم :11:

worldm
22-11-2008, 05:33
ببخشید دوباره مزاحم شدم من الان که تجربی هستم ومیخوام کامپیوتر شرکت کنم هزینه هاش چقدر میشه؟
ایا درسهاش سخته؟
درمورد رشته ام ایا میشه من توی کامپیوتر شرکت کنم؟

vahid_203
22-11-2008, 14:33
ببخشید دوباره مزاحم شدم من الان که تجربی هستم ومیخوام کامپیوتر شرکت کنم هزینه هاش چقدر میشه؟
ایا درسهاش سخته؟
درمورد رشته ام ایا میشه من توی کامپیوتر شرکت کنم؟

خواهش ميكنم دوست عزيز :10:

بله ميتونيد كارداني كامپيوتر شركت كنيد ...

شما يكي دو روز صبر كنيد دفترچه ها 4 آذر مياد .. تو دفترچه براي هر رشته دبيرستان رشته هايي رو مشخص كرده كه شما با توجه به اون ميتوني انتخاب رشته كني ( پارسال كه به اين صورت بود) تا جايي كه اطلاع دارم براي رشته كارداني كامپيوتر رشته هاي رياضي - تجربي - كامپيوتر (فني و حرفه اي) مورد قبوله و با توجه به نتيجه و درصد آزموني كه گرفته پذيرش انجام ميگيره

درسهاش سخت نيست .. من خودم it خوندم كه تفاوت چنداني با كامپيوتر نداره ... حدود 80 واحد درس بايد پاس كني تا كارداني رو بگيري

فقط بايد به علوم كامپيوتر علاقه داشته باشي وگرنه بدون علاقه خوندن سخته

موفق باشي دوست عزيزم ...

shadi_tina
22-11-2008, 17:07
تاريخ ثبت نام و توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني ، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1387 اعلام شد
سازمان سنجش آموزش کشور -19/08/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون دوره هاي كارداني و آزمون دوره هاي كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1387 مي‌رساند، ثبت نام براي آزمونهاي مذكور به صورت اينترنتي از روز دو‌شنبه 87/9/4 آغاز و در روز يكشنبه 10/9/87 پايان مي‌پذيرد. و داوطلبان مي‌توانند در مهلت فوق‌الذكر به يكي از باجه‌هاي پستي (باجه‌هاي توزيع كننده مدارك ثبت نام آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته علمي ـ كاربردي سال 87) مراجعه نمايند. لذا هريك از داوطلبان متقاضي دوره هاي‌ كارداني‌پس از پرداخت مبلغ 48000 (چهل و هشت هزار ريال) يك عدد كارت اعتباري ثبت نام و يك جلد دفترچه راهنما دريافت مي‌نمايند و همچنين هريك از داوطلبان متقاضي ثبت‌نام دردوره‌‌هاي كارشناسي وكارشناسي ناپيوسته در مقابل پرداخت مبلغ 64000 ريال (شصت و چهار هزار ريال) يك كارت اعتباري ثبت نام و يك جلد دفترچه راهنما دريافت مي نمايند . بديهي است هر داوطلب بايد پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه و نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمايد . ضمناً برابر مقررات، شركت پست جمهوري اسلامي ايران از هريك از داوطلبان دوره هاي آزمون مذكور مبلغ 5000 (پنج هزار ريال) به عنوان هزينه توزيع مدارك توسط باجه پستي مربوط اخذ خواهد شد.
منبع خبر سايت سازمان سنجش

worldm
22-11-2008, 19:16
راستی بازار کار بعد از تموم شدن این دانشگاه چطوره؟
بعد میخواستم در مورد محیط دانشگاهی بپرسم که چطوریه؟ایا مثل دبیرستانه؟
وضع لباس پوشیدن-صحبت کردن یا شوخی کردن با همکلاسی ها

vahid_203
22-11-2008, 19:49
راستی بازار کار بعد از تموم شدن این دانشگاه چطوره؟
بعد میخواستم در مورد محیط دانشگاهی بپرسم که چطوریه؟ایا مثل دبیرستانه؟
وضع لباس پوشیدن-صحبت کردن یا شوخی کردن با همکلاسی ها

دوست عزيز الان بازار كار هيچ رشته و دانشگاهي خوب نيست .. :41:

دانشگاه سراسري كه از همه بهتره بازم يه چيزي ... ولي بقيه دانشگاه ها (آزاد - پيام نور - علمي - كاربردي - غيرانتفاعي) برابره :46:

تو دانشگاه معدل مهمه .. مثلا شما الان اطلاعيه اي ميبيني كه نوشته فوق ديپلم كامپيوتر استخدام ميكنه كه معدلشون بالاي 15 باشه .. اين مهمه :27:

و در ضمن براي كارداني هيچ رشته اي كار نيست .. :13:

نميخوام نا اميدت كنم ها .. ولي يه پيشنهاد برات دارم شما پيش دانشگاهيتم بخون بعد سعي كن كارشناسي قبول بشي چون الان ميخوني بعد 2 سال كارداني ميگيري بعدش براي ادامه تحصيل در دوره كارشناسي مجبوري دوباره كنكور بدي ولي يكباره اگه كارشناسي قبول بشي خيالت راحته و بعد 4 سال يك ليسانس گرفتي :8:

محيط دانشگاه علمي كاربردي هم عين تموم دانشگاههاي كشوره هيچ فرقي نداره - :5:
دانشگاه با دبيرستان زمين تا آسمون فرق داره :20:

لباس پوشيدن و صحبت و شوخي و ... هر چي بخواي دست خودته ولي خوب دانشگاه هم براي خودش شرايطي داره كه بايد رعايت بشه و قانون هايي هم داره :10:

موفق باشي عزيزم .. در خدمتم :11:

worldm
23-11-2008, 06:45
حرفهای شما درست ولی من الان مشکل سربازی دارم یعنی همین روزها جواب دفترچه ام میاد وتازه بعداز سربازی هم دیگه حوصله درس خوندن ندارم
منظور شما از اینکه یکدفعه به جای اینکه کاردانی رو بگذرونیم بریم به کارشناسی چیه؟
علمی کاربردی هم دفترچه کارشناسی داره مگه نمیشه توی اون هم شرکت کرد؟

vahid_203
23-11-2008, 11:36
حرفهای شما درست ولی من الان مشکل سربازی دارم یعنی همین روزها جواب دفترچه ام میاد وتازه بعداز سربازی هم دیگه حوصله درس خوندن ندارم
منظور شما از اینکه یکدفعه به جای اینکه کاردانی رو بگذرونیم بریم به کارشناسی چیه؟
علمی کاربردی هم دفترچه کارشناسی داره مگه نمیشه توی اون هم شرکت کرد؟

مشكل سربازي كه گريبانگير همه است ... يه جوري بايد رديفش كني .. :31:

قبل سربازي و بعد سربازي هم به خود شما ارتباط داره كه حوصله درس خوندن داري يا نه ... ولي اينكه از الان داري ميگي بعد سربازي حوصله درس خوندن نداري يعني علاقه چنداني به تحصيل نداري چون كسي كه ميخواد درس بخونه و موفق بشه و .. به اين جور چيزا فكر نميكنه و هميشه و همه حال به فكر تحصيل و موفقيت و ... :41:

كارداني 2 سال طول ميكشه .. درست ؟ شما بعد 2 سال اگه بخواي ليسانس (كارشناسي) بگيري بايد دوباره تو كنكور كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپيوسته) ثبت نام كني و بري امتحان بدي و اگه قبول شدي ميتوني ادامه بدي و ليسانس بگيري ..
من گفتم شما پيش دانشگاهي رو بخون و دور كارداني و كارشناسي ناپيوسته رو خط بكش و پس از اتمام دوره پيش دانشگاهي تو كنكور كارشناسي پيوسته كه هم سراسري و هم آزاد و هم علمي كاربردي داره شركت كن و پس از 4 سال مدرك ليسانست رو بگير ... متوجه شدي ؟
مزيت اين كار اينه كه :
1) دوباره كاري نداري (بعد 2 سال كه كارداني گرفتي دوباره كنكور نميدي و 4 سال رو مستقيم ميخوني)
2) 140 واحد درس ميخوني تا ليسانس بگيري ولي اون موقع 160 واحد ميخوني (80 واحد كارداني و 80 واحد كارشناسي ناپيوسته)
3) شهريه هات تو كل 4 سال طبق سال قبوليت حساب ميشه
(مثال : شما مثلا سال 87 كارداني قبول ميشه شهريه ثابتت 200 تومن تو كل 2 سال اين مبلغ حساب ميشه و بعد 2 سال يعني سال 89 وقتي كنكور كارشناسي ناپيوسته بدي و قبول بشي همه چيز گرون شده و شهريه دانشگاهها هم بالاتر رفته كه مثلا ميشه 300 تومن .. خوب ميبينيم كه شما 2 سال رو 200 دادي و 2 سال ديگه رو 300 تومن ولي اگه مستقيم كارشناسي قبول بشي (كارشناسي پيوسته) تو كل 4 سال همون 200 سال ورود به دانشگاه واست حساب ميشه)

:5:

دفترچه علمي كاربردي كه از فردا قراره توزيع بشه 3 نوع ثبت نام داره :
كارداني .................................................. . پيش دانشگاهي لازم نيست
كارشناسي پيوسته (ديپلم به كارشناسي) ............ پيش دانشگاهي لازم است
كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي)

worldm
23-11-2008, 12:53
ببخشید که چند روزه مزاحم شما شدم خیلی معذرت میخوام
1-برای سربازی به من نه معافی میدن ونه چیز دیگه پس نمی تونم این مشکلو برطرف کنم
2-من الان 2ساله که درسهایی که توی پیش دانشگاهی کم دارم رو فراموش کردم پس باید دوباره هزینه کلاس وچیزهای دیگه بدم وجایی نیست که بتونم با پول حداقل قبول بشوم
3-خوب من اگه بخوام بعداز دوسال برای لیسانس بخونم توی کنکور که شرکت میکنم مگه قبول شدن برای همین علمی کاربردی راحت نیست؟
4-پیوسته وناپیوسته چیه؟
5-اگه من فردا بخوام توی كارشناسي پيوسته (ديپلم به كارشناسي) ............ پيش دانشگاهي لازم است شرکت کنم وضعیت سربازی چطوری باید باشه؟
6- ایا اگه توی این ازمون (كارشناسي پيوسته (ديپلم به كارشناسي))شرکت کنم بعد از قبول شدن بهم اجازه میدن که یه ترمو مرخصی بگیرم تا بتونم پیشو تموم کنم یا نه؟

armin_software
23-11-2008, 15:12
دانشگاه علمی کاربردی خلبانی هم داره؟

moradgholi
24-11-2008, 00:49
دوستان دیگر ی نظری درباره کاردانی علمی کاربردی آی تی ندارند؟

چون من از مرکز علمی کاربردی نزدیک محل پرسیدم که میشه بعدا کاردانی به کارشناسی آی تی شرکت کرد گفت آره میشه!!

نظر شما چیه آیا شرایط برای سال 87 تغییر کرده؟

vahid_203
24-11-2008, 09:13
ببخشید که چند روزه مزاحم شما شدم خیلی معذرت میخوام
1-برای سربازی به من نه معافی میدن ونه چیز دیگه پس نمی تونم این مشکلو برطرف کنم
2-من الان 2ساله که درسهایی که توی پیش دانشگاهی کم دارم رو فراموش کردم پس باید دوباره هزینه کلاس وچیزهای دیگه بدم وجایی نیست که بتونم با پول حداقل قبول بشوم
3-خوب من اگه بخوام بعداز دوسال برای لیسانس بخونم توی کنکور که شرکت میکنم مگه قبول شدن برای همین علمی کاربردی راحت نیست؟
4-پیوسته وناپیوسته چیه؟
5-اگه من فردا بخوام توی كارشناسي پيوسته (ديپلم به كارشناسي) ............ پيش دانشگاهي لازم است شرکت کنم وضعیت سربازی چطوری باید باشه؟
6- ایا اگه توی این ازمون (كارشناسي پيوسته (ديپلم به كارشناسي))شرکت کنم بعد از قبول شدن بهم اجازه میدن که یه ترمو مرخصی بگیرم تا بتونم پیشو تموم کنم یا نه؟

خواهش ميكنم دوست عزيز .. شما مراحمي :10:

1) ببين دوست عزيز اگه شما الان كاغذي براي ارائه به دانشگاه بعد از قبول شدن نداري پس بهتره ابتدا به فكر سربازي باشي و بعد .. فرض كنيم شما كارداني يا كارشناسي قبول شدي چند حالت داره :
يا بايد كارت پايان خدمت داشته باشي يا كارت معافيت و يا از وقت سربازيت نگزشته باشه و اضافه خدمت نخورده باشي تا دانشگاه بهت معافيت تحصيلي بده ... يعني الان سنت حدود 19 باشه نه بيشتر .. سايت زير رو مطالعه كن

:8:

2) پس داداش شما با اين وضعيت قيد پيش دانشگاهي رو بزن

:46:

3) نه راحت نيست ... كنكور كنكوره .. حتي سوالات كليه كنكور هاي دانشگاه علمي كاربردي از دانشگاه آزاد سخت تره چون تحت نظر سازمان سنجش و وزارت علومه

:20:

4) عزيزم پيوسته يعني : شما مدرك پيش دانشگاهي داري و براي ليسانس شركت ميكني و ناپيوسته يعني : شما مدرك فوق ديپلم داري و براي ليسانس شركت ميكني

:46:

5) بالاتر گفتم دانشگاه كاري نداره شما بايد مشكلي با نظام وظيفه نداشته باشي

6) نه ... به هيچ وجه امكان نداره و تنها كساني ميتونن تو اين آزمون شركت كنن كه مدرك پيش دانشگاهي دارن ولي تو آزمون دانشگاه آزاد بله با دادن شهريه يك ترم ميتوني يك ترم مرخصي بگيري تا پيش رو تموم كني ولي اونم واسه خودش شرايطي داره

:31:

موفق باشي :11::40::11:

vahid_203
24-11-2008, 09:15
دانشگاه علمی کاربردی خلبانی هم داره؟

با سلام

تا پارسال نبود ولي امسال كارشناسي ناپيوسته داره .. فقط يك محل پذيرش داره و اونم تهرانه

موفق باشيد

worldm
24-11-2008, 11:49
من امروز دفترچه ی کاردانی رو گرفتم نوشته باید کارت ورود به جلسه ببخشید مگه شما نگفتید که ازمون نداره؟
بعد برای من که میخوام کامپیوتر شرکت کنم فقط تونستم دوتا محلو برای خودم پیدا کنم بقیه اصلا مناسب من نیست این دیگه چه جورشه؟چقدر انتخابها کمه؟

vahid_203
24-11-2008, 14:07
من امروز دفترچه ی کاردانی رو گرفتم نوشته باید کارت ورود به جلسه ببخشید مگه شما نگفتید که ازمون نداره؟
بعد برای من که میخوام کامپیوتر شرکت کنم فقط تونستم دوتا محلو برای خودم پیدا کنم بقیه اصلا مناسب من نیست این دیگه چه جورشه؟چقدر انتخابها کمه؟

سلام دوست عزيز :5:

درسته آزمون داره .. راستش من ورودي سال 84 رشته كارداني it دانشگاه علمي كاربردي بودم و عيد 87 فارغ التحصيل شدم .. سال 84 كه من ثبت نام كردم آزمون بود و ما امتحان داديم و قبول شديم ....:46:
يكي از دوستان من پارسال اين موقع ها كه دفترچه كارداني 86 علمي كاربردي اومده بود شركت كرده بود و به من گفت كه بدون آزمونه و با معدل پذيرش انجام ميگيره ... :20:

من هم با توجه به گفته دوستم به شما گفتم كه آزمون نداره .... خيلي معذرت ميخوام :41:

محل هاي پذيرش ديگه دست دانشجو نيست و بايد خودتون با اين قضيه كنار بيايد .. خوب همون 2 محل كه شرايط شما باهاش جور درمياد رو انتخاب كنيد .. انشاا.. قبول ميشيد .. :40:

worldm
24-11-2008, 16:31
ممنونم به خاطر راهنماییهاتون ببخشید ایرادی نداره که من همین وتارو بزنم و18تاانتخاب دیگمو نزنم؟

sale2000
24-11-2008, 17:27
فرق کارشناسی پیوسته با ناپیوسته چیه؟!ما که کاردانی پیوسته بخونیم بعدش میشه کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته؟

sale2000
24-11-2008, 17:32
نه میشه چرا نشه همین مدرک معادل کاردانی میشه البته اگه تونستی بگیری میگن امتحان جامع فوق العاده سخته قبول نشی مدرک بی مدرک باید قبول شی تا مدرک بدن!

sale2000
24-11-2008, 17:33
ثبت نامی ترمی هم اغاز شده!اقا اعتبار مدرک ترمی چطوره فکر نکنم امتحان جامع و سایر مشکلات پودمانی رو داشته باشه!البته من قصد ثبت نام ندارم!

brain
24-11-2008, 18:57
سلام ببخشید یکی از دوستام متولد 69 هستش و مدرک پیش دانشگاهی رو داره کنکور سراسری رتبه ی خوبی نیاورد حالا میخواد کاردانی علمی کاربردی بره (سربازی هم که نرفته) و الان دیگه هم دانش آموز محسوب نمیشه و لی میتونه سال بعدی تو سراسری شرکت کنه ولی نمیخواد...حالا یه سوال : آیا الان بدونه سربازی میتونه کاردانی علمی کاربردی شرکت کنه ( کدوم دفترچه رو باید بگیره ؟همین دفترچه ای که امروز آقای worldm گرفته بود؟).......راستی یه مساله دیگه : اینکه میگن کاردانی علمی کاربردی دو جوره درسته : میگن یکیش سربازی میخواد (کدوم ؟)...یکیش هم نمیخواد(فکر کنم همین باشه که الان دفترچه اش اومده ...)
...
در ضمن دوستمون رشته هنره .... حالا آیا یه متولد 68 با همین وضعیت هم میتونه امسال شرکت کنه ؟ بعد این کاردانی علمی کاربردیه پودمانی هستش یا ترمی ؟

ببخشید مختونو خوردم .... منتظر جوابتون هستم..

armin_software
24-11-2008, 20:26
میشه دوستان درباره ی خلبانی از طریق علمی کاربردی توضیحات بیشتری بدین؟

vahid_203
25-11-2008, 14:58
ممنونم به خاطر راهنماییهاتون ببخشید ایرادی نداره که من همین وتارو بزنم و18تاانتخاب دیگمو نزنم؟

نه خير دوست عزيزم مشكلي نداره ميتوني همون 2 تا مورد رو انتخاب كني و بقيه و خالي بذاري :5:

موفق باشيد :11:

sale2000
25-11-2008, 15:05
هم ایالتی محترم سلام!با عرض ارادت من یه سوال مزخرف دارم که تکرار میکنم:فرق کارشناسی پیوسته با ناپیوسته چیه؟!ما که کاردانی پیوسته بخونیم بعدش میشه کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته؟

vahid_203
25-11-2008, 15:11
فرق کارشناسی پیوسته با ناپیوسته چیه؟!ما که کاردانی پیوسته بخونیم بعدش میشه کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته؟

با سلام

دوست عزيز فرق كارشناسي ناپيوسته و پيوسته رو همين جا تو بحث هاي قبلي گفتم حالا دوباره بازم عرض ميكنم :10:

كارداني پيوسته :
اگه رشته شما كارداني پيوسته باشه (مثلا كارداني پيوسته سخت افزار كامپيوتر) شما اگه بخواي كارداني به كارشناسي امتحان بدي فقط ميتوني رشته كاردانيت رو براي كارشناسي انتخاب كني يعني بايد تو كارشناسي هم سخت افزار بخوني و نميتوني رشته برق بخوني ...

كارداني ناپيوسته :
خوب الان همون فرد رشته اش كارداني ناپيوسته سخت افزار كامپيوتر اون ميتونه رشته برق و يا هر رشته اي كه دلش ميخواد رو رو براي كارشناسيش انتخاب كنه و محدوديتي نداره

خلاصه :
كارداني پيوسته يعني همون رشته فوق ديپلمت رو بايد براي ليسانس هم بخوني و نميتوني تغيير بدي ولي كارداني ناپيوسته ميتونه هر رشته اي كه دلش خواست رو براي ليسانس بخونه

كارشناسي پيوسته :
مخصوص دارندگان مدرك پيش دانشگاهي كه ميتونن شركت كنن و بخونن و پس از 4 سال مدرك ليسانس بگيرند

كارشناسي ناپيوسته :
مخصوص دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم) كه ميتونن شركت كنن و پس از 2 سال ليسانس بگيرند

توضيح مهم :
هر دو نوع كارداني يعني هم پيوسته و هم ناپيوسته بايد تو كارشناسي ناپيوسته شركت كنن فقط كارداني پيوسته محدوديت انتخاب رشته داره

Macushla
25-11-2008, 15:24
سلام

من 18 اسفند امسال اعزام هستم و ميخوام سال 88 كنكور تجربي بدم . اگر علمي كاربردي شركت كنم و قبول بشم در صورت قبولي تو ازمون سراسري تجربي ميتونم از علمي كاربردي انصراف بدم و رشته قبولي جديد رو ثبت نام كنم؟

( نظام وظيفه گير نميده؟ )

vahid_203
25-11-2008, 15:25
سلام ببخشید یکی از دوستام متولد 69 هستش و مدرک پیش دانشگاهی رو داره کنکور سراسری رتبه ی خوبی نیاورد حالا میخواد کاردانی علمی کاربردی بره (سربازی هم که نرفته) و الان دیگه هم دانش آموز محسوب نمیشه و لی میتونه سال بعدی تو سراسری شرکت کنه ولی نمیخواد...حالا یه سوال : آیا الان بدونه سربازی میتونه کاردانی علمی کاربردی شرکت کنه ( کدوم دفترچه رو باید بگیره ؟همین دفترچه ای که امروز آقای worldm گرفته بود؟).......راستی یه مساله دیگه : اینکه میگن کاردانی علمی کاربردی دو جوره درسته : میگن یکیش سربازی میخواد (کدوم ؟)...یکیش هم نمیخواد(فکر کنم همین باشه که الان دفترچه اش اومده ...)
...
در ضمن دوستمون رشته هنره .... حالا آیا یه متولد 68 با همین وضعیت هم میتونه امسال شرکت کنه ؟ بعد این کاردانی علمی کاربردیه پودمانی هستش یا ترمی ؟

ببخشید مختونو خوردم .... منتظر جوابتون هستم..

سلام دوست عزيز :46:

بله ميتونه شركت كنه ... ايشون ميتونه تو كارداني علمي كاربردي شركت كنه يعني همين دفترچه اي كه دوشت عزيزم Worldm گرفته رو بگيره و هم چون مدرك پيش دانشگاهي داره ميتونه دفترچه كارشناسي رو هم بگيره و تو كارشناسي پيوسته شركت كنه ...

بله كارداني علمي كاربردي 2 نوع هستش

1) ترمي
2) پودماني

پودماني سربازي ميخواد ولي ترمي نميخود و معافيت تحصيلي ميده

متولد 68 رو از سايت police.ir تحقيق كن اطلاعي ندارم و يا برو از نظام وظيفه بپرس

بله دفترچه اي كه حوالي عيد شايد بياد پودماني

خواهش ميكنم دوست عزيز ... اختيار داري ... مختو خوردم چي .. من در خدمتم .. اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم :40:

vahid_203
25-11-2008, 15:30
میشه دوستان درباره ی خلبانی از طریق علمی کاربردی توضیحات بیشتری بدین؟

سلام دوست عزيز :5:

امسال رشته اي به نام هوانوردي - خلباني (cpl&ir) تو كارشناسي ناپيوسته دانشگاه علمي كاربردي هست كه محلش تهران (مركز آموزش علمي - كاربردي صنعت هوانوردي تهران) و 50 نفر پذيرش داره (هم زن و هم مرد) و 40 نفر آزاد و 10 نفر شاغل ...

armin_software
25-11-2008, 15:31
دانشگاه خلبانی علمی کاربردی هزینه ی خلبانی چه قدره؟
میشه درباره ی خلبانی علمی کاربردی بیشتر توضیح بدین؟

vahid_203
25-11-2008, 15:38
دانشگاه خلبانی علمی کاربردی هزینه ی خلبانی چه قدره؟
میشه درباره ی خلبانی علمی کاربردی بیشتر توضیح بدین؟

دوست عزيز اطلاعي ندارم :20:

ميتوني از آدرس و شماره تلفن زير پيگير قضيه و سوالت بشي :5:

مركز آموزش علمي - كاربردي صنعت هوانوردي تهران
آدرس : تهران - كيلومتر 5 جاده مخصوص كرج - شهرك آزادي - خيابان امام خميني - ساختمان ابوفاضل
تلفن : 44546205 - 021

Ship Storm
25-11-2008, 19:46
سلام دوستان
من امروز رفتم دفترچه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رو گرفتم
من الآن ترم 7 مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هستم و آخرین ترم دانشگاهی رو سپری میکنم و تا 1 ماه دیگه فارغ التحصیل میشم
حالا که دفترچه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رو گرفتم توی قسمت نظام وظیفه چیزی از شرایط من وجود نداره من باید چکار کنم و کدوم بند رو در فرم تقاضانامه بزنم
من متولد 3 مرداد 1367 هستم و در حال حاضر هم دانشجوی ترم آخر کاردانی هستم من اینجا باید چکار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

vahid_203
25-11-2008, 19:52
سلام

من 18 اسفند امسال اعزام هستم و ميخوام سال 88 كنكور تجربي بدم . اگر علمي كاربردي شركت كنم و قبول بشم در صورت قبولي تو ازمون سراسري تجربي ميتونم از علمي كاربردي انصراف بدم و رشته قبولي جديد رو ثبت نام كنم؟

( نظام وظيفه گير نميده؟ )

دوست عزيز بهتره اين مسئله رو از خود نظام وظيفه سوال كني .. :5:
ولي به نظر من شايد گير بده و براتون دردسر بشه

aaaammmm87
25-11-2008, 19:58
سلام
من مي تونم به صورت آزمايشي در كارداني به كارشناسي شركت كنم يا نه